województwo opolskie
powiat kluczborski
Liczba kodów pocztowych: 5
Liczba placówek Poczty Polskiej: 6

Kluczbork kod pocztowy

46-200:
Czaple Wolne: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Kluczbork: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Krasków: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Kuniów: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Ligota Dolna: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Ligota Górna: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Ligota Zamecka: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Smardy Dolne: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Smardy Górne: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Smardy Górne (Sułoszyn): Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Stare Czaple: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana
Unieszów: Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Byczyńska (1-9 nieparzyste, 2-20 parzyste), Chełmońskiego Józefa, Chrobrego Bolesława, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Drzymały Wojciecha, Dworcowa, Dzierżonia Jana, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Gazowa, Gdacjusza Pl., Gersona Wojciecha, Gierymskiego Aleksandra, Graniczna, Grota- Roweckiego Stefana (Generała Grota-Stefana Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka (1-11 nieparzyste, 4-20 parzyste), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Kani Jakuba, Katowicka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Kolejowa Al., Konopnickiej Marii (1-13, 15), Kopernika Mikołaja, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy Józefa, Łokietka Władysława, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Matejki Jana, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Niepodległości Pl., Nowodworska, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Opolska, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piastowska, Piłsuskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsuskiego), Plater Emilii, Podwale, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Powstańców Śląskich, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Różana, Rynek Rynek, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skłodowskiej Curie Marii, Słoneczna, Sobieskiego Jana III, Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Styki Jana, Sybiraków, Szewska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Targowy Pl., Towarowa, Waryńskiego Ludwika, Witkacego Ignacego, Witosa Wincentego, Wołczyńska, Wyczółkowskiego Leona, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego Stefana

46-203:
Kluczbork: Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Byczyńska (11-19 nieparzyste, 21-124), Chopina Fryderyka, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Grunwaldzka (13-23 nieparzyste, 22-28 parzyste), Jana Pawła II, Jaronia Jana Nikodema, Kochanowskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii (14, 16-34), Konstytucji 3 Maja Pl., Ligonia Juliusza, Michałowskiego Piotra, Morcinka Gustawa, Norwida Cypriana Kamila, Ossowskiego Michała, Plebiscytowa, Polna, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Reymonta Władysława, Słowackiego Juliusza, Szenwalda Lucjana, Tuwima Juliana, Wolności, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)

46-211:
Damnik
Gotartów
Gotartów-Ogrodnictwo
Krzywizna
Kujakowice Dolne
Kujakowice Górne
Kujakowice Górne (Pustki)
Łowkowice
Łowkowice (Dąbrowa)
Maciejów

46-233:
Bąków
Biadacz
Biadacz (Brodnica)
Biadacz (Kamienisko)
Biadacz (Przybkowice)
Biadacz (Wrzosy)
Bogdańczowice
Brzezinka
Drogomin
Drzewiec

46-243:
Bażany
Bogacica
Bogacica (Krężel)
Bogacka Szklarnia
Borkowice
Nowa Bogacica
Nowa Bogacica (Kolonia Piecowa)
Zameczek
Żabiniec

Kluczbork - placówki Poczty Polskiej

46-200 Agencja Pocztowa Bąków - Kluczbork Bąków, Wolności 26
46-200 Agencja Pocztowa Kluczbork - Kluczbork, Sienkiewicza Henryka 22
46-200 Agencja Pocztowa Kujakowice Górne - Kluczbork Kujakowice Górne, XXX-lecia PRL 30 B
46-200 Filia Urzędu Pocztgowego Kluczbork 1 - Kluczbork Bogacica, Wolności 11
46-200 Urząd Pocztowy Kluczbork 1 - Kluczbork, Mickiewicza Adama 6
46-203 Urząd Pocztowy Kluczbork 3 - Kluczbork, Ligonia Juliusza 14 A