województwo dolnośląskie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: DW
Liczba kodów pocztowych: 1250 - Wrocław kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 2
Liczba placówek Poczty Polskiej: 119
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 7

Wrocław - miejscowości

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Wrocław (Wrocław-Krzyki), Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

Wrocław - ulice

1 Dywizji, 3 Maja, 9 Maja, Abramowskiego Edwarda, Adamczewskich Heleny i Ludwika, Adamieckiego Karola, Admiralska, Afgańska, Agrestowa, Akacjowa Al., Aliancka, Alpejska, Altanowa, Ałunowa, Amarantowa, Ametystowa, Ananasowa, Anczyca Władysława, Angielska, Anielewicza Mordechaja Pl., Anonima Galla, Aptekarska, Arabska, Archeologów, Arctowskiego Henryka, Armii Krajowej Al., Armii Ludowej, Arrasowa, Artyleryjska, Asfaltowa, Asnyka Adama, Augustowska, Australijska, Azaliowa, Babimojska, Bacciarellego Marcelego, Bacha Jana Sebastiana, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badury Jerzego, Bagatela, Bajana Jerzego, Balladyny, Balonowa, Balzaka Honoriusza, Bałkańska, Bałtycka, Bałuckiego Michała, Banacha Stefana, Bandtkiego Jerzego Samuela, Baranowicka, Barczewska, Bardzka, Barlickiego Norberta, Bartla Kazimierza, Bartnicza, Bartoszowicka, Barwinkowa, Barycka, Batorego Stefana, Baudouina de Courtenay Jana, Bazaltowa, Bażancia, Bąka Stanisława, Becka Józefa (Pułkownika Józefa Becka), Bednarska, Belgijska, Belgradzka, Belwederczyków, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bema Józefa Pl. (Generała Józefa Bema), Benedyktyńska, Bengalska, Beniowskiego Maurycego, Berberysowa, Berenta Wacława, Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga), Bernardyńska, Beskidzka, Betonowa, Bezpieczna, Beżowa, Będkowska, Będzińska, Biała, Białodrzewna, Białogardzka, Białoruska, Białoskórnicza, Białostocka, Białoszewskiego Mirona, Białowieska, Biały Kąt, Białych Goździków, Biegasa Bolesława, Biegła, Bielarska Wyspa, Bielawska, Bierdzańska, Bieruńska, Bierutowska, Bieszczadzka, Biłgorajska, Birmańska, Biskupa Nankiera Pl., Biskupa Tomasza Pierwszego, Biskupia, Biwakowa, Blacharska, Bliska, Blizanowicka, Bliźniacza, Bławatna, Błękitna, Błogosławionego Czesława, Błotna, Bobrza, Bobrzańska, Bocheńska, Bocheńskiego Adolfa Marii Skw., Bociania, Boczna, Bogedaina Bernarda (Biskupa Bernarda Bogedaina), Bogucicka, Bogusławskiego Wojciecha, Boguszewskiej Heleny, Boguszowska, Bohaterów Getta Pl., Boiskowa, Bojanowska, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesławiecka, Bolkowska, Bołtucia Mikołaja (Generała Mikołaja Bołtucia), Bombardierska, Bończyka Norberta, Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Borelowskiego Marcina, Borna Maxa Pl., Borowska, Borówczana, Boya-Żeleńskiego Tadeusza Al., Boznańskiej Olgi, Bożego Ciała, Braci Gierymskich, Braci Hofmannów, Brandta Józefa, Braniborska, Braniewska, Brata Alberta, Braterska, Bratkowa, Bratysławska, Brązowa, Brochowska, Brodnicka, Brodzińskiego Kazimierza, Brodzka, Broniewskiego Władysława, Brossa Wiktora, Browarna, Brücknera Aleksandra Al., Brylantowa, Brynicka, Brzechwy Jana, Brzeska, Brzezińska, Brzoskwiniowa, Brzostowska, Brzozowa, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski), Buczacka, Budowlana, Budziszyńska, Buforowa, Bujna, Bujwida Odona, Bukowa, Bukowicka, Bukowskiego Marcina, Bułgarska, Buraczana, Bursztynowa, Burzowa, Buska, Byczyńska, Bydgoska, Bystra, Bystrzycka, Bytomska, Bytowska, Bzowa, Bzowy Pl., Cabaja Romualda, Canaletta Bellotta Bernarda, Cedrowa, Cegielskiego Hipolita, Ceglana, Celtycka, Cementowa, Centralna, Cerekwicka, Cesarzowicka, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa, Chałupnicza, Charkowska, Chełmońskiego Józefa, Chełmska, Chemiczna, Chęcińska, Chińska, Chlebowa, Chłodna, Chłopska, Chmielarska, Chmielna, Chmurna, Chobieńska, Chociebuska, Chocimska, Chodkiewicza Jana Karola, Chojnowska, Cholewkarska, Chopina Fryderyka, Chorwacka, Chorzowska, Chrzanowskiego Ignacego, Chudoby Stanisława, Chwałkowska, Chyżan, Cicha, Ciechocińska, Cieplicka, Ciepła, Ciesielski Pl., Cieszkowskiego Augusta, Cieszyńskiego Antoniego, Cieślikowskiego Jerzego, Cinciały Andrzeja, Cisowa, Cukiernicza, Cukrowa, Cybulskiego Wojciecha, Cynowa, Cytrynowa, Czackiego Tadeusza, Czajcza, Czajkowskiego Piotra, Czaplińskiego Władysława, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czarnoleska, Czechowa Antoniego, Czechowicka, Czekoladowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czerniawska, Czerwonego Krzyża, Czerwonych Maków, Czeska, Częstochowska, Czołgistów, Czorsztyńska, Czysta, Czysty Pl., Czytankowa, Ćwiczebna, Daleka, Dalemińców, Dalimira, Daliowa, Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota), Daniłowskiego Gustawa Pl., Darłowska, Darwina Karola, Daszyńskiego Ignacego, Dawida Jana Władysława, Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka), Dąbrowskiego Jana Henryka (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego), Dąbrowskiej Marii, Dąbrówki, Dąbska Al., Dedala Bulw., Dekarska, Dembowskiego Edwarda, Dereniowa, Desantowa, Deszczowa, Dębickiego Zdzisława, Dębowa Al., Diamentowa, Dicksteina Samuela, Długa, Długopolska, Długosza Jana, Dłutowa, Dmowskiego Romana, Dobra, Dobrackiego Macieja, Dobroszycka, Dobrzańska, Dobrzykowicka, Dobrzyńska, Dojazd, Dokerska, Dolna, Dolnobrzeska, Dołęgi-Mostowicza Tadeusza, Domasławska, Domeyki Ignacego, Dominikański Pl., Dożynkowa, Drabika Stanisława, Drahonowskiej Olgi, Drobnera Bolesława, Drobuta Jana, Drogosławicka, Drohobycka, Dróżnicza, Druckiego-Lubeckiego Franciszka Ksawerego, Drukarska, Drzewieckiego Stefana, Drzewna, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Dubrownicka, Duńska, Dusznicka, Dworcowa, Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Dygata Stanisława, Dyrekcyjna, Dziadoszańska, Działdowska, Działkowa, Dziarska, Dzielna, Dzielnicowa, Dzierżonia Jana (Księdza Jana Dzierżonia), Dzierżoniowska, Dziwnowska, Dźwirzyńska, Ekonomiczna, Ekspresowa, Elbląska, Elementarzowa, Elsnera Józefa, Eluarda Pawła, Ełcka, Energetyczna, Estońska, Etnografów, Fabryczna, Falskiego Mariana, Falzmanna Michała Tadeusza, Fałata Juliana, Farna, Fasolowa, Feichta Hieronima (Księdza Hieronima Feichta), Filipińska, Filipowicza Juliana (Generała Juliana Filipowicza), Filomatów, Fioletowa, Fiołkowa, Fizylierska, Folwarczna, Forsycjowa, Forteczna, Fortowa, Franciszkańska, Franciszkański Pl., Francuska, Franki, Fromborska, Frycza-Modrzewskiego Andrzeja, Fryzjerska, Gagarina Jurija, Gajowa, Gajowicka, Galla Abrahama, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gałowska, Garbary, Garncarska, Garncarskie Przejście, Garwolińska, Gazowa, Gądowska, Gąsiorowskiego Wacława, Gdacjusza Adama, Gdańska, Generała Romana Abrahama, Gepperta Eugeniusza, Gerberowa, Gersona Wojciecha, Gęsia, Gielniaka Józefa, Giełdowa, Gimnazjalna, Gitarowa, Giżycka, Giżyckiego Kamila, Glebowa, Gliniana, Gliwicka, Glogera Zygmunta, Głogowczyka Jana, Głogowska, Głośna, Głowackiego Bartosza, Główna, Głubczycka, Głuszycka, Gminna, Gnieźnieńska, Godebskiego Cypriana, Godlewskiego Aleksandra, Goetla Walerego, Gogolińska, Goleszan, Gołębia, Gołężycka, Gołnowska, Gombrowicza Witolda, Goplan, Gorlicka, Gosławicka, Gospodarska, Gostyńska, Goszczyńskiego Seweryna, Góralska, Górecka, Górnickiego Łukasza, Górnicza, Górnośląska, Górowska, Grabarska, Grabiszyńska, Grabowa, Grabskiego Władysława, Gradowa, Granatowa, Graniczna, Granitowa, Grawerska, Grecka, Grochowa, Grochowiaka Stanisława, Grodecka, Grodzieńska, Grodzka, Gromadzka, Grottgera Artura, Grójecka, Grudziądzka, Grunwaldzka, Grunwaldzki Pl., Gruszowa, Grybowska, Gryczana, Grzmota-Skotnickiego Stanisława (Generała Stanisława Grzmota-Skotnickiego), Grzybowa, Gubińska, Gwarecka, Gwarna, Gwiaździsta, Gwizdanowska, Haisiga Mariana, Hajducka, Hallera Józefa Al. (Generała Józefa Hallera), Halna, Handelsmana Marcelego, Harcerska, Hartmana Stanisława, Haukego-Bosaka Józefa (Generała Józefa Haukego-Bosaka), Heblarska, Helska, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Henrykowska, Hercena Aleksandra, Hermanowska, Hetmańska, Heweliusza Jana, Himalajska, Hippiczna, Hirszfelda Ludwika Pl., Hiszpańska, Hlonda Augusta (Augusta Kardynała Hlonda), Hłaski Marka, Hodowlana, Hoene-Wrońskiego Józefa Marii, Hokeistów, Holenderska, Horbaczewskiego Eugeniusza, Hoża, Hubska, Hufcowa, Husarska, Husycka, Hutnicza, Hynka Franciszka, Ibn Siny Awicenny, Icchaka Lejba Pereca Pl., Idzikowskiego Ludwika, Igielna, Iglasta, Ignuta Piotra, Ikara Bulw., Iławska, Imbirowa, Indyjski Pl., Inflancka, Inowrocławska, Inspektowa, Inżynierska, Iracka, Irkucka, Irysowa, Iwonicka, Jabłeczna, Jackowskiego Maksymiliana, Jagiellończyka Kazimierza, Jagiellońska, Jaglana, Jagniątkowska, Jagodowa, Jagodzińska, Jahna Alfreda, Jajczarska, Jaksonowicka, Jana Pawła II Pl., Janickiego Klemensa, Janiszewskiego Zygmunta, Janowska, Jantarowa, Januszowicka, Japońska, Jaracza Stefana, Jarnołtowska, Jarocińska, Jarosławska, Jarzębinowa Al., Jarzynowa, Jasielska, Jasienicy Pawła, Jasińskiego Tadka Bulw., Jasińskiej Anny, Jaskółcza, Jasna, Jaspisowa, Jastrzębia, Jaśkowicka, Jaśminowa, Jatki, Jaworowa Al., Jaworska, Jaworskiego Iwo, Jaźwińska, Jedności Narodowej, Jelczańska, Jelenia, Jeleniogórska, Jemeńska, Jemiołowa, Jerzmanowska, Jesienna, Jesiennicka, Jesionowa, Jezierskiego Franciszka Salezego (Księdza Franciszka Salezego Jezierskiego), Jeziorowa, Jeździecka, Jeżowska, Jęczmienna, Jędrzejowska, Joannitów, Jodłowa, Joliot-Curie Fryderyka, Jordanowska, Jordańska, Jubilerska, Jugosłowiańska, Junacka, Juszczaka Franciszka, Jutrosińska, Jutrzenki, Kaczeńcowa, Kaczmarskiego Jacka, Kadłubka Wincentego (Błogosławionego Wincentego Kadłubka), Kajakarzy, Kaletnicza, Kalinowa, Kaliski Pl., Kamieniecka, Kamienna, Kamiennogórska, Kamieńskiego Henryka Michała, Kampinoska, Kanadyjska, Kanałowa, Kanonia, Kanonierska Al., Kapistrana Jana (Świętego Jana Kapistrana), Kapitulna, Kapliczna, Karczemna, Karkonoska Al., Karłowicza Mieczysława, Karmelkowa, Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Karwińska, Kasprowicza Jana Al., Kasprzaka Marcina, Kasztanowa Al., Kasztelańska, Kaszubska, Katedralna, Katedralny Pl., Katowicka, Kawalerzystów, Kazimierska, Kaznodziejska, Kącka, Kątowa, Ketlinga, Kępa Mieszczańska Wyspa, Kępińska, Kętrzyńska, Kielecka, Kiełbaśnicza, Kiełczowska, Kiemliczów, Kilińskiego Jana, Klaczki Juliana, Klasztorna, Klecińska, Kleczkowska, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klimasa Czesława (Księdza Czesława Klimasa), Klonowa Al., Kluczborska, Kłodnicka, Kłodzka, Kłokoczycka, Kłośna, Kmicica Andrzeja, Kmieca, Kminkowa, Knastera Bronisława, Kniaziewicza Karola (Generała Karola Kniaziewicza), Knignicka, Knota Antoniego, Kobierzycka, Kocha Roberta, Kochanowskiego Jana Al., Kochłowicka, Kokosowa, Kolarska, Kolberga Oskara, Kolbuszowska, Kolejowa, Kolista, Kołłątaja Hugona, Kołobrzeska, Kołodziejska, Komandorska, Komeńskiego Jana Amosa, Kominiarska, Kominka Bolesława (Bolesława Kardynała Kominka), Komorowska, Komuny Paryskiej, Konarskiego Szymona, Konduktorska, Konińska, Konopnickiej Marii, Konstytucji 3 Maja Pl., Konwaliowa, Końcowa, Końska, Kopańskiego Stanisława (Generała Stanisława Kopańskiego), Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Kordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego), Kordiana, Koreańska, Korfantego Wojciecha, Korzeniowskiego Conrada Wybrz., Korzeńska, Kosiby Aleksandra, Kosidowskiego Zenona, Kosmiczna, Kosmonautów, Kossak-Szczuckiej Zofii, Kossaka Juliusza, Kostrzyńska, Kosynierów Gdyńskich, Koszalińska, Koszarowa, Koszycka, Koszykarska, Koszykarzy, Kościańska, Kościelna, Kościelny Pl., Kościerzyńska, Kościuszki Tadeusza, Kościuszki Tadeusza Pl., Kośnego Augustyna, Kotlarska, Kotsisa Aleksandra, Kotwiczna, Kowalska, Kowalskiego Jerzego, Kowieńska, Kozanowska, Kozanowska Grobla, Kozia, Kozielska, Kożuchowska, Kraińskiego Wincentego (Księdza Wincentego Kraińskiego), Krajewskiego Rafała, Krajobrazowa, Krakowska, Krakusa, Krasickiego Ignacego (Biskupa Ignacego Krasickiego), Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krawiecka, Kresowa, Kreślarska, Krępicka, Kręta, Krokusowa, Kromera Marcina Al., Krośnicka, Krośnieńska, Krotoszyńska, Krowia, Królewiecka, Królewska, Królowej Marysieńki, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupnicza, Kruszcowa, Kruszwicka, Krynicka, Kryniczna, Krzelowska, Krzemieniecka, Krzeptowska, Krzeszowska, Krzycka, Krzywa, Krzywa Grobla, Krzywickiego Ludwika, Krzyżanowicka, Krzyżowska, Księcia Witolda, Księgarska, Księgowa, Księska, Księżycowa, Kubali Ludwika, Kudowska, Kujbyszewska, Kukuczki Jerzego, Kukułcza, Kunickiego Stanisława, Kupiecka, Kurkowa, Kuronia Jacka, Kuropatwia, Kurpiów, Kurska, Kurzy Targ, Kusztelana Stanisława, Kutnowska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kuźnicza, Kwaśna, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwidzyńska, Kwiska, Kwitnąca, Lakiernicza, Laotańska, Laskowa, Laskowicka, Lassalla Ferdynanda Zaułek, Latawcowa, Lazurowa, Lądecka, Lechitów, Lechonia Jana, Ledóchowskiego Mieczysława (Mieczysława Kardynała Ledóchowskiego), Legionów Pl., Legnicka, Lekarska, Lekcyjna, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Leszczynowa, Leszczyńskiego Stanisława, Leśmiana Bolesława, Leśna, Letnia, Lewa, Libelta Karola, Lidzbarska, Ligocka, Liliowa, Limanowska, Lindego Samuela Bogumiła, Linkego Godfryda, Liońska, Lipińskiego Karola, Lipowa Al., Lipska, Lisia, Lisicka, Liskego Ksawerego, Liściasta, Litewska, Litomska, Lniana, Lompy Józefa, Lotnicza, Lubczykowa, Lubelska, Lubiąska, Lubińska, Lublańska, Lubska, Lubuska, Ludowa, Lutycka, Lutyńska, Lwowska, Łaciarska, Ładna, Łagiewnicka, Łaniewska, Łaniewska Grobla, Łanowa, Łanowskiego Jerzego, Łaska, Łazienna, Łączna, Łączności, Łąka Mazurska, Łąkowa, Łęczycka, Łopianowa, Łosińska, Łososiowicka, Łowiecka, Łódzka, Łubinowa, Łuczan, Łuczników, Ługowa, Ługowińska, Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Waleriana, Łukowa, Łukowska, Łużycka, Łysogórska, Łyżwiarzy, Macedońska, Machnicka, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Majakowskiego Włodzimierza, Majchra Alojzego, Majora Hubala, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malachitowa, Malarska, Malborska, Malczewskiego Jacka, Malczycka, Maleczyńskich Ewy i Karola, Malinowa, Malownicza, Malwowa, Małachowskiego Stanisława, Małkowskiego Andrzeja, Małomicka, Małopanewska, Małopolska, Małoszyńska, Mandarynkowa, Mandżurska, Manganowa, Marcepanowa, Marchewkowa, Marcinkowskiego Karola, Marczewskiego Edwarda, Markowskiego Zygmunta, Marmurowa, Marsowa, Marszowicka, Marynarska, Masztalerza Kazimierza (Pułkownika Kazimierza Masztalerza), Masztowa, Maślicka, Matejki Jana Al., Mazepy, Mazowiecka, Mączna, Mechaników, Meissnera Janusza, Meliorancka, Mennicza, Metalowców, Mewia, Męcińskiego Wojciecha, Mianowskiego Józefa, Miarki Karola, Michalczyka Kazimierza, Michałowskiego Piotra, Micheleta Edmonda, Micińskiego Tadeusza, Mickiewicza Adama, Miechowity Macieja, Miechowska, Mieczykowa, Miedziana, Miejska, Mielczarskiego Romualda, Mielecka, Miernicza, Mierosławskiego Ludwika (Generała Ludwika Mierosławskiego), Mieroszowska, Mieszczańska, Mieszka I, Międzyleska, Międzyrzecka, Międzyzdrojska, Miętowa, Migdałowa, Mikołowska, Mikory, Mikulicza-Radeckiego Jana, Mikulskiego Tadeusza, Milenijna, Milicka, Miła, Miłkowska, Miłostowska, Miłoszycka, Minkowskiego Oskara, Mińska, Miodowa, Mirkowska, Mirtowa, Mleczarska, Młoda, Młodnickiego Artura, Młodych Techników, Młodzieżowa, Młynarska, Mochnackiego Maurycego, Modelskiego Teofila, Modlińska, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mojęcicka, Mokra, Mokronoska, Mokrzańska, Mongolski Pl., Moniuszki Stanisława, Monopolowa, Monte Cassino, Monterska, Morawska, Morelowa, Morelowskiego Mariana, Morska, Morwowa, Mosbacha Augusta, Mosiężna, Mostowa, Mościckiego Ignacego, Motylkowa, Mrągowska, Mroźna, Muchoborska, Mulicka, Murarska, Muzealna, Muzealny Pl., Mydlana, Mysłakowicka, Mysłowicka, Myszkowska, Myśliwska, Na Grobli, Na Końcu, Na Niskich Łąkach, Na Ostatnim Groszu, Na Polance, Na Szańcach, Nabielaka Ludwika, Nabycińska, Nadbrzeżna, Nadolicka, Nadrzeczna, Najświętszej Marii Panny, Nałkowskiej Zofii, Namysłowska, Nankiera Biskupa Pl., Narciarska, Narcyzowa, Nasienna, Nasturcjowa, Nasypowa, Nauczycielska, Nefrytowa, Nehringa Władysława, Nektarowa, Nenckiego Marcelego, Nenufarowa, Nepalska, Niborska, Niebieska, Niecała, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niedźwiedzia, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemczańska, Niemkińska, Niepierzyńska, Niepodległości, Niklowa, Nizinna, Noakowskiego Stanisława, Nobla Alfreda, Norblina Piotra, Norweska, Norwida Cypriana Kamila, Noskowskiego Zygmunta, Notecka, Nowa, Nowodworska, Nowogródzka, Nowohucka, Nowosądecka, Nowotarska, Nowowiejska, Nowy Świat, Nowy Targ Pl., Nożownicza, Nullo Franciszka (Pułkownika Franciszka Nullo), Nyska, Objazdowa, Obodrzycka, Obornicka, Oboźna, Obrońców Helu Skw., Obrońców Poczty Gdańskiej, Odcinek, Odeska, Odkrywców, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Odrzańska, Ofiar Oświęcimskich, Oficerska, Ogórkowa, Ogrodowa, Ojca Beyzyma, Ojców Oblatów, Okólna, Okrętowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Oksywska, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Oleska, Oleśnicka, Oliwkowa, Olkuska, Olszewskiego Karola, Olsztyńska, Oławska, Ołbińska, Ołowiana, Ołtaszyńska, Omska, Opatowicka, Opatowicka Grobla, Opłotkowa, Opolska, Oporowska, Oppmana Artura, Oraczy, Orawska, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich Pl., Orlińskiego Bolesława (Pułkownika Bolesława Orlińskiego), Orłowicza Mieczysława, Orłowskiego Aleksandra, Orna, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osadnicza, Osiecka, Osiedlowa, Osiniecka, Osmańczyka Edmunda, Osobowicka, Osolska, Ostowa, Ostrężynowa, Ostroroga Jana, Ostrowska, Ostrowskiego Aleksandra, Ostródzka, Ostrzeszowska, Otmuchowska, Otwarta, Otwocka, Otyńska, Owczarska, Owocowa, Owsiana, Ożynowa, Pabianicka, Pachnąca, Paczkowska, Paderewskiego Jana Ignacego Al., Pakistańska, Pakosławska, Palacha Jana, Palestyńska, Palisadowa, Pałucka, Pamirska, Paniowicka, Pankiewicza Józefa, Papiernicza, Paprotna, Parafialna, Parandowskiego Jana, Parkowa, Parnickiego Teodora, Partynicka, Partyzantów, Paryska, Pasieczna, Pasłęcka, Pastelowa, Pasterska, Pasteura Ludwika Wybrz., Paulińska, Pautscha Fryderyka, Pawia, Pawłowa Iwana, Pawłowicka, Pedagogiczna, Pełczyńska, Pereca Icchaka Lejba, Perkusyjna, Perłowa, Peronowa, Perska, Perzowa, Perzyńskiego Włodzimierza, Pestalozziego Jana Henryka, Petrażyckiego Leona, Petrusewicza Marka, Petuniowa, Pęgowska, Pękalskiego Stanisława, Piasek Wyspa, Piaskowa, Piastowska, Piastów Al., Piechoty, Piechowicka, Piekarska, Pielęgniarska, Pienińska, Pieprzna, Piernikowa, Pierwiosnkowa, Piesza, Pieszycka, Pietrzykowicka, Pięćdziesięciu Bohaterów, Piękna, Piętaka Stanisława, Pilata Stanisława, Pilczycka, Pilnikarska, Piławska, Piłkarzy, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pińska, Piołunowa, Pionierów, Pionierska, Piotrkowska, Piramowicza Grzegorza (Księdza Grzegorza Piramowicza), Pirenejska, Piwna, Piwniczna, Piwnika-Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika-Ponurego), Piwowarska, Platanowa Al., Plater Emilii, Pleszewska, Płońskiego Michała, Płużna, Pochyła, Pocztowa, Podbiałowa, Podchorążych, Podolska, Podróżnicza, Podwale, Podwórcowa, Pogodna, Pola Wincentego, Polaka Benedykta, Polanowicka, Polarna, Poleska, Polkowicka, Polna, Polonii Wrocławskiej, Polski Pl., Połabian, Połaniecka, Połbina Iwana (Generała Iwana Połbina), Południowa, Pomarańczowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Józefa Księcia Poniatowskiego), Popielskiego Leona, Popowicka, Poprzeczna Al., Poranna, Porębska, Poronińska, Portowa, Porzeczkowa, Postępowa, Postolińska, Poświęcka, Potebni Andrzeja, Potockiego Wacława, Potokowa, Powiewna, Powstańców Śląskich, Powstańców Śląskich Pl., Powstańców Warszawskich Skw., Powstańców Warszawy Pl., Powstańców Wielkopolskich Pl., Poziomkowa, Poznańska, Północna, Pracka, Pracy Al., Prądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego), Pretficza Bernarda, Prędka, Probusa Henryka, Prochowicka, Promenada, Promień, Prosta, Prudnicka, Prusa Bolesława, Prusicka, Przebiśniegowa, Przechodnia, Przedmiejska, Przednia, Przedświt, Przedwiośnie, Przejazdowa, Przelot, Przemiłowska, Przemkowska, Przemyska, Przemysłowa, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przesiecka, Przeskok, Przesmyckiego Zenona Miriama, Przestrzenna, Przy Torze, Przybyły Macieja, Przybyszewskiego Stanisława, Przyjaźni, Przylaszczkowa, Przystankowa, Psie Budy, Pszczelarska, Pszczyńska, Pszenna, Ptasia, Pucka, Pugeta Ludwika, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Pułtuska, Purkyniego Jana Ewangelisty, Purpurowa, Pusta, Pustecka, Puszczykowska, Pyrzycka, Rabczańska, Raciborska, Racławicka, Radarowa, Radkowska, Radłowa, Radomska, Radosna, Radzionkowska, Rajska, Rakietowa, Rakowa, Rakowiecka, Rapackiego Mariana, Raszowska, Rataja Macieja, Ratajów, Ratyńska, Rawicka, Rawska, Raźna, Rącza, Rdestowa, Reagana Ronalda Rondo, Redarów, Redycka, Reja Mikołaja, Rejonowa, Rejtana Tadeusza, Reszelska, Rewalska, Reymonta Władysława, Rezedowa, Rędzińska, Rękodzielnicza, Robotnicza, Rodakowskiego Henryka Hipolita, Rodziewiczówny Marii, Rodzinna, Rodziny Kornów, Roentgena Wilhelma, Rogowska, Rolna, Rolnicza, Romanowskiego Mieczysława, Romera Eugeniusza, Roosevelta Franklina Delano, Rosponda Stanisława, Rostafińskiego Józefa, Roślinna, Roweckiego-Grota Stefana (Generała Stefana Roweckiego-Grota), Rowerowa, Rozbrat, Rozjezdny Pl., Rozmarynowa, Roździeńskiego Walentego, Równa, Róż Al., Różana, Róży Wiatrów, Różyckiego Ludomira Al., Rubczaka Jana, Rubinowa, Ruciana, Rudawska, Rudzka, Rumiankowa, Ruska, Rutkiewicz Wandy, Rybacka, Rybia, Rybnicka, Rychła, Rychtalska, Rydygiera Ludwika, Rymarska, Rynek, Rynek Szczepiński Pl., Rysia, Ryska, Rytownicza, Ryżowa, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Rzeszowska, Rzeźbiarska, Rzeźnicza, Sadowa, Sadownicza, Salezjańska, Samborska, Samolotowa, Samotna, Samotworska, Sanocka, Saperów, Sarajewska, Sarbinowska, Sarnia, Sasankowa, Sądowa, Sąsiedzka, Seledynowa, Semaforowa, Sempołowskiej Stefanii, Serbska, Sernicka, Serowarska, Setna, Sewastopolska, Sezamkowa, Sępa-Szarzyńskiego Mikołaja, Sępia, Siatkarzy, Siedlecka, Siedliczan, Sielska, Siemieńskiego Lucjana, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sieradzka, Sierakowskiego Zygmunta, Sieroszowicka, Siewców, Siewierska, Siewna, Sikorcza, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Siostrzana, Skałeczna, Skarbka Fryderyka, Skarbowców, Skarbu Zakrzowskiego, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skarżyńskiego Stanisława (Pułkownika Stanisława Skarżyńskiego), Skibińskiego Karola, Skibowa, Skierniewicka, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skoczna, Skoczylasa Władysława, Skopijska, Skoroszowska, Skrajna, Skrzetuskiego Jana, Skrzydlata, Skwerowa, Skwierzyńska, Sławka Walerego, Słodowa Wyspa, Słodowe Przejście, Słomiana, Słoneczna, Słonecznikowa, Słoneczny Bulw., Słonimska, Słotna, Słowacka, Słowackiego Juliusza Wybrz., Słowiańska, Słowiański Pl., Słowicza, Słowińców, Słubicka, Słupska, Smardzowska, Smętna, Smocza, Smolecka, Smoleńskiego Jerzego Józefa, Smolna, Smoluchowskiego Mariana, Snopkowa, Snycerska, Sobieskiego Jana III Al., Sobieszowska, Sobocińska, Sobótki, Sochaczewska, Sojowa, Sokalska, Sokola, Sokolnicza, Solidarności Pl., Solidarności Walczącej Skw., Solińska, Solny Pl., Solskiego Ludwika, Sołtysia, Sołtysowicka, Sopocka, Sorkwicka, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa, Sosnowiecka, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spacerowa, Spadochroniarzy, Spawaczy, Spiska, Spiżowa, Spokojna, Społeczna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrnogórska, Srebrny Pl., Srocza, Stabłowicka, Stachury Edwarda, Stacyjna, Staffa Leopolda, Stajenna, Stalowa, Stalowowolska, Stanisławowska, Stanisławskiego Jana, Stanki Jana, Stanów Zjednoczonych, Stargardzka, Starobielawska, Starodębowa, Starodworska, Starogajowa, Starograniczna, Starogroblowa, Staromłyńska, Staropolska, Starościńska, Starzyńskiego Stefana, Staszica Stanisława Pl., Stawowa, Stefczyka Franciszka, Stefki Kamila, Stein Edyty (Błogosławionego Edyty Stein), Steinhausa Hugona, Sterowcowa, Stobrawska, Stoczniowa, Stodolna, Stokrotkowa, Stolarska, Stopnicka, Storczykowa, Strachocińska, Strachowicka, Strachowskiego Bartłomieja, Stradomska, Strażacka, Strażnicza, Strączkowa, Stroma, Strońska, Struga Andrzeja, Strumykowa, Stryjska, Strzeblowska, Strzegomska, Strzegomski Pl., Strzelecka, Strzelecki Pl., Studzienna, Stwosza Wita, Stysia Wincentego, Sucha, Suchardy Edwarda, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sudecka, Sukielicka, Sukiennice, Sulejowska, Sulistrowska, Sulmierzycka, Sułowska, Supińskiego Józefa, Suwalska, Swobodna, Swojczycka, Sycowska, Sygnałowa, Syjamska, Synów Pułku, Syrokomli Władysława, Szachistów, Szafera Władysława, Szafirowa, Szafranowa, Szajnochy Karola, Szanieckiego Jana, Szara, Szarotkowa, Szarskiego Kazimierza Witalisa, Szarych Szeregów, Szczawiowa, Szczecińska, Szczepanowska, Szczepińska, Szczepowa, Szczęśliwa, Szczycieńska, Szczygla, Szczyrki Jana, Szczytnicka, Szeli Jakuba Pl., Szewczenki Tarasa, Szewska, Szkarłatna, Szklarska, Szkocka, Szkolna, Szlifierska, Szmaragdowa, Szniolisa Aleksandra, Szolc-Rogozińskiego Stefana, Szpacza, Szparagowa, Szpilkowa, Szpitalna, Szprotawska, Szramka Emila (Księdza Emila Szramka), Szronowa, Sztabowa, Szwajcarska, Szwedzka, Szwoleżerska, Szybka, Szybowcowa, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Ścinawska, Ślazowa, Ślązaka Anioła, Ślebodzińskiego Władysława, Ślepa, Ślewińskiego Władysława, Ślęzoujście, Ślężańska, Ślężna, Śliczna, Śliwkowa, Śliwowa Al., Ślusarska, Śmigła, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Śniegockiego Michała, Śnieżna, Średzka, Środkowa, Śródleśna, Śrubowa, Śrutowa, Świątnicka, Świdnicka, Świdrowa, Świebodzka, Świeradowska, Świerkowa, Świeża, Świętego Antoniego, Świętego Ducha, Świętego Huberta, Świętego Idziego, Świętego Jerzego, Świętego Józefa, Świętego Krzysztofa Pl., Świętego Macieja Pl., Świętego Marcina, Świętego Mikołaja, Świętego Mikołaja Pl., Świętego Pawła, Świętego Wincentego, Świętego Wita, Świętej Anny, Świętej Barbary, Świętej Doroty, Świętej Elżbiety, Świętej Jadwigi, Świętej Katarzyny, Świętej Marii Magdaleny, Świętej Trójcy, Świętochłowicka, Świętochowskiego Aleksandra, Świętojański Pl., Świętokrzyska, Świnoujska, Świstackiego Stacha, Świt, Tallińska, Tamka Wyspa, Tańskiego Czesława, Tapicerska, Tarninowa, Tarnobrzeska, Tarnogajska, Tarnogórska, Tarnopolska, Tarnowska, Taszyckiego Witolda, Tatarakowa, Tatarska, Tatrzańska, Tczewska, Teatralna, Teatralny Pl., Tenisowa, Terenowa, Tęczowa, Tkacka, Tokarska, Tolkmicka, Tomaszowska, Topolowa, Torfowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Traktatowa, Traktorowa, Tramwajowa, Traugutta Romualda (Generała Romualda Traugutta), Trawna, Trawowa, Trentowskiego Bronisława, Treski Jerzego, Trójkątna, Truskawkowa, Trwała, Trzebiatowskiego Włodzimierza, Trzebnicka, Trzebowiańska, Trzemeska, Trzmielowicka, Tulipanowa, Tunelowa, Turecka, Turkusowa, Turniejowa, Turoszowska, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twarda, Twardogórska, Tybetańska, Tylna, Tymiankowa, Tyniecka, Tyrmanda Leopolda, Tyska, Ubocze, Uczniowska, Udzieli Seweryna, Ujejskiego Kornela, Ukraińska, Ukryta, Ulanowskiego Bolesława, Ulowa, Ułańska, Uniwersytecka, Uniwersytecki Pl., Unruga Józefa (Admirała Józefa Unruga), Upalna, Urbańskiego Jana Jerzego, Ustronie, Uznamska, Uznańskiego Adama, Vinci Leonarda da, Vivaldiego Antonio, Wadowicka, Waflowa, Wagnera Ryszarda, Wagonowa, Walecznych, Waligórskiego Andrzeja, Wallenroda Konrada, Walońska, Wałbrzyska, Wałowa, Wambierzycka, Wandy, Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Warciańska, Wardzyńskich Władysława i Jana, Warmińska, Warszawska, Warsztatowa, Wartka, Waryńskiego Ludwika, Warzywnicza, Watowa, Wawrzyniaka Piotra (Księdza Piotra Wawrzyniaka), Wąska, Wąsowicza Józefa, Weigla Rudolfa, Wejherowska, Wełniana, Wereszyckiego Henryka, Wesoła, Wesołowskiego Jana, Westerplatte Pl., Wędkarzy, Wędrowców, Węgierska, Węglowa, Węgoborska, Wiaduktowa, Wiązowa Al., Widawska, Widłakowa, Widna, Widok, Wieczorna, Wieczysta, Wiedeńska, Wiejska, Wieletów, Wielka, Wielkiego Kazimierza, Wielkopolska, Wieluńska, Wieniawskiego Henryka, Wieruszowska, Wierzbowa, Wierzchowicka, Wieśniacza, Wietnamska, Wietrzna, Więckowskiego Stanisława, Więzienna, Wilanowska, Wilcza, Wilczkowska, Wilczycka, Wileńska, Wilgotna, Wilgowa, Wilkszyńska, Winogronowa, Wińska, Wiosenna, Wiślany Pl., Wiślańska, Wiśniowa Al., Witebska, Witelona, Witkowska, Witosa Wincentego, Wittiga Edwarda, Wiwulskiego Antoniego, Włada Franciszka (Generała Franciszka Włada), Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Włodarska, Włodkowica Pawła, Włościańska, Wodna, Wodzisławska, Wojciecha z Brudzewa, Wojrowicka, Wojska Polskiego, Wojszycka, Wojtkiewicza Witolda, Wolbromska, Wolfkego Mieczysława, Wolinian, Wolności Pl., Wolska, Wołczyńska, Wołgogradzka, Wołodyjowskiego Michała, Wołowska, Wołyńska, Worcella Stanisława, Woronowicka, Woskowa, Woźnicza, Wrocławczyka Michała, Wronia, Wróbla, Wróblewskiego Walerego Pl. (Generała Walerego Wróblewskiego), Wróblewskiego Zygmunta, Wrzosowa, Wschodnia, Wschowska, Wspólna, Wszystkich Świętych, Wybickiego Józefa (Generała Józefa Wybickiego), Wyboista, Wyczółkowskiego Leona, Wygodna, Wykładowa, Wylotowa, Wynalazców, Wysłoucha Seweryna, Wysockiego Piotra, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława Wybrz., Wystawowa, Wyszyńskiego Stefana (Stefana Kardynała Wyszyńskiego), Wyszyńskiego Stefana Bulw. (Stefana Kardynała Wyszyńskiego), Wyścigowa, Wyzwolenia Pl., Zabłocie, Zabrodzka, Zabrzańska, Zachodnia, Zagaje, Zagłębiowska, Zagłoby Onufrego, Zagony, Zagrodnicza, Zagrzebska, Zajazdowa, Zajączkowska, Zajęcza, Zakładowa, Zakopiańska, Zakrzowska, Zaleskiego Bohdana, Zalewowa, Zalipie, Załęże, Zamenhofa Ludwika Pl., Zamkowa, Zamojska, Zamoyskiego Jana, Zaolziańska, Zapaśnicza, Zapolskiej Gabrieli, Zaporoska, Zapotocze, Zarembowicza Władysława, Zaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego), Zarzecze, Zastępowa, Zaściankowa, Zatorska, Zaułek Rogoziński, Zaułek Wolski, Zawalna, Zawierciańska, Zawońska, Zaziębie, Ząbkowicka, Zbarska, Zbożowa, Zdrojowa, Zdrowa, Zduńska, Zebrzydowska, Zefirowa, Zegadłowicza Emila, Zegarmistrzowska, Zelenaya Tadeusza, Zelwerowicza Aleksandra, Zemska, Zgodna, Zgody Pl., Zgorzelecka, Zielarska, Zielińskiego Tadeusza, Zielna, Zielona, Zielonego Dębu, Zielonogórska, Ziemniaczana, Ziemowita, Ziębicka, Zimowa, Złocieniowa, Złota, Złotej Lilii, Złotnicka, Złotoryjska, Złotostocka, Złotowska, Zmorskiego Romana, Zoli Emila, Zuchowa, Zwiadowców, Zwrotnicza, Zwycięska, Zyndrama z Maszkowic, Źródlana, Żabia Ścieżka, Żagańska, Żaka Eugeniusza, Żarska, Żegiestowska, Żeglarska, Żelazna, Żelaźnicze Przejście, Żeńców, Żernicka, Żeromskiego Stefana, Żiżki Jana, Żmichowskiej Narcyzy, Żmigrodzka, Żmudzka, Żniwna, Żołnierska, Żółkiewskiego Stanisława, Żółta, Żubrza, Żurawia, Żużlowców, Żwawa, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia, Żytomierska, Żywiecka, Żywopłotowa

Wrocław - mapa

Wrocław kod pocztowy

50-001, 50-002, 50-003, 50-004, 50-005, 50-006, 50-007, 50-008, 50-009, 50-010, 50-011, 50-012, 50-013, 50-014, 50-015, 50-016, 50-017, 50-018, 50-019, 50-020, 50-021, 50-022, 50-023, 50-024, 50-026, 50-027, 50-028, 50-029, 50-030, 50-031, 50-032, 50-033, 50-034, 50-035, 50-036, 50-037, 50-038, 50-039, 50-040, 50-042, 50-043, 50-044, 50-045, 50-046, 50-047, 50-048, 50-049, 50-051, 50-052, 50-053, 50-054, 50-055, 50-056, 50-057, 50-059, 50-060, 50-061, 50-062, 50-063, 50-064, 50-066, 50-067, 50-068, 50-069, 50-070, 50-071, 50-072, 50-073, 50-074, 50-075, 50-076, 50-077, 50-078, 50-079, 50-080, 50-082, 50-083, 50-084, 50-085, 50-086, 50-087, 50-088, 50-089, 50-101, 50-102, 50-103, 50-104, 50-105, 50-106, 50-107, 50-108, 50-109, 50-110, 50-111, 50-112, 50-113, 50-114, 50-115, 50-116, 50-117, 50-118, 50-119, 50-120, 50-121, 50-122, 50-123, 50-124, 50-125, 50-126, 50-127, 50-128, 50-129, 50-130, 50-132, 50-133, 50-134, 50-135, 50-136, 50-137, 50-138, 50-139, 50-140, 50-141, 50-142, 50-143, 50-144, 50-145, 50-146, 50-147, 50-148, 50-149, 50-150, 50-151, 50-152, 50-153, 50-155, 50-156, 50-157, 50-158, 50-159, 50-168, 50-201, 50-202, 50-203, 50-204, 50-205, 50-206, 50-207, 50-208, 50-209, 50-210, 50-212, 50-213, 50-214, 50-215, 50-216, 50-217, 50-218, 50-219, 50-220, 50-221, 50-222, 50-223, 50-224, 50-225, 50-226, 50-227, 50-228, 50-229, 50-230, 50-231, 50-232, 50-233, 50-234, 50-235, 50-236, 50-237, 50-238, 50-239, 50-240, 50-241, 50-242, 50-243, 50-244, 50-245, 50-246, 50-247, 50-248, 50-249, 50-250, 50-251, 50-252, 50-253, 50-254, 50-256, 50-257, 50-258, 50-260, 50-261, 50-262, 50-263, 50-264, 50-265, 50-266, 50-267, 50-301, 50-302, 50-303, 50-304, 50-305, 50-306, 50-307, 50-308, 50-309, 50-310, 50-311, 50-312, 50-313, 50-314, 50-315, 50-316, 50-317, 50-318, 50-319, 50-320, 50-321, 50-322, 50-323, 50-324, 50-325, 50-326, 50-327, 50-328, 50-329, 50-330, 50-331, 50-332, 50-333, 50-334, 50-335, 50-336, 50-337, 50-338, 50-339, 50-340, 50-341, 50-343, 50-344, 50-345, 50-346, 50-347, 50-348, 50-349, 50-350, 50-351, 50-352, 50-353, 50-354, 50-355, 50-356, 50-357, 50-359, 50-361, 50-362, 50-363, 50-364, 50-365, 50-366, 50-367, 50-368, 50-369, 50-370, 50-371, 50-372, 50-373, 50-374, 50-375, 50-376, 50-377, 50-378, 50-379, 50-380, 50-381, 50-382, 50-383, 50-384, 50-401, 50-402, 50-403, 50-406, 50-407, 50-408, 50-411, 50-412, 50-413, 50-414, 50-416, 50-417, 50-418, 50-419, 50-420, 50-421, 50-422, 50-424, 50-425, 50-426, 50-427, 50-428, 50-429, 50-430, 50-431, 50-432, 50-433, 50-434, 50-435, 50-436, 50-437, 50-438, 50-439, 50-440, 50-441, 50-442, 50-443, 50-444, 50-445, 50-446, 50-447, 50-448, 50-449, 50-450, 50-451, 50-452, 50-453, 50-454, 50-455, 50-456, 50-457, 50-501, 50-502, 50-503, 50-504, 50-505, 50-506, 50-507, 50-508, 50-509, 50-510, 50-511, 50-512, 50-513, 50-514, 50-515, 50-516, 50-517, 50-518, 50-519, 50-520, 50-521, 50-523, 50-524, 50-525, 50-526, 50-527, 50-528, 50-529, 50-530, 50-531, 50-532, 50-533, 50-534, 50-535, 50-536, 50-537, 50-538, 50-539, 50-540, 50-541, 50-542, 50-543, 50-544, 50-545, 50-547, 50-548, 50-549, 50-550, 50-551, 50-552, 50-553, 50-554, 50-555, 50-556, 50-557, 50-558, 50-559, 50-560, 50-561, 50-562, 50-565, 50-566, 50-568, 50-569, 50-570, 50-571, 50-572, 50-573, 50-574, 50-576, 51-001, 51-003, 51-004, 51-005, 51-006, 51-007, 51-008, 51-009, 51-010, 51-011, 51-050, 51-051, 51-052, 51-107, 51-109, 51-110, 51-111, 51-112, 51-113, 51-114, 51-116, 51-117, 51-118, 51-119, 51-120, 51-122, 51-123, 51-124, 51-125, 51-126, 51-127, 51-128, 51-129, 51-130, 51-131, 51-132, 51-134, 51-136, 51-137, 51-138, 51-139, 51-140, 51-141, 51-142, 51-143, 51-144, 51-145, 51-146, 51-147, 51-148, 51-149, 51-151, 51-152, 51-153, 51-160, 51-162, 51-163, 51-164, 51-165, 51-166, 51-167, 51-168, 51-169, 51-170, 51-171, 51-173, 51-179, 51-180, 51-200, 51-201, 51-203, 51-204, 51-205, 51-206, 51-207, 51-208, 51-209, 51-210, 51-211, 51-212, 51-213, 51-214, 51-215, 51-216, 51-218, 51-219, 51-220, 51-222, 51-230, 51-231, 51-250, 51-251, 51-252, 51-253, 51-301, 51-310, 51-312, 51-313, 51-314, 51-315, 51-316, 51-317, 51-318, 51-319, 51-321, 51-347, 51-348, 51-349, 51-350, 51-351, 51-352, 51-354, 51-356, 51-376, 51-378, 51-410, 51-411, 51-412, 51-413, 51-414, 51-415, 51-416, 51-417, 51-418, 51-419, 51-420, 51-421, 51-422, 51-423, 51-424, 51-426, 51-427, 51-428, 51-429, 51-430, 51-501, 51-502, 51-503, 51-504, 51-505, 51-506, 51-507, 51-511, 51-512, 51-513, 51-514, 51-515, 51-516, 51-517, 51-518, 51-520, 51-521, 51-522, 51-523, 51-524, 51-531, 51-537, 51-601, 51-602, 51-604, 51-605, 51-606, 51-607, 51-608, 51-609, 51-610, 51-611, 51-612, 51-613, 51-616, 51-617, 51-618, 51-619, 51-620, 51-621, 51-622, 51-627, 51-628, 51-629, 51-630, 51-631, 51-636, 51-637, 51-638, 51-639, 51-640, 51-641, 51-642, 51-643, 51-644, 51-646, 51-647, 51-648, 51-649, 51-650, 51-651, 51-657, 51-658, 51-659, 51-660, 51-661, 51-662, 51-663, 51-664, 51-665, 51-668, 51-669, 51-670, 51-671, 51-672, 51-674, 51-675, 51-676, 51-677, 51-678, 51-679, 51-680, 51-681, 51-682, 51-683, 51-684, 51-685, 51-686, 51-687, 51-688, 51-689, 51-690, 51-691, 51-692, 52-007, 52-008, 52-010, 52-012, 52-013, 52-014, 52-015, 52-016, 52-017, 52-018, 52-019, 52-020, 52-021, 52-022, 52-023, 52-024, 52-025, 52-026, 52-027, 52-028, 52-029, 52-110, 52-111, 52-112, 52-113, 52-114, 52-115, 52-117, 52-118, 52-119, 52-120, 52-121, 52-122, 52-123, 52-124, 52-126, 52-127, 52-128, 52-129, 52-130, 52-131, 52-132, 52-133, 52-135, 52-141, 52-201, 52-203, 52-204, 52-205, 52-206, 52-207, 52-208, 52-209, 52-210, 52-211, 52-212, 52-213, 52-214, 52-215, 52-216, 52-218, 52-219, 52-220, 52-221, 52-222, 52-223, 52-224, 52-225, 52-226, 52-227, 52-228, 52-230, 52-231, 52-232, 52-233, 52-234, 52-235, 52-239, 52-241, 52-242, 52-244, 52-245, 52-258, 52-311, 52-314, 52-315, 52-316, 52-317, 52-319, 52-320, 52-326, 52-331, 52-332, 52-333, 52-334, 52-335, 52-336, 52-339, 52-340, 52-401, 52-402, 52-403, 52-404, 52-405, 52-407, 52-408, 52-409, 52-411, 52-413, 52-414, 52-415, 52-416, 52-417, 52-418, 52-419, 52-420, 52-421, 52-422, 52-423, 52-424, 52-425, 52-427, 52-428, 52-429, 52-430, 52-431, 52-432, 52-433, 52-434, 52-435, 52-436, 52-437, 52-438, 52-443, 53-004, 53-006, 53-007, 53-008, 53-009, 53-010, 53-011, 53-012, 53-013, 53-014, 53-015, 53-017, 53-018, 53-019, 53-020, 53-021, 53-022, 53-023, 53-024, 53-025, 53-026, 53-027, 53-028, 53-029, 53-030, 53-031, 53-032, 53-033, 53-034, 53-035, 53-110, 53-111, 53-112, 53-113, 53-114, 53-116, 53-117, 53-118, 53-119, 53-120, 53-121, 53-122, 53-123, 53-124, 53-125, 53-126, 53-127, 53-128, 53-129, 53-133, 53-134, 53-135, 53-136, 53-137, 53-138, 53-139, 53-140, 53-141, 53-142, 53-143, 53-144, 53-145, 53-146, 53-147, 53-148, 53-149, 53-150, 53-151, 53-152, 53-153, 53-201, 53-203, 53-204, 53-205, 53-206, 53-207, 53-208, 53-209, 53-210, 53-211, 53-212, 53-213, 53-214, 53-224, 53-225, 53-226, 53-227, 53-228, 53-229, 53-230, 53-231, 53-232, 53-233, 53-234, 53-235, 53-236, 53-237, 53-238, 53-239, 53-241, 53-245, 53-301, 53-302, 53-303, 53-304, 53-305, 53-306, 53-307, 53-308, 53-309, 53-310, 53-311, 53-312, 53-313, 53-314, 53-315, 53-317, 53-318, 53-319, 53-320, 53-321, 53-322, 53-323, 53-324, 53-325, 53-326, 53-327, 53-328, 53-329, 53-330, 53-331, 53-332, 53-333, 53-334, 53-335, 53-336, 53-337, 53-338, 53-339, 53-340, 53-341, 53-342, 53-343, 53-344, 53-345, 53-401, 53-402, 53-403, 53-404, 53-405, 53-406, 53-407, 53-409, 53-410, 53-411, 53-412, 53-413, 53-415, 53-416, 53-417, 53-418, 53-419, 53-421, 53-422, 53-423, 53-424, 53-425, 53-426, 53-427, 53-428, 53-429, 53-430, 53-431, 53-433, 53-434, 53-435, 53-436, 53-437, 53-438, 53-439, 53-440, 53-441, 53-442, 53-443, 53-444, 53-445, 53-446, 53-447, 53-501, 53-502, 53-503, 53-504, 53-505, 53-506, 53-507, 53-508, 53-509, 53-510, 53-511, 53-512, 53-513, 53-514, 53-515, 53-516, 53-517, 53-518, 53-519, 53-520, 53-521, 53-522, 53-523, 53-525, 53-526, 53-527, 53-528, 53-529, 53-530, 53-531, 53-532, 53-533, 53-534, 53-535, 53-601, 53-602, 53-603, 53-604, 53-605, 53-607, 53-608, 53-609, 53-610, 53-611, 53-612, 53-613, 53-614, 53-615, 53-616, 53-617, 53-621, 53-622, 53-623, 53-624, 53-625, 53-626, 53-627, 53-628, 53-629, 53-630, 53-631, 53-632, 53-633, 53-641, 53-642, 53-643, 53-644, 53-645, 53-646, 53-647, 53-648, 53-649, 53-650, 53-651, 53-652, 53-653, 53-654, 53-655, 53-656, 53-657, 53-658, 53-659, 53-660, 53-661, 53-662, 53-663, 53-671, 53-672, 53-673, 53-674, 53-676, 53-677, 53-678, 53-679, 53-680, 53-681, 54-001, 54-002, 54-004, 54-005, 54-006, 54-007, 54-008, 54-009, 54-010, 54-011, 54-014, 54-015, 54-016, 54-017, 54-018, 54-019, 54-020, 54-025, 54-026, 54-027, 54-028, 54-029, 54-030, 54-031, 54-032, 54-033, 54-034, 54-035, 54-041, 54-042, 54-043, 54-044, 54-045, 54-046, 54-047, 54-048, 54-049, 54-054, 54-055, 54-056, 54-057, 54-058, 54-059, 54-060, 54-061, 54-062, 54-063, 54-064, 54-066, 54-067, 54-071, 54-072, 54-074, 54-076, 54-078, 54-079, 54-081, 54-101, 54-102, 54-103, 54-104, 54-105, 54-106, 54-107, 54-108, 54-109, 54-110, 54-111, 54-112, 54-113, 54-114, 54-115, 54-116, 54-117, 54-126, 54-127, 54-128, 54-129, 54-130, 54-131, 54-132, 54-133, 54-134, 54-135, 54-136, 54-138, 54-139, 54-142, 54-143, 54-144, 54-145, 54-150, 54-151, 54-152, 54-153, 54-154, 54-155, 54-156, 54-201, 54-203, 54-204, 54-205, 54-206, 54-207, 54-210, 54-211, 54-212, 54-213, 54-214, 54-215, 54-216, 54-217, 54-218, 54-219, 54-220, 54-221, 54-229, 54-230, 54-231, 54-232, 54-233, 54-234, 54-235, 54-236, 54-237, 54-238, 54-239, 54-240, 54-241, 54-242, 54-310, 54-311, 54-312, 54-313, 54-314, 54-315, 54-316, 54-317, 54-320, 54-330, 54-401, 54-402, 54-403, 54-404, 54-405, 54-406, 54-409, 54-411, 54-412, 54-413, 54-414, 54-424, 54-425, 54-426, 54-427, 54-428, 54-429, 54-430, 54-432, 54-433, 54-434, 54-435, 54-436, 54-438, 54-440, 54-510, 54-511, 54-512, 54-513, 54-514, 54-515, 54-516, 54-517, 54-518, 54-519, 54-530, 54-607, 54-608, 54-609, 54-610, 54-611, 54-613, 54-614, 54-615, 54-616, 54-617, 54-618, 54-619, 54-620, 54-621, 54-622, 54-701, 54-702, 54-703, 54-704, 54-705

Wrocław - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

50-940 CI Oddział Regionalny we Wrocławiu - Wrocław, Powstańców Śląskich 134
50-940 CL Oddział Regionalny we Wrocławiu - Wrocław, Powstańców Śląskich 134
50-950 CL Oddział Terenowy we Wrocławiu - Wrocław, Kolejowa 63/65
50-945 CP Oddział Rejonowy Wrocław-Miasto - Wrocław, Krasińskiego Zygmunta 1
50-946 CP Oddział Rejonowy Wrocław-Województwo - Wrocław, Krasińskiego Zygmunta 1
50-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy we Wrocławiu - Wrocław, Ibn Siny Awicenny 21
50-940 CR Oddział Regionalny we Wrocławiu - Wrocław, Powstańców Śląskich 134

Wrocław - placówki Poczty Polskiej

54-160 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Bajana Jerzego 65
54-433 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Grecka 26-28
54-160 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Ikara Bulw. 15
54-137 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Kolista 8
50-065 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Legnicka 58
54-137 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Rękodzielnicza 14
54-433 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Strzegomska 208
54-433 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Zemska 29A/1
53-000 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Agrestowa 6
53-316 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Hallera Józefa Al. (Generała Józefa Hallera) 52
53-316 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Hirszfelda Ludwika Pl. 14L
53-350 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Komandorska 66
53-350 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Sokola 50
50-567 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Świeradowska 70
50-567 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Widna 6
51-121 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Bałtycka 1
51-311 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Bierutowska 7/1
50-211 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Jugosłowiańska 65 C
51-188 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Kominiarska 30
51-121 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Paprotna 7
51-121 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Żmigrodzka 143
50-065 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Długa 37/47
53-432 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Legionów Pl. 10
50-415 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Grunwaldzki Pl. 6 A
51-645 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Jackowskiego Maksymiliana 57
50-211 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Pomorska 55
50-211 Agencja Pocztowa Wrocław - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Roosevelta Franklina Delano 13
51-311 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 10 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Bolesława Krzywoustego 273
51-311 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 10 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Kowalska 60
51-121 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 11 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Obornicka 108
53-350 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 15 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Weigla Rudolfa 5
51-519 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 22 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Strachocińska 172
50-211 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 36 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Osobowicka 146
54-433 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 60 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Skarżyńskiego Stanisława (Pułkownika Stanisława Skarżyńskiego) 36
53-245 Filia Urzędu Pocztgowego Wrocław 63 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Giełdowa 10
50-900 PP Wrocław D101 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Ibn Siny Awicenny 21
50-415 Urząd Pocztowy Wrocław 1 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krasińskiego Zygmunta 1
50-954 Urząd Pocztowy Wrocław 1 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-311 Urząd Pocztowy Wrocław 10 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Bolesława Krzywoustego 325
50-963 Urząd Pocztowy Wrocław 10 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-121 Urząd Pocztowy Wrocław 11 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Obornicka 22
50-961 Urząd Pocztowy Wrocław 11 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-645 Urząd Pocztowy Wrocław 12 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Olszewskiego Karola 69
50-966 Urząd Pocztowy Wrocław 12 - Wrocław skrytki/przegródki,
53-316 Urząd Pocztowy Wrocław 14 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Powstańców Śląskich 138
50-983 Urząd Pocztowy Wrocław 14 - Wrocław skrytki/przegródki,
53-350 Urząd Pocztowy Wrocław 15 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Powstańców Śląskich 50
50-983 Urząd Pocztowy Wrocław 15 - Wrocław skrytki/przegródki,
54-137 Urząd Pocztowy Wrocław 16 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Sielska 5
50-991 Urząd Pocztowy Wrocław 16 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-259 Urząd Pocztowy Wrocław 17 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Jedności Narodowej 47
50-952 Urząd Pocztowy Wrocław 17 - Wrocław skrytki/przegródki,
52-116 Urząd Pocztowy Wrocław 18 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Semaforowa 14
50-971 Urząd Pocztowy Wrocław 18 - Wrocław skrytki/przegródki,
52-327 Urząd Pocztowy Wrocław 19 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Wałbrzyska 29
52-229 Urząd Pocztowy Wrocław 20 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Skibowa 5
50-972 Urząd Pocztowy Wrocław 20 - Wrocław skrytki/przegródki,
52-412 Urząd Pocztowy Wrocław 21 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Wiejska 2
51-519 Urząd Pocztowy Wrocław 22 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Mydlana 1
50-965 Urząd Pocztowy Wrocław 22 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-217 Urząd Pocztowy Wrocław 23 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Księżycowa 1
54-511 Urząd Pocztowy Wrocław 24 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Objazdowa 88a
50-995 Urząd Pocztowy Wrocław 24 - Wrocław skrytki/przegródki,
54-612 Urząd Pocztowy Wrocław 26 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Mińska 5
53-408 Urząd Pocztowy Wrocław 27 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Pretficza Bernarda 32
50-342 Urząd Pocztowy Wrocław 29 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Grunwaldzka 46
50-131 Urząd Pocztowy Wrocław 3 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Świętego Mikołaja 21-29
50-951 Urząd Pocztowy Wrocław 3 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-065 Urząd Pocztowy Wrocław 32 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Rynek Rynek 28
50-555 Urząd Pocztowy Wrocław 35 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krynicka 66
50-211 Urząd Pocztowy Wrocław 36 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Kraszewskiego Józefa Ignacego 17 A B
50-936 Urząd Pocztowy Wrocław 36 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-603 Urząd Pocztowy Wrocław 37 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Kochanowskiego Jana Al. 39
53-432 Urząd Pocztowy Wrocław 38 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Pereca Icchaka Lejba 26/28
50-984 Urząd Pocztowy Wrocław 38 - Wrocław skrytki/przegródki,
53-000 Urząd Pocztowy Wrocław 39 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka 11
50-050 Urząd Pocztowy Wrocław 39 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-255 Urząd Pocztowy Wrocław 4 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Bolesława Chrobrego 39
54-120 Urząd Pocztowy Wrocław 41 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Bajana Jerzego 1
50-522 Urząd Pocztowy Wrocław 42 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Ciepła 9/11
50-955 Urząd Pocztowy Wrocław 42 - Wrocław skrytki/przegródki,
53-675 Urząd Pocztowy Wrocław 44 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Legnicka 30
50-986 Urząd Pocztowy Wrocław 44 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-385 Urząd Pocztowy Wrocław 46 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Sienkiewicza Henryka 36
50-953 Urząd Pocztowy Wrocław 46 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-388 Urząd Pocztowy Wrocław 48 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Nowowiejska 48
50-953 Urząd Pocztowy Wrocław 48 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-188 Urząd Pocztowy Wrocław 49 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Kamieńskiego Henryka Michała 92
52-011 Urząd Pocztowy Wrocław 5 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Chorzowska 4-6
50-970 Urząd Pocztowy Wrocław 5 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-386 Urząd Pocztowy Wrocław 51 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Wyspiańskiego Stanisława Wybrz. 27
50-458 Urząd Pocztowy Wrocław 52 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Traugutta Romualda (Generała Romualda Traugutta) 146
50-956 Urząd Pocztowy Wrocław 52 - Wrocław skrytki/przegródki,
50-567 Urząd Pocztowy Wrocław 54 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Jabłeczna 25
50-399 Urząd Pocztowy Wrocław 55 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Świętego Idziego 2
50-165 Urząd Pocztowy Wrocław 56 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Uniwersytecki Pl. 1
53-638 Urząd Pocztowy Wrocław 57 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Czarnieckiego Stefana 15
50-986 Urząd Pocztowy Wrocław 57 - Wrocław skrytki/przegródki,
54-318 Urząd Pocztowy Wrocław 58 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Sarbinowska 23/25
54-160 Urząd Pocztowy Wrocław 59 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Horbaczewskiego Eugeniusza 4-6
50-300 Urząd Pocztowy Wrocław 6 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Jedności Narodowej 185
54-433 Urząd Pocztowy Wrocław 60 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Gubińska 1
50-994 Urząd Pocztowy Wrocław 60 - Wrocław skrytki/przegródki,
54-222 Urząd Pocztowy Wrocław 61 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Bobrza 2
54-149 Urząd Pocztowy Wrocław 62 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Modra 10
53-245 Urząd Pocztowy Wrocław 63 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Grabiszyńska 240
50-982 Urząd Pocztowy Wrocław 63 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-355 Urząd Pocztowy Wrocław 64 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Inflancka 4
52-200 Urząd Pocztowy Wrocław 65 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Unruga Józefa (Admirała Józefa Unruga) 13-15
50-090 Urząd Pocztowy Wrocław 66 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), Kościuszki Tadeusza 35-37
50-580 Urząd Pocztowy Wrocław 67 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Tarnogajska 11-13
50-000 Urząd Pocztowy Wrocław 68 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki), Małachowskiego Stanisława 1-9
50-950 Urząd Pocztowy Wrocław 68 - Wrocław skrytki/przegródki,
54-003 Urząd Pocztowy Wrocław 7 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Skoczylasa Władysława 19
50-990 Urząd Pocztowy Wrocław 7 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-161 Urząd Pocztowy Wrocław 8 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole), Boya-Żeleńskiego Tadeusza Al. 10
50-961 Urząd Pocztowy Wrocław 8 - Wrocław skrytki/przegródki,
51-673 Urząd Pocztowy Wrocław 9 - Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście), Partyzantów 17
50-966 Urząd Pocztowy Wrocław 9 - Wrocław skrytki/przegródki,