województwo mazowieckie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: WP
Liczba kodów pocztowych: 9 - Płock kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 17
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Płock - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 21 Stycznia, 3 Maja, 7 Czerwca 1991 Roku, Agrestowa, Akacjowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej Al., Asnyka Adama, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Banacha Stefana, Bartnicza, Basenowa, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Parasol", Batalionu "Zośka", Batorego Stefana, Białowieska, Bielska, Bliska, Błonie, Błotna, Boczna, Borowicka, Boryszewska, Botaniczna, Browarna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa, Chemików, Chmielna, Chmielowa, Chopina Fryderyka, Chruściela Antoniego, Cicha, Ciechomicka, Ciechomskiego Michała, Cisowa, Czereśniowa, Czerwonych Kosynierów, Czwartaków, Darniowa, Dąbrowskiego Jarosława Pl. (Generała Jarosława Dąbrowskiego), Dąbrowskiej Marii, Dąbrówki, Dębowa, Długa, Dobrowolskiego Stanisława Ryszarda, Dobrzykowska, Dobrzyńska, Dojazd, Doktora Judyma, Dolna, Drozdowa, Drzewna, Dworcowa, Dybowskiego Benedykta, Dywizjonu 303, Działkowa, Dziedziniec, Dziewiarska, Fabryczna, Filtrowa, Flisacka, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garleja Tadeusza, Gawareckiego Wincentego Hipolita, Gąbińska, Gęsia, Gierzyńskiego Tadeusza, Gintera Tadeusza, Głowackiego Bartosza, Gmury, Gościniec, Górka, Górna, Góry, Grabińska, Grabowa, Grabówka, Gradowskiego Antolka (Harcerza Antolka Gradowskiego), Graniczna, Grodzka, Gromadzka, Gronowa, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Gwardii Ludowej, Harcerska, Herbaciana, Hermana Władysława, Heweliusza Jana, Honorowych Dawców Krwi, Hubalczyków, Imielnicka, Jabłczyńskiej Anny, Jabłoni, Jachowicza Stanisława Al., Jakubowskiego Jana Zygmunta, Jana Pawła II Al., Janówek, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jerozolimska, Jesienna, Jesionowa, Jeziorna, Jodłowa, Jordanowska, Kacza, Kalinowa, Kamińskiej Stefanii, Kapitańska, Karadźica Vuka Pasaż, Kasztanowa, Kaszubska, Kawieckiego Juliusza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Kilińskiego Jana Al., Klonowa, Kobylińskiego Floriana Al., Kochanowskiego Jana, Kolberga Oskara, Kolegialna, Kolejowa, Kołłątaja Hugo, Kołodzieja Piasta, Kombatantów, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Kossobudzkiego Szymona, Kostrogaj, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kotwiczna, Krakówka, Kredytowa, Kręta, Królewiecka, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Krzywickiego Ludwika, Krzywoustego Bolesława, Kujawska, Kurpiowska, Kutnowska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kwiatka Józefa, Kwiatowa, Lachmana Wacława, Lasockiego Ignacego (Księdza Ignacego Lasockiego), Lawendowa, Lenartowicza Teofila, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lipowa, Lisia, Liściasta, Lokalna, Lotników, Lubuska, Łamana, Łącka, Łączna, Łączniczek, Łąkowa, Łomżyńska, Łowicka, Łukasiewicza Ignacego, Macieszy Aleksandra, Majowa, Malinowa, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małopolska, Maneżowa, Marynarska, Maszewska, Mazowiecka, Mazura Władysława, Mazurska, Medyczna, Mehoffera Józefa, Mickiewicza Adama, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Miła, Miodowa, Misjonarska, Młyńska, Modrzewiowa, Mokra, Monte Cassino, Morelowa, Morykoniego Kajetana, Mostowa, Mościckiego Ignacego (Prezydenta Ignacego Mościckiego), Motylowa, Myśliwska, Na Skarpie, Na Stoku, Nadwiślańska, Nałkowskiej Zofii, Narutowicza Gabriela Pl., Nauczycielska, Niecała, Nizinna, Norbertańska, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowociechomicka, Nowoosiedlowa, Nowowiejskiego Antoniego Juliana (Arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego), Nowy Rynek Pl., Oaza, Obejście, Obrońców Helu, Obrońców Płocka 1920 Roku, Obrońców Warszawy Pl., Obrońców Westerplatte, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Okopowa, Okólna, Okrzei Stefana, Orlińskiego Jana, Orzechowa, Osiedlowa, Ossowskiego Henryka, Ostatnia, Ośnicka, Otolińska, Owocowa, Padlewskiego Zygmunta, Pałacowa, Parcele, Parkowa, Parowa, Partyzantów, Pasaż, Paśniki, Patriotów, Pedagogiczna, Piaska Faustyna, Piaski, Piaskowa, Piekarska, Piesza, Piękna, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piwna, Płocka, Płoskiego Eugeniusza, Pocztowa, Podchorążych, Podgórze, Podlaska, Podleśna, Podwale, Pogodna, Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Pomorska, Popłacińska, Poprzeczna, Portowa, Porzeczkowa, Powiśle, Powstańców Styczniowych, Poziomkowa, Północna, Prosta, Przemysłowa, Przeskok, Przesmyk, Przyszkolna, Przytulna, Pszczela, Pszenna, Puchalskiego Mariana, Reja Mikołaja, Rekreacyjna, Rembielińskiego Rajmunda, Rogowskiego Zygmunta, Roguckiego Antoniego Al., Rolna, Rozego Fryderyka, Roztocze, Różana, Rudego Bytnara Jana, Rumiankowa, Rutskich Haliny i Stefana, Rybaki, Rybna, Rzeczna, Sadowa, Salezjańska, Sannicka, Saperska, Sarnia, Semestralna, Sielska, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sierpecka, Siewna, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skierkowskiego Władysława (Księdza Władysława Skierkowskiego), Skłodowskiej-Curie Marii, Skrajna, Słodowa, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowicza, Sołdka Stanisława, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Staromiejska, Stary Rynek Pl., Staszica Stanisława, Stoczniowa, Stodółkiewicza Alojzego, Strażacka, Strzelecka, Studzienna, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sukcesorska, Swojska, Synagogalna, Synów Pułku, Szarych Szeregów, Szczęsnego Stefana, Szkutnicza, Szpacza, Szpitalna, Śląska, Śliwowa, Śniadeckiego Jędrzeja, Środkowa, Świerkowa, Świętego Huberta, Świętego Wojciecha, Targowa, Tartaczna, Teligi Leonida, Tęczowa, Tokarska, Topolowa, Torowa, Traktowa, Traugutta Romualda, Tumska, Tuwima Juliana, Tymiankowa, Tysiąclecia, Ukośna, Ułańska, Urbanowo, Urocza, Urodzajna, Wakacyjna, Walecznych, Wańkowicza Melchiora, Warmińska, Warszawska, Wąska, Wesoła, Wesółka, Wiadukt, Wiatraki, Wiązowa, Widna, Widok, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Wilczyńskiego Jana, Wiosenna, Wiślana, Wiśniewskiego Stanisława, Wiśniowa, Witosa Wincentego Pl., Włościany, Wodna, Wolskiego Zygmunta, Wójtowa, Wronia, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wygon, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszogrodzka, Zacisze, Zagroda, Zajęcza, Zakątek, Zakole, Zalesie, Zalewskiego Kazimierza, Zapłotek, Zarzeczna, Zaścianek, Zaułek, Zbożowa, Zdrojowa, Zduńska, Zdziarskiego Bolesława, Zglenickiego Witolda, Zgodna, Zielona, Zielony Pl., Ziołowa, Złota, Zubrzyckiego Franciszka, Źródlana, Żabia, Żelazna, Żuławska, Żurawia, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żytnia, Żywiczna, Żyzna

Płock - mapa

Płock - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

09-401 CL Oddział Terenowy w Płocku - Płock, Przemysłowa 19
09-400 CP Oddział Rejonowy w Płocku - Płock, Bielska 14 B

Płock - placówki Poczty Polskiej

09-400 Filia Urzędu Pocztgowego Płock 1 - Płock, Medyczna 19
09-402 Filia Urzędu Pocztgowego Płock 4 - Płock, Kolegialna 26c
09-420 PP Płock W501 - Płock, Przemysłowa 19
09-400 Urząd Pocztowy Płock 1 - Płock, Bielska 14 B
09-408 Urząd Pocztowy Płock 10 - Płock, Żelazna 1
09-409 Urząd Pocztowy Płock 11 - Płock, Walecznych 9
09-410 Urząd Pocztowy Płock 12 - Płock, Wyszogrodzka 161
09-417 Urząd Pocztowy Płock 13 - Płock, Gwardii Ludowej 6
09-418 Urząd Pocztowy Płock 14 - Płock, Wyszogrodzka 9
09-419 Urząd Pocztowy Płock 15 - Płock, Dworcowa 12 B
09-401 Urząd Pocztowy Płock 3 - Płock, Kolejowa 41
09-402 Urząd Pocztowy Płock 4 - Płock, Jachowicza Stanisława Al. 21
09-403 Urząd Pocztowy Płock 5 - Płock, Czwartaków 16
09-404 Urząd Pocztowy Płock 6 - Płock, Grodzka 10
09-405 Urząd Pocztowy Płock 7 - Płock, Skłodowskiej-Curie Marii 1
09-406 Urząd Pocztowy Płock 8 - Płock, Tysiąclecia 10
09-407 Urząd Pocztowy Płock 9 - Płock, Gierzyńskiego Tadeusza 17