województwo mazowieckie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: WR
Liczba kodów pocztowych: 15 - Radom kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 35
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Radom - ulice

11 Listopada, 1905 Roku, 25 Czerwca, Abrahama, Adwentowicza Karola, Akacjowa, Akademicka, Aleja Róż, Aleja Wojska Polskiego, Aleksandrowicza Juliana, Altanowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Andersena Christiana, Anielewicza Mordechaja, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Artezyjska, Asnyka Adama, Bacewicz Grażyny, Bacha Jana Sebastiana, Bagienna, Bakalarza Edmunda, Banacha Stefana, Barlickiego Norberta, Bartnicza, Barycka, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bednarska, Beina Kazimierza, Beliny Prażmowskiego Władysława, Belska, Bełżeckiego Stanisława, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beneta Samuela, Bernardyńska, Betonowa, Biała, Białobrzeska, Białostocka, Biegunowa, Bieszczadzka, Blaszana, Bliska, Bluszczowa, Bławatna, Błędowska, Błękitna, Błotnia, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Borkowskich Józefa i Stanisława, Borowa, Borysowicza Jerzego, Borzym Barbary, Botaniczna, Bóżniczna, Bracka, Braille'a Ludwika, Brandta Józefa, Bratnia, Broni, Broniewskiego Władysława, Browarna, Brylantowa, Brzechwy Jana, Brzozowa, Brzustowska, Budowlanych, Bukietowa, Bukowa, Bulwarowa, Bursztynowa, Bydgoska, Bystra, Bytomska, Ceglana, Ceramiczna, Chałasińskiego Józefa, Chałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego), Chełmońskiego Józefa, Chemiczna, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chmielińskiego Adama Zygmunta, Chmielna, Chodkiewicza Jana Karola, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Chromowa, Chrystiani Franciszka Ksawerego, Ciborowska, Cicha, Cichawy Franciszka, Ciemna, Ciesielska, Cisowa, Cygańska, Cynkowa, Czachowskiego Dionizego, Czackiego Tadeusza, Czajkowskiego Piotra, Czarna, Czarnieckiego Stefana, Czarnoleska, Czecha Bronisława, Czeremchowa, Czereśniowa, Czwartaków, Czynu Chłopskiego, Czysta, Daleka, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowskiego Henryka, Dekarska, Deperasińskiego Mieczysława, Derkacz Heleny, Dębowa, Diamentowa, Długa, Długojowska, Długosza Jana, Dobra, Dobrowolskiego Wacława, Domagalskiego Władysława, Dowkontta Tadeusza, Drewniana, Drzewicka, Drzymały Wojciecha Michała, Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Działkowa, Dzielna, Dzierzkowska, Dzika, Egejmana Bolesława, Elegii, Elsnera Józefa, Energetyków, Eplera Adama (Generała Adama Eplera), Esperanto, Fabryczna, Fałata Juliana, Fiedlera Arkadego, Filtrowa, Floriana, Focha Ferdynanda, Folwarczna, Formierska, Frontowa, Fundowicza Stefana, Gackiego Józefa, Gagarina Jurija, Gajl Marii, Gajowa, Galla Anonima, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbarska, Gauze Jana, Gawdzickiego Feliksa, Gazowa, Gdańska, Gdyńska, Genewska, Geodetów, Gębarzewska, Gęsia, Gielniowska, Gierymskich (Braci Gierymskich), Giserska, Gliniana, Gliwicka, Głęboka, Główna, Głucha, Gnieźnieńska, Godna, Godowska, Gojawiczyńskiej Poli, Gołaszewskiego Czesława, Gołębia, Gołębiowska, Gombrowicza Witolda, Gomulickiego Wiktora, Gospodarcza, Goszczewicka, Gościnna, Góralska, Górna, Górnicza, Grabowa, Graniczna, Grechuty Marka, Grenadierów, Grobickiego Aleksego, Grochowa, Grodzickiego, Grodzka, Gromadzka, Grota Roweckiego, Grottgera Artura, Gródecka, Grójecka, Grudniowa, Gruntowa, Grunwaldzka, Gryczana, Grzebieniowa, Grzecznarowskiego Józefa Al., Grzybowska, Halinowska, Hallera Józefa, Hańskiego Witolda, Helleńska, Hempla Stanisława, Hermanowicz Heleny, Hipoteczna, Hodowlana, Hoppena Karola, Hoża, Hubalczyków, Hutnicza, Idalińska, Iglasta, Indycza, Inspektowa, Instalatorów, Inwalidów Wojennych, Inżynierska, Iwaszkiewicza Jarosława, Jagiellońska, Jagielloński Pl., Jagienki, Jagodowa, Jakubczak Florentyny, Jałowcowa, Jana Pawła II, Janiszewska, Janiszpolska, Janowiecka, Janowska, Jaracza Stefana, Jarosza Józefa, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jarzyńskiego, Jarzyńskiego Prospera, Jasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego), Jasna, Jastrzębia, Jastrzębskiego, Jaśminowa, Jaworowa, Jeleniowska, Jesienna, Jesionowa, Jodłowa, Jordana Henryka, Joteyki Tadeusza, Józefowska, Juliusza, Juranda, Kacza, Kalinowa, Kalinowskiego Wojciecha, Kalińska, Kaliska, Kamienna, Kanałowa, Kapturska, Karczemnego Marcelego, Karłowicza Mieczysława, Kasandry, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Katowicka, Kąkolowa, Keles-Krauza Kazimierza, Kelles-Krauza Kazimierza, Kędzierskiego Apoloniusza, Kielecka, Kierzkowska, Kijewskiej Bohdany, Kilińskiego Jana, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klejowa, Klementyny, Klinowa, Klonowa, Klonowica Sebastiana, Klwatecka, Klwowska, Kłosowa, Kmicica, Kochanowskiego Jana, Kocka, Kolberga Oskara, Kolejowa, Kolorowa, Kołłątaja Hugona, Kołodziejska, Komandosów, Komunalna, Konarska, Konecka, Konopna, Konopnickiej Marii, Konstytucji 3 Maja Pl., Kończyce-Kolonia Wieś, Kończycka, Kopalniana, Kopernika Mikołaja, Koralowa, Korczaka Janusza, Korzeniowa, Kosowska, Kostki Napierskiego, Kosynierów, Koszarowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kośna, Kotarbińskiego Tadeusza, Kozia, Koziegórska, Kozienicka, Kozłowskiego Dominika, Krakowska, Krańcowa, Krasickiego Janka, Kraszewskiego Ignacego, Kredowa, Królewska, Królikowskiego Józefa, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krychnowicka, Krynicka, Krzemowa, Krzewień, Krzywa, Krzywickiego Edwarda, Krzyżowa, Ku Słońcu, Kudły Leona, Kujawska, Kultysa Ignacego, Kurdwanów, Kurpińskiego Karola, Kurpiowska, Kusocińskiego Janusza, Kuśnierska, Kwiatkowskiego Cymerysa, Kwiatowa, Langiewicza Mariana, Laskowa, Lazurowa, Lechicka, Legackiego Franciszka, Lekarska, Lelewela Joachima, Lesiowska, Leszczynowa, Leśna, Letniskowa, Limanowskiego Bolesława, Lindego Samuela Bogumiła, Lipowa, Lipska, Listopadowa, Litewska, Londyńska, Lotna, Lotnicza, Lubelska, Lubońskiego Konstantego, Ludowa, Ludwikowska, Ludwinowska, Lustrzana, Lutosławskiego Witolda, Luźna, Łamana, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łomżyńska, Łowicka, Łukasika Andrzeja (Księdza Andrzeja Łukasika), Łysogórska, Madrycka, Magazynowa, Majątkowa, Majowa, Makowa, Makowska, Makuszyńskiego Kornela, Malawskiego Władysława, Malczewskiego Jacka, Malenicka, Malinowa, Mała, Małcużyńskiego Witolda, Małęczyńska, Małopolska, Maratońska, Marglowa, Mariacka, Marjańskiego Józefa, Marusarzówny Heleny, Marywilska, Masztowa, Matejki Jana, Mazowiecka, Mazurska, Mączna, Mechaniczna, Metalowa, Michałowska, Michałowskiego Piotra, Mickiewicza Adama, Miedziana, Mielczarskiego Romualda, Mieszka I, Mikołaja Z Radomia, Mikosa Władysława, Milejowicka, Milenijna, Miła, Miodowa, Mireckiego Józefa, Mleczna, Młodzianowska, Młynarska, Młyńska, Mochnackiego Maurycego, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława, Morelowa, Morwowa, Mosiołka, Mostowa, Mroza Kazimierza, Mścisława, Murarska, Mydlana, Mylna, Myśliwska, Na Stoku, Nadrzeczna, Nadziei, Nałęczowska, Nałkowskiej Zofii, Namysłowskiego Karola, Naruszewicza Adama, Narutowicza Gabriela, Nasypowa, Natolińska, Niecała, Niedbalskiego Aleksandra, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niklowa, Niska, Nizinna, Nobla, Norwida Cypriana, Nowa Wola Gołębiowska, Nowacia, Nowofolwarczna, Nowogrodzka, Nowospacerowa, Nowowiejskiego Feliksa, Nowowolska, NSZZ "Solidarność", Obozowa, Obrońców, Obrońców Warszawy, Odechowska, Odlewnicza, Odrodzenia, Odrzańska, Ofiar Firleja, Ofiary Tadeusza (Księdza Tadeusza Ofiary), Ofiary Tadeusza (Tadeusza Ofiary Księdza), Ogińskiego Michała, Ogrodnicza, Okopowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Oleńki, Oleszczuk-Ożarskiej Jadwigi, Olędzkiego Jana, Olimpijska, Olsztyńska, Olszynowa, Opoczyńska, Opolska, Ordona Juliana Konstantego, Orkana Władysława, Orląt Lwowskich, Orna, Orońska, Orzechowa, Osadnicza, Osiedlowa, Osińskiego, Osiowa, Osterwy Juliusza, Ostrowiecka, Otwarta, Owalna, Owocowa, Ozdobna, Paciaka Władysława, Pacyńska, Paderewskiego Ignacego, Padewska, Pamięci Katynia, Parkowa, Partyzantów, Parysa, Paryska, Paska Jana Chryzostoma, Pasterska, Pawia, PCK, Pentz'a Jana, Perłowa, Peryferyjna, Perzanowskiej Stefanii (Doktor Stefanii Perzanowskiej), Pianistów, Piaskowa, Piastowska, Pieśni, Piękna, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pionierów, Piotrkowska, Piotrówka, Piwna, Piwnika Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika Ponurego), Placowa, Planowa, Planty, Platynowa, Płaska, Płocka, Podchorążych, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Podmokła, Poduchowna, Podwalna, Pogodna, Pola Wincentego, Policka, Polna, Połabska, Połaniecka, Południowa, Pomarnackiego Leopolda, Pomorska, Poniatowskiego Józefa, Poprzeczna, Poranna, Poselska, Posłów Greckich, Pośrednia, Potkanowska, Potkańskiego Karola, Potokowa, Potrzebna, Potworowska, Powały, Powstańców Śląskich, Poznańska, Północna, Praska, Prądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego), Promyka, Promyka Kazimierza, Prosta, Prusa Bolesława, Przechodnia, Przejazd, Przelotna, Przepustowa, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przeskok, Przodowników, Przyborowskiego Walerego, Przysuska, Przytycka, Ptasia, Pucka, Pułaskiego Kazimierza, Puławska, Pusta, Puszczańska, Rachwał Marii Tekli, Racławicka, Radiowa, Radomskiego, Radosława, Radosna, Radostowska, Rajec Poduchowny, Rajec Szlachecki, Rapackiego, Rataja Macieja, Rawska, Redutowa, Reja Mikołaja, Relaksowa, Renesansowa, Rewolińskiego Teofila, Reymonta, Robotnicza, Rolnicza, Romanowskiego Stanisława, Równa, Równoległa, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rumiankowa, Rwańska, Rybna, Rynek, Rzeckiego Ignacego, Rzemielśnicza, Rzeszowska, Rzędowa, Rzymska, Sadkowska, Sadków Os., Sadowa, Samorządowa, Sandomierska, Sanocka, Sapowa, Sarnia, Saska, Sąsiednia, Sedlaka (Księdza Sedlaka), Sempołowskiej Stefanii, Senatorska, Siarczyńskiego, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sierpniowa, Sierpowa, Siewna, Sikorskiego Władysława, Skarbowa, Skargi Piotra, Skaryszewska, Skarżyńskiego Stanisława, Składowa, Skłodowskiej Curie Marii, Skorupki Ignacego (Księdza Ignacego Skorupki), Skowrońskiego Władysława, Skórzana, Skrajna, Skrzydlata, Sławna, Słodowa, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Smolna, Sobieskiego Jana, Sobótki, Solarza Ignacego, Solna, Solskiego Ludwika, Sołtykowska, Sosnowa, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spadzista, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzeczna, Srebrna, Stalowa, Stańczyka, Stara Wola Gołębiowska, Stara Żelazna, Starachowicka, Stare Miasto Pl., Starokrakowska, Staromiejska, Staromłyńska, Staroopatowska, Starowiejska, Starowolska, Staszica Stanisława, Stawowa, Stefczyka Franciszka, Stepowa, Stodolna, Stolarska, Stroma, Stromiecka, Struga Andrzeja, Strycharska, Strzelecka, Studzienna, Styczniowa, Sucha, Sycyńska, Sygietyńskiego Tadeusza, Syrokomli Władysława, Szafirowa, Szara, Szarych Szeregów, Szczawińskiego Romana, Szczecińska, Szczęśliwa, Szczygla, Szeregowa, Szeroka, Szeroka Droga, Szewska, Szklana, Szlachecka, Szmaragdowa, Sznajdra Piotra, Szpitalna, Szwarlikowska, Szydłowiecka, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Śliska, Śniadeckich Jana Jędrzeja, Śnieżna, Średnia, Świerkowa, Świętojańska, Świętokrzyska, Taczowska, Tadeuszowska, Tartaczna, Tatrzańska, Terenowa, Tęczowa, Tkacka, Tochtermana Adolfa, Tokarska, Topiel, Topolowa, Torfowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Towarzyska, Traktorzystów, Traugutta Romualda, Trawna, Trojańska, Trzcinowa, Trzebińskiego Jana, Turkusowa, Tuwima Juliana, Twarda, Tybla Aleksandra, Tygodniowa, Tylna, Tytoniowa, Uniwersytecka, Urocza, Urodzajna, Urszuli, Vietha Konrada, Wacława, Wacyn Wieś, Wacyńska, Wałowa, Wapienna, Warneńska, Warszawska, Warsztatowa, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Wąska, Wernera Stanisława, Wesoła, Widok, Wiedeńska, Wiejska, Wielkopolska, Wieniawskiego Henryka, Wiertnicza, Wierzbicka, Wierzbowa, Wietrzna, Wieżowa, Wilcza, Wilczyńskiego Zygmunta, Willowa, Winczewskich (Rodziny Winczewskich), Wiolinowa, Wiosenna, Wirowa, Wiśniewskiego Jana, Wiśniowa, Witkacego Ignacego, Witkowskiego Stefana, Witolda, Witosa Wincentego, Wjazdowa, Wnukowskiego Alfreda, Wodna, Wojciechowskiego Stanisława, Wojdana Zygmunta, Wojska Polskiego Al., Wolanowska, Wolność, Wośnicka, Wójtowska, Wrocławska, Wróblewskiego Walerego, Wrześniowskiego Augusta, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wstępna, Wycecha Czesława, Wydmowa, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Stefana Wyszyńskiego Kardynała), Wyścigowa, Zacheusza Pawlaka, Zachodnia, Zacisze, Zagłoby, Zagonowa, Zajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka), Zajęcza, Zakręt, Zakrzewska, Zalewowa, Zamenhofa Ludwika, Zamknięta, Zamoyskiego Jana, Zapolskiej Gabrieli, Zbożowa, Zbrowskiego Stanisława, Zdrojowa, Zegara Słonecznego, Zgodna, Zgody Pl., Ziei Jana (Księdza Jana Ziei), Zielińskiego Teodora, Zielna, Zielona, Zielone Wzgórze, Zielonego Sztandaru, Ziemowita, Zientarskiego Jana (Pułkownika Jana Zientarskiego), Ziętalów (Rodziny Ziętalów), Złota, Zubrzyckiego Franciszka, Zwarta, Zwierzyniecka, Zwoleńska, Zwolińskiego Bolesława, Źródłowa, Żakowicka, Żelazna, Żeleńskiego Władysława, Żeromskiego Stefana, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia, Żywa, Żywockiego Zygmunta, Żyzna

Radom - mapa

Radom - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

26-600 CL Oddział Terenowy w Radomiu - Radom, Wierzbicka 80C
26-600 CP Oddział Rejonowy w Radomiu - Radom, Beliny Prażmowskiego Władysława 2

Radom - placówki Poczty Polskiej

26-617 Agencja Pocztowa Radom - Radom, Aleksandrowicza Juliana 5
26-601 Agencja Pocztowa Radom - Radom, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego) 46
26-600 Agencja Pocztowa Radom - Radom, Słowackiego Juliusza 10
26-607 Agencja Pocztowa Radom - Radom, Wernera Stanisława 10
26-612 Agencja Pocztowa Radom - Radom, Wośnicka 28
26-611 Agencja Pocztowa Radom - Radom, Wyścigowa 5
26-600 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 1 - Radom, Grzecznarowskiego Józefa Al. 28
26-600 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 1 - Radom, Toruńska 1
26-616 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 1 - Radom, Toruńska 1/3
26-600 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 1 - Radom, Żółkiewskiego Stanisława 4
26-608 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 10 - Radom, Osiedle Sadków 103
26-612 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 13 - Radom, Limanowskiego Bolesława 132 A
26-602 Filia Urzędu Pocztgowego Radom 4 - Radom, Żeromskiego Stefana 53
26-610 PP Radom T202 - Radom, Beliny Prażmowskiego Władysława 2
26-600 Urząd Pocztowy Radom 1 - Radom, Beliny Prażmowskiego Władysława 2
26-608 Urząd Pocztowy Radom 10 - Radom, Żeromskiego Stefana 105a/2
26-609 Urząd Pocztowy Radom 11 - Radom, Kusocińskiego Janusza 16 d
26-611 Urząd Pocztowy Radom 12 - Radom, Sandomierska 14
26-612 Urząd Pocztowy Radom 13 - Radom, Maratońska 3
26-615 Urząd Pocztowy Radom 14 - Radom, Zbrowskiego Stanisława 104
26-613 Urząd Pocztowy Radom 15 - Radom, Kozienicka 97
26-614 Urząd Pocztowy Radom 16 - Radom, Olsztyńska 39
26-618 Urząd Pocztowy Radom 17 - Radom, Malczewskiego Jacka 5
26-616 Urząd Pocztowy Radom 18 - Radom, Czarnoleska 25
26-617 Urząd Pocztowy Radom 19 - Radom, Królowej Jadwigi 1
26-610 Urząd Pocztowy Radom 2 - Radom, Beliny Prażmowskiego Władysława 2
26-619 Urząd Pocztowy Radom 20 - Radom, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 17
26-621 Urząd Pocztowy Radom 21 - Radom, Trojańska 12/4
26-601 Urząd Pocztowy Radom 3 - Radom, Główna 2
26-602 Urząd Pocztowy Radom 4 - Radom, Kelles-Krauza Kazimierza 22 B
26-603 Urząd Pocztowy Radom 5 - Radom, Osiedlowa 9
26-604 Urząd Pocztowy Radom 6 - Radom, Kalińska 2
26-605 Urząd Pocztowy Radom 7 - Radom, Paderewskiego Ignacego 17
26-606 Urząd Pocztowy Radom 8 - Radom, Wiejska 24
26-607 Urząd Pocztowy Radom 9 - Radom, Malczewskiego Jacka 5