Powiat wysokomazowiecki (województwo podlaskie)
Liczba gmin w powiecie: 9
Liczba miejscowości w powiecie: 403
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 10
Liczba placówek Poczty Polskiej: 19
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 10

Powiat wysokomazowiecki - gminy i miejscowości

Ciechanowiec:
Antonin, Bujenka, Ciechanowiec, Ciechanowiec (Ciechanowczyk), Czaje-Bagno, Czaje-Wólka, Dąbczyn, Gaj, Kobusy, Koce-Basie, Koce-Piskuły, Koce-Schaby, Kosiorki, Kostuszyn-Kolonia, Kozarze, Kułaki, Łempice, Malec, Nowodwory, Pobikry, Przybyszyn, Radziszewo Stare, Radziszewo-Króle, Radziszewo-Sieńczuch, Radziszewo-Sobiechowo, Sawczyn, Skórzec, Trzaski, Tworkowice, Winna Stara, Winna-Chroły, Winna-Poświętna, Winna-Wilki, Winna-Wypychy, Wojtkowice Stare, Wojtkowice-Dady, Wojtkowice-Glinna, Zadobrze

Czyżew-Osada:
Brulino-Piwki, Czyżew Ruś-Wieś, Czyżew-Chrapki, Czyżew-Osada, Czyżew-Ruś-Kolonia, Czyżew-Siedliska, Czyżew-Stacja, Czyżew-Sutki, Czyżew-Złote Jabłko, Dąbrowa Wielka, Dąbrowa-Cherubiny, Dąbrowa-Kity, Dąbrowa-Michałki, Dąbrowa-Nowa Wieś, Dąbrowa-Szatanki, Dmochy-Glinki, Dmochy-Glinki (Dmochy-Bąbole), Dmochy-Mrozy, Dmochy-Mrozy (Dmochy-Kudły), Dmochy-Rodzonki, Dmochy-Wochy, Dmochy-Wochy (Dmochy-Przeczki), Dmochy-Wochy (Dmochy-Sadły), Dmochy-Wypychy, Godlewo-Kolonia, Godlewo-Piętaki, Jaźwiny-Koczoty, Jaźwiny-Koczoty (Jaźwiny-Piedki), Jaźwiny-Koczoty (Stokowo-Bućki), Kaczyn Stary, Kaczyn-Herbasy, Krzeczkowo-Gromadzyn, Krzeczkowo-Mianowskie, Krzeczkowo-Nowe Bieńki, Krzeczkowo-Stare Bieńki, Krzeczkowo-Szepielaki, Michałowo Wielkie, Ołdaki-Magna Brok, Rosochate Kościelne, Rosochate Nartołty, Siennica-Klawy, Siennica-Lipusy, Siennica-Pietrasze, Siennica-Pietrasze (Siennica-Puziki), Siennica-Szymanki, Siennica-Szymanki (Siennica-Gizy), Siennica-Szymanki (Siennica-Łukasze), Siennica-Szymanki (Siennica-Pierce), Siennica-Święchy, Stokowo-Szerszenie, Szulborze-Kozy, Święck-Strumiany, Zalesie Stare, Zalesie-Stefanowo, Zaręby-Bindugi, Zaręby-Góry Leśne, Zaręby-Skórki, Zaręby-Święchy

Klukowo:
Gródek, Janki, Kaliski, Kapłań, Klukowo, Klukowo-Kolonia, Kostry-Podsędkowięta, Kostry-Śmiejki, Kuczyn, Lubowicz Wielki, Lubowicz-Byzie, Lubowicz-Kąty, Łuniewo Małe, Łuniewo Wielkie, Malinowo, Piętki-Basie, Piętki-Gręzki, Piętki-Szeligi, Piętki-Żebry, Sobolewo, Stare Kostry, Stare Warele, Stare Zalesie, Trojanowo, Trojanówek, Usza Mała, Usza Mała (Gnaty-Soczewka), Usza Wielka, Wiktorzyn, Wyszonki Kościelne, Wyszonki-Błonie, Wyszonki-Klukówek, Wyszonki-Nagórki, Wyszonki-Włosty, Wyszonki-Wojciechy, Wyszonki-Wypychy, Żabiniec, Żabiniec (Dzikowiny), Żebry Wielkie

Kobylin-Borzymy:
Franki-Dąbrowa, Franki-Piaski, Garbowo-Kolonia, Kierzki, Kłoski-Młynowięta, Kłoski-Świgonie, Kobylin-Borzymy, Kobylin-Cieszymy, Kobylin-Kruszewo, Kobylin-Kuleszki, Kobylin-Latki, Kobylin-Pieniążki, Kobylin-Pogorzałki, Kropiewnica-Gajki, Kropiewnica-Gajki (Kropiewnica-Kiernozki), Kropiewnica-Racibory, Kurowo, Kurowo-Kolonia, Kurzyny, Makowo, Milewo Zabielne, Mojki, Nowe Garbowo, Piszczaty-Kończany, Piszczaty-Piotrowięta, Pszczółczyn, Sikory-Bartkowięta, Sikory-Bartyczki, Sikory-Janowięta, Sikory-Pawłowięta, Sikory-Piotrowięta, Sikory-Tomkowięta, Sikory-Wojciechowięta, Stare Garbowo, Stare Wnory, Stypułki-Borki, Stypułki-Szymany, Stypułki-Święchy, Wnory-Kużele, Wnory-Wandy, Zalesie Łabędzkie

Kulesze Kościelne:
Chojane-Bąki, Chojane-Gorczany, Chojane-Pawłowięta, Chojane-Piecki, Chojane-Sierocięta, Chojane-Stankowięta, Czarnowo-Biki, Faszcze, Gołasze Mościckie, Gołasze-Dąb, Grodzkie Szczepanowięta, Kalinowo-Solki, Kulesze Kościelne, Kulesze Podlipne, Kulesze-Litewka, Kulesze-Podawce, Leśniewo-Niedźwiedź, Niziołki-Dobki, Nowe Grodzkie, Nowe Kalinowo, Nowe Wykno, Stara Litwa, Stare Grodzkie, Stare Kalinowo, Stare Niziołki, Stare Wykno, Stypułki-Giemzino, Tybory Uszyńskie, Wnory-Pażochy, Wnory-Wiechy, Wnory-Wypychy

Nowe Piekuty:
Hodyszewo, Jabłoń Kościelna, Jabłoń-Dąbrowa, Jabłoń-Dobki, Jabłoń-Jankowce, Jabłoń-Markowięta, Jabłoń-Piotrowce, Jabłoń-Spały, Jabłoń-Śliwowo, Jabłoń-Zambrowizna, Jabłoń-Zarzeckie, Jośki, Koboski, Kostry-Litwa, Kostry-Noski, Krasowo Wielkie, Krasowo-Częstki, Krasowo-Siódmaki, Krasowo-Wólka, Lendowo-Budy, Łopienie-Jeże, Łopienie-Szelągi, Łopienie-Zyski, Markowo-Wólka, Nowe Piekuty, Nowe Rzepki, Nowe Żochy, Piekuty-Urbany, Pruszanka Mała, Skłody Borowe, Skłody Borowe (Skłody-Wróble), Skłody-Przyrusy, Stare Żochy, Stokowisko, Tłoczewo, Wierzbowizna

Sokoły:
Bruszewo, Bruszewo-Borkowizna, Bujny, Chomice, Czajki, Czajki (Pod Kierzkami), Drągi, Dworaki-Pikaty, Dworaki-Staśki, Idźki Młynowskie, Idźki Średnie, Idźki-Wykno, Jabłonowo-Kąty, Jabłonowo-Wypychy, Jamiołki-Godzieby, Jamiołki-Kowale, Jamiołki-Piotrowięta, Jamiołki-Świetliki, Jeńki, Jeńki (Adamowo), Jeńki (Jeńki-Romanowo), Kowalewszczyzna, Kowalewszczyzna-Folwark, Kruszewo-Brodowo, Kruszewo-Głąby, Kruszewo-Wypychy, Krzyżewo, Krzyżewo (Krzyżewo-Kolonia), Krzyżewo (Majątek), Mojsiki, Mojsiki (Borzyska), Noski Śnietne, Nowe Racibory, Perki-Bujenki, Perki-Franki, Perki-Karpie, Perki-Lachy, Perki-Mazowsze, Perki-Wypychy, Pęzy, Porośl-Kije, Roszki Leśne, Roszki-Chrzczony, Roszki-Sączki, Roszki-Ziemaki, Rzące, Sokoły, Stare Racibory, Stare Truskolasy, Truskolasy-Lachy, Truskolasy-Niwisko, Truskolasy-Olszyna, Truskolasy-Wola, Waniewo, Wyrąb

Szepietowo:
Dąbrowa-Bybytki, Dąbrowa-Dołęgi, Dąbrowa-Gogole, Dąbrowa-Kaski, Dąbrowa-Łazy, Dąbrowa-Moczydły, Dąbrowa-Tworki, Dąbrowa-Wilki, Dąbrowa-Zabłotne, Dąbrówka Kościelna, Jabłoń-Kikolskie, Jabłoń-Samsony, Kamień-Rupie, Moczydły-Jakubowięta, Moczydły-Stanisławowięta, Nowe Gierałty, Nowe Szepietowo Podleśne, Nowe Warele, Nowe Zalesie, Plewki, Pułazie-Świerże, Pułazie-Świerże (Pułazie-Wojdyły), Stary Kamień, Stawiereje Podleśne, Stawiereje-Michałowięta, Szepietowo, Szepietowo Podleśne, Szepietowo-Janówka, Szepietowo-Wawrzyńce, Szepietowo-Żaki, Szymbory-Andrzejowięta, Szymbory-Jakubowięta, Szymbory-Włodki, Średnica-Jakubowięta, Średnica-Maćkowięta, Średnica-Pawłowięta, Warele-Filipowicze, Włosty-Olszanka, Wojny-Izdebnik, Wojny-Krupy, Wojny-Piecki, Wojny-Pietrasze, Wojny-Pogorzel, Wojny-Szuby Szlacheckie, Wojny-Szuby Włościańskie, Wojny-Wawrzyńce, Wyliny-Ruś, Wyszonki-Posele

Wysokie Mazowieckie:
Brok, Bryki, Brzóski Brzezińskie, Brzóski Stare, Brzóski-Falki, Brzóski-Gromki, Brzóski-Markowizna, Brzóski-Tatary, Buczyno-Mikosy, Bujny-Biszewo, Dąbrowa-Dzięciel, Faszcze, Gołasze-Górki, Gołasze-Puszcza, Jabłonka Kościelna, Jabłonka-Świerczewo, Jabłoń-Rykacze, Jabłoń-Uszyńskie, Kalinowo-Czosnowo, Mazury, Michałki, Miodusy Wielkie, Miodusy Wielkie (Miodusy-Perki), Miodusy-Litwa, Miodusy-Stasiowięta, Miodusy-Stok, Mścichy, Mystki-Rzym, Nowa Ruś, Nowe Osipy, Osipy-Kolonia, Osipy-Lepertowizna, Osipy-Wydziory Drugie, Osipy-Wydziory Drugie (Osipy-Wandzin), Osipy-Wydziory Pierwsze, Osipy-Zakrzewizna, Rębiszewo-Studzianki, Sokoły-Jaźwiny, Stara Ruś, Stare Osipy, Święck Wielki, Święck-Nowiny, Trzeciny, Tybory-Jeziernia, Tybory-Kamianka, Tybory-Misztale, Tybory-Olszewo, Tybory-Trzcianka, Tybory-Wólka, Tybory-Żochy, Wiśniówek, Wiśniówek-Kolonia, Wólka Duża, Wólka Mała, Wróble, Wysokie Mazowieckie, Zawrocie-Nowiny

Powiat - kody pocztowe

18-200, 18-204, 18-208, 18-210, 18-212, 18-214, 18-218, 18-220, 18-230, 18-300