województwo łódzkie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 1619 - Łódź kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 5
Liczba placówek Poczty Polskiej: 119
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 7

Łódź - miejscowości

Łódź (Łódź-Bałuty), Łódź (Łódź-Górna), Łódź (Łódź-Polesie), Łódź (Łódź-Śródmieście), Łódź (Łódź-Widzew)

Łódź - ulice

1 Korpusu Pancernego WP, 1 Maja Al., 10 Lutego, 11 Listopada, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich, 3 Maja, 6 Sierpnia, Abramowskiego Edwarda, Adamieckiego Karola, Admiralska, Adwentowicza Karola, Adwokacka, Agatowa, Agrestowa, Ajnenkiela Eugeniusza, Akacjowa, Akademicka, Akademii Zamojskiej, Aksamitna, Akwarelowa, Alabastrowa, Albańska, Aleksandra, Aleksandrowska, Alojzego, Alpejska, Altanowa, Amarantowa, Amatorska, Amazonitowa, Ametystowa, Ananasowa, Anczyca Władysława, Andersena Christiana, Andrzejewskiej Jadzi, Anieli, Anstadta Karola Al., Antenowa, Antoniewska, Antoniny, Antyczna, Anyżowa, Arabska, Arktyczna, Armii "Łódź", Armii Krajowej, Aroniowa, Artyleryjska, Artylerzystów, Astronautów, Astronomiczna, Astrów, Atutowa, Augustów, Augustyniaka Jana, Azaliowa, Azotowa, Babickiego Józefa, Babiego Lata, Bacewicz Grażyny, Bachledy Klimka, Bacowa, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bajana Jerzego, Bajeczna, Balladyny, Balonowa, Balsamowa, Bałtycka, Bałucki Rynek, Bałuckiego Michała, Banacha Stefana, Banachiewicza Tadeusza (Profesora Tadeusza Banachiewicza), Bananowa, Bandurskiego Władysława Al. (Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego), Bankowa, Barbary, Bardowskiego Piotra, Barlickiego Norberta Pl., Barlickiego Norberta Pl. (Doktora Norberta Barlickiego), Barokowa, Barona Smukłego Henryka, Barska, Bartkiewicza Zygmunta, Bartnicza, Bartoka Beli, Barwinkowa, Barwna, Basenowa, Bastionowa, Basztowa, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Batalionu Platerówek, Batorego Stefana, Bawełniana, Bazaltowa, Bazarowa, Bażancia, Beczkowa, Bednarska, Belgijska, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beniowskiego Maurycego, Berylowa, Beskidzka, Betonowa, Bezpieczna, Będzińska, Biała, Białoruska, Białostocka, Białowieska, Białych Róż, Biedronkowa, Biegańskiego Władysława (Doktora Władysława Biegańskiego), Biegunowa, Bielicowa, Bielska, Bierna, Bieszczadzka, Bilardowa, Billewiczówny Oleńki, Biskupińska, Bittdorfa Anastazego, Biwakowa, Blacharska, Bliska, Blocha Jana Gottlieba, Blokowa, Bluszczowa, Bławatna, Błędowska, Błękitna, Błońska, Błotna, Bobowa, Bobrowa, Bobslejowa, Bociania, Boczna, Bodo Eugeniusza, Bogusławskiego Wojciecha, Boguszewskiej Heleny, Bohaterów Monte Cassino, Bohaterów Powstania Styczniowego, Bohaterów Września, Bohdanowicza Karola, Bohomolca Franciszka, Bojerowa, Bojowników Getta Warszawskiego, Bokserska, Boksytowa, Bolesława, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Szczodrego, Bolesławów, Bolka Świdnickiego, Borowa, Borowiakowej Tekli, Borówkowa, Boruty, Boryny Macieja, Bosmańska, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Bożego Jana (Świętego Jana Bożego), Bracka, Braterska, Bratkowa, Bratysławska, Brauna Mieczysława, Broniewskiego Władysława, Bronisin, Bronisławy, Bronowa, Browarna, Brójecka, Brudzińskiego Józefa, Brukowa, Brukselska, Brus, Bruska, Bruzdowa, Brydżowa, Brzechwy Jana, Brzegowa, Brzeska, Brzezińska, Brzeźna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Brzozowskiego Stanisława, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski), Budowlana, Budy, Budziszyńska, Bukowa, Bulwarowa, Bułgarska, Bursztynowa, Burtowa, Burzliwa, Bydgoska, Bylinowa, Bystra, Bystrzycka, Byszewska, Bzowa, Bzury, Cała, Cebertowicza Romualda (Profesora Romualda Cebertowicza), Cedrowa, Cedry Krzysztofa, Cegielniana, Ceglana, Celna, Celownicza, Cementowa, Centralna, Cepowa, Ceramiczna, Chabrowa, Chachuły, Chałasińskiego Józefa, Chałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego), Chełmońskiego Józefa, Chełmska, Chemiczna, Chlebowa, Chłędowskiego Kazimierza, Chłodna, Chłodnikowa, Chłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego), Chłopska, Chmielna, Chmielowskiego Alberta (Świętego Brata Alberta Chmielowskiego), Chmurna, Chochoła, Chocianowicka, Chocimska, Chodkiewicza Karola, Choińska, Chopina Fryderyka, Chóralna, Chromowa, Chryzantem Al., Chylońska, Ciasna, Ciągnikowa, Cicha, Ciechocińska, Ciechowskiego Grzegorza, Ciemna, Cienista, Cieplarniana, Ciepła, Cierniówki, Ciesielska, Cieszkowskiego Augusta, Cieszyńska, Ciołkowskiego Konstantego, Cisowa, Cmentarna, Codzienna, Cyganka, Cylla Wawrzyńca, Cynarskiego Mariana, Cynowa, Cypryjska, Cyprysowa, Cyrkonii, Cytrynowa, Czackiego Tadeusza, Czahary, Czajewskiego Wiktora, Czajkowskiego Piotra, Czapli, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czarnkowska, Czarnoleska, Czcibora, Czecha Bronisława, Czechosłowacka, Czeremchy, Czeremoska, Czereśniowa, Czernika Stanisława, Czerwcowa, Czerwona, Czerwonego Kapturka, Czerwony Rynek, Czerwonych Maków, Częstochowska, Człuchowska, Czołgistów, Czołowa, Czorsztyńska, Czółenkowa, Czternastu Straconych, Czwartaków, Czynna, Czysta, Czytelnicza, Czyżewskiego 'Juliana' Ludwika (Generała Ludwika Czyżewskiego 'Juliana'), Ćwiklińskiej Mieczysławy, Dachowa, Daleka, Daliowa, Daniłowskiego Gustawa, Darniowa, Dawna, Dąbrowskiego Henryka Pl. (Generała Henryka Dąbrowskiego), Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego), Dąbrowszczaków, Dąbrówki, Deca Wacława (Profesora Wacława Deca), Deczyńskiego Kazimierza, Dekerta Jana, Deltowa, Dembińskiego Henryka, Demokratyczna, Denhoff-Czarnockiego Wacława, Denna, Deotymy, Dereniowa, Desantowa, Deszczowa, Dębowa, Dębowskiego Jana, Diamentowa, Długa, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Dmowskiego Romana Pl., Dniestrzańska, Dobra, Dobrej Wróżki, Dobrzyńska, Dodatnia, Dojazdowa, Dolina Kościeliska, Dolina Szwajcarska, Dolinna, Dolna, Dolnośląska, Dolomitowa, Doły, Domowa, Dorabialskiej Alicji, Doroszewskiego Witolda, Doroty, Dorszowa, Dostawcza, Dostojewskiego Fiodora, Dowborczyków, Dożynkowa, Drewnowska, Drozdowa, Drukarska, Drużynowa, Drwęcka, Drzymały, Dubois Stanisława, Duetowa, Dumna, Dunajec, Dunikowskiego Ksawerego, Duńska, Dwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego), Dworcowa, Dworzaczka, Dygasińskiego Adolfa, Dylika Jana (Profesora Jana Dylika), Dyngusowa, Dyniowa, Dynowska, Dyspozytorska, Dywizjonu 303, Działka Stanisława, Działkowa, Działowa, Dzieci Łodzi, Dziewanny, Dziewiarska, Dzika, Dzikich Pól, Dzwonowa, Dźwiękowa, Edukacyjna, Edwarda, Ejsmonda Juliana, Ekologiczna, Ekonomiczna, Elana, Elbląska, Elektronowa, Eleonory, Elewatorowa, Elsnera Józefa, Emaliowa, Emerytalna, Energetyków, Eterowa, Eugeniusza, Ewangelicka, Fabryczna, Falista, Falowa, Familijna, Farbiarska, Farna, Faszynowa, Feliksińska, Feliksy, Felińskiego Alojzego, Felsztyńskiego Sebastiana, Fieldorfa Nila Augusta Emila (Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila"), Figowa, Fijałkowskiego Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego), Filarecka, Filomatów, Finansowa, Fiołkowa, Fizyczna, Fizylierów, Flamandzka, Flandryjska, Flatta Oskara, Flisacka, Florecistów, Floriańska, Fogga Mieczysława, Folwarczna, Foniczna, Foremna, Franciszkańska, Fredry Aleksandra, Frezjowa, Frycza-Modrzewskiego Andrzeja, Gadomskiego Jana, Gajcego Tadeusza, Gajowa, Galileusza, Galla Anonima, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gałeckiego Antoniego, Garnizonowa, Gatunkowa, Gazdy, Gazowa, Gdańska, Gdyńska, Geodezyjna, Gerberowa, Gersona Wojciecha, Gęsia, Gibalskiego Edwarda, Giełdowa, Giemzowska, Giewont, Gimnastyczna, Gipsowa, Glebowa, Gliniana, Gliszczyńskiego Artura, Gliwicka, Gładka, Głębinowa, Głęboka, Głogowa, Głogowska, Głowackiego Wojciecha, Głucha, Gminna, Gnieźnieńska, Godna, Gogola Mikołaja, Gojawiczyńskiej Poli, Gołębia, Gombrowicza Witolda, Gontowa, Gontyny, Goplany, Goplańska, Gorce, Gorkiego Maksyma, Goryczkowa, Gorzowska, Gospodarcza, Gościniec, Gościnna, Gotycka, Goździkowa, Góralska, Górna, Górnicza, Górska, Grabieniec, Grabińska, Grabowa, Graficzna, Graniczna, Graniowa, Granitowa, Grażyny, Grenadierów, Grochowa, Grodowa, Grodzieńska, Grodzka, Gromadzka, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grotta Józefa Wacława (Profesora Józefa Wacława Grotta), Grudziądzka, Gruntowa, Grunwaldzka, Gruszowa, Gryczana, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Gubałówka, Gwardii Ludowej, Gwardzistów, Gwarków, Gwarna, Gwiazdowa, Halki, Hallera Józefa Pl. (Generała Józefa Hallera), Halna, Harcerska, Harcerzy-Zatorowców Al., Harnama Szymona, Harnasia, Haśka Jarosława, Hejnałowa, Hektarowa, Helenówek, Heleny, Helińskiego Franciszka, Helska, Henryka, Henryka Brodatego, Henrykowska, Herbowa, Hersza Berlińskiego, Hetmańska Al., Hiacyntowa, Hipoteczna, Hippiczna, Hodowlana, Hoffmanowej Antoniny, Holenderska, Holownicza, Honorowa, Hortensji, Hotelowa, Hubala, Hufcowa, Husarska, Huta Jagodnica, Hyrna, I Dywizji Al., Ideowa, Idzikowskiej Krystyny, Iglasta, Ikara, Iłłakowiczówny Kazimiery, Iłowa, Im. Sienkiewicza Henryka Park, Inflancka, Informatyczna, Inowrocławska, Inżynierska, Ireny, Irysowa, Iwaszkiewicza Jarosława, Jabłoniowa, Jachowicza Stanisława, Jadwigi, Jagiellonki Anny, Jagiellońska, Jagienki, Jaglana, Jagny, Jagodnica, Jagodowa, Jagoszewskiego Mieczysława, Jakuba, Jakubowicza Wojciecha, Jałowcowa, Jana, Jana i Cecylii, Jana Pawła II Al., Janiny, Janosika, Janowska, Jantarowa, Jaracza Stefana, Jarosławska, Jarowa, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jasia i Małgosi, Jasień, Jasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego), Jaskółcza, Jaskrowa, Jasne Błonia, Jaspisowa, Jastarnia, Jastrzębia, Jaszuńskiego Salomona, Jaśminowa, Jaworowa, Jażdżewskiego Konrada, Jedwabnicza, Jelenia, Jemiołowa, Jesienna, Jesionowa, Jesiotrowa, Jeziorańskiego Antoniego, Jeziorna, Jeździecka, Jeża, Jeża Teodora Tomasza, Jęczmienna, Jędrowizna, Jędrzejowska, Joanny, Jodłowa, Jodowa, Jonschera Karola (Doktora Karola Jonschera), Joselewicza Berka, Józefa, Józefowska, Józefów, Józewskiego Henryka Jana Al., Jubileuszowa, Judyma Tomasza, Jugosłowiańska, Juhasowa, Julianowska, Julii, Juliusza, Junacka, Juranda ze Spychowa, Jurczyńskiego Juliusza, Juszczakiewicza Kornika Stanisława (Pułkownika Stanisława Juszczakiewicza "Kornika"), Jutrzenki, Kacza, Kaczeńcowa, Kaczmarka Romana, Kaczmarskiego Jacka, Kadetów, Kadłubka Wincentego, Kajakowa, Kaktusowa, Kaletnicza, Kalinowa, Kalinowskiego Rafała (Świętego Rafała Kalinowskiego), Kaliska, Kamieńca Podolskiego, Kamińskiego Aleksandra (Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego), Kanałowa, Kanclerska, Kanonierska, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Karola, Karolewska, Karowa, Karpacka, Karpia, Karskiego Jana, Karwińska, Kaskadowa, Kasowa, Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Katedralny Imienia Jana Pawła II Pl., Kaufmana Mieczysława, Kawaleryjska, Kawowa, Kazimierza, Kazimierza Odnowiciela, Kąkolowa, Kątna, Keniżanki Władysławy, Ketlinga, Kędry Władysława, Kieratowa, Kierowa, Kierpcowa, Kierunkowa, Kijanki, Kilińskiego Jana, Kinga C. Gillette, Kirasjerów, Klaretyńska, Klasowa, Klasyczna, Klasztorna, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klimatyczna, Klinowa, Klonowa, Klubowa, Kluczowa, Kłodzka, Kłosowa, Kmicica Andrzeja, Kmiecia, Kniaziewicza Karola (Generała Karola Kniaziewicza), Knychalskiego Witolda, Kobaltowa, Kobzowa, Kochanowskiego Jana, Kogucia, Kokosowa, Kolarska, Kolbego Maksymiliana Al. (Świętego Maksymiliana Kolbego), Kolejowa, Kolektywna, Kolińskiego Józefa (Doktora Józefa Kolińskiego), Kolorowa, Kolumny, Kołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja), Kołobrzeska, Kołodziejska, Kołowa, Komandorska, Komandosów, Komfortowa, Kominiarska, Kominowa, Komorniki, Kompostowa, Komputerowa, Komunalna, Komunardów, Komuny Paryskiej Pl., Konarowa, Konarzewskiego Tomasza, Koncertowa, Kondka Wacława, Konfederatów Barskich, Kongresowa, Koniakowska, Koniczynowa, Konna, Konopna, Konopnickiej Marii, Konspiracji, Konstantynowska, Konstytucyjna, Konwaliowa, Kopalniana, Kopcińskiego Stefana (Doktora Stefana Kopcińskiego), Kopernika Mikołaja, Koplowicza Abrama, Koprowa, Koralowa, Korczaka Janusza, Korczyńskiego Andrzeja, Korfantego Wojciecha, Koronna, Korsaka Juliana, Korsarska, Korsykańska, Koryncka, Korzeniowskiego Józefa, Korzenna, Kosmiczna, Kosmonautów, Kosodrzewiny, Kossaka Juliusza, Kostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki), Kostki-Napierskiego Aleksandra, Kosynierów Gdyńskich, Koszalińska, Koszykowa, Kościelna, Kościelny Pl., Kościuszki Tadeusza Al., Kościuszki Tadeusza Pl., Kotarbińskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kotarbińskiego), Kotoniarska, Kotwiczna, Kowalska, Kowalskiego Rocha, Kowalszczyzna, Kowieńska, Kownackiej Marii, Kozia, Kozielska, Kozietulskiego Jana (Pułkownika Jana Kozietulskiego), Koźmiana Kajetana, Krajobrazowa, Krajowa, Krakowska, Krakusa, Krańcowa, Krasickiego Janka, Krasińskiego Zygmunta, Krasnoludków, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kraterowa, Krawiecka, Krecia, Kresowa, Kresowych Stanic, Krochmalna, Krokiew, Krokusowa, Kronikarska, Krośnieńska, Krotoszyńska, Króla Bolesława Śmiałego, Króla Władysława Warneńczyka, Królewska, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupówki, Kruszwicka, Kruszynowa, Krynicka, Kryształowa, Kryzysowa, Krzemieniecka, Krzemieniowa, Krzeptowskiego Józefa, Krzewowa, Krzywa, Krzywickiego Ludwika, Krzywoń Anieli, Krzyżowa, Ksawerowska, Książąt Polskich Al., Książka Antoniego, Księżnej Kingi, Księży Młyn, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kujawska, Kukuczki Jerzego, Kupały, Kurantowa, Kurczaki, Kurka Wincentego, Kuropatwia, Kurpińskiego Karola, Kusa, Kusocińskiego Janusza, Kutnowska, Kutrowa, Kuźnicka, Kwarcowa, Kwartalna, Kwaterunkowa, Kwiatowa, Kwiatów Polskich, Kwidzyńska, Kwiecista, Kwietniowa, Lajkonika, Langiewicza Mariana, Laserowa, Laskowa, Laskowicka, Latawcowa, Laurowa, Lawendowa, Lawinowa, Lazurowa, Lechicka, Lecznicza, Legionów, Legnicka, Lelewela Joachima, Lemieszowa, Lenartowicza Teofila Aleksandra, Lermontowa Michała, Leszczowa, Leszczynowa, Leszczyńskiej Stanisławy, Leszka Białego, Leśmiana Bolesława, Leśna, Letniskowa, Lewa, Lewantyńska, Lewarowa, Leżakowa, Lęborska, Libelta Karola, Libijska, Liczyrzepy, Liliowa, Limanowskiego Bolesława, Limbowa, Lindleya Williama, Liniowa, Lipiec Reymontowskich, Lipowa, Liryczna, Listopadowa, Liściasta, Litewska, Lniana, Lodowa, Lokajskiego Eugeniusza, Lokatorska, Lontowa, Lorentza Zygmunta, Lotna, Lotnicza, Lubeckiego Franciszka Ksawerego, Lubelska, Lublinek, Lubuska, Ludowa, Ludwika, Luksemburska, Lumumby Patrice, Lutomierska, Luźna, Łabędzia, Łabędzkiego Tadeusza, Łagiewnicka, Łagodna, Łanowa, Łaska, Łaskowice, Łazowskiego Klaudiusza, Łączna, Łąkowa, Łęczycka, Łodzianka, Łokietkówny Elżbiety, Łomnicka, Łomżyńska, Łopianowa, Łosiowa, Łososiowa, Łowicka, Łozowa, Łódzka, Łubinowa, Łucji, Łucznicza, Łukasińskiego Waleriana, Łukaszewska, Łukawskiego Stanisława, Łukowa, Łupkowa, Łużycka, Łyżwiarska, Maciejewskiego Władysława, Maciejkowa, Maciejowicka, Macierzanki, Mackiewicza Antoniego, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Maćka z Bogdańca, Magazynowa, Magdaleny, Magnesowa, Magnoliowa, Mahatmy Gandhiego, Mahoniowa, Majewskiego Hilarego, Majowa, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malachitowa, Malarska, Malborska, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malownicza, Maltańska, Malwowa, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małego Rycerza, Manewrowa, Mania, Maratońska, Marcina, Marczaka Karola, Marczyńskich Kazimiery i Jana, Margaretek, Marii, Markietanki, Marmurowa, Marszowa, Marusarzówny Heleny, Marynarska, Marynarzy Polskich, Marysińska, Marzanny, Masłochów Lone i Lucjana, Masztowa, Maszynowa, Matejki Jana, Matejki Jana Park, Matek Polskich Al., Mateusza, Matowa, Mazowiecka, Mazowieckiego Janusza (Księcia Janusza Mazowieckiego), Mazurska, Mechaniczna, Mencla Bernarda Wojciecha, Metalowa, Mewy, Mglista, Mianowskiego Józefa, Miarki Karola, Michała, Michałowicza Jerzego, Michałowska, Micińskiego Tadeusza, Mickiewicza Adama Al., Miechowska, Mieczników, Miedziana, Miejska, Mielczarskiego Romualda, Mielizny, Miernicza, Mierzejowa, Mierzyńskiego Zdzisława (Doktora Zdzisława Mierzyńskiego), Mieszczańska, Mieszka I, Mieszkalna, Międzyrzecze, Miętowa, Migdałowa, Mikowa, Mileszki, Milionowa, Miła, Miłosna, Mimozy, Mineralna, Minerska, Miniaturowa, Mińska, Miodowa, Mirtowa, Młynarska, Młynek, Mocarna, Mochnackiego Maurycego, Mocna, Moczarowa, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mokra, Molla Jana (Profesora Jana Molla), Moniuszki Stanisława, Morawska, Morcinka Gustawa, Morelowa, Morenowa, Morgowa, Morska, Morskie Oko, Morwowa, Mosiężna, Moskule, Moskuliki, Mostowskiego Tadeusza, Motorowa, Motylowa, Mozaikowa, Mroźna, Mrówcza, Mulinowicza, Mundurowa, Municypalna, Murarska, Murawy, Musiała Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Musiała), Muszkieterów, Muszlowa, Musztrowa, Muszyńskiego Jana, Mylna, Mysłowicka, Myśliwska, Na Uboczu, Nad Jasieniem, Nad Karolewką, Nad Nerem, Nad Niemnem, Nad Sokołówką, Nad Stawem, Nadwodna, Naftowa, Nagietkowa, Nalepińskiej Marii, Nałkowskiej Zofii, Namiotowa, Namysłowskiego Bolesława, Napoleońska, Narciarska, Narcyzowa, Narewska, Narodowa, Naruszewicza Adama, Narutowicza Gabriela (Prezydenta Gabriela Narutowicza), Narwik, Nasienna, Nastrojowa, Nasturcjowa, Natalii, Nawrot, Nefrytowa, Nenckiego Marcelego, Nenufarowa, Neonowa, Nery, Newerlego Igora, Niciarniana, Niecała, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niedźwiedzia, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemena Czesława, Niemojewskiego Andrzeja, Niepodległości Pl., Niepołomicka, Nieszawska, Niewiarowskiej Krystyny, Niezapominajki, Niska, Niwelacyjna, Nizinna, Niższa, Normandzka, Norwida Cypriana Kamila, Notecka, Nowa, Nowe Górki, Nowe Sady, Nowogrodzka, Nowomiejska, Nowopolska, Nowosolna Rynek, Nowożeńców, Nowy Józefów, Nowy Świat, Nurkowa, Nurta-Kaszyńskiego Eugeniusza (Majora Eugeniusza Nurta-Kaszyńskiego), Oazowa, Objazdowa, Oblęgorska, Obłoczna, Obornicka, Obozowa, Obronna, Obrońców Warszawy, Obrońców Westerplatte, Obszerna, Obwodowa, Obywatelska, Odolanowska, Odrzańska, Odważna, Odyńca Antoniego Edwarda, Ofiar Terroryzmu 11 Września Al., Ofiarna, Oficerska, Ogińskiego Michała Kleofasa, Ogniskowa, Ogórkowa, Ogrodnicza, Ogrodowa, Okienna, Okoniowa, Okopowa, Okólna, Okręglik, Okręgowa, Okrętowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Oksywie, Okulickiego Niedźwiadka Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka"), Olechowska, Olimpijska, Oliwkowa, Oliwska, Olkuska, Olszowa, Olsztyńska, Ołowiana, Omłotowa, Onyksowa, Opalowa, Opałowa, Opiekuńcza, Opoczyńska, Opolczyka Władysława (Księcia Władysława Opolczyka), Opolska, Oppmana Artura, Ordona Juliusza, Ordonówny Hanki, Orężna, Organizacji "Wolność i Niezawisłość", Orkana Władysława, Orla, Orłowicza Mieczysława, Orłowska, Ormiańska, Orna, Orzechowa, Orzelskiej Justyny, Orzeszkowej Elizy, Osadnicza, Osiedlowa, Osinowa, Oskardowa, Osobliwa, Ossowskiego Michała, Osterwy Juliusza, Ostowa, Ostróżek, Oszczepowa, Oświatowa, Oświęcimska, Owcza, Owocowa, Owsiana, Oxińskiego Józefa, Ozdobna, Ozorkowska, Pabianicka, Pabianka, Pacanowskiej Zuli, Paderewskiego Ignacego, Padewskiego Antoniego (Świętego Antoniego Padewskiego), Palki Grzegorza Al., Palmowa, Pałacowa, Pancerna, Pancerniaków, Panoramiczna, Pańska, Papiernicza, Paprociowa, Paradna, Parafialna, Parandowskiego Jana, Parcelacyjna, Parkowa, Parowozowa, Partyzantów, Paryska, Pasieczna, Pasjansowa, Pasjonistów Al., Pastelowa, Pasterska, Patriotyczna, Patrolowa, Pawia, Pawilońska, Pawła, PCK Al., Peoniowa, Perla Feliksa, Perlicza, Perłowa, Piaseczna, Piaski, Piaskowa, Piaskowiec, Piasta, Piasta Kołodzieja, Piastowski Pl., Piechala Mariana, Piechoty Wybranieckiej, Piechura, Piekarska, Pieniny, Pienista, Pierwiosnków, Piesza, Pieśni Rycerskiej, Pietrusińskiego Jana, Piękna, Pikowa, Pilarskiego Józefa, Piliczna, Pilotów, Pilska, Piłkarska, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piołunowa, Pionierska, Piotrkowska, Piotrowiczowej Marii, Piramowicza Grzegorza, Pirytowa, Pisankowa, Pisarska, Pistacjowa, Piwna, Piwnika Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika "Ponurego"), Piwowarska, PKP Fabryczna Dworzec, PKS Fabryczna Dworzec, Placowa, Planetarna, Plantowa, Plastyczna, Plater Emilii, Platynowa, Plażowa, Plenerowa, Plocka Franciszka, Plonowa, Płaska, Płatowcowa, Płocka, Płomienna, Pługowa, Płynna, Płytka, Pływacka, Pocztowa, Podbiałowa, Podbipięty Longinusa, Podborskiej Joasi Al., Podchorążych, Podgórna, Podgórze, Podhalańska, Podjazdowa, Podlaska, Podleśna, Podmiejska, Podmokła, Podrzeczna, Podwale, Podwórzowa, Poetycka, Pogodna, Pogonowskiego Stefana (Kapitana Stefana Pogonowskiego), Pogorzel, Pograniczna, Pojezierska, Pokładowa, Pokojowa, Pokoju Pl., Pola Wincentego, Polarna, Polesie, Policyjna, Politechniki Al., Polna, Polskich Kolei Państwowych, Polskiej Organizacji Wojskowej, Połoniny, Pomarańczowa, Pomidorowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Poniatowskiego Józefa Park (Księcia Józefa Poniatowskiego), Pontonowa, Popiela, Popielarnia, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Popioły, Popowskiego Stanisława, Poprzeczna, Popularna, Poranna, Porazińskiej Janiny, Porfirowa, Poronińska, Portowa, Porzeczkowa, Poselska, Postępowa, Posucha, Potokowa, Potulna, Powiatowa, Powojowa, Powolna, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Powszechna, Powtórna, Pozioma, Poziomkowa, Poznańska, Północna, Praska, Praussa Ksawerego, Prądzyńskiego Ignacego, Prezydenta, Prochowa, Produkcyjna, Profesorska, Profilowa, Projektowana, Proletariacka, Promienna, Promowa, Prosta, Prośnieńska, Prożka Franciszka, Próchnika Adama, Próżna, Prusa Bolesława, Prymulkowa, Pryncypalna, Przechodnia, Przedborska, Przednia, Przedszkolna, Przedświt, Przedwiośnie, Przejściowa, Przelotna, Przełajowa, Przełęcz, Przełomowa, Przemysłowa, Przepiórcza, Przesmyk, Przestrzenna, Przewodnia, Przewozowa, Przędzalniana, Przodowników Pracy, Przyborowskiego Walerego, Przybosia Juliana, Przybyszewskiego Stanisława, Przygodna, Przygraniczna, Przyjacielska, Przyjemna, Przyklasztorze, Przylesie, Przyrodnicza, Przyrzeczna, Przystań, Przyszkole, Przytulna Al., Pstrągowa, Pstrowskiego Wincentego, Pszczelna, Pszczyńska, Pszenna, Ptasia, Puchalskiego Włodzimierza, Pucka, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Purpurowa, Pusta, Pustynna, Puszkina Aleksandra, Rabatkowa, Raciborskiego Mariana, Racjonalizatorów, Racławicka, Radarowa, Radka Andrzeja, Radlińskiej Heleny, Radłowa, Radomska, Radosna, Raduńska, Radwańska, Rafowa, Rajdowa, Rajska, Raszyńska, Rataja Macieja, Ratajska, Rawska, Rąbieńska, Redowa, Reduta, Regatowa, Regera Tadeusza, Reglowa, Reja Mikołaja, Rejonowa, Rejtana Tadeusza, Relaksowa, Rembielińskiego Rajmunda, Renesansowa, Rentowna, Retkińska, Retmańska, Rewolucji 1905 R., Reymonta Władysława, Reymonta Władysława Stanisława Pl., Rezedowa, Robotnicza, Rocznicowa, Rodakowskiego Henryka, Rodła, Rodzeństwa Fibaków, Rodzinna, Rodzynkowa, Rogowicza Stefana, Rogowska, Rogozińskiego Stefana, Rojna, Rokicińska, Rokicka, Rolnicza, Romana, Romanowska, Romantyczna Al., Romańska, Romera Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Romera), Roosevelta Franklina Delano (Prezydenta Franklina Delano Roosevelta), Rosickiego Andrzeja, Rosseta Edwarda (Profesora Edwarda Rosseta), Roszkowskiego Lechosława, Roślinna, Rowerowa, Rozalii, Rozewie, Rozległa, Rozmarynowa, Rozwadowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Rozwadowskiego), Rozwojowa, Równa, Równikowa, Róż Al., Różana, Różyckiego Ludomira, Rtęciowa, Rubinowa, Rubinsteina Artura Al., Ruchliwa, Ruciana, Ruczajowa, Rudnickiego Lucjana, Rudzianka, Rudzka, Rumiankowa, Rumuńska, Rusałki, Ruska, Rybacka, Rybna, Rycerska, Rycerski Pl., Rychlińskiego Tomasza, Rydla Lucjana, Rydzowa, Rymanowska, Rynkowskiej Anny Al., Rysia, Rysownicza, Rysy, Rzeczowa, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Rzepichy, Rzeszowska, Rzeźna, Rzgowska, Rżewskiego Aleksego, Sabały, Sadowa, Safrina Horacego, Saharyjska, Sałacińskiego Bronisława Pl., Sałatowa, Samopomocy, Sandomierska, Saneczkowa, Sanitariuszek, Sanocka, Saperów, Sapieżyńska, Sardyńska, Sarmacka, Sarnia, Sasanek, Sawickiego Józefa, Sawickiej Hanki, Sądecka, Sąsiedzka, Scaleniowa, Schillera Leona Al., Sczanieckiej Emilii, Secesyjna, Sejmowa, Sekwestratorska, Selekcyjna, Selerowa, Sempołowskiej Stefanii, Senatorska, Serdeczna, Serenady, Serpentyna, Serwituty, Setna, Sezamkowa, Sędziowska, Sędziwoja, Sępia, Sianokosy, Siarczana, Sieciowa, Siedlecka, Sielanki, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sieradzka, Sierakowskiego Zygmunta, Sierpowa, Siewna, Sikiryckiego Igora, Sikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego), Siostrzana, Sitowie, Skalna, Skalskiego Stanisława, Skarbowa, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skarpowa, Skarżyńskiego Stanisława, Skautów Łódzkich, Skibowa, Skierniewicka, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skorupki Ignacego (Księdza Harcmistrza Ignacego Skorupki), Skośna, Skowrończa, Skrajna, Skromna, Skrzatów, Skrzetuskiego Jana, Skrzydlata, Skrzypowa, Skrzywana Stefana (Inżyniera Stefana Skrzywana), Skupiona, Skury-Skoczyńskiego 'Robotnika' Bronisława (Porucznika Bronisława Skury-Skoczyńskiego 'Robotnika'), Skwarczyńskiej Stefanii, Skwerowa, Slalomowa, Sławna, Słodowa, Słomiana, Słoneczna, Słonecznikowa, Słoneczny Pl., Słonimskiego Antoniego, Słońskiego Edwarda, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowicza, Słupska, Służbowa, Smetany Bedricha, Smocza, Smolika Przecława, Smolna, Smugowa, Smulska, Smutna, Snopowa, Snowalniana, Snycerska, Sobieskiego Jana III, Sobolowa, Sobótki, Socjalna, Sojczyńskiego Warszyca Stanisława (Kapitana Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca"), Sojowa, Sokola, Sokołowska, Solankowa, Solec, Solna, Solskiego Ludwika, Sołecka, Sopocka, Sosnowa, Sosnowiecka, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Sójki, Spacerowa, Spadkowa, Spadochroniarzy, Spartakusa, Spartańska, Spiska, Spławna, Spokojna, Społeczna, Sporna, Sportowa, Sprawiedliwa, Sprinterów, Srebrna, Srebrzyńska, Staffa Leopolda, Stalowa, Standego Stanisława, Stara Baśń, Stare Złotno, Starogardzka, Starorudzka, Starosikawska, Starościńska, Startowa, Stary Rynek Rynek, Stasia, Staszica Stanisława (Księdza Stanisława Staszica), Statutowa, Stawowa, Stefana, Stefanowskiego Bogdana, Stefanowskiego Bohdana (Profesora Bohdana Stefanowskiego), Stepowa, Sterlinga Seweryna (Doktora Seweryna Sterlinga), Sternfelda Ary, Sternicza, Stocka, Stokowska, Stokrotki, Stolarska, Storczykowa, Strażacka, Strażnicza, Strążyska, Strefowa, Struga Andrzeja, Strumykowa, Strusia, Strycharska, Strykowska, Strzelecka, Strzeleckiego Pawła Edmunda, Strzemińskiego Władysława, Studencka, Studzienna, Studzińskiego Zdzisława (Wiceadmirała Zdzisława Studzińskiego), Stylonowa, Stylowa, Styrska, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sukiennicza, Sułkowskiego Józefa (Generała Józefa Sułkowskiego), Sumowa, Surowcowa, Suszarniana, Suwalska, Swobodna, Swojska, Sycylijska, Sygnałowa, Sympatyczna, Synów Pułku, Syrenki, Syrokomli Władysława, Szafera Władysława, Szafirowa, Szafrańska, Szałasowa, Szałwiowa, Szamotulska, Szancera Jana Marcina, Szaniawskiego Jerzego, Szańcowa, Szara, Szarady, Szarej Piechoty, Szarotki, Szarych Szeregów, Szczawnicka, Szczecińska, Szczera, Szczęśliwa, Szczygla, Szczytowa, Szeherezady, Szelburg-Zarembiny Ewy, Szendzielarza Łupaszki Zygmunta (Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"), Szenwalda Lucjana, Szeregowa, Szermiercza, Szeroka, Szewska, Szklana, Szklarska, Szklarskiego Alfreda, Szkolna, Szkoły Orląt, Szkutnicza, Szlachetna, Szmaragdowa, Szpacza, Szparagowa, Szpinakowa, Szpitalna, Sztaudyngera Jana Izydora, Sztormowa, Szuberta Wacława (Profesora Wacława Szuberta), Szumna, Szuwarowa, Szwadronowa, Szwajcera Abrahama, Szwalma Bronisława, Szwoleżerów, Szybowa, Szybowcowa, Szymanowskiego Karola, Szymańskiego Edwarda, Szymonowicza Szymona, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Śliwowa, Śmigłego-Rydza Edwarda Al. (Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza), Śniadeckiego Jędrzeja, Śnieżna, Śpiących Rycerzy, Średnia, Światowida, Świąteczna, Świecka, Świerkowa, Świerszczyka, Świetlana, Świetlicowa, Świetlików, Świetna, Świętego Franciszka z Asyżu, Świętego Jerzego, Świętego Mikołaja, Świętego Wojciecha, Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, Świętojańska, Świtezianki, Tabelowa, Taborowa, Taczanowskiego Edmunda, Tadeusza, Tagore'a Rabindranatha, Tajnego Nauczania, Tamka, Tansmana Aleksandra, Targowa, Tarninowa, Tarnowska, Tatarakowa, Tatarczana, Tatarkiewicza Władysława, Tatarkówny-Majkowskiej Michaliny, Taternicza, Tatrzańska, Tczewska, Techniczna, Telefoniczna, Telewizyjna, Telimeny, Teodora, Teodorowicza Józefa, Teofilowska, Terenowa, Tetmajera Kazimierza, Tęczowa, Tkacka, Tlenowa, Tobruk, Toeplitza Jerzego, Tokarska, Tokarzewskiego Michała (Generała Michała Tokarzewskiego), Tołstoja Lwa, Tomaszewicza Wincentego, Tomaszowska, Topazowa, Topolowa, Torfowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Trakcyjna, Traktorowa, Tramwajowa, Transmisyjna, Transportowa, Tranzytowa, Traugutta Romualda (Generała Romualda Traugutta), Trawiasta, Treflowa, Trenknera Henryka (Doktora Henryka Trenknera), Trębacka, Trójskok, Trudna, Truskawkowa, Trwała, Trybunalska, Trzcinowa, Trzykrotki, Tulipanowa, Tunelowa, Turbinowa, Turkusowa, Turnie, Turniejowa, Turoszowska, Turystyczna, Turza, Turzycowa, Tuszyńska, Tuwima Juliana, Tybury Stanisława, Tylna, Tymiankowa, Tymienieckiego Wincentego (Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego), Tytoniowa, Ujazd, Ujejskiego Kornela, Ujście, Ukryta, Ułańska, Umińskiego Władysława, Unicka, Uniejowska, Unii Lubelskiej Al., Uniwersytecka, Upominkowa, Uprawna, Uranowa, Urlopowa, Urocza, Uroczysko, Urzędnicza, Usługowa, Ustronna, Uśmiechu Al., Uzdrowiskowa, Viewegera Teodora, Wacława, Wagonowa, Wakacyjna, Waleczna, Walickiego Franciszka Al., Walońska, Waltera-Janke Zygmunta Al. (Generała Zygmunta Waltera-Janke), Wałbrzyska, Wałowa, Wandurskiego Witolda, Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Warecka, Warmińska, Warneńska, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Wawelska, Wawrzyniaka Piotra (Księdza Piotra Wawrzyniaka), Wazów, Wąwozowa, Wczasowa, Wczesna, Wdzięczna, Wedmanowej Marii, Wejherowska, Wendy Tadeusza Apolinarego, Wernera Jerzego (Profesora Jerzego Wernera), Wernyhory, Wersalska, Weselna, Wesoła, Weteranów, Wędkarska, Węgierska, Węglowa, Wiankowa, Wiączyńska, Wiązowa, Wichrowa, Wici, Widawska, Widna, Widok, Widokowa, Widzewska, Wieczność, Wiejska, Wiekowa, Wielkanocna, Wielkopolska, Wieniawskiego Henryka, Wieńcowa, Wierchowa, Wierzb Płaczących, Wierzbowa, Wieśniacza, Wiewiórcza, Więckowskiego Stanisława, Więckowskiego Stanisława (Pułkownika Doktora Stanisława Więckowskiego), Wigerska, Wigilijna, Wigury Stanisława (Pilota Stanisława Wigury), Wiklinowa, Wiktorii Wiedeńskiej, Wilanowska, Wilcza, Wileńska, Wilgotna, Winiarska, Winna, Wiosenna, Wioślarska, Wiośniana, Wirowa, Wiskicka, Wiślicka, Wiśniowa, Wiśniowieckiego Jaremy Jeremiego (Księcia Jeremiego Wiśniowieckiego "Jaremy"), Witkacego, Witolda, Wiwulskiego Antoniego, Władysława Jagiełły, Władysława Króla, Władysława Łokietka, Włodarska, Włoska, Włościańska, Włókiennicza, Włókniarzy Al., Wodna, Wodnika, Wodociągowa, Wodospadowa, Wojewódzka, Wojewódzkiego Wacława, Wojska Polskiego, Wojskowa, Wolborska, Wolff Heleny, Wolińska, Wolna, Wolności Pl., Wolska, Wołodyjowskiego Michała, Wołowa, Woodrowa Wilsona Thomasa, Woronicza Jana, Woskowa, Woźnicza, Wójtowska, Wólczańska, Wrocławska, Wróbla, Wróblewskiego Walerego, Wrzecionowa, Wrześnieńska, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Współzawodnicza, Wujaka Zdzisława (Księdza Zdzisława Wujaka), Wybickiego Józefa, Wycieczkowa, Wydawnicza, Wydmowa, Wygodna, Wykowa, Wypoczynkowa, Wysockiego Piotra, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyspowa, Wyszyńskiego Stefana Al. (Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyścigowa, Wyższa, Wyżynna, Zabawna, Zabrzeźna, Zachodnia, Zacisze, Zacna, Zadraż, Zagadkowa, Zagajnikowa, Zagłębie, Zagłoby Jana Onufrego, Zagonowa, Zagraniczna, Zagrodniki, Zagrodowa, Zajączkowskiego Józefa, Zajęcza, Zakliczyńska, Zakładowa, Zakochanych Al., Zakopiańska, Zakręt, Zalewowa, Zaliwskiego Józefa, Załogowa, Zamenhofa Ludwika, Zamiejska, Zamknięta, Zamojska, Zamorska, Zamulna, Zana Tomasza, Zaolziańska, Zapadła, Zapały Władysława, Zapaśnicza, Zapolskiej Gabrieli, Zaporowa, Zapustna, Zarzeczna, Zarzewska, Zasieczna, Zaspowa, Zastawna, Zaścianek, Zaścianek Bohatyrowicze, Zatokowa, Zawieyskiego Jerzego, Zawilcowa, Zawodowa, Zbaraska, Zbąszyńska, Zbijewskiej Julii, Zbiorcza, Zbocze, Zboczowa, Zbożowa, Zbójnicka, Zbrojna, Zbyszka z Bogdańca, Zdrojowa, Zdrowie, Zduńska, Zelwerowicza Aleksandra, Zenitowa, Zespołowa, Zgierska, Zgodna, ZHP Al., Ziarnista, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Ziemniaczana, Ziemowita, Zimna, Zimna Woda, Ziołowa, Ziomkowa, Zjazdowa, Zjednoczenia, Złocieniowa, Złocista, Złota, Złotnicza, Złotno, Zmienna, Zofii, Zrębowa, Zuchów, Zwiadowcza, Zwrotnikowa, Zwycięstwa Pl., Zygmunta, Zygmuntowska, Zyndrama Mikołaja, Źródliska I (Palmiarnia) Park, Źródliska II Park, Źródłowa, Żabia, Żabieniec, Żaglowa, Żarnowcowa, Żbikowa, Żeglarska, Żelazna, Żeligowskiego Lucjana (Generała Lucjana Żeligowskiego), Żeńców, Żeromskiego Stefana, Żlebowa, Żmichowskiej Narcyzy, Żniwna, Żołędziowa, Żołnierska, Żółkiewskiego Stanisława, Żółta, Żółwiowa, Żubardzka, Żubrowej Joanny, Żucza, Żukowskiego Feliksa, Żuławskiego Wawrzyńca, Żurawia, Żurawinowa, Żużlowa, Żwawa, Żwirki Franciszka (Kapitana Pilota Franciszka Żwirki), Żwirowa, Życzliwa, Żytnia, Żywiczna, Żywiecka, Żywokostowa, Żywotna, Żyzna

Łódź - mapa

Łódź kod pocztowy

90-002, 90-003, 90-004, 90-006, 90-007, 90-008, 90-009, 90-010, 90-011, 90-012, 90-013, 90-014, 90-015, 90-018, 90-019, 90-020, 90-021, 90-022, 90-023, 90-024, 90-025, 90-026, 90-028, 90-029, 90-030, 90-031, 90-032, 90-033, 90-034, 90-035, 90-036, 90-037, 90-038, 90-039, 90-040, 90-042, 90-043, 90-045, 90-046, 90-047, 90-049, 90-050, 90-051, 90-055, 90-056, 90-057, 90-058, 90-060, 90-061, 90-062, 90-063, 90-101, 90-102, 90-103, 90-105, 90-106, 90-107, 90-111, 90-113, 90-114, 90-116, 90-117, 90-118, 90-119, 90-123, 90-125, 90-126, 90-127, 90-128, 90-129, 90-130, 90-131, 90-132, 90-133, 90-135, 90-136, 90-137, 90-138, 90-139, 90-141, 90-142, 90-143, 90-145, 90-146, 90-147, 90-148, 90-149, 90-150, 90-151, 90-153, 90-154, 90-155, 90-156, 90-157, 90-158, 90-159, 90-160, 90-161, 90-201, 90-202, 90-203, 90-204, 90-205, 90-206, 90-207, 90-208, 90-209, 90-211, 90-212, 90-213, 90-214, 90-215, 90-216, 90-217, 90-218, 90-219, 90-220, 90-221, 90-222, 90-223, 90-224, 90-225, 90-226, 90-227, 90-228, 90-229, 90-231, 90-232, 90-233, 90-235, 90-236, 90-237, 90-238, 90-241, 90-242, 90-243, 90-244, 90-245, 90-248, 90-249, 90-251, 90-252, 90-253, 90-254, 90-255, 90-256, 90-257, 90-258, 90-259, 90-260, 90-261, 90-262, 90-263, 90-264, 90-265, 90-266, 90-267, 90-268, 90-269, 90-270, 90-271, 90-272, 90-273, 90-301, 90-302, 90-303, 90-306, 90-307, 90-312, 90-315, 90-316, 90-317, 90-318, 90-319, 90-322, 90-323, 90-324, 90-325, 90-326, 90-328, 90-329, 90-330, 90-331, 90-332, 90-333, 90-336, 90-337, 90-338, 90-339, 90-340, 90-341, 90-344, 90-345, 90-346, 90-347, 90-348, 90-349, 90-350, 90-353, 90-354, 90-355, 90-357, 90-360, 90-361, 90-363, 90-364, 90-365, 90-368, 90-369, 90-401, 90-402, 90-403, 90-404, 90-406, 90-408, 90-410, 90-411, 90-413, 90-414, 90-415, 90-416, 90-418, 90-419, 90-420, 90-422, 90-423, 90-425, 90-426, 90-427, 90-428, 90-430, 90-431, 90-432, 90-434, 90-436, 90-437, 90-440, 90-441, 90-442, 90-443, 90-446, 90-447, 90-448, 90-450, 90-451, 90-452, 90-453, 90-456, 90-457, 90-458, 90-501, 90-502, 90-503, 90-505, 90-507, 90-508, 90-509, 90-510, 90-511, 90-513, 90-514, 90-515, 90-516, 90-517, 90-519, 90-520, 90-521, 90-522, 90-525, 90-527, 90-528, 90-530, 90-531, 90-532, 90-536, 90-537, 90-539, 90-540, 90-541, 90-542, 90-543, 90-545, 90-546, 90-547, 90-549, 90-550, 90-552, 90-553, 90-554, 90-556, 90-557, 90-558, 90-559, 90-560, 90-561, 90-562, 90-563, 90-567, 90-568, 90-569, 90-570, 90-571, 90-601, 90-602, 90-604, 90-606, 90-607, 90-608, 90-609, 90-612, 90-613, 90-615, 90-616, 90-617, 90-618, 90-619, 90-623, 90-624, 90-625, 90-626, 90-629, 90-630, 90-631, 90-632, 90-635, 90-636, 90-637, 90-638, 90-639, 90-640, 90-642, 90-643, 90-644, 90-645, 90-646, 90-647, 90-648, 90-701, 90-702, 90-703, 90-706, 90-707, 90-708, 90-710, 90-711, 90-712, 90-713, 90-715, 90-716, 90-717, 90-718, 90-720, 90-721, 90-722, 90-723, 90-725, 90-727, 90-728, 90-729, 90-730, 90-731, 90-732, 90-734, 90-735, 90-736, 90-737, 90-739, 90-740, 90-741, 90-742, 90-743, 90-745, 90-746, 90-747, 90-748, 90-749, 90-750, 90-752, 90-753, 90-755, 90-756, 90-757, 90-758, 90-759, 90-760, 90-762, 90-763, 90-764, 90-765, 90-766, 90-767, 90-768, 91-002, 91-003, 91-004, 91-005, 91-006, 91-008, 91-009, 91-010, 91-012, 91-013, 91-015, 91-016, 91-017, 91-018, 91-020, 91-021, 91-022, 91-024, 91-025, 91-026, 91-027, 91-028, 91-029, 91-030, 91-032, 91-033, 91-034, 91-035, 91-036, 91-037, 91-038, 91-039, 91-040, 91-041, 91-042, 91-043, 91-045, 91-046, 91-048, 91-049, 91-050, 91-051, 91-052, 91-053, 91-054, 91-055, 91-056, 91-058, 91-059, 91-061, 91-062, 91-063, 91-065, 91-066, 91-067, 91-068, 91-069, 91-070, 91-071, 91-072, 91-073, 91-074, 91-075, 91-076, 91-078, 91-079, 91-080, 91-082, 91-083, 91-084, 91-085, 91-087, 91-088, 91-089, 91-103, 91-104, 91-110, 91-111, 91-116, 91-117, 91-120, 91-127, 91-128, 91-129, 91-130, 91-134, 91-140, 91-141, 91-142, 91-143, 91-144, 91-148, 91-149, 91-150, 91-151, 91-155, 91-156, 91-157, 91-158, 91-160, 91-161, 91-162, 91-163, 91-164, 91-165, 91-166, 91-167, 91-168, 91-169, 91-170, 91-171, 91-172, 91-173, 91-174, 91-175, 91-176, 91-177, 91-178, 91-179, 91-180, 91-181, 91-182, 91-183, 91-184, 91-185, 91-186, 91-187, 91-188, 91-189, 91-201, 91-202, 91-203, 91-204, 91-205, 91-210, 91-211, 91-212, 91-213, 91-214, 91-218, 91-219, 91-220, 91-221, 91-222, 91-223, 91-224, 91-225, 91-226, 91-227, 91-228, 91-229, 91-230, 91-231, 91-232, 91-233, 91-302, 91-303, 91-304, 91-305, 91-308, 91-309, 91-310, 91-311, 91-312, 91-314, 91-315, 91-316, 91-318, 91-320, 91-321, 91-322, 91-323, 91-324, 91-327, 91-328, 91-329, 91-334, 91-335, 91-336, 91-337, 91-338, 91-340, 91-341, 91-342, 91-346, 91-347, 91-348, 91-349, 91-350, 91-351, 91-355, 91-356, 91-357, 91-358, 91-360, 91-362, 91-363, 91-364, 91-365, 91-366, 91-370, 91-371, 91-372, 91-373, 91-402, 91-403, 91-404, 91-408, 91-409, 91-410, 91-414, 91-415, 91-416, 91-417, 91-420, 91-421, 91-422, 91-423, 91-425, 91-426, 91-427, 91-430, 91-431, 91-432, 91-433, 91-434, 91-437, 91-438, 91-439, 91-440, 91-441, 91-444, 91-445, 91-446, 91-449, 91-450, 91-455, 91-456, 91-457, 91-458, 91-459, 91-463, 91-464, 91-465, 91-468, 91-469, 91-470, 91-471, 91-473, 91-474, 91-475, 91-478, 91-479, 91-480, 91-481, 91-485, 91-486, 91-487, 91-488, 91-490, 91-491, 91-492, 91-493, 91-495, 91-496, 91-497, 91-498, 91-502, 91-503, 91-504, 91-505, 91-506, 91-509, 91-510, 91-511, 91-512, 91-513, 91-514, 91-518, 91-519, 91-520, 91-521, 91-522, 91-523, 91-524, 91-526, 91-527, 91-528, 91-529, 91-530, 91-531, 91-533, 91-534, 91-535, 91-536, 91-601, 91-602, 91-603, 91-604, 91-605, 91-606, 91-609, 91-610, 91-611, 91-612, 91-613, 91-614, 91-615, 91-616, 91-702, 91-703, 91-704, 91-705, 91-708, 91-709, 91-710, 91-711, 91-712, 91-713, 91-716, 91-717, 91-718, 91-719, 91-720, 91-725, 91-726, 91-727, 91-728, 91-729, 91-734, 91-735, 91-736, 91-737, 91-738, 91-739, 91-743, 91-744, 91-745, 91-746, 91-747, 91-748, 91-754, 91-755, 91-756, 91-757, 91-761, 91-762, 91-763, 91-764, 91-765, 91-766, 91-802, 91-803, 91-804, 91-805, 91-806, 91-809, 91-810, 91-811, 91-812, 91-815, 91-816, 91-817, 91-818, 91-819, 91-822, 91-823, 91-824, 91-825, 91-826, 91-829, 91-830, 91-831, 91-832, 91-833, 91-836, 91-837, 91-838, 91-839, 91-842, 91-843, 91-844, 91-845, 91-848, 91-849, 91-850, 91-851, 91-852, 91-854, 91-855, 91-857, 91-858, 91-859, 91-862, 91-863, 91-864, 91-865, 91-866, 91-867, 92-002, 92-003, 92-005, 92-006, 92-007, 92-008, 92-009, 92-010, 92-013, 92-014, 92-015, 92-016, 92-017, 92-018, 92-101, 92-102, 92-103, 92-104, 92-107, 92-108, 92-109, 92-110, 92-111, 92-114, 92-115, 92-116, 92-117, 92-118, 92-119, 92-120, 92-121, 92-122, 92-123, 92-202, 92-203, 92-204, 92-207, 92-208, 92-209, 92-210, 92-213, 92-214, 92-215, 92-216, 92-219, 92-220, 92-221, 92-223, 92-226, 92-227, 92-228, 92-229, 92-230, 92-231, 92-232, 92-235, 92-236, 92-237, 92-238, 92-301, 92-302, 92-304, 92-305, 92-306, 92-308, 92-309, 92-310, 92-311, 92-312, 92-313, 92-314, 92-315, 92-316, 92-317, 92-318, 92-319, 92-320, 92-321, 92-322, 92-323, 92-326, 92-327, 92-328, 92-331, 92-332, 92-333, 92-334, 92-335, 92-336, 92-337, 92-338, 92-339, 92-340, 92-402, 92-403, 92-404, 92-407, 92-408, 92-409, 92-410, 92-411, 92-412, 92-413, 92-414, 92-415, 92-416, 92-417, 92-418, 92-419, 92-423, 92-427, 92-430, 92-431, 92-432, 92-433, 92-434, 92-435, 92-436, 92-437, 92-438, 92-439, 92-440, 92-441, 92-442, 92-444, 92-445, 92-446, 92-447, 92-448, 92-502, 92-503, 92-504, 92-507, 92-508, 92-511, 92-512, 92-513, 92-514, 92-515, 92-516, 92-517, 92-518, 92-519, 92-520, 92-521, 92-524, 92-525, 92-530, 92-531, 92-532, 92-533, 92-534, 92-535, 92-536, 92-537, 92-538, 92-539, 92-540, 92-541, 92-542, 92-543, 92-544, 92-545, 92-546, 92-547, 92-548, 92-549, 92-550, 92-551, 92-602, 92-603, 92-604, 92-605, 92-606, 92-607, 92-608, 92-609, 92-610, 92-611, 92-612, 92-613, 92-614, 92-615, 92-616, 92-617, 92-619, 92-620, 92-621, 92-622, 92-623, 92-624, 92-625, 92-626, 92-627, 92-629, 92-630, 92-631, 92-632, 92-633, 92-634, 92-635, 92-636, 92-637, 92-638, 92-639, 92-640, 92-641, 92-642, 92-643, 92-644, 92-645, 92-647, 92-648, 92-649, 92-650, 92-703, 92-704, 92-705, 92-706, 92-707, 92-708, 92-709, 92-710, 92-711, 92-712, 92-713, 92-714, 92-719, 92-720, 92-721, 92-722, 92-723, 92-724, 92-725, 92-726, 92-727, 92-728, 92-729, 92-730, 92-731, 92-732, 92-733, 92-734, 92-735, 92-736, 92-737, 92-738, 92-739, 92-740, 92-741, 92-742, 92-743, 92-750, 92-751, 92-752, 92-753, 92-754, 92-760, 92-761, 92-770, 92-771, 92-772, 92-773, 92-774, 92-775, 92-776, 92-780, 92-781, 92-782, 92-783, 92-784, 93-002, 93-003, 93-004, 93-005, 93-008, 93-009, 93-010, 93-011, 93-014, 93-015, 93-018, 93-019, 93-020, 93-021, 93-024, 93-025, 93-026, 93-029, 93-030, 93-031, 93-034, 93-035, 93-036, 93-037, 93-038, 93-101, 93-102, 93-105, 93-106, 93-109, 93-110, 93-113, 93-114, 93-115, 93-118, 93-119, 93-120, 93-121, 93-123, 93-124, 93-126, 93-129, 93-130, 93-133, 93-134, 93-137, 93-138, 93-139, 93-140, 93-142, 93-143, 93-144, 93-148, 93-149, 93-150, 93-153, 93-154, 93-155, 93-156, 93-160, 93-161, 93-162, 93-165, 93-166, 93-167, 93-170, 93-171, 93-172, 93-173, 93-176, 93-177, 93-180, 93-181, 93-184, 93-185, 93-188, 93-189, 93-191, 93-192, 93-193, 93-202, 93-203, 93-204, 93-208, 93-209, 93-212, 93-213, 93-217, 93-218, 93-219, 93-220, 93-221, 93-222, 93-224, 93-225, 93-228, 93-229, 93-230, 93-231, 93-232, 93-233, 93-235, 93-236, 93-237, 93-238, 93-239, 93-240, 93-241, 93-242, 93-243, 93-244, 93-245, 93-247, 93-248, 93-249, 93-252, 93-253, 93-254, 93-256, 93-257, 93-258, 93-259, 93-262, 93-263, 93-264, 93-266, 93-267, 93-271, 93-272, 93-273, 93-277, 93-278, 93-279, 93-280, 93-281, 93-285, 93-286, 93-302, 93-303, 93-304, 93-305, 93-308, 93-309, 93-310, 93-311, 93-312, 93-313, 93-317, 93-318, 93-319, 93-320, 93-321, 93-322, 93-323, 93-324, 93-325, 93-327, 93-328, 93-329, 93-330, 93-331, 93-332, 93-333, 93-334, 93-335, 93-337, 93-338, 93-339, 93-340, 93-341, 93-342, 93-345, 93-346, 93-347, 93-348, 93-349, 93-350, 93-351, 93-352, 93-353, 93-354, 93-355, 93-356, 93-357, 93-358, 93-359, 93-360, 93-361, 93-362, 93-363, 93-364, 93-365, 93-367, 93-368, 93-369, 93-370, 93-371, 93-372, 93-373, 93-376, 93-377, 93-378, 93-379, 93-380, 93-402, 93-403, 93-404, 93-405, 93-406, 93-408, 93-410, 93-411, 93-412, 93-413, 93-414, 93-415, 93-418, 93-419, 93-420, 93-423, 93-424, 93-425, 93-426, 93-427, 93-428, 93-429, 93-430, 93-431, 93-432, 93-433, 93-434, 93-435, 93-436, 93-438, 93-439, 93-440, 93-441, 93-442, 93-443, 93-446, 93-447, 93-448, 93-449, 93-450, 93-451, 93-452, 93-453, 93-454, 93-457, 93-458, 93-459, 93-460, 93-463, 93-464, 93-465, 93-466, 93-467, 93-468, 93-469, 93-472, 93-473, 93-474, 93-475, 93-476, 93-478, 93-479, 93-480, 93-481, 93-482, 93-485, 93-486, 93-487, 93-490, 93-491, 93-492, 93-493, 93-494, 93-502, 93-503, 93-504, 93-505, 93-506, 93-509, 93-510, 93-513, 93-515, 93-516, 93-519, 93-520, 93-521, 93-522, 93-523, 93-524, 93-526, 93-530, 93-531, 93-533, 93-534, 93-535, 93-536, 93-539, 93-540, 93-541, 93-542, 93-545, 93-547, 93-548, 93-549, 93-552, 93-553, 93-554, 93-557, 93-558, 93-559, 93-562, 93-563, 93-564, 93-566, 93-569, 93-570, 93-571, 93-574, 93-575, 93-576, 93-578, 93-579, 93-582, 93-583, 93-586, 93-588, 93-590, 93-610, 93-611, 93-612, 93-613, 93-614, 93-615, 93-616, 93-617, 93-618, 93-619, 93-620, 93-621, 93-622, 93-623, 93-624, 93-631, 93-632, 93-633, 93-635, 93-636, 93-638, 93-640, 93-641, 93-642, 93-643, 93-645, 93-646, 93-647, 93-648, 93-649, 94-002, 94-003, 94-004, 94-006, 94-007, 94-010, 94-011, 94-012, 94-014, 94-016, 94-017, 94-020, 94-021, 94-022, 94-023, 94-024, 94-025, 94-028, 94-029, 94-030, 94-032, 94-035, 94-036, 94-039, 94-040, 94-041, 94-042, 94-043, 94-044, 94-045, 94-046, 94-047, 94-048, 94-049, 94-050, 94-051, 94-052, 94-053, 94-054, 94-056, 94-058, 94-101, 94-102, 94-103, 94-104, 94-106, 94-107, 94-108, 94-109, 94-110, 94-111, 94-112, 94-113, 94-115, 94-116, 94-117, 94-118, 94-119, 94-120, 94-121, 94-122, 94-123, 94-124, 94-125, 94-126, 94-127, 94-128, 94-129, 94-130, 94-131, 94-132, 94-133, 94-134, 94-135, 94-202, 94-203, 94-204, 94-205, 94-208, 94-209, 94-212, 94-213, 94-214, 94-215, 94-216, 94-217, 94-218, 94-221, 94-222, 94-223, 94-224, 94-225, 94-226, 94-227, 94-230, 94-231, 94-232, 94-233, 94-234, 94-235, 94-236, 94-237, 94-238, 94-239, 94-240, 94-241, 94-242, 94-243, 94-244, 94-245, 94-246, 94-247, 94-248, 94-249, 94-250, 94-251, 94-252, 94-253, 94-254, 94-255, 94-256, 94-257, 94-258, 94-259, 94-260, 94-261, 94-262, 94-263, 94-264, 94-265, 94-266, 94-267, 94-268, 94-269, 94-270, 94-271, 94-272, 94-273, 94-274, 94-275, 94-276, 94-277, 94-278, 94-279, 94-280, 94-281, 94-282, 94-283, 94-284, 94-286, 94-287, 94-290, 94-291, 94-292, 94-301, 94-302, 94-303, 94-304, 94-305, 94-306, 94-307, 94-308, 94-310, 94-311, 94-312, 94-313, 94-314, 94-315, 94-316, 94-317, 94-319, 94-324, 94-325, 94-326, 94-327, 94-328, 94-329, 94-330, 94-331, 94-332, 94-333, 94-334, 94-401, 94-402, 94-403, 94-404, 94-405, 94-406, 94-407, 94-408, 94-409, 94-410, 94-411, 94-412, 94-413, 94-414

Łódź - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

90-940 CI Oddział Regionalny w Łodzi - Łódź, Kościuszki Tadeusza Al. 5/7
94-945 CL Oddział Regionalny w Łodzi - Łódź, Obywatelska 121/129
94-104 CL Oddział Terenowy w Łodzi - Łódź, Obywatelska 121
90-001 CP Oddział Rejonowy w Łodzi - Łódź, Tuwima Juliana 38
90-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Łodzi - Łódź, Włókniarzy Al. 227
90-940 CR Oddział Regionalny w Łodzi - Łódź, Kościuszki Tadeusza Al. 5/7
90-900 CUK Oddział Regionalny w Łodzi - Łódź, Włókniarzy Al. 227

Łódź - placówki Poczty Polskiej

91-169 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Dylika Jana (Profesora Jana Dylika) 2/6
91-359 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Pojezierska 93
91-359 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Sitowie 8
93-385 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Kolumny 300
93-326 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Kolumny 538
93-157 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Kraszewskiego Józefa Ignacego 48
93-001 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Świętego Franciszka z Asyżu 62
94-015 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Gdańska 23
94-015 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Jana Pawła II Al. 30
94-015 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Lipowa 87
94-015 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Wileńska 59
91-090 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Żeromskiego Stefana 116
90-234 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 150a
94-015 Agencja Pocztowa Łódź - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 94
90-210 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 1 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Kilińskiego Jana 10 A
90-351 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 1 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Księży Młyn 1
91-433 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 11 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Smugowa 26 A
93-316 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 23 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Rzgowska 281/289
91-044 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 4 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Tybury Stanisława 1
90-754 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 4 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Żeligowskiego Lucjana (Generała Lucjana Żeligowskiego) 22
91-071 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 40 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Karskiego Jana 5
91-174 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 52 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Romanowska 55 F
91-023 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 52 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Żubardzka 3
93-232 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 58 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Lodowa 101
93-409 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 7 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Pabianicka 138
93-525 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 7 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Sokola 4
93-589 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 7 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Politechniki Al. 3/5
90-988 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 7 - Łódź skrytki/przegródki,
92-501 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 79 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Haśka Jarosława 12
92-307 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 79 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Jurczyńskiego Juliusza 32
93-315 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 84 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Rzgowska 214 A
91-345 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 9 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Gdyńska 38
91-834 Filia Urzędu Pocztgowego Łódź 9 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Łagiewnicka 39/43
90-016 PP Łódź E225 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Włókniarzy Al. 227
90-001 Urząd Pocztowy Łódź 1 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Tuwima Juliana 38
90-950 Urząd Pocztowy Łódź 1 - Łódź skrytki/przegródki,
94-060 Urząd Pocztowy Łódź 10 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Wyszyńskiego Stefana Al. (Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego) 61
90-990 Urząd Pocztowy Łódź 10 - Łódź skrytki/przegródki,
91-001 Urząd Pocztowy Łódź 11 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Zgierska 2
90-960 Urząd Pocztowy Łódź 11 - Łódź skrytki/przegródki,
93-401 Urząd Pocztowy Łódź 12 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Ujście 4
90-984 Urząd Pocztowy Łódź 12 - Łódź skrytki/przegródki,
92-401 Urząd Pocztowy Łódź 14 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Zakładowa 50
90-974 Urząd Pocztowy Łódź 14 - Łódź skrytki/przegródki,
92-601 Urząd Pocztowy Łódź 15 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Rokicińska 428
91-333 Urząd Pocztowy Łódź 16 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Limanowskiego Bolesława 115
90-110 Urząd Pocztowy Łódź 17 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Moniuszki Stanisława 4
90-952 Urząd Pocztowy Łódź 17 - Łódź skrytki/przegródki,
93-223 Urząd Pocztowy Łódź 18 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Tatrzańska 42/44
91-154 Urząd Pocztowy Łódź 19 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Aleksandrowska 149
91-860 Urząd Pocztowy Łódź 20 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Łagiewnicka 99
90-449 Urząd Pocztowy Łódź 21 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Żwirki Franciszka (Kapitana Pilota Franciszka Żwirki) 1 B
92-001 Urząd Pocztowy Łódź 22 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Skalna 3
90-970 Urząd Pocztowy Łódź 22 - Łódź skrytki/przegródki,
93-385 Urząd Pocztowy Łódź 23 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Żywotna 66/68
90-958 Urząd Pocztowy Łódź 23 - Łódź skrytki/przegródki,
93-546 Urząd Pocztowy Łódź 24 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Ciasna 19
91-701 Urząd Pocztowy Łódź 25 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Boya-Żeleńskiego Tadeusza 12
90-987 Urząd Pocztowy Łódź 25 - Łódź skrytki/przegródki,
92-420 Urząd Pocztowy Łódź 27 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Maćka z Bogdańca 16 A
94-201 Urząd Pocztowy Łódź 28 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Jęczmienna 22
90-124 Urząd Pocztowy Łódź 3 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Polskiej Organizacji Wojskowej 36/38
90-234 Urząd Pocztowy Łódź 30 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 115
90-140 Urząd Pocztowy Łódź 31 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Narutowicza Gabriela (Prezydenta Gabriela Narutowicza) 91 A
90-250 Urząd Pocztowy Łódź 32 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Dąbrowskiego Henryka Pl. (Generała Henryka Dąbrowskiego) 5
94-001 Urząd Pocztowy Łódź 33 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Rajdowa 2
91-064 Urząd Pocztowy Łódź 34 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Zachodnia 47
92-701 Urząd Pocztowy Łódź 35 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Nowosolna Rynek 2
90-435 Urząd Pocztowy Łódź 36 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Zamenhofa Ludwika 5
90-965 Urząd Pocztowy Łódź 36 - Łódź skrytki/przegródki,
91-801 Urząd Pocztowy Łódź 37 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Organizacji "Wolność i Niezawisłość" 52
90-968 Urząd Pocztowy Łódź 37 - Łódź skrytki/przegródki,
91-301 Urząd Pocztowy Łódź 38 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Snycerska 1
90-421 Urząd Pocztowy Łódź 4 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Kościuszki Tadeusza Al. 5/7
90-954 Urząd Pocztowy Łódź 4 - Łódź skrytki/przegródki,
94-015 Urząd Pocztowy Łódź 40 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Włókniarzy Al. 227
90-959 Urząd Pocztowy Łódź 40 - Łódź skrytki/przegródki,
94-037 Urząd Pocztowy Łódź 41 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Przełajowa 14
90-993 Urząd Pocztowy Łódź 41 - Łódź skrytki/przegródki,
93-159 Urząd Pocztowy Łódź 42 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Mochnackiego Maurycego 1/3
93-501 Urząd Pocztowy Łódź 43 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Politechniki Al. 37
91-090 Urząd Pocztowy Łódź 44 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Ossowskiego Michała 4
90-951 Urząd Pocztowy Łódź 44 - Łódź skrytki/przegródki,
90-603 Urząd Pocztowy Łódź 47 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Legionów 54
90-005 Urząd Pocztowy Łódź 49 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Piotrkowska 104
90-526 Urząd Pocztowy Łódź 5 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Wólczańska 149
91-101 Urząd Pocztowy Łódź 52 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Plantowa 1 A
90-961 Urząd Pocztowy Łódź 52 - Łódź skrytki/przegródki,
93-201 Urząd Pocztowy Łódź 58 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego) 91
90-982 Urząd Pocztowy Łódź 58 - Łódź skrytki/przegródki,
91-031 Urząd Pocztowy Łódź 59 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Limanowskiego Bolesława 196 A
92-201 Urząd Pocztowy Łódź 6 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Głęboka 4/12
90-972 Urząd Pocztowy Łódź 6 - Łódź skrytki/przegródki,
94-031 Urząd Pocztowy Łódź 60 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Bratysławska 2 A
91-159 Urząd Pocztowy Łódź 63 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Lniana 2
91-215 Urząd Pocztowy Łódź 64 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Rydzowa 14
93-157 Urząd Pocztowy Łódź 68 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Tetmajera Kazimierza 2/12
90-989 Urząd Pocztowy Łódź 68 - Łódź skrytki/przegródki,
93-001 Urząd Pocztowy Łódź 7 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Piotrkowska 311/313
90-980 Urząd Pocztowy Łódź 7 - Łódź skrytki/przegródki,
94-114 Urząd Pocztowy Łódź 71 - Łódź Łódź (Łódź-Polesie), Armii Krajowej 32 A
90-054 Urząd Pocztowy Łódź 73 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 6
90-979 Urząd Pocztowy Łódź 73 - Łódź skrytki/przegródki,
92-510 Urząd Pocztowy Łódź 78 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Puszkina Aleksandra 10
90-971 Urząd Pocztowy Łódź 78 - Łódź skrytki/przegródki,
92-522 Urząd Pocztowy Łódź 79 - Łódź Łódź (Łódź-Widzew), Gorkiego Maksyma 63
90-975 Urząd Pocztowy Łódź 79 - Łódź skrytki/przegródki,
90-407 Urząd Pocztowy Łódź 8 - Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście), Piotrkowska 17
90-955 Urząd Pocztowy Łódź 8 - Łódź skrytki/przegródki,
91-853 Urząd Pocztowy Łódź 82 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Niemojewskiego Andrzeja 25
90-967 Urząd Pocztowy Łódź 82 - Łódź skrytki/przegródki,
93-326 Urząd Pocztowy Łódź 84 - Łódź Łódź (Łódź-Górna), Chóralna 2
90-983 Urząd Pocztowy Łódź 84 - Łódź skrytki/przegródki,
91-359 Urząd Pocztowy Łódź 87 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Jeziorna 40a
90-969 Urząd Pocztowy Łódź 87 - Łódź skrytki/przegródki,
91-489 Urząd Pocztowy Łódź 88 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Syrenki 29
90-962 Urząd Pocztowy Łódź 88 - Łódź skrytki/przegródki,
91-462 Urząd Pocztowy Łódź 9 - Łódź Łódź (Łódź-Bałuty), Wspólna 8
90-964 Urząd Pocztowy Łódź 9 - Łódź skrytki/przegródki,