Powiat płocki (województwo mazowieckie)
Liczba gmin w powiecie: 15
Liczba miejscowości w powiecie: 493
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 29
Liczba placówek Poczty Polskiej: 29
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 29

Powiat płocki - gminy i miejscowości

Bielsk:
Bielsk, Bolechowice, Cekanowo, Ciachcin, Ciachcin Nowy, Dębsk, Drwały, Dziedzice, Gilino, Giżyno, Goślice, Jaroszewo Biskupie, Jaroszewo-Wieś, Jączewo, Józinek, Kędzierzyn, Kleniewo, Kłobie, Konary, Kuchary-Jeżewo, Leszczyn Księży, Leszczyn Szlachecki, Lubiejewo, Machcinko, Machcino, Niszczyce, Niszczyce-Pieńki, Pęszyno, Rudowo, Sękowo, Smolino, Strusino, Szewce, Śmiłowo, Tchórz, Tłubice, Ułtowo, Umienino, Umienino-Łubki, Zagroba, Zakrzewo, Zągoty, Żukowo

Bodzanów:
Archutowo, Archutówko, Białobrzegi, Bodzanów, Borowice, Budy Borowickie, Chodkowo, Chodkowo-Działki, Cieśle, Cybulin, Garwacz, Gąsewo, Gromice, Kanigowo, Karwowo Duchowne, Karwowo Duchowne (Karwowo Szlacheckie), Kępa Polska, Kłaczkowo, Krawieczyn, Leksyn, Łagiewniki, Łętowo, Małoszewo, Małoszywka, Mąkolin, Mąkolin-Kolonia, Miszewko, Miszewko (Felicjanów), Miszewo Murowane, Niesłuchowo, Nowe Kanigowo, Nowe Miszewo, Nowy Reczyn, Osmolinek, Parkoczewo, Pepłowo, Ramutówko, Reczyn, Stanowo, Wiciejewo

Brudzeń Duży:
Bądkowo Jeziorne, Bądkowo Kościelne, Bądkowo-Podlasie, Bądkowo-Rochny, Bądkowo-Rumunki, Biskupice, Brudzeń Duży, Brudzeń Mały, Cegielnia, Cierszewo, Główina, Gorzechowo, Izabelin, Janoszyce, Karwosieki-Cholewice, Karwosieki-Noskowice, Kłobukowo-Patrze, Krzyżanowo, Lasotki, Łukoszyno-Borki, Murzynowo, Myśliborzyce, Nowe Karwosieki, Parzeń, Parzeń-Janówek, Radotki, Rembielin, Robertowo, Rokicie, Siecień, Siecień-Rumunki, Sikórz, Sobowo, Strupczewo Duże, Suchodół, Turza Mała, Turza Wielka, Uniejewo, Więcławice, Wincentowo, Winnica, Zdziembórz, Żerniki

Bulkowo:
Blichowo, Bulkowo, Bulkowo-Kolonia, Bulkowo-Kolonia (Butary), Chlebowo, Daniszewo, Dobra, Gniewkowo, Gocłowo, Golanki Górne, Krubice Stare, Krzykosy, Nadułki, Nadułki-Majdany, Nowe Krubice, Nowe Łubki, Nowy Podleck, Osiek, Pilichowo, Pilichówko, Rogowo, Słupca, Sochocino-Badurki, Sochocino-Czyżewo, Sochocino-Praga, Stare Łubki, Stary Podleck, Szasty, Włóki, Wołowa, Worowice

Drobin:
Biskupice, Borowo, Brelki, Brzechowo, Budkowo, Chudzynek, Chudzyno, Cieszewko, Cieszewo, Cieśle, Dobrosielice Drugie, Dobrosielice Pierwsze, Drobin, Dziewanowo, Karsy, Kłaki, Kowalewo, Kozłowo, Kozłówko, Krajkowo, Kuchary, Łęg Kasztelański, Łęg Kościelny, Łęg Probostwo, Łęg Probostwo (Łężek Szlachecki), Maliszewko, Małachowo, Mlice-Kostery, Mogielnica, Mokrzk, Nagórki Dobrskie, Nagórki-Olszyny, Niemczewo, Nowa Wieś, Nowa Wieś (Siemki), Psary, Rogotwórsk, Setropie, Siemienie, Stanisławowo, Stare Sokolniki, Świerczyn, Świerczyn-Bęchy, Świerczynek, Świerczynek (Gajówka), Tupadły, Warszewka, Wilkęsy, Wrogocin

Gąbin:
Borki, Czermno, Dobrzyków, Gąbin, Gąbin (Golonka), Gąbin (Kielniki), Gąbin (Przydatki), Gąbin (Rogatki Gostynińskie), Gąbin (Rogatki Żychlińskie), Górki, Góry Małe, Grabie Polskie, Guzewy, Jadwigów, Jordanów, Kamień-Słubice, Karolew, Kępina, Konstantynów, Koszelew, Lipińskie, Ludwików, Nowa Korzeniówka, Nowe Grabie, Nowe Wymyśle, Nowy Kamień, Nowy Troszyn, Okolusz, Piaski, Plebanka, Potrzebna, Przemysłów, Rumunki, Stara Korzeniówka, Stary Kamień, Strzemeszno, Topólno, Troszyn Polski

Łąck:
Antoninów, Grabina, Korzeń Królewski, Korzeń Rządowy, Koszelówka, Kościuszków, Ludwików, Łąck, Matyldów, Nowe Rumunki, Podlasie, Sędeń Duży, Sędeń Mały, Wincentów, Władysławów, Wola Łącka, Zaździerz, Zdwórz, Zofiówka

Mała Wieś:
Borzeń, Brody Duże, Brody Małe, Chylin (Nowy Chylin), Chylin (Stary Chylin), Dzierżanowo, Główczyn, Kiełtyki, Lasocin, Liwin, Mała Wieś, Murkowo, Nakwasin, Niździn, Nowe Arciszewo, Nowe Gałki, Orszymowo, Perki, Podgórze, Podgórze-Parcele, Podgórze-Parcele (Kupise), Przykory, Rąkcice, Stare Arciszewo, Stare Gałki, Stare Święcice, Stare Święcice (Nowe Święcice), Ściborowo, Węgrzynowo, Wilkanowo, Zakrzewo Kościelne

Nowy Duninów:
Brwilno, Brwilno Dolne, Brzezinna Góra, Duninów Duży, Dzierzązna, Grodziska, Jeżewo, Kamion, Karolewo, Lipianki, Nowa Wieś, Nowy Duninów, Popłacin, Soczewka, Stary Duninów, Środoń, Trzcianno, Wola Brwileńska

Radzanowo:
Białkowo, Brochocin, Brochocinek, Chełstowo, Chomętowo, Ciółkowo, Ciółkówko, Czerniewo, Dźwierzno, Juryszewo, Kosino, Kostrogaj, Łoniewo, Męczenino, Nowe Boryszewo, Radzanowo, Radzanowo-Dębniki, Radzanowo-Lasocin, Rogozino, Stare Boryszewo, Stróżewko, Szczytno, Ślepkowo Królewskie, Ślepkowo Szlacheckie, Śniegocin, Trębin, Wodzymin, Woźniki, Woźniki-Paklewy, Wólka

Słubice:
Alfonsów, Bończa, Budy, Grabowiec, Grzybów, Jamno, Juliszew, Leonów, Łaziska, Nowosiadło, Nowy Wiączemin, Nowy Życk, Piotrówek, Potok Biały, Potok Biały (Potok Czarny), Rybaki, Sady, Słubice, Studzieniec, Świniary, Wiączemin Polski, Wymyśle Polskie, Życk Polski

Słupno:
Barcikowo, Bielino, Borowiczki-Pieńki, Cekanowo, Liszyno, Mijakowo, Mirosław, Miszewko Strzałkowskie, Miszewko-Stefany, Nowe Gulczewo, Ramutowo, Rydzyno, Sambórz, Słupno, Stare Gulczewo, Stare Gulczewo (Działkowicze), Stare Gulczewo (Gulczewo), Szeligi, Święcieniec, Wykowo

Stara Biała:
Biała, Biała (Biała-Parcela), Bronowo Kmiece, Bronowo-Zalesie, Brwilno, Dziarnowo, Kamionki, Kobierniki, Kowalewko, Kruszczewo, Ludwikowo, Mańkowo, Maszewo, Maszewo Duże, Miłodróż, Nowa Biała, Nowe Bronowo, Nowe Draganie, Nowe Proboszczewice, Nowe Trzepowo, Ogorzelice, Srebrna, Stara Biała, Stare Draganie, Stare Proboszczewice, Trzebuń, Ulaszewo, Włoczewo, Wyszyna

Staroźreby:
Aleksandrowo, Begno, Bromierz, Bromierzyk, Bromierzyk (Pieńki Bromierzyckie), Brudzyno, Bylino, Bylino (Krawięczyn), Dąbrusk, Dłużniewo Duże, Dłużniewo Duże (Dłużniewo Małe), Dłużniewo Duże (Kierz), Goszczyno, Góra, Karwowo-Podgórne, Krzywanice, Krzywanice (Błażejewice), Krzywanice-Trojany, Marychnów, Mieczyno, Mikołajewo, Mrówczewo, Nowa Góra, Nowa Wieś, Nowe Staroźreby, Nowe Żochowo, Nowe Żochowo (Żochówek), Nowy Bromierz, Nowy Bromierzyk, Opatówiec, Ostrzykowo, Ostrzykówek, Piączyn, Płonna, Przeciszewo, Przeciszewo-Kolonia, Przedbórz, Przedbórz (Grabina), Przedpełce, Rogowo, Rogowo (Falęcin), Rostkowo, Rostkowo-Orszymowice, Sarzyn, Sarzyn (Zdziar-Łopatki), Sędek, Słomkowo, Smardzewo, Staroźreby, Staroźreby (Staroźreby-Kolonia), Staroźreby-Hektary, Stoplin, Strzeszewo, Szulbory, Teodorowo, Worowice-Wyroby, Zdziar Mały, Zdziar Wielki, Zdziar-Las, Żochowo Stare

Wyszogród:
Bolino, Chmielewo, Ciućkowo, Drwały, Grodkowo, Grodkowo (Wychylówka), Kobylniki, Marcjanka, Pozarzyn, Pozarzyn (Grodkówko), Pruszczyn, Rakowo, Rębowo, Rostkowice, Słomin, Starzyno, Wiązówka, Wilczkowo, Wyszogród