województwo opolskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 478 - Opole kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 2
Liczba placówek Poczty Polskiej: 19
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Opole - ulice

1 Maja, 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej, 11 Listopada, Adama, Adamka Jana, Agrestowa, Akacjowa, Amarantowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Asnyka Adama, Astrów, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Baldego Stefana (Księdza Stefana Baldego), Bałtycka, Banacha Stefana (Profesora Stefana Banacha), Barlickiego Norberta, Bassego Augusta, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Parasol", Batalionu "Zośka", Batorego Stefana, Bażantowa, Beskidzka, Beżowa, Biała, Biasa Wojciecha, Biegasa Bolesława, Bielska, Bierkowicka, Bieszczadzka, Błękitna, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Bolka II, Bończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka), Borka Henryka (Profesora Henryka Borka), Borowskiego Tadeusza, Borówkowa, Borysławska, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Bożka Arki, Brezy Tadeusza, Bronicza Stanisława, Broniewskiego Władysława, Browarna, Brzechwy Jana, Brzegowa, Brzozowa, Budowlanych, Budziszyńska, Buhla Franciszka Józefa, Bukowa, Bytnara 'Rudego' Jana, Bytomska, Bzów, Ceglana, Cementowa, Chabrów, Chełmońskiego Józefa Pl., Chełmska, Chłodnicza, Chmielowicka, Chodowieckiego Daniela, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Cicha, Ciekawa, Cieszyńska, Ciołkowskiego Konstantego, Cisowa, Cmentarna, Cybisa Jana, Cygana Józefa, Czaplaka Józefa (Ojca Józefa Czaplaka), Czarnowąska, Czeremchowa, Czereśniowa, Częstochowska, Czogały Leona, Daleka, Dambonia Alojzego, Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota), Daszyńskiego Ignacego Pl., Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Dąbrowszczaków, Dekabrystów, Deyny Kazimierza, Dębowa, Diamentowa, Dmowskiego Romana, Dobisa Józefa, Dobra, Doktora Franciszka Gabriela, Dolnośląska, Domańskiego Bolesława (Księdza Bolesława Domańskiego), Domowa, Doroszewskiego Witolda, Dożynkowa, Drobiarska, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Dunikowskiego Ksawerego, Dwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego), Dworcowy Pl., Dworska, Działkowa, Dzierżonia Jana (Księdza Jana Dzierżonia), Dziewanny, Dzikiej Róży, Einsteina Alberta, Elsnera Józefa, Etnografów, Fabryczna, Fałata Juliana, Fieldorfa Emila, Fiołkowa, Franciszkańska, Frankiewicza Edwarda (Ojca Edwarda Frankiewicza), Gagarina Jurija, Gajcego Tadeusza, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gawędy, Gdańska, Geodetów, Glenska Teodora, Gliwicka, Glogego Józefa, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Gminna, Gojawiczyńskiej Poli, Golachowskiego Stefana (Profesora Stefana Golachowskiego), Gołębia, Gombrowicza Witolda, Gomołów, Gorzołki Wiktora, Gosławicka, Gospodarcza, Gozdek Heleny, Górna, Górnicza, Górnośląska, Górskiego Kazimierza, Granatowa, Graniczna, Grenadierów, Grobla, Grochowiaka Stanisława, Grodzieńska, Grodzka, Groszowicka, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Grudzicka, Gruntowa, Grunwaldzka, Gryczana, Grzesika Karola, Grzonki Stanisława, Grzybowa, Gwarków, Hallera Józefa, Harcerska, Henryka Pobożnego, Hlouszka Wincentego, Horoszkiewicza Romana, Huculska, Hutnicza, Irydowa, Irysów, Iwaszkiewicza Jarosława, Jagiellonów, Jaglana, Jagodowa, Jałowcowa, Jana, Jana Augustyna, Jana Kazimierza Pl., Jana Wiktora, Jankowskiego Jana Stanisława, Jantar Anny, Jaronia Jana Nikodema, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaśminów, Jaworowa, Jeleniogórska, Jesienna, Jesionowa, Jeżynowa, Jęczmienna, Jodłowa, Józefa, Józefa Barona, Kaletnicza, Kalinowa, Kaliska, Kamienna, Kamińskiego Aleksandra (Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego), Kanałowa, Kani Jakuba, Karłowicza Mieczysława, Karminowa, Karpacka, Kasperka Kazimierza, Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Kaszubska, Katarzyny, Katedralna, Katedralny Pl., Katowicka, Kępska, Kielecka, Kilińskiego Jana, Klimasa Czesława (Księdza Czesława Klimasa), Klonowa, Kluczborska, Kłodzka, Kochanowskiego Jana, Kokota Józefa (Profesora Józefa Kokota), Kolbuszewskiego Stanisława (Profesora Stanisława Kolbuszewskiego), Kolegiacka, Kolejowa, Kolonijna, Kołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja), Komara Władysława, Kominka Bolesława (Kardynała Bolesława Kominka), Konduktorska, Konopnickiej Marii, Konstytucji 3 Maja Pl., Konsularna, Konwalii, Kopernika Mikołaja Pl., Koraszewskiego Bronisława, Korczaka Janusza, Korfantego Wojciecha, Kosmonautów, Kossaka Juliusza, Kostki-Napierskiego Aleksandra, Kosynierów, Koszalińska, Koszyka Szymona, Kościelny Pl., Kościuszki Tadeusza, Kośnego Augustyna, Kotarbińskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kotarbińskiego), Kowalska, Kozielska, Koziołka Karola (Księdza Karola Koziołka), Krakowska, Krapkowicka, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krawiecka, Kredytowa, Kremsera Fryderyka, Kręta, Krokusów, Kropidły Jana, Królowej Jadwigi, Krótka, Krupnicza, Kryłowa Iwana, Krzanowicka, Krzemieniecka, Książąt Opolskich, Książęca, Księcia Jana Dobrego, Kujawska, Kulczyńskiego Stanisława (Profesora Stanisława Kulczyńskiego), Kurpierza Franciszka, Kurpiowska, Kusocińskiego Janusza, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwoczka Jana, Lajkonika, Lawendowa, Lechonia Jana, Legnicka, Lelewela Joachima, Leszczynowa, Leśmiana Bolesława, Leśna, Leśnicka, Licealna, Ligonia Juliusza, Ligudy Alojzego (Księdza Alojzego Ligudy), Limanowskiego Bolesława, Limby, Lipiny, Lipowa, Lompy Józefa, Londzina Józefa (Księdza Józefa Londzina), Lubelska, Luboszycka, Ludowa, Lwowska, Łangowskiego Jana, Łanowa, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łowicka, Łódzka, Łukasiewicza Ignacego, Macierzankowa, Magazynowa, Majora Hubala, Majowa, Maków, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Kazimierza, Malinowa, Mała, Małgorzaty, Małopolska, Mały Rynek, Marka z Imielnicy, Marzanny, Masłowskiego Stanisława, Matei Oswalda (Profesora Oswalda Matei), Matejki Jana, Mazowiecka, Mazurek Stefanii, Mazurska, Mehla Franciszka, Metalowa, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mickiewicza Adama Pl., Miedziana, Mielęckiego Andrzeja, Mieszka I, Mikołaja, Mikołajczyka Stanisława, Miła, Miłosza Czesława, Minkusa Krystiana, Minorytów, Miodowa, Młodej Polski, Młodzieżowa, Młyńska, Modrzejewskiej Heleny, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Morysa Roberta, Mosiężna, Mossora Sergiusza, Mozarta Wolfganga Amadeusza, Musioła Karola Bulw., Muzealna, Myśliwca Franciszka, Myśliwska, Na Wałach, Nadbrzeżna, Nałkowskiej Zofii, Napieralskiego Adama, Narcyzów, Narutowicza Gabriela, Niedurnego Piotra, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niemodlińska, Niepodległości, Niezapominajek, Niklowa, Nizinna, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowogródzka, Nowowiejska, Nowowiejskiego Feliksa, Nysy Łużyckiej, Obrońców Pokoju, Obrońców Stalingradu, Odrodzenia, Odrowążów, Odrzańska, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Olchowa, Oleandrów Pl., Oleska, Olimpijska, Olsztyńska, Opolska, Orkana Władysława, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osadnicza, Osieckiej Agnieszki, Osiedle, Osmańczyka Edmunda, Ostroroga Jana, Ostrówek, Oświęcimska, Ozimska, Paderewskiego Ignacego, Pampucha Piotra, Pancerna, Pandzy Piotra, Parandowskiego Jana, Parkowa, Partyzancka, Pasieczna, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii, Piaskowa, Piastowska, Piastów, Piłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pionierska, Piotrkowska, Piramowicza Grzegorza, Pisankowa, Piwarskiego Kazimierza (Profesora Kazimierza Piwarskiego), Piwna, Planetorza Władysława, Platynowa, Plebiscytowa, Podborna, Podgórna, Podhalańska, Podlesie, Podmiejska, Pogodna, Poliwody Franciszka, Polna, Południowa, Pomarańczowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Portowa, Porzeczkowa, Poświatowskiej Haliny, Powolnego Leona, Powstanców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Powszechna, Poziomkowa, Poznańska, Prosta, Prószkowska, Prudnicka, Prusa Bolesława, Prywatna, Przedmieście, Przedpole, Przelotowa, Przemysłowa, Przepiórki, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przeskok, Przewozowa, Przybosia Juliana, Przybyszewskiego Stanisława, Przyjaźni Al., Przytulna, Pszeniczna, Ptasia, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Puszkina Aleksandra, Pużaka Kazimierza, Raciborska, Rafała Urbana, Rataja Macieja, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Reymonta Władysława, Robotnicza, Rodła, Rodziewiczówny Marii, Rodzinna, Rolna, Romera Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Romera), Rosponda Stanisława (Profesora Stanisława Rosponda), Róż Pl., Różowa, Różyckiego Ludomira Pl., Rudzkiego Franciszka (Księdza Franciszka Rudzkiego), Rumiankowa, Rybacka, Rydla Lucjana, Rymarska, Rynek Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Rzeszowska, Sadowa, Samborska, Sandomierska, Sarnia, Sasanki, Sądowa, Sąsiedzka, Seledynowa, Semaforowa, Sempołowskiej Stefanii, Sienkiewicza Henryka, Sieradzka, Siewna, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skautów Opolskich, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skośna, Skowronka, Skrajna, Skromna, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słubicka, Smolki Emanuela, Sobieskiego Jana, Sobótki, Solidarności Al., Solskiego Ludwika, Sołtysów, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spychalskiego Stanisława, Srebrna, Staffa Leopolda, Stalmacha Pawła, Stalowa, Stanisławowska, Stanisławskiego Jana, Stara Droga, Staromiejska, Staszica Stanisława Pl. (Księdza Stanisława Staszica), Stawowa, Stoińskiego Stefana, Stokrotek, Stolarska, Struga Andrzeja, Stryjska, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Studzienna, Styki Jana, Suchoborska, Swornicka, Szafirowa, Szafranka Józefa Pl. (Księdza Józefa Szafranka), Szałwiowa, Szaniawskiego Jerzego, Szarotki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szczeszyńskiego Jana, Szendzielarza Łupaszki Zygmunta (Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"), Szeroka, Szkolna, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Śluza Groszowice, Średnia, Środkowa, Światowida, Świerkowa, Świerzego Wawrzyńca, Świętego Jacka, Świętego Sebastiana Pl., Świętego Wojciecha, Świętej Anny, Świętojańska, Świętokrzyska, Targowa, Tarnogórska, Tarnopolska, Taszyckiego Witolda (Profesora Witolda Taszyckiego), Tatarkiewicza Władysława (Profesora Władysława Tatarkiewicza), Tatrzańska, Teatralny Pl., Telesfora, Teligi Leonida, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Toruńska, Traugutta Romualda, Tulipanów, Turkusowa, Tuwima Juliana, Tymiankowa, Tysiąclecia, Urodzaju, Usługowa, Ustronna, Von Eichendorffa Józefa, Walecki Józefa, Wandy, Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Warszawska, Warsztatowa, Waryńskiego Ludwika, Wasylewskiego Stanisława, Wawrzynka Jana, Wąska, Wiankowa, Wiejska, Wielkiego Kazimierza, Wielkopolska, Wieluńska, Wierzbowa, Wierzyńskiego Kazimierza, Wilcza, Wilczka Jakuba, Wileńska, Wilsona Thomasa Woodrowa, Winowska, Wiśniowa, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego Al., Wodna, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Wojtkiewicza Witolda, Wolna, Wolności Pl., Wójtowa, Wrocławska, Wróblewskiego Walerego, Wróblin Śluza, Wróblińska, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wyczółkowskiego Leona, Wyglendy Jana, Wygonowa, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszomirskiego Bogumiła, Wyzwolenia, Zabrzańska, Zagrodowa, Zajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka), Zakładowa, Zakopiańska, Zamiejska, Zamkowa, Zapłocie, Zapolskiej Gabrieli, Zbożowa, Zgorzelecka, Zielona, Zielonogórska, Ziemi Lubuskiej, Ziołowa, Złota, Zwierzyniecka, Zwycięstwa, Żeglarska, Żelazna, Żerkowicka, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żurawinowa, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia

Opole - mapa

Opole kod pocztowy

45-001, 45-002, 45-003, 45-004, 45-005, 45-006, 45-007, 45-009, 45-010, 45-011, 45-012, 45-013, 45-015, 45-016, 45-017, 45-018, 45-019, 45-020, 45-021, 45-022, 45-023, 45-024, 45-025, 45-026, 45-027, 45-030, 45-031, 45-032, 45-033, 45-034, 45-035, 45-036, 45-037, 45-038, 45-039, 45-040, 45-044, 45-045, 45-046, 45-047, 45-048, 45-049, 45-050, 45-051, 45-052, 45-053, 45-054, 45-055, 45-056, 45-057, 45-058, 45-059, 45-061, 45-062, 45-064, 45-065, 45-066, 45-067, 45-068, 45-069, 45-070, 45-071, 45-072, 45-073, 45-075, 45-077, 45-078, 45-079, 45-080, 45-081, 45-083, 45-084, 45-085, 45-086, 45-087, 45-088, 45-089, 45-090, 45-091, 45-092, 45-094, 45-108, 45-109, 45-110, 45-112, 45-113, 45-114, 45-115, 45-116, 45-117, 45-118, 45-119, 45-121, 45-123, 45-124, 45-125, 45-126, 45-127, 45-128, 45-129, 45-131, 45-132, 45-133, 45-134, 45-135, 45-136, 45-137, 45-138, 45-139, 45-141, 45-142, 45-143, 45-144, 45-145, 45-215, 45-217, 45-218, 45-219, 45-220, 45-221, 45-222, 45-223, 45-224, 45-225, 45-226, 45-227, 45-228, 45-229, 45-230, 45-231, 45-232, 45-233, 45-234, 45-235, 45-236, 45-237, 45-238, 45-239, 45-240, 45-241, 45-265, 45-266, 45-267, 45-268, 45-269, 45-271, 45-272, 45-273, 45-282, 45-283, 45-284, 45-285, 45-286, 45-287, 45-288, 45-290, 45-301, 45-302, 45-303, 45-304, 45-305, 45-306, 45-307, 45-308, 45-309, 45-310, 45-311, 45-312, 45-313, 45-314, 45-315, 45-316, 45-317, 45-318, 45-319, 45-320, 45-321, 45-323, 45-324, 45-325, 45-326, 45-331, 45-332, 45-339, 45-340, 45-342, 45-344, 45-346, 45-347, 45-348, 45-349, 45-351, 45-352, 45-353, 45-354, 45-355, 45-356, 45-357, 45-358, 45-359, 45-360, 45-361, 45-362, 45-363, 45-364, 45-365, 45-367, 45-368, 45-370, 45-371, 45-372, 45-373, 45-401, 45-402, 45-403, 45-404, 45-405, 45-406, 45-407, 45-408, 45-409, 45-410, 45-411, 45-413, 45-414, 45-415, 45-416, 45-417, 45-418, 45-419, 45-420, 45-424, 45-425, 45-427, 45-428, 45-429, 45-430, 45-431, 45-432, 45-433, 45-434, 45-435, 45-436, 45-437, 45-438, 45-439, 45-440, 45-441, 45-442, 45-443, 45-446, 45-449, 45-459, 45-460, 45-461, 45-462, 45-463, 45-464, 45-465, 45-466, 45-467, 45-468, 45-469, 45-470, 45-471, 45-472, 45-473, 45-474, 45-475, 45-476, 45-512, 45-513, 45-514, 45-515, 45-516, 45-517, 45-518, 45-519, 45-520, 45-521, 45-522, 45-523, 45-524, 45-525, 45-526, 45-527, 45-528, 45-529, 45-530, 45-531, 45-532, 45-533, 45-534, 45-535, 45-536, 45-542, 45-543, 45-550, 45-551, 45-552, 45-553, 45-554, 45-555, 45-556, 45-557, 45-558, 45-559, 45-560, 45-561, 45-562, 45-563, 45-564, 45-565, 45-568, 45-569, 45-570, 45-571, 45-572, 45-573, 45-574, 45-575, 45-577, 45-578, 45-580, 45-586, 45-587, 45-588, 45-590, 45-591, 45-592, 45-593, 45-594, 45-601, 45-612, 45-618, 45-622, 45-623, 45-624, 45-625, 45-626, 45-627, 45-628, 45-630, 45-631, 45-632, 45-633, 45-634, 45-635, 45-636, 45-638, 45-639, 45-640, 45-641, 45-644, 45-645, 45-646, 45-647, 45-648, 45-649, 45-653, 45-654, 45-655, 45-656, 45-660, 45-661, 45-662, 45-663, 45-665, 45-667, 45-668, 45-669, 45-670, 45-671, 45-675, 45-676, 45-677, 45-678, 45-679, 45-680, 45-681, 45-682, 45-683, 45-701, 45-703, 45-704, 45-705, 45-706, 45-707, 45-708, 45-709, 45-710, 45-711, 45-712, 45-713, 45-714, 45-715, 45-716, 45-720, 45-721, 45-722, 45-723, 45-724, 45-725, 45-726, 45-751, 45-752, 45-753, 45-754, 45-755, 45-756, 45-757, 45-758, 45-759, 45-760, 45-761, 45-762, 45-763, 45-765, 45-766, 45-767, 45-771, 45-772, 45-773, 45-774, 45-776, 45-801, 45-802, 45-803, 45-804, 45-806, 45-807, 45-809, 45-811, 45-814, 45-815, 45-819, 45-820, 45-821, 45-822, 45-823, 45-824, 45-825, 45-826, 45-827, 45-828, 45-829, 45-830, 45-831, 45-832, 45-833, 45-834, 45-835, 45-836, 45-837, 45-838, 45-839, 45-840, 45-841, 45-842, 45-843, 45-844, 45-850, 45-852, 45-853, 45-854, 45-855, 45-856, 45-857, 45-858, 45-859, 45-860, 45-861, 45-862, 45-863, 45-864, 45-865, 45-867, 46-020

Opole - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

45-125 CL Oddział Terenowy w Opolu - Opole, Składowa 2
45-076 CP Oddział Rejonowy w Opolu - Opole, Krakowska 46

Opole - placówki Poczty Polskiej

45-076 Filia Urzędu Pocztgowego Opole 1 - Opole, Buhla Franciszka Józefa 11
45-076 Filia Urzędu Pocztgowego Opole 1 - Opole, Młodej Polski 5
45-076 Filia Urzędu Pocztgowego Opole 1 - Opole, Partyzancka 84
45-076 Filia Urzędu Pocztgowego Opole 1 - Opole, Solskiego Ludwika 1
45-076 Filia Urzędu Pocztgowego Opole 1 - Opole, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego) 16
45-076 Filia Urzędu Pocztgowego Opole 1 - Opole, Teatralny Pl. 13
45-076 Urząd Pocztowy Opole 1 - Opole, Krakowska 46
45-470 Urząd Pocztowy Opole 11 - Opole, Tysiąclecia 33
45-865 Urząd Pocztowy Opole 12 - Opole, Dambonia Alojzego 171
45-641 Urząd Pocztowy Opole 13 - Opole, Oświęcimska 142A
45-265 Urząd Pocztowy Opole 15 - Opole, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego) 40/42
45-316 Urząd Pocztowy Opole 16 - Opole, Kielecka 2
45-286 Urząd Pocztowy Opole 18 - Opole, Skautów Opolskich 7 A
45-111 Urząd Pocztowy Opole 3 - Opole, Książąt Opolskich 33
45-760 Urząd Pocztowy Opole 4 - Opole, Wróblewskiego Walerego 25
45-835 Urząd Pocztowy Opole 5 - Opole, Wrocławska 107
45-059 Urząd Pocztowy Opole 6 - Opole, Ozimska 53
45-710 Urząd Pocztowy Opole 7 - Opole, Spychalskiego Stanisława 4 D/15
45-222 Urząd Pocztowy Opole 9 - Opole, Chabrów 31