województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 14 - Rybnik kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 26
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1

Rybnik - ulice

1 Maja, 26 Marca, 3 Maja, 9 Maja, Adamskiego Jana (Doktora Jana Adamskiego), Akacjowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej Pl., Armii Ludowej, Asnyka Adama, Astronautów, Astrów, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bagnista, Barbary, Barbórki, Bartników, Basisty Maksymiliana, Basztowa, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beskidzka, Białych Jadwigi i Feliksa, Bieli Teofila, Bieszczadzka, Błękitna, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Boguszowicka, Bohaterów Westerplatte, Bończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka), Borki, Borowa, Boya Żeleńskiego Tadeusza, Bożka Arki, Bracka, Bratków, Bratnia, Broniewskiego Władysława, Brudnioka Franciszka (Księdza Doktora Franciszka Brudnioka), Brzeziny Miejskie, Brzezińska, Brzozowa, Brzozy Teofila, Buchalików, Budowlanych, Buhla Maksymiliana, Bukowa, Byłych Więźniów Politycznych, Cedrowa, Cegielniana, Chabrowa, Chalotta Jana, Chałubińskiego Tytusa, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Chodkiewicza Jana Karola, Chopina Fryderyka, Chrobrego Bolesława, Chrószcza Franciszka, Chryzantem, Chwałęcicka, Chwałowicka, Ciasna, Cicha, Cienista, Cierpioła Pawła, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Cystersów, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czecha Bronisława, Czwartaków, Daleka, Damrota Konstantego, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego), Dąbrowy, Dąbrówki, Dębowa, Długa, Długosza Jana, Dobosza Jana, Dolna, Dożynkowa, Drobnego Emila, Drzymały Stanisława, Dunikowskiego Ksawerego, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Działkowców, Dzierżonia Jana, Dzikiej Róży, Elsnera Józefa, Energetyków, Fabryczna, Falista, Fiołkowa, Floriańska, Franciszkańska, Fredry Aleksandra, Frontowa, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbocze, Gierymskiego Aleksandra, Gliwicka, Głogowa, Głucha, Gminna, Gogola Mikołaja, Golejowska, Gołębia, Gontowa, Gospodarcza, Gotartowicka, Goździków, Górna, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Grabowa, Graniczna, Grażyńskiego Michała, Grodzka, Gronowa, Grota Roweckiego Stefana, Grottgera Artura, Gruntowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Gzelska, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Hanaka Pawła, Harcerska, Hetmańska, Hibnera Władysława, Hotelowa, Hoża, Hutnicza, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Janasa Brunona (Majora Brunona Janasa), Janiego Leopolda (Kapitana Leopolda Janiego), Janke-Waltera Zygmunta (Generała Zygmunta Janke-Waltera), Jankowicka, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jaworowa, Jemiołowa, Jesienna, Jesionowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kadetów, Kadłubka Wincentego, Kalinowa, Kamienna, Karlika, Karłowa, Karłowicza Jana, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kawalca Jana, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Klonowa, Kłokocińska, Kochanowskiego Jana, Kolberga Oskara, Kolejowa, Kolonki Piotra, Kołłątaja Hugona, Kominka Bolesława (Kardynała Bolesława Kominka), Komisji Edukacji Narodowej, Komunalna, Komuny Paryskiej, Konarskiego Stanisława, Konopnickiej Marii, Konwalii, Kopernika Mikołaja Pl., Koralowa, Korczaka Janusza (Doktora Janusza Korczaka), Korfantego Wojciecha, Kosmonautów, Kosów, Kossaka Juliusza, Kosynierów, Kościelna, Kościelny Pl., Kościuszki Tadeusza, Kotucza Jana, Kowalczyka Jana, Kożdoniów, Krakusa Os., Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kręta, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupińskiego Bolesława, Krzywa, Krzywoń Anieli, Krzywoustego Bolesława, Krzyżowa, Książenicka, Kuboszka Władysława, Kuglera Bernarda, Kupiecka, Kusocińskiego Janusza, Kuźnicka, Kwiatowa, Kwiotka Augustyna, Larysza Waltera, Laurowa, Lechicka, Legionów, Lektorska, Lelewela Joachima, Leszczyńska, Leszczyńskiego Stanisława, Leśna, Letnia, Ligocka, Ligonia Juliusza, Liliowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Lokalna, Lompy Józefa, Lotników, Ludowa, Łabędzia, Ładownicza, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łony, Łowiecka, Łukasiewicza Ignacego, Łukowa, Magnolii, Mahoniowa, Majątkowa, Majowa, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malinowa, Malwowa, Mała, Małachowskiego Stanisława, Mariańska, Marklowicka, Marusarzówny Heleny, Marynarska, Matejki Jana, Mażewskiego Władysława (Majora Władysława Mażewskiego), Mglista, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Miejska, Mieszka I, Mikołowska, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Modrzewiowa, Mojżesza Pawła, Mokra, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa Os., Morwowa, Mościckiego Ignacego, Mruli Ernesta, Myśliwska, Na Górze, Na Niwie, Na Okrzeszeńcu, Nacyńska, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Nalazków (Braci Nalazków), Nałkowskiej Zofii, Narutowicza Gabriela, Niedobczycka, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemodlińska, Niepodległości, Niewiadomska, Niska, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowomiejska, Nowowiejskiego Feliksa, Obrońców Pokoju, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ofiar Terroru, Ogrodowa, Ogrodowskiego Kazimierza (Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego), Ogródki, Okrężna, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Oliwkowa, Olszowa, Olszycka, Opalowa, Orkana Władysława, Orla, Orzechowa, Orzepowicka, Orzeszkowej Elizy, Owocowa, Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Partyzantów, Paska Jana Chryzostoma, Patriotów, PCK, Pelargonii, Pełczyńskiego Walentego, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pierwszej Brygady, Pilarczyka Franciszka, Pilchowicka, Piłsudskiego Józefa, Piownik, Piwonii, Platanowa, Plater Emilii, Plebiscytowa, Pniowska, Pochyła, Pocztowa, Pod Hałdą, Pod Lasem, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pojdy Jana (Księdza Jana Pojdy), Pokładowa, Pokoju Pl., Pola Wincentego, Polan, Poligonowa, Polna, Poloczka Wiktora, Południe Os., Poniatowskiego Józefa, Popiela, Popielowska, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Poremby, Pośpiecha Pawła (Księdza Pawła Pośpiecha), Powstańców Śląskich, Północna, Prosta, Prusa Bolesława, Pryszczyny, Przedmieście, Przejazdowa, Przemysłowa, Przerwy Tetmajera Kazimierza, Przewozowa, Przyjaźni, Przyjemna, Pszczela, Pszenna, Ptasia, Pukowca Józefa, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Puszkina Aleksandra, Raciborska, Racławicka, Radosna, Radziejowska, Rajska, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Rericha Jana, Reymonta Władysława Stanisława, Robotnicza, Rolnicza, Rostka Józefa (Doktora Józefa Rostka), Rozstajna, Róg Kotucza / Budowlanych Jana, Równa, Różana, Różańskiego Mariana (Doktora Mariana Różańskiego), Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybna, Rybnicka, Rybnickiego Franciszka, Rycerska, Rymera Józefa, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Sadowa, Sadowskiego Jana (Generała Jana Sadowskiego), Saint Vallier, Samotna, Sąsiedzka, Semana Pawła, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sikorek, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Siwca Stefana (Księdza Doktora Stefana Siwca), Skalna, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skośna, Skowronków, Skrzetuskiego Jana, Sławików, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Smolna, Sobieskiego Jana III, Sobika Nikodema, Solskiego Ludwika, Sołtystwo, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Staffa Leopolda, Staiera Antoniego, Stalmacha Pawła, Stalowa, Stara, Starego Zygmunta, Staromiejska, Staszica Stanisława, Stawiarza Józefa, Stawowa, Stefek Anny, Stolarskiego Błażeja, Storczyków, Strażacka, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelców Podhalańskich, Strzelecka, Studzienna, Stwosza Wita, Sucha, Sudecka, Sybiraków, Sygnały, Szafranka Józefa (Księdza Józefa Szafranka), Szczerbicka, Szczęść Boże, Szczygłów, Szeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego), Szeroka, Szewczyka Alojzego, Szkolna, Szramka (Księdza Szramka), Sztolniowa, Sztygarska, Szulika Józefa, Szwedy Konrada (Księdza Konrada Szwedy), Szyb Marcin, Szybowa, Szybowcowa, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Śliwki Jana (Księdza Jana Śliwki), Śmiałego Bolesława, Śniadeckiego Jędrzeja, Średnia, Środkowa, Świerklańska, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa, Świętego Maksymiliana, Świętego Wawrzyńca, Świętej Jadwigi, Tęczowa, Tkoczów, Topolowa, Torfowa, Torowa, Traugutta Romualda, Trzech Krzyży, Tulipanów, Turystyczna, Tuwima Juliana, Tylna, Uczniowska, Ujejskiego Kornela, Urocza, Ustronna, Walecznych, Wandy, Warneńczyka Władysława, Wawelska, Wazów, Wąska, Webera Władysława, Weroniki, Weteranów, Węglowa, Wiatraczna, Widok, Wieczorka Józefa, Wiejska, Wielkiego Kazimierza, Wielopolska, Wieniawskiego Henryka, Wiertnicza, Wierzbowa, Wieżowa, Wiklinowa, Willowa, Winklera Konrada, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Witosa Wincentego, Wjazdowa, Włościańska, Wodna, Wodnika, Wodzisławska, Wojska Polskiego, Wolna, Wolnego Stanisława, Wolności Pl., Wołodyjowskiego Michała, Worcella Stanisława, Woronicza Jana Pawła, Wrębowa, Wronia, Wróblewskiego Walerego, Wrzosowa, Wspólna, Wyboista, Wyglendy Jana, Wypoczynkowa, Wyrobiskowa, Wysockiego Piotra, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyzwolenia, Za Torem, Za Wiaduktem, Zadumy, Zagłoby Jana Onufrego, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zakątek, Zakole, Zamenhoffa Ludwika, Zamiejska, Zamkowa, Zamojskiego Jana, Zamysłowska, Zana Tomasza, Zapłocie, Zapolskiej Gabrieli, Zbożowa, Zdrzałka Ludwika, Zebrzydowicka, Zgodna, Zgrzebnioka Alfonsa, Zielona, Ziemowita, Ziemska, Ziołowa, Złota, Zuchów, Związkowa, Zwonowicka, Zwycięstwa, Źródlana, Żaglowa, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żołędziowa, Żołnierza Pl., Żołnierzy Września, Żorska, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żużlowa, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia

Rybnik - mapa

Rybnik - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

44-200 CP Oddział Rejonowy w Rybniku - Rybnik, Pocztowa 2

Rybnik - placówki Poczty Polskiej

44-200 Agencja Pocztowa Rybnik - Rybnik, Kuźnicka
44-200 Agencja Pocztowa Rybnik - Rybnik, Matejki Jana 10
44-200 Agencja Pocztowa Rybnik - Rybnik, Śląska 16
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Armii Krajowej Pl. 3
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Gliwicka 134
44-207 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik skrytki/przegródki,
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Gminna 10
44-213 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik skrytki/przegródki,
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Kilińskiego Jana 37 C
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Kupiecka 2
44-206 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik skrytki/przegródki,
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Zapolskiej Gabrieli 2
44-274 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik skrytki/przegródki,
44-200 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 1 - Rybnik, Żorska 60
44-270 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 10 - Rybnik, Górnośląska 138
44-270 Filia Urzędu Pocztgowego Rybnik 10 - Rybnik, Mościckiego Ignacego 3
44-200 PP Rybnik S209 - Rybnik, Pocztowa 4
44-200 Urząd Pocztowy Rybnik 1 - Rybnik, Pocztowa 2
44-201 Urząd Pocztowy Rybnik 1 - Rybnik skrytki/przegródki,
44-270 Urząd Pocztowy Rybnik 10 - Rybnik, Adamskiego Jana (Doktora Jana Adamskiego) 1
44-274 Urząd Pocztowy Rybnik 12 - Rybnik, Gliwicka 45
44-210 Urząd Pocztowy Rybnik 15 - Rybnik, Grunwaldzka 46
44-217 Urząd Pocztowy Rybnik 17 - Rybnik, Broniewskiego Władysława 23
44-203 Urząd Pocztowy Rybnik 3 - Rybnik, Przemysłowa 17
44-253 Urząd Pocztowy Rybnik 8 - Rybnik, Południe Os. 37
44-251 Urząd Pocztowy Rybnik 9 - Rybnik, Sztolniowa 20