Powiat ciechanowski (województwo mazowieckie)
Liczba gmin w powiecie: 8
Liczba miejscowości w powiecie: 328
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 16
Liczba placówek Poczty Polskiej: 21
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 16

Powiat ciechanowski - gminy i miejscowości

Ciechanów:
Baby, Baraki Chotumskie, Baraki Chotumskie (Rajmundowo), Chotum, Chotum (Julianowo), Chruszczewo, Ciechanów, Ciechanów (Szczurzynek), Gąski, Gołoty, Gorysze, Grędzice, Gumowo, Kanigówek, Kargoszyn, Kownaty Żędowe, Kownaty Żędowe (Kownaty Wojnowe), Mieszki Wielkie, Mieszki-Różki, Mieszki-Różki (Bardonki), Mieszki-Różki (Mieszki-Atle), Modełka, Modła, Niechodzin, Niechodzin (Pieńki Niechodzkie), Niestum, Nowa Wieś, Nużewko, Nużewo, Pęchcin, Przążewo, Ropele, Rutki-Begny, Rutki-Begny (Rutki-Lenki), Rutki-Borki, Rutki-Borki (Rutki-Bronisze), Rutki-Głowice, Rutki-Marszewice, Rutki-Marszewice (Szczepanki), Rydzewo, Rydzewo (Romanowo), Rykaczewo, Rzeczki, Sokołówek, Ujazdowo, Ujazdówek, Wola Pawłowska, Wólka Rydzewska

Glinojeck:
Bielawy, Bielawy (Janowo), Brody Młockie, Budy Rumockie, Dreglin, Dukt, Dukt (Huta), Dukt (Kamionka), Działy, Faustynowo, Faustynowo (Pieńki Faustynowskie), Gałczyn, Glinojeck, Juliszewo, Kamionka, Kondrajec Pański, Kondrajec Szlachecki, Kowalewko, Krusz, Lipiny, Luszewo, Malużyn, Nowy Garwarz, Ogonowo, Ościsłowo, Płaciszewo, Rumoka, Rumoka (Budzinka), Sadek, Stare Szyjki, Stary Garwarz, Strzeszewo, Sulerzyż, Szyjki, Śródborze, Śródborze (Głodowo), Śródborze (Marylin), Śródborze (Zarośle), Wkra, Wkra (Kolonia), Wola Młocka, Wólka Garwarska, Zalesie, Zygmuntowo, Żeleźnia

Gołymin-Ośrodek:
Garnowo Duże, Garnowo Duże (Anielin), Gogole Wielkie, Gogole Wielkie (Gogole-Steczki), Gołymin-Ośrodek, Gołymin-Południe, Gołymin-Północ, Konarzewo-Marcisze, Konarzewo-Marcisze (Konarzewo Wielkie), Konarzewo-Marcisze (Konarzewo-Reczki), Konarzewo-Sławki, Mierniki, Mierniki (Konarzewo-Gołąbki), Mierniki (Konarzewo-Skuze), Morawka, Nasierowo Górne, Nasierowo Górne (Nasierowo Dolne), Nasierowo Górne (Truszki), Nasierowo-Dziurawieniec, Nieradowo, Nowy Gołymin, Nowy Kałęczyn, Obiedzino Górne, Osiek Górny, Osiek-Aleksandrowo, Osiek-Wólka, Osiek-Wólka (Osiek Dolny), Pajewo Wielkie, Pajewo-Szwelice, Pajewo-Szwelice (Pajewo-Cyty), Ruszkowo, Ruszkowo (Rybakówka), Smosarz-Dobki, Smosarz-Dobki (Morawy-Kafasy), Smosarz-Dobki (Morawy-Kopcie), Smosarz-Dobki (Morawy-Laski), Smosarz-Dobki (Morawy-Wicherki), Smosarz-Dobki (Smosarz-Pianki), Stare Garnowo, Stary Kałęczyn, Watkowo, Wielgołęka, Wola Gołymińska, Wróblewko, Wróblewko (Chruściele), Wróblewko (Gostkowo), Wróblewko (Wróblewo), Zawady Dworskie, Zawady Włościańskie

Grudusk:
Grudusk, Grudusk (Grudusk-Brzozowo), Grudusk (Grudusk-Olszak), Humięcino, Humięcino (Humięcino-Retki), Humięcino-Andrychy, Humięcino-Koski, Humięcino-Koski (Humięcino-Klary), Kołaki Wielkie, Kołaki Wielkie (Kołaki Małe), Leśniewo Dolne, Leśniewo Dolne (Dębowo), Leśniewo Dolne (Polanka), Leśniewo Górne, Łysakowo, Mierzanowo, Mierzanowo (Mierzanowo-Kolonia), Nieborzyn, Przywilcz, Pszczółki Górne, Pszczółki-Czubaki, Pszczółki-Szerszenie, Purzyce-Rozwory, Purzyce-Trojany, Purzyce-Trojany (Borzuchowo-Daćbogi), Rąbież Gruduski, Sokołowo, Sokólnik, Stryjewo Małe, Stryjewo Wielkie, Strzelnia, Wiksin, Wiśniewo, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo Wielkie (Zakrzewo Małe), Żarnowo

Ojrzeń:
Baraniec, Brodzięcin, Bronisławie, Dąbrowa, Gostomin, Grabówiec, Halinin, Kałki, Kicin, Kownaty-Borowe, Kraszewo, Lipówiec, Luberadz, Luberadzyk, Łebki Wielkie, Młock, Młock-Kopacze, Nowa Wieś, Obrąb, Ojrzeń, Osada-Wola, Przyrowa, Radziwie, Rzeszotko, Skarżynek, Trzpioły, Wojtkowa Wieś, Wola Wodzyńska, Zielona, Żochy

Opinogóra Górna:
Bacze, Bogucin, Chrzanowo, Chrzanówek, Czernice, Długołęka, Długołęka (Długołęka Wielka), Długołęka (Długołęka-Mirosy), Długołęka (Gębale), Długołęka (Trętowo-Mazarnięta), Dzbonie, Elżbiecin, Goździe, Janowięta, Kąty, Klonowo, Kobylin, Kobylin (Ksawerów), Kobylin (Paulinów), Kołaczków, Kołaki-Budzyno, Kołaki-Budzyno (Kołaki-Morgi), Kołaki-Kwasy, Kotermań, Łaguny, Łęki, Opinogóra Dolna, Opinogóra Górna, Opinogóra-Kolonia, Pajewo-Króle, Pałuki, Pałuki (Zabrzezie), Patory, Pokojewo, Pokojewo (Osyski), Pokojewo (Radzieje-Bedy), Pokojewo (Radzieje-Wity), Pomorze, Przedwojewo, Przedwojewo (Jałowa Wieś), Przytoka, Rąbież, Rembowo, Rembówko, Sosnowo, Sosnowo (Chmielewo), Wierzbowo, Wilkowo, Władysławowo, Wola Wierzbowska, Wólka Łanięcka, Załuże-Imbrzyki, Załuże-Imbrzyki (Niemierzyce), Załuże-Imbrzyki (Trętowo-Pełzy), Zygmuntowo

Regimin:
Grzybowo, Jarluty Duże, Jarluty Małe, Kalisz, Klice, Klice (Mościce), Kliczki, Kozdroje, Kozdroje (Włosty), Koziczyn, Lekowo, Lekówiec, Lipa, Pawłowo, Pawłówko, Pniewo Wielkie, Przybyszewo, Radomka, Regimin, Szulmierz, Szulmierz (Stawy), Targonie, Trzcianka, Zeńbok

Sońsk:
Bądkowo, Bieńki-Karkuty, Bieńki-Śmietanki, Burkaty, Chrościce, Cichawy, Ciemniewko, Ciemniewo, Damięty-Narwoty, Drążewo, Dziarno, Gąsocin, Gołotczyzna, Gutków, Kałęczyn, Komory Błotne, Komory Dąbrowne, Komory Dąbrowne (Janówek), Kosmy-Pruszki, Kosmy-Pruszki (Kosmy Wielkie), Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie, Koźniewo-Łysaki, Łopacin, Marianowo, Marusy, Mężenino-Węgłowice, Niesłuchy, Olszewka, Ostaszewo, Pękawka, Sarnowa Góra, Skrobocin, Soboklęszcz, Sońsk, Spądoszyn, Strusin, Strusinek, Szwejki, Ślubowo, Wola Ostaszewska

Powiat - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

06-400 CL Oddział Terenowy w Ciechanowie - Ciechanów, Gostkowska 39a
06-400 CP Oddział Rejonowy w Ciechanowie - Ciechanów, Grodzka 1