województwo lubuskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 354 - Zielona Góra kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 29
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1

Zielona Góra - miejscowości

Zielona Góra, Zielona Góra (Chynów)

Zielona Góra - ulice

1 Maja, Agatowa, Agrestowa, Akacjowa, Akademicka, Aliny, Amelii, Ametystowa, Arctowskiego Henryka, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Azaliowa, Balladyny, Bananowa, Bankowa, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beniowskiego, Beżowa, Billewiczówny, Błotna, Bociania, Boczna, Boduena, Bohaterów Westerplatte, Bordowa, Borówkowa, Botaniczna, Braci Gierymskich, Braniborska, Bratkowa, Browarna, Brylantowa, Brzozowa, Budowlana, Budziszyńska, Bukowa, Bułgarska, Bursztynowa, Calineczki, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmońskiego Józefa, Chemiczna, Chłodna, Chmielna, Chochlika, Chopina Fryderyka, Chrobrego Bolesława, Chynowska, Cicha, Ciesielska, Cisowa, Cynarskiego Stanisława, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarnego Zawiszy, Czubińskiego Zygmunta, Czyżykowa, Daliowa, Dantyszka, Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego), Dąbrówki, Dekoracyjna, Dereszowa, Derwida, Dębowa, Diamentowa, Długa, Doktora Pieniężnego, Dolina Luizy, Dolina Zielona, Dolna, Domeyki Ignacego, Dożynkowa, Drzewna, Drzymały Michała, Dunikowskiego Xawerego, Dworcowa, Działkowa, Dzika, Elektronowa, Energetyków, Fabryczna, Fajansowa, Fantazego, Festiwalowa, Figowa, Filona, Fioletowa, Fiołkowa, Foluszowa, Francuska, Fregatowa, Gajowa, Geodetów, Glinianki, Głowackiego Bartosza, Goplany, Gorzowska, Goździkowa, Górna, Grabca, Grabowa, Graniczna, Gronowa, Grottgera Artura, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Grzybowa, Harcerska, Hawryłowicza, Hiszpańska, Hoffmana, Horsztyńskiego, II Armii, Irysowa, Jagiellonki Anny, Jagodowa, Jałowcowa, Jana z Kolna, Jarzębinowa, Jasia i Małgosi, Jasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego), Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Jedności, Jelenia, Jemiołowa, Jesienna, Jesionowa, Jeździecka, Jeżykowa, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędrzychowska, Jodłowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kamionkowa, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Karminowa, Karowa, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kąpielowa, Keramzytowa, Ketlinga, Kiełpińska, Kilińskiego Jana, Kingi, Kirkora, Klementowskich, Klinkierowa, Klonowa, Kmicica, Kochanowskiego Jana, Kokosowa, Kolberga Oskara, Kolejowa, Kołłątaja Hugo, Kombatantów, Konicza Tadeusza, Konopna, Konopnickiej Marii, Konstruktorów, Konstytucji 3 Maja Al., Konwaliowa, Kopciuszka, Kopernika Mikołaja, Koralowa, Kordiana, Kossaka Juliusza, Kostrzyńska, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kościuszkowców, Kożuchowska, Krakusa, Kraljevska, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Krasnoludków, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krawiecka, Krępowska, Kręta, Krokusowa, Krośnieńska, Królewny Śnieżki, Krótka, Krucza, Krzemieniecka, Krzywa, Krzywoń Anieli, Krzywoustego Bolesława, Kubusia Puchatka, Kucykowa, Kukułcza, Kupiecka, Langiewicza Mariana (Generała Mariana Langiewicza), Laury, Lawendowa, Lecha, Lechitów, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Licealna, Liliowa, Lipowa, Lisia, Lisowskiego Kazimierza, Lolka Bolka i, Lotników, Lubuska, Ludowa, Lwowska, Łabędzia, Łąkowa, Łężycka, Łokietka Władysława, Łużycka, Maciejowicka, Madalińskiego (Generała Madalińskiego), Mahoniowa, Makowa, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Mała, Mariacka, Masarska, Matejki Jana Pl., Mazepy, Mechaników, Michałowskiego Piotra, Mickiewicza Adama, Mieczykowa, Mieszka I, Migdałowa, Miła, Miodowa, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława, Monte Cassino, Morelowa, Morwowa, Mrągowska, Nad Łąkami, Naftowa, Nagietkowa, Nasza, Niebieska, Niecała, Niepodległości Al., Nowa, Nowojędrzychowska, Objazdowa, Obywatelska, Ogrodowa, Okrężna, Okulickiego Leopolda, Olbrychta Tadeusza, Olchowa, Oliwkowa, Orkana Władysława, Orla, Orzechowa, Osadnicza, Osiedle Kaszubskie, Osiedle Pomorskie, Osiedle Śląskie, Osiedlowa, Owocowa, Parkowa, Partyzantów, Pawia, Perłowa, Piaskowa, Piastowska, Piękna, Pinokia, Pionierów Zielonej Góry, Piotrusia Pana, Pistacjowa, Piwna, Plac Bohaterów, Plac Kolejarza, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Plater Emilii, Pod Filarami, Pod Topolami, Podbipięty, Podgórna, Podwójna, Polanka, Polna, Połaniecka, Poniatowskiego Józefa, Porcelanowa, Porzeczkowa, Potokowa, Powstańców Warszawy, Poziomkowa, Poznańska, Prosta, Przecznica, Przemysłowa, Przewalskiego, Przy Gazowni, Przyleśna, Przyrodnicza, Przysiółek Rybno, Pszenna, Ptasia, Racławicka, Raculka, Rajska, Reja, Reymonta Władysława, Rezedowa, Robotnicze Os., Rolnicza, Różana, Różowa, Rubinowa, Ruczajowa, Rumakowa, Rumiankowa, Rusałki, Rybacka, Rydza-Śmigłego, Rymarska, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Rzeźniczaka Franciszka, Salomei, Sasankowa, Seledynowa, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skargi Piotra, Skierki, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skrajna, Skrzetuskiego, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowacka, Słowackiego Juliusza Al., Słowicza, Sobieskiego Jana III, Sobkowiaka Tomasza, Sokola, Sorbska, Sosnowa, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Sowińskiego Park, Spawaczy, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Staffa Leopolda, Stajenna, Stary Rynek, Staszica Stanisława, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Struga Andrzeja, Strumykowa, Strzelecka, Strzemienna, Studzianki, Studzienna, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sulechowska, Szafirowa, Szafrana Zygmunta (Profesora Zygmunta Szafrana), Szarych Szeregów, Szczekocińska, Szmaragdowa, Szosa Kisielińska, Szpakowa, Sztormowa, Szwajcarska, Średnia, Świętego Cyryla i Metodego, Świętej Jadwigi, Świętej Trójcy, Świętojańska, Tarpanowa, Technologów, Tkacka, Towarowa, Trasa Północna, Traugutta Romualda, Truskawkowa, Tulipanowa, Turkusowa, Tuwima Juliana, Twardowskiego Kaspra, Tylna, Ułańska, Unii Europejskiej, Urszuli, Ustronna, Wacława, Wandy, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Waszczyka Jerzego, Wawrzyniaka Piotra (Księdza Piotra Wawrzyniaka), Wazów, Wąska, Wenedy Lilii, Wesoła, Węgierska, Węglowa, Wiejska, Wielkiego Kazimierza, Wierzbowa, Wileńska, Winna, Wiśniowa, Witebska, Władysława IV, Wodna, Wojska Polskiego Al., Wołodyjowskiego Michała (Pułkownika Michała Wołodyjowskiego), Wrocławska, Wronia, Wrzosowa, Wyczółkowskiego Leona, Wygoda Os., Wypoczynek, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyścigowa, Zachodnia, Zacisze, Zagłoby, Zakręt, Zamenhofa Ludwika, Zamkowa, Zamoyskiego Jana, Zawadzkiego 'Zośki' Tadeusza, Zawilcowa, Zbożowa, Zdrojowa, Zielona, Zielonogórska, Zielony Las, Zimna, Zjednoczenia, Złota, Złotej Rybki, Zyty, Źródlana, Żabia, Żeglarska, Żeromskiego Stefana, Żurawia, Żurawinowa, Żytnia

Zielona Góra - mapa

Zielona Góra kod pocztowy

65-001, 65-002, 65-003, 65-004, 65-007, 65-010, 65-012, 65-014, 65-015, 65-017, 65-018, 65-019, 65-020, 65-021, 65-022, 65-025, 65-027, 65-028, 65-029, 65-031, 65-032, 65-033, 65-034, 65-035, 65-036, 65-037, 65-038, 65-039, 65-040, 65-042, 65-043, 65-044, 65-045, 65-046, 65-047, 65-048, 65-049, 65-050, 65-052, 65-053, 65-054, 65-055, 65-056, 65-057, 65-058, 65-059, 65-060, 65-061, 65-063, 65-064, 65-065, 65-066, 65-067, 65-068, 65-069, 65-071, 65-072, 65-073, 65-074, 65-075, 65-076, 65-077, 65-078, 65-081, 65-082, 65-083, 65-084, 65-085, 65-086, 65-087, 65-088, 65-089, 65-090, 65-093, 65-094, 65-095, 65-096, 65-097, 65-101, 65-104, 65-106, 65-109, 65-114, 65-115, 65-119, 65-120, 65-121, 65-122, 65-123, 65-124, 65-125, 65-126, 65-127, 65-128, 65-129, 65-130, 65-131, 65-132, 65-133, 65-135, 65-137, 65-138, 65-139, 65-140, 65-142, 65-147, 65-153, 65-154, 65-155, 65-158, 65-160, 65-167, 65-169, 65-170, 65-175, 65-176, 65-177, 65-179, 65-180, 65-181, 65-182, 65-183, 65-186, 65-187, 65-190, 65-191, 65-201, 65-204, 65-209, 65-211, 65-212, 65-213, 65-215, 65-218, 65-220, 65-221, 65-222, 65-223, 65-224, 65-225, 65-229, 65-231, 65-238, 65-240, 65-245, 65-246, 65-247, 65-249, 65-253, 65-254, 65-255, 65-256, 65-261, 65-264, 65-265, 65-266, 65-267, 65-268, 65-269, 65-270, 65-272, 65-273, 65-301, 65-303, 65-304, 65-305, 65-306, 65-307, 65-308, 65-309, 65-310, 65-311, 65-312, 65-315, 65-318, 65-322, 65-323, 65-324, 65-325, 65-326, 65-327, 65-328, 65-329, 65-331, 65-332, 65-334, 65-335, 65-336, 65-337, 65-338, 65-339, 65-340, 65-341, 65-342, 65-343, 65-344, 65-345, 65-358, 65-364, 65-366, 65-368, 65-371, 65-372, 65-373, 65-374, 65-375, 65-376, 65-377, 65-378, 65-380, 65-381, 65-382, 65-383, 65-384, 65-385, 65-386, 65-387, 65-388, 65-389, 65-390, 65-391, 65-392, 65-395, 65-401, 65-404, 65-405, 65-406, 65-407, 65-409, 65-410, 65-411, 65-412, 65-413, 65-414, 65-415, 65-416, 65-417, 65-418, 65-419, 65-421, 65-423, 65-426, 65-427, 65-431, 65-432, 65-433, 65-434, 65-436, 65-437, 65-441, 65-442, 65-443, 65-448, 65-449, 65-450, 65-452, 65-453, 65-454, 65-461, 65-462, 65-463, 65-465, 65-470, 65-472, 65-501, 65-502, 65-503, 65-505, 65-506, 65-507, 65-508, 65-509, 65-510, 65-511, 65-512, 65-515, 65-516, 65-517, 65-518, 65-519, 65-520, 65-525, 65-528, 65-530, 65-533, 65-534, 65-536, 65-540, 65-544, 65-547, 65-548, 65-552, 65-556, 65-557, 65-559, 65-561, 65-562, 65-601, 65-602, 65-609, 65-610, 65-622, 65-625, 65-634, 65-654, 65-664, 65-705, 65-707, 65-713, 65-729, 65-730, 65-733, 65-734, 65-735, 65-736, 65-739, 65-740, 65-742, 65-747, 65-751, 65-752, 65-755, 65-760, 65-762, 65-764, 65-766, 65-767, 65-770, 65-775, 65-778, 65-780, 65-783, 65-784, 65-785, 65-786, 65-788, 65-790, 65-792, 65-794, 65-803, 65-805, 65-807, 65-823, 65-831, 65-849, 65-850, 65-936, 65-939, 65-941, 65-943, 65-945, 65-954, 65-960, 65-980

Zielona Góra - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

65-001 CP Oddział Rejonowy w Zielonej Górze - Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte 21

Zielona Góra - placówki Poczty Polskiej

65-001 Agencja Pocztowa Zielona Góra - Zielona Góra, Krzywoń Anieli
65-001 Agencja Pocztowa Zielona Góra - Zielona Góra, Osiedlowa 14
65-001 Agencja Pocztowa Zielona Góra - Zielona Góra, Owocowa 2A
65-001 Agencja Pocztowa Zielona Góra - Zielona Góra, Wojska Polskiego Al. 86
65-001 Filia Urzędu Pocztgowego Zielona Góra 1 - Zielona Góra, Truskawkowa 17A
65-061 Filia Urzędu Pocztgowego Zielona Góra 8 - Zielona Góra, Kożuchowska 15 A
65-900 PP Zielona Góra P802 - Zielona Góra, Elektronowa 1
65-001 Urząd Pocztowy Zielona Góra 1 - Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte 21
65-901 Urząd Pocztowy Zielona Góra 1 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-636 Urząd Pocztowy Zielona Góra 10 - Zielona Góra, Wojska Polskiego Al. 63
65-910 Urząd Pocztowy Zielona Góra 10 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-385 Urząd Pocztowy Zielona Góra 12 - Zielona Góra, Makowa 14
65-548 Urząd Pocztowy Zielona Góra 13 - Zielona Góra, Osiedle Pomorskie 13
65-913 Urząd Pocztowy Zielona Góra 13 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-120 Urząd Pocztowy Zielona Góra 14 - Zielona Góra, Kokosowa 2
65-152 Urząd Pocztowy Zielona Góra 15 - Zielona Góra, Batorego Stefana 81
65-900 Urząd Pocztowy Zielona Góra 2 - Zielona Góra, Elektronowa 1
65-431 Urząd Pocztowy Zielona Góra 3 - Zielona Góra, Sienkiewicza Henryka 11
65-903 Urząd Pocztowy Zielona Góra 3 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-424 Urząd Pocztowy Zielona Góra 4 - Zielona Góra, Podgórna 22
65-904 Urząd Pocztowy Zielona Góra 4 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-182 Urząd Pocztowy Zielona Góra 5 - Zielona Góra, Waryńskiego Ludwika 1
65-905 Urząd Pocztowy Zielona Góra 5 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-514 Urząd Pocztowy Zielona Góra 6 - Zielona Góra, Ptasia 2A
65-906 Urząd Pocztowy Zielona Góra 6 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-061 Urząd Pocztowy Zielona Góra 8 - Zielona Góra, Plac Pocztowy 1
65-908 Urząd Pocztowy Zielona Góra 8 - Zielona Góra skrytki/przegródki,
65-613 Urząd Pocztowy Zielona Góra 9 - Zielona Góra, II Armii 34
65-909 Urząd Pocztowy Zielona Góra 9 - Zielona Góra skrytki/przegródki,