województwo warmińsko-mazurskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 641 - Olsztyn kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 35
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 5

Olsztyn - miejscowości

Olsztyn, Olsztyn (Likusy)

Olsztyn - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 22 Stycznia, Abramowskiego Adama, Agrestowa, Akacjowa, Aliantów Pl., Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Artyleryjska, Asnyka Adama, Astronomów, Augustowska, Bajkowa, Bałtycka, Bankowców, Barcza Franciszka, Barczewskiego Walentego, Bartąska, Bartnicka, Basieńki, Bażantowa, Bażyńskiego Jana, Bema Józefa Pl. (Generała Józefa Bema), Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga), Biała, Białostocka, Białowieska, Bielska, Bieszczadzka, Biskupińska, Bloka Tadeusza, Bławatna, Błękitna, Bociania, Boenigka Jana, Bohuna, Bolka i Lolka, Borowa, Bracławska, Brzozowa, Budowlana, Burskiego Jerzego, Bursztynowa, Bydgoska, Cementowa, Chabrowa, Chełmińska, Chłopska, Chmielna, Chopina Fryderyka, Chrobrego Bolesława, Cicha, Ciechocińska, Cieszyński Pl., Cietrzewia, Cyranki, Czarna, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czereśniowa, Czerwonego Kapturka, Czeska, Dadleza Juliana, Daszyńskiego Ignacego Pl., Dąbrowskiego Jarosława, Dąbrowszczaków, Dębowa, Diamentowa, Diernowa Piotra, Długosza Jana, Dobra, Dolna, Dorantta Stanisława (Doktora Stanisława Dorantta), Dożynkowa, Drozda, Dubiskiego Józefa, Dworcowa, Dybowskiego Benedykta, Dywizjonu 303, Działkowa, Dziamy Tomasza, Dziewanny, Elbląska, Fałata Juliana, Fiołkowa, Flisa Stanisława, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gdańska, Gdyńska, Gietkowska, Głogowa, Głowackiego Bartosza, Gołdapska, Gołębia, Gotowca Mariana, Górna, Grabdy Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Grabdy), Grabowa, Grabowskiego Stefana, Grafitowa, Graniczna, Gronowa, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grotha Józefa, Grunwaldzka, Gryczana, Grzegorzewskiej Marii, Gwiezdna, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Hanowskiego Jana (Księdza Jana Hanowskiego), Heleny, Herdera Johana Gottfrieda, Hiacyntowa, Hibnera Władysława, Hozjusza, Husarii, I Dywizji Wojska Polskiego, Irysowa, Iwaszkiewicza Jarosława, Izworskiego Chrysto, Jagiellończyka Kazimierza, Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagodowa, Jana Heweliusza, Jana Pawła II Pl., Janowicza Edwarda, Jarocka, Jaroszyka Kazimierza, Jasia i Małgosi, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jedności Słowiańskiej Pl., Jemioły, Jerzyka, Jesienna, Jeziołowicza Bolesława, Jeziorna, Jeżynowa, Jęczmienna, Jodłowa, Juranda ze Spychowa, Kajakowa, Kajki Michała, Kalinowskiego Kazimierza, Kanafojskiego Czesława, Kanarkowa, Kanta Immanuela, Karłowicza Mieczysława, Karnickiej Haliny (Profesora Haliny Karnickiej), Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Katowicka, Kąkolowa, Ketlinga, Kętrzyńskiego Wojciecha, Kiemliczów, Klasztorna, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klonowa, Kłosowa, Kmicica, Knosały Ryszarda, Kocanki, Kolejowa, Kołłątaja Hugona, Kołobrzeska, Konopna, Konopnickiej Marii, Konstytucji 3 Maja Pl., Konsulatu Polskiego Pl., Konwaliowa, Kopciuszka, Kopernika Mikołaja, Koralowa, Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Koszalińska, Kościńskiego Ernesta, Kościuszki Tadeusza, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Kraszewskeigo Ignacego, Krautforsta Wiesława (Profesora Wiesława Krautforsta), Kresowa, Kręcickiego Franciszka, Kręta, Krokusowa, Kromera Marcina, Królewny Śnieżki, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Księcia Witolda, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kujawska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Lanca Jerzego, Laszki Bolesława, Lawendowa, Lelewela Joachima, Lengowskiego Michała, Leonharda Władysława, Leśna, Letnia, Letniskowa, Leyka Fryderyka, Licznerskiego Jana, Liliowa, Limanowskiego Bolesława, Limbowa, Linki Bogumiła, Lipowa, Liszewskiego Jana, Lotników Pl., Lubelska, Ludowa, Łabędzia, Łęczycka, Łowicka, Łódzka, Łódzki Pl., Łubinowa, Łukasińskiego Waleriana, Macierzanki, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Magazynowa, Makowa, Malewskiego Juliusza, Malinowa, Małeckiego Antoniego, Małłków Roberta i Karola, Mariańska, Markiewicza Kazimierza (Profesora Kazimierza Markiewicza), Martuszewskiego Edwarda, Martyniaka Aleksandra, Masztowa, Maurycego Mochnackiego, Mazowiecka, Mazurska, Mazurski Pl., Metalowa, Mewy, Mickiewicza Adama, Mielczarskiego Romualda, Mieszka I, Minakowskiego Wacława (Profesora Wacława Minakowskiego), Misia Uszatka, Młodzieżowa, Młynka Tadeusza, Moniuszki Stanisława, Morelowa, Morska, Morwowa, Mrongowiusza Krzysztofa, Mroza Edwarda, Murzynowskiego Stanisława, Myszki Miki, Na Skarpie, Nad Jarem, Narcyzowa, Narutowicza Gabriela, Nasienna, Nefrytowa, Niborska, Niedziałkowskiego Mieczysława, Nienackiego Zbigniewa, Niepodległości Al., Nowa Niepodległości, Nowaka Grzegorza (Profesora Grzegorza Nowaka), Nowowiejskiego Feliksa, Obitza Kurta, Obrońców, Obrońców Tobruku, Oczapowskiego Michała, Oficerska, Ogrodnicza, Okopowa, Okólna, Okrągła, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Olecka, Oleńki, Oliwkowa, Olszewskiego Przemysła, Opolska, Orkana Władysława, Orla, Orłowicza Mieczysława, Osińskiego Wacława (Księdza Wacława Osińskiego), Ostróżki, Owocowa, Paderewskiego Ignacego, Pana Tadeusza, Panasa Henryka, Parkowa, Partyzantów, Paukszty Eugeniusza, Pawia, Perkoza, Piastowska, Pieczewska, Pieniężnego Seweryna, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piotrowskiego Floriana, Piska, Plater Emilii, Plażowa, Pługi, Pływacka, Podbipięty, Podgórna, Podwale, Pogodna, Polna, Pomorska, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Poranna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Poznańskiego Stefana (Profesora Stefana Poznańskiego), Prawocheńskiego Romana, Profesorska, Promienista, Prosta, Prusa Bolesława, Przemysłowa, Przepiórcza, Przydziałowa, Przyjaciół Al., Pstrowskiego Wincentego, Pszczółki Mai, Pszenna, Puchalskiego Leszka, Pułaskiego Kazimierza Pl., Puszkina Aleksandra, Radiowa, Rakowa, Rataja Macieja, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rocha, Rodziewiczówny Marii, Rolna, Roosevelta Franklina Pl., Róż Al., Różowa, Rubinowa, Rumiankowa, Rybaki, Rybitwy, Rynkiewicza Aleksandra, Rzepakowa, Rzeszowska, Rzędziana, Sakowicza Stanisława, Samulowskiego Andrzeja, Saperska, Sarnowskiego Franciszka, Sasankowa, Sawickiej Hanki, Sielska, Sienkiewicza Henryka, Siewna, Sikiryckiego Igora, Sikorki, Sikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego), Skierniewicka, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skrzetuskiego, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowicza, Smerfów, Smętka, Sobocińskiego Leona, Sojowa, Sokola, Soroki (Wachmistrza Soroki), Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Sprzętowa, Srebrna, Stalowa, Stare Miasto, Staromiejska, Staszica Stanisława, Stefczyka Franciszka, Stokowa, Stokrotki, Stramkowskiej Ludwiki, Strąkowa, Struga Andrzeja, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sybiraków Al., Szarych Szeregów, Szczekin-Krotowa Włodzimierza, Szczytnowska, Szewczenki Tarasa, Szmaragdowa, Szostkiewicza Adama, Szpakowa, Szrajbera Feliksa, Szymanowskiego Karola, Śliwy Alojzego, Świerkowa, Świetlista, Świętego Arnolda, Świętego Wojciecha, Świętej Barbary, Świtezianki, Świtycz-Widackiej Balbiny, Targ Rybny, Tczewska, Tęczowa, Toruńska, Towarnickiego Roberta (Profesora Roberta Towarnickiego), Towarowa, Tracka, Traktorowa, Traugutta Romualda, Trąby Mikołaja, Turkowskiego Leonarda, Turowskiego Edwarda, Turystyczna, Tuwima Juliana, Ustronie, Wachowskiego Ryszarda, Wadąska, Wadowskiego Stanisława, Wakacyjna, Walecznych, Wańkowicza Melchiora, Warmińska, Warszawska Al., Wawrzyczka Wiktora, Wąska, Wczasowa, Wengris Janiny, Wesoła, Westerplatte, Wędkarska, Widok, Wiecherta Ernsta, Wierzbowa, Wilamowskiego Bohdana (Profesora Bohdana Wilamowskiego), Wilczyńskiego Tomasza (Biskupa Tomasza Wilczyńskiego), Wileńska, Wilgi, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Witosa Wincentego, Władysława Gębika, Włościańska, Wodna, Wojska Polskiego Al., Wronia, Wrzosowa, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyzwolenia, Zagłoby Onufrego, Zakole, Zakopiańska, Zamenhofa Ludwika, Zamkowa, Zaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego), Zbożowa, Zielona, Zientary-Malewskiej Marii, Zimowa, Złota, Znanieckiego Piotra (Profesora Piotra Znanieckiego), Zodiakalna, Zyndrama z Myszkowic, Żarskiej Natalii, Żbicza, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żiżki Jana, Żniwna, Żołnierska, Żonkilowa, Żółta, Żurawia, Żurawskiego Stanisława, Żytnia

Olsztyn - mapa

Olsztyn kod pocztowy

10-003, 10-004, 10-005, 10-006, 10-007, 10-008, 10-009, 10-010, 10-011, 10-012, 10-013, 10-014, 10-015, 10-016, 10-017, 10-018, 10-019, 10-020, 10-021, 10-022, 10-023, 10-024, 10-025, 10-026, 10-027, 10-028, 10-029, 10-030, 10-031, 10-032, 10-033, 10-034, 10-035, 10-036, 10-037, 10-038, 10-039, 10-040, 10-042, 10-043, 10-044, 10-045, 10-046, 10-047, 10-048, 10-049, 10-050, 10-051, 10-052, 10-053, 10-054, 10-055, 10-056, 10-057, 10-059, 10-061, 10-062, 10-063, 10-064, 10-065, 10-066, 10-067, 10-068, 10-069, 10-070, 10-072, 10-073, 10-074, 10-075, 10-076, 10-077, 10-078, 10-079, 10-080, 10-081, 10-082, 10-083, 10-084, 10-085, 10-086, 10-087, 10-088, 10-089, 10-090, 10-091, 10-092, 10-101, 10-102, 10-103, 10-104, 10-105, 10-106, 10-109, 10-110, 10-111, 10-112, 10-113, 10-114, 10-115, 10-116, 10-117, 10-118, 10-119, 10-121, 10-123, 10-124, 10-125, 10-126, 10-127, 10-129, 10-130, 10-131, 10-132, 10-133, 10-135, 10-136, 10-137, 10-138, 10-139, 10-140, 10-141, 10-142, 10-144, 10-145, 10-147, 10-148, 10-149, 10-150, 10-151, 10-153, 10-154, 10-155, 10-156, 10-157, 10-158, 10-159, 10-160, 10-161, 10-162, 10-163, 10-164, 10-165, 10-166, 10-167, 10-168, 10-169, 10-170, 10-171, 10-172, 10-173, 10-174, 10-175, 10-176, 10-177, 10-178, 10-179, 10-180, 10-182, 10-183, 10-184, 10-185, 10-186, 10-187, 10-188, 10-189, 10-190, 10-191, 10-192, 10-201, 10-202, 10-203, 10-205, 10-206, 10-207, 10-208, 10-209, 10-210, 10-211, 10-212, 10-213, 10-214, 10-215, 10-216, 10-217, 10-218, 10-219, 10-220, 10-221, 10-222, 10-224, 10-225, 10-226, 10-227, 10-228, 10-229, 10-230, 10-233, 10-236, 10-237, 10-238, 10-239, 10-240, 10-241, 10-242, 10-243, 10-244, 10-245, 10-246, 10-247, 10-248, 10-249, 10-250, 10-251, 10-252, 10-253, 10-254, 10-256, 10-257, 10-258, 10-259, 10-260, 10-261, 10-262, 10-266, 10-267, 10-268, 10-269, 10-270, 10-271, 10-272, 10-273, 10-274, 10-275, 10-276, 10-277, 10-278, 10-279, 10-280, 10-281, 10-282, 10-283, 10-284, 10-285, 10-286, 10-287, 10-288, 10-290, 10-291, 10-292, 10-293, 10-294, 10-295, 10-301, 10-302, 10-303, 10-304, 10-305, 10-306, 10-307, 10-308, 10-309, 10-310, 10-313, 10-314, 10-315, 10-316, 10-319, 10-320, 10-321, 10-322, 10-323, 10-324, 10-325, 10-326, 10-327, 10-329, 10-330, 10-332, 10-333, 10-334, 10-335, 10-336, 10-337, 10-339, 10-340, 10-341, 10-342, 10-343, 10-345, 10-346, 10-347, 10-348, 10-349, 10-350, 10-351, 10-352, 10-353, 10-354, 10-355, 10-356, 10-357, 10-358, 10-359, 10-360, 10-361, 10-362, 10-363, 10-364, 10-365, 10-366, 10-367, 10-368, 10-369, 10-379, 10-380, 10-382, 10-401, 10-402, 10-404, 10-405, 10-406, 10-407, 10-408, 10-409, 10-410, 10-413, 10-414, 10-416, 10-417, 10-418, 10-419, 10-420, 10-421, 10-422, 10-423, 10-424, 10-426, 10-427, 10-429, 10-430, 10-431, 10-432, 10-434, 10-436, 10-437, 10-438, 10-442, 10-443, 10-444, 10-445, 10-446, 10-447, 10-448, 10-449, 10-450, 10-454, 10-455, 10-457, 10-460, 10-461, 10-464, 10-465, 10-467, 10-501, 10-502, 10-503, 10-504, 10-506, 10-507, 10-508, 10-509, 10-510, 10-511, 10-512, 10-513, 10-514, 10-515, 10-516, 10-517, 10-518, 10-519, 10-520, 10-521, 10-522, 10-523, 10-524, 10-525, 10-526, 10-527, 10-528, 10-529, 10-530, 10-531, 10-532, 10-533, 10-534, 10-535, 10-536, 10-537, 10-538, 10-539, 10-540, 10-541, 10-542, 10-543, 10-544, 10-545, 10-546, 10-547, 10-548, 10-549, 10-550, 10-551, 10-552, 10-553, 10-554, 10-555, 10-556, 10-557, 10-558, 10-559, 10-560, 10-561, 10-562, 10-563, 10-564, 10-565, 10-566, 10-572, 10-573, 10-575, 10-576, 10-577, 10-578, 10-579, 10-581, 10-583, 10-584, 10-585, 10-586, 10-587, 10-588, 10-589, 10-601, 10-602, 10-603, 10-604, 10-605, 10-606, 10-607, 10-608, 10-609, 10-610, 10-611, 10-612, 10-613, 10-614, 10-615, 10-616, 10-617, 10-619, 10-620, 10-621, 10-622, 10-623, 10-624, 10-625, 10-626, 10-627, 10-628, 10-629, 10-630, 10-631, 10-632, 10-633, 10-634, 10-635, 10-636, 10-637, 10-638, 10-639, 10-640, 10-642, 10-643, 10-644, 10-645, 10-646, 10-647, 10-648, 10-649, 10-650, 10-651, 10-652, 10-653, 10-654, 10-655, 10-656, 10-657, 10-658, 10-659, 10-660, 10-661, 10-662, 10-663, 10-664, 10-665, 10-666, 10-667, 10-668, 10-669, 10-670, 10-672, 10-673, 10-674, 10-675, 10-676, 10-678, 10-679, 10-680, 10-681, 10-682, 10-683, 10-684, 10-685, 10-686, 10-687, 10-688, 10-689, 10-690, 10-691, 10-692, 10-693, 10-696, 10-698, 10-699, 10-701, 10-702, 10-705, 10-706, 10-707, 10-708, 10-709, 10-710, 10-711, 10-712, 10-713, 10-719, 10-720, 10-721, 10-722, 10-723, 10-724, 10-725, 10-726, 10-727, 10-728, 10-746, 10-747, 10-748, 10-751, 10-752, 10-753, 10-754, 10-755, 10-756, 10-757, 10-758, 10-759, 10-760, 10-761, 10-762, 10-763, 10-764, 10-765, 10-766, 10-767, 10-768, 10-769, 10-770, 10-771, 10-772, 10-773, 10-774, 10-801, 10-802, 10-804, 10-805, 10-806, 10-807, 10-808, 10-809, 10-810, 10-811, 10-812, 10-813, 10-814, 10-815, 10-816, 10-817, 10-818, 10-819, 10-820, 10-822, 10-823, 10-824, 10-825, 10-828, 10-829, 10-830, 10-831, 10-832, 10-833, 10-834, 10-835, 10-836, 10-837, 10-838, 10-839, 10-840, 10-841, 10-842, 10-843, 10-844, 10-845, 10-846, 10-847, 10-848, 10-849, 10-850, 10-851, 10-852, 10-853, 10-855, 10-856, 10-857, 10-858, 10-859, 10-860, 10-861, 10-862, 11-041

Olsztyn - podmioty posiadające własny kod pocztowy

10-570 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie

Olsztyn - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

10-417 CL Oddział Regionalny w Olsztynie - Olsztyn, Towarowa 4
10-417 CL Oddział Terenowy w Olsztynie - Olsztyn, Towarowa 4
10-001 CP Oddział Rejonowy w Olsztynie - Olsztyn, Pieniężnego Seweryna 21
10-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Olsztynie - Olsztyn, Partyzantów 39
10-001 CR Oddział Regionalny w Olsztynie - Olsztyn, Pieniężnego Seweryna 21

Olsztyn - placówki Poczty Polskiej

10-001 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 1 - Olsztyn, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 7/9
10-687 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 10 - Olsztyn, Sikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego) 2 B
10-143 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 11 - Olsztyn, Stokrotki 1
10-684 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 13 - Olsztyn, Krasickiego Ignacego 1 B
10-694 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 19 - Olsztyn, Srebrna 2
10-900 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 2 - Olsztyn, Pstrowskiego Wincentego 16
10-344 Filia Urzędu Pocztgowego Olsztyn 3 - Olsztyn, Kolejowa 13
10-900 PP Olsztyn N102 - Olsztyn, Partyzantów 39
10-001 Urząd Pocztowy Olsztyn 1 - Olsztyn, Pieniężnego Seweryna 21
10-950 Urząd Pocztowy Olsztyn 1 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-687 Urząd Pocztowy Olsztyn 10 - Olsztyn, Jaroszyka Kazimierza 21
10-955 Urząd Pocztowy Olsztyn 10 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-143 Urząd Pocztowy Olsztyn 11 - Olsztyn, Bałtycka 31
10-459 Urząd Pocztowy Olsztyn 12 - Olsztyn, Pana Tadeusza 6
10-952 Urząd Pocztowy Olsztyn 12 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-684 Urząd Pocztowy Olsztyn 13 - Olsztyn, Wańkowicza Melchiora 26
10-953 Urząd Pocztowy Olsztyn 13 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-084 Urząd Pocztowy Olsztyn 14 - Olsztyn, Warszawska Al. 64
11-041 Urząd Pocztowy Olsztyn 15 - Olsztyn, Wilgi 2
10-127 Urząd Pocztowy Olsztyn 16 - Olsztyn, Jagiełły Władysława 4
10-601 Urząd Pocztowy Olsztyn 17 - Olsztyn, Pstrowskiego Wincentego 23
10-695 Urząd Pocztowy Olsztyn 18 - Olsztyn, Herdera Johana Gottfrieda 26
10-694 Urząd Pocztowy Olsztyn 19 - Olsztyn, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera) 2
10-900 Urząd Pocztowy Olsztyn 2 - Olsztyn, Partyzantów 39
10-959 Urząd Pocztowy Olsztyn 2 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-344 Urząd Pocztowy Olsztyn 3 - Olsztyn, Limanowskiego Bolesława 48
10-956 Urząd Pocztowy Olsztyn 3 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-630 Urząd Pocztowy Olsztyn 4 - Olsztyn, Szczytnowska 4
10-954 Urząd Pocztowy Olsztyn 4 - Olsztyn skrytki/przegródki,
10-718 Urząd Pocztowy Olsztyn 5 - Olsztyn, Jana Heweliusza 8
10-691 Urząd Pocztowy Olsztyn 6 - Olsztyn, Panasa Henryka 1 A
10-903 Urząd Pocztowy Olsztyn 7 - Olsztyn, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa 28
10-580 Urząd Pocztowy Olsztyn 8 - Olsztyn, Kopernika Mikołaja 40
10-803 Urząd Pocztowy Olsztyn 9 - Olsztyn, Zbożowa 27 A
10-958 Urząd Pocztowy Olsztyn 9 - Olsztyn skrytki/przegródki,