województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 8 - Ruda Śląska kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 19

Ruda Śląska - ulice

1 Maja, 11 Listopada, Achtelika Joachima, Admiralska, Akacjowa, Armii Krajowej, Asfaltowa, Asnyka Adama, Astrów, Bagienna, Ballestremów, Bałtycka, Banacha Stefana, Bankowa, Barbary, Basenowa, Batorego Stefana, Bema Józefa, Beskidzka, Bielszowicka, Bobrecka, Bocianów, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Bolesława Krzywoustego, Bończyka Norberta, Borowa, Brańskiego Wiktora, Brata Alberta, Bratków, Bratnia, Brodzińskiego Kazimierza, Broniewskiego Władysława, Brygadzistów, Brynowska, Brzechwy Jana, Brzozowa, Budowlanych, Bujoczka Wiktora, Bukowa, Burszki Pawła, Bytomska, Bytomskiego Karola, Bzów, Cegielniana, Chabrów, Chełmońskiego Józefa, Chłopska, Chmielna, Chopina Fryderyka, Chopina Fryderyka Pl., Chorzowska, Chroboka Maksymiliana, Chrobrego Bolesława, Chryzantem, Ciasna, Cicha, Ciołkowskiego Konstantego, Cisowa, Cynkowa, Czajkowskiego Piotra, Czapli Witolda, Czarnoleśna, Czempiela Józefa (Księdza Józefa Czempiela), Czereśniowa, Czwartaków, Damrota Konstantego, Dąbrowskiego Jarosława, Dębowa, Długa, Długosza Jana, Do Dworca, Do Gródka, Do Ogródka, Dobrej Nadziei, Dojazdowa, Dolna, Doroszewskiego Witolda, Dożynkowa, Drobna, Drozdów, Drzymały Wojciecha, Dunajewskiego Isaaca, Dunikowskiego Xawerego, Dworaka Jana Stefana, Dworcowa, Dworcowa Al., Dzierżonia Jana, Dziewanny, Elsnera Józefa, Energetyków, Fabryczna, Fińska, Fiołków, Fitelberga Grzegorza, Floriana, Fojkisa Walentego, Furgoła Jana, Gabora Karola, Gagarina Jurija, Gaikowa, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gęsia, Gierałtowskiego Jana, Gilów, Gliniana, Gliwicka, Głowackiego Bartosza, Główna, Goduli Karola, Gojawiczyńskiej Poli, Gołębi, Gościnna, Górna, Górnicza, Górnośląska, Grabowa, Graniczna, Grobla Kolejowa, Grochowska, Grodzka, Grottgera Artura, Grunwaldzka, Grzegorzka Józefa, Grzybowa, Gwardii Ludowej, Gwarecka, Gwiżdża Jana, Halembska, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Handlowa, Harcerska, Hlonda Augusta (Kardynała Augusta Hlonda), Hlonda Augusta (Księdza Prymasa Augusta Hlonda), Hubalczyków, Huculska, Huloka Adama, Husarska, Hutnicza, Imieli Emanuela, Jabłoniowa, Jacka, Jadwigi Śląskiej, Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagodowa, Jana, Jana Dobrego, Jana Pawła II, Jana Pawła II Pl., Janasa Wincentego, Jankowskiego Alojzego, Janty Józefa, Jaracza Stefana, Jaronia Nikodema, Jarzębinowa, Jasińskiego Jakuba, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaśminów, Jaworowa, Jedności, Jesionowa, Joanny, Jodłowa, Joliot-Curie Fryderyka, Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana), Józefa, Junaków, Jutrzenki, Kaczmarka Ignacego, Kalinowa, Kałusa Wawrzyńca, Kamienna, Kanarków, Karłowicza Mieczysława, Karolinki, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kaszubska, Katowicka, Kazimierza, Kąpielowa, Kempnego Adolfa, Kędzierzyńska, Kilińskiego Jana, Kingi, Klary, Klonowa, Kłodnicka, Kłosowa, Kochanowskiego Jana, Kochłowicka, Kokota Edmunda, Kokotek, Kolbe Maksymiliana, Kolberga Oskara, Kolejowa, Kolista, Kolonia Zwycięstwa, Kombajnistów, Komuny Paryskiej, Konopnickiej Marii, Konstytucji, Konwalii, Kopalnia Karol, Kopalniana, Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Korfantego Wojciecha, Kossaka Wojciecha, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kowaczka Albina, Kowalskiego Aleksandra, Kowalskiego Antoniego Planty, Krakowska, Krakusa, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Kręta, Krokusów, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krzywa, Księżycowa, Kubiny Pawła, Kukuczki Jerzego, Kukułcza, Kunickiego Stanisława, Kupiecka, Kurpiowska, Kuźników, Kwiatowa, Latki Konstantego, Lecha, Lelewela Joachima, Leszczynowa, Leśna, Lexa Pawła (Księdza Pawła Lexa), Licealna, Ligocka, Ligonia Juliusza, Lipa Wincentego, Lipińska, Lipowa, Lisia, Lompy Józefa, Lubuska, Ludowa, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łowicka, Łowiecka, Łukasiewicza Ignacego, Łukowa, Łużycka, Macieja, Magazynowa, Magdziorza Ryszarda, Magnolii, Makoszowska, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Maliszewskiego Witolda, Mała, Marciniaka Floriana, Markowej Jadwigi, Marzanny, Matejki Jana, Mateusza, Maya Antoniego, Mazowiecka, Mazurska, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mielęckiego Andrzeja, Mierosławskiego Ludwika, Mieszka I, Międzyblokowa, Mikołowska, Miła, Miodowa, Młodego Górnika, Młodzieżowa, Młyn Szombierski, Młyńska, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Morska, Mostowa, Mrówcza, Na Łąkach, Na Piaski, Nad Bytomką, Nad Dołami, Nałkowskiej Zofii, Narcyzów, Narutowicza Gabriela, Nasypowa, Niedurnego Piotra, Niedzieli Józefa (Księdza Józefa Niedzieli), Niemcewicza Juliana Ursyna, Niepodległości Pl., Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowaka Ignacego, Nowary Antoniego, Nowobytomska, Nowoka Teodora, Nowowiejska, Nowy Świat, Objazdowa, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Oddziałów Młodzieży Powstańczej, Odrodzenia, Odrzańska, Ogińskiego Michała, Ogrodowa, Okopowa, Okrężna, Olchowa, Olimpijska, Olszynowa, Ondraszka, Opłotki, Opolska, Orzegowska, Orzeszkowej Elizy, Osiedlowa, Oświęcimska, Otylii, Owocowa, Paderewskiego Ignacego, Pakuły Alberta, Pancernych, Panewnicka, Parandowskiego Jana, Parkowa, Partyzantów, Pasieczna, Pawła, Pawłowska, PCK, Piaseczna, Piaskowa, Piastowska, Piechy Ludwika, Piernikarczyka Józefa, Piękna, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pionierów, Piwna, Plater Emilii, Plebiscytowa, Pocztowa, Podgórze, Podlas, Podlaska, Pokoju, Pola Wincentego, Poligonowa, Polna, Poloczka Pawła, Pomorska, Poniatowskiego Józefa, Poprzeczna, Poranna, Pordzika Józefa, Porębska, Pośpiecha Wincentego, Potokowa, Potyki Augustyna (Księdza Augustyna Potyki), Powstańców, Powstańców Śląskich, Poznańska, Promienna, Prosta, Prusa Bolesława, Przedszkolna, Przedtorze, Przelotowa, Przemysłowa, Przy Kolei, Ptasia, Pułaskiego Kazimierza, Puszkina Aleksandra, Raciborska, Racławicka, Radosna, Radoszowska, Ratowników, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Rencistów, Reymonta Władysława, Robotnicza, Rogozińskiego Stefana, Rolnicza, Romera Eugeniusza, Rostka Józefa (Doktora Józefa Rostka), Równoległa, Różana, Różyckiego Ludomira, Rudzka, Rybna, Rybnicka, Rycerska, Rymera Józefa, Rzeczna, Sadowa, Sasanek, Sejmu Śląskiego, Siekiela Ryszarda, Sienkiewicza Henryka, Sieronia Antoniego, Sierpińskiego Wacława, Siewna, Sikorek, Skalna, Skargi Piotra, Skłodowskiej-Curie Marii, Skośna, Skowronków, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowików, Smolenia Jana, Smoluchowskiego Mariana, Smołki Emanuela, Sobieskiego Jana, Sobótki, Sokolska, Solidarności, Solna, Solskiego Ludwika, Sosinki, Sosnowa, Spokojna, Sportowców, Spółdzielcza, Sprusa Ryszarda, Staffa Leopolda, Stalowa, Stanisława, Stara, Staropolska, Starowiejska, Staszica Stanisława, Stelmacha Pawła, Storczyków, Strażacka, Stroma, Strumykowa, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Studzienna, Stwosza Wita, Styczyńskiego Jana, Sygietyńskiego Tadeusza, Szafranka Józefa, Szarotek, Szczęść Boże, Szczudlaka Wawrzyńca, Szewczyka Wilhelma, Szkolna, Szkolny Pl., Szpaków, Szpitalna, Szramka Emila, Sztolniowa, Sztygarska, Szyb Andrzeja, Szyb Artura, Szyb Barbary, Szyb Bartosza, Szyb Powietrzny, Szyb Walenty, Szyb Zofii, Szybowa, Szymały Jana (Księdza Jana Szymały), Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra, Śląska, Śmiłowicka, Średnia, Świerkowa, Świętochłowicka, Świętojańska, Targowa, Tatrzańska, Teatralna, Tęczowa, Tiałowskiego Antoniego, Tołstoja Lwa, Topolowa, Traugutta Romualda, Tulipanów, Tunkla Ludwika (Księdza Ludwika Tunkla), Turskiego Stanisława, Tuwima Juliana, Twaruszki Ryszarda, Tylna, Ułańska, Ustronna, Wandy, Waniora Jana, Warmińska, Warszawska, Warsztatowa, Wawelska, Wąska, Wesoła, Weteranów, Węglowa, Węzłowa, Wideckiego Karola, Wiejska, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wilcza, Wilka Franciszka, Wincentego, Wirecka, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wolności, Wołkowa Władysława, Wrocławska, Wróblewskiego Walerego, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wyleżoła Feliksa, Wypoczynkowa, Wysockiej Stanisławy, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyzwolenia, Wyżynna, Zabrzańska, Zacisze, Zajęcza, Zamenhofa Ludwika, Zapolskiej Gabrieli, Zdziebkowskiej Pelagii, Zgody, Zgrzebnioka Alfonsa, Zielińskiego Antoniego, Zielona, Ziemska, Ziętka Józefa, Zjednoczenia, Złota, Związku Młodzieży Polskiej, Zwycięstwa, Żelazna, Żeleńskiego Władysława, Żeromskiego Stefana, Żurawia, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żymły Roberta, Żytnia

Ruda Śląska - mapa

Ruda Śląska - placówki Poczty Polskiej

41-709 Agencja Pocztowa Ruda Śląska - Ruda Śląska, Czarnoleśna 2
41-709 Agencja Pocztowa Ruda Śląska - Ruda Śląska, Dworcowa 23
41-711 Agencja Pocztowa Ruda Śląska - Ruda Śląska, Szymanowskiego Karola 7
41-709 Agencja Pocztowa Ruda Śląska - Ruda Śląska, Tołstoja Lwa 6
41-700 Filia Urzędu Pocztgowego Ruda Śląska 1 - Ruda Śląska, 1 Maja 370a
41-700 Filia Urzędu Pocztgowego Ruda Śląska 1 - Ruda Śląska, Raciborska 1
41-700 Filia Urzędu Pocztgowego Ruda Śląska 1 - Ruda Śląska, Różyckiego Ludomira 30
41-712 Filia Urzędu Pocztgowego Ruda Śląska 12 - Ruda Śląska, Hlonda Augusta (Kardynała Augusta Hlonda) 18
41-705 Filia Urzędu Pocztgowego Ruda Śląska 7 - Ruda Śląska, 11 Listopada 18
41-700 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 1 - Ruda Śląska, Wolności 8
41-710 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 10 - Ruda Śląska, Dąbrowskiego Jarosława 8
41-711 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 11 - Ruda Śląska, Kokota Edmunda 158
41-712 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 12 - Ruda Śląska, Joanny 20
41-713 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 13 - Ruda Śląska, Solidarności 7
41-714 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 14 - Ruda Śląska, Latki Konstantego 2
41-717 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 17 - Ruda Śląska, Gwarecka 19
41-706 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 6 - Ruda Śląska, Grodzka 4
41-707 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 7 - Ruda Śląska, Radoszowska 126
41-709 Urząd Pocztowy Ruda Śląska 9 - Ruda Śląska, Niedurnego Piotra 77