województwo podkarpackie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 146 - Rzeszów kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 25
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 4

Rzeszów - ulice

17 Pułku Piechoty, 3 Maja, 8 Marca, Agatowa, Akacjowa, Akademicka, Aleksandra Jagiellończyka, Aletańskich (Braci Aletańskich), Alsa Roderyka, Alternatywy, Ametystowa, Andrzeja Kmicica, Anielska, Anny Jagiellonki, Anyżkowa, Armii Krajowej Al., Aroniowa, Artylerzystów, Arystokracka, Asnyka Adama, Azaliowa, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bajeczna, Bajkowa, Baldachówka, Balistyczna, Bałtycka, Bałuckiego Mariana, Bardowskiego Piotra, Batalionów Chłopskich Al., Batorego Stefana, Bazyliowa, Bednarska, Bełzy Władysława, Bernackiego Ludwika, Bernardyńska, Beskidzka, Betańskiego Antoniego (Księdza Biskupa Antoniego Betańskiego), Betleja Stanisława (Kapitana Stanisława Betleja), Białe Wzgórze, Białogórska, Biesiadna, Bieszczadzka, Bławatkowa, Błękitna, Błękitne Wzgórze, Błogosławionej Karoliny, Bohaterów, Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Śmiałego, Borowa, Boruty-Spiechowicza Mieczysława (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza), Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Bożnicza, Bracka, Broniewskiego Władysława, Bruna Juliana, Brydaka Edwarda (Kapitana Edwarda Brydaka), Brylantowa, Brzechwy Jana, Brzegowa, Brzozowa, Budowlanych, Budziwojska, Bukowa, Bulwarowa, Bursztynowa, Bystra, Cegielniana, Celownicza, Ceramiczna, Chełmońskiego Józefa, Chłapowskich Anny i Zygmunta, Chłędowskiego Kazimierza, Chłopickiego Józefa, Chmaja Ludwika (Profesora Ludwika Chmaja), Chmielna, Chocimska, Chodkiewicza Jana Karola, Chrobrego Bolesława (Króla Bolesława Chrobrego), Chruściela Pseudonim Monter Antoniego (Generała Antoniego Chruściela Pseudonim Monter), Chrzanowskiej Zofii, Ciasna, Cicha, Ciche Wzgórze, Cichociemnych Pl., Cienista, Cieplińskiego Łukasza Al., Ciepłownicza, Cukiernicza, Cynamonowa, Cyprysowa, Cyrkoniowa, Cytadeli Warszawskiej, Cytrynowa, Czackiego Tadeusza, Czajkowskiego Piotra, Czecha Bronisława, Czereśniowa, Czerwcowa, Czołgistów, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Daleka, Daliowa, Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego), Dąbrówki, Dekerta Jana, Delikatna, Dębicka, Dębinowa, Dębowa, Diamentowa, Długa, Długosza Jana, Dobra, Dobrzańskiego Hubala Henryka (Majora Henryka Dobrzańskiego Hubala), Dojazd Staroniwa, Doliny Strugu, Dolna, Dołowa, Dominikańska, Dożynkowa, Drukarska, Drzymały Michała, Dukielska, Dunikowskiego Xawerego, Dwernickiego Józefa, Dworcowy Pl., Dworska, Dworzysko, Dymnickiego Feliksa (Księdza Feliksa Dymnickiego), Działowa, Energetyczna, Fabryczna, Familijna, Farny Pl., Filipa Marcina, Fiołkowa, Fircowskiego, Forsycji, Fredry Aleksandra, Frezji, Furtaka Stanisława, Gajdka Ignacego, Gajowa, Galicyjska, Gałczyńskiego Ildefonsa Konstantego, Gałęzowskiego Jacentego, Geodetów, Gliwy Stanisława, Głęboka, Głowackiego Bartosza Wojciecha, Gołębia, Gombrowicza Witolda, Gorlicka, Gościnna, Goździkowa, Góra, Góreckiego Jana, Górna, Grabowa, Grabskiego Władysława, Grafitowa, Graniczna, Grechuty Marka, Grodzisko, Gromskiego Antoniego, Grotowskiego Jerzego Pl., Grottgera Artura, Grudniowa, Gruntowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Guzego Kazimierza (Księdza Kazimierza Guzego), Hanasiewicza Henryka, Handlowa, Harasymowicza Jerzego, Henryka Pobożnego, Herberta Zbigniewa, Herbowa, Hetmańska, Hoffmanowej Klementyny, Hoża, Husarska, Hutników, Imbirowa, Instalatorów, Iranka-Osmeckiego Kazimierza (Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego), Irysowa, Iwaszkiewicza Jarosława, Jabłońskiego Stanisława, Jachowicza Stanisława, Jagiellońska, Jagiełły Władysława (Króla Władysława Jagiełły), Jagodowa, Jaklińskiej Józefy, Jałowcowa, Jałowego Józefa (Księdza Józefa Jałowego), Jana Pawła II, Jana Pawła II Pl., Janiowe Wzgórze, Jaracza Stefana, Jarowa, Jarzębinowa, Jasielska, Jasińskiego Jakuba, Jaskółcza, Jasna, Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej Marii, Jaspisowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jazowa, Jesienna, Jesionowa, Jodłowa, Jordanówka, Joselewicza Berka, Kaczeńcowa, Kaktusowa, Kaletnicza, Kamieniarska, Kamińskiego Aleksandra, Karkonoska, Karmelicka, Karpa Karola, Karpińskiego Franciszka, Kasprowicza Jana, Kaszubska, Kazimierza Odnowiciela, Kąkolów (Rodziny Kąkolów), Kępa, Kiepury Jana, Kilińskiego Jana Pl., Klimatyczna, Klonowa, Klonowicza Sebastiana Fabiana, Kłosowa, Kobaka Jana (Księdza Jana Kobaka), Kochanowskiego Jana, Kolbego Maksymiliana, Kolejowa, Kolorowa, Koło, Kombatantów, Konarskiego Stanisława, Konfederatów Barskich, Konopnickiej Marii, Konwalii, Kopczyńskiego Onufrego, Kopernika Mikołaja, Kopisto Wacława (Majora Wacława Kopisto), Koralowa, Korczaka Janusza, Kordeckiego Augustyna, Kossaków, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kotuli Franciszka, Kowalska, Kowalskiego (Błogosławionego Księdza Kowalskiego), Kownackiej Marii, Kozienia Zdzisława, Krajobrazowa, Krakowska, Krakusa, Kraszewskiego Ignacego Józefa, Krawiecka, Kreczmera Henryka, Kresowa, Kręta, Krogulskiego Romana, Krokusowa, Krośnieńska, Króla Kazimierza, Króla Stanisława Augusta, Króla Władysława Łokietka, Królewska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupówka, Krynicka, Krzewowa, Krzywoustego Bolesława (Króla Bolesława Krzywoustego), Krzyżanowskiego Adama Al. (Profesora Adama Krzyżanowskiego), Książęca, Księżycowa, Kujawska, Kulig-Tchórzewskiej Heleny, Kurpiowska, Kusocińskiego Janusza, Kustronia Józefa (Generała Józefa Kustronia), Kwarcowa, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwietniowa, Langiewicza Mariana (Generała Mariana Langiewicza), Laskowa, Laurowa, Lawendowa, Lazurowa, Lecha, Legionistów, Legionów, Lenartowicza Teofila, Leszczyńskiego Stanisława, Leszka Czarnego, Leśmiana Bolesława, Leśna, Leśne Wzgórze, Letnia, Lewakowskiego Karola, Ligęzy Spytka, Liliowa, Limanowskiego Bolesława, Lipcowa, Lipowa, Lisa-Kuli Leopolda (Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli), Litawora, Litewska, Lotników, Lotosowa, Lubelska, Lubicz, Lutaków (Rodziny Lutaków), Lwowska, Łabędzia, Ładna, Łagodna, Łanowa, Łączna, Ługowa, Łukasiewicza Ignacego, Macha Wilhelma, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Magazynowa, Magiczna, Magnacka, Magnolii, Magórska, Majowa, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malarska, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malinowskiego Romana (Księdza Romana Malinowskiego), Malownicza, Malwowa, Mała, Małopolska, Marka Wojciecha, Marszałkowska, Marusarzówny Heleny, Marynarzy, Masarska, Matejki Jana, Matki Boskiej Saletyńskiej Pl., Matuszczaka Adama, Mazowiecka, Mazurska, Michałowskiego Piotra, Michlewskiej Stefanii, Mickiewicza Adama, Mieczykowa, Miedziana, Miejska, Mielecka, Mieszka I, Miętowa, Migdałowa, Mikołajczyka Stanisława, Miła, Miłocińska, Miłosza Czesława, Miodowa, Młynarska, Młyńska, Mochnackiego Maurycego, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mokra, Mokra Strona, Moniuszki Stanisława, Monte Cassino, Morcinka Gustawa, Morelowa, Morgowa, Na Jaworzu, Na Skały, Na Stoku, Na Wzgórzu, Nad Przyrwą, Nadbrzeżna, Nadziei, Nagietkowa, Nalepy Tadeusza, Nałkowskiej Zofii, Naruszewicza Adama Stanisława, Nasturcji, Nazimka Eugeniusza, Nefrytowa, Niedzielskiego Romana, Niedziochy Mariana, Niemaszków Józefa i Romana, Niemena Czesława, Niepodległości Al., Niepokonanych, Niezapominajek, Nizinna, Niżańska, Norwida Kamila Cypriana, Nowogrodzka, Nowosądecka, Nowowiejska, Obrońców Helu, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obszar Kolei, Ofiar Getta Pl., Ofiar Katynia, Ogińskiego Michała, Ogrodowa, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda Al. (Generała Leopolda Okulickiego), Olbrachta Jana, Olchowa, Olszewskiego Karola, Opłotki, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich, Orna, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Ossolińskich, Osterwy Juliusza, Oświatowa, Owocowa, Paderewskiego Ignacego, Panoramiczna, Pańska, Papieska, Partyzantów, Pasterczyka Andrzeja (Księdza Andrzeja Pasterczyka), Pawia, Pelargonii, Pelczara Józefa (Biskupa Józefa Pelczara), Perłowa, Piaskowa, Piastów, Piekarska, Piękna, Piętaka Stanisława, Pigonia Stanisława (Profesora Stanisława Pigonia), Pileckich Jana i Ottona, Piłsudskiego Józefa Al., Piwonii, Plater Emilii, Plenerowa, Pleśniarowicza Jerzego, Pod Kasztanami Al., Podchorążych, Podgórska, Podgórskiego Adama (Księdza Adama Podgórskiego), Podhalańska, Podkarpacka, Podlaska, Podlesie, Podleśna, Podmiejska, Podpromie, Podwisłocze, Pogodna, Pogodne Wzgórze, Pola Wincentego, Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Połonińska, Południowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Porąbki, Poselska, Potockiego Alfreda (Hrabiego Alfreda Potockiego), Potokowa, Powstańców Listopadowych, Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawy Al., Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Poznańska, Prometeusza, Prosta, Prusa Bolesława, Prymasa Tysiąclecia, Przemysłowa, Przeskok, Przesmyk, Przy Torze, Przybosia Juliana, Przybyszowska, Przyjazna, Przyjemna, Przylasek, Przytulna, Ptasia, Pułaskiego Kazimierza, Puszkina Aleksandra, Radosna, Raginisa Władysława (Kapitana Władysława Raginisa), Rataja Macieja, Reformacka, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza Al., Reymonta Władysława, Robaka Jana, Robotnicza, Rodzinna, Rolnicza, Ropczycka, Rozległa, Równa, Różana, Rubinowa, Ruczajowa, Rudnickiego Lucjana, Rumiankowa, Rycerska, Rymanowska, Rynek, Rzecha, Rzemieślnicza, Sabały Jana, Sadowa, Saletyńska, Sanocka, Saperów, Sasanki, Saska, Sąsiedzka, Senatorska, Seniora, Sędziszowska, Siemaszkowej Wandy, Siemieńskiego Lucjana, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sierpniowa, Sikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego), Skargi Piotra, Skłodowskiej-Curie Marii, Skorupki Ignacego (Księdza Ignacego Skorupki), Skrajna, Skromna, Skubisza Pseudonim Pingwin Władysława, Słocińska, Słodka, Słoneczna, Słonecznikowa, Słoneczny Stok, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowicza, Smosarskiej Jadwigi, Sobieskiego Jana III, Sobótki, Sokola, Sokoła, Solarza Ignacego, Solidarna, Solidarności Al., Solskiego Ludwika, Sosnowa, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spacerowa, Spichlerzowa, Spokojna, Sportowa, Sportowców, Spółdzielcza, Srebrna, Stadionowa, Staffa Leopolda, Stanio Władysława, Stara, Staromiejska, Staroniwska, Starowiejska, Starzyńskiego Stefana, Staszica Stanisława, Stawowa, Stączka Jana (Księdza Jana Stączka), Stoczniowców, Stogi, Stojałowskiego Stanisława, Stokowa, Stokrotek, Stolarska, Storczykowa, Strażacka, Stroma, Struga Andrzeja, Strumykowa, Strzelców, Strzelnicza, Strzyżowska, Studzianki, Stwosza Wita, Styki Jana, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sulikowskiego Daniela (Księdza Daniela Sulikowskiego), Sułkowskiego Józefa, Synów Pułku, Syrokomli Władysława, Szafirowa, Szafranowa, Szajerów Heleny i Tomasza, Szara, Szarotkowa, Szarych Szeregów, Szczera, Szczęśliwa, Szczytowa, Szeroka, Szewska, Szkolna, Szlachecka, Szmaragdowa, Szopena Fryderyka, Szpitalna, Szumna, Szwoleżerów, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra, Ślusarczyka Franciszka, Ślusarska, Śmiałych, Śniadeckich Jana i Andrzeja, Śnieżna, Śreniawitów Pl., Świadka Witolda, Światowida, Świdrówka, Świętego Antoniego, Świętego Floriana, Świętego Jana Z Dukli, Świętego Józefa Pl., Świętego Marcina, Świętego Michała Archanioła, Świętego Mikołaja, Świętego Rocha, Świętego Walentego, Świętej Agnieszki, Świętej Faustyny, Świętojańska, Świętokrzyska, Targowa, Tarnopolska, Tarnowska, Tarnowskiej Wandy (Hrabiny Wandy Tarnowskiej), Tatrzańska, Tetmajerów, Tęczowa, Tkacka, Torfowa, Torowa, Towarnickiego Ambrożego, Towarowa, Traugutta Romualda, Trembeckiego Stanisława, Truskawkowa, Tulipanowa, Turkusowa, Tuwima Juliana, Twardowskiego Jana, Tyczyńska, Tymiankowa, Ujejskiego Kornela, Ułanów, Unii Lubelskiej, Urocza, Usługowa, Ustronna, Ustrzycka, Wadowicka, Wakacyjna, Wallis Zofii, Wandy, Waniliowa, Warszawska, Warzywna, Wawelska, Wąsacza Jana, Wąwozowa, Wesoła, Wetlińska, Widnokręgowa, Widok, Widokowa, Wieczna, Wielkopolska, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wierzynka, Wiktora Jana, Winna, Winogronowa, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Witkacego Stanisława, Witolda, Witosa Wincentego Al., Witwickiego Władysława, Władysława IV, Władysława Warneńczyka, Wojciechowskiego Stanisława, Wojtyły Karola (Kardynała Karola Wojtyły), Wolności Pl., Wrześniowa, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Wytrwałych, Wyzwolenia Al., Wyżynna, Za Strugiem, Zabłocie, Zaciszna, Zagajnik, Zagłoby Onufrego, Zajęcza, Zakątkowa, Zakładowa, Zakopiańska, Załęska, Zamenhofa Ludwika, Zamknięta, Zamkowa, Zapolskiej Gabrieli, Zastruże, Zaścianek, Zaułek, Zawilcowa, Zawiszy Czarnego, Zbiorcza, Zbocze, Zbożowa, Zbrojna, Zbyszewskiego Wiktora, Zelwerowicza Aleksandra, Zenitowa, Zgodna, Ziai Stanisława, Zielna, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemiańskiego Jana, Zimowa, Zimowit, Ziołowa, Złocista, Złota, Zmienna, Zwiadowców, Zwierzyniecka, Zwięczycka, Zwolińskiego Tytusa, Zygmunta I Starego, Zygmuntowska, Źródlana, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego Al., Żołnierzy Września, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żwirowa, Życzliwa, Żywiczna, Żyzna

Rzeszów - mapa

Rzeszów - podmioty posiadające własny kod pocztowy

35-075 Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie

Rzeszów - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

35-083 CL Oddział Terenowy w Rzeszowie - Rzeszów, Matuszczaka Adama 5
35-959 CP Oddział Rejonowy w Rzeszowie - Rzeszów, Asnyka Adama 9
35-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Rzeszowie - Rzeszów, Asnyka Adama 9
35-959 CR Oddział Regionalny w Rzeszowie - Rzeszów, Asnyka Adama 9

Rzeszów - placówki Poczty Polskiej

35-317 Agencja Pocztowa Budziwój - Rzeszów Rzeszów (Budziwój), Budziwojska 204 A
35-124 Filia Urzędu Pocztgowego Rzeszów 11 - Rzeszów, Staroniwska 55
35-213 Filia Urzędu Pocztgowego Rzeszów 13 - Rzeszów, Dębicka 253
35-404 Filia Urzędu Pocztgowego Rzeszów 14 - Rzeszów, Azaliowa 64
35-900 Filia Urzędu Pocztgowego Rzeszów 2 - Rzeszów, Rejtana Tadeusza Al. 69
35-949 PP Rzeszów R101 - Rzeszów, Asnyka Adama 7
35-017 Urząd Pocztowy Rzeszów 1 - Rzeszów, Moniuszki Stanisława 1
35-327 Urząd Pocztowy Rzeszów 10 - Rzeszów, Krzyżanowskiego Adama Al. (Profesora Adama Krzyżanowskiego) 6
35-124 Urząd Pocztowy Rzeszów 11 - Rzeszów, Bohaterów 5
35-410 Urząd Pocztowy Rzeszów 12 - Rzeszów, Podwisłocze 10
35-213 Urząd Pocztowy Rzeszów 13 - Rzeszów, Ofiar Katynia 6
35-404 Urząd Pocztowy Rzeszów 14 - Rzeszów, Pelczara Józefa (Biskupa Józefa Pelczara) 6
35-125 Urząd Pocztowy Rzeszów 15 - Rzeszów, Solarza Ignacego 15 A
35-316 Urząd Pocztowy Rzeszów 16 - Rzeszów, Twardowskiego Jana 4
35-515 Urząd Pocztowy Rzeszów 17 - Rzeszów, Starzyńskiego Stefana 2
35-516 Urząd Pocztowy Rzeszów 18 - Rzeszów, Krynicka 1
35-001 Urząd Pocztowy Rzeszów 2 - Rzeszów, Asnyka Adama 9
35-959 Urząd Pocztowy Rzeszów 2 - Rzeszów skrytki/przegródki,
35-042 Urząd Pocztowy Rzeszów 3 - Rzeszów, Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego) 77
35-046 Urząd Pocztowy Rzeszów 4 - Rzeszów, Hetmańska 14
35-208 Urząd Pocztowy Rzeszów 5 - Rzeszów, Kochanowskiego Jana 27
35-080 Urząd Pocztowy Rzeszów 6 - Rzeszów, Matuszczaka Adama 5
35-224 Urząd Pocztowy Rzeszów 7 - Rzeszów, Okulickiego Leopolda Al. (Generała Leopolda Okulickiego) 3
35-070 Urząd Pocztowy Rzeszów 8 - Rzeszów, Grunwaldzka 15
35-330 Urząd Pocztowy Rzeszów 9 - Rzeszów, Powstańców Wielkopolskich 4