województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 12 - Zabrze kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 28
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Zabrze - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 3 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Asnyka Adama, Astrów, Baczyńskiego Krzysztofa, Badestinusa Jerzego (Księdza Jerzego Badestinusa), Bałtycka, Banacha Stefana (Profesora Stefana Banacha), Banachiewicza Tadeusza (Profesora Tadeusza Banachiewicza), Bankowa, Barlickiego Norberta, Batorego Stefana, Bednorza Roberta (Profesora Roberta Bednorza), Beskidzka, Białego Leszka, Bielszowicka, Biniasa Pawła, Blani Józefa, Boboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli), Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Monte Cassino Al., Bohaterów Warszawskich, Bolesława Śmiałego, Bończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka), Borowa, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Bracka, Bratków, Brejzy Jerzego (Księdza Jerzego Brejzy), Brodzińskiego Kazimierza, Brola Henryka, Brondera Jana, Broniewskiego Władysława, Brygadzistów, Brysza Wiktora, Brzechwy Jana, Brzozowa, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski), Buchenwaldczyków, Budowlana, Bujoczka Franciszka, Bukowa, Bydgoska, Bytomska, Cegielniana, Chełmońskiego Józefa, Chłopska, Chmielna, Chodkiewicza Jana, Chojnickiego Józefa, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Chudowska, Ciasna, Cieszyńska, Ciołkowskiego Konstantego, Cisowa, Ciupki Józefa, Cmentarna, Copika Rafała, Curie-Skłodowskiej Marii, Czajkowskiego Piotra, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czechowa Antoniego, Czekanowska, Czereśniowa, Częstochowska, Czogały Emanuela, Czołgistów, Czysta, Daleka, Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota), Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego), de Gaulle'a Charlesa (Generała Charlesa de Gaulle'a), Dembowskiego Edwarda, Dębowa, Długa, Długosza Jana, Domańskiego Bolesława (Księdza Bolesława Domańskiego), Dorotki, Dożynkowa, Drobna, Drzymały Wojciecha, Dubiela Pawła, Dulęby Henryka, Dworcowa, Dworcowy Pl., Dworska, Dyboskiego Romana, Dygasińskiego Adolfa, Działaczy Rodła, Działkowa, Dzierżona Jana (Księdza Jana Dzierżona), Fabryczna, Filipka Maksymiliana, Filtry, Fitelberga Grzegorza, Fontanusa Walerego (Profesora Walerego Fontanusa), Franciszka Widery, Franciszkańska, Fredry Aleksandra, Froehlicha Józefa, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gagarina Jurija, Gajowa, Galileusza, Gałczyńskiego Konstantego, Garibaldiego Giuseppe (Generała Giuseppe Garibaldiego), Gawrona Józefa, Gazdy, Gdańska, Gen. Józefa Bema, Generała Bora-Komorowskiego, Gersona Wojciecha, Giordano Bruno, Gliwicka, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Gnieźnieńska, Goethego Johana, Gogola Mikołaja, Gogolińska, Gołębia, Goły Feliksa, Gorzawskiego Karola, Górnicza, Górnośląska, Góry Świętej Anny, Grabowa, Grabowiec, Grabskiego Władysława, Grażyńskiego Michała, Grota- Roweckiego (Generała Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka, Grzybowska, Gustawa Morcinka, Gwarecka, Hagera Bronisława (Doktora Bronisława Hagera), Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Handlowa, Harcerska, Hauptmana Andrzeja (Księdza Andrzeja Hauptmana), Hermisza Karola, Heweliusza Jana, Hubera Maksymiliana (Profesora Maksymiliana Hubera), Hutnicza, Hutniczy Park, Hutniczy Pl., Jabłońskiego Tadeusza, Jacka Malczewskiego, Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Galla, Janasa Wincentego, Janika Pawła (Księdza Pawła Janika), Jarzębia, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaszczury, Jaśminowa, Jaworowa, Jesienna, Jesionowa, Jodłowa, Joliot-Curie Fryderyka (Profesora Fryderyka Joliot-Curie), Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana), Jowisza, Juliusza Rogera, Kacza, Kalinowa, Kamienna, Karczewskiego Wacława, Karłowicza Jana, Karola Piechy, Karolinki, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kaszubska, Kawika Adama, Kaźni Oświęcimskiej, Kempki Pawła, Keplera Jana, Kilińskiego Jana, Klimasa Czesława, Klonowa, Klosego Floriana, Kłodnicka, Kłosowa, Kłyki Pawła, Knosały Józefa (Księdza Józefa Knosały), Knurowska, Kobylińskiego Stanisława, Kochanowskiego Jana, Kolbe Maksymiliana (Ojca Maksymiliana Kolbe), Kolejowa, Kołłątaja Hugona, Kołobrzeska, Komuny Paryskiej, Kondratowicza Ludwika, Konfederatów Barskich, Konopnickiej Marii, Końcowa, Kopalniana, Kopernika Mikołaja Pl., Korczoka Antoniego (Księdza Doktora Antoniego Korczoka), Korwina Wawrzyńca, Korzeniowskiego Józefa, Kosmowskiej Ireny, Kossaka Wojciecha, Kostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki), Kosynierów, Koszykowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza (Generała Tadeusza Kościuszki), Kotarbińskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kotarbińskiego), Kowalczyka Jana, Kowalska, Koziołka Karola (Księdza Karola Koziołka), Koźlika Roberta, Krakowska, Krakowski Pl., Krakusa, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa, Krawczyka Klemensa, Kroczka Norberta Pl., Królewska, Królowej Jadwigi, Królowej Kingi, Królowej Luizy, Krótka, Krucza, Kruczka Marcelego, Kruczkowskiego Leona, Kruszyny Kazimierza, Krzywoń Anieli, Ks. Franciszka Cieślika, Ks. Franciszka Pieruszki Pl., Księdza Doktora Szramka, Kujawska, Kupca Jana, Kupki Zygfryda, Kurasia Józefa, Kurpiowska, Kwiatowa, Lazara Antoniego, Lecha, Legnicka, Lelewela Joachima, Lelka Teodora, Lenartowicza Teofila, Leszczynowa, Leśna, Ligenzy Romana, Ligonia Juliusza, Limanowskiego Bolesława, Lipowa, Lompy Józefa, Londzina Józefa (Księdza Józefa Londzina), Lotnicza, Lubelska, Lubuska, Lutra Marcina, Łangowskiego Jana, Łanowa, Łapkowskiego Józefa, Łaskiego Jana, Łączna, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łowicka, Łowiecka, Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Walerego, Łużycka, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Madei Józefa (Księdza Józefa Madei), Magazynowa, Majnusza Pawła, Makoszowska, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malinowa, Malwowa, Mała, Mańdy Jakuba (Księdza Jakuba Mańdy), Mariacka, Maszyńskiego Piotra, Matejki Jana, Mazowiecka, Mazurska, Medyków, Mehoffera Józefa, Mendego Edwarda (Księdza Edwarda Mendego), Męczenników Majdanka, Miarki Karola, Michała Archanioła, Mickiewicza Adama, Miczurina Iwana, Mieczysława I, Miedziana, Mielżyńskiego Macieja, Miki Roberta, Mikołowska, Mikosza Franciszka, Mikulczycka, Mikusza Piotra, Miła, Młodego Górnika, Młodzieżowa, Młyńska, Mochnackiego Maurycego, Modrzewiowa, Moniuszki Stanisława, Morawskiego Franciszka, Morciszka Stanisława, Morwowa, Mostowa, Mrożka Melchiora, Myśliwska, Na Lesie, Na Piaskach, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Nałkowskiej Zofii, Napieralskiego Adama, Narutowicza Gabriela, Nawrata Józefa, Neptuna, Niedoby Karola, Niedurnego Piotra, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niemcewicza Juliana Ursyna, Noconiów, Nocznickiego Tomasza, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowa Kolonia, Nowodworska, Nowowiejskiego Feliksa, Nyska, Objazdowa, Obrońców Westerplatte, Ofiar Katynia, Ogórka Stanisława, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Olchowa, Olimpijska, Olsztyńska, Opawska, Opolczyka Władysława (Księcia Władysława Opolczyka), Opolska, Orkana Władysława, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osiedleńcza, Ossowskiego Michała, Oszka Roberta, Oświęcimska, Paderewskiego Ignacego, Paderewskiego Ignacego Pl., Padlewskiego Stefana (Generała Stefana Padlewskiego), Panieńskie Skały, Parkowa, Pawliczka Alojzego, Pawłowa Iwana, Pestalozziego Johana, Pgr Grzybowice, Pgr Nowy Dwór, Pgr Wesoła, Piastowska, Piekarska, Pilicha Wiktora, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piusa, Plater Emilii, Plebiscytowa, Płaskowickiej Filipiny, Pobożnego Henryka (Księcia Henryka Pobożnego), Pod Borem, Podgórna, Podleśna, Pogodna, Pokoju, Poległych Górników, Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Poprzeczna, Poranna, Pordzika Ambrożego, Porzeczkowa, Pośpiecha Pawła (Księdza Pawła Pośpiecha), Powstańców Śląskich, Poznańska, Prenżyny Feliksa, Promienna, Prosta, Prudnicka, Prusa Bolesława, Przelotowa, Przemysłowa, Przeora Kordeckiego Augustyna, Przy Bramie, Przy Prochowni, Przy Ujęciu, Przykra, Przystankowa, Przyszowicka, Pszczyńska, Ptasia, Puchałki Tomasza, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Purkopa Bernarda Pl., Puszkina Aleksandra, Pyki Jana, Pyskowicka, Racławicka, Rajska, Rataja Macieja, Ratuszowa, Reform Rolnych, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Religi Zbigniewa (Profesora Zbigniewa Religi), Reymonta Władysława, Robotnicza, Rochowiaka Stanisława, Rodakowskiego Henryka, Rodziewiczówny Marii, Rodzinna, Rogoźnicka, Rolnika, Rolnika Antoniego, Romualda Traugutta Pl., Roosevelta Franklina, Rostka Józefa, Różana, Różańskiego Bolesława (Doktora Bolesława Różańskiego), Rudy Stanisława, Rybna, Rybnicka, Rymarkiewicza Jana, Rymera Józefa, Rzeczna, Sądowa, Sejmowa, Shumana Roberta, Siedleckiego Franciszka, Sienkiewicza Henryka, Sierakowskiego Józefa, Sierotki, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Sikory Jana, Sitki Konrada, Skalista, Skalley, Skarbnika, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Składowa, Skoczylasa Władysława, Skośna, Słodczyka Filipa, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiański Pl., Słowicza, Sobieraja Jana, Sobieskiego Jana III, Sokolska, Solskiego Ludwika, Sosnowa, Spichrzowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Stalmacha Pawła, Stalowa, Stara Kolonia, Staromiejska, Staropolska, Staszica Stanisława, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Strażacka, Struga Andrzeja, Struzika Stanisława, Strzelców Bytomskich, Stwosza Wita, Styki Jana, Sudecka, Szafarczyka Jana, Szczecińska, Szczepaniakowej Stefanii, Szczęście Ludwika Al., Szczęść Boże, Szenwalda Lucjana, Szkolna, Szkubacza Ryszarda (Plutonowego Ryszarda Szkubacza), Szpitalna, Sztygarów, Szyb Franciszek, Szyb Jerzy, Szyb Miarki, Szyb Wschodni, Szybowa, Szymały Jana, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Ścieżka Górnicza, Śląska, Ślęczka Pawła, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Średnia, Świerkowa, Świętego Filipa, Świętego Floriana, Świętego Jacka, Świętego Jana, Świętego Józefa, Świętego Kamila, Świętego Marcina, Świętego Urbana, Świętego Wawrzyńca, Świętego Wojciecha, Świętej Barbary, Świętej Cecylii, Świętej Jerzego, Świętej Małgorzaty, Świętej Teresy, Targowa, Tarnogórska, Tarnopolska, Tatarkiewicza Władysława (Profesora Władysława Tatarkiewicza), Tatrzańska, Teatralny Pl., Tenisowa, Tetmajera Kazimierza, Tkocza Jana, Tomeczka Antoniego (Księdza Antoniego Tomeczka), Topolowa, Torowa, Toruńska, Traktorzystów, Trębacka, Trocera Dionizego, Tulipanów, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twardowskiej (Pani Twardowskiej), Tylna, Tyska, Uchodźców, Wajdy Józefa (Księdza Józefa Wajdy), Wajzera Józefa, Wallek-Walewskiego Bolesława, Wallisa Łukasza, Wandy, Warmińska, Warszawska, Warszawski Pl., Wawelska, Wawrzyńskiej Ludwiki, Webera Stanisława, Weindoka Józefa, Wesoła, Weteranów, Weyssenhoffa Józefa, Węgielna, Wiarusów, Wiejska, Wielkiego Kazimierza Pl., Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wilcza, Wincentego Pola, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Witkacego, Witosa Wincentego, Władysława IV, Wojciecha Korfantego Al., Wojska Polskiego, Wolności, Wolności Pl., Wolska, Wolskiego Michała, Wołodyjowskiego Michała, Wosia Michała (Księdza Michała Wosia), Woźnicy Jana, Wróblewskiego Walerego (Generała Walerego Wróblewskiego), Wrzosowa, Wybickiego Józefa, Wyciska Jerzego, Wyczółkowskiego Leona, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyzwolenia, Zabłocie, Zakątek, Zakopiańska, Zamenhofa Ludwika, Zamkowa, Zamoyskiego Jana, Zana Tomasza, Zaolziańska, Zapolskiej Gabrieli, Zbrosławicka, Zembali Franciszka, Zgody, Zgrzebnioka Alfonsa, Zieleniewskiego, Zielińskiego Mikołaja, Zielona, Ziemska, Ziętka Jerzego (Generała Jerzego Ziętka), Zjednoczenia, Złota, Zonna Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Zonna), Zwrotnicza, Zwycięstwa, Zygmunta Augusta, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żmudy Karola, Żnieńskiej Joanny, Żniwiarzy, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żywiecka

Zabrze - mapa

Zabrze - podmioty posiadające własny kod pocztowy

41-840 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu

Zabrze - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

41-800 CP Oddział Rejonowy w Zabrzu - Zabrze, Dworcowy Pl. 1
41-849 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze, Mielżyńskiego Macieja 5

Zabrze - placówki Poczty Polskiej

41-800 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Cieszyńska 3
41-800 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Curie-Skłodowskiej Marii 10
41-822 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota) 17 A
41-806 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Hauptmana Andrzeja (Księdza Andrzeja Hauptmana) 14/1
41-800 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Juliusza Rogera 3A-5
41-807 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Mickiewicza Adama 97
41-800 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Myśliwska 86
41-808 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Nyska 17
41-821 Agencja Pocztowa Zabrze - Zabrze, Sienkiewicza Henryka 46
41-800 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 1 - Zabrze, Legnicka 4
41-800 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 1 - Zabrze, Paderewskiego Ignacego 25
41-800 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 1 - Zabrze, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego) 46
41-800 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 1 - Zabrze, Szkubacza Ryszarda (Plutonowego Ryszarda Szkubacza) 1
41-800 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 1 - Zabrze, Teatralny Pl. 12
41-819 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 19 - Zabrze, Banachiewicza Tadeusza (Profesora Tadeusza Banachiewicza) 11
41-818 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 19 - Zabrze skrytki/przegródki,
41-807 Filia Urzędu Pocztgowego Zabrze 7 - Zabrze, Badestinusa Jerzego (Księdza Jerzego Badestinusa) 26
41-851 PP Zabrze S101 - Zabrze, Mielżyńskiego Macieja 5
41-800 Urząd Pocztowy Zabrze 1 - Zabrze, Dworcowy Pl. 1
41-813 Urząd Pocztowy Zabrze 13 - Zabrze, Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana) 54
41-815 Urząd Pocztowy Zabrze 15 - Zabrze, Roosevelta Franklina 20 a/1
41-819 Urząd Pocztowy Zabrze 19 - Zabrze, Franciszkańska 21
41-820 Urząd Pocztowy Zabrze 20 - Zabrze, Wolności 165
41-803 Urząd Pocztowy Zabrze 3 - Zabrze, Bytomska 28
41-805 Urząd Pocztowy Zabrze 5 - Zabrze, 3 Maja 60
41-806 Urząd Pocztowy Zabrze 6 - Zabrze, Kalinowa 7
41-807 Urząd Pocztowy Zabrze 7 - Zabrze, Brygadzistów 2
41-808 Urząd Pocztowy Zabrze 8 - Zabrze, Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana) 2