Powiat skierniewicki (województwo łódzkie)
Liczba gmin w powiecie: 9
Liczba miejscowości w powiecie: 170
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 12
Liczba placówek Poczty Polskiej: 13
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 12

Powiat skierniewicki - gminy i miejscowości

Bolimów:
Bolimowska Wieś, Bolimów, Humin, Humin-Dobra Ziemskie, Jasionna, Joachimów-Mogiły, Józefów, Kęszyce-Wieś, Kolonia Bolimowska-Wieś, Kolonia Wola Szydłowiecka, Kurabka, Łasieczniki, Podsokołów, Sierzchów, Sokołów, Wola Szydłowiecka, Wólka Łasiecka, Ziąbki, Ziemiary

Głuchów:
Białynin, Białynin-Latków, Białynin-Podbór, Białynin-Południe, Borysław, Celigów, Głuchów, Janisławice, Jasień, Kochanów, Michowice, Miłochniewice, Prusy, Reczul, Skoczykłody, Wysokienice, Złota

Godzianów:
Byczki, Godzianów, Kawęczyn, Lnisno, Płyćwia, Zapady

Kowiesy:
Borszyce, Budy Chojnackie, Chełmce, Chełmce (Chełmce-Towarzystwo), Chojnata, Chojnatka, Chrzczonowice, Franciszków, Huta Zawadzka, Jakubów, Janów, Jeruzal, Kowiesy, Lisna, Michałowice, Nowy Lindów, Nowy Wylezin, Paplin, Paplinek, Pękoszew, Stary Wylezin, Turowa Wola, Ulaski, Wędrogów, Wola Pękoszewska, Wólka Jeruzalska, Wycinka Wolska, Wymysłów, Zawady

Lipce Reymontowskie:
Chlebów, Drzewce, Lipce Reymontowskie, Mszadla, Retniowiec, Siciska, Wola Drzewiecka, Wólka Krosnowska, Wólka Podlesie

Maków:
Dąbrowice, Jacochów, Krężce, Maków, Pszczonów, Sielce Lewe, Sielce Prawe, Słomków, Święte Laski, Święte Nowaki, Wola Makowska, Zwierzyniec

Nowy Kawęczyn:
Adamów, Budy Trzcińskie, Doleck, Dukaczew, Dzwonkowice, Esterka, Franciszkany, Helenków, Kaczorów, Kawęczyn B, Kazimierzów, Kolonia Starorawska, Kwasowiec, Marianka, Marianów, Nowa Trzcianna, Nowy Dwór, Nowy Dwór-Parcela, Nowy Kawęczyn, Nowy Rzędków, Podfranciszkany, Podstrobów, Podtrzcianna, Prandotów, Psary, Raducz, Rawiczów, Rzędków, Sewerynów, Stara Rawa, Stary Rzędków, Strzyboga, Suliszew, Trzcianna, Zglinna Duża, Zglinna Mała

Skierniewice:
Balcerów, Borowiny, Brzozów, Budy Grabskie, Dębowa Góra, Józefatów, Julków, Ludwików, Miedniewice, Miedniewice (Topola), Mokra, Mokra Lewa, Mokra Prawa, Nowe Rowiska, Nowy Ludwików, Pamiętna, Pruszków, Ruda, Ruda (Ruda-Osada Młyńska), Rzeczków, Rzymiec, Samice, Sierakowice Lewe, Sierakowice Prawe, Stare Rowiska, Strobów, Wola Wysoka, Wólka Strobowska, Zalesie, Żelazna

Słupia:
Bonarów, Gzów, Krosnowa, Marianów, Modła, Nowa Krosnowa, Podłęcze, Słupia, Słupia (Borki), Winna Góra, Wólka-Nazdroje, Zagórze