województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 11 - Sosnowiec kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 29
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1

Sosnowiec - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 27 Stycznia, 3 Maja, Akacjowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Arctowskiego Henryka, Armii Krajowej, Asnyka Adama, Astrów, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bajana Jerzego, Banacha Stefana, Baraki, Barbary, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bażantów, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beskidzka, Będzińska, Biała, Biała Przemsza, Białostocka, Bielska, Blachnickiego Franciszka Al. (Księdza Franciszka Blachnickiego), Bławatków, Błotna, Bobrek, Boczna, Bohaterów Getta, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Borowa, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Bóźnicza, Bracka, Brata Alberta, Braterstwa Broni, Bratków, Broniewskiego Władysława, Bronowa, Bryniczna, Brzozowa, Budowlana, Budryka Wiktora, Bydgoska, Ceglana, Chabrów, Chełmońskiego Józefa, Chemiczna, Chłodna, Chmielna, Chopina Fryderyka, Ciasna, Cicha, Cichopka Wincentego, Cienista, Ciepła, Cisowa, Cmentarna, Czarna, Czeladzka, Czereśniowa, Czerpakowa, Czerwonego Krzyża, Czołgistów, Czysta, Daimlera Gottlieba, Daleka, Daniłowskiego Gustawa, Dąbrowska, Dąbrowskiego Jarosława, Dąbrowszczaków, Dekerta Jana, Dęblińska, Dębowa, Długa, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Dobra, Dojazd, Dojazdowa, Domańskiego Franciszka, Dworcowa, Dworska, Dybowskiego Benedykta, Działkowa, Dzielna, Dziewicza, Dzika, Dziubińskiego Ludwika, Fabryczna, Feliks, Floriańska, Franciszkańska, Frankiewicza Antoniego, Fredry Aleksandra, Frycza-Modrzewskiego Andrzeja, Gacka Jana, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gdańska, Gęsia, Gierymskich (Braci Gierymskich), Gliniana, Głogowa, Głowackiego Bartosza, Główna, Golisa Antoniego, Gołębia, Gorzowska, Gospodarcza, Goszczyńskiego Seweryna, Góralska, Górna, Górnicza, Górników, Grabowa, Graniczna, Granitowa, Grenadierów, Grochowa, Gromadzka, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Grzybowa, Gwarków, Gwiezdna, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Harcerska, Hubala-Dobrzańskiego Henryka (Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego), Hutnicza, Indyki Franciszka, Infelda Leopolda, Inwestycyjna, Irysów, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Janowskiego Aleksandra, Jarosza Franciszka, Jasieńskiego Brunona, Jaskółek, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jaworznicka, Jedności, Jesienna, Jesionowa, Jędryczki Stefana, Jodłowa, Józefowska, Juliuszowska, Junacka, Kacza, Kaczeńców, Kadłubka Wincentego, Kalagi Ignacego, Kalinowa, Kaliska, Kamienna, Kanarków, Kantora-Mirskiego Mariana, Kapliczna, Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Katowicka, Kazimierza Wielkiego, Kępa, Kielecka, Kiepury Jana, Kierocińskiej Teresy (Matki Teresy Kierocińskiej), Kilińskiego Jana, Kisielewskiego Stefana, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klimontowska, Klonowa, Klubowa, Kmieca, Kochanowskiego Jana, Kocjana Bolesława, Kolbe Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbe), Kolejowa, Kolibrów, Kolonia Cieśle, Kolonia Pekin, Kolonia Pod Klimontowem, Kolonia Wągródka, Kołłątaja Hugo, Komandosów, Kombajnistów, Komuny Paryskiej, Konopnickiej Marii, Konstytucji, Konwalii, Kopalniana, Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Kordonowa, Kosmonautów, Kosów, Kossaka Juliusza, Kosynierów, Koszalińska, Kościelna, Kościuszki Tadeusza Pl., Kościuszkowców, Kotlarska, Kowalskiego Piotra, Koźla, Krakowska, Krakusa, Krasickiego Janka, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kreksów Mateusza i Władysława, Kresowa, Kręta, Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupińskiego Bolesława, Krynicka, Krzywa, Kujawska, Kukuczki Jerzego, Kukułek, Kumora Szczepana, Kusocińskiego Janusza, Kuźnica, Kwiatowa, Legionów, Legnicka, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Leszno, Leśna, Letnia, Letniskowa, Ligonia Stanisława, Limbowa, Lipowa, Lisia, Lisia Góra, Litewska, Lompy Józefa, Lotników, Lubelska, Ludmiła, Ludowa, Lwowska, Łabędzia, Łazienna, Łączna, Łąkowa, Łomżyńska, Łódzka, Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Waleriana, Łużycka, Maczkowska, Majowa, Makowskiego Jana, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Malewicza Aleksandra, Malinowa, Maliny Mariana, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małe Zagórze, Małobądzka, Mariacka, Marudy Aleksandra, Marynarska, Matejki Jana, Mazowiecka, Medyków Pl., Mehoffera Józefa, Metalowa, Metalowców, Miarki Karola, Michałowskiego Jakuba, Mickiewicza Adama, Mielecka, Mierosławskiego Ludwika, Mieroszewskich (Braci Mieroszewskich), Mikołajczyka Stanisława, Minerów, Mireckiego Józefa Al., Młyńska, Modrzejowska, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Mostowa, Mościckiego Ignacego, Mysłowicka, Na Mazurkach, Nadbrzeżna, Naftowa, Nałkowskiej Zofii, Narcyzów, Naruszewicza Adama, Narutowicza Gabriela, Niecała, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemojewskiego Andrzeja, Niepodległości, Niewielka, Niwecka, Nogi Andrzeja, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowakowskiego Piotra, Nowopogońska, Objazd, Objazdowa, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Warszawy, Obrońców Westerplatte, Obwodowa, Odrodzenia, Ogrodowa, Okólna, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Olkuska, Olsztyńska, Olszynowa, Opolska, Ordonówny Hanki, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich, Orzeszkowej Elizy, Ostrogórska, Owsiana, Pańczyka Władysława, Parkowa, Partyzantów, Pastewna, Patriotów, Pawia, Pekińska, Perzyńskiego Wincentego, Piaskowa, Piechurów, Piękna, Pilotów, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piotrkowska, Piwna, Piwnika-Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika-Ponurego), Plater Emilii, Plażowa, Plonów, Płocka, Podgórna, Podhalańska, Podjazdowa, Podmokła, Pogodna, Pogotowia, Pola Wincentego, Poleśna, Polna, Południowa, Poniatowskiego Józefa, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Porębska, Portowa, Potasińskiego Jana, Powstańców, Powstańców Śląskich, Poznańska, Północna, Projektowa, Promienna, Promyka Kazimierza, Prosta, Prusa Bolesława, Przechodnia, Przejazd, Przelotowa, Przemysłowa, Przepiórek, Przygraniczna, Przyjaciół Żołnierza, Przyjaźni, Pszenna, Ptasia, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Pusta, Puszkina Aleksandra, Racławicka, Radocha, Radomska, Radosna, Rauka Piotra, Regulacyjna, Reja Mikołaja, Rewolucji 1905 Roku, Reymonta Władysława, Robotnicza, Rodakowskiego Henryka, Rolnicza, Rozjazdowa, Rozwojowa, Różana, Rudna, Rybacka, Rybna, Rydza-Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego), Rynek, Rysia, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Rzeźnicza, Sadowa, Saperów, Sarnia, Saturnowska, Sawickiej Hanki, Sądecka, Sąsiedzka, Schonów Elżbiety i Wilhelma, Sebyły Władysława, Sedlaka Włodzimierza (Księdza Włodzimierza Sedlaka), Sezamkowa, Sielecka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sikorek, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skautów, Skibowa, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skośna, Skowronków, Skromna, Skwerowa, Sławkowska, Słodowa, Słona, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowików, Smolna, Smrekowa, Smutna, Sobieskiego Jana, Sokolska, Solskiego Ludwika, Sołtysika Antoniego, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spadochroniarzy, Spadzista, Spokojna, Społeczna, Sportowa, Spółdzielcza, Spytkowskiego Jana, Stacherskiego Wacława, Stacja Jęzor, Stacyjna, Staffa Leopolda, Stalowa, Stańczyka, Stara, Stare Maczki, Staropogońska, Starowiejska, Starzyńskiego Stefana, Staszica Stanisława, Stawowa, Stoczniowców, Stoksika Andrzeja, Strażacka, Stroma, Struga Andrzeja, Strzelecka, Studzienna, Stwosza Wita, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Swobodna, Szafera Władysława, Szara, Szczecińska, Szczęsna, Szczęśliwa, Szczygła, Szczytowa, Szenwalda Lucjana, Szeroki Łan, Szewczyka Jana, Szklarniana, Szkolna, Szmejka, Szosowa, Szpaków, Szperaczy, Szpitalna, Szreniawskiego Jana, Sztygarska, Szybikowa, Szybowa, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Śliska, Śliwki Adama, Śliwów (Braci Śliwów), Śmigielskiego Adama (Księdza Biskupa Adama Śmigielskiego), Śniadeckich Jędrzeja i Jana (Braci Jędrzeja i Jana Śniadeckich), Śnieżna, Średnia, Środkowa, Świerkowa, Świętego Stanisława Biskupa, Tabelna, Targowa, Tarnowska, Tatrzańska, Teatralna, Tetmajera Kazimierza, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Traugutta Romualda, Tulipanów, Tuwima Juliana, Twarda, Tylna, Udziałowa, Ujejskiego Kornela, Upadowa, Urbanowicz Anieli, Urocza, Wagowa, Waltera-Janke Zygmunta (Generała Zygmunta Waltera-Janke), Wandy, Wapienna, Warneńczyka Władysława, Warszawska, Wasilewskiego Leona, Wawel, Wąska, Wczasowa, Wesoła, Wesołowskiego Bronisława, Węglowa, Wiązowa, Widok, Wieczorka Aleksandra, Wiejska, Wielka, Wierzbowa, Wileńska, Wilg, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Władysława, Włościańska, Wnukowskiego Antoniego, Wodna, Wodociągi, Wojska Polskiego, Wolności Al., Wopistów, Wrocławska, Wróblewskiego Walerego, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wybickiego Józefa, Wygoda, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Zabłockiego Franciszka, Zachodnia, Zacisze, Zagaje, Zagłębiowska, Zagórska, Zakątek, Zakopiańska, Zamenhofa Ludwika, Zamknięta, Zamkowa, Zapały Tomasza, Zapolskiej Gabrieli, Zaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego), Zawiła, Zawodzie, Zbaraska, Zbrojna, Zdrojowa, Zegadłowicza Emila, Zgoda, Zielona, Zielonogórska, Zillingera Waldemara Pl., Zimowa, Złota, Zuzanny, Zwiadowców, Zwycięstwa Al., Źródlana, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żółta, Żurawia, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żytnia

Sosnowiec - mapa

Sosnowiec - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

41-200 CP Oddział Rejonowy w Sosnowcu - Sosnowiec, 3 Maja 24

Sosnowiec - placówki Poczty Polskiej

41-215 Agencja Pocztowa Sosnowiec - Sosnowiec, Krakowska 15
41-219 Agencja Pocztowa Sosnowiec - Sosnowiec, Mieroszewskich (Braci Mieroszewskich) 120
41-209 Agencja Pocztowa Sosnowiec - Sosnowiec, Ordonówny Hanki 3
41-208 Agencja Pocztowa Sosnowiec - Sosnowiec, Wojska Polskiego 23
42-500 Filia Urzędu Pocztgowego Będzin 1 - Sosnowiec, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila 2
42-500 Filia Urzędu Pocztgowego Będzin 1 - Sosnowiec, Staszica Stanisława 8 b
42-500 Filia Urzędu Pocztgowego Będzin 1 - Sosnowiec, Zuzanny 20
41-200 Filia Urzędu Pocztgowego Sosnowiec 1 - Sosnowiec, 1 Maja 31
41-200 Filia Urzędu Pocztgowego Sosnowiec 1 - Sosnowiec, Mościckiego Ignacego 14
41-200 Filia Urzędu Pocztgowego Sosnowiec 1 - Sosnowiec, Naftowa 31
41-200 Filia Urzędu Pocztgowego Sosnowiec 1 - Sosnowiec, Sienkiewicza Henryka 3
41-205 Filia Urzędu Pocztgowego Sosnowiec 5 - Sosnowiec, Złota 1
41-208 Filia Urzędu Pocztgowego Sosnowiec 8 - Sosnowiec, Kalinowa
41-200 Urząd Pocztowy Sosnowiec 1 - Sosnowiec, 3 Maja 24
41-210 Urząd Pocztowy Sosnowiec 10 - Sosnowiec, Ostrogórska 31
41-211 Urząd Pocztowy Sosnowiec 11 - Sosnowiec, Narutowicza Gabriela 52
41-213 Urząd Pocztowy Sosnowiec 13 - Sosnowiec, Bolesława Krzywoustego 1
41-214 Urząd Pocztowy Sosnowiec 14 - Sosnowiec, Gospodarcza 32
41-215 Urząd Pocztowy Sosnowiec 15 - Sosnowiec, Armii Krajowej 81
41-216 Urząd Pocztowy Sosnowiec 16 - Sosnowiec, Spadochroniarzy 3
41-218 Urząd Pocztowy Sosnowiec 18 - Sosnowiec, Zapolskiej Gabrieli 10 B
41-219 Urząd Pocztowy Sosnowiec 19 - Sosnowiec, Lenartowicza Teofila 8
41-220 Urząd Pocztowy Sosnowiec 20 - Sosnowiec, Koszalińska 23
41-221 Urząd Pocztowy Sosnowiec 21 - Sosnowiec, Kisielewskiego Stefana 9 A
41-205 Urząd Pocztowy Sosnowiec 5 - Sosnowiec, Będzińska 2
41-206 Urząd Pocztowy Sosnowiec 6 - Sosnowiec, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego) 20
41-207 Urząd Pocztowy Sosnowiec 7 - Sosnowiec, Witkiewicza Stanisława 14
41-208 Urząd Pocztowy Sosnowiec 8 - Sosnowiec, Wojska Polskiego 92
41-209 Urząd Pocztowy Sosnowiec 9 - Sosnowiec, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 58