województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: SB
Liczba kodów pocztowych: 10
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 33
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Bielsko-Biała kod pocztowy

43-300:
Bielsko-Biała: 1 Maja, 11 Listopada, 3 Maja, Admiralska, Akademii Umiejętności, Alberti Kazimiery, Aleksandrowicka, Ametystowa, Andersa Władysława Al. (Generała Władysława Andersa) (591-611 nieparzyste), Armii Ludowej, Asnyka Adama, Astrów, Babiego Lata, Bacówka, Bardowskiego Piotra, Barlickiego Norberta, Barska, Batorego Stefana, Bazaltowa, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berestecka, Beskidzka, Bluszczowa, Bławatków, Błękitna, Błotna, Bobka Pawła, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Getta, Bohaterów Monte Cassino (2-180 parzyste, 411-421 nieparzyste), Bohaterów Warszawy, Bohaterów Westerplatte, Bojki Jakuba, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bora-Komorowskiego (Generała Bora-Komorowskiego), Boryczki Henryka (Kapitana Henryka Boryczki), Bosmańska, Brodzińskiego Kazimierza (47, 50), Broniewskiego Władysława, Browarna, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski) (1-209 nieparzyste, 2-206 parzyste, 262- do końca parzyste), Budowlanych, Bukietowa, Bzowa, Cechowa, Cedrowa, Cegielniana (1-25 nieparzyste), Celna, Chełmońskiego Józefa, Chełmska, Chocimska, Chopina Fryderyka, Chrobrego Bolesława Pl., Chryzantemowa, Cicha, Cieszyńska (1-143 nieparzyste, 2-114 parzyste), Ciżemki, Cmentarna, Curie Skłodowskiej Marii, Cygańska, Cyniarska, Czajek, Czajkowskiego Piotra, Czarnieckiego Stefana, Czecha Bronisława, Czechowa Antoniego, Czechowicka, Czeremchowa, Czerwona (1-31 nieparzyste, 2-116 parzyste), Czysta, Czyżyków, Damrota Konstantego, Danielowa, Dawna, Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka), Dąbrowskiego Jarosława, Dembowskiego Edwarda, Dębowa, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Dniestrzańska, Do Niwki, Dobra, Dojazdowa, Dolnośląska, Dożynkowa, Drohobycka, Drukarzy, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Dumki, Dunikowskiego Xawerego, Dworkowa, Dygasińskiego Adolfa, Dymarek, Ekologiczna, Energetyków, Esperanto Pl., Fabryczny Pl., Fałata Juliana, Filarowa, Fiołków, Francuska, Fregaty, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garibaldiego Giuseppe, Gazownicza, Gdańska, Gierymskich (Braci Gierymskich), Glasnera Jakuba, Głęboka, Głowackiego Bartosza, Gorczańska, Gorkiego Maksyma, Góralska, Górnośląska, Górska (1-11 nieparzyste, 2-18 parzyste), Grabowa, Grabowskiego Jana, Graniczna, Grawerska, Grażyny, Grażyńskiego Michała (10-108 parzyste, 23-31 nieparzyste, 51-71), Grodeckiego Wacława, Grodzka, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Gruntowa, Grunwaldzka, Gwarków, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Harcerska, Hetmańska, Hodowców, Hutnicza, Iglasta, Inwalidów, Irysów, Jachtowa, Jagiełły Władysława, Jakubowskiego Bronisława (Księdza Bronisława Jakubowskiego), Jana Kazimierza, Jaracza Stefana, Jarzębinowa, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Jedwabnicza, Jesienna, Jeża Teodora Tomasza, Juhasów, Jutrzenki, Kaczeńców, Kadłubka Wincentego, Kaliska, Kamienicka (1-20), Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Kamińskiego Franciszka, Kaperska, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Karowa, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Kącik, Kępna, Kiepury Jana, Kiernika Władysława, Kierowa, Kijowska, Kilińskiego Jana, Klubowa, Kochanowskiego Jana (1-7 nieparzyste, 38a), Kokosowa, Kolumnowa, Kołłątaja Hugona, Kołodziejska, Komandorska, Komorowicka (1-125 nieparzyste, 2-180 parzyste), Konarskiego Stanisława, Konfederatów Barskich, Konna, Konopnickiej Marii, Konwaliowa, Kopernika Mikołaja, Korabia, Korczaka Janusza, Korna Karola, Kossaka Juliusza, Kossak-Szczuckiej Zofii, Kosynierów, Koszykowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kotlarska, Kozia, Krakowska, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Krecia, Kresowa, Kręta, Krótka, Kryniczna, Krzyżowa, Księcia Przemysława, Kujawska, Kukułek, Kunickiego Aleksandra (Kapitana Aleksandra Kunickiego), Kupiecka, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwietna, Lawendowa, Legionów, Legnicka, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Lermontowa Michaiła, Leszczyńska, Leśmiana Bolesława, Leśna, Letnia, Liliowa, Limbowa, Lipnicka, Lipowa, Listopadowa, Liściasta, Lompy Józefa, Lubelska, Lubertowicza Zygmunta, Lutra Marcina Pl., Lwowska, Łagodna (5-70), Łamana, Łąkowa, Łęgowa, Łosiowa, Łubinowa, Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Waleriana, Łukowa, Magnolii, Majakowskiego Włodzimierza, Majowa, Maków, Malczewskiego Jacka, Malowany Dworek, Mała, Małopolska, Marysieńki, Marzeń, Matejki Jana, Maturzystów, Mechaników, Metalowców, Mglista, Miarki Karola, Michałowicza Mieczysława (Profesora Mieczysława Michałowicza), Mickiewicza Adama, Mickiewicza Adama Pl., Miedziana, Mieszka I, Mikołajczyka Stanisława, Milusińskich, Miodowa, Młodości, Młyńska, Modrzejewskiej Heleny, Moniuszki Stanisława, Montażowa, Morska, Mostowa, Mroczna, Muszlowa, Muzyczna, Mysia, Myśliwska, Nad Jarem, Nad Niprem, Nad Potokiem, Nadbrzeżna, Najświętszej Marii Panny Królowej Polski, Narcyzów, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niezapominajek, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Obfita, Odrzańska, Ogrodowa, Okrętowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Olecka, Oliwkowa, Opatrzności Bożej Pl., Opolska, Opolskiego Mateusza (Księdza Mateusza Opolskiego), Orawska, Orchidei, Orkana Władysława, Orzechowa, Osadnicza, Osiedlowa, Osuchowskiego Antoniego, Oświęcimska (2- do końca parzyste), Otwarta, Owcza, Paderewskiego Ignacego Jana, Palmowa, Pankiewicza Józefa, Partyzantów (1-59a nieparzyste, 2-74 parzyste), Pasażerska, Pawia, Petra Michala Bohuna, Piaskowa, Piastowska (1-15, 12-128 parzyste, 35- do końca nieparzyste), Piastów Śląskich, Piekarska, Pienińska (1- do końca nieparzyste, 2-220 parzyste), Piesza, Piękna, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piotrkowska, Piracka, Piwonii, Piwowarska, Plastyków, Plater Emilii, Pod Grodziskiem, Pod Stokiem, Podcienie, Podgórna, Podgórze, Podhajecka, Podwale, Pola Wincentego, Polarna, Poligonowa (254), Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa, Poprzeczna, Portowa, Powstańców Śląskich, Praska, Próchnika Adama, Prusa Bolesława, Przebiśniegów, Przechód, Przechód Dworcowy, Przechód Schodowy, Przekop, Przelotna, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przybyły Wiktora, Przybyszewskiego Stanisława, Ptasia, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Radosna, Rafowa, Rataja Macieja, Ratuszowa, Ratuszowy Pl., Reja Mikołaja, Rejsowa, Rejtana Tadeusza, Reksia, Reniferów, Reymonta Władysława, Rezedowa, Robotnicza, Romanowicza Tadeusza, Rycerska, Rychlińskiego Tadeusza, Rydla Lucjana, Rynek, Rzemieślnicza, Rześka, Rzeźnicza, Sarni Potok, Sarni Stok, Sasankowa, Saska (11), Schodowa, Sempołowskiej Stefanii, Senatorska, Siedlecka, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sieradzka, Sikorek, Sikornik, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Sixta Teodora, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Składowa, Skośna, Skowronków, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słupska, Smolki Franciszka Pl., Sobieskiego Jana III (1-425 nieparzyste, 2-430 parzyste), Sokola, Solna, Solskiego Ludwika, Spacerowa, Spiechowicza Mieczysława Boruty (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza), Spokojna, Sportowców, Staffa Leopolda, Stalmacha Pawła, Starobielska, Starostów Lipnickich, Staszica Stanisława, Stoczniowa, Stojałowskiego Stanisława (Księdza Stanisława Stojałowskiego), Stokrotek, Straconki (2-118 parzyste, 7-119 nieparzyste), Stroma, Struga Andrzeja, Stwosza Wita, Sukiennicza, Sumpera Kazimierza, Szczygłów, Szklana, Szkolna, Szlak, Szynszyli, Śląska, Śląskiej Jadwigi (Świętej Jadwigi Śląskiej), Świerkowa, Świętego Franciszka, Świętego Mikołaja Pl., Świętej Anny, Świętej Kingi, Świętej Trójcy, Targowa, Tarninowa, Tarnowska, Tatrzańska, Tkaczy, Tokarska, Topolowa, Toruńska, Towarowa, Towarzystwa Szkoły Ludowej, Trakcyjna, Traugutta Romualda, Trzeciego Pułku Strzelców Podhalańskich, Tulipanów, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twarda, Ujejskiego Kornela, Ukryta, Urodzajna, Urzędnicza, Wakacyjna, Wał Szwedzki, Wałowa, Wapienna, Wapiennika Pawła, Warmińska, Warszawska (1-153), Waryńskiego Ludwika, Waszkowskiego Aleksandra, Wesoła, Wędrowców, Wiązowa, Widok, Wiedeńska, Wiejska, Wielkopolska, Wiosenna, Wiślana, Witosa Wincentego (1- do końca nieparzyste, 2-348 parzyste), Władysława IV, Władysława Łokietka, Włókiennicza, Wodna (74- do końca), Wojska Polskiego Pl., Wolności Pl., Wołyńska, Woodrowa Wilsona Thomasa, Wróblowicka, Wschodnia, Wspólna (1-19 nieparzyste), Wysłouchów Marii i Bolesława, Wyspiańskiego Stanisława, Wyzwolenia (1-6a, 7-135 nieparzyste, 8-148 parzyste), Wzgórze, Zacisze, Zakole, Zamkowa, Zamoyskiego Jana (Hetmana Jana Zamoyskiego), Zapłocie Duże (1-237 nieparzyste, 2-266 parzyste), Zapłocie Małe, Zapolskiej Gabrieli, Zawilców, Zawiła, Zbaraska, Zdrojowa, Zdrowa, Zduńska, Zegadłowicza Emila, Zgody, Zgrabna, Zielona, Zimowa, Złote Łany, Złotych Kłosów, Zmożka, Zuchów, Zwady, Zwycięstwa Pl., Zygmunta III Wazy, Żeleńskiego Władysława, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żółkiewskiego, Żółwiowa, Żubrów, Żuławska, Żurawia, Żwirki i Wigury Pl., Żwirowa, Żytomierska, Żywiecka (1-173 nieparzyste, 2-220 parzyste)

43-303:
Bielsko-Biała: Agrestowa, Akacjowa, Antenowa, Begonii, Bratków, Brodzińskiego Kazimierza (1-45 nieparzyste, 2-48 parzyste), Bukowa, Bunscha Adama, Cieszyńska (116-262 parzyste, 145-279 nieparzyste), Cisowa, Czwartaków, Dywizji Kościuszkowskiej, Gajowa, Hiacyntów, I Armii Wojska Polskiego, Jagodowa, Jedności, Jesionowa, Jodłowa, Karpińskiego Franciszka, Kąkolowa, Klonowa, Kłosowa, Kolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego), Korzenna, Kwiatowa, Lotnicza, Łanowa, Malwowa, Mireckiego Józefa, Modrzewiowa, Nasienna, Olszowa, Orzeszkowej Elizy (2-40 parzyste), Osterwy Juliusza, Piastowska (130- do końca parzyste), Podchorążych, Poziomkowa, Pszenna, Saperów, Smolna, Sosnowa, Spółdzielców, Stawowa, Strzelecka, Szarotki, Wałachowej, Wiśniowa, Wodna (3-73), Wrzosowa, Zielna

43-308:
Bielsko-Biała: Andrychowska, Babiogórska, Goleszowska, Orzeszkowej Elizy (41-69 nieparzyste), Skoczowska, Sternicza (1-27 nieparzyste, 2-48 parzyste), Suska, Wadowicka, Zwardońska (4-50 parzyste)

43-309:
Bielsko-Biała: Ambrożego Karola, Argentyna, Armii Krajowej Al. (290-466), Bałtycka, Bystrzańska, Chabrowa, Ciasna, Cygański Las, Czołgistów, Dębowiec Schr., Długa, Domeyki Ignacego, Fabryczna, Filatelistów, Gołębia, Gotycka, Górnicza, Grotowa, Grzybowa, Halna, Hufcowa, Jabłeczna, Jaskółcza, Jaworowa, Jemiołowa, Junacka, Kaktusowa, Kalinowa, Kąpielowa, Kolorowa, Krokusowa, Kurkowa, Laskowa, Ładna, Łączna, Małkowskiego Andrzeja, Miła, Młodzieżowa, Modra, Ochota, Olszówka, Orla, Parkowa, Partyzantów (215-223 nieparzyste), Piwna, Pocztowa, Podleśna, Pogodna, Pokoju (5-31 nieparzyste), Promienna, Przedwiośnie, Przełom, Pszczela, Równa, Różana, Rzeczna, Sadowa, Sarnia, Skalna (26- do końca), Skrajna, Sporna, Srebrna, Startowa, Stefanki, Sucha, Szeroka, Szpaków, Tenisowa, Tęczowa, Trzmielów, Ustronie, Willowa, Wolska, Wspaniała, Zajączka Edwarda, Zakładowa, Zamknięta, Zimorodków, Zorzy

43-310:
Bielsko-Biała: Andersena Jana Christiana, Bajki, Chmielna, Ciesielska, Cyprysowa, Dolna, Glebowa, Grochowa, Grodowa, Gruszowa, Hebanowa, Jaglana, Jałowcowa, Kolejowa, Kosmiczna, Krowoderska, Kusia Jana (Księdza Jana Kusia), Lechicka, Łabędzia, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Mahoniowa, Malinowa, Mazowiecka, Mokra, Monterska, Morelowa, Narciarska, Nasypowa, Niska, Nizinna, Okopowa, Olszynowa, Owocowa, Paproci, Pasieczna, Pasterska, Podhalańska, Prosta, Przemysłowa, Przędzalnicza, Rolna, Sieciowa, Sielanka, Skwerowa, Słowików, Sokolska, Sportowa, Stacyjna, Stalowa, Stolarska, Strumienna, Śnieżna, Tkacka, Turniowa, Urocza, Wawrzyna, Wczasowa, Wiklinowa, Zajęcza, Żywiecka (175- do końca nieparzyste, 222- do końca parzyste)

43-316:
Bielsko-Biała: Altanowa, Andersa Władysława Al. (Generała Władysława Andersa) (4-16 parzyste, 19-131 nieparzyste), Armii Krajowej Al. (1-9 nieparzyste, 12a-220), Azaliowa, Bakaliowa, Bartnicza, Barwna, Bazarowa, Bednarska, Bliska, Blokowa, Boboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli), Bobrowa, Bociania, Borowa, Brzoskwiniowa, Cała, Chlebowa, Chłodna, Cienista, Cieśli Władysława, Cuberniok, Cybulskiego Zbigniewa, Czapli, Daleka, Daliowa, Derkaczy, Doliny Miętusiej, Drobniewicza Zygmunta, Drużyny, Działowa, Dzięciołów, Falista, Filomatów, Galicy Andrzeja (Generała Andrzeja Galicy), Gerberów, Gęsia, Giewont, Gilów, Głogowska, Głucha, Gościnna, Goździków, Górna, Grondysa Janisława, Jazowa, Jeżynowa, Kacza, Kamienicka (25, 32-40 parzyste), Karbowa, Karpacka, Kochanowskiego Jana (2-4 parzyste, 9- do końca nieparzyste), Kolibrów, Kolista, Koralowa, Kormoranów, Kowalska, Kozielska, Krogulcza, Krucza, Krzemienna, Kustronia Józefa, Kustronia Józefa (Generała Józefa Kustronia), Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Latinika Franciszka (Generała Franciszka Latinika), Lniana, Łuczników, Łyska Jana (Porucznika Jana Łyska), Macierzy Szkolnej, Margaretek, Marszałka Lechosława, Matusiaka Klemensa, Morskie Oko, Motyli, Nagietek, Nehrebeckiego Władysława, Nikla Antoniego, Niwna, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Orzeszkowej Elizy (66- do końca parzyste, 71- do końca nieparzyste), Oświęcimska (1- do końca nieparzyste), Owsiana, Partyzantów (61-165 nieparzyste, 98-102 parzyste), Pietrzykowskiego Tadeusza, Pięciu Stawów, Pileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego), Pokoju (2- do końca parzyste), Porzeczkowa, Przeździeckiego Wacława (Generała Wacława Przeździeckiego), Przyjemna, Puszczyków, Rajska, Roztoki, Ruciana, Rysia, Sierpowa, Skalna (18), Skarpowa, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Starzyńskiego Stefana, Staszki Adama, Sternicza (29-35 nieparzyste, 50), Szajtera Jana, Szara, Szeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego), Uroczysko, Wierchowa, Wojnara Franciszka, Zagórskiego Karola (Pułkownika Karola Zagórskiego), Zajazdowa, Zaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego), Zbożowa, Złota, Zwardońska (3- do końca nieparzyste), Żelazna, Żołędziowa, Żywieckie Przedmieście, Żyzna

43-318:
Bielsko-Biała: Anyżowa, Basztowa, Bażantów, Biegunowa, Bierna, Błońska, Bobowa, Bobrowskiego Stefana, Borsucza, Bracka, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski) (208-260 parzyste, 211- do końca nieparzyste), Chmurna, Cynkowa, Czupel, Dereniowa, Dolinowa, Drewniana, Drozdów, Goryczkowa, Górska (13- do końca nieparzyste, 20- do końca parzyste), Groniczek, Jeleniowa, Jeździecka, Kamienna, Konarowa, Langiewicza Mariana, Lisia, Łagodna (85-93 nieparzyste), Łupkowa, Małej Straconki, Matecznik, Matowa, Miernicza, Pikowa, Pliszek, Płaska, Przepiórek, Rajdowa, Roślinna, Równikowa, Rybna, Saneczkowa, Sąsiedzka, Siewna, Skibowa, Skromna, Sodowa, Sowia, Straconki (120- do końca), Szczęśliwa, Wilcza, Wspólna (2- do końca parzyste, 21- do końca nieparzyste), Zawodzie, Złoty Potok, Źródlana, Żabia

43-344:
Bielsko-Biała: 13 Zakrętów, Agronomówka, Architektów (33-65 nieparzyste), Barkowska (253-271 nieparzyste), Braka Józefa, Brzechwy Jana, Chemików, Czecza Mariana, Czerwona (105-185 nieparzyste), Dąbrowskiej Marii, Deszczowa, Do Lasu, Elektryków, Fizyków, Głośna, Grenady, Hałcnowska (168-249), Helska, Janowicka, Jasińskiego Jakuba, Jowisza, Kaszubska, Kolonia, Krasnoludków, Kryształowa, Krzemionki, Księży Las, Księżycowa, Kubika Jana, Leszka Czarnego, Macierzanki, Marglowa, Marynarska, Miejska, Murarzy, Muzealna, Nad Słonicą, Nowy Świat, Obca, Odysei, Ojcowska, Okręgowa, Oksywska, Pisarska, Pod Dębem, Pod Kasztanem, Porąbki, Przyjaźni, Pucka, Rodzinna, Romantyczna, Saska (50a-59), Serdeczna, Sieroszewskiego Wacława, Skiby Pawła (Księdza Pawła Skiby), Skrzatów, Spartakusa, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Suchy Potok, Szewczyk Małgorzaty (Siostry Małgorzaty Szewczyk), Taternicza, Teligi Leonida, Tysiąclecia, Walecznych, Wawelska, Witosa Wincentego (350- do końca parzyste), Wysoka, Wyzwolenia (137-345 nieparzyste, 194-643, 310-336 parzyste), Wyżynna, Zagrody, Zalotników, Zbyszka z Bogdańca, Żurawinowa, Żywa

43-346:
Bielsko-Biała: Akademicka, Aktorów, Albatrosów, Architektów (10-62 parzyste, 67-122), Astronomów, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bagażowa, Bagienna, Barkowska (1-250, 272), Bestwińska, Biblioteczna, Biedronki, Bliźniacza, Boczna, Borowików, Botaniczna, Braterska, Budrysów, Bursztynowa, Burzliwa, Bystra, Cegielniana (2-46 parzyste, 52-66), Centralna, Ceramiczna, Chałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego), Chłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego), Chłopska, Chochołowska, Cybernetyków, Czarna, Czeladnicza, Czereśniowa, Czerwona (33-103 nieparzyste), Czorsztyńska, Daszyńskiego Ignacego, Dekerta Jana, Dragonów, Drobna, Dumna, Dusznicka, Finałowa, Fizylierów, Fredry Aleksandra, Garncarska, Gliwicka, Gładka, Grażyńskiego Michała (339), Groblowa, Groszkowa, Gwardzistów, Hajduczka, Hałcnowska (5-162), Harfowa, Husarska, Inżynierska, Jasna Rola, Jęczmienna, Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana), Kaletnicza, Kamieniarzy, Katowicka, Kirasjerów, Komorowicka (127-305 nieparzyste, 182-246, 252-352 parzyste), Koniczynki, Konwojowa, Krausa Karola, Kromparecka, Królewska, Krzywoń Anieli, Książęca, Kustosza, Kwietniowa, Lansjerów, Laurowa, Lekarska, Majora Hubala, Maślaków, Mazańcowicka, Miłosna, Mistrzowska, Młodej Polski, Młynówka, Muchomorów, Na Fermie, Na Stawach, Napędowa, Niemczyka Józefa Pl., Niepodległości, Odrowąża Jacka, Ogrodników, Olimpijska, Opłotek, Orna, Ostowa, Papierowa, Pedagogiczna, Piechurów, Pienińska (222-226 parzyste), Poligonowa (1-131), Ponętna, Produkcyjna, Przeciętna, Przyległa, Rakietowa, Rodziewiczówny Marii, Romańska, Rondo, Rybacka, Samodzielna, Samotna, Sejmowa, Serenady, Siostrzana, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Stażystów, Syreny, Syrokomli Władysława, Szarych Szeregów, Szlachecka, Szwoleżerów, Śliska, Światowida, Świętego Jana Chrzciciela, Świtezianki, Taksówkarzy, Terenowa, Trawiasta, Uczniowska, Ułanów, Wajdeloty, Warszawska (154-400 parzyste, 155- do końca nieparzyste), Wąska, Wernyhory, Wołodyjowskiego Michała, Za Kuźnią, Ziołowa, Złocista, Żabiniec, Żeglarska, Żeńców, Żołnierska

43-382:
Bielsko-Biała: Agawy, Alabastrowa, Antyczna, Augustowska, Balladyny, Bieńka Ignacego, Biwakowa, Błatnia, Bohaterów Monte Cassino (469-655 nieparzyste, 602-606 parzyste), Bożka Józefa, Celtycka, Cieszyńska (281- do końca nieparzyste, 284- do końca parzyste), Czujna, Danusi, Darniowa, Dębowiec, Diamentowa, Dworcowa, Dworska, Działkowców, Dziewanny, Dzwonkowa, Filona, Folwarczna, Gagarina Jurija, Gerwazego, Gminna, Gwiezdna, Handlowa, Hanki, Harnasiów, Horeszków, Hoża, I Dywizji Pancernej, Ikara, Jagienki, Jankiela, Jantarowa, Jaskrowa, Jaworzańska, Juranda, Kameliowa, Kaskadowa, Kaszyska, Klasyków, Kmicica, Kminkowa, Kolberga Oskara, Kominiarska, Koperkowa, Kopytko, Krakusa, Krzywa, Księcia Witolda, Lajkonika, Laury, Leśników, Lodowa, Londzina Józefa (Księdza Józefa Londzina), Lubiana, Ludowa, Łowiecka, Marzanny, Mazurska, Mielnickiego Stanisława, Międzyrzecka, Miętowa, Nowiny, Oleandrów, Opalowa, Palenica, Perłowa, Pieczarkowa, Piekiełko, Pierwiosnków, Piołunowa, Pomarańczowa, Poranna, Potok, Północna, Prądnicza, Przesmyk, Przy Torach, Regera Tadeusza, Relaksowa, Rubinowa, Rudawka, Rumiankowa, Rusałki, Sabały, Skarżyńskiego Stanisława, Skrzydlewskiego Stanisława, Słodka, Słomiana, Słowiańska, Smocza, Smutna, Sobieskiego Jana III (427- do końca nieparzyste, 430a- do końca parzyste), Soplicy Jacka, Starej Baśni, Storczyków, Strażacka, Suwalska, Swojska, Szafirowa, Szałwii, Szczera, Szewska, Sztabowa, Szybowcowa, Szyprów, Średnia, Światopełka, Świetlista, Świętego Pawła, Świt, Tadeusza, Tańskiego Czesława, Tartaczna, Telimeny, Topazowa, Trzech Diamentów, Twórcza, Tylna, Tymiankowa, Wapienicka, Wierzbowa, Wojskiego, Wypoczynkowa, Zagajnik, Zagłoby, Zakątna, Zapłocie Duże (265- do końca nieparzyste, 268- do końca parzyste), Zapora, Zniczowa, Zosi, Zwierzyniecka, Zwrotna

Bielsko-Biała - podmioty posiadające własny kod pocztowy

43-350 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

43-301 CL Oddział Terenowy w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała, Czechowicka 43
43-300 CP Oddział Rejonowy w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała, 1 Maja 2

Bielsko-Biała - placówki Poczty Polskiej

43-382 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Cieszyńska 394
43-319 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Listopadowa 65
43-303 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Sobieskiego Jana 172
43-300 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Willowa 2
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Armii Krajowej Al. 220 A
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Górska 50
43-318 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Lipnicka 133
43-305 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Mostowa 5
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Polskiego Czerwonego Krzyża 10
43-306 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Ratuszowy Pl. 6
43-315 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-346 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 13 - Bielsko-Biała, Wyzwolenia 293
43-344 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 13 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-319 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 19 - Bielsko-Biała, Piastowska 40
43-319 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 19 - Bielsko-Biała, Warszawska 180
43-302 PP Bielsko-Biała S201 - Bielsko-Biała, Legionów 47
43-300 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, 1 Maja 2
43-301 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-310 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 10 - Bielsko-Biała, Żywiecka 302
43-311 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 11 - Bielsko-Biała, Jutrzenki 20
43-346 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 13 - Bielsko-Biała, Komorowicka 235
43-382 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 14 - Bielsko-Biała, Dworcowa 29
43-316 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 16 - Bielsko-Biała, Doliny Miętusiej 3
43-317 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 17 - Bielsko-Biała, Reja Mikołaja 16
43-319 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 19 - Bielsko-Biała, Warszawska 2
43-302 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 2 - Bielsko-Biała, Legionów 47
43-303 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 3 - Bielsko-Biała, Cieszyńska 140
43-304 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 4 - Bielsko-Biała, Wolności Pl. 6
43-308 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 8 - Bielsko-Biała, Andrychowska 2 A
43-309 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 9 - Bielsko-Biała, Pocztowa 8