województwo małopolskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 1058 - Kraków kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 6
Liczba placówek Poczty Polskiej: 134
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 8

Kraków - miejscowości

Kraków (Kraków-Krowodrza), Kraków (Kraków-Nowa Huta), Kraków (Kraków-Podgórze), Kraków (Kraków-Śródmieście)

Kraków - ulice

2 Pułku Lotniczego Os., 28 Lipca 1943 Al., 29 Listopada Al., 3 Maja Al., 6 Sierpnia, 8 Pułku Ułanów, Abrahama, Agatowa, Agawy, Agrestowa, Akacjowa, Akademicka, Akademickie Os., Albańska, Albatrosów, Albertyńskie Os., Aleksandrowicza Adolfa, Aleksandry, Algierska, Aliny, Altanowa, Amarantowa, Amazonek, Ametystowa, Anczyca Władysława Ludwika, Andegaweńska, Andersa Władysława Al. (Generała Władysława Andersa), Andersena Hansa Christiana, Andricia Ivo, Andrusikiewicza Jana Kantego, Andrychowska, Antyczna, Anusi, Architektów, Arciszewskiego Tomasza, Arctowskiego Henryka, Ariańska, Arktyczna, Armii Krajowej, Armii Kraków, Arsenał, Artystów, Asnyka Adama, Astronautów, Astronomów Al., Astrowa, Augusta Zygmunta, Augustiańska, Augustynka-Wichury Antoniego, Axentowicza Teodora Pl., Azaliowa, Babiego Lata, Babinicza, Babińskiego Józefa (Doktora Józefa Babińskiego), Bacewiczówny Grażyny, Bachledy Klimka, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badurskiego Andrzeja, Bagatela, Bagienna, Bagrowa, Bajana Jerzego, Bajeczna, Bakałarzy, Balanówka, Balicka, Balickiego Stanisława, Balladyny, Bałtycka, Bałuckiego Michała, Banacha Stefana, Banachiewicza Tadeusza, Bandtkiego Jerzego Samuela, Bandurskiego Władysława (Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego), Baranieckiego Adriana, Barbary, Bardosa, Bardowskiego Piotra, Barska, Bartla Wojciecha Marii (Profesora Wojciecha Marii Bartla), Bartnicza, Bartników, Bartosza, Barty (Pułkownika Barty), Barwinkowa, Barwna, Barycka, Barycza Henryka, Bastionowa, Basztowa, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Parasol", Batalionu "Skała" AK, Batalionu "Zośka", Batki Mariana, Batorego Stefana, Batowicka, Bawół Pl., Bazarowa, Baziaka Eugeniusza, Bażancia, Bażanki Kaspra, Bąkowskiego Klemensa, Becka Józefa, Bednarska, Beliny-Prażmowskiego Władysława Al. (Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego), Bellerta Józefa, Belwederczyków, Bełzy Władysława, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Benedyktowicza Ludomira, Benedyktyńska, Beniowskiego Maurycego, Berberysowa, Berdyczowska, Berenta Wacława, Bernardyńska, Bernardyński Pl., Berwińskiego Ryszarda, Beskidzka, Betlejemska, Betonowa, Będzińska, Biała, Biała Droga, Białe Wzgórze, Białoprądnicka, Białoruska, Białostocka, Białych Brzóz, Bibicka, Bielaka Franciszka, Bielańska, Bielańskiego Adama (Inżyniera Adama Bielańskiego), Bielskiego Marcina, Bieniarzówny Janiny (Profesor Janiny Bieniarzówny), Bieńczycka, Bierkowskiego Ludwika, Biernackiego Edmunda, Biernata z Lublina, Biesiadna, Bieszczadzka, Bieżanowska, Billewiczów, Birkuta Mateusza, Biskupia, Biskupińska, Bitschana Jurka, Bitwy nad Bzurą, Biwakowa, Blacharska, Blachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego), Blich, Bliska, Blokowa, Bluszczowa, Bławatkowa, Błękitna, Błonie-Beszcz Pl., Błotna, Błotniska, Boboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli), Bobrowa, Bobrowskiego Stefana, Bobrzeckiej Marii, Bobrzyńskiego Michała (Profesora Michała Bobrzyńskiego), Bochenka Adama, Bocheńska, Bocheńskiego Józefa (Ojca Józefa Bocheńskiego), Bochnaka Adama (Profesora Adama Bochnaka), Bociana, Boczna, Bocznica, Bodziszkowa, Bodzowska, Bogdanowicza Karola, Bogdanowskiego Wincentego, Bogucianka, Bogucicka, Bogusławskiego Wojciecha, Bogusza Józefa, Boguszówka, Bohaterów Getta Pl., Bohaterów Wietnamu, Bohaterów Września Os., Bohomolca Franciszka, Bojanówka, Bojki Jakuba, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wstydliwego, Bonarka, Bonerowska, Bonifraterska, Bora-Komorowskiego Tadeusza Al. (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Boratyńskiego Czesława, Borelowskiego-Lelewela Marcina, Borkowska, Borkowskie Błonia, Borowego Piotra, Borowickiej Iwony, Borowinowa, Borówczana, Borsucza, Boruty-Spiechowicza Mieczysława (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza), Bosacka, Bosaków, Botaniczna, Botewa Christo, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Boznańskiej Olgi, Bożego Ciała, Bożego Miłosierdzia, Bożywoja, Bór, Braci Polskich, Bracka, Brandla Konstantego, Branicka, Braterska, Braterstwa Broni, Bratkowa, Bratysławska, Brązownicza, Brodatego Henryka, Brodowicza Józefa, Brodzińskiego Kazimierza, Brogi, Broniewskiego Władysława, Bronowicka, Browarniana, Brożka Jana, Brücknera Aleksandra, Bruśnicka, Bruzdowa, Brzask, Brzechwy Jana, Brzegowa, Brzeska, Brzezińskiego Piotra, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Brzozowskiego Stanisława, Budryka Witolda, Budrysów, Budziszyńska, Bugaj, Bujaka Franciszka, Bujwida Odona, Bukietowa, Bukowa, Bukszpanowa, Bularnia, Bulwarowa, Bułgarska, Bułhaka Jana, Bunscha Karola, Buraczana, Burgundzka, Bursztynowa, Burzowa, Buszka Jana, Butrymów, Bydgoska, Bystra, Bystronia Jana Stanisława, Bytomska, Bzymka-Strzałkowskiego Edwarda, Cechowa, Cedrowa, Cedyńska, Cegielniana, Ceglarska, Cekiery Stanisława, Celakówny Rozalii, Celarowska, Celna, Cementowa, Centkiewiczów, Centralna, Centralny Imieniem Reagana Ronalda Pl., Centrum A Os., Centrum B Os., Centrum C Os., Centrum D Os., Centrum E Os., Cerchów Maksymiliana i Stanisława, Cesarza Benedykta, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa, Chałupki, Chałupnika Kazimierza, Chanieckiej Heleny, Chełmońskiego Józefa, Chełmońskiego Józefa Dep., Chełmska, Chęcińska, Chlebiczna, Chlebowa, Chłodna, Chłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego), Chłopska, Chmiela Adama, Chmieleniec, Chmielna, Chmielowskiego Adama, Chmurna, Chochołowska, Chocimska, Chodkiewicza Jana Karola, Chodowieckiego Daniela, Chojnicka, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Chrzanowskiego Ignacego, Chwistka Leona, Ciasna, Cicha, Cichociemnych AK, Cichy Kącik, Ciechanowska, Ciechanowskiego Stanisława, Ciechocińska, Ciekowiec, Ciemna, Cienista, Cieplińskiego Łukasza, Ciepła, Ciepłownicza, Ciesielska, Cieszyńska, Cieślewskiego Ernesta, Cieślińskiej-Brzeskiej Haliny, Ciołkosza Adama, Ciołkowskiego Konstantego, Cisowa, Combrowa, Conrada Josepha, Cuplowa, Cybulskiego Napoleona, Cygańska, Cyprysów, Cystersów, Czackiego Tadeusza, Czajek, Czajkowskiego Józefa, Czajna, Czapińskiego Kazimierza, Czaplickiego Władysława, Czapskich, Czarnieckiego Stefana, Czarnochowicka, Czarnogórska, Czarnolaska, Czarnowiejska, Czarodziejska, Czecha Bronisława, Czechosłowacka, Czechowicza Szymona, Czeczeńska, Czeczotta Henryka, Czeczów (Braci Czeczów), Czeladnicza, Czepca Błażeja, Czeppe Zdzisława (Profesora Zdzisława Czeppe), Czeremchowa, Czereśniowa, Czerska, Czerwiakowskiego Rafała, Czerwieńskiego Bolesława, Czerwona, Czerwone Maki, Czerwonego Kapturka, Czerwonego Prądnika, Czołgistów, Czorsztyńska, Czuchnowskiego Mariana, Czwartaków, Czyrniańskiego Emiliana, Czysta, Czyżewskiego Tytusa, Czyżówka, Czyżyków, Czyżyńska, Czyżyńskie Rondo, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Ćwikłowa, Dajwór, Daleka, Daliowa, Danalówka, Daniłowskiego Gustawa, Danka Wincentego, Darasza Wojciecha, Darwina Karola, Daszyńskiego Ignacego Al., Dauna Alfreda, Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka), Dąbrowa, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Dąbrowskiej Marii, Dąbrówki, Dąbska, Dekarzy, Dekerta Jana, Dembowskiego Edwarda Al., Deotymy, Dercza Władysława (Księdza Władysława Dercza), Dereniowa, Deszczowa, Dębickiego Stanisława, Dębnicka, Dębnicki Rynek, Dęboroga, Dębowa, Dębskiego Macieja, Dietla Józefa, Długa, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Do Fortu, Do Groty, Do Kopca Al., Do Luboni, Do Obserwatorium, Do Przystani, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Do Wilgi, Do Wisły, Dobczycka, Dobra, Dobrego Pasterza, Dobrowolskiego Antoniego, Dobrzyckiego Jerzego, Dojazdowa, Doktora Judyma, Dolina, Dolińskiego Jarosława, Dolna, Dolnomłyńska, Dolnych Młynów, Domagały Mariana, Domeyki Ignacego, Dominikanów, Dominikańska, Dominikański Pl., Domki, Domowa, Doroszewskiego Witolda, Dożynkowa, Drewniana, Droga do Zamku, Droga nad Białuchą, Droga Rokadowa, Drozdowskich Karola i Jerzego, Drożdżowa, Drożyna, Drożyska, Dróżka, Dróżnicka, Druhny Hanki, Drukarska, Druskiennicka, Drużbackiej Elżbiety, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Duchacka, Dudzińskich Pl. (Braci Dudzińskich), Dukatów, Dunajewskiego Juliana, Dunikowskiego Xawerego, Dunin-Wąsowicza Zbigniewa (Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza), Duża Góra, Dwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego), Dworcowa, Dworna, Dworska, Dworski Ogród, Dybowskiego Benedykta, Dygasińskiego Adolfa Al., Dymarek, Dymnik, Dytmara (Sołtysa Dytmara), Dywizjonu 303 Os., Działkowa, Działowskiego Stanisława, Dziedzica Emila, Dziekanowicka, Dzielna, Dzielskiego Mirosława, Dziewanny, Dziewiarzy, Dzikiej Róży, Dźwigońskiego Franciszka (Księdza Franciszka Dźwigońskiego), Ehrenberga Gustawa, Eibischa Eugeniusza, Eisenberga Filipa, Ekielskiego Władysława, Elsnera Józefa, Emaus, Estery, Estońska, Estreicherów, Fabijańskich Erazma i Stanisława, Fabryczna, Facimiech, Falista, Falowa, Fałata Juliana, Fałęcka, Fałęcki Rynek, Familijna, Farmaceutów, Fatimska, Fedkowicza Jerzego, Felczaka Wacława Os., Feldmana Wilhelma, Felicjanek, Fenn'a Sereno, Fertnera Antoniego, Figlewicza Kazimierza (Księdza Kazimierza Figlewicza), Filarecka, Filipowicza Juliana (Generała Juliana Filipowicza), Filtrowa, Fiołkowa, Fiszera Stanisława, Flame Henryka, Flanka Leopolda, Flisacka, Florera Romana, Floriańska, Florkowskiego Walentego, Focha Ferdinanda Al. (Marszałka Ferdinanda Focha), Folwarczna, Forteczna, Fosa, Franciszkańska, Fredry Aleksandra, Freege'go Emila, Friedleina Józefa, Frycza Karola, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gacki, Gadomskiego Walerego, Gaik, Gajocha Jana, Gajowa, Gajówka, Galaktyczna, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gałęzowskiego Józefa, Gandhiego Mahatmy, Garbarska, Garczyńskiego Stefana, Gardowskiego Ludwika, Gardy-Godlewskiego Edwarda (Pułkownika Edwarda Gardy-Godlewskiego), Garncarska, Gawliny Józefa (Biskupa Józefa Gawliny), Gazowa, Gąsiorowskiego Wacława, Gdańska, Gdowska, Gdyńska, Geodetów, Geologów, Gerberowa, Gerlaha Mikołaja, Gersona Wojciecha, Gęsia, Giedroycia Jerzego, Gierymskich Maksymiliana i Aleksandra, Gilowa, Gipsowa, Gliniana, Glinik, Glogera Zygmunta, Głębinowa, Głęboka, Głogowa, Głogowiec, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Główny Rynek, Gminna, Gnieźnieńska, Godebskiego Cypriana, Godlewskiego Emila, Goetla Walerego, Golikówka, Golkowicka, Gołaśka, Gołąba Stanisława, Gołębia, Gombrowicza Witolda, Gontyna, Goplana, Gorczyna Jana Aleksandra, Goryczkowa, Goslara Juliana, Gospodarska, Goszczyńskiego Seweryna, Gościnna, Goździkowa, Górali Os., Górka Narodowa, Górna, Górnickiego Łukasza, Górników, Górska, Grabczaka Ignacego, Grabowa, Grabowskiego Ambrożego, Gradowa, Gramatyka, Graniczna, Granitowa, Grawerska, Grażyny, Grąby, Grenadierów, Grębałowska, Grochowa, Grochowiaka Stanisława, Grochowska, Grodzisko, Grodzka, Groickiego Bartłomieja, Gromady Grudziąż, Gromadzka, Gronostajowa, Gronowa, Groszkowa, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura Al., Grunwaldzka, Gruszczyńskiego Włodzimierza, Gryczana, Gryfity Jaxy, Gryglewskiego Aleksandra, Grzecha Jana, Grzegorza z Sanoka, Grzegorzewskiej Marii, Grzegórzecka, Grzepskiego Stanisława, Grzybki, Gumniska, Gumowskiego Jana, Gurgacza Władysława (Księdza Władysława Gurgacza), Gutenberga Jana, Gwarecka, Gwarna, Gwieździsta, Gzymsików, Habeli Adama, Habina, Halczyna Wojciecha, Halicka, Halki, Hallera Jana, Hamernia, Handlowe Os., Harasymowicza Jerzego, Harcerska, Harcerzy Krakowskich, Harnasiów, Heila Edwarda, Hektary, Helclów, Heleny, Heligundy, Heltmana Wiktora, Hemara Mariana, Herberta Zbigniewa, Herbowa, Herlinga-Grudzińskiego Gustawa, Herwina-Piątka Kazimierza, Herzoga Józefa, Hetmańska, Heweliusza Jana, Hiacyntowa, Hoborskiego Antoniego, Hodura Franciszka (Księdza Biskupa Franciszka Hodura), Hoffmanowej Klementyny, Hofmana Vlastimila, Hollendra Tadeusza, Hołdu Pruskiego, Homolacsa Karola, Horaka Alojzego, Hoyera Henryka, Hoża, Hubalczyków, Huculska, Hufcowa, Humberta Szczepana, Humboldta Aleksandra, Husarska, Hutnicze Os., Hutnika Michaiła, Hynka Franciszka, Hypty Franciszka, Idzikowskiego Ludwika, Igołomska, Igrców, Iłowa, Imbramowska, Imbramowski Pl., Imielna, Ingardena Romana, Inicjatywy Lokalnej, Insurekcji Kościuszkowskiej, Inwalidów Pl., Irysowa, Irzykowskiego Karola, Isep, Iwaszkiewicza Jarosława, Iwonicka, Izaaka, Jabłonkowska, Jabłonna, Jabłonowskich, Jachimeckiego Zdzisława, Jachowicza Stanisława, Jadwigi z Łobzowa, Jadźwingów, Jagiellonki Anny, Jagiellończyka Kazimierza, Jagiellońska, Jagiellońskie Os., Jagiełka, Jagiełły Władysława, Jagienki, Jaglana, Jaglarzów Michała i Stanisława, Jagodowa, Jahody Roberta, Jakuba, Jakubca Władysława, Jakubowskiego Macieja, Jałowcowa, Jamków (Braci Jamków), Jana Kazimierza, Jana Olbrachta, Jana Pawła II Al., Jana XXIII, Janasówka, Jancarza Kazimierza (Księdza Kazimierza Jancarza), Janczarskiego Czesława, Janickiego Klemensa, Janiszewskiego Tomasza, Janosika, Janowa Wola, Janowskiego Jana, Jantarowa, Jar, Jaracza Stefana, Jaremy Marii, Jarockiego Władysława, Jarosławska, Jarzębiny, Jarzynowa, Jasełkowa, Jasia i Małgosi, Jasielska, Jasienicy Pawła, Jasieńskiego Feliksa, Jasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego), Jasiukowicza Stanisława, Jaskółcza, Jaskra Mikołaja, Jaskrowa, Jasna, Jasnogórska, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jaworskiego Władysława, Jazowa, Jeleniogórska, Jeleniowa, Jelskiego Konstantego, Jemiołowa, Jemiołuszek, Jerozolimska, Jerzmanowskiego Erazma, Jesienna, Jesionowa, Jezierskiego Jacka, Jeziorany, Jeziorko, Jezuitów, Jeździecka, Jeżów, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędów (Rodziny Jędów), Jędrzejczyka Ludwika, Jodłowa, Jontkowa Górka, Jordanowska, Joselewicza Berka, Józefa, Józefińska, Józefitów, Jubileuszowa, Jugowicka, Junacka, Junoszy Szaniawskiego Klemensa, Jurajska, Juranda ze Spychowa, Jurandówny Danusi, Jurowicza Jerzego, Justowska, Jutrzenka, Jutrzyńska, Kacza, Kaczary Jana, Kaczeńcowa, Kaczmarczyka Alojzego, Kaczorówka, Kaczyńskiego Zygmunta (Księdza Zygmunta Kaczyńskiego), Kadecka, Kadena-Bandrowskiego Juliusza, Kadłubka Wincentego, Kadrówki, Kaimska, Kajty Franciszka, Kajzera Władysława (Księdza Władysława Kajzera), Kaktusowa, Kalenkiewicza Macieja, Kalinowa, Kalinowe Os., Kaliska, Kallimacha Filipa, Kalwaryjska, Kalwińska, Kałuży Józefa, Kamberskiego Mieczysława, Kamedulska, Kameliowa, Kamieniarska, Kamieniecka, Kamienna, Kamieńskiego Henryka (Generała Henryka Kamieńskiego), Kamionka, Kanarkowa, Kanonicza, Kanonierów, Kantora Tadeusza, Kantorowicka, Kapelanka, Kaplickiego Mieczysława, Kapucyńska, Karabuły Wojciecha (Księdza Wojciecha Karabuły), Karasiówka, Karaszewicza-Tokarzewskiego Michała (Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego), Karcza Jana (Generała Jana Karcza), Karłowicza Mieczysława, Karmelicka, Karowa, Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Kasprowicza Jana, Kasprzyckiego Tadeusza, Kasy Oszczędności Miasta Krakowa Al., Kasznicy Stanisława, Kasztanowa Al., Kasztelańska, Kaszubska, Katowicka, Kawiory, Kawowa, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kazimierzowskie Os., Kącik, Kąkolowa, Kąpielowa, Kąt, Kątowa, Kenara Antoniego, Ketlinga, Kędzierzyńska, Kępińskiego Antoniego, Kępna, Kępska, Kielecka, Kiełkowskiego Romana, Kiemliczów (Braci Kiemliczów), Kiepury Jana, Kierzkowskiego Kazimierza, Kijanki, Kijowska Al., Kilińskiego Jana, Kirchmajera Wincentego, Kisielewskiego Stefana, Kiwerskiego (Generała Kiwerskiego), Klasztorna, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Kleinera Juliusza, Klemensa z Ruszczy, Klemensiewicza Zenona, Kleparski Rynek, Klimeckiego Stanisława, Kliniec, Klonowa, Klonowica Sebastiana, Kluczborska, Kluka Jana, Kluszewskiego Jacka, Kluzeka Piotra, Kłaka Franciszka, Kłodzka, Kłosowa, Kłosowskiego Stanisława, Kłuszyńska, Kmicica, Kmieca, Kmietowicza Leopolda, Kminkowa, Kniaźnina Franciszka, Kobierzyńska, Kochanowskiego Jana, Kochmańskiego Tadeusza, Kocmyrzowska, Kogucia, Kokosowa, Kokotowska, Kolarzy, Kolbego Maksymiliana Marii (Świętego Maksymiliana Marii Kolbego), Kolbego Maksymiliana Marii Pl. (Świętego Maksymiliana Marii Kolbego), Kolberga Oskara, Kolejarzy, Kolejowa, Kolejowe Os., Koletek, Kolędnicza, Kolista, Kolna, Kolonijna, Kolorowe Os., Kołaczkowskiego Stefana, Kołaczy, Kołłątaja Hugona, Koło Białuchy, Koło Strzelnicy, Kołobrzeska, Kołodziejska, Kołowa, Komandosów, Komasy, Kombatantów Os., Komorowskiego Bolesława, Komuny Paryskiej, Konarowa Al., Konarskiego Stanisława, Konecznego Feliksa, Konfederacka, Konopna, Konopnickiej Marii, Kontryma Bolesława, Konwaliowa, Konwisarzy, Kopalina, Kopaniec, Kopernickiego Izydora, Kopernika Mikołaja, Kopery Feliksa, Koprowa, Koralowa, Korbutowej Ludmiły, Korczaka Janusza, Korczyńskiego Ludomiła, Kordeckiego Augustyna, Kordiana, Kordylewskiego Kazimierza, Korepty Jana, Korfantego Wojciecha, Kormoranów, Korohydy Jerzego, Korony Polskiej, Korpala Michała, Korzeniaka Grzegorza, Korzeniowskiego Józefa, Kosiarzy, Kosmonautów, Kosmowskiej Ireny, Kosocicka, Kosów, Kossaka Juliusza Pl., Kostaneckiego Kazimierza, Kostki Potockiego Stanisława, Kostrzecka, Kostrzewskiego Józefa, Kosynierów, Koszalińska, Koszarówka, Koszutki, Koszykarska, Kościelna, Kościelnicka, Kościuszki Tadeusza (Generała Tadeusza Kościuszki), Kościuszki Tadeusza Kopiec, Kościuszkowców, Kościuszkowskie Os., Kotlarczyków Jana i Józefa, Kotlarska, Kotowskiego Floriana, Kotówka, Kotsisa Aleksandra, Kowalska, Kowalskiego Franciszka, Kownackiej Marii, Kozia, Koziarówka, Kozienicka, Kozietulskiego Jana, Koźlarska, Koźmiana Kajetana, Krajobrazowa, Kraka, Krakowiaków Os., Krakowska, Krakusa, Krakusa Kopiec, Krakusów, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta Al., Krasnowolskiego Józefa, Krasowa, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krawiecka, Kredowa, Kremerowska, Kremskiego Jana, Kresowa, Krępy Aleksandra, Kręta, Krochmalniki, Krokusowa, Kronikarza Galla, Krośnieńska, Krowoderska, Krowoderskich Zuchów, Króla Wacława, Królewska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Jadwigi Boczna, Królowej Marysieńki, Królówka, Krótka, Krucza, Krumłowskiego Konstantego, Krupnicza, Kruszwicka, Krygowskiego Władysława, Krymska, Kryniczna, Krystyna z Ostrowa, Kryształowa, Krzemieniecka, Krzemionki, Krzesławicka, Krzewowa, Krzymuskiego Edmunda, Krzywa, Krzywda, Krzywickiego Ludwika, Krzywoń Anieli, Krzywy Zaułek, Krzyżanowskiego Adama, Krzyżańskiego Mirosława, Krzyżówka, Krzyżtoporska, Książąt Czartoryskich Zaułek, Księcia Józefa, Księżarskiego Feliksa, Księży Pijarów, Księżycowa, Ku Raciborowicom, Kublińskiego Marka, Kuczkowskiego Mikołaja (Księdza Mikołaja Kuczkowskiego), Kudlińskiego Tadeusza (Doktora Tadeusza Kudlińskiego), Kujawska, Kukiela Mariana (Generała Mariana Kukiela), Kukiełek Golkowickich, Kuklińskiego Ryszarda (Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego), Kukułcza, Kulinowskiej Zofii, Kułakowskiego Henryka, Kuncewiczównej, Kunickiego Stanisława, Kupa, Kupały, Kurasia Ferdynanda, Kurczaba Jana, Kurkowa, Kurniki, Kurozwęckiego Dobiesława, Kurpińskiego Karola, Kuryłowicza Adama, Kurzei Józefa (Księdza Józefa Kurzei), Kusia Jana (Księdza Jana Kusia), Kusocińskiego Janusza, Kustronia Józefa (Generała Józefa Kustronia), Kuśnierska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kuznowicza Mieczysława Pl. (Księdza Mieczysława Kuznowicza), Kuźnicy Kołłątajowskiej, Kuźnicza, Kwartowa, Kwatery, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwiatów Polskich, Kwiecista, Kwietna, Lajkonika, Lanckorońska, Landaua Lwa, Lande Jerzego, Langiewicza Mariana, Lasek, Laskowa, Lasogórska, Lasoty Pl., Lasowisko, Lasówka, Laszczki Konstantego, Laudańska, Lawendowa, Lazurowa, Lea Juliusza, Lecha, Lechicka, Lechonia Jana, Lecznicza, Legendy, Legionów, Legionów Piłsudskiego Józefa, Legnicka, Lehra-Spławińskiego Tadeusza, Lei Franciszka, Lekarska, Lema Stanisława, Lenartowicza, Lentza Stanisława, Lesisko Os., Lesista, Leszczynowa, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Leśmiana Bolesława, Leśna, Letnia, Lewkowa, Libera Anny, Libertowska, Librowszczyzna, Liliowa, Limanowskiego Bolesława, Lindego Samuela Bogumiła, Lipińskiego Wacława, Lipowa, Lipowskiego Wojciecha, Lipska, Lirników, Liryczna, Lisa-Kuli Leopolda, Lisia, Liściasta, Litawora, Litewska, Lniana, Loretańska, Lotnicza, Lubelska, Lubicz, Lublańska, Lubocka, Lubomirskiego Aleksandra, Luborzycka, Lubostroń, Lubuska, Ludowa, Ludwinowska, Ludwisarzy, Ludźmierska, Lusińska, Lutego Tura, Luzara Mariana (Księdza Mariana Luzara), Lwowska, Łabędzia, Łaczka Mariana (Księdza Prałata Mariana Łaczka), Ładna, Łagiewnicka, Łagiewnicki Pl., Łamana, Łanowa, Łany, Łapanowska, Ławnicza, Łazarskiego Jana, Łazowa, Łazy, Łącka, Łąkowa, Łempickiego Stanisława, Łepkowskiego Józefa, Łęczycka, Łęgowa, Łężce, Łobodowskiego Józefa, Łobzowska, Łojasiewicza Stanisława (Profesora Stanisława Łojasiewicza), Łokietka Władysława, Łokietkówny Elżbiety, Łopackiego Jacka Augustyna, Łosiówka, Łowiecka, Łowienicka, Łowińskiego Karola, Łozińskiego Władysława, Łódzka, Łubinowa, Łuczanowicka, Łuczników, Łuczyńskiego Zygmunta (Doktora Zygmunta Łuczyńskiego), Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Waleriana, Łukowiec, Łupaszki (Majora Łupaszki), Łuszczkiewicza Władysława, Łutnia, Łużycka, Łysogórska, Macedońska, Machaya Ferdynarda (Księdza Ferdynarda Machaya), Maciejkowa, Macierzanki, Mackiewicza Józefa, Maćka z Bogdańca, Maćkowa Góra, Madalińskiego Antoniego Józefa (Generała Antoniego Józefa Madalińskiego), Madejówka, Madera, Magazynowa, Magnolii, Maja Franciszka (Księdza Franciszka Maja), Majora Jakuba, Majowa, Majówny Jadwigi, Maklakiewicza Jana, Makowa, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malachitowa, Malawskiego Artura, Malborska, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malinowskiego Bronisława, Malownicza, Malutka, Malwowa, Mała, Mała Góra, Małeckiego Mieczysława Al., Małego Księcia, Małka Zbigniewa, Małkowskiego Andrzeja, Mały Płaszów, Mały Rynek, Marchołta, Marcika Józefa, Marcowa, Marczyńskiego Adama, Margaretek, Marglowa, Mariacki Pl., Markowskiego Mariana, Martenowska, Marusarzówny Heleny, Marycjusza Szymona, Maryewskiego Franciszka, Marynarska, Marzanny, Masarska, Matejki Jana Pl., Matematyków Krakowskich, Mazanka Stefana (Księdza Stefana Mazanka), Mazowiecka, Mazurska, Mączna, Mączyńskiego Władysława (Księdza Władysława Mączyńskiego), Medalionów, Medweckiego Mieczysława, Medyczna, Mehoffera Józefa, Meiera Józefa (Księdza Józefa Meiera), Meiselsa Beera, Meissnera Janusza, Merkuriusza Polskiego, Metalowców, Miarowa, Michalika Andrzeja, Michałowskiego Piotra, Micińskiego Tadeusza, Mickiewicza Adama Al., Miechowity Macieja, Miechowska, Mieczników, Mieczykowa, Miedziana, Miejscowa, Mierniczych, Mierosławskiego Ludwika (Generała Ludwika Mierosławskiego), Mierzeja Wiślana, Mierzwy Stanisława, Mieszczańska, Mieszka I, Miętowa, Migdałowa, Mikołajczyka Stanisława, Mikołajska, Millana Stanisława (Harcmistrza Stanisława Millana), Miła, Miłkowskiego Zygmunta, Miodońskiego Jana, Miodowa, Mireckiego Józefa Montwiłła, Mirowska, Mirtowa, Misiołka Leona, Misjonarska, Mistrzejowice Nowe Os., Mistrzejowicka, Miśnieńska, Mitery Stanisława, Mitkowskiego Władysława, Mlaskotów, Młodej Polski, Młodości Os., Młodzieży, Młotków, Młynarskiego Zygmunta, Młynowa, Młynówka Królewska, Młyńska, Młyńska Boczna, Mochnackiego Maurycego, Mochnaniec, Moczydło, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa Al., Mogilska, Mogiłki, Mokra, Monda Bernarda (Generała Bernarda Monda), Moniuszki Stanisława, Monte Cassino, Montelupich, Monterska, Moraczewskiego Macieja, Morawskiego Kazimierza, Morcinka Gustawa, Morelowa, Morgi, Morozewicza Józefa, Morstina Ludwika Hieronima, Morsztynowska, Mortkowicz-Olczakowej Hanny, Morwowa, Mosdorfa Jana, Mosiężnicza, Mostowa, Moszyńskiego Kazimierza, Mościckiego Ignacego, Motarskiego Tadeusza, Motyla, Mozarta Wolfganga Amadeusza Os., Mrozowa, Mrówczana, Müncha Henryka, Murarska, Murowana, Muszyńskiego Jana, Muzyczki Ludwika, Muzyków, Mycielskiego Andrzeja, Myczkowskiego Stefana (Profesora Stefana Myczkowskiego), Mydlarska, Mydlnicka, Mysłakowskiego Zygmunta, Myślenicka, Myśliwska, Na Barciach, Na Błoniach, Na Błonie, Na Borach, Na Budzyniu, Na Chałupkach, Na Dołach, Na Górkach, Na Grabinach, Na Groblach Pl., Na Gródku, Na Grządkach, Na Jazkach, Na Klińcu, Na Kozłówce, Na Leszczu, Na Lotnisku Os., Na Łąkach, Na Łuku, Na Mostkach, Na Niwach, Na Nowinach, Na Obrydki, Na Pokusie, Na Polach, Na Polankach, Na Skarpie Os., Na Stawach Pl., Na Stoku Os., Na Szaniec, Na Ustroniu, Na Wiankach, Na Wierzchowniach, Na Wirach, Na Wrzosach, Na Wyrębę, Na Wzgórzach Os., Na Zakolu Wisły, Na Załęczu, Na Zboczu, Na Zielonki, Na Zjeździe, Na Zrębie, Nabielaka Ludwika, Naczelna, Nad Baranówką, Nad Czerną, Nad Dłubnią, Nad Drwiną, Nad Fosą, Nad Potokiem, Nad Serafą, Nad Strugą, Nad Sudołem, Nad Wilgą, Nad Zalewem, Nad Żródłem, Nadbrzezie, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Nadwiślańska, Nadwodna, Nadzieja, Nagłowicka, Nałęczowska, Nałkowskiego Wacława, Nałkowskiej Zofii, Narciarska, Narcyzowa, Narutowicza Gabriela, Narvik, Narzymskiego Józefa, Nastrojowa, Nasza, Natansona Władysława, Nawigacyjna, Nawojki, Nawojowska, Nazaretańska, Nefrytowa, Nenckiego Marcelego, Nenko Julii, Neussera Edmunda, Niebieska, Niebyła, Niecała, Nieduża, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niedzicka, Niedźwiedziany, Niemena Czesława, Niepodległości Os., Niepodległości Pl., Niepokalanej Marii Panny, Niepokólczyckiego Franciszka, Niepołomska, Nierówna, Nieszawska, Nietoperzy, Niewielka, Niewodniczańskiego Henryka, Niezapominajek, Nieznana, Nikifora, Nila Fieldorfa Augusta (Generała Augusta Nila Fieldorfa), Niska, Nitscha Kazimierza, Niwy, Nizinna, Normandzka, Norwida Cypriana Kamila, Norymberska, Nowa, Nowa Górka, Nowaczyńskiego Adolfa, Nowaka Jana, Nowaka-Jeziorańskiego Jana Pl., Nowickiego Maksymiliana, Nowodworskiego Bartłomieja, Nowogródzka, Nowohucka, Nowolipki, Nowosądecka, Nowotarska, Nowowiejska, Nowowiejski Pl., Nowy Kleparz Pl., Nowy Pl., Nullo Francesco (Pułkownika Francesco Nullo), Nuszkiewicza Ryszarda (Majora Ryszarda Nuszkiewicza), Obopólna, Obozowa, Oboźna, Obronna, Obrony Tyńca, Obrońców Helu, Obrońców Krzyża, Obrońców Modlina, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Tobruku, Obrońców Warszawy, Obwodowa, Ochlewskiego Tadeusza, Ochocza, Odlewnicza, Odmętowa, Odmogile, Odnowiciela Kazimierza, Odrowąża Iwona, Odrzańska, Odrzywolskiego Sławomira, Odyńca Antoniego, Ofiar Dąbia, Ogłęczyzna, Ognistych Wici, Ogórkowa, Ogrodnicza, Ogrodniczek, Ogrodniki, Ogrodowa, Ogrodowe Os., Ojcowska, Okocimska, Okonia Stanisława, Okopowa, Okólna, Okrąg, Okręglik, Okrężna, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Okulistów, Olchowa, Oleandry, Olimpijska, Olkuska, Olszanicka, Olszańska, Olszecka, Olszewskiego Karola, Olsztyńska, Olszyny, Olszyny-Wilczyńskiego Józefa (Generała Józefa Olszyny-Wilczyńskiego), Ondraszka, Opalińskiego Łukasza, Opalowa, Opałka Kazimierza Tadeusza (Profesora Kazimierza Tadeusza Opałka), Opatkowicka, Opiala Zdzisława, Opolska, Opty, Oraczy, Orawska, Ordona Juliana Konstantego, Organki, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich, Orleańska, Orlich Gniazd, Orła Białego, Orłowskiego Aleksandra, Orna, Orszańska, Orszy-Broniewskiego Stanisława (Harcmistrza Stanisława Orszy-Broniewskiego), Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osieckiego Ludwika, Osiedlowa, Osikowa, Ossowskiego Michała, Ostafina Józefa, Ostatnia, Osterwy Juliusza, Ostroroga Jana, Ostrów, Ostrówka, Oszustowskiego Wincentego, Oświecenia Os., Oświęcimska, Otwinowskiego Stefana, Owcy-Orwicza (Doktora Owcy-Orwicza), Owocowa, Owsiana, Pachońskiego Henryka, Paderewskiego Ignacego, Padniewskiego Filipa (Biskupa Filipa Padniewskiego), Pagórkowa, Pajdaka Antoniego, Pajęcza, Palacha Jana, Palmowa, Pamiętna, Pana Cogito, Pana Tadeusza, Panieńskich Skał Al., Pankiewicza Józefa, Panoramiczna, Pańska, Papiernicza, Paproci, Parafialna, Parkowa, Parnickiego Teodora, Partyzantów, Pasieczna, Paska Jana Chryzostoma, Pastelowa, Pasternik, Pasterska, Pasteura Ludwika, Paszkowskiego Franciszka (Generała Franciszka Paszkowskiego), Patynów Heleny i Leona, Paulińska, Pawia, Pawlickiego Stefana (Księdza Stefana Pawlickiego), Pawlikowskiego Tadeusza, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii, Pawła z Krosna, Pawłowskiego Bogumiła, Peipera Tadeusza, Pejzażowa, Pełczyńskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Pełczyńskiego), Perkuna, Perłowa, Petöfiego Sandora, Petrażyckiego Leona, Pędzichów, Pękowicka, Pększyca-Grudzińskiego Franciszka, Piaseckiego Sergiusza, Piaskowa, Piasta Kołodzieja, Piastowska, Piastów Os., Piaszczysta, Piekarska, Pielęgniarek, Pienińska, Pierackiego Bronisława, Pierzchówka, Pietrusińskiego Jana, Piękna, Pigonia Stanisława, Pijarska, Pileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego), Pilotów, Piltza Jana (Doktora Jana Piltza), Piłkarska, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piłsudskiego Józefa Kopiec, Pinocci Hieronima, Pińczowska, Piotrusia Pana, Piwna, Piwnika Ponurego Jana, Plastusia, Plater Emilii, Plażowa, Pleszowska, Pluty-Czachowskiego Kazimierza, Płaska, Płaszowska, Płomyczka, Płoszczyny, Pochwalskiego Kazimierza, Pochyła, Pocieszka, Pocztowa, Pod Dębami, Pod Fortem, Pod Gajem, Pod Gwiazdami, Pod Janem, Pod Kopcem Al., Pod Pomnikiem, Pod Sikornikiem, Pod Skałą, Pod Sowińcem, Pod Stokiem, Pod Strugą, Pod Strzechą, Pod Sulnikiem, Pod Szańcami, Pod Szwedem, Pod Wierzbami, Podbagnie, Podbiałowa, Podbipięty Longinusa, Podbrzezie, Podchorążych, Podedworze, Podgórki, Podgórki Tynieckie, Podgórska, Podgórski Rynek, Podgwiezdna, Podhalańska, Podhalnie, Podkamyk, Podkowińskiego Władysława, Podlesie, Podleska, Podłącze, Podłęska, Podłużna, Podmiejska, Podmiłów, Podmokła, Podole, Podrzecze, Podskale, Podstawie, Podwale, Podwórkowa, Podzamcze, Pogodna, Pokoju Al., Pokrzywki Gustawa, Pokutyńskiego Filipa, Pola Wincentego, Polarna, Poległych W Krzesławicach, Poleska, Polna, Polnych Kwiatów, Polonijna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Połomskiego Tadeusza, Pomorska, Pomykany, Poniatowskiego Stanisława Augusta, Poniedziałkowy Dół, Popiela Karola, Popielidów, Popielnik, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Popławskiego Wacława, Poprzeczna, Porazińskiej Janiny, Poręba, Porfirowa, Poronińska, Port Solny, Portowa, Porucznika Emira, Porucznika Halszki, Porzecze, Porzeczkowa, Poselska, Potebni Andrzeja (Kapitana Andrzeja Potebni), Potoczek, Potrzask, Potrzebowskiego Jerzego, Poturalskiego Władysława, Powały z Taczewa, Powiatowa, Powiśle, Powojowa, Powroźnicza, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstania Warszawskiego Al., Powstańców, Powstańców Śląskich Al., Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Poznańska, Półkole, Półłanki, Północna, Prachtla Morawiańskiego Pawła, Prandoty Jana (Księdza Biskupa Jana Prandoty), Praska, Prawocheńskiego Romana, Prażmowskiego Adama, Prądnicka, Prądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego), Presleya Elvisa Al., Prochowa, Prokocimska, Promienistych, Promienna, Promowa, Pronaszków Zbigniewa i Andrzeja, Pronia Stanisława, Prosta, Proszowicka, Próchnika Adama, Prusa Bolesława, Pruska, Pruszyńskiego Ksawerego, Prylińskiego Tomasza, Prystora Aleksandra, Przebindowskiego Zdzisława, Przebiśniegów, Przecinek, Przedwiośnie, Przegon, Przegorzalska, Przekątna, Przełazek, Przełęcz, Przełom, Przemiarki, Przemyska, Przemysława II, Przemysłowa, Przepiórcza, Przeskok, Przesmyk, Przewiewna, Przewóz, Przy Arce Os., Przy Cegielni, Przy Kuźni, Przy Młynówce, Przy Moście, Przy Poczcie Pl., Przy Rondzie, Przy Torze, Przybosia Juliana, Przybyszewskiego Stanisława, Przyjaźni Al., Przyjemna, Przykopy, Przylasek, Przylaszczki, Przymiarki, Przyrodnicza, Przystanek Pl., Przyszłości, Przyzby Jana Kantego, Pszczelna, Pszenna, Pszona Mieczysława, Ptaka Franciszka, Ptasia, Ptaszyckiego Tadeusza, Puchalskiego Włodzimierza, Pułaskiego Kazimierza, Pustelnia, Pustelnika Al., Pustynna, Puszczyków, Puszkarska, Pużaka Kazimierza, Pychowicka, Pyjasa Stanisława, Pylna, Pysocice, Pysońce, Pytlasińskiego Władysława, Rabczańska, Rabsztyńska, Raciborska, Raciborskiego Mariana, Racławicka, Raczkiewicza Władysława, Raczyńskiego Edwarda Pl. (Prezydenta Edwarda Raczyńskiego), Radłowa, Radnickiego Zygmunta, Radomska, Radosna, Radwańskiego Feliksa, Radzikowskiego Walerego Eliasza, Radziwiłłowska, Radziwiłłówny Barbary, Rajska, Rakowicka, Rakuś, Ratajska, Ratajskiego Cyryla, Rączna, Rdzawa, Redemptorystów, Reduta, Reformacka, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Republiki Korczakowskiej, Retoryka, Reymana Henryka, Reymonta Władysława, Rezedowa, Rędzina, Rękawka, Ripperów Wilhelma i Jana, Robla Jana Zygmunta, Robotnicza, Rodakowskiego Henryka, Rodła Bulw., Rodzinna, Rogalskiego Tadeusza, Rogatka, Rogozińskiego Stefana, Roi Bolesława (Generała Bolesława Roi), Rokitniańska, Rokosza Stanisława, Rollego Karola, Rolna, Rolnicza, Romanowicza Tadeusza, Romera Eugeniusza, Rosista, Rostafińskiego Józefa, Rostworowskiego Stanisława, Rowida Henryka, Rozdroże, Rozmarynowa, Rozrywka, Rożena Władysława, Równa, Róż Al., Różana, Różyckiego Ludomira, Ruciana, Ruczaj, Rudni, Rumiankowa, Rusałek, Rusiecka, Rusznikarska, Rusznikarska-Deptak, Rutkowskiego Maksymiliana, Rybaki, Rybałtowska, Rybianka, Rybitwy, Rybna, Rycerska, Rydla Lucjana, Rydlówka, Rydygiera Ludwika, Rydza-Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego), Rygiera Teodora, Rylskiego Maksyma, Rymanowska, Rymarska, Rysi Stok, Rysiewicza Adama, Rytownicza, Rzebika Józefa, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Rzepichy, Rzeszowska, Rzeźnicza, Rżącka, Sabały Jana, Sacharowa Andrieja, Sadka, Sadowa, Sadzawki, Sajakówka, Salezjańska, Salwatorska, Salwińskiego (Opata Salwińskiego), Samorządowa, Samostrzelnika Stanisława, Samozwaniec Magdaleny, Sanatoryjna, Sandomierska, Sanocka, Sapalskiego Franciszka, Saperów, Sapiehy Adama Stefana (Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy), Sarego Józefa, Sarmacka, Sarnie Uroczysko, Sas-Zubrzyckiego Jana, Sasanek, Saska, Sawickiego Jana, Sawiczewskich Józefa i Floriana, Sawy-Calińskiego Józefa, Sądowa, Sąsiedzka, Schindlerów (Braci Schindlerów), Schönborna Bronisława, Schulza Brunona, Schweitzera Alberta, Sczanieckiej Emilii, Seiferta Zbigniewa, Semperitowców, Sempołowskiej Stefanii, Senacka, Senatorska, Seniorów Lotnictwa, Serbska, Serkowskiego Emila Pl., Sewera-Maciejowskiego Ignacego, Seweryna Tadeusza (Profesora Tadeusza Seweryna), Sępia, Siarczana, Siarczanogórska, Siarczki, Sidzińska, Siedleckiego Michała, Siedliskiej Franciszki (Błogosławionej Franciszki Siedliskiej), Siejówka, Sielska, Siemaszki Kazimierza (Księdza Kazimierza Siemaszki), Siemienowicza Kazimierza, Siemieńskiego Lucjana, Siemiradzkiego Henryka, Siemomysła, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sieroszewskiego Wacława, Sierpowa, Siewna, Sikorki, Sikorskiego Władysława Pl. (Generała Władysława Sikorskiego), Siostry Faustyny, Siostrzana, Sitowiny, Siwka, Skalica, Skalna, Skałeczna, Skarbińskiego Stanisława, Skarbowa, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skarżyńskiego Stanisława, Skawińska, Skąpskiego Zbigniewa, Skibowa, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skoczylasa Władysława, Skołczanka, Skorupki Ignacego Jana (Księdza Ignacego Jana Skorupki), Skośna, Skotnica, Skotnicka, Skowronia, Skrajna, Skręcona, Skromna, Skrzatów, Skrzetuskiego Jana, Skrzyneckiego Jana Al. (Generała Jana Skrzyneckiego), Skwerowa, Słabego Mieczysława (Majora Mieczysława Słabego), Sławka Walerego, Sławkowska, Słomczyńskiego Macieja, Słomiana, Słomnicka, Słona Woda, Słoneckiego Mariana, Słoneczne Os., Słonecznikowa, Słońskiego Gabriela, Słotna, Słowackiego Juliusza Al., Słowiańska, Słowicza, Słupska, Smętna, Smocza, Smolarzy, Smolenia Jana, Smoleńsk, Smoleńskiego Jerzego, Smolki Stanisława, Smolna, Smoluchowskiego Mariana, Snozy, Snycerska, Sobesto Tadeusza, Sobieskiego Jana, Soboniowicka, Sobótka, Soczyny, Sodowa, Sokola, Sokolska, Sokołowskiego Andrzeja, Solarzy, Solidarności Al., Solna, Solówki, Solskiego Ludwika, Solvaya Ernesta, Sołtyka Romana (Generała Romana Sołtyka), Sołtysowska, Soroki, Sosabowskiego Stanisława (Generała Stanisława Sosabowskiego), Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa Al., Sosnowiecka, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spacerowa, Spadochroniarzy, Spasowskiego Władysława, Spiczakowa Teodora (Profesora Teodora Spiczakowa), Spiska, Spiżowa, Spławy, Spokojna, Sporna, Sportowa, Sportowe Os., Spółdzielców, Spółdzielcze Os., Spychalskiego Józefa (Pułkownika Józefa Spychalskiego), Spytka z Melsztyna, Srebrne Uroczysko Os., Srebrnych Orłów, Srzednickiego Konrada, Stachiewicza Piotra, Stachowicza Michała, Stacyjna, Stadionowa, Staffa Leopolda, Stalowa, Stalowe Os., Stanisława Ze Skalbmierza, Stanisławskiego Jana, Stańczyka, Starca Tadeusza, Stare Wiślisko, Starego Dębu, Starego Wiarusa, Starego Zygmunta, Staromostowa, Starowiejska, Starowiślna, Starowolska, Startowa, Stary Gościniec, Starzyńskiego Stefana, Staszczyka Adama, Staszica Stanisława, Stattlera Wojciecha, Stawarza Antoniego (Porucznika Antoniego Stawarza), Stawisko, Stawowa, Stefczyka Franciszka, Stella-Sawickiego Izydora, Stelmachów, Stepowa, Stępice, Stępnia Józefa, Stoczniowców, Stoigniewa, Stojałowskiego Stanisława, Stokowa, Stokrotek, Stolarska, Stolarza Stefana, Stopki Andrzeja, Storczykowa, Stoszki Ignacego (Księdza Ignacego Stoszki), Stradomska, Straszewskiego Floriana, Strażacka, Strąkowa, Stręcka, Stroma, Stróża Rybna, Stróżeckiego Jana, Struga Andrzeja, Strumienna, Strumyk, Strusia Józefa Os., Strycharska, Stryjeńskiego Tadeusza, Stryjeńskiej Zofii, Strzelców, Strzelecka, Strzelnica, Studencka, Studzianki, Studzienna, Stwosza Wita, Styczna, Styki Jana, Sucha, Sucharskiego Henryka, Suche Łąki, Suchy Jar, Sudecka, Sudolska, Sukiennicza, Sulisława, Sułkowskiego Józefa (Generała Józefa Sułkowskiego), Supniewskiego Janusza, Surzyckiego Jana, Swarożyca, Swoboda, Swojska, Swoszowicka, Sybiraków, Sycha Marka, Symfoniczna, Syrachowska, Syreny, Syreńskiego Szymona, Syrokomli Władysława, Szablowskiego Jerzego, Szafera Władysława (Profesor Władysława Szafera), Szafirowa, Szaflarska, Szafrana Tadeusza, Szafrańska, Szajnowicza-Iwanowa Jerzego, Szara, Szarotki, Szarskiego Jacka, Szarych Szeregów, Szaserów, Szastera Jana, Szczawnicka, Szczecińska, Szczegów, Szczeklika (Porucznika Szczeklika), Szczepańska, Szczepański Pl., Szczerbińskiego Karola, Szczęsnego Felińskiego Zygmunta (Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego), Szczęśliwa, Szczygielskiego Stanisława, Szczygla, Szenwalda Lucjana, Szeroka, Szerokie Łąki, Szewska, Szklana, Szklane Domy Os., Szklarska, Szkolna, Szkolne Os., Szkółkowa, Szlachtowskiego Feliksa, Szlak, Szlifierska, Szmaragdowa, Szopkarzy, Szpakowa, Szparagowa, Szpitalna, Sztaudyngera Jana Izydora, Szujskiego Józefa, Szukiewicza Aleksandra, Szumca Jana, Szuwarowa, Szwai Jana, Szwed-Śniadowskiej Anny, Szwedzka, Szwoleżerów, Szybisko, Szybka, Szyllinga Antoniego (Generała Antoniego Szyllinga), Szymanowskiego Karola, Szymańskiego Edwarda, Szymkiewicza Dezyderego, Szymonowica Szymona, Szyszko Bohusza Adolfa, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Ślaskiego Jana (Profesora Jana Ślaskiego), Śląska, Śliczna, Śliska, Śliwiaka Tadeusza, Śliwkowa, Śliwy Leopolda, Ślósarczyka Leona, Ślusarska, Śmiała, Śmiałego Bolesława, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Śnieżna, Środkowa, Światowida, Świdnicka, Świdzińskiego Henryka, Świebodzicka, Świerkowa, Świetlana, Świeża, Świętego Benedykta, Świętego Ducha Pl., Świętego Filipa, Świętego Idziego, Świętego Jacka, Świętego Jana, Świętego Krzyża, Świętego Łazarza, Świętego Marka, Świętego Piotra, Świętego Sebastiana, Świętego Stanisława, Świętego Tomasza, Świętego Wawrzyńca, Świętego Wincentego, Świętego Wojciecha, Świętej Agnieszki, Świętej Anny, Świętej Bronisławy, Świętej Gertrudy, Świętej Katarzyny, Świętej Kingi, Świętej Marii Magdaleny Pl., Świętej Rodziny, Świętej Teresy, Świętojańska, Świętokrzyska, Świtezianki, Tabaczna, Taborowa, Tajber Pauli Zofii (Matki Pauli Zofii Tajber), Taklińskiego Władysława, Talowskiego Teodora, Tańskiego Czesława, Tarasowa, Targosza Karola (Księdza Karola Targosza), Targowa, Tarłowska, Tarnobrzeska, Tarnowska, Tarnowskiego Jana, Tatarakowa, Tatarska, Tatrzańska, Teatralne Os., Teligi Leonida, Telimeny, Tenczyńska, Tetmajera Włodzimierza, Tęczowa, Tischnera Józefa (Księdza Józefa Tischnera), Tkacka, Tochowicza Leona, Tokarska, Tokarskiego Juliana, Tomickiego Piotra (Biskupa Piotra Tomickiego), Tomkowicza Stanisława, Tondosa Stanisława, Topazowa, Topiarnia, Topografów, Topolowa, Toporczyków, Torfowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Traczy, Traugutta Romualda, Trawiasta, Trawniki, Tretówka, Trębacza Piotra, Truskawiecka, Truskawkowa, Truszkowskiego Stanisława (Księdza Stanisława Truszkowskiego), Trybuny Ludów, Trynitarska, Trzcinowa, Trzech Króli, Tuchowska, Tulipanowa, Tumanowicza Waleriana, Turecka, Turka Wincentego (Księdza Wincentego Turka), Turkusowa, Turniejowa, Turonia, Turowicza Jerzego, Turowiec, Turystyczna, Turzymy Marii Pl., Tuwima Juliana, Twardego (Doktora Twardego), Twardowskiego, Twaroga Franciszka, Tymiankowa, Tymotkowa, Tyniecka, Tynkarzy, Tyrczanka, Tysiąclecia Os., Ubeliny, Uboczna, Udzieli Seweryna, Ugorek, Ujastek, Ujastek Mogilski, Ujejskiego Kornela, Ukośna, Ukryta, Ułanów, Umińskiej Eugenii, Uniwersału Połanieckiego, Unruga Józefa, Urbanistów, Urbanowicza Witolda (Generała Witolda Urbanowicza), Urocza, Urocze Os., Urodzajna, Ursyna Niemcewicza Juliana, Urszulki, Urwana, Urzędnicza, Uśmiech, Uzdrowiskowa, Uziembły Henryka, Vetulaniego Adama, Wachholza Leona, Wadowicka, Wadowska, Waleczna, Waligórskiego Andrzeja, Waliszewskiego Zygmunta, Wallek-Walewskiego Bolesława, Wallenroda Konrada, Wałbrzyska, Wałowa, Wandejska, Wandy, Wandy Kopiec, Wandy Os., Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Wapiennik, Wapowskiego Bernarda, Warchałowskiego Edwarda, Warmijska, Warneńczyka Władysława, Warowna, Warszauera Jonatana, Warszawska, Warszewicza Józefa, Wasilewskiego Edmunda, Waszyngtona Jerzego Al., Wawel Zamek, Wawelska, Ważewskiego Tadeusza, Wąchały (Porucznika Wąchały), Wądół, Wąska, Wąwozowa, Wczasowa, Wdałego Walgierza, Weigla Ferdynanda, Weissa Wojciecha, Welońskiego Piusa, Wenecja, Wenedy Lilii, Wernyhory, Weryhy-Darowskiego Wincentego, Wesele, Westerplatte, Wewnętrzna, Wędrowników Al., Węgierska, Węgierskiego Ludwika, Węglarska, Węgłowa, Węgrzecka, Węgrzynowicka, Wężyka Franciszka, Wiatra Narcyza, Wiatraczna, Wiązowa, Wicherkiewicza Bolesława Wiktora (Profesora Bolesława Wiktora Wicherkiewicza), Wichrowa, Widłakowa, Widna, Widnokrąg, Widok, Wiedeńska, Wiejska, Wielgusa Macieja, Wielicka, Wielkanocna, Wielkich Pieców, Wielkie Pola, Wielkotyrnowska, Wielogórska, Wielopole, Wieniawskiego Henryka, Wieniawy-Długoszowskiego Bolesława (Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego), Wierchowa, Wierzbowa, Wierzynka Mikołaja, Wierzyńskiego Kazimierza, Wietora Hieronima, Wiewiórcza, Wiklinowa, Wilcza, Wilczy Stok, Wileńska, Wilgotna, Wilka-Wyrwińskiego Wilhelma, Willowe Os., Winnicka, Winowców, Wiosenna, Wioślarska, Wiślicka, Wiślisko, Wiślna, Wiśniewskiego Jerzego (Profesora Jerzego Wiśniewskiego), Wiśniowa, Wiśniowieckiego Jeremiego, Wiśniowy Sad, Witkiewicza Stanisława Ignacego, Witkowice Nowe Os., Witkowicka, Witosa Wincentego, Wittek Marii (Generała Marii Wittek), Wittiga Edwarda, Wjazd, Wjazdowa, Wlotowa, Władysława IV, Włodarczyka Bronisława, Włodarska, Włodkowica Pawła, Włosika Bogdana Pl., Włoska, Włościańska, Włóczków, Wodna, Wodociągowa, Wodocza, Wodzickich, Wodzinowskiego Wincentego, Wojciecha z Brudzewa, Wojciechowskiego Stanisława, Wojenna, Wojnicka, Wojskowa, Wolnica Pl., Wolności, Wolska, Wolskiego Mikołaja (Marszałka Mikołaja Wolskiego), Wołodyjowskiego Michała, Worcella Stanisława, Woronicza Jana Pawła, Woźniców, Wójcickiego Michała, Wójtowska, Wrobela Feliksa, Wrocławska, Wrony Mieczysława, Wrońskiego Bohdana (Komandora Bohdana Wrońskiego), Wróblewskiego Zygmunta, Wróblowicka, Wróżenicka, Wrzesińska, Wrzosowa, Wspólna, Wszystkich Świętych Pl., Wujka Jakuba (Księdza Jakuba Wujka), Wybickiego Józefa, Wyciąska, Wyczółkowskiego Leona, Wygoda, Wygrana, Wyki Kazimierza, Wyłom, Wypoczynkowa, Wyrobka Zygmunta, Wyrwa, Wyrwy-Furgalskiego Tadeusza, Wysłouchów Marii i Bolesława, Wysockiego Piotra, Wysockiej Stanisławy, Wysoka, Wysokie Os., Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego), Wyżgi Kazimierza, Wyżynna, Wzgórze, Za Górą, Za Lipkami, Za Ogrodem, Za Skłonem, Za Targiem, Za Torem, Zabawa, Zabłocie, Zabłockiego Franciszka, Zaborska, Zaborze, Zachemskiego Jakuba, Zachodnia, Zaciernie, Zacisze, Zaczarowane Koło, Zadworze, Zagaje, Zagłoby, Zagonów, Zagościniec, Zagórze, Zagrody, Zagrodzkiego Adolfa (Księdza Adolfa Zagrodzkiego), Zagumnie, Zajęcza, Zakamycze, Zakarczmie, Zakarnie, Zakątek, Zakępie, Zakleśnie, Zakliki z Mydlinik, Zaklucze, Zakładowa, Zakole, Zakopiańska, Zakręt, Zakrzowiecka, Zalesie, Zaleskiego Bohdana, Zalipki, Załuskich Andrzeja i Józefa, Zamenhofa Ludwika (Doktora Ludwika Zamenhofa), Zamiejska, Zamknięta, Zamkowa, Zamłynie, Zamoyskiego Jana, Zana Tomasza, Zaogrodzie, Zapolskiej Gabrieli, Zaporębie, Zaporoska, Zapusta, Zaremby Stanisława, Zarosie, Zarudawie, Zaruskiego Mariusza, Zarzecze, Zarzyckiego Wiesława, Zaskale, Zastawniaka Józefa (Księdza Józefa Zastawniaka), Zaszkolna, Zaścianek, Zatorska, Zaułek, Zaułek Jugowicki Os., Zaułek Wileński, Zawielgusie, Zawieyskiego Jerzego, Zawiła, Zawiszy, Zawodzie, Zbaraska, Zbożowa, Zbrojarzy, Zbrojów, Zbydniowicka, Zbyszka z Bogdańca, Zdrojowa, Zdrowa, Zdunów, Zduńska, Zefirowa, Zegadłowicza Emila, Zelwerowicza Aleksandra, Zembrzycka, Zesławicka, Zgody, Zgody Os., Ziarkowa, Zieleniec, Zielińska, Zielińskiego Bohdana (Generała Bohdana Zielińskiego), Zielna, Zielona, Zielone Os., Zielone Wzgórze, Zielonogórska, Zielony Dół, Zielony Jar, Zielony Most, Ziemianek, Ziemska, Zientary Michała, Zimmer Zygmunty (Siostry Zygmunty Zimmer), Zimna, Zimorodków, Zimorowicza Szymona, Ziobrowskiego Stefana, Zjazdu Gnieźnieńskiego, Złocieniowa, Złoczowska, Złota, Złota Podkowa Os., Złotego Wieku Os., Złotej Jesieni Os., Złoty Róg, Zmartwychwstania Pańskiego, Zolla Fryderyka, Zwierzyniecka, Zwycięstwa, Zyblikiewicza Mikołaja, Zygmuntowska, Zyndrama z Maszkowic, Źródlana, Żabia, Żabiniec, Żaglowa, Żaka Michała, Żaków Krakowskich, Żdziebły-Danowskiego Dominika, Żelazna, Żelazowskiego Romana, Żelechowskiego Kaspra, Żeleńskiego Władysława, Żemaitisa Kiejstuta, Żeńców, Żeromskiego Stefana, Żmichowskiej Narcyzy, Żmujdzka, Żniwna, Żołnierska, Żonkilowa, Żółkiewskiego Stanisława (Hetmana Stanisława Żółkiewskiego), Żółtej Ciżemki, Żółwia, Żubrowa Al., Żuławskiego Jerzego, Żułowska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia, Żywa, Żywiczna, Żywiecka, Żyzna

Kraków - mapa

Kraków kod pocztowy

30-001, 30-002, 30-003, 30-004, 30-006, 30-007, 30-009, 30-010, 30-011, 30-012, 30-014, 30-015, 30-016, 30-017, 30-018, 30-019, 30-020, 30-021, 30-022, 30-023, 30-033, 30-034, 30-035, 30-036, 30-037, 30-038, 30-039, 30-040, 30-042, 30-043, 30-045, 30-046, 30-047, 30-048, 30-049, 30-050, 30-051, 30-052, 30-053, 30-054, 30-055, 30-056, 30-057, 30-058, 30-059, 30-060, 30-061, 30-062, 30-063, 30-065, 30-066, 30-067, 30-069, 30-070, 30-071, 30-072, 30-073, 30-074, 30-075, 30-076, 30-077, 30-078, 30-079, 30-081, 30-082, 30-084, 30-085, 30-086, 30-087, 30-091, 30-092, 30-094, 30-095, 30-101, 30-102, 30-103, 30-105, 30-106, 30-107, 30-108, 30-109, 30-110, 30-111, 30-112, 30-114, 30-116, 30-117, 30-118, 30-119, 30-120, 30-121, 30-122, 30-123, 30-124, 30-126, 30-127, 30-128, 30-129, 30-130, 30-131, 30-132, 30-133, 30-134, 30-135, 30-136, 30-138, 30-139, 30-142, 30-143, 30-144, 30-145, 30-146, 30-147, 30-148, 30-149, 30-150, 30-198, 30-201, 30-202, 30-203, 30-204, 30-205, 30-206, 30-207, 30-209, 30-210, 30-211, 30-212, 30-213, 30-214, 30-215, 30-216, 30-217, 30-218, 30-219, 30-221, 30-222, 30-223, 30-224, 30-225, 30-227, 30-228, 30-229, 30-230, 30-231, 30-232, 30-233, 30-234, 30-235, 30-236, 30-237, 30-238, 30-239, 30-240, 30-241, 30-243, 30-244, 30-245, 30-246, 30-248, 30-249, 30-250, 30-251, 30-252, 30-253, 30-254, 30-255, 30-298, 30-301, 30-302, 30-303, 30-304, 30-305, 30-306, 30-307, 30-308, 30-311, 30-312, 30-313, 30-314, 30-315, 30-316, 30-317, 30-318, 30-319, 30-320, 30-321, 30-322, 30-323, 30-324, 30-326, 30-327, 30-328, 30-329, 30-331, 30-332, 30-333, 30-334, 30-335, 30-336, 30-337, 30-346, 30-347, 30-348, 30-349, 30-350, 30-358, 30-361, 30-362, 30-363, 30-364, 30-373, 30-374, 30-376, 30-377, 30-379, 30-380, 30-381, 30-382, 30-383, 30-384, 30-385, 30-386, 30-387, 30-388, 30-389, 30-390, 30-391, 30-392, 30-393, 30-394, 30-395, 30-396, 30-397, 30-398, 30-399, 30-403, 30-404, 30-405, 30-406, 30-407, 30-408, 30-409, 30-410, 30-411, 30-412, 30-413, 30-414, 30-415, 30-416, 30-417, 30-418, 30-419, 30-421, 30-422, 30-423, 30-424, 30-425, 30-426, 30-427, 30-428, 30-429, 30-430, 30-431, 30-432, 30-433, 30-434, 30-435, 30-436, 30-437, 30-438, 30-439, 30-440, 30-441, 30-442, 30-443, 30-445, 30-446, 30-447, 30-498, 30-499, 30-501, 30-502, 30-503, 30-504, 30-505, 30-506, 30-507, 30-508, 30-509, 30-510, 30-512, 30-513, 30-515, 30-516, 30-518, 30-519, 30-520, 30-521, 30-522, 30-523, 30-524, 30-525, 30-526, 30-527, 30-528, 30-529, 30-530, 30-531, 30-532, 30-533, 30-534, 30-535, 30-536, 30-537, 30-538, 30-539, 30-540, 30-542, 30-543, 30-544, 30-545, 30-546, 30-547, 30-548, 30-549, 30-550, 30-551, 30-552, 30-553, 30-554, 30-555, 30-556, 30-559, 30-560, 30-563, 30-564, 30-565, 30-566, 30-568, 30-570, 30-571, 30-572, 30-601, 30-602, 30-603, 30-604, 30-605, 30-606, 30-607, 30-608, 30-609, 30-610, 30-611, 30-612, 30-613, 30-614, 30-615, 30-616, 30-617, 30-618, 30-619, 30-620, 30-621, 30-622, 30-623, 30-624, 30-625, 30-626, 30-627, 30-628, 30-629, 30-630, 30-631, 30-632, 30-633, 30-638, 30-641, 30-643, 30-644, 30-645, 30-646, 30-648, 30-649, 30-650, 30-651, 30-652, 30-653, 30-654, 30-655, 30-656, 30-657, 30-658, 30-659, 30-660, 30-661, 30-662, 30-663, 30-664, 30-665, 30-666, 30-667, 30-668, 30-669, 30-670, 30-682, 30-683, 30-684, 30-685, 30-686, 30-687, 30-688, 30-689, 30-690, 30-691, 30-693, 30-694, 30-695, 30-698, 30-699, 30-701, 30-702, 30-703, 30-704, 30-705, 30-706, 30-707, 30-709, 30-710, 30-711, 30-712, 30-713, 30-714, 30-715, 30-716, 30-717, 30-718, 30-719, 30-720, 30-721, 30-722, 30-723, 30-724, 30-725, 30-726, 30-727, 30-728, 30-729, 30-731, 30-732, 30-733, 30-734, 30-735, 30-736, 30-737, 30-738, 30-739, 30-740, 30-741, 30-742, 30-758, 30-797, 30-798, 30-799, 30-802, 30-803, 30-804, 30-805, 30-806, 30-807, 30-808, 30-809, 30-810, 30-811, 30-812, 30-814, 30-815, 30-816, 30-817, 30-818, 30-819, 30-820, 30-821, 30-822, 30-823, 30-824, 30-825, 30-826, 30-827, 30-828, 30-829, 30-830, 30-833, 30-834, 30-835, 30-836, 30-837, 30-838, 30-851, 30-852, 30-853, 30-854, 30-855, 30-856, 30-857, 30-858, 30-863, 30-864, 30-865, 30-867, 30-868, 30-898, 30-899, 31-001, 31-002, 31-003, 31-004, 31-005, 31-006, 31-007, 31-008, 31-009, 31-010, 31-011, 31-012, 31-013, 31-014, 31-015, 31-016, 31-017, 31-018, 31-019, 31-020, 31-021, 31-022, 31-023, 31-024, 31-025, 31-026, 31-027, 31-028, 31-029, 31-030, 31-031, 31-032, 31-033, 31-034, 31-035, 31-036, 31-038, 31-039, 31-041, 31-042, 31-043, 31-044, 31-046, 31-047, 31-048, 31-049, 31-050, 31-051, 31-052, 31-053, 31-054, 31-055, 31-056, 31-057, 31-058, 31-059, 31-060, 31-061, 31-062, 31-063, 31-064, 31-065, 31-066, 31-067, 31-068, 31-069, 31-070, 31-071, 31-072, 31-073, 31-101, 31-102, 31-103, 31-104, 31-105, 31-106, 31-107, 31-108, 31-109, 31-110, 31-111, 31-112, 31-113, 31-114, 31-115, 31-116, 31-117, 31-118, 31-120, 31-121, 31-123, 31-124, 31-126, 31-127, 31-128, 31-130, 31-131, 31-133, 31-134, 31-135, 31-136, 31-137, 31-138, 31-139, 31-140, 31-141, 31-142, 31-143, 31-144, 31-145, 31-146, 31-147, 31-148, 31-149, 31-150, 31-152, 31-153, 31-154, 31-155, 31-156, 31-157, 31-158, 31-159, 31-160, 31-161, 31-162, 31-201, 31-202, 31-203, 31-207, 31-209, 31-212, 31-213, 31-214, 31-215, 31-216, 31-217, 31-221, 31-222, 31-223, 31-224, 31-225, 31-226, 31-227, 31-228, 31-229, 31-230, 31-231, 31-232, 31-234, 31-235, 31-236, 31-241, 31-242, 31-261, 31-262, 31-263, 31-264, 31-265, 31-266, 31-267, 31-268, 31-269, 31-270, 31-271, 31-272, 31-273, 31-275, 31-276, 31-277, 31-278, 31-279, 31-280, 31-301, 31-302, 31-303, 31-305, 31-306, 31-307, 31-308, 31-309, 31-310, 31-311, 31-312, 31-314, 31-315, 31-316, 31-317, 31-318, 31-319, 31-320, 31-321, 31-322, 31-323, 31-324, 31-325, 31-326, 31-327, 31-328, 31-329, 31-331, 31-332, 31-333, 31-334, 31-335, 31-336, 31-337, 31-338, 31-339, 31-340, 31-341, 31-342, 31-343, 31-344, 31-345, 31-346, 31-347, 31-348, 31-349, 31-350, 31-351, 31-352, 31-353, 31-354, 31-355, 31-357, 31-358, 31-398, 31-401, 31-403, 31-404, 31-406, 31-408, 31-409, 31-410, 31-411, 31-413, 31-414, 31-416, 31-417, 31-418, 31-419, 31-421, 31-422, 31-423, 31-424, 31-425, 31-426, 31-428, 31-429, 31-431, 31-432, 31-435, 31-436, 31-443, 31-444, 31-445, 31-450, 31-452, 31-455, 31-456, 31-457, 31-460, 31-462, 31-463, 31-464, 31-465, 31-466, 31-467, 31-469, 31-470, 31-471, 31-474, 31-475, 31-476, 31-477, 31-478, 31-479, 31-480, 31-481, 31-482, 31-501, 31-502, 31-503, 31-504, 31-505, 31-506, 31-508, 31-509, 31-510, 31-511, 31-512, 31-513, 31-514, 31-515, 31-516, 31-517, 31-518, 31-519, 31-521, 31-523, 31-524, 31-525, 31-526, 31-527, 31-529, 31-530, 31-531, 31-532, 31-534, 31-535, 31-536, 31-537, 31-538, 31-539, 31-540, 31-541, 31-542, 31-543, 31-545, 31-546, 31-547, 31-548, 31-552, 31-553, 31-559, 31-560, 31-563, 31-564, 31-566, 31-567, 31-571, 31-572, 31-573, 31-574, 31-579, 31-580, 31-581, 31-586, 31-587, 31-588, 31-589, 31-603, 31-604, 31-605, 31-606, 31-607, 31-608, 31-609, 31-610, 31-612, 31-615, 31-616, 31-617, 31-618, 31-619, 31-620, 31-621, 31-622, 31-623, 31-624, 31-625, 31-626, 31-628, 31-630, 31-635, 31-636, 31-637, 31-638, 31-640, 31-644, 31-651, 31-670, 31-701, 31-702, 31-703, 31-704, 31-706, 31-707, 31-708, 31-709, 31-710, 31-711, 31-712, 31-721, 31-722, 31-723, 31-724, 31-725, 31-726, 31-727, 31-750, 31-751, 31-752, 31-753, 31-754, 31-761, 31-762, 31-763, 31-764, 31-765, 31-766, 31-767, 31-768, 31-801, 31-802, 31-803, 31-804, 31-807, 31-808, 31-809, 31-810, 31-812, 31-813, 31-814, 31-815, 31-818, 31-819, 31-820, 31-826, 31-827, 31-828, 31-831, 31-832, 31-833, 31-834, 31-835, 31-836, 31-837, 31-839, 31-840, 31-841, 31-842, 31-843, 31-844, 31-845, 31-851, 31-852, 31-853, 31-854, 31-855, 31-858, 31-859, 31-860, 31-861, 31-862, 31-863, 31-864, 31-866, 31-867, 31-868, 31-869, 31-870, 31-871, 31-872, 31-873, 31-874, 31-875, 31-876, 31-881, 31-901, 31-902, 31-905, 31-906, 31-907, 31-908, 31-909, 31-910, 31-911, 31-912, 31-913, 31-914, 31-915, 31-916, 31-917, 31-918, 31-919, 31-920, 31-921, 31-922, 31-923, 31-924, 31-925, 31-926, 31-927, 31-928, 31-929, 31-930, 31-931, 31-932, 31-933, 31-934, 31-935, 31-936, 31-937, 31-938, 31-939, 31-940, 31-941, 31-943, 31-944, 31-945, 31-946, 31-947, 31-948, 31-949, 31-950, 31-951, 31-952, 31-953, 31-954, 31-956, 31-957, 31-958, 31-959, 31-960, 31-961, 31-962, 31-963, 31-964, 31-965, 31-966, 31-968, 31-970, 31-971, 31-972, 31-974, 31-975, 31-976, 31-977, 31-978, 31-979, 31-980, 31-981, 31-982, 31-983, 31-985, 31-987, 31-988, 31-989, 31-990, 31-992, 31-997, 31-998, 31-999

Kraków - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

30-093 CI Oddział Regionalny w Krakowie - Kraków, Bronowicka 44
31-553 CL Oddział Regionalny w Krakowie - Kraków, Cystersów 21
31-553 CL Oddział Terenowy w Krakowie - Kraków, Cystersów 21
30-940 CP Oddział Rejonowy Kraków-Miasto - Kraków, Grochowska 2
31-045 CP Oddział Rejonowy Kraków-Województwo - Kraków, Westerplatte 20
30-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Krakowie - Kraków, Prokocimska 6
30-940 CR Oddział Regionalny w Krakowie - Kraków, Grochowska 2
30-900 CUK Oddział Regionalny w Krakowie - Kraków, Prokocimska 6

Kraków - placówki Poczty Polskiej

31-200 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Imbramowska 30/1
31-850 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Nowohucka 52
31-903 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Śliwkowa 6
30-800 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Agatowa 1
30-104 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Dębnicki Rynek 10
30-444 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Kalwaryjska 90
30-309 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Kapelanka 56
30-309 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Kobierzyńska 42
30-300 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Komandosów 21
30-420 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Narvik 36
31-557 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Nowohucka 51A
30-695 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Rydygiera Ludwika 19A
30-692 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Sławka Walerego 41
30-809 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego) 69
30-681 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Wielicka 259
30-681 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Włoska
31-520 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Bajana Jerzego 8
31-039 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Dietla Józefa 50
31-045 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Nowy Pl. 9
31-850 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Pokoju Al. 67
31-422 Agencja Pocztowa Kraków - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Strzelców 23
31-045 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 1 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Daszyńskiego Ignacego Al. 16
30-309 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 11 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Bartla Wojciecha Marii (Profesora Wojciecha Marii Bartla) 22/1
30-309 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 11 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Benedyktyńska 10
30-309 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 11 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Chmieleniec 39
30-041 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 16 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Grottgera Artura Al. 3
31-200 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 17 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Solskiego Ludwika 1
30-093 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 23 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Na Błonie 13E
31-934 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 28 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Centrum E Os. 25
30-902 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 4 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Bieżanowska 309
30-812 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 4 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Bieżanowska 38
30-860 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 4 - Kraków skrytki/przegródki,
30-902 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 4 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Wielicka 72
31-542 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 49 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Kordylewskiego Kazimierza 7/1U
31-557 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 49 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Pokoju Al. 44
30-730 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 52 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Gliniana 15
31-075 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 53 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Topolowa 50
31-075 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 53 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Wawel Zamek 9
31-967 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 57 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Bieńczycka 168
31-861 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 57 - Kraków skrytki/przegródki,
31-705 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 60 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Na Wzgórzach Os. 31
30-032 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 61 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Piastowska 47
30-024 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 65 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Słowackiego Juliusza Al. 64
31-611 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 66 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Złotego Wieku Os. 85
31-865 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 67 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Kazimierzowskie Os. 18
31-865 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 67 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Złotej Jesieni Os. 13B
30-968 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 67 - Kraków skrytki/przegródki,
31-520 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 69 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), 29 Listopada Al. 32
30-964 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 69 - Kraków skrytki/przegródki,
31-520 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 69 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Grochowska 2
31-800 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 71 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), 2 Pułku Lotniczego Os. 1
31-420 Filia Urzędu Pocztgowego Kraków 73 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Dzielskiego Mirosława 2
30-900 PP Kraków K104 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Prokocimska 6
30-130 PP Kraków K116 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Rydla Lucjana 6
31-553 PP Kraków K132 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Cystersów 21
30-965 PP Kraków K132 - Kraków skrytki/przegródki,
30-347 PP Kraków K166 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Wadowicka 5
31-045 Urząd Pocztowy Kraków 1 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Westerplatte 20
30-960 Urząd Pocztowy Kraków 1 - Kraków skrytki/przegródki,
31-210 Urząd Pocztowy Kraków 10 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Mackiewicza Józefa 17
30-309 Urząd Pocztowy Kraków 11 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Kobierzyńska 93
30-953 Urząd Pocztowy Kraków 11 - Kraków skrytki/przegródki,
30-420 Urząd Pocztowy Kraków 12 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Zakopiańska 97
30-639 Urząd Pocztowy Kraków 14 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Witosa Wincentego 7
31-233 Urząd Pocztowy Kraków 15 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Pigonia Stanisława 1
30-041 Urząd Pocztowy Kraków 16 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Królewska 45 - 47
31-200 Urząd Pocztowy Kraków 17 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Zdrowa 2A
30-962 Urząd Pocztowy Kraków 17 - Kraków skrytki/przegródki,
30-692 Urząd Pocztowy Kraków 19 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Łużycka 55
31-461 Urząd Pocztowy Kraków 20 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Bosaków 11
31-313 Urząd Pocztowy Kraków 22 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Weissa Wojciecha 8
30-093 Urząd Pocztowy Kraków 23 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Bronowicka 44
30-950 Urząd Pocztowy Kraków 23 - Kraków skrytki/przegródki,
30-220 Urząd Pocztowy Kraków 24 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Królowej Jadwigi 238
30-952 Urząd Pocztowy Kraków 24 - Kraków skrytki/przegródki,
30-697 Urząd Pocztowy Kraków 25 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Szybisko 36
30-956 Urząd Pocztowy Kraków 25 - Kraków skrytki/przegródki,
30-636 Urząd Pocztowy Kraków 26 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Beskidzka 30
31-903 Urząd Pocztowy Kraków 28 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Willowe Os. 28
30-969 Urząd Pocztowy Kraków 28 - Kraków skrytki/przegródki,
31-969 Urząd Pocztowy Kraków 29 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Zielone Os. 17
31-132 Urząd Pocztowy Kraków 3 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Garbarska 12
31-955 Urząd Pocztowy Kraków 30 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Urocze Os. 5
31-959 Urząd Pocztowy Kraków 30 - Kraków skrytki/przegródki,
31-643 Urząd Pocztowy Kraków 33 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Mistrzejowice Nowe Os. 9
31-634 Urząd Pocztowy Kraków 35 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Oświecenia Os. 21
31-446 Urząd Pocztowy Kraków 36 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Łąkowa 27
30-870 Urząd Pocztowy Kraków 38 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Teligi Leonida 24
31-816 Urząd Pocztowy Kraków 39 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Kalinowe Os. 4
30-968 Urząd Pocztowy Kraków 39 - Kraków skrytki/przegródki,
30-902 Urząd Pocztowy Kraków 4 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Prokocimska 6
30-247 Urząd Pocztowy Kraków 40 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Astronautów 5
30-647 Urząd Pocztowy Kraków 41 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Witosa Wincentego 39
30-104 Urząd Pocztowy Kraków 45 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Morawskiego Kazimierza 7
30-951 Urząd Pocztowy Kraków 45 - Kraków skrytki/przegródki,
31-037 Urząd Pocztowy Kraków 46 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Starowiślna 56
30-681 Urząd Pocztowy Kraków 47 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Okólna 4
30-956 Urząd Pocztowy Kraków 47 - Kraków skrytki/przegródki,
30-199 Urząd Pocztowy Kraków 48 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Balicka 289
31-557 Urząd Pocztowy Kraków 49 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Pokoju Al. 33
30-965 Urząd Pocztowy Kraków 49 - Kraków skrytki/przegródki,
31-151 Urząd Pocztowy Kraków 5 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Kleparski Rynek 15
30-961 Urząd Pocztowy Kraków 5 - Kraków skrytki/przegródki,
31-330 Urząd Pocztowy Kraków 51 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Radzikowskiego Walerego Eliasza 129
30-730 Urząd Pocztowy Kraków 52 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Myśliwska 78
31-075 Urząd Pocztowy Kraków 53 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Lubicz 4
30-300 Urząd Pocztowy Kraków 54 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Wierzbowa 4
30-444 Urząd Pocztowy Kraków 55 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Wadowicka 6
30-954 Urząd Pocztowy Kraków 55 - Kraków skrytki/przegródki,
31-967 Urząd Pocztowy Kraków 57 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Kolorowe Os. 11 A
30-800 Urząd Pocztowy Kraków 58 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Aleksandry 11
31-628 Urząd Pocztowy Kraków 59 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Bohaterów Września Os. 26 A
31-000 Urząd Pocztowy Kraków 6 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Wszystkich Świętych Pl. 9
31-705 Urząd Pocztowy Kraków 60 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Na Stoku Os. 1
30-967 Urząd Pocztowy Kraków 60 - Kraków skrytki/przegródki,
30-032 Urząd Pocztowy Kraków 61 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Rostafińskiego Józefa 7
30-950 Urząd Pocztowy Kraków 61 - Kraków skrytki/przegródki,
31-274 Urząd Pocztowy Kraków 62 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Opolska 37
31-300 Urząd Pocztowy Kraków 64 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Radzikowskiego Walerego Eliasza 29
30-963 Urząd Pocztowy Kraków 64 - Kraków skrytki/przegródki,
30-024 Urząd Pocztowy Kraków 65 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Wrocławska 48-50
30-950 Urząd Pocztowy Kraków 65 - Kraków skrytki/przegródki,
31-611 Urząd Pocztowy Kraków 66 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Tysiąclecia Os. 42
31-865 Urząd Pocztowy Kraków 67 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Niepodległości Os. 3
31-520 Urząd Pocztowy Kraków 69 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Grochowska 2
30-965 Urząd Pocztowy Kraków 69 - Kraków skrytki/przegródki,
31-220 Urząd Pocztowy Kraków 70 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
31-800 Urząd Pocztowy Kraków 71 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Dywizjonu 303 Os. 1
31-420 Urząd Pocztowy Kraków 73 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Dobrego Pasterza 67
31-850 Urząd Pocztowy Kraków 75 - Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta), Medweckiego Mieczysława 2
30-500 Urząd Pocztowy Kraków 77 - Kraków Kraków (Kraków-Podgórze), Limanowskiego Bolesława 4
30-955 Urząd Pocztowy Kraków 77 - Kraków skrytki/przegródki,
31-100 Urząd Pocztowy Kraków 78 - Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście), Retoryka 16
30-044 Urząd Pocztowy Kraków 8 - Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza), Bronowicka 44