Powiat biłgorajski (województwo lubelskie)
Liczba gmin w powiecie: 13
Liczba miejscowości w powiecie: 212
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 15
Liczba placówek Poczty Polskiej: 28
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 15

Powiat biłgorajski - gminy i miejscowości

Aleksandrów:
Aleksandrów, Aleksandrów (Aleksandrów Czwarty), Aleksandrów (Aleksandrów Drugi), Aleksandrów (Aleksandrów Pierwszy), Bukowiec, Margole, Podlas, Sigła, Trzepietniak

Biłgoraj:
Andrzejówka, Biłgoraj, Biłgoraj (Podlesie), Brodziaki, Bukowa, Ciosmy, Dąbrowica, Dąbrowica (Zagumnie), Dereźnia Majdańska, Dereźnia Solska, Dereźnia-Zagrody, Dyle, Dyle (Cyncynopol), Edwardów, Gromada, Hedwiżyn, Ignatówka, Kajetanówka, Korczów, Korytków Duży, Majdan Gromadzki, Nadrzecze, Nowy Bidaczów, Okrągłe, Podlesie, Rapy Dylańskie, Ratwica, Ruda Solska, Ruda-Zagrody, Smólsko Duże, Smólsko Małe, Sól, Sól (Kolonia Sól), Stary Bidaczów, Stary Bidaczów (Jachosze), Teodorówka, Wola Dereźniańska, Wola Duża, Wola Mała, Wolaniny, Żelebsko

Biszcza:
Biszcza, Budziarze, Bukowina, Gózd Lipiński, Suszka, Wola Kulońska, Wólka Biska, Żary

Frampol:
Chłopków, Chłopków (Wygon), Frampol, Frampol (Cacanin), Karolówka, Kąty, Kolonia Kąty, Komodzianka, Korytków Mały, Niemirów, Pulczynów, Radzięcin, Rzeczyce, Rzeczyce (Warszawa), Smoryń, Sokołówka, Stara Wieś, Teodorówka, Teodorówka-Kolonia, Wola Kątecka, Wola Radzięcka

Goraj:
Abramów, Albinów Duży, Albinów Mały, Bononia, Gilów, Goraj, Hosznia Abramowska, Hosznia Ordynacka, Jędrzejówka, Jędrzejówka (Góra), Kondraty, Majdan Abramowski, Średniówka, Średniówka-Kolonia, Wólka Abramowska, Zagrody, Zastawie

Józefów:
Borowina, Brzeziny, Czarny Las-Kolonia, Długi Kąt, Florianka, Górecko Kościelne, Górecko Stare, Górniki, Górniki (Stare Górniki), Hamernia, Józefów, Józefów Roztoczański, Majdan Kasztelański, Majdan Nepryski, Majdan Nepryski (Siedliska), Majdan Nepryski (Tartak-Długi Kąt), Pastuszki, Samsonówka, Stanisławów, Szopowe, Tarnowola

Księżpol:
Borki, Budzyń, Gliny, Kamionka, Korchów Drugi, Korchów Pierwszy, Księżpol, Kucły, Kulasze, Majdan Nowy, Majdan Stary, Marianka, Markowicze, Markowicze (Cegielnia), Nowy Lipowiec, Pawlichy, Płusy, Przymiarki (Przymiarki Dolne), Przymiarki (Przymiarki Górne), Rakówka, Rogale, Stare Króle, Stary Lipowiec, Zanie, Zawadka, Zynie

Łukowa:
Borowiec, Chmielek, Kozaki Osuchowskie, Łukowa, Osuchy, Pisklaki, Podsośnina, Szarajówka-Kolonia, Szostaki

Obsza:
Babice, Dorbozy, Obsza, Olchowiec, Wola Obszańska, Zamch

Potok Górny:
Dąbrówka, Jasiennik Stary, Jedlinki, Kolonia Malennik, Lipiny Dolne, Lipiny Dolne (Oderwa), Lipiny Dolne-Kolonia, Lipiny Górne-Borowina, Lipiny Górne-Lewki, Naklik, Potok Górny, Szyszków, Zagródki

Tarnogród:
Luchów Dolny, Luchów Górny, Luchów Górny (Pierogowiec), Różaniec, Różaniec (Różaniec Drugi), Różaniec (Różaniec Pierwszy), Tarnogród, Wola Różaniecka, Wola Różaniecka (Kolonia Różaniecka)

Tereszpol:
Bukownica, Lipowiec, Panasówka, Szozdy, Tereszpol-Kukiełki, Tereszpol-Zaorenda, Tereszpol-Zygmunty

Turobin:
Czernięcin Główny, Czernięcin Poduchowny, Elizówka, Gaj Czernięciński, Gródki, Gródki (Gródki Drugie), Gródki (Gródki Pierwsze), Guzówka-Kolonia, Huta Turobińska, Nowa Wieś, Olszanka, Przedmieście Szczebrzeszyńskie, Rokitów, Tarnawa Duża, Tarnawa Mała, Tarnawa-Kolonia, Tokary, Turobin, Wólka Czernięcińska, Zabłocie, Zagroble, Załawcze, Żabno, Żabno-Kolonia, Żurawie