Powiat lubartowski (województwo lubelskie)
Liczba gmin w powiecie: 12
Liczba miejscowości w powiecie: 230
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 12
Liczba placówek Poczty Polskiej: 26
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 12

Powiat lubartowski - gminy i miejscowości

Abramów:
Abramów, Ciotcza, Dębiny, Dębiny (Kobusówka), Dębiny (Nagadowszczyzna), Dębiny (Pod Karczunkiem), Dębiny (Pod Wielkolasem), Glinnik, Izabelmont, Izabelmont (Podlasie), Izabelmont (Podwórze), Marcinów, Michałówka, Michałówka (Stanisławów Mały), Sosnówka, Wielkie, Wielkie (Stara Wieś), Wielkie (Zabuże), Wielkolas, Wolica

Firlej:
Baran, Bykowszczyzna, Czerwonka Poleśna, Czerwonka-Gozdów, Czerwonka-Gozdów (Czerwonka Mała), Firlej, Kunów, Łukówiec, Majdan Sobolewski, Nowy Antonin, Pożarów, Przypisówka, Serock, Sobolew, Sobolew-Kolonia, Stary Antonin, Sułoszyn, Wola Skromowska, Wólka Mieczysławska, Wólka Rozwadowska, Zagrody Łukowieckie

Jeziorzany:
Blizocin, Jeziorzany, Jeziorzany (Drewnik), Krępa, Nowiny Przytockie, Przytoczno, Przytoczno (Marianka), Skarbiciesz, Stawik, Stoczek Kocki, Stoczek Kocki (Skrawki), Walentynów, Wola Blizocka

Kamionka:
Amelin, Biadaczka, Bratnik, Ciemno, Dąbrówka, Kamionka, Kamionka (Grabowy Las), Kamionka (Kokosz), Kamionka (Krzywy Dąb), Kamionka (Nowy Skrobów), Kamionka (Ostrów), Kamionka (Polny Młyn), Kierzkówka, Kierzkówka (Olszyna), Kierzkówka-Kolonia, Kozłówka, Rudka Gołębska, Samoklęski, Siedliska, Stanisławów Duży, Starościn, Starościn-Kolonia, Syry, Wólka Krasienińska, Zofian

Kock:
Annopol, Annówka, Białobrzegi, Bożniewice, Górecka Kolonia, Górka, Kock, Kock (Górka), Lipniak, Nowe Białobrzegi, Poizdów, Poizdów-Kolonia, Ruska Wieś, Talczyn, Talczyn-Kolonia, Talczyn-Kolonia (Tereba), Wygnanka, Zakalew

Lubartów:
Annobór, Annobór-Kolonia, Baranówka, Brzeziny, Chlewiska, Lisów, Lubartów, Łucka, Łucka-Kolonia, Majdan Kozłowiecki, Mieczysławka, Nowodwór, Rokitno, Skrobów, Skrobów-Kolonia, Szczekarków, Trójnia, Trzciniec, Wandzin, Wincentów, Wola Lisowska, Wola Mieczysławska, Wólka Rokicka, Wólka Rokicka-Kolonia

Michów:
Aleksandrówka, Anielówka, Chudowola, Elżbietów, Gawłówka, Giżyce, Gołąb, Gołąb-Kolonia, Katarzyn, Katarzyn (Elżbiecin), Kolonia Giżyce, Krupy, Kruszyna, Lipniak, Mejznerzyn, Meszno, Miastkówek, Miastkówek (Budki), Michów, Młyniska, Natalin, Podlodówek, Rawa, Rudno, Rudzienko, Rudzienko-Kolonia, Trzciniec, Wólka Michowska, Wypnicha, Zofianówka

Niedźwiada:
Berejów, Brzeźnica Bychawska, Brzeźnica Bychawska-Kolonia, Brzeźnica Książęca, Brzeźnica Leśna, Górka Lubartowska, Klementynów, Niedźwiada, Pałecznica, Pałecznica-Kolonia, Tarło, Tarło-Kolonia, Zabiele

Ostrów Lubelski:
Bójki, Jamy, Kaznów, Kaznów-Kolonia, Kolechowice, Kolechowice (Przecinka), Kolechowice (Zabołojcze), Kolechowice-Folwark, Kolechowice-Kolonia, Ostrów Lubelski, Rozkopaczew, Rozkopaczew (Końce), Rozkopaczew (Pasy), Rozkopaczew (Podborek), Rozkopaczew (Zapraga), Rozkopaczew (Żuraw), Rudka Kijańska, Rudka Kijańska (Dziadowiec), Wólka Stara Kijańska, Wólka Stara Kijańska (Borek), Wólka Stara Kijańska (Serbia), Wólka Stara Kijańska (Stara Wieś)

Ostrówek:
Antoniówka, Babczyzna, Cegielnia, Dębica, Dębica-Kolonia, Jeleń, Kamienowola, Leszkowice, Luszawa, Ostrówek, Ostrówek-Kolonia, Tarkawica, Zawada, Żurawiniec, Żurawiniec-Kolonia

Serniki:
Brzostówka, Brzostówka (Brzostówka-Kolonia), Czerniejów, Nowa Wieś, Nowa Wola, Nowa Wola (Marysin), Serniki, Serniki-Kolonia, Wola Sernicka, Wola Sernicka-Kolonia, Wólka Zabłocka, Wólka Zawieprzycka

Uścimów:
Drozdówka, Głębokie, Krasne, Krasne (Kosów), Krasne (Krasne-Kolonia), Krasne (Krzywe), Krasne (Ryczka), Maśluchy, Nowa Jedlanka, Nowy Uścimów, Ochoża, Orzechów-Kolonia, Rudka Starościańska, Stara Jedlanka, Stara Jedlanka (Podleśna), Stary Uścimów, Stary Uścimów (Uścimów-Kolonia)