województwo lubelskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 563 - Lublin kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 2
Liczba placówek Poczty Polskiej: 71
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 6

Lublin - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 3 Maja, Abelarda, Abramowicka, Agatowa, Agrestowa, Agronomiczna, Akacjowa, Akademicka, Aksini, Altanowa, Ametystowa, Andersa Władysława Al., Araszkiewicza Feliksa, Archidiakońska, Armii Krajowej, Arnsztajnowej Franciszki, Aroniowa, Asnyka Adama, Azaliowa, Azotowa, Bagatela, Bajkowa, Bajkowskiego Wacława, Baletowa, Balladyny, Banacha Stefana, Bandtkich, Barcickiego Jana, Barszczewskiego Józefata, Bartnicza, Barwinkowa, Barwna, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bazylianówka, Bażantowa, Beatrycze, Beliniaków, Bełżycka, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berberysowa, Bernardyńska, Berylowa, Beskidzka, Betonowa, Biała, Białkowska Góra, Białostocka, Bieczyńskiego Feliksa, Biedronki, Bielskiego Konrada, Biernackiego Mieczysława, Biernata z Lublina, Bieszczadzka, Biłgorajska, Biskupie, Biskupińska, Blachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego), Bluszczowa, Bławatkowa, Błękitna, Błońskiego Tadeusza, Bobrzan, Bociania, Boczna Lubomelskiej, Boczna Łęczyńskiej, Boczna Rusałki, Boczna Siewnej, Boczna Żabiej, Bogdanowicza Kazimierza, Bogdanówka, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Bołbotta Jana (Podporucznika Jana Bołbotta), Borelowskiego Marcina (Pułkownika Marcina Borelowskiego), Borówkowa, Boryny, Botaniczna, Boya Żeleńskiego Tadeusza, Bór, Bramowa, Brata Alberta, Bratkowa, Bratnia, Brezy Tadeusza, Brodowskiego Feliksa, Broniewskiego Władysława, Bronowicka, Browarna, Brylantowa, Brzeskiej Magdaleny, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Brzozowskiego Mieczysława (Księdza Mieczysława Brzozowskiego), Brzóski Stanisława, Budowlana, Budrysów, Bukietowa, Bukowa, Bulwarowa, Bursaki, Bursztynowa, Bużan, Bychawski Pl., Bydgoska, Bystrzycka, Cedrowa, Ceglana, Ceramiczna, Cerkiewna, Cezara Juliusza, Chabrowa, Chełmońskiego Józefa, Chełmska, Chemiczna, Chęcińskiego Jana, Chiary Lubich, Chłodna, Chmielarczyka Maksymiliana, Chmielewskiego Gracjana, Chmielna, Chodkiewicza Jana Karola, Chodźki Witolda, Choiny, Cholewy Władysława, Chopina Fryderyka, Ciasna, Cicha, Cienista, Ciepielewskiego Jana, Ciepła, Ciepłownicza, Cieszkowskiego Kajetana, Cisowa, Curie-Skłodowskiej Marii, Curie-Skłodowskiej Marii Pl., Cyda, Cynamonowa, Cyprysowa, Cyrkoniowa, Cyrulicza, Czapla, Czapskiego Józefa, Czarkowskiego Władysława, Czarnego Leszka, Czarnieckiego Stefana, Czartoryskiej Izabeli, Czechowicza Józefa Pl., Czechowska, Czekanowskiego Aleksandra, Czeremchowa, Czereśniowa, Czernicowa, Czerniejowska, Czeska, Czumy Ignacego, Czwartaków, Czwartek, Czysta, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Daktylowa, Daliowa, Danielskiego Wojciecha (Księdza Wojciecha Danielskiego), Daniłowskiego Gustawa, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowicka, Dąbrowska, Dąbrówki, de Tramecourta Jerzego, Dembowskiego Edwarda, Dereniowa, Deszczowa, Dębowa, Diamentowa, Ditty, Dłotlice, Długa, Długosza Jana Al., Do Dysa, Dobra, Dobrzańskiego Bohdana, Dojazdowa, Dolińskiego Gustawa, Dolna 3 Maja, Dolna Panny Marii, Domeyki Ignacego, Dominikańska, Dominowska, Doświadczalna, Dożynkowa, Dragonów, Drewniana, Droga Męczenników Majdanka, Drukarska, Dubieckiego Mariana, Dubois Stanisława, Ducha Bolesława (Generała Bolesława Ducha), Dudzińskiego Juliusza, Dulęby Kazimierza, Dunikowskiego Ksawerego, Dwernickiego Józefa, Dworcowa, Dworcowy Pl., Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Dymowskiego Tadeusza, Dzbenin, Działkowa, Dzieci Zamojszczyzny, Dzierżawna, Dziesiąta, Dziewanny, Dziubińskiej Heleny, Elektryczna, Elsnera Józefa, Emancypantek, Energetyków, Ewangelicka, Fabryczna, Fałata Juliana, Fantastyczna, Faraona, Farbiarska, Farmaceutyczna, Felin, Fieldorfa Augusta (Generała Augusta Fieldorfa), Filaretów, Filona, Fiołkowa, Firlejowska, Floriańska, Folwarczna, Forsycjowa, Fortunna, Frankowskiego Leona, Fredry Aleksandra, Fulmana Mariana (Biskupa Mariana Fulmana), Furmańska, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbarska, Gawareckich, Gawronia, Gazowa, Gdańska, Gęsia, Gierymskiego Aleksandra, Gilowa, Gliniana, Glińskiego Kazimierza, Głęboka, Głogowa, Głowackiego Bartosza, Główna, Głuska, Gminna, Gnieźnieńska, Godebskiego Cypriana, Gojawiczyńskiej Poli, Gołębia, Gołębiewskiego Mariana (Majora Mariana Gołębiewskiego), Goplan, Gorczańska, Gospodarcza, Gościnna, Goździkowa, Górna, Górska, Grabowa, Grabowskiego Franciszka, Grabskiego Władysława, Graffa Emanuela, Gralewskiego Wacława, Granatowa, Graniczna, Grażyny, Grenadierów, Grochowskiego Alojzego, Grodzickiego Tadeusza, Grodzka, Grottgera Artura, Gruella Teodora, Grunwaldzka, Grygowej Antoniny, Grzybowa, Guliwera, Hajdowska, Halickiego Henryka, Hallera Józefa, Hałasa Jakuba, Hamleta, Handlowa, Harcerska, Harnasie, Hauke-Bosaka Józefa, Heloizy, Hempla Jana, Herbowa, Herc Lucyny, Hetmańska, Hiacyntowa, Hipoteczna, Hirszfelda Ludwika, Hrubieszowska, Hryniewieckiego Kajetana, Hubalczyków, Husarska, Hutnicza, I Armii Wojska Polskiego, Iglatowskiego Jana, Inżynierska, Irydiona, Irysowa, Iwaszkiewicza Jarosława, Izerska, Izoldy, Jabłoniowa, Jachowicza Stanisława, Jacyny-Onyszkiewicza Tadeusza, Jaczewskiego Kazimierza, Jagiellończyka Kazimierza, Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagodowa, Jakubowicka, Jałowcowa, Jamrożka Zdzisława, Jana Pawła II, Jankowskiego Józefa, Janowska, Jantarowa, Jarmarczna, Jarzębinowa, Jasińskiego Jakuba, Jaskółcza, Jasna, Jaspisowa, Jastruna Mieczysława, Jastrzębia, Jaśminowa, Jawłowskiego Hieronima, Jaworowa, Jaworowskiego Aleksandra (Doktora Aleksandra Jaworowskiego), Jaworskiego Kazimierza Andrzeja, Jemiołowa, Jemiołuszki, Jesienna, Jesionowa, Jezierskiego Franciszka Salezego, Jeziorańskiego Antoniego, Jezuicka, Jeżynowa, Jodłowa, Judyma Tomasza, Julii, Junoszy Klemensa, Jurajska, Juranda, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kalinowszczyzna, Kaliska, Kameralna, Kamienna, Kaprysowa, Kapucyńska, Karkonoska, Karłowicza Mieczysława, Karmelicka, Karpacka, Karskiego Jana, Kaskadowa, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Kawaleryjska, Kawia, Kąkolowa, Kąpielowa, Kerstena Adama, Kielecka, Kiepury Jana, Kijańska, Kilińskiego Jana, Kisielewskiego Stefana, Kiwerskiego Wojciecha, Kleeberga Franciszka, Kleinera Juliusza, Kleniewskich, Kleopatry, Klepackiego Witolda, Klonowa, Klonowica Sebastiana, Klukowskiego Zygmunta, Kmicica, Kmieca, Kminkowa, Kniaźnina Franciszka Dionizego, Kochanowskiego Jana, Kochanowskiego Jana Pl., Kogucia, Kolberga Oskara, Kolorowa, Kołaczkowskiego Edwarda, Kołłątaja Hugona, Koło, Kompozytorów Polskich Al., Konarskiego Stanisława, Koncertowa, Kononowicza Zenona, Konopnicka, Konstantynów, Konwaliowa, Kopernika Mikołaja, Koralowa, Korczaka Janusza, Korfantego Wojciecha, Koryznowej Marii, Korzeniowskiego Józefa, Kosmonautów, Kosmowskiej Ireny, Kossaka Juliusza, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kotlarska, Kowalska, Kozia, Koźmiana Kajetana, Krajewskiego Rafała, Krakowskie Przedmieście, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa-Ignacego, Kraśnicka Al., Kredowa, Kresowa, Krępiecka, Kręta, Krężnicka, Krochmalna, Krokusowa, Króla Rogera, Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Kruka Michała (Generała Michała Kruka), Kruszynowa, Krwawicza Tadeusza, Kryniczna, Krzemieniecka, Krzemionki, Księżycowa, Ku Farze, Ku Słońcu, Kujawska, Kukułcza, Kuncewiczowej Marii, Kunickiego Władysława, Kurantowa, Kuronia Jacka, Kurpiowska, Kustronia Józefa, Kutrzeby Tadeusza, Kwarcowa, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Kwiecińskiego Jerzego, Langiewicza Mariana, Laskowa, Lasockiego Wacława (Doktora Wacława Lasockiego), Laurowa, Laury, Lawendowa, Lawinowa, Lazurowa, Legendy, Legionowa, Lelka-Sowy Stefana, Leonarda, Leszczynowa, Leszczyńskiego Stanisława, Leszetyckiego Teodora, Leszka, Leśmiana Bolesława, Leśna, Letnia, Letniskowa, Lędzian, Ligonia Juliusza, Liliowa, Limbowa, Lipeckiego Teodora, Lipińskiego Karola, Lipniak, Lipowa, Lipska, Lisa Jana, Lisia, Liszkowskiego Bolesława, Litewski Pl., Lompy Józefa, Lotnicza, Lubartowska, Lubczykowa, Lubomelska, Lubuszan, Ludowa, Lwowska, Łabędzia, Łagiewnicka, Łanowa, Łazienkowska, Łąkowa, Łęczyńska, Łobodowskiego Józefa, Łokietka Władysława (Króla Władysława Łokietka), Łokuciewskich Stanisława i Witolda, Łomżyńska, Łopacińskiego Hieronima, Łowicka, Łubinowa, Łukasińskiego Waleriana, Łukowska, Łuszczowska, Łużyczan, Łysakowska, Macierzanki, Mackiewicza Józefa, Maczka Stanisława, Magierskiego Stanisława, Magnoliowa, Majdan Tatarski, Majdanek, Majerankowa, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malwowa, Małopolska, Mariańska, Marzanny, Marzeń Al., Masarska, Maszynowa, Matejki Jana, Matki Teresy z Kalkuty, Mazowiecka, Mazurska, Medalionów, Mełgiewska, Metalurgiczna, Mgielna, Michałowskiego Piotra, Mickiewicza Adama, Miedziana, Miernicza, Mieszczańska, Mieszka I, Miętowa, Migdałowa, Mikołajczyka Stanisława, Milczan, Milenijna, Miła, Mineralna, Miodowa, Mireckiego Franciszka, Mirtowa, Misjonarska, Młodej Polski, Młodości Al., Młodzieżowa, Młyńska, Mochnackiego Maurycego, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Molickiego Józefa, Moniuszki Stanisława, Montażowa, Morawian, Morcinka Gustawa, Morelowa, Moritza Wacława, Morsztynów, Morwowa, Morzyckiej Faustyny, Mościckiego Ignacego, Motorowa, Motylowa, Mrówcza, Muzyczna, Na Przełęczy, Na Stoku, Nad Zalewem, Nadbystrzycka, Nadłączna, Nadrzeczna, Nadstawna, Naftowa, Nagietkowa, Nałęczowska, Nałkowskich Zofii i Wacława, Namysłowskiego Karola, Narcyzowa, Narutowicza Gabriela, Nasienna, Nasturcjowa, Nasutowska, Nataszy, Nefrytowa, Nektarowa, Niecała, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niepodległości Al., Niezapominajki, Niska, Nizinna, Norwida Cypriana Kamila, Noskowskiego Zygmunta, Nowickiego Stanisława, Nowogródzka, Nowomiejska, Noworybna, Nowowiejskiego Feliksa, Nowy Plac Targowy, Nowy Rynek, Nowy Świat, Oboźna, Obrońców Lublina, Obrońców Lublina Pl., Obrońców Pokoju, Obywatelska, Ochockiego Juliana, Ochotnicza, Oczki Wojciecha, Odległa, Odlewnicza, Ofelii, Ofiar Getta Planty, Ogrodowa, Ogródkowa, Okopowa, Okólna, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda, Olchowa, Olechnowicza Władysława, Olejna, Oliwkowa, Olszewskiego Karola, Olsztyńska, Olszynowa, Oniegina, Onyksowa, Opalowa, Opolan, Opolska, Oratoryjna, Organowa, Orkana Władysława, Orla, Orlanda Vittorio Emanuela, Orląt Lwowskich, Orlika Ruckemana Wilhelma, Orłowskiego Aleksandra, Orna, Orzechowa, Orzechowskiego Stanisława, Orzeszkowej Elizy, Osikowa, Osmolicka, Owcza, Owocowa, Paderewskiego Ignacego Jana, Paganiniego Niccolo, Pagi Lesława, Pajdowskiego Mikołaja, Palmowa, Pana Balcera, Pana Tadeusza, Pancerniaków, Pankiewicza Józefa, Papierkowskiego Zdzisława, Papiewskiej Wandy, Paprociowa, Parady Pawła, Parafialna, Parczewska, Parkowa, Partyzantów, Parysa, Paryska, Pasieczna, Pasterska, Paśnikowskiego Baltazara, Pawia, Pawłowa Iwana, Pelczarskiej Zofii, Peoniowa, Peowiaków, Pergolowa, Perlicza, Perłowa, Petrykiewicza Władysława, Piaskowa, Piastowska, Piątkowskiego Stanisława, Piechoty Józefa, Piekarska, Pielęgniarek, Pielgrzymia, Pienińska, Piękna, Pigwowa, Pileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego), Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piskora Tadeusza, Pistacjowa, Placowa, Plagego i Laśkiewicza, Platanowa, Plater Emilii, Plażowa, Pliszczyńska, Po Farze Pl., Pochyła, Pocka Jana, Początkowa, Pocztowa, Pod Gajem, Podchorążych, Podhalańska, Podkomorska, Podlaska, Podleśna, Podwale, Podzamcze, Pogodna, Polan, Poligonowa, Polna, Poloniusza, Polskiego Czerwonego Krzyża, Połabian, Połaniecka, Południowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa, Ponikwoda, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Poranna, Porazińskiej Janiny, Porzeczkowa, Potok, Poturzyńska, Powojowa, Powstania Styczniowego, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawy, Poziomkowa, Poznańska, Pozytywistów, Północna, Prawiednicka, Probostwo, Prosta, Próżna, Prusa Bolesława, Pruszyńskiego Ksawerego, Prząśniczki, Przechodnia, Przecznica, Przedwiośnie, Przejazd, Przejrzysta, Przelot, Przemysłowa, Przepiórcza, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przeskok, Przesmyk, Przy Stawie, Przybylskiego Jacka, Przygodna, Przyjacielska, Przyjaźni, Przymieszczańska, Przytulna, Pszczela, Pszenna, Pszowian, Ptasia, Puchacza, Pułaskiego Kazimierza, Puławska, Pustowójtówny Anny Henryki, Raabego Henryka, Racławickie Al., Raczkiewicza Władysława, Raczyńskiego Edwarda, Radomska, Radości, Radzikowska, Radziszewskiego Idziego, Radziwiłłowska, Radzyńska, Raginisa Władysława (Kapitana Władysława Raginisa), Rapackiego Mariana, Raszyńska, Rataja Macieja, Rayskiego Konstantego Józefa Mariana, Rąblowska, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Relaksowa, Reymonta Władysława Stanisława, Rezedowa, Robotnicza, Rodakiewicza Łukasza, Rogińskiego Wacława, Rogowskiego Michała Ludomira, Rolna, Rolna Osada, Romanowskiego Mieczysława, Romantyczna, Romea, Romera Eugeniusza, Rosy, Roślinna, Roweckiego Stefana, Rowerowa, Rozdroże, Rozmarynowa, Rozstajna, Roztocze, Równa, Róż Al., Różana, Róży Wiatrów, Rubinowa, Ruciana, Ruckiego Władysława, Rudlickiego Jerzego, Rudnicka, Rumiankowa, Rusałka, Ruska, Rybna, Rycerska, Rymwida, Rynek, Rysia, Rządu Ludowego Rzeczpospolitej Polskiej Pl., Rzeckiego Ignacego, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Sachsów Henryka i Mieczysława, Sadowa, Samotna, Samsonowicza Jana, Sandomierska, Sapiehy Jana, Sarnia, Sasankowa, Sawy Jana, Sądecka, Sądowa, Sąsiedzka, Sekutowicza Bolesława, Sekwojowa, Sempołowskiej Stefanii, Sendlerowej Ireny, Serdeczna, Serwaczyńskiego Stanisława, Sieciecha Wojciecha, Sielankowa, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sieroca, Sieroszewskiego Wacława, Sierpińskiego Seweryna, Siewierzan, Siewna, Sikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego), Singera Izaaka Pl., Skalista, Skalskiego Stanisława (Generała Stanisława Skalskiego), Skautów, Skibińska, Skierki, Składowa, Skoczylasa Stefana, Skołuby, Skośna, Skowronkowa, Skrajna, Skromna, Skrzatów, Skrzetuskiego Jana, Skrzynicka, Skrzypcowa, Skubiszewskiego Feliksa, Sławin, Sławinek, Sławinkowska, Słodowa, Słomiany Rynek, Słomkowskiego Antoniego, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowian, Słowicza, Słowikowskiego Michała (Księdza Michała Słowikowskiego), Słupian, Słupkowa, Smolna, Smoluchowskiego Mariana, Smorawińskiego Mieczysława Al., Smyczkowa, Snopkowska, Sobieskiego Jana, Sobótki, Sokola, Sokolniki, Solarza Ignacego, Solidarności Al., Solna, Sołecka, Sosnowa, Sowia, Sowińskiego Józefa, Sójki, Spacerowa, Spadochroniarzy, Spadowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Spółdzielczości Pracy Al., Stachury Edwarda, Staczyńskiego Konrada, Staffa Leopolda, Stalowa, Stanisławskiej Anny, Startowa, Stary Gaj, Staszica Stanisława, Stefczyka Franciszka, Stelmasiaka Mieczysława, Sterna Abrahama, Stokrotki, Stolarska, Storczykowa, Strażacka, Strojanowskiego Feliksa, Stroma, Struga Andrzeja, Strumykowa, Strusia, Strzelecka, Strzembosza Tomasza, Strzeszewskiego Czesława, Stwosza Wita, Sucha, Sudecka, Sulisławicka, Sybiraków, Symfoniczna, Sympatyczna, Szafirowa, Szambelańska, Szaniawskiego Jerzego, Szańcowa, Szarotkowa, Szarych Szeregów, Szaserów, Szczecińska, Szczepańskiego Czesława, Szczerbowskiego Adama, Szczęśliwa, Szczygla, Szczytowa, Szelburg-Zarembiny Ewy, Szeligowskiego Tadeusza, Szerokie, Szerwentke Bożeny (Siostry Bożeny Szerwentke), Szewczyk Małgorzaty, Szewska, Szklana, Szklarniana, Szkolna, Szmaragdowa, Szpacza, Szpinalskiego Stanisława, Szpitalna, Sztajna Józefa (Doktora Józefa Sztajna), Sztompki Henryka, Szwajcarska, Szwedzka, Szwejka, Szwoleżerów, Szymanowskiego Karola, Szymańskiego Aleksandra, Szymonowica Szymona, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Ślaskiego Romana, Śląska, Ślężan, Śliska, Śliwińskiego Józefa, Śliwkowa, Śniadeckiego Jana, Śnieżyńskiego Jana, Środkowa, Światowida, Świdnicka, Świerkowa, Świeża, Świętego Wojciecha, Świętej Magdaleny, Świętochowskiego Aleksandra, Świętoduska, Świętokrzyska, Świtezianka, Tarasowa, Targowa, Tarninowa, Tatarakowa, Tatarska, Tatiany, Tatrzańska, Techniczna, Tęczowa, Tischnera Józefa (Księdza Józefa Tischnera), Toczyskiego Józefa, Tokarska, Topazowa, Topolowa, Torowa, Towarowa, Transportowa, Traugutta Romualda, Tristana, Truskawkowa, Trześniowska, Tulipanowa, Tumidajskiego Kazimierza, Turczynowicza Jana, Turkusowa, Turniowa, Turystyczna, Tuwima Juliana, Tymiankowa, Tysiąclecia Al., Tyszowiecka, Uhorczaka Franciszka, Ułanów, Unicka, Unii Lubelskiej Al., Uniwersytecka, Uprawna, Urbanowicza Witolda (Generała Witolda Urbanowicza), Urmowskiego Leona, Urocza, Urodzajna, Urzędowska, Ustronie, Uśmiechu, Vetterów, Wadowskiego Jana (Księdza Jana Wadowskiego), Wajdeloty, Walecznych, Wallenroda Konrada, Wałowa, Wandy, Wapienna, Wapowskiego Bernarda, Warmińska, Warszawska Al., Watykańska, Wawrzynowa, Wądolna, Wąwozowa, Wertera, Wesoła, Westerplatte, Weteranów, Węglinek, Wiązowa, Widok, Wiejska, Wielka, Wielkiego Kazimierza, Wielkopolska, Wieniawska, Wieniawskich (Braci Wieniawskich), Wiercieńskiego Henryka, Wiertnicza, Wierzbowa, Wigilijna, Wiklinowa, Wiktoryn, Wilcza, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wirowa, Wiślan, Wiśniowa, Witosa Wincentego Al., Włościańska, Wodna, Wodopojna, Wojciechowska, Wojenna, Wojewodzińska, Wokulskiego Stanisława, Wolińskiego Henryka, Wolności Pl., Wolska, Wołodyjowskiego (Pana Wołodyjowskiego), Wołynian, Wołyńska, Woronieckiego Jacka, Wośki Ignacego (Profesora Ignacego Wośki), Wójtowicza Michała, Wólczańska, Wrocławska, Wrońska, Wrotkowska, Wróbla, Wróblewskiego Walerego, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wyczółkowskiego Leona, Wygodna, Wygon, Wylotowa, Wysockiego Piotra, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego), Wyścigowa, Wyzwolenia, Wyżynna, Zabłockiego Franciszka, Zabytkowa, Zachodnia, Zaciszna, Zadębie, Zagajnikowa, Zagłoby, Zagonowa, Zagrobskiej Zofii, Zagrodna, Zajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka), Zakątek, Zakładowa, Zakole, Zakopiańska, Zakręt, Zalewskiego Ludwika (Księdza Ludwika Zalewskiego), Zamenhofa Ludwika, Zamkowa, Zamkowy Pl., Zamojska, Zana Tomasza, Zapolskiej Gabrieli, Zawieprzycka, Zawilcowa, Zbożowa, Zdrojowa, Zdrowa, Zegadłowicza Emila, Zelwerowicza Aleksandra, Zemborzycka, Zgodna, Zgorzelskiego Czesława, Zielona, Ziemiańska, Ziemowita, Zimna, Zimowa, Ziołowa, Ziółkowskiego Wiktora, Złota, Zorza, Zuchów, Związkowa, Zwolskiego Edwarda, Zwycięska, Zygmunta Augusta, Zygmuntowskie Al., Źródlana, Żabia, Żarnowiecka, Żeglarska, Żelazna, Żelazowej Woli, Żeromskiego Stefana, Żmichowskiej Narcyzy, Żmigród, Żniwna, Żołnierska, Żonkilowa, Żółkiewskiego Stanisława, Żulińskiego Romana, Żurawia, Żurawinowa, Żwirki i Wigury, Żytnia, Żywiecka, Żywnego Wojciecha

Lublin - mapa

Lublin kod pocztowy

20-002, 20-003, 20-004, 20-005, 20-006, 20-007, 20-008, 20-009, 20-010, 20-011, 20-012, 20-013, 20-015, 20-016, 20-017, 20-018, 20-019, 20-020, 20-021, 20-022, 20-023, 20-024, 20-025, 20-026, 20-027, 20-028, 20-029, 20-030, 20-031, 20-032, 20-033, 20-035, 20-036, 20-037, 20-038, 20-039, 20-040, 20-041, 20-043, 20-044, 20-045, 20-046, 20-047, 20-048, 20-049, 20-051, 20-052, 20-053, 20-054, 20-055, 20-056, 20-057, 20-058, 20-059, 20-060, 20-061, 20-064, 20-066, 20-067, 20-068, 20-069, 20-070, 20-071, 20-072, 20-073, 20-074, 20-075, 20-076, 20-077, 20-078, 20-079, 20-080, 20-081, 20-082, 20-084, 20-085, 20-086, 20-087, 20-088, 20-089, 20-090, 20-091, 20-092, 20-093, 20-094, 20-095, 20-101, 20-102, 20-103, 20-104, 20-105, 20-106, 20-107, 20-108, 20-109, 20-110, 20-111, 20-112, 20-113, 20-114, 20-115, 20-116, 20-117, 20-118, 20-119, 20-120, 20-121, 20-122, 20-123, 20-124, 20-126, 20-127, 20-128, 20-129, 20-130, 20-133, 20-134, 20-135, 20-136, 20-137, 20-138, 20-139, 20-140, 20-141, 20-142, 20-143, 20-144, 20-145, 20-146, 20-147, 20-148, 20-149, 20-150, 20-151, 20-152, 20-153, 20-154, 20-201, 20-202, 20-203, 20-204, 20-205, 20-207, 20-208, 20-209, 20-210, 20-211, 20-212, 20-213, 20-214, 20-215, 20-217, 20-218, 20-219, 20-221, 20-222, 20-223, 20-224, 20-225, 20-226, 20-227, 20-228, 20-229, 20-230, 20-231, 20-232, 20-233, 20-234, 20-235, 20-240, 20-241, 20-243, 20-244, 20-246, 20-247, 20-248, 20-249, 20-250, 20-251, 20-252, 20-253, 20-254, 20-255, 20-256, 20-257, 20-259, 20-260, 20-262, 20-270, 20-276, 20-277, 20-278, 20-279, 20-280, 20-281, 20-282, 20-283, 20-291, 20-301, 20-302, 20-303, 20-304, 20-305, 20-306, 20-307, 20-309, 20-310, 20-311, 20-313, 20-314, 20-315, 20-316, 20-317, 20-318, 20-319, 20-320, 20-321, 20-322, 20-323, 20-325, 20-326, 20-327, 20-328, 20-329, 20-330, 20-331, 20-334, 20-335, 20-336, 20-337, 20-338, 20-340, 20-341, 20-342, 20-343, 20-344, 20-346, 20-347, 20-348, 20-349, 20-350, 20-351, 20-352, 20-353, 20-354, 20-355, 20-356, 20-357, 20-358, 20-359, 20-360, 20-361, 20-362, 20-363, 20-364, 20-365, 20-366, 20-367, 20-368, 20-369, 20-370, 20-371, 20-373, 20-375, 20-376, 20-377, 20-378, 20-379, 20-380, 20-381, 20-382, 20-383, 20-384, 20-385, 20-386, 20-387, 20-390, 20-391, 20-401, 20-402, 20-403, 20-404, 20-405, 20-406, 20-407, 20-408, 20-409, 20-410, 20-411, 20-412, 20-413, 20-414, 20-415, 20-416, 20-417, 20-418, 20-420, 20-421, 20-422, 20-423, 20-424, 20-425, 20-426, 20-429, 20-430, 20-431, 20-432, 20-433, 20-434, 20-435, 20-436, 20-437, 20-439, 20-440, 20-441, 20-442, 20-443, 20-444, 20-445, 20-446, 20-447, 20-448, 20-449, 20-450, 20-451, 20-452, 20-453, 20-454, 20-455, 20-456, 20-457, 20-458, 20-459, 20-460, 20-461, 20-462, 20-463, 20-464, 20-465, 20-466, 20-467, 20-468, 20-469, 20-470, 20-471, 20-472, 20-474, 20-479, 20-481, 20-482, 20-483, 20-484, 20-485, 20-486, 20-487, 20-488, 20-489, 20-491, 20-492, 20-501, 20-502, 20-504, 20-506, 20-508, 20-509, 20-510, 20-516, 20-517, 20-518, 20-520, 20-521, 20-522, 20-523, 20-524, 20-525, 20-530, 20-531, 20-532, 20-533, 20-534, 20-535, 20-536, 20-537, 20-538, 20-539, 20-541, 20-542, 20-543, 20-551, 20-552, 20-553, 20-554, 20-555, 20-560, 20-561, 20-562, 20-563, 20-564, 20-570, 20-571, 20-572, 20-573, 20-574, 20-575, 20-576, 20-577, 20-579, 20-580, 20-581, 20-582, 20-583, 20-601, 20-602, 20-603, 20-604, 20-605, 20-607, 20-608, 20-609, 20-610, 20-611, 20-612, 20-613, 20-614, 20-615, 20-616, 20-617, 20-618, 20-619, 20-620, 20-621, 20-624, 20-625, 20-627, 20-628, 20-629, 20-630, 20-631, 20-632, 20-633, 20-635, 20-636, 20-637, 20-639, 20-640, 20-701, 20-703, 20-704, 20-705, 20-706, 20-707, 20-708, 20-709, 20-710, 20-711, 20-712, 20-713, 20-714, 20-715, 20-716, 20-717, 20-718, 20-719, 20-721, 20-722, 20-723, 20-724, 20-725, 20-726, 20-727, 20-728, 20-729, 20-730, 20-731, 20-732, 20-733, 20-734, 20-735, 20-736, 20-737, 20-738, 20-739, 20-750, 20-751, 20-752, 20-780, 20-781, 20-782, 20-783, 20-784, 20-785, 20-786, 20-787, 20-788, 20-789, 20-801, 20-802, 20-803, 20-804, 20-805, 20-806, 20-807, 20-808, 20-809, 20-810, 20-811, 20-812, 20-813, 20-814, 20-815, 20-816, 20-817, 20-818, 20-819, 20-820, 20-822, 20-824, 20-825, 20-826, 20-827, 20-828, 20-829, 20-830, 20-831, 20-832, 20-833, 20-834, 20-835, 20-836, 20-837, 20-838, 20-839, 20-840, 20-841, 20-843, 20-844, 20-848, 20-849, 20-850, 20-853, 20-854, 20-857, 20-858, 20-860, 20-861, 20-862, 20-863, 20-864, 20-865, 20-866, 20-867, 20-868, 20-869, 20-870, 20-871, 20-872, 20-874, 20-875, 20-880, 20-881, 20-882, 20-883, 20-884

Lublin - podmioty posiadające własny kod pocztowy

20-914 Lubelski Urząd Wojewódzki
20-950 PERŁA-Browary Lubelskie S.A.

Lublin - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

20-940 CI Oddział Regionalny w Lublinie - Lublin, Krakowskie Przedmieście 50
20-954 CL Oddział Regionalny w Lublinie - Lublin, Sierpińskiego Seweryna 26
20-954 CL Oddział Terenowy w Lublinie - Lublin, Sierpińskiego Seweryna 26
20-001 CP Oddział Rejonowy w Lublinie - Lublin, Krakowskie Przedmieście 50
20-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Lublinie - Lublin, Moritza Wacława 2
20-940 CR Oddział Regionalny w Lublinie - Lublin, Krakowskie Przedmieście 50

Lublin - placówki Poczty Polskiej

20-026 Agencja Pocztowa Lublin - Lublin, Chopina Fryderyka 6
20-042 Agencja Pocztowa Lublin - Lublin, Curie-Skłodowskiej Marii Pl. 5
20-490 Agencja Pocztowa Lublin - Lublin, Fulmana Mariana (Biskupa Mariana Fulmana) 5
20-022 Agencja Pocztowa Lublin - Lublin, Okopowa 5
20-001 Agencja Pocztowa Lublin - Lublin, Unii Lubelskiej Al. 16A
20-093 Agencja Pocztowa Lublin 54 - Lublin, Chodźki Witolda 14
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Droga Męczenników Majdanka 12
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Fabryczna 2
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Lubomelska 1-3
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Orkana Władysława 4
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Tarasowa 1
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Turystyczna 1
20-001 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 1 - Lublin, Zana Tomasza 19
20-034 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 11 - Lublin, Kolorowa 6/1A
20-034 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 11 - Lublin, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki) 35 A
20-160 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 12 - Lublin, Mariańska 27
20-634 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 17 - Lublin, Zana Tomasza 39
20-550 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 18 - Lublin, Kraśnicka Al. 100
20-500 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 24 - Lublin, Roztocze 12
20-500 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 24 - Lublin, Tatarakowa 24
20-100 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 4 - Lublin, Podwale 11
20-540 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 5 - Lublin, Pozytywistów 1
20-155 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 50 - Lublin, Kleeberga Franciszka 12A
20-626 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 52 - Lublin, Kawaleryjska 20
20-097 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 54 - Lublin, Jaczewskiego Kazimierza 8
20-374 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 55 - Lublin, Wolska 11
20-851 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 57 - Lublin, Organowa 11
20-856 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 59 - Lublin, Harnasie 11
20-859 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 60 - Lublin, Gorczańska 1
20-427 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 7 - Lublin, Kunickiego Władysława 229
20-427 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 7 - Lublin, Nowy Świat 23 A
20-042 Filia Urzędu Pocztgowego Lublin 9 - Lublin, Przy Stawie 2
20-990 PP Lublin L101 - Lublin, Moritza Wacława 2
20-001 Urząd Pocztowy Lublin 1 - Lublin, Krakowskie Przedmieście 50
20-324 Urząd Pocztowy Lublin 10 - Lublin, Krańcowa 106
20-034 Urząd Pocztowy Lublin 11 - Lublin, Racławickie Al. 31
20-160 Urząd Pocztowy Lublin 12 - Lublin, Spółdzielczości Pracy Al. 32-34/97
20-216 Urząd Pocztowy Lublin 14 - Lublin, Montażowa 14
20-014 Urząd Pocztowy Lublin 15 - Lublin, Narutowicza Gabriela 80 A
20-590 Urząd Pocztowy Lublin 16 - Lublin, Ametystowa 1
20-634 Urząd Pocztowy Lublin 17 - Lublin, Juranda 7
20-550 Urząd Pocztowy Lublin 18 - Lublin, Szwoleżerów 6
20-400 Urząd Pocztowy Lublin 2 - Lublin, Pocztowa 1
20-500 Urząd Pocztowy Lublin 24 - Lublin, Sasankowa 8/2A
20-245 Urząd Pocztowy Lublin 25 - Lublin, Daszyńskiego Ignacego 3
20-578 Urząd Pocztowy Lublin 26 - Lublin, Bursztynowa 35/1a
20-290 Urząd Pocztowy Lublin 27 - Lublin, Jagiełły Władysława 10
20-132 Urząd Pocztowy Lublin 3 - Lublin, Okrzei Stefana 2
20-372 Urząd Pocztowy Lublin 33 - Lublin, Przyjaźni 9
20-083 Urząd Pocztowy Lublin 4 - Lublin, Świętoduska 22
20-125 Urząd Pocztowy Lublin 40 - Lublin, Grodzka 7
20-473 Urząd Pocztowy Lublin 49 - Lublin, Róży Wiatrów 7
20-540 Urząd Pocztowy Lublin 5 - Lublin, Radości 9
20-155 Urząd Pocztowy Lublin 50 - Lublin, Koryznowej Marii 2 C
20-515 Urząd Pocztowy Lublin 51 - Lublin, Krężnicka 167
20-626 Urząd Pocztowy Lublin 52 - Lublin, Leonarda 18
20-606 Urząd Pocztowy Lublin 53 - Lublin, Grażyny 18
20-097 Urząd Pocztowy Lublin 54 - Lublin, Obywatelska 10
20-374 Urząd Pocztowy Lublin 55 - Lublin, Bukowa 15
20-845 Urząd Pocztowy Lublin 56 - Lublin, Kaprysowa 4
20-851 Urząd Pocztowy Lublin 57 - Lublin, Kiepury Jana 5 B
20-490 Urząd Pocztowy Lublin 58 - Lublin, Nałkowskich Zofii i Wacława 104
20-856 Urząd Pocztowy Lublin 59 - Lublin, Żywnego Wojciecha 8
20-388 Urząd Pocztowy Lublin 6 - Lublin, Głuska 181
20-859 Urząd Pocztowy Lublin 60 - Lublin, Śliwińskiego Józefa 1
20-333 Urząd Pocztowy Lublin 61 - Lublin, Pogodna 34
20-258 Urząd Pocztowy Lublin 62 - Lublin, Turystyczna 132
20-823 Urząd Pocztowy Lublin 63 - Lublin, Skalista 9
20-427 Urząd Pocztowy Lublin 7 - Lublin, Kunickiego Władysława 132
20-050 Urząd Pocztowy Lublin 8 - Lublin, Langiewicza Mariana 10
20-042 Urząd Pocztowy Lublin 9 - Lublin, Łopacińskiego Hieronima 5