Powiat ostrowski (województwo mazowieckie)
Liczba gmin w powiecie: 10
Liczba miejscowości w powiecie: 348
Liczba kodów kody pocztowych w powiecie: 16
Liczba placówek Poczty Polskiej: 18
Liczba kodów pocztowych w powiecie: 16

Powiat ostrowski - gminy i miejscowości

Andrzejewo:
Andrzejewo, Andrzejewo (Andrzejewo-Kolonie), Andrzejewo (Andrzejewo-Zarzecze), Dąbrowa, Godlewo-Gorzejewo, Gołębie-Leśniewo, Grodzick-Ołdaki, Jabłonowo-Klacze, Jasienica-Parcele, Kowalówka, Króle Duże, Króle Małe, Kuleszki-Nienałty, Łętownica-Parcele, Mianowo, Nowa Ruskołęka, Nowa Ruskołęka (Janowo), Olszewo-Cechny, Ołdaki-Polonia, Pęchratka Mała, Pieńki Wielkie, Pieńki-Sobótki, Pieńki-Żaki, Przeździecko-Dworaki, Przeździecko-Grzymki, Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Jachy (Przeździecko-Pierzchały), Przeździecko-Lenarty, Ruskołęka-Parcele, Stara Ruskołęka, Załuski-Lipniewo, Zaręby Zaborcze, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany, Zaręby-Warchoły, Żelazy-Brokowo

Boguty-Pianki:
Białe-Giezki, Białe-Kwaczoły, Białe-Kwaczoły (Białe-Chorosze), Białe-Kwaczoły (Białe-Figle), Białe-Misztale, Białe-Papieże, Białe-Szczepanowice, Białe-Zieje, Boguty-Augustyny, Boguty-Leśne, Boguty-Milczki, Boguty-Pianki, Boguty-Rubiesze, Boguty-Żurawie, Drewnowo-Gołyń, Drewnowo-Lipskie, Drewnowo-Ziemaki, Godlewo-Baćki, Godlewo-Łuby, Kamieńczyk Borowy, Kamieńczyk Wielki, Kamieńczyk Wielki (Kolonia Kamieńczyk Wielki), Kamieńczyk-Ryciorki, Kamieńczyk-Ryciorki (Kamieńczyk-Pierce), Konarze, Kraszewo-Czarne, Kunin-Zamek, Kutyłowo-Bródki, Kutyłowo-Perysie, Michałowo-Wróble, Murawskie-Czachy, Murawskie-Miazgi, Szpice-Chojnowo, Szpice-Chojnowo (Cietrzewki-Warzyno), Trynisze-Kuniewo, Trynisze-Moszewo, Tymianki-Adamy, Tymianki-Bucie, Tymianki-Moderki, Tymianki-Okunie, Tymianki-Okunie (Tymianki-Dębosze), Tymianki-Okunie (Tymianki-Pachoły), Tymianki-Skóry, Tymianki-Szklarze, Zabiele-Pikuły, Zawisty, Zawisty (Zawisty-Dworaki), Zawisty (Zawisty-Króle), Zawisty (Zawisty-Kruki), Zawisty (Zawisty-Piotrowice), Zawisty (Zawisty-Wity), Złotki, Złotki (Drewnowo-Dmoszki), Złotki (Kutyłowo-Skupie), Złotki (Złotki-Przeczki), Złotki (Złotki-Pułapki), Złotki (Złotki-Stara Wieś)

Brok:
Antonowo, Bojany, Brok, Brok (Ludwinowo), Brok (Łysa Góra), Brok (Nakły), Brok (Przychód), Brok (Zarycze), Brok (Żurawieniec), Dybki, Laskowizna, Nagoszewo, Nowe Kaczkowo, Puzdrowizna, Stare Kaczkowo, Turka, Żurawieniec

Małkinia Górna:
Biel, Błędnica, Błędnica-Leśniczówka, Boreczek, Borowe, Daniłowo, Daniłowo-Parcele, Daniłówka Druga, Daniłówka Pierwsza, Glina, Grądy, Kańkowo, Kępina, Kiełczew, Klukowo, Klukowo-Morgi, Małkinia Dolna, Małkinia Górna, Małkinia Mała-Przewóz, Niegowiec, Orło, Parcel, Podgórze-Gazdy, Poniatowo, Prostyń, Rostki Wielkie, Rostki-Piotrowice, Sumiężne, Treblinka, Zawisty Dzikie, Zawisty Nadbużne, Zawisty Podleśne, Żachy-Pawły

Nur:
Godlewo Wielkie, Godlewo-Mierniki, Godlewo-Milewek, Godlewo-Warsze, Kałęczyn, Kamianka Nadbużna, Kamianka-Stokowo, Kossaki, Kramkowo Lipskie, Łęg Nurski, Murawskie Nadbużne, Myślibory, Nur, Nur (Kolonia Wschodnia), Nur (Kolonie Zachodnie), Obryte, Ołowskie, Ołtarze-Gołacze, Opatowina, Strękowo, Strękowo Nieczykowskie, Ślepowrony, Zakrzewo-Słomy, Zaszków, Zaszków-Kolonia, Zuzela, Żebry-Kolonia, Żebry-Laskowiec

Ostrów Mazowiecka:
Antoniewo, Biel, Budy-Grudzie, Dybki, Dybki (Grabniak), Dybki (Morgi), Fidury, Grudzie, Guty-Bujno, Jasienica, Jasienica (Jasienica-Podchmielewie), Jasienica (Podsmolesze), Jelenie, Jelonki, Kalinowo, Kalinowo-Parcele, Komorowo, Komorowo-Kolonia, Koziki, Koziki-Majdan, Kuskowizna, Kuskowizna (Dudy), Kuskowizna (Kacpury), Kuskowizna (Sagaje), Lipniki, Nagoszewka, Nagoszewka Druga, Nagoszewka Pierwsza, Nagoszewo, Nagoszewo (Turka), Nieskórz, Nowa Grabownica, Nowa Osuchowa, Nowe Lubiejewo, Nowe Osuchowo, Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka (Komorowo), Pałapus Szlachecki, Pałapus Włościański, Pieńki, Podborze, Podgrzybowskie, Popielarnia, Pólki, Prochowo, Prosienica, Przyjmy, Przyjmy k. Poręby, Rogóźnia, Sadzawki, Sagaje, Sielc, Skały, Smolechy, Stara Grabownica, Stara Osuchowa, Stara Osuchowa (Zastruże), Stare Lubiejewo, Stawek, Stok, Sulęcin-Kolonia, Ugniewo, Wiśniewo, Wiśniewo (Wiśniewo-Zastrudze), Zakrzewek, Zalesie

Stary Lubotyń:
Budziszki, Chmielewo, Gawki, Gniazdowo, Grądziki, Gumowo, Klimonty, Kosewo, Koskowo, Lubotyń-Kolonia, Lubotyń-Morgi, Lubotyń-Włóki, Podbiele, Podbielko, Rabędy, Rogowo-Folwark, Rogówek, Rząśnik, Stare Rogowo, Stary Lubotyń, Stary Turobin, Sulęcin Szlachecki, Sulęcin Włościański, Świerże, Turobin-Brzozowa, Żochowo, Żyłowo

Szulborze Wielkie:
Brulino-Lipskie, Godlewo-Gudosze, Gostkowo, Grędzice, Grędzice (Mianówek), Helenowo, Janczewo Wielkie, Janczewo-Sukmanki, Leśniewo, Słup, Słup-Kolonia, Smolewo-Parcele, Smolewo-Wieś, Szulborze Wielkie, Szulborze Wielkie (Grabniak), Szulborze-Koty, Świerże-Leśniewek, Uścianek-Dębianka, Zakrzewo-Zalesie

Wąsewo:
Bagatele, Bartosy, Brudki Nowe, Brudki Stare, Brzezienko, Choiny, Czesin, Dalekie, Grądy, Grębki, Jarząbka, Króle, Majdan Suski, Modlinek, Mokrylas, Przedświt, Przyborowie, Rososz, Ruda, Rynek, Rząśnik Szlachecki, Rząśnik Włościański, Rząśnik-Majdan, Trynosy, Trynosy-Osiedle, Ulasek, Wąsewo, Wąsewo-Kolonia, Wąsewo-Lachowiec, Wysocze, Zastawie, Zgorzałowo

Zaręby Kościelne:
Budziszewo, Chmielewo, Gaczkowo, Gąsiorowo, Grabowo, Kańkowo-Piecki, Kępiste-Borowe, Kietlanka, Kosuty, Niemiry, Nienałty-Brewki, Nienałty-Szymany, Nowa Złotoria, Pętkowo Wielkie, Pułazie, Rawy-Gaczkowo, Rostki-Daćbogi, Skłody Średnie, Skłody-Piotrowice, Skłody-Stachy, Stara Złotoria, Świerże Zielone, Świerże-Kiełcze, Świerże-Kolonia, Świerże-Kończany, Świerże-Panki, Uścianek Wielki, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo-Kopijki, Zaręby Kościelne, Zaręby Leśne, Zgleczewo Panieńskie, Zgleczewo Szlacheckie