Powiat kaliski (województwo wielkopolskie)
Liczba gmin w powiecie: 11
Liczba miejscowości w powiecie: 363
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 15
Liczba placówek Poczty Polskiej: 26
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 15

Powiat kaliski - gminy i miejscowości

Blizanów:
Biskupice, Blizanów, Blizanów Drugi, Blizanówek, Bogucice, Brudzew, Czajków, Dębniałki, Dębniałki Kaliskie, Dojutrów, Godziątków, Grodzisk, Janków Drugi, Janków Pierwszy, Janków Trzeci, Jarantów, Jarantów-Kolonia, Jastrzębniki, Korab, Kurza, Lipe, Lipe Trzecie, Łaszków, Pamięcin, Pawłówek, Piotrów, Piskory, Poklęków, Pruszków, Romanki, Rosocha, Rychnów, Rychnów-Kolonia, Skrajnia, Skrajnia Blizanowska, Szadek, Warszówka, Wyganki, Zagorzyn, Żegocin, Żerniki

Brzeziny:
Aleksandria, Brzeziny, Chudoba, Czempisz, Czempisz (Dziadowice), Czempisz (Zaleśna), Dzięcioły, Fajum, Jagodziniec, Jamnice, Moczalec, Ostrów Kaliski, Pieczyska, Piegonisko-Pustkowie, Piegonisko-Wieś, Przystajnia, Przystajnia (Przystajnia-Folwark), Przystajnia-Kolonia (Bugaj), Rożenno, Sobiesęki, Świerczyna, Wrząca, Zagórna, Zajączki

Ceków-Kolonia:
Beznatka, Beznatka (Korek), Ceków, Ceków (Olendry), Ceków-Kolonia, Gostynie, Gostynie (Radzany), Gostynie (Szadykierz), Kamień, Kamień (Bystrek), Kamień (Cierpiatka), Kamień (Kamień-Kolonia), Kamień (Magdalenów), Kamień (Orzeł), Kosmów, Kosmów (Malcówka), Kosmów-Kolonia, Kuźnica, Morawin, Nowa Plewnia, Nowe Prażuchy, Nowe Prażuchy (Bielawy), Nowe Prażuchy (Orli Staw), Plewnia, Podzborów, Przedzeń, Przespolew Kościelny, Przespolew Kościelny (Huta), Przespolew Kościelny (Świdle), Przespolew Pański, Przespolew Pański (Odpadki), Stare Prażuchy, Stare Prażuchy (Jezioro), Szadek

Godziesze Wielkie:
Bałdoń, Biała, Borek, Godziesze Małe, Godziesze Wielkie, Godzieszki, Józefów, Kakawa-Kolonia, Końska Wieś, Kopie, Krzemionka, Nowa Kakawa, Rafałów, Saczyn, Skrzatki, Stara Kakawa, Stobno, Stobno Siódme (Stobno Szóste), Takomyśle, Wola Droszewska, Wolica, Zadowice, Zajączki Bankowe, Żydów

Koźminek:
Bogdanów, Chodybki, Dąbrowa, Dębsko, Dębsko (Dębsko-Dosinek), Dębsko (Dębsko-Ostoja), Dębsko (Dębsko-Ośrodek), Emilianów, Emilianów (Pośrednik), Emilianów (Zosina), Gać Kaliska, Gać Kaliska (Gać Pawęzowa), Józefina, Józefina (Murowaniec), Koźminek, Koźminek (Przydziałki), Krzyżówki, Krzyżówki (Sokołówka), Ksawerów, Ksawerów (Agnieszków), Marianów, Młynisko, Moskurnia, Nowy Karolew, Nowy Karolew (Raszawy), Nowy Nakwasin, Osuchów, Osuchów (Osuchów-Parcela), Oszczeklin, Pietrzyków, Rogal, Słowiki, Smółki, Stary Karolew, Stary Nakwasin, Tymianek, Złotniki

Lisków:
Annopol, Budy Liskowskie, Chrusty, Chrusty (Borki), Chrusty (Chrusty Drugie), Chrusty (Dwór), Ciepielew, Ciepielew (Ciepielew Drugi), Ciepielew (Ciepielew Pierwszy), Ciepielew (Izerów), Ciepielew (Polesie), Dębniałki, Józefów, Koźlątków, Lisków, Madalin, Małgów, Pyczek, Pyczek (Adelin), Pyczek (Groblica), Strzałków, Strzałków (Gorzelew), Strzałków (Grabowa), Strzałków (Gruszkowiec), Strzałków (Rutkowice), Swoboda, Tomaszew, Trzebienie, Trzebienie (Trzebienie Drugie), Trzebienie (Trzebienie Pierwsze), Wygoda, Wygoda (Młyniska), Zakrzyn, Zakrzyn (Jeziorko), Zakrzyn (Smolarnia), Zakrzyn (Zakrzyn-Baranek), Zakrzyn (Zakrzyn-Dąbrowa), Zakrzyn (Zakrzyn-Goździec), Zakrzyn-Kolonia, Żychów

Mycielin:
Aleksandrów, Annówka, Bogusławice, Bugaj, Danowiec, Dzierzbin, Dzierzbin-Kolonia, Elżbietów, Gadów, Grabek, Klotyldów, Korzeniew, Kościelec, Kościelec-Kolonia, Kukułka, Kuszyn, Kuszyn (Jaszczury), Mycielin, Mycielin (Kazala Nowa), Nowiny, Przyranie, Słuszków, Stropieszyn, Teodorów, Teodorów (Kazala Stara), Zamęty

Opatówek:
Borów, Chełmce, Cienia Druga, Cienia Druga (Bogumiłów), Cienia Pierwsza, Cienia Trzecia, Cienia-Folwark, Dębe-Kolonia, Janików, Józefów, Kobierno, Michałów Czwarty, Michałów Drugi, Michałów Drugi (Michałów Pierwszy), Michałów Trzeci, Modła, Nędzerzew, Opatówek, Porwity, Rajsko, Rożdżały, Sierzchów, Słoneczna, Słoneczna (Frankowizna), Szałe, Szulec, Tłokinia Kościelna, Tłokinia Mała, Tłokinia Nowa, Tłokinia Wielka, Trojanów, Warszew, Zawady, Zduny, Zmyślanka

Stawiszyn:
Długa Wieś Druga, Długa Wieś Pierwsza, Długa Wieś Trzecia, Łyczyn, Nowy Kiączyn, Ostrówek, Petryki, Piątek Mały, Piątek Mały-Kolonia, Piątek Wielki, Pólko, Stary Kiączyn, Stawiszyn, Werginki, Wyrów, Zbiersk, Zbiersk-Cukrownia, Zbiersk-Kolonia, Złotniki Małe-Kolonia

Szczytniki:
Antonin, Antonin (Kornelin), Antonin (Pamiątków), Borek, Bronibór, Bronibór (Rudunki Szczytnickie), Chojno, Cieszyków, Daniel, Główczyn, Gorzuchy, Guzdek, Iwanowice, Iwanowice (Górki), Iwanowice (Krzywda), Iwanowice (Strużka), Joanka, Korzekwin, Kościany, Krowica Pusta, Krowica Zawodnia, Krowica Zawodnia (Grab), Kuczewola, Lipka, Marchwacz, Marchwacz-Kolonia, Marcjanów, Mroczki Wielkie, Murowaniec, Niemiecka Wieś, Pieńki, Popów, Pośrednik, Radliczyce, Sobiesęki Drugie, Sobiesęki Drugie (Helenów), Sobiesęki Pierwsze (Wesółka), Sobiesęki Trzecie, Sobiesęki Trzecie (Poręby), Staw, Szczytniki, Szczytniki (Kobylarka), Trzęsów, Tymieniec, Tymieniec (Tymieniec-Dwór), Tymieniec (Tymieniec-Jastrząb), Tymieniec (Tymieniec-Kąty), Tymieniec (Tymieniec-Niwka), Włodzimierz

Żelazków:
Biernatki, Borków Nowy, Borków Stary, Czartki, Dębe, Dębe (Szkurłaty), Florentyna, Garzew, Goliszew, Góry Zborowskie, Góry Złotnickie, Helenów, Ilno, Janków, Kokanin, Kolonia Kokanin, Kolonia Skarszewek, Koronka, Michałów, Niedźwiady, Pólko, Russów, Russówek, Skarszew, Skarszewek, Strugi, Szosa Turecka, Tykadłów, Witoldów, Wojciechówka, Zborów, Złotniki Małe, Złotniki Wielkie, Żelazków