województwo łódzkie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 3
Liczba placówek Poczty Polskiej: 9
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1

Skierniewice kod pocztowy

96-100:
Skierniewice: 1 Maja, 19 Lutego, 2 Pułku Berlińskiego, 25-Lecia PRL, 500-Lecia, Akacjowa, Armii Krajowej, Artyleryjska, Bajkowa, Balcerowska, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Berlinga Zygmunta, Bitwy pod Lenino, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego Władysława, Brzozowa, Buczka Mariana, Budowlana, Chabrowa, Chodkiewicza Jana Karola, Chopina Fryderyka, Chroboczka Emila (Profesora Emila Chroboczka), Cicha, Czarnieckiego Stefana, Czerwona, Czerwonego Kapturka, Czwartaków, Czysta, Daliowa, Dąbie, Dąbrowskiego Pl., Dąbrowskiej Marii, Długa, Długosza Jana, Dobra, Domarasiewicza Stanisława, Drążkiewicza Janusza, Dworcowa, Dywizjonu 303, Działkowa, Fabryczna, Feliksów, Floriana, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gałeckiego, Gladioli, Gójskiego Juliana Jerzego (Porucznika Juliana Jerzego Gójskiego), Górna, Graniczna, Grzybowa, Gwardzistów, Halinów, Harcerska, Hibnera Władysława, Hortensji, Instytutowa, Iwaszkiewicza Jarosława, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Pawła II Pl., Jarzębinowa, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Jeżewskiego Kazimierza, Jodłowa, Jordana Henryka, Kalinowa, Kameralna, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kątna, Kilińskiego Jana, Klonowa, Kochanowskiego Jana, Kolbe Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbe), Kolejowa, Kołłątaja Hugona, Konarskiego Stanisława, Koniecpolskiego Stanisława, Konopnickiej Marii, Konstytucji 3 Maja, Konwaliowa, Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Kosynierów, Koszarowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kozietulskiego Jana, Krasickiego Ignacego, Króla Maciusia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Krzywa, Krzywoń Anieli, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lelewela Joachima, Leśmiana Bolesława, Leśnej Polanki, Liliowa, Lipowa, Listopadowa, Łabędzkiego Wiktora (Doktora Wiktora Łabędzkiego), Łączna, Łowicka, Łódzka, Makowska, Malinowskiego Edmunda (Profesora Edmunda Malinowskiego), Małkowskiego Stanisława (Profesora Stanisława Małkowskiego), Matejki Jana, Mazowiecka, Mickiewicza Adama, Miedniewicka, Miła, Miodowa, Mireckiego Józefa, Młynarska, Moniuszki Stanisława, Mszczonowska, Myśliwska, Na Piaski, Napoleońska, Narcyzowa, Nasturcjowa, Niecała, Niepodległości Al., Niezapominajek, Norwida Cypriana Kamila, Nowobielańska, Nowomiejska, Ogrodowa, Okrzei Stefana, Okurzałego Michała, Orkana Władysława, Orzeszkowej Elizy, Paczkowskiego Józefa, Paderewskiego Ignacego, Pamiętna, Parowozowa, Pasażerska, Piekarska, Piłsudskiego Józefa, Plantowa, Podchorążych, Podkładowa, Podleśna, Podmiejska, Podrzeczna, Pogodna, Polna, Pomologiczna, Poniatowskiego Józefa, Poprzeczna, Powstanców Warszawy, Północna, Prądzyńskiego Ignacego, Prosta, Próchnika Adama, Prusa Bolesława, Prymasowska, Przechodnia, Przemysłowa, Raciborskiego Mariana (Profesora Mariana Raciborskiego), Racławicka, Radziwiłłówny Barbary, Rataja Macieja Al., Rawska, Reja Mikołaja, Rekreacyjna, Reymonta Władysława Stanisława, Równoległa, Różana, Rybickiego Stanisława (Doktora Stanisława Rybickiego), Rynek, Rzeczna, Samotna, Senatorska, Sienkiewicza Henryka, Sierakowicka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skargi Piotra, Skłodowskiej-Curie Marii (55), Skrzypka Tadeusza (Kaprala Podchorążego Tadeusza Skrzypka), Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Sobieskiego Jana III, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Staffa Leopolda, Starbacicha, Staszica Stanisława, Storczykowa, Strobowska, Strykowska, Strzelecka, Stwosza Wita, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sybiraków, Szarotek, Szarych Szeregów, Szenwalda Lucjana, Szkolna, Szwoleżerów, Świerkowa, Świętego Stanisława, Topolowa, Torowa, Trakcyjna, Traugutta Romualda, Trzcińska, Tulipanowa, Tuwima Juliana, Ułańska, Unii Europejskiej, Ustronna, Wagnera Tadeusza (Doktora Tadeusza Wagnera), Wagonowa, Wańkowicza Melchiora, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Warzywnicza, Wąska, Widok, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiewiórcza, Wiklinowa, Willowa, Wiosenna, Witkacego, Wittenberga Artura, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wspólna, Wysockiego Piotra, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego), Zadębie (2-48 parzyste), Zagajnikowa, Zamoyskiego Jana, Zaułek, Zawadzkiego Aleksandra, Zielna, Zielona, Ziołowa, Zubrzyckiego Franciszka, Zwierzyniecka, Żeromskiego Stefana, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żwirki, Żwirowa

96-102:
Skierniewice: Asnyka Adama, Bielańska, Czesława Liska, Hali Mieczysława (Kapitana Mieczysława Hali), Kombatantów, Narbuta-Łuczyńskiego Aleksandra (Generała Aleksandra Narbuta-Łuczyńskiego), Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Rolna, Sienna, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii (1-54), Stęborowskiego Michała, Sułkowskiego Tadeusza, Twarowskiej Janiny, Wiejska

96-116:
Skierniewice: Bananowa, Bratkowa, Cytrynowa, Gerbery, Irysowa, Kaktusowa, Krokusowa, Mandarynkowa, Pomarańczowa, Zadębie (50-65)

Skierniewice - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

96-100 CP Oddział Rejonowy w Skierniewicach - Skierniewice, Sienkiewicza Henryka 2

Skierniewice - placówki Poczty Polskiej

96-102 Agencja Pocztowa Skierniewice - Skierniewice, Makowska 2a
96-102 Agencja Pocztowa Skierniewice - Skierniewice, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego) 5A
96-102 Agencja Pocztowa Skierniewice - Skierniewice, Szarych Szeregów 4 a
96-106 Filia Urzędu Pocztgowego Skierniewice 2 - Skierniewice, Domarasiewicza Stanisława 2
96-100 Urząd Pocztowy Skierniewice 1 - Skierniewice, Sienkiewicza Henryka 2
96-102 Urząd Pocztowy Skierniewice 2 - Skierniewice, Mickiewicza Adama 2/4
96-101 Urząd Pocztowy Skierniewice 3 - Skierniewice, Batorego Stefana 45A
96-103 Urząd Pocztowy Skierniewice 4 - Skierniewice, Kopernika Mikołaja 5
96-104 Urząd Pocztowy Skierniewice 5 - Skierniewice, Iwaszkiewicza Jarosława 15