Powiat łomżyński (województwo podlaskie)
Liczba gmin w powiecie: 9
Liczba miejscowości w powiecie: 348
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 9
Liczba placówek Poczty Polskiej: 21
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 9

Powiat łomżyński - gminy i miejscowości

Jedwabne:
Bartki, Biodry, Borawskie, Bronaki-Olki, Bronaki-Pietrasze, Brzostowo, Burzyn, Chrostowo, Chyliny, Grądy Małe, Grądy Wielkie, Janczewko, Janczewo, Jedwabne, Jedwabne (Kajetanowo), Kaimy, Kamianki, Kamianki (Górki), Karwowo-Wszebory, Kąciki, Kąty, Koniecki, Konopki Chude, Konopki Tłuste, Korytki, Kotowo Stare, Kotowo-Plac, Kotowo-Plac (Nowiny), Kotówek, Kubrzany, Kucze Małe, Kucze Wielkie, Kuczewskie, Lipnik, Makowskie, Mocarze, Mocarze (Budne), Nadbory, Nowiny, Olszewo-Góra, Orlikowo, Pawełki, Pieńki Borowe, Pieńki Borowe (Zastrużniaki), Pluty, Przestrzele, Rostki, Rostki (Grabnik), Siestrzanki, Stryjaki, Szóstaki, Witynie

Łomża:
Andrzejki, Andrzejki (Pączkowizna), Bacze Suche, Bacze-Lipnik, Boguszyce, Bożenica, Chojny Młode, Czaplice, Dłużniewo, Gać, Giełczyn, Grzymały Szczepankowskie, Janowo, Jarnuty, Jednaczewo, Kisiołki, Konarzyce, Koty, Lutostań, Łochtynowo, Mikołajew, Mikołajki, Mikołajki (Gałązki), Milewo, Modzele-Skudosze, Modzele-Wypychy, Nowe Kupiski, Nowe Wyrzyki, Pniewo, Podgórze, Puchały, Rubinówka, Rybno, Siemień Nadrzeczny, Siemień Nadrzeczny (Olszyna), Siemień Nadrzeczny (Słupia), Siemień Nadrzeczny (Stoczek), Siemień-Rowy, Sierzputy Młode, Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Stare Chojny, Stare Kupiski, Stare Modzele, Stare Sierzputy, Wygoda, Zawady, Zosin

Miastkowo:
Bartkowizna, Chojny-Naruszczki, Czartoria, Drogoszewo, Gałkówka, Kaliszki, Korytki Leśne, Kraska, Kuleszka, Leopoldowo, Leopoldowo (Korytki Borowe), Łubia, Łuby-Kiertany, Łuby-Kurki, Miastkowo, Nowosiedliny, Orło, Osetno, Podosie, Rybaki, Rydzewo, Rydzewo-Gozdy, Sosnowiec, Sulki, Tarnowo, Zaruzie, Zaruzie (Borowe)

Nowogród:
Baliki, Chmielewo, Dzierzgi, Grądy, Grzymały, Jankowo-Młodzianowo, Jankowo-Skarbowo, Kupnina, Mątwica, Nowogród, Ptaki, Serwatki, Sławiec, Sulimy, Szablak

Piątnica:
Budy Czarnockie, Budy Czarnockie (Pokrzywy), Budy-Mikołajka, Choszczewo, Choszczewo (Mieczysławowo), Czarnocin, Czarnocin (Pociejewo), Dobrzyjałowo, Drozdowo, Drożęcin-Lubiejewo, Elżbiecin, Gomulnik, Górki-Sypniewo, Górki-Szewkowo, Guty, Guty (Kazimierowo), Jeziorko, Jeziorko (Nowe Jeziorko), Kalinowo, Kałęczyn, Kisielnica, Kobylin, Kosaki, Kownaty, Kownaty-Kolonia, Krzewo, Kurpie, Marianowo, Motyka, Murawy, Murawy (Łuby), Murawy (Pod Borem), Nagórki, Niewodowo, Nowe Krzewo, Nowiny, Nowy Cydzyn, Nowy Cydzyn (Będzwyn), Nowy Cydzyn (Brejnaki), Nowy Cydzyn (Kurakowo), Nowy Cydzyn (Ponichterowo), Nowy Cydzyn (Uciastek), Olszyny, Olszyny-Kolonia, Pęza, Piątnica Poduchowna, Piątnica Włościańska, Poniat, Rakowo-Boginie, Rakowo-Czachy, Rządkowo, Stary Cydzyn, Stary Drożęcin, Taraskowo, Truszki, Wiktorzyn, Wyłudzin, Wyrąb, Wyrzyki, Wyrzyki (Nowiny), Zabawka, Żelechy

Przytuły:
Bagienice, Borawskie, Chrzanowo, Doliwy, Doliwy (Aleksandrowo), Gardoty, Grzymki, Kubra-Przebudówka, Mieczki, Mroczki, Nowa Kubra, Obrytki, Pieńki Okopne, Przytuły, Przytuły-Kolonia, Przytuły-Las, Stara Kubra, Supy, Trzaski, Wagi, Wilamowo

Śniadowo:
Bagno, Brulin, Chomentowo, Dębowo, Doły, Duchny Młode, Grabowo, Jakać Borowa, Jakać Dworna, Jakać Młoda, Jakać-Borki, Jastrząbka Młoda, Jemielite-Wypychy, Jemielite-Wypychy (Kolby), Kołaczki, Konopki Młode, Koryta, Koziki, Mężenin, Młynik, Młynik (Młynik-Dwór), Olszewo, Osobne, Ratowo-Piotrowo, Ratowo-Piotrowo (Kołpaki), Ratowo-Piotrowo (Zagórze), Sierzputy Zagajne, Sierzputy Zagajne (Zagaje), Sierzputy-Marki, Stara Jakać, Stara Jastrząbka, Stare Duchny, Stare Jemielite, Stare Jemielite (Lisiny), Stare Konopki, Stare Ratowo, Stare Ratowo (Zakoleje), Stare Ratowo (Zaolszynie), Stare Szabły, Strzeszewo, Szabły Młode, Szczepankowo, Szczepankowo (Szczepankowo-Kolonia), Śniadowo, Śniadowo-Stara Stacja, Truszki, Uśnik, Uśnik (Podwierzbie), Uśnik (Przeddoń), Uśnik-Dwór, Uśnik-Kolonia, Wierzbowo, Wszerzecz, Wszerzecz-Kolonia, Zagroby, Zalesie-Poczynki, Zalesie-Wypychy, Żebry, Żebry-Kolonia

Wizna:
Boguszki, Bronowo, Janczewo, Jarnuty, Kokoszki, Kramkowo, Lisno, Małachowo, Męczki, Mrówki, Nart, Nieławice, Niwkowo, Nowe Bożejewo, Podkosacze, Rusiniec, Ruś, Rutki, Rutkowskie, Sambory, Sieburczyn, Srebrowo, Srebrowo (Wiżnica), Stare Bożejewo, Wierciszewo, Witkowo, Wizna, Włochówka, Włochówka (Sulin-Strumiłowo), Zanklewo

Zbójna:
Bienduszka, Dębniki, Dobry Las, Dobry Las (Gałki), Gawrychy, Gontarze, Jurki, Jurki (Zdrębisko), Kuzie, Kuzie (Brzeziny), Kuzie (Mięgosz), Kuzie (Pola), Laski, Laski (Bandzulka), Osowiec, Pianki, Piasutno Żelazne, Popiołki, Poredy, Ruda Osowiecka, Siwiki, Siwiki (Korwki), Siwiki (Krasny Borek), Stanisławowo, Stanisławowo (Barszcze), Stanisławowo (Sochy), Tabory-Rzym, Wyk, Zbójna, Zbójna (Czarny Kąt), Zbójna (Dłużewo), Zbójna (Dukat), Zbójna (Dziedzice), Zbójna (Parzychy)

Powiat - kody pocztowe

18-400, 18-411, 18-413, 18-414, 18-416, 18-420, 18-421, 18-423, 18-430