Powiat koniński (województwo wielkopolskie)
Liczba gmin w powiecie: 14
Liczba miejscowości w powiecie: 633
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 25
Liczba placówek Poczty Polskiej: 35
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 25

Powiat koniński - gminy i miejscowości

Golina:
Adamów, Adamów (Adamów-Kolonia), Barbarka, Bobrowo, Bobrowo-Kolonia, Brzeźniak, Brzeźniak (Ciepła Chójka), Chrusty, Głodowo, Golina, Golina-Kolonia, Kawnice, Kawnice (Kawnice-Kolonia), Kawnice (Kawnice-Osada), Kolno, Kraśnica, Kraśnica (Kraśnica-Kolonia), Lubiecz, Maksymów, Myślibórz, Przyjma, Radolina, Rosocha, Rosocha (Rosocha Pierwsza), Rosocha-Kolonia, Rosocha-Kolonia (Rosocha Druga), Rosocha-Kolonia (Rosocha Trzecia), Rosocha-Kolonia (Zarzyn), Sługocinek, Sługocinek (Sługocinek-Kolonia), Spławie, Spławie (Spławie-Parcele), Węglew, Węglew (Węglew-Kolonia), Węglewskie Holendry

Grodziec:
Aleksandrówek, Biała, Biała Kolonia, Biskupice, Biskupice (Biskupice-Kolonia), Bystrzyca, Czarnybród, Grodziec, Janów, Junno, Konary, Królików, Królików Czwarty, Lądek, Lądek (Lądek-Kolonia), Lipice, Łagiewniki, Mokre, Nowa Ciświca, Nowa Huta, Nowe Grądy, Nowy Borowiec, Stara Ciświca, Stara Huta, Stare Grądy, Stary Borowiec, Stary Tartak, Tartak, Wielołęka, Wycinki, Zaguźnica

Kazimierz Biskupi:
Anielewo, Bielawy, Bieniszew, Bieniszew-Klasztor, Bochlewo, Borowe, Cząstków, Cząstków (Wierzchy), Daninów, Dębówka, Dobrosołowo, Dobrosołowo Drugie, Dobrosołowo Pierwsze, Dobrosołowo Trzecie, Jóźwin, Kamienica, Kamienica-Majątek, Kazimierz Biskupi, Komorowo, Komorowo (Komorowo-Kolonia), Kozarzew, Kozarzewek, Ludwików, Marantów, Mokra, Nieświastów (osada), Nieświastów (wieś), Olszowe, Posada, Radwaniec, Smuczyn, Sokółki, Sokółki (Olesin), Sowia Góra, Stefanowo, Tokarki, Warznia, Wieruszew, Włodzimirów, Wola Łaszczowa, Wola Łaszczowa (Wola Łaszczowa-Kolonia)

Kleczew:
Adamowo, Alinowo, Bolesławowo, Budy, Budy (Tręby Nowe), Budzisław Górny, Budzisław Górny (Łazy), Budzisław Kościelny, Danków, Danków A, Dobromyśl, Genowefa, Izabelin, Jabłonka, Janowo, Józefowo, Kalinowiec, Kamionka, Kleczew, Koziegłowy, Marszewo, Marszewo (Szubianka), Miłaczew, Modrzerzewo, Nieborzyn, Nieborzyn (Kamionka-Kolonia), Nieborzyn (Nieborzyn-Kolonia), Przytuki, Roztoka, Roztoka (Mikołajewo), Słaboludz, Słaboludz-Kolonia, Sławoszewek, Sławoszewo, Słowiki, Spławce, Stogi, Tręby Stare, Tręby Stare (Grabce), Wielkopole, Wola Spławiecka, Zberzyn, Zberzyn (Skupne), Zberzynek, Złotków

Kramsk:
Anielew, Barce, Barce (Kuźnica), Barce (Marysin), Bilczew, Borki, Borki (Stanisławów), Brzózki, Brzózki (Niwka), Brzózki (Stawisko), Chmielnik, Dąbrówka, Dębicz, Dębicz (Ksawerów), Dębicz (Podbór), Dębicz (Ranna), Dębicz (Stukol), Długa Łąka, Drążek, Grąblin, Grąblinek, Helenów Drugi, Helenów Pierwszy, Izabelin, Jabłków, Konstantynów, Kramsk, Kramsk (Kramsk-Łęgi), Kramsk-Pole, Kramsk-Pole (Kramsk-Łazy), Kramsk-Pole (Księży Ostrów), Ksawerów, Ksawerów (Biechowy), Lichnowo, Lichnowo (Górka), Lichnowo (Grabczyna), Lichnowo (Grabowe), Lichnowo (Kędziorki), Lutnia, Milin, Morzysław-Kolonia, Nowy Czarków, Osowce, Osowce (Polic), Osowce (Sakłak), Osowce (Tobułka), Patrzyków, Pąchów, Podgór, Podgór (Podgórz), Pogorzałki, Rudzica, Rudzica (Rudzica-Kolonia), Rysiny, Strumyk, Święciec, Święte, Trzy Borki, Wiązowa, Wielany, Winnica, Wola Podłężna, Wysokie, Wysokie (Wacławów), Żrekie

Krzymów:
Adamów, Borowo, Brzezińskie Holendry, Brzeźno, Chójki, Depaula, Drążeń, Drążno-Holendry, Drążno-Holendry (Nowe Drążno), Drążno-Holendry (Roztoka), Genowefa, Głodno, Głodno (Budy), Głodno (Gołąbek), Gozdek, Gozdek Drugi, Górowo, Helenów Drugi, Hiszpania, Hiszpania (Szwajcaria), Ignacew, Ignacew (Bolesławów), Izabelin, Kałek, Kałek (Kałek-Kolonia), Krzymów, Ladorudz, Nowe Paprockie Holendry, Nowe Paprockie Holendry (Nowa Paprocka Kolonia), Nowe Potażniki, Nowy Krzymów, Paprotnia, Piersk, Piersk (Helenów Pierwszy), Potażniki, Rożek Brzeziński, Rożek Krzymowski, Smolnik, Stare Paprockie Holendry, Szczepidło, Teresina, Wierzchy, Zalesie

Rychwał:
Biała Panieńska, Czyżew, Czyżew (Czajków), Dąbroszyn, Dąbroszyn (Piskorzew), Dąbroszyn (Sporne), Franki, Franki (Broniki), Gliny, Grabowa, Grochowy, Grochowy (Grochowy Czwarte), Grochowy (Grochowy Drugie), Grochowy (Grochowy Pierwsze), Grochowy (Grochowy Trzecie), Jaroszewice Grodzieckie, Jaroszewice Grodzieckie (Holendry Jaroszewickie), Jaroszewice Rychwalskie, Jaroszewice Rychwalskie (Jaroszewice Czwarte), Jaroszewice Rychwalskie (Jaroszewice Drugie), Jaroszewice Rychwalskie (Jaroszewice Piąte), Jaroszewice Rychwalskie (Jaroszewice Pierwsze), Jaroszewice Rychwalskie (Jaroszewice Trzecie), Kuchary Borowe, Kuchary Borowe (Stefanówek), Kuchary Kościelne, Lubiny, Modlibogowice, Modlibogowice (Kuchary Borowe Drugie), Rozalin, Rybie, Rychwał, Siąszyce, Siąszyce (Siąszyce Pierwsze), Siąszyce Trzecie, Siąszyce Trzecie (Siąszyce Drugie), Siąszyce Trzecie (Siąszyce Piąte), Święcia, Urszulin, Wardężyn, Wola Rychwalska, Złotkowy, Złotkowy (Złotkowskie Holendry), Złotkowy (Złotkowy-Folwark), Zosinki, Zosinki (Salamina), Zosinki (Siąszyce Czwarte)

Rzgów:
Babia, Babia (Grądy), Barłogi, Błonice, Bobrowo, Bobrowo (Huta), Bobrowo (Ludwików), Bożatki, Branno, Dąbrowica, Goździków, Grabienice, Grabienice (Piaski), Józefowo, Kowalewek, Kowalewek (Struga), Kowalewek (Śmieszne), Kurów, Kurów (Zabiel), Mądroszki, Modła, Osiecza Druga, Osiecza Pierwsza, Rzgów, Rzgów Drugi, Sławsk, Sławsk (Stary Sławsk), Świątniki, Witnica, Wojciechowo, Zarzew, Zarzewek, Zastruże

Skulsk:
Buszkowo, Buszkowo-Parcele, Celinowo, Czartowo, Czartówek, Czartówek (Wandowo), Dąb, Dzierżysław, Galiszewo, Gawrony, Goplana, Kobylanki, Kobylanki (Nowa Wieś), Kolonia Warzymowska, Koszewo, Lisewo, Lisewo-Parcele, Lisewo-Parcele (Starostwo), Łuszczewo, Mielnica Duża, Mielnica Mała, Mniszki A (Mniszki B), Pilich, Popielewo, Popielewo-Folwark, Przyłubie, Radwańczewo, Rakowo, Skulsk, Skulska Wieś, Skulska Wieś (Paniewo), Warzymowo, Włodzimiera, Zalesie, Zygmuntowo, Zygmuntowo (Piastowo)

Sompolno:
Belny, Belny (Ośno Podleśne), Biele, Biele (Bronisława), Biele (Nadjezioro), Błonawy, Dąbrowa, Grądy, Janowice, Janowice (Smólniki Mostkowskie), Janowice (Zdrojki), Jesionka, Kazubek, Kolonia Lipiny, Kolonia Lipiny (Radowo), Kolonia Lipiny (Smolarnia), Koszary, Koszary (Jaźwiny), Koszary (Klonowa), Lubstów, Lubstówek, Łagiewniki, Marcinkowo, Marcjanki, Marcjanki (Drzewiec), Marcjanki (Ryn), Marianowo, Mąkolno, Mostki, Nowa Wieś, Ostrówek, Ośno Górne, Ośno Górne (Ośno Dolne), Paprocin, Płoszewo, Police, Przystronie, Przystronie (Piaski), Racięcice, Racięcice (Bagno), Racięcice (Racięcice-Kolonia), Romanowo, Siedliska, Sompolinek, Sompolinek (Olszewo), Sompolinek (Wymysłowo), Sompolno, Stefanowo, Suszewy, Sycewo, Szczerkowo, Wierzbie, Wroczewo, Zakrzewek, Zofia

Stare Miasto:
Barczygłów, Bicz, Bicz-Ostatki, Główiew, Główiew (Posada), Główiew (Tomaszew), Janowice, Karsy, Kazimierów, Kazimierów (Przysieka), Krągola, Krągola Pierwsza, Kruszyna, Lisiec Mały, Lisiec Nowy, Lisiec Wielki, Modła Królewska, Modła Królewska (Modła-Kolonia), Modła Księża, Niklas, Posoka, Rumin, Stare Miasto, Trójka, Zgoda, Żdżary, Żdżary (Żdżary-Kolonia), Żychlin

Ślesin:
Biskupie, Bylew, Bylew (Bylew-Parcele), Chmielnik, Dąbrowa Duża, Florentynowo, Głębockie Drugie, Głębockie Pierwsze, Głębockie Pierwsze (Witalisów), Goranin, Goranin (Goranin-Folwark), Goraninek, Helenowo, Honoratka, Ignacewo, Julia, Kępa, Kijowiec, Kijowskie Nowiny, Kolebki, Kolebki (Ługi), Konstantynowo, Leśnictwo, Lizawy, Lubomyśle, Lubomyśle (Biele), Marianowo, Marianowo (Szyszynek), Mikorzyn, Niedźwiady, Niedźwiady (Niedźwiady Małe), Nowy Półwiosek, Ostrowąż, Ostrowąż (Ostrowąż-Kolonia), Piotrkowice, Pogoń, Pogoń Lubstowska, Półwiosek Lubstowski, Półwiosek Lubstowski (Różopole), Różnowo, Sarnowa, Sarnowa-Kolonia, Sławęcinek (Rębowo), Smolniki, Smolniki (Pogorzele), Stanisławowo, Stary Licheń, Stary Półwiosek, Szyszyn, Szyszyn (Pole B), Szyszyńskie Holendry, Szyszyńskie Holendry (Biedowo), Ślesin, Ślesin (Krzyżka), Teodorowo, Tokary, Wąsosze, Wąsosze (Wąsoskie Holendry), Wierzelin, Władysławów, Wygoda, Żółwiniec, Żółwiniec (Konstantynówek), Żółwiniec (Ostrowy)

Wierzbinek:
Boguszyce, Boguszyce (Suskowo), Boguszyczki, Broniszewo, Cegielnia-Rudki, Cegielnia-Rudki (Pagórki), Chlebowo, Ciepłowo, Dębowiec, Florianowo, Gaj, Galczyce, Galczyczki, Goczki Polskie, Helenowo, Helenowo (Stefanowo Racięckie), Janowice, Julianowo, Kalina, Katarzynowo, Kazimierowo, Kazimierzewo, Kazimierzewo (Romanowo), Kazubek, Kolonia Racięcka, Kryszkowice, Kryszkowice (Żychlinek), Krzymowo, Kwiatkowo, Łysek, Łysek (Sosnówka), Łysek-Sosnówka, Mąkoszyn, Morzyczyn, Morzyczyn (Nockie Holendry), Noć, Nowa Ruda, Nykiel, Obory, Obory (Mielno), Ostrowo, Palmowo, Pamiątka, Paradowo, Posada, Racięcin, Racięcin (Janowo Racięckie), Ruszkowo-Parcel, Ruszkówek, Rybno, Sadlno, Sadlno (Wojciechowo), Sadlno (Złotowo), Słomkowo, Słomkowo (Biele), Słomkowo (Dobra Wola), Słomkowo (Straszewo), Stanisławowo, Stara Ruda, Sumin, Synogać, Talarkowo, Teodorowo, Teresewo, Teresewo (Dziadak), Tomaszewo, Tomisławice, Walerianowo, Wierzbinek, Wilcza Kłoda, Witkowice, Władysławowo, Wójcinek, Zaborowo, Zakrzewek, Zamość, Zaryń, Zielonka, Ziemięcin, Żółwiniec

Wilczyn:
Biela, Cegielnia, Dębówiec, Dębówiec (Nowy Świat), Dębówiec (Wacławowo), Gogolina (Gogolina-Parcele), Gogolina (Nowa Gogolina), Gogolina (Stara Gogolina), Góry, Góry (Góry-Kolonia), Kaliska, Kaliska (Kaliska-Kolonia), Kaliska (Kwiatkowo), Kopydłowo, Kopydłowo (Kopydłówek), Kopydłowo (Nowe Kopydłowo), Kownaty, Maślaki, Mrówki, Ościsłowo, Suchary, Świętne, Wilczogóra, Wilczyn, Wiśniewa, Wiśniewa (Ostrówek), Wiśniewa (Wiśniewa-Kolonia), Wtórek (Głęboczek), Wtórek (Kościeszki), Zygmuntowo