województwo świętokrzyskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 503 - Kielce kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 35
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 4

Kielce - ulice

1 Maja, 1905 Roku, Agrestowa, Akacjowa, Alabastrowa, Aleksandrówka, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Armii Krajowej, Armii Ludowej, Astronautów, Barczańska, Barwinek, Barytowa, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bąkowa, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berberysowa, Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga), Bernardyńska, Beskidzka, Bęczkowska, Będzińska, Białogońska, Biesak, Bieszczadzka, Bitwy nad Bzurą, Bobrowa, Bobrzańska, Boczna, Bocznica, Bodzentyńska, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Borowa, Boznańskiej Olgi, Brandta Józefa, Braterska, Browarna, Bruszniowa, Brzechowska, Brzezinki Skw., Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Buska, Cedro Mazur, Cedrowa, Cedzyńska, Ceglana, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa, Charsznicka, Chełmońskiego Józefa, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chodkiewicza Karola, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Cicha, Ciekocka, Ciepła, Cisowa, Cmentarna, Cynkowa, Czachowskiego Dionizego, Czarnieckiego Stefana, Czarnowska, Czereśniowa, Czernidło, Czerwonego Krzyża, Częstochowska, Czołgistów, Czwartaków Rondo, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Daleka, Daleszycka, Daszyńskiego Ignacego, Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka), Dąbrowska, Dąbrowszczaków, Dąbrówki, Dereniowa, Dewońska, Dębowa, Diamentowa, Długa, Do Modrzewia, Dobra, Dobromyśl, Dobrowolskiej Aleksandry, Dobrzyńska, Dolna, Dolomitowa, Domaniówka, Domaszowska, Domki, Druckiego-Lubeckiego Ksawerego, Duńska, Duża, Dygasińskiego Adolfa, Dymińska, Dyrekcji Głównej, Działkowa, Dzielna, Dzika, Dzikowskiego Władysława, Elsnera Józefa, Ewangelicka, Fabryczna, Fałata Juliana, Fałdowa, Folwarczna, Fosforytowa, Fredry Aleksandra, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gagarina Jurija, Gajowa, Galenowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbarska, Giedroycia Jerzego Rondo, Gierymskiego Aleksandra, Giętówka, Gipsowa, Giserska, Gliniana, Głęboczka, Głogowa, Głowackiego Bartosza, Gomółki Mikołaja, Górna, Górnicza, Górników Staszicowskich Al., Grabinów, Graniczna, Granitowa, Grenadierów, Grobla, Grochowa, Gromadzka, Gronowa, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Gruchawka, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hadziewicza Rafała, Harcerski im. Szarych Szeregów Skw., Hauke-Bosaka Józefa (Generała Józefa Hauke-Bosaka), Helenówek, Helska, Herbska, Hercyńska, Herlinga-Grudzińskiego Gustawa Rondo, Hipoteczna, Hoża, Hubalczyków, Husarska, Hutnicza, Iglasta, Iłżecka, IX Wieków Kielc Al., Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Pawła II, Janczarska, Janowska, Janowskiego Aleksandra, Jaracza Stefana, Jarońskich, Jarząbek, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jasieńskiego Brunona, Jaskółcza, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jaworskiego Mieczysława (Biskupa Mieczysława Jaworskiego), Jeleniowska, Jesionowa, Jeziorko, Jędrusiów, Jędrzejowska, Jodłowa, Jurajska, Kaczmarka Czesława (Biskupa Czesława Kaczmarka), Kaczowa, Kadena Karola Henryka, Kadłubka Wincentego (Biskupa Wincentego Kadłubka), Kalcytowa, Kalinowa, Kalinowskiego Rafała (Świętego Rafała Kalinowskiego), Kamienna, Kapitulna, Karbońska, Karczówkowska, Karczunek, Karkonoska, Karłowicza Mieczysława, Karpacka, Karskiego Jana, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kaznowskiego Kazimierza, Kąpielowa, Kiepury Jana, Klecka, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klembowskiego Zenobiusza, Klimeckiego Tadeusza (Generała Tadeusza Klimeckiego), Klonowa, Kochanowskiego Jana, Kocka, Kolberga Oskara, Kolejarzy, Kolonia, Kołłątaja Hugona, Konarskiego Stanisława, Konecka, Konopnickiej Marii, Konstytucji 3 Maja Pl., Końcowa, Kopernika Mikołaja, Kordeckiego Augustyna, Kossaka Wojciecha, Kostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki), Kosynierów, Kościuszki Tadeusza, Kowalczewskiego Sylwestra, Kozia, Krakowska, Kredowa, Krótka, Krucza, Kruszcowa, Kruszelnickiego Wilka Zbigniewa, Kryształowa, Krzemionkowa, Krzywa, Krzyżanowskiej Marii, Kujawska, Kurpińskiego Karola, Kusocińskiego Janusza, Kutnowska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kuźników, Kwarciana, Kwarcytowa, Kwasa Zygmunta, Kwiatowa, Langiewicza Mariana, Laskowa, Lecha, Legionów Al., Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Leśniówka, Letnia, Linde Samuela, Lisia, Lisowczyków, Litewska, Loefflera Franciszka, Lotnicza, Lubelska, Lubiczna, Lubrzanka, Łagowska, Łanowa, Łazy, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łopianowa, Łopuszniańska, Łotewska, Łódzka, Łukowa, Łysogórska, Machałowej Natalii, Machnowicka, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Magazynowa, Mahometańska, Malachitowa, Malczewskiego Jacka, Maleckiego Władysława, Mali Hilarego, Malików, Malinowa, Malskiej Florentyny, Mała, Mała Zgoda, Małopolska, Markowskiego Bolesława, Marmurowa, Masłowska, Massalskiego Edmunda, Maślana, Matejki Jana, Mazurska, Mąchocka, Mechaników, Meissnera Edwarda, Michałowskiego Piotra, Mickiewicza Adama, Miechowska, Miedziana, Mielczarskiego Romualda, Mieszka I, Miła, Mineralna, Miodowa, Mleczna, Młoda, Młyńska, Modlińska, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława Pl., Monte Cassino, Morcinka Gustawa, Morelowa, Mostowa, Na Ługach, Na Stadion Al., Na Stoku Os., Na Stole, Nad Wizną, Nałęczów, Nałkowskiej Zofii, Napękowska, Narciarska, Naruszewicza Adama, Narwicka, Niecała, Niepodległości Pl., Niestachowska, Niewachlowska, Niska, Norweska, Norwida Cypriana Kamila, Noskowskiego Zygmunta, Nowa, Nowaka Jeziorańskiego Jana, Nowowiejska, Nowy Świat, Oboźna, Obrońców Westerplatte, Obrzeźna, Oficerska, Ogrodowa, Okólnik, Okrężna, Okrzei Stefana, Oksywska, Olkuska, Olszewskiego Karola, Ołowiana, Opatowska, Opielińskiej Marii, Opoczyńska, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osobna, Otrocz, Owocowa, Owsiana, Paderewskiego Ignacego, Pakosz, Pallotyńska, Pancerna, Panny Marii Pl., Panoramiczna, Pańska, Parkowa, Paska Jana Chryzostoma, Patrol, Pawia, Peryferyjna, Petyhorska, Piaseczny Dół, Piaski Małe, Piaski Nad Rzeką, Piaskowa, Piastowska, Piekoszowska, Pienińska, Piesza, Pietraszki, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pińczowska, Piotrkowska, Piramowicza Grzegorza, Pirytowa, Piwowarska, Planty, Plater Emilii, Plażowa, Pocieszka, Pod Telegrafem, Podgórska, Podhalańska, Podklasztorna, Podlasie, Podleśna, Podwalna, Poleska, Poligonowa, Polna, Połowniaka Henryka, Południowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Ponurego Piwnika, Popiełuszki Jerzego Al. (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Posłowicka, Powstania Styczniowego, Północna, Pradło, Praussów, Prendowskiej Jadwigi, Prochownia, Prosta, Prusa Bolesława, Przechodnia, Przecznica, Przegony, Przejazd, Przelot, Przemysłowa, Przęsłowa, Przyborowskiego Walerego, Przygodna, Przyłogi, Ptasia, Puscha Jerzego Bogumiła, Raciborskiego Mariana, Radiowa, Radlińska, Radomska, Radostowa, Raginisa Władysława (Kapitana Władysława Raginisa), Rajtarska, Rakowska, Reja Mikołaja, Robotnicza, Rolna, Romualda, Rozmarynowa, Równa, Różana, Różyckiego Ludomira, Rudników, Rumiankowa, Rutkowskiego Henryka, Rybna, Rynek, Rzeczna, Rzepichy, Rzeszowska, Sabinówek, Sadowa, Samsonowicza Jana, Sandomierska, Saperów, Seminaryjska, Sędziszowska, Siedmiu Źródeł, Sieje Os., Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Silniczna, Skalista, Skibińskiego Leona, Skibowa, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skorupki Ignacego Jana (Księdza Ignacego Jana Skorupki), Skowronki, Skrajna, Skrzetlewska, Sławkowska, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowicza, Smolaka Kazimierza, Smuglewicza Franciszka, Sobieskiego Jana III, Sokola, Solidarności Al., Solna, Solskiego Ludwika, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Stacyjna, Staffa Leopolda, Stara, Starodomaszowska, Starogórska, Starowapiennikowa, Starowiejska, Starzyńskiego Stefana, Staszica Stanisława, Stawki, Stefana Artwińskiego, Stokowa, Stolarska, Strasza Maksymiliana, Struga Andrzeja, Strycharska, Studencka, Studziankowska, Studzienna, Stwosza Wita, Styki Jana, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sudecka, Sukowska, Sybiraków, Szajnowicza-Iwanowa Jerzego Al., Szareckiego Bolesława (Generała Bolesława Szareckiego), Szczecińska, Szczepaniaka Wojciecha, Szczygla, Szermentowskiego Józefa, Szklana, Szkolna, Szpitalna, Szwedzka, Szwoleżerów, Szybowcowa, Szydłówek Dolny, Szydłówek Górny, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Ślazy, Śląska, Ślichowicka, Ślusarska, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Średnia, Świerczyńska, Świerkowa, Świętego Leonarda, Świętego Wojciecha Pl., Świętej Barbary, Świętej Jadwigi Królowej Skw., Świętej Weroniki, Świętojańska, Świętokrzyska, Tarasowa, Targowa, Tarnowska, Tarnowskiego Jana, Tartaczna, Tatarska, Tatrzańska, Tektoniczna, Thommee Wiktora (Generała Wiktora Thommee), Tobrucka, Topolowa, Toporowskiego Stanisława, Towarowa, Transportowców Dol., Traugutta Romualda, Triasowa, Truskawkowa, Trzuskawicka, Tujowa, Turystyczna, Tuwima Juliana, Tylna, Tysiąclecia Państwa Polskiego Al., Ułańska, Unruga Józefa (Kontradmirała Józefa Unruga), Urzędnicza, Ustronie, Wapiennikowa, Warkocz, Warszawska, Warzywna, Wawrzyńskiej Ludwiki, Wąska, Wąsosz, Wesoła, Weterynaryjna, Węgle, Widok, Wiejska, Wielkopolska, Wierzbowa, Wikaryjska, Wilcza, Wincentego z Kielc, Winnicka, Wiosenna, Wiślicka, Wiśniowa, Witosa Wincentego, Włoszczowska, Włoszka Tadeusza, Wodna, Wodzisławska, Wojewódzka, Wojska Polskiego, Wolbromska, Wolności Pl., Wójtostwo, Wrocławska, Wronia, Wróbla, Wróblewskiego Zygmunta, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wybraniecka, Wydryńska, Wygoda Al., Wygon, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Za Torem, Za Walcownią, Zacisze, Zagnańska, Zagonowa, Zagórska, Zagrabowicka, Zagrodowa, Zakładowa, Zakopiańska, Zakręt, Zalesie, Zamenhofa Ludwika, Zamknięta, Zamkowa, Zamkowy Pl., Zamojska, Zamość, Zaorskiego Józefa, Zapłotek, Zapolskiej Gabrieli, Zapomniana, Zastawie, Zaścianek, Zbożowa, Zdrojowa, Zelejowska, Zgoda, Zgórska, Zielińskiego Tomasza, Zielna, Zimna, Złota, Znojkiewiczowej Emilii, Zwierzyniecka, Źrałka Antoniego (Księdza Antoniego Źrałka), Źródłowa, Żabia, Żelazna, Żelaznogórska, Żeromskiego Stefana, Żeromskiego Stefana Skw., Żniwna, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żwirowa, Żytnia, Żywnego Wojciecha

Kielce - mapa

Kielce kod pocztowy

25-002, 25-003, 25-004, 25-005, 25-006, 25-007, 25-008, 25-009, 25-010, 25-011, 25-012, 25-014, 25-015, 25-016, 25-017, 25-018, 25-019, 25-020, 25-022, 25-023, 25-024, 25-025, 25-026, 25-027, 25-028, 25-029, 25-031, 25-032, 25-033, 25-034, 25-035, 25-036, 25-037, 25-038, 25-039, 25-040, 25-041, 25-042, 25-043, 25-044, 25-045, 25-046, 25-047, 25-093, 25-101, 25-102, 25-103, 25-104, 25-105, 25-106, 25-107, 25-108, 25-109, 25-110, 25-111, 25-112, 25-114, 25-115, 25-116, 25-117, 25-118, 25-119, 25-120, 25-121, 25-122, 25-123, 25-124, 25-125, 25-127, 25-128, 25-129, 25-130, 25-131, 25-132, 25-133, 25-134, 25-135, 25-136, 25-137, 25-138, 25-139, 25-140, 25-141, 25-142, 25-143, 25-144, 25-145, 25-146, 25-147, 25-148, 25-149, 25-150, 25-151, 25-152, 25-154, 25-155, 25-201, 25-202, 25-204, 25-205, 25-208, 25-209, 25-210, 25-211, 25-212, 25-213, 25-214, 25-217, 25-218, 25-219, 25-220, 25-221, 25-222, 25-223, 25-224, 25-225, 25-226, 25-227, 25-228, 25-229, 25-230, 25-231, 25-232, 25-233, 25-234, 25-235, 25-236, 25-237, 25-252, 25-253, 25-254, 25-255, 25-257, 25-258, 25-259, 25-260, 25-301, 25-302, 25-303, 25-304, 25-305, 25-306, 25-307, 25-308, 25-310, 25-311, 25-312, 25-313, 25-314, 25-315, 25-316, 25-317, 25-318, 25-319, 25-320, 25-321, 25-322, 25-323, 25-324, 25-325, 25-326, 25-327, 25-328, 25-329, 25-330, 25-331, 25-332, 25-333, 25-334, 25-335, 25-336, 25-337, 25-338, 25-339, 25-340, 25-341, 25-342, 25-343, 25-344, 25-345, 25-346, 25-347, 25-348, 25-349, 25-350, 25-352, 25-353, 25-354, 25-355, 25-356, 25-357, 25-358, 25-360, 25-361, 25-362, 25-363, 25-364, 25-365, 25-366, 25-367, 25-368, 25-369, 25-370, 25-371, 25-372, 25-373, 25-375, 25-376, 25-377, 25-378, 25-379, 25-380, 25-381, 25-382, 25-383, 25-384, 25-385, 25-386, 25-387, 25-389, 25-390, 25-391, 25-392, 25-394, 25-395, 25-401, 25-402, 25-403, 25-405, 25-406, 25-408, 25-409, 25-410, 25-411, 25-412, 25-413, 25-414, 25-415, 25-416, 25-417, 25-418, 25-419, 25-420, 25-421, 25-422, 25-424, 25-425, 25-426, 25-429, 25-430, 25-431, 25-432, 25-433, 25-434, 25-435, 25-436, 25-437, 25-438, 25-439, 25-440, 25-441, 25-442, 25-443, 25-444, 25-445, 25-446, 25-447, 25-448, 25-449, 25-450, 25-451, 25-452, 25-453, 25-454, 25-455, 25-456, 25-457, 25-458, 25-459, 25-460, 25-501, 25-502, 25-503, 25-504, 25-505, 25-506, 25-507, 25-508, 25-509, 25-510, 25-511, 25-512, 25-513, 25-514, 25-515, 25-516, 25-518, 25-519, 25-520, 25-521, 25-522, 25-523, 25-524, 25-525, 25-526, 25-527, 25-528, 25-529, 25-530, 25-531, 25-532, 25-533, 25-534, 25-535, 25-536, 25-537, 25-538, 25-539, 25-540, 25-541, 25-542, 25-544, 25-545, 25-546, 25-547, 25-548, 25-549, 25-550, 25-551, 25-552, 25-553, 25-554, 25-555, 25-556, 25-557, 25-558, 25-559, 25-560, 25-561, 25-562, 25-563, 25-564, 25-565, 25-566, 25-567, 25-568, 25-601, 25-603, 25-604, 25-605, 25-606, 25-607, 25-608, 25-609, 25-610, 25-611, 25-612, 25-613, 25-614, 25-615, 25-616, 25-617, 25-618, 25-619, 25-620, 25-621, 25-622, 25-623, 25-624, 25-625, 25-626, 25-627, 25-628, 25-629, 25-630, 25-631, 25-632, 25-633, 25-634, 25-635, 25-636, 25-637, 25-638, 25-639, 25-640, 25-644, 25-645, 25-646, 25-647, 25-649, 25-650, 25-651, 25-652, 25-653, 25-654, 25-655, 25-656, 25-657, 25-658, 25-659, 25-660, 25-661, 25-662, 25-663, 25-664, 25-665, 25-666, 25-667, 25-668, 25-669, 25-670, 25-671, 25-672, 25-673, 25-675, 25-677, 25-678, 25-679, 25-680, 25-681, 25-682, 25-701, 25-702, 25-703, 25-704, 25-705, 25-706, 25-707, 25-708, 25-709, 25-710, 25-711, 25-712, 25-713, 25-714, 25-715, 25-716, 25-717, 25-718, 25-719, 25-720, 25-721, 25-722, 25-723, 25-724, 25-725, 25-726, 25-727, 25-728, 25-729, 25-730, 25-731, 25-732, 25-733, 25-734, 25-735, 25-736, 25-737, 25-738, 25-739, 25-744, 25-745, 25-746, 25-749, 25-750, 25-751, 25-752, 25-753, 25-754, 25-756, 25-757, 25-758, 25-759, 25-801, 25-802, 25-803, 25-804, 25-805, 25-806, 25-807, 25-808, 25-809, 25-810, 25-811, 25-812, 25-813, 25-814, 25-815, 25-816, 25-817, 25-818, 25-819, 25-821, 25-822, 25-823, 25-824, 25-825, 25-826, 25-827, 25-828, 25-829, 25-851, 25-852

Kielce - podmioty posiadające własny kod pocztowy

25-960 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Kielcach

Kielce - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

25-313 CL Oddział Terenowy w Kielcach - Kielce, Lotnicza 18
25-001 CP Oddział Rejonowy w Kielcach - Kielce, Niepodległości Pl. 2
25-900 CP Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Kielcach - Kielce, Niepodległości Pl. 2
25-001 CR Oddział Regionalny w Kielcach - Kielce, Niepodległości Pl. 2

Kielce - placówki Poczty Polskiej

25-351 Agencja Pocztowa Kielce - Kielce, Kościuszki Tadeusza 25
25-602 Agencja Pocztowa Kielce - Kielce, Malików 69
25-636 Agencja Pocztowa Kielce - Kielce, Połowniaka Henryka 15
25-001 Agencja Pocztowa Kielce - Kielce, Żelaznogórska 7B
25-001 Filia Urzędu Pocztgowego Kielce 1 - Kielce, Radomska 8
25-001 Filia Urzędu Pocztgowego Kielce 1 - Kielce, Świętokrzyska 20
25-351 Filia Urzędu Pocztgowego Kielce 12 - Kielce, Planty 13/2
25-636 Filia Urzędu Pocztgowego Kielce 28 - Kielce, Karbońska 3 A
25-543 Filia Urzędu Pocztgowego Kielce 5 - Kielce, Sieje 8 b
25-021 Filia Urzędu Pocztgowego Kielce 6 - Kielce, Chęcińska 18
25-900 PP Kielce T101 - Kielce, Niepodległości Pl. 2
25-001 Urząd Pocztowy Kielce 1 - Kielce, Niepodległości Pl. 2
25-030 Urząd Pocztowy Kielce 10 - Kielce, Krakowska 3
25-602 Urząd Pocztowy Kielce 11 - Kielce, Piekoszowska 32
25-351 Urząd Pocztowy Kielce 12 - Kielce, Sienkiewicza Henryka 7
25-820 Urząd Pocztowy Kielce 13 - Kielce, Fabryczna 3
25-359 Urząd Pocztowy Kielce 14 - Kielce, Zagórska 60
25-517 Urząd Pocztowy Kielce 15 - Kielce, IX Wieków Kielc Al. 3
25-090 Urząd Pocztowy Kielce 2 - Kielce, Mielczarskiego Romualda 121
25-520 Urząd Pocztowy Kielce 21 - Kielce, Pocieszka 17
25-329 Urząd Pocztowy Kielce 22 - Kielce, Konopnickiej Marii 5
25-430 Urząd Pocztowy Kielce 23 - Kielce, Nowaka Jeziorańskiego Jana 77
25-670 Urząd Pocztowy Kielce 24 - Kielce, Batalionów Chłopskich 71
25-324 Urząd Pocztowy Kielce 25 - Kielce, Sandomierska 107
25-705 Urząd Pocztowy Kielce 26 - Kielce, Podklasztorna 117 a
25-547 Urząd Pocztowy Kielce 27 - Kielce, Warszawska 153
25-636 Urząd Pocztowy Kielce 28 - Kielce, Massalskiego Edmunda 6
25-381 Urząd Pocztowy Kielce 29 - Kielce, Wapiennikowa 45
25-113 Urząd Pocztowy Kielce 3 - Kielce, Barwinek 28
25-309 Urząd Pocztowy Kielce 4 - Kielce, Petyhorska 15
25-543 Urząd Pocztowy Kielce 5 - Kielce, Bukowa 10
25-021 Urząd Pocztowy Kielce 6 - Kielce, Karczówkowska 20
25-470 Urząd Pocztowy Kielce 7 - Kielce, Na Stoku Os. 72 K
25-206 Urząd Pocztowy Kielce 8 - Kielce, Wojska Polskiego 242
25-648 Urząd Pocztowy Kielce 9 - Kielce, Przemysłowa 30