Powiat sieradzki (województwo łódzkie)
Liczba gmin w powiecie: 10
Liczba miejscowości w powiecie: 463
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 10
Liczba placówek Poczty Polskiej: 26
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 10

Powiat sieradzki - gminy i miejscowości

Błaszki:
Adamki, Błaszki, Borysławice, Brończyn, Brończyn (Długie Działy), Brończyn (Nowa Kolonia), Brudzew, Brzozowiec, Bukowina, Chabierów, Chociszew, Chrzanowice, Cienia, Domaniew, Garbów, Golków, Gorzałów, Gruszczyce, Gruszczyce (Aleksandria), Grzymaczew, Grzymaczew (Stawki), Gzików, Jasionna, Kalinowa, Kamienna-Kolonia, Kamienna-Wieś, Kije, Kije (Wcisło), Kobylniki, Kociołki, Kokoszki, Kołdów, Kopacz, Kopacz (Stelmachy), Korzenica, Kostrzewice, Kwasków, Lubanów, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Maciszewice, Marianów, Morawki, Mroczki Małe, Nacesławice, Niedoń, Niedoń (Dworek), Niedoń (Emilianów), Niedoń (Pogoń), Niedoń (Wiercin), Orzeżyn, Pęczek, Romanów, Równa, Równa (Mierzony), Sarny, Sędzimirowice, Skalmierz, Smaszków, Stok Nowy, Stok Polski, Stok Polski (Polesie), Sudoły, Suliszewice, Tuwalczew, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Wojków, Woleń, Wójcice, Wrząca, Wrząca (Borek), Wrząca (Łapigrosz), Wrząca (Poręby), Zaborów, Zawady, Zawady (Bugaj), Żelisław, Żelisław-Kolonia

Brąszewice:
Błota, Brąszewice, Brąszewice (Stara Wieś), Budy, Bukowiec, Chajew, Chajew-Kolonia, Ciołki, Ciupki, Czartoryja, Gałki, Godynice, Grabostaw, Kamieniki, Kosatka, Kurpie, Lisy, Orły, Pasie, Pędziwiatry, Pipie, Pokrzywniaki, Przedłęcze, Salamony, Sokolenie, Sowizdrzały, Starce, Szczesie, Szymaszki, Tomczyki, Trzcinka, Wiertelaki, Wiry, Wojtyszki, Wólka Klonowska, Zadębieniec, Zagóra, Zagórcze, Złote, Zwierzyniec, Żarnów, Żuraw

Brzeźnio:
Barczew, Bronisławów, Brzeźnio, Dębołęka, Gęsina, Gozdy, Kliczków Mały, Kliczków Wielki, Kliczków-Kolonia, Krzaki, Lipno, Nowa Wieś, Ostrów, Podcabaje, Próba, Pustelnik, Pyszków, Rembów, Ruszków, Rybnik, Rydzew, Stefanów Barczewski Drugi, Stefanów Barczewski Pierwszy, Stefanów Ruszkowski, Tumidaj, Wierzbowa, Wola Brzeźniowska, Zapole, Złotowizna

Burzenin:
Antonin, Będków, Biadaczew, Brzeźnica, Burzenin, Działy, Grabówka, Gronów, Jarocice, Kamilew, Kamionka, Kolonia Niechmirów, Kopanina, Krępica, Ligota, Majaczewice, Marianów, Niechmirów, Nieczuj, Prażmów, Redzeń Drugi, Redzeń Pierwszy, Ręszew, Rokitowiec, Sambórz, Strumiany, Strzałki, Szczawno, Świerki, Tyczyn, Waszkowskie, Witów, Wola Będkowska, Wola Majacka, Wolnica Grabowska, Wolnica Niechmirowska

Goszczanów:
Chlewo, Chlewo (Modła), Chwalęcice, Czerniaków, Gawłowice, Goszczanów, Karolina, Kaszew, Klonów, Lipicze, Lipicze Górne, Lipicze-Olendry, Poniatów, Poniatówek, Poprężniki, Poradzew, Rzężawy, Sokołów, Stojanów, Strachanów, Sulmów, Sulmówek, Świnice Kaliskie, Wacławów, Waliszewice, Wilczków, Wilkszyce, Wola Tłomakowa, Wroniawy, Ziemięcin

Klonowa:
Górka Klonowska, Górka Klonowska-Kolonia, Grzyb, Grzyb (Depy), Grzyb (Tomaniki), Grzyb (Zgórniaki), Kiełbasy, Klonowa, Klonowa (Bogusy), Klonówka, Kuźnica Błońska, Kuźnica Błońska (Lary), Kuźnica Zagrzebska, Kuźnica Zagrzebska (Piła), Kuźnica Zagrzebska-Kolonia, Kuźniczka, Leliwa, Leliwa (Bednarze), Leliwa (Cieluchy), Leliwa (Jędrasy), Leliwa (Komorniki Leliwskie), Leliwa (Olender), Leliwa (Stępnie), Leliwa (Szale), Leliwa (Trzeciaki), Lesiaki, Lesiaki (Sowijaki), Lipicze, Lipicze (Stara Wieś), Liski, Morasy, Owieczki, Owieczki (Kity), Owieczki (Króle), Owieczki (Leśniki), Owieczki (Poprzeczna), Owieczki (Stara Wieś), Owieczki (Świderki), Owieczki (Zatyle), Pawelce, Pawelce (Wrony), Sowizdrzały, Świątki, Świątki (Bery), Świątki (Borki), Świątki (Czekaje), Świątki (Mlostki), Świątki (Sójki), Świątki (Staniochy), Świątki (Urbany), Uników Kapitulny

Sieradz:
Biskupice, Biskupice (Zagórki), Bobrowniki, Bobrowniki (Okopy), Bogumiłów, Borzewisko, Budziczna, Chałupki, Charłupia Mała, Chojne, Czartki, Dąbrowa Wielka, Dąbrowa Wielka (Kalinki), Dąbrowa Wielka (Kozy), Dąbrówka, Dębina, Dębina (Cerklina), Dzierlin, Dzigorzew, Grabowiec, Grabowiec (Dębowiec), Grabowiec (Letniska), Grabowiec (Ludwików), Grabowiec (Stawiszcze), Grądy, Jeziory, Kamionaczyk, Kłocko, Kłocko (Podmokre), Kolasa, Kowale, Kuśnie, Łosieniec, Męcka Wola, Mnichów, Mokre Zborowskie, Monice, Okręglica, Podłężyce, Ruda, Rzechta, Sieradz, Sokołów, Stoczki, Sucha, Wiechucice, Wiechucice (Wiechutki), Wiechucice (Zalesie), Wojciechów

Warta:
Augustynów, Bartochów, Bartochów (Brzezinka), Bartochów (Wilk Bartochowski), Borek Lipiński, Cielce, Czartki, Duszniki, Dzierzązna, Gać Warcka, Glinno, Glinno (Góry), Głaniszew, Gołuchy, Góra, Grabinka, Grzybki, Jakubice, Jakubice (Baszków), Jeziorsko, Józefów-Wiktorów, Kamionacz, Kawęczynek, Klonówek, Krąków, Lasek, Lasek (Chorążka), Lipiny, Łabędzie, Małków, Maszew, Miedze, Miedźno, Miedźno (Rafałówka), Mikołajewice, Mogilno, Nobela, Ostrów Warcki, Pierzchnia Góra, Piotrowice, Proboszczowice, Raczków, Raszelki, Raszelki (Józefka), Rossoszyca, Rożdżały, Socha, Socha-Kolonia, Tądów Dolny, Tądów Górny, Tomisławice, Tomisławice (Gaj), Tomisławice (Retnice), Tomisławice (Tomisławice-Kolonia), Upuszczew, Ustków, Ustków (Września), Ustków (Wzorówka), Ustków (Żerechów), Warta, Witów, Włyń, Włyń (Kolonia Pierwsza), Wola Miłkowska, Wola Zadąbrowska (Nowa Wieś), Wola Zadąbrowska (Stara Wieś), Zadąbrowie-Rudunek, Zadąbrowie-Rudunek (Poddębina), Zadąbrowie-Wiatraczyska, Zagajew, Zagajew (Krzyżówka), Zakrzew, Zaspy, Zielęcin

Wróblew:
Bliźniew, Charłupia Wielka, Charłupia Wielka (Charłupia-Las), Dąbrówka, Drzązna, Dziebędów, Gaj, Gęsówka, Inczew, Józefów, Kobierzycko, Kościerzyn, Krzakowizna, Ocin, Oraczew, Oraczew Mały, Oraczew Mały (Jaskółka), Orzeł Biały, Próchna, Rakowice, Rowy, Sadokrzyce, Sędzice, Słomków Mokry, Słomków Suchy, Smardzew, Tubądzin, Tworkowizna, Tworkowizna Oraczewska, Wągłczew, Wągłczew-Kolonia, Wróblew

Złoczew:
Biesiec, Biesiec (Filipole), Borzęckie, Borzęckie (Burdynówka), Broszki, Broszki (Broszki-Kolonia), Broszki (Doliny), Broszki (Koźliny), Broszki (Siekanie), Bujnów, Bujnów (Górki), Czarna, Czarna (Galbierka), Dąbrowa Miętka, Emilianów, Gronówek, Grójec Mały, Grójec Wielki, Grójec Wielki (Obojęcie), Kamasze, Łagiewniki, Łeszczyn, Łeszczyn (Jaźwiny), Łeszczyn (Napłatek), Miklesz, Pieczyska, Potok, Robaszew, Stanisławów, Stanisławów (Kamasówka), Stolec, Stolec (Krzyżanka), Stolec (Pogony), Stolec (Stolec Poduchowny), Szklana Huta, Uników, Wandalin, Wilkołek Grójecki, Wilkołek Unikowski, Zapowiednik, Złoczew

Powiat - kody pocztowe

98-200, 98-215, 98-235, 98-260, 98-270, 98-273, 98-275, 98-277, 98-285, 98-290

Powiat - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

98-200 CP Oddział Rejonowy w Sieradzu - Sieradz, Żwirki i Wigury 5