województwo wielkopolskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 1218 - Poznań kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 8
Liczba placówek Poczty Polskiej: 148
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 5

Poznań - miejscowości

Poznań (Poznań-Grunwald), Poznań (Poznań-Jeżyce), Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Poznań (Poznań-Stare Miasto), Poznań (Poznań-Wilda)

Poznań - ulice

23 Lutego, 27 Grudnia, 28 Czerwca 1956 R., 3 Maja, 5 Stycznia, Abrahama Romana, Adamanisa Franciszka, Admiralska, Agatowa, Agrestowa, Ajdukiewicza Kazimierza, Ajschylosa, Akacjowa, Albańska, Altanowa, Altera Franciszka, Alzacka, Ametystowa, Andaluzyjska, Andersa Władysława Pl., Andersena Christiana, Andrychowska, Andrzejewskiego Antoniego, Anyżowa, Aragońska, Architektów, Arciszewskiego Krzysztofa, Arcta Bohdana, Arctowskiego Henryka, Arkońska, Armii Krajowej Os., Armii Ludowej, Armii Poznań Al., Aroniowa, Arystofanesa, Asnyka Adama, Asnyka Adama Pl., Astrowa, Augustowska, Azaliowa, Babimojska, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bajana Jerzego, Balickiego Stefana, Ballenstedta Lucjana, Balonowa, Bałtycka, Barana, Baraniaka Antoniego (Arcybiskupa Antoniego Baraniaka), Baranowska, Barcińska, Barczewska, Barlinecka, Barska, Bartnicza, Bartoszycka, Barwicka, Barzyńskiego Michała, Bastionowa, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Bazyliowa, Bąka Wojciecha, Bednarska, Begoniowa, Belwederska, Bełchatowska, Bełzy Władysława, Berestecka, Berlinga Zygmunta, Bernardyński Pl., Berwińskiego Ryszarda, Beskidzka, Będlewska, Będzińska, Biała, Białczańska, Białoborska, Białogardzka, Białostocka, Białośliwska, Biebrzańska, Biecka, Biedrzyckiego Adama, Biegańskiego Władysława, Bielniki, Bielska, Bieszczady, Billewiczówny Oleńki, Biskupińska, Biwakowa, Blacharska, Bliźniąt, Bluszczowa, Bławatkowa, Błażeja, Błękitna, Błońska, Błotna, Bnińska, Bnińskiego Adolfa, Bobolicka, Bobrownicka, Bobrzańska, Bociania, Boczna, Bodawska, Bogumiła, Bogusława, Bogusławskiego Wojciecha, Bogusza, Bohaterów II Wojny Światowej Os., Bohaterów Westerplatte, Bohuszewiczówny Marii, Bojanowska, Bojerowa, Bojowa, Bolesława Chrobrego Os., Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego Os., Bolesławy, Bolkowicka, Bonin, Boranta, Borecka, Borowikowa, Borówki, Borsucza, Bortnowskiego Władysława, Boruty, Bosa, Bosmańska, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Bożeny, Bożydara, Bożymira, Bożywoja, Bóżnicza, Braille'a Ludwika, Brandtstaettera Romana, Braniborska, Braniewska, Bratkowa, Bratumiły, Brodnicka, Bronisława, Bronisza, Bronowa, Brossa Kazimierza, Browarna, Bruzdowa, Brzask, Brzechwy Jana, Brzeska, Brzeźnicka, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Brzóski Stanisława, Buczka Karola, Budzisława, Budziszyńska, Budzyńska, Bukowa, Bukowska, Bułgarska, Bułhakowa Michała, Bunina Iwana, Bunscha Karola, Burgundzka Bulw., Burszty Józefa, Bursztynowa, Burysława, Burzyńskiego Zbigniewa, Buska, Butryma Józwy, Bużańska, Byczyńska, Bydgoska, Bylicowa, Bystra, Bystrzycka, Bytomska, Bzowa, Calliera Edmunda, Cedrowa, Cedzyńska, Cegielskiego Hipolita, Ceglana, Cetniewska, Chabrowa, Chartowo, Charzykowska, Chełmińska, Chełmońskiego Józefa, Chemiczna, Chlebowa, Chłapowskiego Dezyderego, Chłodna, Chmielna, Chmurna, Chochołowska, Chociebora, Chocimska, Chociszewskiego Józefa, Chodzieska, Chojnicka, Chomęcicka, Chopina Fryderyka, Chotomińska, Chrobacka, Chryzantemowa, Chrzanowska, Chwaliszewo, Chwiałkowskiego Mariana, Chyżańska, Cicha, Ciechocińska, Cienista, Cieplicka, Cieszkowskiego Augusta, Cieszymira, Cieszyńska, Cisowa, Cmentarna, Cybińska, Cybulskiego Wojciecha, Cymsa Pawła, Cyniowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czajcza, Czapla, Czaplinecka, Czarna Rola, Czarnieckiego Stefana, Czarnkowska, Czarnohorska, Czartoria, Czecha Os., Czechosłowacka, Czechowa Antoniego, Czechowska, Czekalskie, Czekanowskiego Jana, Czeladzka, Czempińska, Czeremchowa, Czereśniowa, Czernichowska, Czerniejewska, Czernika Stanisława, Czerska, Czerwińskiego Bolesława, Cześnikowska, Częstochowska, Człopska, Człuchowska, Czorsztyńska, Czwartaków, Czysta, Ćmielowska, Daktylowa, Daleka, Dalemińska, Daliowa, Danuty, Danysz Anny, Darłowska, Darniowa, Darzyborska, Darzyńska, Daszewicka, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowskiego Jana Henryka, Dąbrówki, Dedala, Dembowskiego Edwarda, Dereniowa, Deszczowa, Dettloffa Szczęsnego, Dębicka, Dębina Os., Dęblińska, Dębowa, Długa, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Dniestrzańska, Dobiegniewska, Dobra, Dobrepole, Dobrochny, Dobrodzieńska, Dobrogojskiego Ignacego, Dobromiejska, Dobromiły, Dobrowita, Dobrzyckiego Mikołaja, Dojazd, Doleńska, Dolina, Dolna, Dolna Wilda, Dolne Chyby, Dolska, Domeyki Ignacego, Dominikańska, Dożynkowa, Drawska, Drewlańska, Drewsa Romana, Drobna, Drobnika Tomasza, Droga Dębińska, Drogocin, Drogowców, Druskiennicka, Drużbackiej Elżbiety, Drużbickiego Kaspra, Drużynowa, Drwali, Drwęskiego Jarogniewa, Drzewieckiego Stefana, Drzewna, Drzymały Michała, Dukielska, Dunajecka, Dunikowskiego Ksawerego, Duszna, Dusznicka, Dwatory, Dworcowa, Dworkowa, Dworska, Dymka Walentego (Arcybiskupa Walentego Dymka), Dziadoszańska, Działkowa, Działoszycka, Działowa, Działyńskich, Dzicza, Dzieci Wrzesińskich, Dziedzicka, Dziekańska, Dziewanny, Dziewińska, Dzięgielowa, Dziurawcowa, Dziwnowska, Elbląska, Engestroma Wawrzyńca, Estkowskiego Ewarysta, Eurypidesa, Ewangelicka, Ezopa, Fabianowo, Fabryczna, Falista, Faszynowa, Fedrusa, Fiedlera Arkadego, Fieldorfa Augusta Emila, Figowa, Filarecka, Filipińska, Fiołkowa, Firlika Franciszka, Floksowa, Folwarczna, Forsycjowa, Forteczna, Franciszkańska, Franowo, Fredry Aleksandra, Fregatowa, Frezjowa, Fromborska, Gabszewicza Aleksandra, Gajowa, Galeonowa, Galileusza, Galla Anonima, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garaszewo, Garbary, Garczyńskiego Józefa, Gardowska, Garncarska, Garsteckiego Maksymiliana, Gąsawska, Gąsiorowskich, Gdańska, Gdyńska, Geodetów, Gerberowa, Gerwela Czesława, Gęsia, Gieburowskiego Wacława, Giżycka, Gladiolowa, Glebowa, Glinianki, Glinienko, Glinno, Gliwicka, Gładka, Głazowa, Głęboka, Głogowa, Głogowska, Głowicka, Główieniec, Główna, Głuchowska, Głuszyna, Gminna, Gniewka, Gniewska, Gnieźnieńska, Gogola Mikołaja, Goleszowska, Golęcińska, Gołdapska, Gołębia, Gołężycka, Gołubiewa Antoniego, Gołuchowska, Gombrowicza Witolda, Goplańska, Gorajska, Gorczycowa, Gorczyczewskiego Jana, Gorlicka, Gorzowska, Gorzyńska, Gorzysława, Gosienieckiego Wiktora, Gospodarska, Gostyńska, Gościnna, Goździkowa, Góra Przemysława, Góralska, Górczyńska, Górecka, Górki, Górna Wilda, Górnicza, Górska, Grabowa, Grabowska, Grajewska, Granatowa, Graniczna, Graniowa, Granowska, Grąbczowska, Grimma Wilhelma, Grobelnego Józefa Edwarda, Grobla, Grochmalickiego Jana, Grochowe Łąki, Grochowiaka Stanisława, Grochowska, Grodnicka, Grodziska, Gromadzka, Gronostajowa, Gronowa, Grota-Roweckiego Stefana, Grotkowska, Grottgera Artura, Grudziądzka, Grudzieniec, Gruntowa, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gryfińska, Grześkiewicza Adama, Grzmota-Skotnickiego Stanisława (Generała Stanisława Grzmota-Skotnickiego), Grzybowa, Gubińska, Guliwera, Gwarna, Gwiaździsta, Haber-Włyńskiego Adama, Hajduczka, Haliny, Halna, Halszki, Hangarowa, Harcerska, Hawelańska, Helska, Herberta Zbigniewa, Herbowa, Hercena Aleksandra, Herlinga-Grudzińskiego Gustawa, Hetmańska, Hiacyntowa, Hlonda Augusta (Prymasa Augusta Hlonda), Hodowlana, Homera, Horacego, Hoża, Hrubieszowska, Hubalczyków, Huby Moraskie, Hulewiczów, Husarska, Hutnicza, Hynka Franciszka, Idzikowskiego Ludwika, Ikara, Iłłakowiczówny Kazimiery, Iłowska, Iłżańska, Inflancka, Inowrocławska, Inspektowa, Irysowa, Irzykowskiego Karola, Iwaszkiewicza Jarosława, Iwonicka, Izbicka, Jabłonkowska, Jachowicza Stanisława, Jachtowa, Jackowskiego Maksymiliana, Jagiellońskie Os., Jagodowa, Jana Heweliusza, Jana Pawła II, Janickiego Klemensa, Janikowska, Janiszewskiego Józefa, Janosika, Janowo, Janowska, Januszewskiej Hanny, Jaracza Stefana, Jaraczewska, Jarochowskiego Kazimierza, Jarocińska, Jaroczyńskiego Mariana, Jaromira, Jarosławska, Jarowa, Jarzębowa, Jasielska, Jaskiniowa, Jaskółcza, Jasna, Jasna Rola, Jasne Błonie, Jaspisowa, Jastarnicka, Jaśkowiaka Franciszka, Jaśminowa, Jawornicka, Jaworowa, Jeleniogórska, Jemiołowa, Jesienna, Jesionowa, Jezierskiego Wincentego, Jeziorańska, Jeżycka, Jeżycki Rynek, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędrzejowska, Jodłowa, Jugosłowiańska, Junacka, Junikowska, Juracka, Juranda, Juraszów, Jutrosińska, Jutrzenka, Juwenalisa, Kacza, Kaczeńcowa, Kaczmarka Ignacego, Kadecka, Kadłubka Wincentego, Kajakowa, Kajki Michała, Kalinowa, Kaliowa, Kaliska, Kamienicka, Kamienna, Kamiennogórska, Kamieńska, Kanałowa, Kanclerska, Kantaka Kazimierza, Kapitańska, Kaponiera Rondo, Karawelowa, Karbowska, Kargowska, Karkonoska, Karlińska, Karmelicka, Karpacka, Karpia, Karpicka, Karpińskiej Aleksandry, Karsińska, Kartuska, Karwieńska, Karwowskiego Stanisława, Kasprowicza Jana, Kasprowicza Jana Park, Kasprzaka Marcina, Kassyusza Jana, Kastylijska, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Katowicka, Kazimierza Wielkiego, Kącik, Kąpielowa, Kcyńska, Keplera Jana, Ketlinga, Kępa, Kępińska, Kiedacza Zbigniewa, Kielecka, Kiemliczów, Kierska, Kilińskiego Jana, Kircholmska, Kisielewskiego (Admirała Kisielewskiego), Klasztorna, Kleeberga Franciszka, Klenowska, Klimontowska, Klin, Klonowa, Klonowica Sebastiana, Kluczborska, Kłońska, Kłosowa, Kłuszyńska, Kmicica Andrzeja, Kmieca, Kminkowa, Knapowskiego Stanisława, Knolla-Kownackiego Edmunda, Knyszyn, Kobylepole, Kobylińska, Kocankowa, Kocha Roberta, Kochanowskiego Jana, Kociewska, Kocjana Antoniego, Kokosowa, Kolberga Oskara, Kolegiacki Pl., Kolejowa, Kolska, Kołłątaja Hugona, Kołobrzeska, Kołodzieja, Komandoria, Komandorska, Komornicka, Konarowa, Konarskiego Stanisława, Konarzewska, Konatkowskiej Gertrudy, Konfederacka, Konińska, Konopnickiej Marii, Konwaliowa, Kopanina, Kopciuszka, Kopcowa, Kopczyńskiego Onufrego, Kopernika Mikołaja, Koprowa, Koprzywnicka, Kopy Andrzeja, Kopylnik, Koralowa, Korbielowska, Korczaka Janusza, Korczyńska, Kordeckiego Augustyna, Korfantego Wojciecha, Koronkarska, Koronna, Koronowska, Korwetowa, Korzenna, Kosiarzy, Kosidowskiego Zenona, Kosińskiego Antoniego, Kosmonautów Os., Kosowska, Kossaka Juliusza, Kostrzyńska, Kosynierska, Koszalińska, Kościańska, Kościelna, Kościelskiego Józefa, Kościerzyńska, Kościuszki Tadeusza, Kotarbińskiego Tadeusza, Kotlarska, Kotlińska, Kotowo, Kotwicza Władysława, Kowalewicka, Kowalówki Henryka, Kowalska, Kowalskiego Rocha, Kowarska, Kozaka Romana, Kozia, Kozienicka, Koziorożca, Kozłowskiego Władysława, Koźmińska, Kórnicka, Krajenecka, Krakowska, Kramarska, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Krasnoludków, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krauthofera Jakuba, Kresowa, Krobska, Krokusowa, Krośnieńska, Krośniewicka, Krotoszyńska, Królewny Śnieżki, Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka, Kruszwicka, Krwawnikowa, Kryłowa, Krynicka, Krysiewicza Bolesława, Kryształowa, Krzepicka, Krzesiny, Krzeszowicka, Krzywa, Krzywickiego Ludwika, Krzywińska, Krzyżowa, Książęca, Księcia Bolka, Księcia Józefa, Księcia Mieszka I, Ku Dębinie, Kubiaka Zygmunta, Kudowska, Kujawska, Kunickiego Stanisława, Kupały, Kurcewiczówny Heleny, Kurlandzka, Kurpiowska, Kutnowska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kuźnicza, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwidzyńska, Kwiryny, Lachowicka, Langiewicza Mariana, Laskowa, Latawcowa, Latwisa Stanisława, Laudańska, Laurowa, Lawendowa, Lazurowa, Lądecka, Lebiodowa, Lecha Os., Lechicka, Lednicka, Ledóchowskiej Urszuli, Legnicka, Lelewela Joachima, Lema Stanisława, Lemierzycka, Lermontowa Michaiła, Leska, Leszczyńska, Leszka, Leśmiana Bolesława, Leśna, Leśników, Leśnowolska, Leśnych Skrzatów, Letnia, Lewandowskiego Baltazara, Lewkoniowa, Leżajska, Lęborska, Libelta Karola, Lidzbarska, Lidzka, Liliowa, Limanowska, Limanowskiego Bolesława, Limbowa, Lindego Samuela, Lipnicka, Lipowa, Lipowy Pl., Lisa Witalisa, Lisia, Lisowskiego Zygmunta, Listopadowa, Literacka, Litewska, Lodowa, Logi Adama, Lotaryńska, Lotnictwa Polskiego Os., Lotnicza, Lotosowa, Lubartowska, Lubczykowa, Lubeckiego Franciszka Ksawerego, Lubelska, Lubiatowska, Lubieńska, Lubońska, Lubosińska, Lubowska, Lubrańskiego Jana, Lubuszańska, Ludgardy, Ludmiły, Ludosławy, Ludygi-Laskowskiego Jana, Lukrecjusza, Lumumby Patrice, Lutycka, Lwa, Łabiszyńska, Łacina, Łady, Łagiewnicka, Łagodna, Łagowska, Łanowa, Łaskarza Andrzeja, Ławica, Łazarski Rynek, Łazienna, Łąkowa, Łebska, Łęczycka, Łęgowskiego Józefa, Łobeska, Łobżenicka, Łomnicka, Łomżyńska, Łopawska, Łopianowa, Łosiowa, Łowicka, Łowmiańskiego Henryka, Łozowa, Łódzka, Łubinowa, Łuczanowska, Łuczkowska, Łucznicza, Ługańska, Łukaszewicza Józefa, Łupowska, Łużycka, Łysogórska, Łysy Młyn, Maciejewskiego Jarosława, Maciejkowa, Macierzankowa, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Madalińskiego Antoniego Józefa, Madziarska, Magazynowa, Magnacka, Magnoliowa, Majakowskiego Włodzimierza, Maklakiewicza Jana, Makoszowska, Makowa, Makowej Panienki, Maków Polnych, Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malechowska, Malinowa, Malinowskiego Bronisława, Malwowa, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małe Garbary, Małeckiego Antoniego, Małopolska, Małoszyńska, Mandarynkowa, Mansfelda Petera, Maratońska, Marcelińska, Marciniaka Floriana, Marcinkowskiego Karola Al., Margaretkowa, Margonińska, Mariacka, Mariampolska, Marklowicka, Marszałkowska, Marynarska, Marzanny, Maszewska, Masztalarska, Masztowa, Maszynowa, Mateckiego Teofila, Matejki Jana, Maya Romana, Mazowiecka, Mazurska, Mączna, Meissnera Janusza, Meliorantów, Melisowa, Metalowa, Meteorytowa, Mgielna, Miastkowska, Michałowo, Michałowska, Mickiewicza Adama, Miechowska, Miedziana, Mielecka, Mieleszyńska, Mielęckiego Kazimierza, Mielżyńskiego Seweryna, Międzyborska, Międzychodzka, Międzyleska, Międzyzdrojska, Miętowa, Migdałowa, Mikołajecka, Mikołowska, Mikstacka, Milczańska, Milicka, Miła, Miłosławska, Miłosza Czesława, Miłowita, Minikowo, Mińska, Miodowa, Mirosławiecka, Mirtowa, Misia Uszatka, Miśnieńska, Mleczowa, Mławska, Młyńska, Modlińska, Modra, Modrakowa, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mogileńska, Mokra, Mołdawska, Moraczewskiej Bibianny, Morasko, Morawska, Morawskiego Franciszka, Morelowa, Morska, Morszyńska, Morwowa, Moryńska, Morzyczańska, Mostowa, Mottego Marcelego, Mrągowska, Mrowińska, Mrzeżyńska, Mścibora, Murawa, Murna, Muszkowska, Muszyńska, Mylna, Myśliborska, Na Dołku, Na Miasteczku, Na Murawie Os., Na Stoku, Na Szańcach, Na Uboczu, Nad Bogdanką, Nad Jeziorem, Nad Krzesinką, Nad Łężynką, Nad Miedzą, Nad Pokrzywką, Nad Potokiem, Nad Różanym Potokiem, Nad Seganką, Nad Spławką, Nad Wierzbakiem, Nadolnik, Nadwarciańska, Nagietkowa, Nagórskiego Jana, Nakielska, Nałęczowska, Nałkowskiej Zofii, Namysłowska, Napoleońska, Naramowicka, Narcyzowa, Narewska, Nasienna, Nasturcjowa, Nawigacyjna, Nefrytowa, Nehringa Władysława, Newtona Izaaka, Nidziańska, Niecała, Niedbalskiego Stanisława, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niegolewskich Andrzeja i Władysława, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemeńska, Niepodległości Al., Niepołomicka, Niestachowska, Nieszawska, Niezłomnych, Niska, Nizinna, Niżańska, Normandzka, Norwida Cypriana Kamila, Noskowskiego Zygmunta, Notecka, Nowaka Alojzego, Nowakowskiego Stanisława, Nowe Zagórze, Nowina, Nowogrodzka, Nowokramska, Nowosądecka, Nowosolska, Nowotarska, Nowotomyska, Nowowiejskiego Feliksa, Nowy Świat, Obodrzycka, Obornicka, Obozowa, Obronna, Obrońców Tobruku, Obrzańska, Obrzeże, Obrzyca, Ochota, Odległa, Odolanowska, Odrzycka, Ognik, Ogrodowa, Okolewo, Okonecka, Okopowa, Okólna, Okrętowa, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda, Olchowa, Olecka, Oleśnicka, Olimpijska, Oliwkowa, Oliwska, Olkuska, Olsztyńska, Olszynka, Olżańska, Omańkowskiej Janiny, Opalenicka, Opalowa, Opatowska, Opawska, Opieńskiego Henryka, Opłotki, Opoczyńska, Opolska, Oppmana Artura, Orawski Pl., Orężna, Orkana Władysława, Orla, Orląt, Orła Białego Os., Orna, Ornecka, Orszańska, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osiecka, Osinowa, Oskierki Hieronima, Ossowskiego Michała, Ostatnia, Osterwy Juliusza, Ostrobramska, Ostrołęcka, Ostroroga Jana, Ostrowska, Ostródzka, Ostrów Tumski, Ostrówek, Ostrzeszowska, Oświecenia Os., Oświęcimska, Otwarta, Otwocka, Owcza, Owczarska, Owidiusza, Ownicka, Owocowa, Owsiana, Ozimina, Ożarowska, Pabianicka, Paczkowska, Paczoskiego Józefa, Paderewskiego Ignacego, Pajzderskiego Nikodema, Palacza Macieja, Palucha Mieczysława, Pałucka, Pamiątkowa, Pana Kleksa, Panny, Panny Marii, Parandowskiego Jana, Parkowa, Parnickiego Teodora, Partyzancka, Pasieka, Pasłęcka, Pasterska, Paszty Józefa, Paukszty Eugeniusza, Pawia, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii, Pawłowicka, Pawłowskiego Stanisława, Pelplińska, Perkuna, Perłowska, Perzycka, Pętla Górczyńska, PGR Wielkie, Piargowa, Piaskowa, Piastowska, Piastowskie Os., Piaśnicka, Piątkowska, Piekałkiewicza Jana, Piekary, Pietrusińskiego Jana, Piękna, Pileckiego Witolda, Pilicka, Pilotów, Pilska, Piłsudskiego Józefa, Pińczowska, Piołunowa, Pionierska, Piotrowo, Piotrowska, Piwna, Piwoniowa, Platanowa, Plater Emilii, Plauta, Plebańska, Pleszewska, Plonowa, Płocka, Płomienna, Płowiecka, Pniewska, Pniewskiego Władysława, Pobiedziska, Pobielska, Pochyła, Pod Lipami Os., Podbiałowa, Podbipięty Longinusa, Podbórska, Podchorążych, Podgajska, Podgórna, Podgórze, Podhalańska, Podjaryszki, Podjazdowa, Podkomorska, Podlaska, Podleśna, Podmiejska, Podmokła, Podolańska, Podolska, Podstolińska, Pogodna, Pogorzelska, Pokrzywno, Polan Os., Polanka, Polanowska, Polańska, Poleska, Poligonowa, Pollaka Romana, Polna, Polska, Połabska, Połaniecka, Połczyńska, Południowa, Pomarańczowa, Pomorska, Poniecka, Popiela, Poplińskich, Popradzka, Poprzeczna, Poranek, Porazińskiej Janiny, Poręba, Poronińska, Porzeczkowa, Posadzego Ignacego (Księdza Ignacego Posadzego), Poświata, Potockiej Klaudyny, Potworowskiego Gustawa, Powidzka, Powojowa, Powstań Narodowych Os., Powstańców Warszawy, Powstańców Wielkopolskich Os., Powstańcza, Pozdawnicka, Poziomkowa, Poznańska, Poznańskie Sady, Północna, Półwiejska, Prauzińskiego Leona, Prądnicka, Prądzyńskiego Ignacego, Promienista, Promyk, Proroka Leszka, Prośnicka, Prowansalska, Prusa Bolesława, Prusimska, Pruszkowska, Prużańska, Przasnyska, Prząśniczki, Przedborska, Przedpole, Przelot, Przełajowa, Przełęcz, Przełom, Przemyska, Przemysława Os., Przemysłowa, Przepadek, Przepiórcza, Przeskok, Przesmyk, Prześwit, Przy Dolinie, Przybrodzka, Przybylskiego Józefa, Przybyszewskiego Stanisława, Przygraniczna, Przyjaźni Os., Przylaszczkowa, Przyłuskiego Leona, Przystań, Przytoczna, Pstrowskiego Wincentego, Pszczelna, Pszczyńska, Pszenna, Ptasia, Ptaszkowska, Pucka, Pułaskiego Kazimierza, Puławska, Pułtuska, Pusta, Puszkina Aleksandra, Pużaka Kazimierza, Pyrzyczańska, Rabczańska, Raciborska, Racjonalizatorów, Racławicka, Raczyńskiego Edwarda, Radłowa, Radojewo, Radomska, Radosna, Radowita, Radyńska, Radziejowska, Radziwoja, Raka, Rakietowa, Rakoniewicka, Rakowicza Jana, Rapackiego Wincentego, Raszkowska, Raszyńska, Rataja Macieja, Ratajczaka Franciszka, Rataje, Rataje Rondo, Ratajskiego Cyryla Pl., Rawicka, Rawicz-Mysłowskiego Mieczysława, Rdestowa, Reczeńska, Reformatorów Pl., Regatowa, Reglowa, Reja Mikołaja, Rejewskiego Mariana, Rejtana Tadeusza, Reknicka, Rekreacyjna, Rembertowska, Retmańska, Rewalska, Reymonta Władysława Stanisława, Rezedowa, Robocza, Rodawska, Rodziewiczówny Marii, Rogalińskiego Józefa, Rogowska, Rogozińska, Rokietnicka, Rokity, Rolna, Roosevelta Franklina, Ropczycka, Rosnowska, Roślinna, Rozewska, Rozmarynowa, Roztocka, Rozwadowska, Rożka Marcina, Równa, Różana, Różyckiego Jerzego, Różyckiego Stefana, Różyczkowa, Rubież, Rubinowa, Ruczajowa, Rudnickiego Mikołaja, Rudnicze, Rudzka, Rugego Tadeusza, Rugijska, Rumcajsa, Rumiankowa, Rumuńska, Rungego Stanisława, Rusa Os., Ruska, Ryb, Rybaki, Rybnicka, Rybojadzka, Rycerska, Rydzyńska, Rylejewa Kondratija, Rylla Franciszka, Rymanowska, Rymarkiewicza Jana, Rymera Józefa, Rynarzewska, Rynek Wschodni, Rypińska, Rysia, Rzeczna, Rzeczypospolitej Os., Rzepeckiej Heleny, Rzepińska, Rzeszowska, Rzewieniowa, Rzewuskiego Wacława, Sabiny, Sadnicka, Sadowa, Safony, Salicka, Samotna, Sanatoryjna, Sandomierska, Sanocka, Santocka, Saperska, Sarbinowska, Sarmacka, Sarnia, Sasankowa, Sąsiedzka, Sczanieckiej Emilii, Sempołowskiej Stefanii, Senatorska, Seneki, Serafitek, Serbska, Serdeczna, Sędziwoja, Sępia, Sępoleńska, Sianowska, Siedmiogrodzka, Sielawy, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sieradzka, Sierakowska, Sieroca, Sierotki Marysi, Sierpowa, Siewierska, Siewna, Sikorskiego Władysława, Silniki, Sióstr Misjonarek, Skalna, Skałkowskiego Adama, Skarbka Fryderyka, Skargi Piotra, Skarszewska, Skarżyńskiego Stanisława, Skawińska, Skibowa, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii Pl., Skoczowska, Skorpiona, Skośna, Skotarska, Skrajna, Skromna, Skryta, Skrzetuskiego Jana, Skrzydlata, Skrzypowa, Skwierzyńska, Sławińska, Sławomira, Sławskiego Rogera, Słodyńska, Słomiana, Słoneczna, Słonecznikowa, Słonimska, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowicza, Słubicka, Słupecka, Słupska, Smardzewska, Smoka Wawelskiego, Smolna, Smoluchowskiego Mariana, Smołdzinowska, Snopowa, Sobieskiego Jana III Os., Sobiesława, Sobolowa, Sobotecka, Sochaczewska, Sofoklesa, Sokolnickiej Zofii, Sokoła, Sokołowskiego Jana, Solecka, Solidarności Al., Solna, Solskiego Ludwika, Sołtysia, Sopocka, Soroki, Sosnowa, Sośnicka, Sowia, Sowice, Sowińskiego Józefa, Spacerowa, Spadochronowa, Spadzista, Spichrzowa, Spiski Pl., Spławie, Spokojna, Sporna, Sportowa, Srebrna, Stablewskiego Floriana, Staffa Leopolda, Stalowa, Stara Cegielnia, Stare Żegrze Os., Starkowska, Starogardzka, Starołęcka, Starowiejska, Startowa, Stary Rynek, Staszica Stanisława, Staszowska, Stawna, Stefana Batorego Os., Stefańskiego Walentego, Sterowa, Stewnicka, Stęszewska, Stobnicka, Stobrawska, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Strażewicza Wacława, Straży Ludowej, Stróżyńskiego Franciszka, Strugarka Stanisława, Strusia Józefa, Strykowska, Strzałkowska, Strzałkowskiego Romka, Strzałowa, Strzecha, Strzegomska, Strzelca, Strzelecka, Strzeleckiego Pawła Edmunda, Strzelińska, Strzeszyńska, Strzyżowska, Studzienna, Styczyńskiego Wincentego, Sucha, Sucharskiego Henryka, Sucholeska, Sulechowska, Suliszewska, Sulmierzycka, Sułkowicka, Sułowska, Suszki Jerzego, Suwalska, Swantibora, Swarożyca, Swarzędzka, Swinarskiego Artura Marii, Swoboda, Swojska, Sycowska, Sycylijska, Synów Pułku, Sypniewo, Syrenia, Syrokomli Władysława, Sytkowska, Szadecka, Szafirowa, Szaflarska, Szafran Heleny, Szałasa Kazimierza, Szałwiowa, Szamarzewskiego Augustyna, Szamocińska, Szamotulska, Szarotkowa, Szarych Szeregów, Szczawiowa, Szczawnicka, Szczecińska, Szczepankowo, Szczepanowskiego Stanisława, Szczęsna, Szczurkiewiczów Nuny i Bolesława, Szczytnicka, Szeherezady, Szelągowska, Szelburg-Zarębiny Ewy, Szenwalda Lucjana, Szewska, Szklarniowa, Szkolna, Szkunerowa, Szkutnicza, Szlachecka, Szmaragdowa, Szolca-Rogozińskiego Stefana, Szpaków, Szpitalna, Szpotańskiego Janusza, Szreniawska, Szronowa, Sztaudyngera Jana Izydora, Sztormowa, Szubińska, Szwajcarska, Szwedzka, Szweykowskiego Zygmunta, Szybowcowa, Szydłowiecka, Szydłowska, Szylinga Arnolda, Szymanowskiego Karola, Szymańskiego Romana, Szymborska, Szyperska, Ściegiennego Piotra, Ścinawska, Ślazowa, Śląska, Ślężańska, Śliska, Śliwkowa, Ślusarska, Śmiełowska, Śmigi, Śmigielska, Śniadeckich, Śniegockiego Henryka, Śpiewaków, Średnia, Średzka, Śremska, Śródecki Rynek, Śródka, Światopełka, Światowida Pl., Świątniczki, Świdnicka, Świebodzińska, Świecka, Świeradowska, Świerkowa, Świerzawska, Świetlana, Święciańska, Święcickiego Heliodora, Świętego Antoniego, Świętego Czesława, Świętego Floriana, Świętego Jacka, Świętego Jerzego, Świętego Leonarda, Świętego Michała, Świętego Rocha, Świętego Stanisława, Świętego Szczepana, Świętego Wawrzyńca, Świętego Wincentego, Świętego Wojciecha, Świętego Wojciecha Wzg., Świętej Kingi, Świętej Marii Magdaleny, Świętej Trójcy, Świętochny, Świętogórska, Świętojańska, Świętosławska, Świętowidzka, Święty Marcin, Świt, Taborowa, Taczaka Stanisława, Taczanowskiego Edmunda, Tańskiego Czesława, Tarczowa, Tarninowa, Tarnobrzeska, Tarnowska, Tatarakowa, Tatrzańska, Tczewska, Templińska, Teokryta, Terespolska, Ternicka, Tęczowa, Tokarska, Tokarzewskiego Michała, Tołstoja Lwa, Tomaszewskiego Adama, Tomaszowska, Tomickiego Piotra, Topazowa, Topolowa, Torfowa, Torowa, Toruńska, Toskańska, Towarowa, Traugutta Romualda, Trąmpczyńskiego Wojciecha, Treblińska, Trębacka, Troczyńskiego Konstantego, Trójpole, Truskawiecka, Truskawkowa, Trybunalska, Trzcianecka, Trzebawska, Trzebiatowska, Trzebińska, Trzemeszeńska, Tucholska, Tulipanowa, Tułodzieckiej Anieli, Turgieniewa Iwana, Turkusowa, Turniowa, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twardogórska, Twardowskiego (Pana Twardowskiego), Twardowskiego Jana, Tyca Teodora, Tyczyńska, Tylicka, Tylne Chwaliszewo, Tymiankowa, Tymienieckiego Kazimierza, Tyniecka, Tyrwacka, Tysiąclecia Os., Tyska, Ugory, Ułańska, Ułaszyna Henryka, Umińskiego Jana, Umultowska, Unii Lubelskiej, Unisława, Uprawna, Uradzka, Urbanowska, Urocza, Urodzajna, Urwista, Ustronna, Ustrońska, Ustrzycka, Uzdrowiskowa, Uznamska, Vetulaniego Tadeusza, Vrtela-Wierczyńskiego Stefana, Wachowiaka Stanisława, Wadowicka, Wagi, Wagrowska, Wałbrzyska, Wałecka, Wandy, Wańkowicza Melchiora, Warecka, Warmińska, Warowna, Warpińska, Warpnowska, Warszawska, Waryńskiego Ludwika Pl., Warzywna, Wawerska, Wawrzyniaka Piotra, Wąska, Wczasowa, Wejherowska, Wenecjańska, Wenedów, Wergiliusza, Wesoła, Węglowa, Węgorka Władysława, Węgorzewska, Wiankowa, Wiatraczna, Wiązowa, Wicherkiewicz Marii, Wichrowa, Wichrowe Wzgórze Os., Widawska, Widłakowa, Widna, Wiece, Wieczorynki, Wiedeńska, Wiejska, Wielichowska, Wielka, Wielkopolska Al., Wielkopolski Pl., Wieluńska, Wieniawskiego Henryka, Wieprawska, Wierchowa, Wieruszowska, Wierzbięcice, Wierzbowa, Wierzejewskiego Ireneusza, Wiesiołkowa, Wiesławy, Wietrzna, Wietrzykowskich, Wiewiórcza, Wieżowa, Więzowska, Wigury Stanisława, Wiklinowa, Wilanowska, Wilcza, Wilczak, Wildecki Rynek, Wileńska, Wilkanowicza Romana, Wilkońskich, Wilków Morskich, Willowa, Winiarska, Winiarskiego Bohdana, Winiary Os., Winklera Błażeja, Winna, Winogrady, Winogronowa, Wiosenna, Wiosny Ludów Pl., Wioślarska, Wirska, Wisłocka, Wiślana, Wiślicka, Wiśniowa, Witaszka Franciszka, Witkowska, Witosa Wincentego, Witosława, Wituchowska, Włada Franciszka, Władymira, Władysława Jagiełły Os., Władysława Łokietka Os., Włodarska, Włodkowica Pawła, Włoszakowicka, Włościańska, Wodna, Wodnika, Wojciechowskiego Zygmunta, Wojkiewicza Jana, Wojkowskich Julii i Antoniego, Wojnowicka, Wojska Polskiego, Wojskowa, Wolbromska, Wolińska, Wolnica, Wolności Pl., Wolska, Wolsztyńska, Wołczyńska, Wołkowyska, Wołodyjowskiego Michała, Wołowska, Wołyńska, Wonna, Worcella Stanisława, Woźna, Woźnicka, Wójtowska, Wrocławska, Wronczyńska, Wroniecka, Wrońskiego Józefa, Wrotyczowa, Wrzesińska, Wrzoska Adama, Wrzosowa, Wschodnia, Wschowska, Wspólna, Wszystkich Świętych, Wujka Jakuba (Księdza Jakuba Wujka), Wybickiego Józefa, Wybieg, Wygon, Wykopy, Wyłom, Wypoczynkowa, Wyrzyska, Wysockiego Piotra, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszeborska, Wyszomierska, Wyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego), Wyzwolenia, Wyżyny, Wzlotowa, Za Bramką, Za Cybiną, Za Cytadelą, Za Groblą, Zabrzańska, Zachodnia, Zacisze, Zagajnikowa, Zagłoby Jana Onufrego, Zagonowa, Zagórze, Zagórzycka, Zagrodnicza, Zajęcza, Zakątek, Zakopiańska, Zakręt, Zakrzewskiego Ksawerego, Zaleskiego Zygmunta, Załęże, Zambrowska, Zamenhofa Ludwika, Zamiejska, Zamknięta, Zamkowa, Zamojska, Zamoyskiego Władysława (Admirała Władysława Zamoyskiego), Zamysłowska, Zana Tomasza, Zaniemyska, Zawady, Zawiertowska, Zawilcowa, Ząbkowicka, Zbawiciela Pl., Zbąszyńska, Zbożowa, Zbyłowita, Zbyszka, Zdobywców Monte Cassino, Zdrojowa, Zdunowska, Zdzisławy, Zemborzycka, Zeylanda Janusza, Zgoda, Zgorzelecka, Ziarnista, Zieleńska, Zielewicza Ignacego, Zieliniec, Zielona, Ziemowita, Ziębicka, Zimowa, Zjazd, Złocieniecka, Złota, Złotej Kaczki, Złotowska, Zmartwychwstańców, Znanieckiego Floriana, Zodiakowa, Zołotowa Pawła, Zorza, Związku Walki Zbrojnej, Zwierzyniecka, Zwrotnicza, Zwycięstwa Os., Zygalskiego Henryka, Zygmunta Starego Os., Źródlana, Żabia, Żagańska, Żaglowa, Żarnowiecka, Żbikowa, Żegiestowska, Żeglarska, Żegockiego Krzysztofa, Żelazna, Żerkowska, Żeromskiego Stefana, Żlebowa, Żmigrodzka, Żmudzka, Żniniewiczów Janiny i Jana, Żnińska, Żniwna, Żołnierzy Lenino, Żołnierzy Narwiku, Żonkilowa, Żorska, Żukowska, Żuławska, Żupańskiego Jana, Żurawia, Żurawinowa, Żuromińska, Żwirki Franciszka, Żwirowa, Żydowska, Żymierskiego Józefa, Żytnia, Żywiecka, Żywocicka, Żywokostowa

Poznań - mapa

Poznań kod pocztowy

60-001, 60-002, 60-003, 60-004, 60-005, 60-008, 60-009, 60-012, 60-013, 60-101, 60-102, 60-103, 60-104, 60-105, 60-106, 60-107, 60-108, 60-111, 60-112, 60-113, 60-114, 60-115, 60-116, 60-118, 60-119, 60-121, 60-122, 60-123, 60-124, 60-125, 60-126, 60-128, 60-129, 60-131, 60-132, 60-133, 60-134, 60-135, 60-136, 60-137, 60-138, 60-139, 60-141, 60-142, 60-143, 60-144, 60-147, 60-148, 60-149, 60-151, 60-152, 60-153, 60-157, 60-158, 60-159, 60-161, 60-162, 60-163, 60-164, 60-166, 60-167, 60-168, 60-169, 60-171, 60-173, 60-174, 60-175, 60-176, 60-177, 60-178, 60-179, 60-182, 60-183, 60-184, 60-185, 60-186, 60-187, 60-188, 60-189, 60-192, 60-193, 60-194, 60-195, 60-196, 60-197, 60-198, 60-201, 60-202, 60-203, 60-204, 60-205, 60-206, 60-208, 60-209, 60-211, 60-212, 60-213, 60-214, 60-215, 60-216, 60-218, 60-219, 60-221, 60-222, 60-223, 60-224, 60-225, 60-226, 60-227, 60-228, 60-229, 60-231, 60-232, 60-233, 60-234, 60-235, 60-236, 60-237, 60-238, 60-239, 60-241, 60-242, 60-243, 60-244, 60-245, 60-246, 60-247, 60-248, 60-251, 60-252, 60-253, 60-254, 60-255, 60-256, 60-257, 60-258, 60-259, 60-261, 60-262, 60-263, 60-264, 60-265, 60-266, 60-267, 60-268, 60-269, 60-271, 60-272, 60-273, 60-274, 60-275, 60-276, 60-277, 60-278, 60-279, 60-281, 60-282, 60-283, 60-284, 60-286, 60-287, 60-288, 60-289, 60-301, 60-302, 60-303, 60-304, 60-306, 60-307, 60-308, 60-309, 60-311, 60-312, 60-313, 60-316, 60-317, 60-318, 60-319, 60-320, 60-321, 60-322, 60-323, 60-324, 60-325, 60-326, 60-327, 60-328, 60-329, 60-330, 60-331, 60-332, 60-334, 60-335, 60-336, 60-337, 60-338, 60-339, 60-341, 60-343, 60-344, 60-345, 60-346, 60-347, 60-348, 60-349, 60-351, 60-352, 60-354, 60-355, 60-356, 60-357, 60-358, 60-359, 60-361, 60-362, 60-363, 60-365, 60-366, 60-367, 60-368, 60-369, 60-371, 60-373, 60-374, 60-375, 60-376, 60-378, 60-379, 60-381, 60-382, 60-383, 60-384, 60-385, 60-386, 60-387, 60-388, 60-389, 60-391, 60-392, 60-393, 60-394, 60-395, 60-396, 60-397, 60-398, 60-401, 60-406, 60-407, 60-408, 60-409, 60-411, 60-412, 60-413, 60-415, 60-416, 60-418, 60-419, 60-421, 60-425, 60-427, 60-431, 60-432, 60-433, 60-434, 60-438, 60-439, 60-441, 60-442, 60-443, 60-446, 60-447, 60-449, 60-451, 60-452, 60-453, 60-454, 60-456, 60-457, 60-458, 60-461, 60-462, 60-463, 60-464, 60-465, 60-466, 60-467, 60-468, 60-469, 60-471, 60-472, 60-473, 60-474, 60-475, 60-476, 60-478, 60-479, 60-480, 60-501, 60-502, 60-503, 60-504, 60-505, 60-506, 60-508, 60-509, 60-511, 60-512, 60-513, 60-514, 60-516, 60-517, 60-518, 60-519, 60-521, 60-522, 60-523, 60-524, 60-525, 60-526, 60-527, 60-528, 60-529, 60-532, 60-533, 60-534, 60-535, 60-536, 60-537, 60-538, 60-539, 60-541, 60-542, 60-543, 60-544, 60-545, 60-546, 60-547, 60-548, 60-549, 60-551, 60-552, 60-553, 60-554, 60-555, 60-556, 60-557, 60-558, 60-559, 60-561, 60-562, 60-563, 60-564, 60-566, 60-567, 60-568, 60-569, 60-571, 60-572, 60-573, 60-574, 60-575, 60-576, 60-577, 60-578, 60-579, 60-581, 60-582, 60-583, 60-584, 60-586, 60-587, 60-588, 60-589, 60-591, 60-592, 60-593, 60-594, 60-595, 60-598, 60-601, 60-602, 60-603, 60-604, 60-605, 60-607, 60-608, 60-611, 60-612, 60-613, 60-614, 60-615, 60-616, 60-617, 60-618, 60-619, 60-621, 60-622, 60-623, 60-624, 60-625, 60-626, 60-627, 60-628, 60-631, 60-632, 60-637, 60-638, 60-639, 60-641, 60-642, 60-643, 60-644, 60-645, 60-646, 60-647, 60-648, 60-649, 60-650, 60-651, 60-652, 60-653, 60-654, 60-655, 60-656, 60-658, 60-661, 60-663, 60-665, 60-681, 60-682, 60-683, 60-684, 60-685, 60-686, 60-687, 60-688, 60-689, 60-691, 60-692, 60-693, 60-694, 60-701, 60-702, 60-703, 60-704, 60-705, 60-706, 60-707, 60-708, 60-709, 60-710, 60-711, 60-712, 60-713, 60-715, 60-716, 60-717, 60-718, 60-719, 60-720, 60-722, 60-723, 60-724, 60-725, 60-726, 60-727, 60-728, 60-729, 60-731, 60-732, 60-733, 60-734, 60-736, 60-737, 60-738, 60-739, 60-740, 60-741, 60-743, 60-744, 60-745, 60-746, 60-747, 60-748, 60-749, 60-750, 60-751, 60-753, 60-754, 60-755, 60-756, 60-757, 60-758, 60-759, 60-760, 60-761, 60-762, 60-763, 60-764, 60-765, 60-766, 60-767, 60-768, 60-769, 60-770, 60-771, 60-772, 60-773, 60-774, 60-775, 60-778, 60-779, 60-780, 60-781, 60-782, 60-783, 60-784, 60-785, 60-786, 60-787, 60-788, 60-789, 60-790, 60-791, 60-792, 60-801, 60-802, 60-803, 60-804, 60-805, 60-806, 60-808, 60-809, 60-810, 60-811, 60-812, 60-813, 60-814, 60-815, 60-816, 60-817, 60-818, 60-819, 60-820, 60-822, 60-823, 60-824, 60-825, 60-826, 60-829, 60-830, 60-831, 60-832, 60-833, 60-834, 60-835, 60-836, 60-837, 60-838, 60-839, 60-840, 60-841, 60-842, 60-843, 60-844, 60-845, 60-846, 60-847, 60-848, 60-849, 60-850, 60-851, 60-852, 60-853, 60-854, 60-855, 60-856, 60-857, 60-858, 60-859, 60-860, 60-861, 60-862, 60-863, 60-864, 60-865, 60-866, 60-867, 61-001, 61-002, 61-003, 61-005, 61-006, 61-007, 61-008, 61-011, 61-012, 61-013, 61-014, 61-015, 61-016, 61-017, 61-019, 61-021, 61-022, 61-023, 61-024, 61-028, 61-029, 61-031, 61-033, 61-035, 61-036, 61-037, 61-038, 61-039, 61-041, 61-042, 61-044, 61-045, 61-046, 61-047, 61-048, 61-049, 61-051, 61-052, 61-053, 61-054, 61-055, 61-056, 61-057, 61-058, 61-059, 61-062, 61-063, 61-064, 61-065, 61-066, 61-070, 61-101, 61-102, 61-103, 61-104, 61-105, 61-108, 61-109, 61-111, 61-112, 61-113, 61-114, 61-115, 61-116, 61-117, 61-118, 61-119, 61-121, 61-122, 61-123, 61-124, 61-125, 61-126, 61-127, 61-128, 61-129, 61-131, 61-132, 61-136, 61-138, 61-139, 61-141, 61-142, 61-144, 61-145, 61-146, 61-147, 61-148, 61-149, 61-151, 61-152, 61-153, 61-154, 61-155, 61-156, 61-157, 61-158, 61-159, 61-161, 61-162, 61-163, 61-164, 61-165, 61-166, 61-167, 61-168, 61-203, 61-204, 61-205, 61-206, 61-207, 61-208, 61-209, 61-211, 61-212, 61-213, 61-214, 61-215, 61-216, 61-217, 61-218, 61-219, 61-221, 61-222, 61-223, 61-224, 61-225, 61-226, 61-227, 61-228, 61-229, 61-231, 61-233, 61-234, 61-235, 61-236, 61-237, 61-238, 61-239, 61-241, 61-242, 61-243, 61-244, 61-245, 61-246, 61-248, 61-249, 61-251, 61-252, 61-253, 61-255, 61-285, 61-286, 61-287, 61-288, 61-289, 61-290, 61-291, 61-292, 61-293, 61-294, 61-295, 61-296, 61-297, 61-298, 61-299, 61-302, 61-303, 61-304, 61-306, 61-307, 61-308, 61-309, 61-311, 61-312, 61-313, 61-314, 61-315, 61-316, 61-317, 61-318, 61-321, 61-323, 61-324, 61-327, 61-328, 61-329, 61-332, 61-333, 61-334, 61-335, 61-337, 61-339, 61-341, 61-343, 61-344, 61-345, 61-347, 61-348, 61-351, 61-353, 61-354, 61-355, 61-357, 61-359, 61-361, 61-362, 61-366, 61-367, 61-368, 61-369, 61-371, 61-373, 61-374, 61-375, 61-376, 61-377, 61-378, 61-379, 61-381, 61-382, 61-383, 61-384, 61-385, 61-386, 61-387, 61-388, 61-389, 61-392, 61-393, 61-394, 61-395, 61-396, 61-397, 61-401, 61-402, 61-403, 61-404, 61-405, 61-406, 61-407, 61-408, 61-409, 61-411, 61-412, 61-413, 61-414, 61-415, 61-417, 61-418, 61-419, 61-421, 61-422, 61-423, 61-424, 61-425, 61-426, 61-427, 61-428, 61-429, 61-431, 61-432, 61-433, 61-434, 61-435, 61-436, 61-437, 61-441, 61-442, 61-443, 61-444, 61-445, 61-446, 61-447, 61-448, 61-449, 61-450, 61-451, 61-453, 61-454, 61-455, 61-456, 61-457, 61-458, 61-459, 61-461, 61-462, 61-463, 61-464, 61-465, 61-466, 61-467, 61-468, 61-469, 61-471, 61-472, 61-473, 61-474, 61-475, 61-476, 61-477, 61-478, 61-479, 61-481, 61-482, 61-483, 61-485, 61-486, 61-487, 61-488, 61-489, 61-491, 61-492, 61-493, 61-494, 61-495, 61-501, 61-502, 61-503, 61-504, 61-505, 61-507, 61-508, 61-509, 61-511, 61-512, 61-513, 61-514, 61-515, 61-517, 61-518, 61-519, 61-521, 61-522, 61-523, 61-524, 61-525, 61-526, 61-527, 61-528, 61-529, 61-531, 61-532, 61-534, 61-535, 61-536, 61-537, 61-538, 61-541, 61-542, 61-543, 61-544, 61-545, 61-546, 61-547, 61-548, 61-551, 61-552, 61-553, 61-555, 61-556, 61-558, 61-559, 61-561, 61-562, 61-563, 61-564, 61-565, 61-567, 61-568, 61-569, 61-571, 61-572, 61-573, 61-574, 61-575, 61-576, 61-577, 61-578, 61-579, 61-581, 61-582, 61-583, 61-584, 61-586, 61-588, 61-601, 61-602, 61-605, 61-606, 61-607, 61-608, 61-609, 61-611, 61-612, 61-613, 61-614, 61-615, 61-616, 61-619, 61-621, 61-622, 61-623, 61-624, 61-625, 61-626, 61-627, 61-628, 61-629, 61-631, 61-632, 61-633, 61-634, 61-635, 61-636, 61-637, 61-638, 61-639, 61-641, 61-642, 61-643, 61-644, 61-645, 61-646, 61-647, 61-648, 61-649, 61-650, 61-651, 61-652, 61-653, 61-654, 61-655, 61-656, 61-657, 61-658, 61-659, 61-661, 61-662, 61-663, 61-664, 61-666, 61-667, 61-668, 61-671, 61-672, 61-673, 61-674, 61-675, 61-676, 61-677, 61-678, 61-679, 61-680, 61-681, 61-682, 61-683, 61-684, 61-685, 61-686, 61-687, 61-688, 61-689, 61-692, 61-693, 61-694, 61-695, 61-696, 61-697, 61-698, 61-699, 61-701, 61-702, 61-703, 61-704, 61-705, 61-706, 61-707, 61-708, 61-709, 61-710, 61-711, 61-712, 61-713, 61-714, 61-715, 61-716, 61-717, 61-718, 61-719, 61-725, 61-726, 61-727, 61-728, 61-729, 61-730, 61-731, 61-732, 61-733, 61-734, 61-735, 61-736, 61-737, 61-738, 61-739, 61-741, 61-742, 61-743, 61-744, 61-745, 61-746, 61-747, 61-748, 61-749, 61-751, 61-752, 61-753, 61-754, 61-755, 61-756, 61-757, 61-758, 61-759, 61-760, 61-761, 61-762, 61-763, 61-764, 61-765, 61-766, 61-767, 61-768, 61-770, 61-771, 61-772, 61-773, 61-774, 61-775, 61-776, 61-777, 61-778, 61-779, 61-781, 61-782, 61-801, 61-802, 61-803, 61-804, 61-805, 61-806, 61-807, 61-808, 61-809, 61-810, 61-812, 61-813, 61-814, 61-815, 61-816, 61-817, 61-818, 61-819, 61-820, 61-821, 61-823, 61-825, 61-826, 61-827, 61-828, 61-829, 61-831, 61-832, 61-833, 61-834, 61-835, 61-836, 61-837, 61-838, 61-840, 61-841, 61-842, 61-843, 61-844, 61-845, 61-846, 61-847, 61-848, 61-849, 61-850, 61-851, 61-853, 61-854, 61-856, 61-857, 61-858, 61-859, 61-860, 61-861, 61-862, 61-863, 61-866, 61-867, 61-868, 61-869, 61-871, 61-872, 61-873, 61-874, 61-875, 61-876, 61-877, 61-878, 61-879, 61-880, 61-881, 61-882, 61-883, 61-884, 61-885, 61-886, 61-887, 61-888, 61-889, 61-891, 61-892, 61-893, 61-894, 61-895, 61-896, 61-897

Poznań - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

60-943 CI Oddział Regionalny w Poznaniu - Poznań, Głogowska 17
60-942 CP Oddział Rejonowy Poznań-Miasto - Poznań, Kościuszki Tadeusza 77
60-943 CP Oddział Rejonowy Poznań-Województwo - Poznań, Głogowska 17
60-940 CR Oddział Regionalny w Poznaniu - Poznań, Kościuszki Tadeusza 77
60-943 CUK Oddział Regionalny w Poznaniu - Poznań, Głogowska 17

Poznań - placówki Poczty Polskiej

60-700 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Grunwaldzka 17
60-160 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Jugosłowiańska 54
60-160 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Magnoliowa 7
60-350 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Ognik 13
60-350 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Szamotulska 46
60-660 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Błękitna 1/7
60-580 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Lotnictwa Polskiego Os. 109
60-660 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka) 17
61-740 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Łaskarza Andrzeja 6
61-890 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Libelta Karola 22
60-670 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Obornicka 270
61-640 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Serbska 7
60-670 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Stefana Batorego Os. 15
60-670 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Władysława Jagiełły Os. 8
61-530 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), 28 Czerwca 1956 R. 161
61-440 Agencja Pocztowa Poznań - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Kunickiego Stanisława 6
61-890 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 1 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Dąbrowskiego Jana Henryka 9/11
61-010 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 10 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Śródecki Rynek 3
60-962 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 10 - Poznań skrytki/przegródki,
61-670 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 13 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Wilczak 18
60-700 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 2 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Łazarski Rynek 7
60-986 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 2 - Poznań skrytki/przegródki,
60-460 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 20 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Chojnicka 76
60-460 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 20 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Słupska 25
61-540 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 21 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Świętego Czesława 2
60-973 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 21 - Poznań skrytki/przegródki,
61-310 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 25 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Nowotarska 7
60-470 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 29 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Literacka 45/b
60-993 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 29 - Poznań skrytki/przegródki,
60-470 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 29 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Szarych Szeregów 13
60-946 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 29 - Poznań skrytki/przegródki,
61-440 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 33 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), 28 Czerwca 1956 R. 309
61-440 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 33 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Saperska 46a
60-984 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 33 - Poznań skrytki/przegródki,
60-260 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 34 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Górecka 30
60-989 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 34 - Poznań skrytki/przegródki,
61-140 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 36 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Kórnicka 5
60-985 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 36 - Poznań skrytki/przegródki,
60-580 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 37 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Gorczyczewskiego Jana 1
60-580 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 37 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego Augustyna 54
60-580 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 37 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Tatrzańska 1/5
60-350 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 38 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Bukowska 156
60-350 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 38 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Grunwaldzka 60
60-690 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 4 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Stefana Batorego Os. 59
61-360 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 41 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Głuszyna 136
61-410 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 42 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Leszczyńska 170/c
61-240 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 43 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Szwedzka 6
61-240 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 43 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Tysiąclecia Os. 30
60-971 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 43 - Poznań skrytki/przegródki,
60-130 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 45 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Głogowska 179
60-951 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 45 - Poznań skrytki/przegródki,
61-220 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 46 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Oświecenia Os. 37/38
60-983 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 46 - Poznań skrytki/przegródki,
61-370 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 49 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Zamenhofa Ludwika 133
61-530 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 5 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Dolna Wilda 16/b
61-640 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 50 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Dożynkowa 9
60-966 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 50 - Poznań skrytki/przegródki,
61-640 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 50 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Pod Lipami Os. 104
61-640 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 50 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Słowiańska 132/B
61-640 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 50 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Zwycięstwa Os. 110/d
60-680 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 53 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Wojciechowskiego Zygmunta 3/5
61-280 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 54 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Lecha Os. 43
60-982 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 54 - Poznań skrytki/przegródki,
60-660 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 56 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Wojska Polskiego 84
60-660 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 56 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Wołyńska 6
60-987 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 56 - Poznań skrytki/przegródki,
60-670 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 60 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Drewsa Romana 3/e
60-991 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 60 - Poznań skrytki/przegródki,
61-610 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 61 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Naramowicka 203/c
61-120 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 68 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Katowicka 79b
60-954 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 68 - Poznań skrytki/przegródki,
61-043 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 69 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Mścibora 67
60-976 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 69 - Poznań skrytki/przegródki,
61-043 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 69 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Przemysława Os. 8/c
61-043 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 69 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Warszawska 137
61-870 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 72 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Strzelecka 42
60-988 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 72 - Poznań skrytki/przegródki,
60-240 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 74 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Fabianowo 2
61-740 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 9 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Paderewskiego Ignacego 11
61-740 Filia Urzędu Pocztgowego Poznań 9 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Piaskowa 6
60-800 PP Poznań P102 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Głogowska 23
61-890 Urząd Pocztowy Poznań 1 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Kościuszki Tadeusza 77
60-972 Urząd Pocztowy Poznań 1 - Poznań skrytki/przegródki,
61-010 Urząd Pocztowy Poznań 10 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Główna 58
60-960 Urząd Pocztowy Poznań 10 - Poznań skrytki/przegródki,
61-620 Urząd Pocztowy Poznań 11 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Karpia 25
61-670 Urząd Pocztowy Poznań 13 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Wichrowe Wzgórze Os. 104
60-980 Urząd Pocztowy Poznań 13 - Poznań skrytki/przegródki,
60-700 Urząd Pocztowy Poznań 2 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Głogowska 17
60-959 Urząd Pocztowy Poznań 2 - Poznań skrytki/przegródki,
60-460 Urząd Pocztowy Poznań 20 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Sułowska 1
61-540 Urząd Pocztowy Poznań 21 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Przemysłowa 64
61-310 Urząd Pocztowy Poznań 25 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Szczepankowo 72
60-470 Urząd Pocztowy Poznań 29 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Strzeszyńska 63
60-995 Urząd Pocztowy Poznań 29 - Poznań skrytki/przegródki,
61-250 Urząd Pocztowy Poznań 3 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Orła Białego Os. 3
60-956 Urząd Pocztowy Poznań 3 - Poznań skrytki/przegródki,
61-780 Urząd Pocztowy Poznań 32 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Wodna 17/19
61-440 Urząd Pocztowy Poznań 33 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), 28 Czerwca 1956 R. 355
60-964 Urząd Pocztowy Poznań 33 - Poznań skrytki/przegródki,
60-260 Urząd Pocztowy Poznań 34 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Chociszewskiego Józefa 18/20
60-952 Urząd Pocztowy Poznań 34 - Poznań skrytki/przegródki,
61-140 Urząd Pocztowy Poznań 36 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Piastowskie Os. 74
60-961 Urząd Pocztowy Poznań 36 - Poznań skrytki/przegródki,
60-580 Urząd Pocztowy Poznań 37 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Szpitalna 2
60-955 Urząd Pocztowy Poznań 37 - Poznań skrytki/przegródki,
60-350 Urząd Pocztowy Poznań 38 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Grochowska 79
60-953 Urząd Pocztowy Poznań 38 - Poznań skrytki/przegródki,
60-690 Urząd Pocztowy Poznań 4 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Sobieskiego Jana III Os. 52
61-360 Urząd Pocztowy Poznań 41 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Starołęcka 42
60-963 Urząd Pocztowy Poznań 41 - Poznań skrytki/przegródki,
61-410 Urząd Pocztowy Poznań 42 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), Opolska 114/a
60-992 Urząd Pocztowy Poznań 42 - Poznań skrytki/przegródki,
61-240 Urząd Pocztowy Poznań 43 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rusa Os. 54
60-990 Urząd Pocztowy Poznań 43 - Poznań skrytki/przegródki,
60-130 Urząd Pocztowy Poznań 45 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Ściegiennego Piotra 50
60-979 Urząd Pocztowy Poznań 45 - Poznań skrytki/przegródki,
61-220 Urząd Pocztowy Poznań 46 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Jagiellońskie Os. 120
60-160 Urząd Pocztowy Poznań 47 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Jawornicka 8
60-968 Urząd Pocztowy Poznań 47 - Poznań skrytki/przegródki,
61-370 Urząd Pocztowy Poznań 49 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Armii Krajowej Os. 101
60-977 Urząd Pocztowy Poznań 49 - Poznań skrytki/przegródki,
61-530 Urząd Pocztowy Poznań 5 - Poznań Poznań (Poznań-Wilda), 28 Czerwca 1956 R. 132
60-965 Urząd Pocztowy Poznań 5 - Poznań skrytki/przegródki,
61-640 Urząd Pocztowy Poznań 50 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Przyjaźni Os. 115
60-950 Urząd Pocztowy Poznań 50 - Poznań skrytki/przegródki,
60-680 Urząd Pocztowy Poznań 53 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Bolesława Chrobrego Os. 101/15
61-280 Urząd Pocztowy Poznań 54 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Czecha Os. 73/74
60-974 Urząd Pocztowy Poznań 54 - Poznań skrytki/przegródki,
60-660 Urząd Pocztowy Poznań 56 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Piątkowska 123/a
60-970 Urząd Pocztowy Poznań 56 - Poznań skrytki/przegródki,
60-870 Urząd Pocztowy Poznań 6 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Jeżycki Rynek 1/2
60-670 Urząd Pocztowy Poznań 60 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Bolesława Śmiałego Os. 104
60-969 Urząd Pocztowy Poznań 60 - Poznań skrytki/przegródki,
61-610 Urząd Pocztowy Poznań 61 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Władysława Łokietka Os. 102
60-975 Urząd Pocztowy Poznań 61 - Poznań skrytki/przegródki,
60-880 Urząd Pocztowy Poznań 66 - Poznań Poznań (Poznań-Jeżyce), Poznańska 19
60-957 Urząd Pocztowy Poznań 66 - Poznań skrytki/przegródki,
61-120 Urząd Pocztowy Poznań 68 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Piastowskie Os. 117
61-043 Urząd Pocztowy Poznań 69 - Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Mogileńska 8
60-958 Urząd Pocztowy Poznań 69 - Poznań skrytki/przegródki,
61-800 Urząd Pocztowy Poznań 70 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Wiosny Ludów Pl. 2
61-870 Urząd Pocztowy Poznań 72 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), Półwiejska 16
60-190 Urząd Pocztowy Poznań 73 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Rumcajsa 2/a
60-240 Urząd Pocztowy Poznań 74 - Poznań Poznań (Poznań-Grunwald), Głogowska 132/140
60-994 Urząd Pocztowy Poznań 74 - Poznań skrytki/przegródki,
61-740 Urząd Pocztowy Poznań 9 - Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto), 23 Lutego 28
60-967 Urząd Pocztowy Poznań 9 - Poznań skrytki/przegródki,