województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 627 - Katowice kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 2
Liczba placówek Poczty Polskiej: 55
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 7

Katowice - miejscowości

Katowice, Katowice (Dolina Trzech Stawów), Katowice (Piotrowice)

Katowice - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 18 Sierpnia, 3 Maja, 73 Pułku Piechoty, 9 Maja, Adama, Adamczyka Ferdynanda, Adamskiego Stanisława (Księdza Biskupa Stanisława Adamskiego), Adwentowicza Karola, Agaty, Agnieszki, Akacjowa, Albatrosów, Alfreda, Alfreda Pl., Alpejska, Andrzeja, Anioła Franciszka, Antoniego, Armii Krajowej, Asnyka Adama, Astrów, Azalii, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badury Szymona, Bagienna, Baildona Johna, Bałtycka, Bankowa, Baranowicza Jana, Barbary, Barbórki, Barcelońska, Bardowskiego Piotra, Barlickiego Norberta, Barwinków, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Baumgardtena Aleksandra, Bazaltowa, Bazyliowa, Bażantów, Bednarska, Bednorza Herberta (Księdza Biskupa Herberta Bednorza), Begonii, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berberysów, Beskidzka, Biedronek, Bielika, Bielska, Bieszczadzka, Bika Karola (Ojca Karola Bika), Biniszkiewicza Józefa, Blachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego), Bławatków, Błękitna, Bocheńskiego Feliksa, Bocianów, Boczna, Bogedaina Bernarda (Księdza Biskupa Bernarda Bogedaina), Bogucicka, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Monte Cassino, Bohdanowicza Karola, Bojanowskiego Edmunda (Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego), Bolesława Krzywoustego Al., Boliny, Bończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka), Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Borki, Borowa, Borówkowa, Borysa Szymona, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Boznańskiej Olgi, Bożka Arki, Bracka, Brata Alberta, Bratków, Bromboszcza Teofila (Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza), Broniewskiego Władysława, Bronisławy, Brygadzistów, Brynicy, Brynowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana, Budryka Witolda, Bugli Edwarda, Bukowa, Bukszpanowa, Burowiecka, Bytkowska, Bytomska, Bzów, Cedrowa, Cegielnia Murcki, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełkowskiego Augusta (Profesora Augusta Chełkowskiego), Chełmska, Chemiczna, Chęcińskiego Jana, Chłodna, Chmielna, Chocimska, Chodkiewicza Karola, Chodnikowa, Cholewy Jerzego, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chroboka Franciszka, Chrobrego Bolesława, Chromika Pawła, Cicha, Ciemały Józefa, Cienista, Ciesielska, Cieszyńska, Cietrzewi, Cmentarna, Cybulskiego Zbigniewa, Cyklamenów, Cynkowa, Cyprysów, Cyranek, Czajek, Czapli, Czarnieckiego Stefana, Czarnuszki, Czecha Bronisława, Czechowa Antoniego, Czeczotta Henryka, Czempiela Józefa (Księdza Józefa Czempiela), Czeremchowa, Czerwińskiego Bolesława, Czoika Leopolda, Czyżewskiego Tytusa, Czyżyków, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota), Darwina Karola, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowa, Dąbrowskiego Henryka, Dąbrowskiej Marii, Dąbrówki, Dekerta Jana, Dereni, Deszczowa, Dębowa, Didura Adama, Długa, Dłuskiego Kazimierza, Dobra, Dobrego Urobku, Dolna, Domeyki Ignacego, Domina Czesława (Biskupa Czesława Domina), Drozdów, Drzewna, Drzymały Michała, Dudka Franciszka, Dudy-Gracza Jerzego, Dulęby Henryka, Dunikowskiego Xsawerego, Dworcowa, Dworska, Dyrekcyjna, Dytrycha, Działkowa, Działowa, Dzierżonia Jana, Dziewanny, Dziewięciu z Wujka, Dzięciołów, Elsnera Józefa, Emerytalna, Energetyków, Ewy, Fabryczna, Fałata Juliana, Ficka Alojzego (Księdza Alojzego Ficka), Fijewskiego Tadeusza, Filaka Jana Pl., Filarowa, Fiołków, Fitelberga Grzegorza, Fliegera Stanisława, Floriana, Fojcika Jana, Fojkisa Walentego, Franciszkańska, Francuska, Fredry Aleksandra, Gajowa, Gallusa Józefa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbarska, Gawliny Józefa (Księdza Biskupa Józefa Gawliny), Gawronów, Gdańska, Gerberów, Gierlotki Michała, Gilów, Giszowiecka, Glebowa, Gliwicka, Głogowa, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Głuszców, Gminna, Gnieźnieńska, Goeppert-Mayer Marii, Goetla Walerego, Gołby Kazimierza, Gołębia, Gorzowska, Gorzycka, Gospodarcza, Gościnna, Goździków, Góralska, Górna, Górnicza, Górniczego Dorobku, Górniczego Stanu, Górnika Alfonsa, Górnośląska Al., Grabonia, Grabowa, Grabskiego Władysława, Granica Wesołej, Graniczna, Grażyńskiego Michała, Grodowa, Gromadzka, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Grunwaldzka, Grunwaldzki Pl., Gruszowa, Grządziela Jakuba, Grzegorzka Józefa, Grzesika Karola, Grzybowa, Grzyśki Jakuba, Gwarków Pl., Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Hałubki Gabriela, Harcerska, Harcerzy Września 1939, Helska, Hercena Aleksandra, Hetmańska, Heweliusza Jana, Hiacyntów, Hierowskiego Zdzisława, Hoppego Karola, Hortensji, Huculska, Hutnicza, Iłłakowiczówny Kazimiery, Imieli Emanuela, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Janasa Wincentego, Jankego Zygmunta Waltera (Generała Zygmunta Waltera Jankego), Janowska, Japońska, Jaracza Stefana, Jargonia Macieja, Jaronia Jana Nikodema, Jarzębinowa, Jasieńskiego Brunona, Jaskółek, Jaskrów, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jaworowa Tylna, Jemiołowa, Jerzyków, Jesienna, Jesionowa, Jesiotra, Jeżynowa, Jęczmienna, Jodłowa, Jordan-Łowińskiej Wandy, Jordana Henryka, Józefowska, Jutrzenki, Kaczeńców, Kadłubka Wincentego, Kaktusów, Kalinowa, Kalinowskiego Tadeusza, Kałuży Michała, Kamelii, Kamienna, Kamieńska, Kanałowa, Kanarków, Kantorówny Józefy, Karasiowa, Karbowa, Karliczka, Karłowicza Mieczysława, Karola, Karolinki, Karoliny, Karpacka, Kaskady, Kasprowicza Jana Pl., Kasztanowa, Kaszubska, Katowicka, Kątowa, Kempki Roberta, Kempy Konstantego, Kępowa, Kiepury Jana, Kijowska, Kilińskiego Jana, Klakusa Ludwika, Klimczoka, Klonowa, Kluzika Kazimierza, Kłodnicka, Kobieli Bogumiła, Kobylińskiego Stanisława, Kochanowskiego Jana, Kochłowicka, Kocura Adama, Koczeby Jana, Kokociniec, Kokota Józefa, Kolejowa, Kolibrów, Kolista, Kolonia Amandy, Kołłątaja Hugona, Kołobrzeska, Kołodzieja Piotra, Kołodziejska, Komandorska, Kombajnistów, Kominka Bolesława (Księdza Kardynała Bolesława Kominka), Konarskiego Stanisława, Konckiego Tadeusza, Konduktorska, Koniarkowej Zofii, Koników Polnych, Konopnickiej Marii, Konwalii, Kopalniana, Kopaniny Lewe, Kopernika Mikołaja, Koraszewskiego Jacka, Korczaka Janusza, Kordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego), Koreańska, Korfantego Wojciecha Al., Kormoranów, Kornasa Henryka, Kosmiczna, Kosów, Kossak-Szczuckiej Zofii, Kossaka Juliusza, Kossutha Stanisława, Kostki-Napierskiego Aleksandra, Kosynierów, Koszalińska, Koszarowa, Koszykowa, Kościuszki Tadeusza, Kotlarza Tomasza, Kowalówki Henryka (Pułkownika Henryka Kowalówki), Kowalska, Kozielska, Kozioła Oswalda, Krahelskiej Haliny, Krakowska, Krakusa, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Ignacego, Krawczyka Bernarda, Kredytowa, Kręta, Krogulcza, Krokusów, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupińskiego Bolesława, Kryniczna, Krzemienna, Krzywa, Krzyżowa, Książęca, Kściuczyka Jana, Kubiny Teodora (Księdza Biskupa Teodora Kubiny), Kubisty Stanisława (Księdza Błogosławionego Stanisława Kubisty), Kujawska, Kukułek, Kulika Teodora, Kupca Jana, Kurpiowska, Kuśnierska, Kuźnicka, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Langego Oskara, Laskowskiego Józefa, Lawendowa, Lazara Alojzego (Księdza Alojzego Lazara), Le Ronda Henryka (Generała Henryka Le Ronda), Lechicka, Legnicka, Lelewela Joachima, Lelków, Leopolda, Lepszego Kazimierza, Leszczy, Leszczynowa, Leśmiana Bolesława, Leśna, Leśnego Potoku, Leśników, Letnia, Lędzińska, Ligęzy Józefa, Ligocka, Ligonia Juliusza, Lipowa, Lisa, Lisieckiego Arkadiusza (Księdza Biskupa Arkadiusza Lisieckiego), Literatów, Lniana, Lodowa, Lompy Józefa, Lotnisko, Lubeckiego-Druckiego Franciszka, Lubiny, Lubuska, Ludowa, Ludwika, Lwowska, Łabędzia, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Łętowskiego Stanisława, Łokietka Władysława, Łopianowa, Łososiowa, Łowiecka, Łubinowa, Łużycka, Macieja, Macierzanki, Magazynowa, Magnoliowa, Majakowskiego Włodzimierza, Maków, Makuli Edwarda, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malwy, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małopolska, Mamoka Macieja, Marcina, Marcinkowskiego Karola, Mariacka, Markiefki Leopolda, Marmurowa, Marzanny, Mastalerza Stanisława, Matejki Jana, Matki Teresy z Kalkuty, Mazowiecka, Mazurska, Medyków, Meteorologów, Miarki Karola, Miarki Karola Pl., Michałowskiego Piotra, Mickiewicza Adama, Mieczyków, Miedziana, Mielęckiego Andrzeja, Mieroszewskiego Krzysztofa, Mierzejewskiego Bolesława, Mieszka I, Międzyblokowa, Miętowa, Migdałowców, Mikołowska, Mikusińskiego Jana (Profesora Jana Mikusińskiego), Milowicka, Miła, Misjonarzy Oblatów MN, Mleczna, Młodzieżowa, Młyńska, Modelarska, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Moniuszki Stanisława, Morawa, Morawska, Morcinka Gustawa, Morelowa, Morwowa, Mościckiego Ignacego, Motyli, Mroźna, Mruczka Roberta, Muchowiec, Murckowska, Musialika Piotra, Musioła Ludwika, Mysłowicka, Myśliwska, Na Obrzeżu, Nad Jarem, Nad Osiekiem, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nad Strumieniem, Nadgórników, Nagietek, Nałkowskiej Zofii, Narcyzów, Narutowicza Gabriela, Nasypowa, Niedurnego Piotra, Niemczyka Rudolfa, Niepodległości Al., Niezapominajek, Niska, Niwna, Nizinna, Norblina Piotra Jana, Normy, Norwida Cypriana Kamila, Noskowskiego Zygmunta, Nowa, Nowotarska, Nowowiejskiego Feliksa, Nowy Świat, Objazdowa, Obroki, Obrońców Westerplatte, Ociepki Teofila, Oddziałów Młodzieży Powstańczej Pl., Odrodzenia, Odrowążów, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Ogrodzińskiego Wincentego, Ogród Dworcowy Pl., Okoniowa, Okrąglica, Okrężna, Okrzei Stefana, Olchawy Stanisława (Doktora Stanisława Olchawy), Olimpijska, Olszynowa, Ondraszka, Opalińskiego Kazimierza, Opolska, Ordona Juliana, Orkana Władysława, Orla, Orlików, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osiedlowa, Osikowa, Ossowskiego Michała, Oswobodzenia, Oświęcimska, Owocowa, Owsiana, Paderewskiego Ignacego, Panewnicka, Paproci, Parczewskiego Bogusława, Parkowa, Partyzantów, Pasterska, Patalonga Teofila, Pawia, PCK, Pelargonii, Pelikanów, Piaskowa, Piastowska, Piastów, Piechy Józefa, Piernikarczyka Józefa, Pierwiosnków, Pietrusińskiego Jana, Piękna, Pilotów, Piotra, Piotrowicka, Pitery Romualda, Piwonii, Plater Emilii, Plebiscytowa, Płochy Józefa, Pocztowa, Pod Kasztanami, Pod Lipami Pl., Pod Młynem, Podchorążych, Podgórna, Podhalańska, Podlaska, Podleśna, Poetów, Pogodna, Pokładowa, Pokoju, Pola Wincentego, Polarna, Poleska, Policyjna, Połomińska, Pomorska, Pomorskiego Rafała, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Poprzeczna, Porcelanowa, Porfirowa, Porzeczkowa, Pośpiecha Pawła, Powstańców, Powstańców Śląskich Pl., Poziomkowa, Poznańska, Północna, Promienna, Przebiśniegów, Przedwiośnie, Przekopowa, Przelotowa, Przemysłowa, Przepiórek, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przodowników, Przyjazna, Przyjemna, Przyklinga Jana, Pstrągowa, Pszczyńska, Pszenna, Puchacza, Puchały Arkadiusza, Pukowca Józefa, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Puławska, Purmana Leona, Pusta, Raciborska, Racławicka, Radockiego Marcina, Radomska, Radosna, Rady Europy Pl., Rafała Urbana, Rataja Macieja, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Reńców Nikodema i Józefa Trasa, Reymonta Władysława, Rezedowa, Rębaczy, Robotnicza, Rochowiaka Stanisława, Rogosza Wilhelma, Rolna, Rolnicza, Rostka Józefa Pl. (Doktora Józefa Rostka), Rozmarynu, Roździeńska, Roździeńskiego Walentego Al., Rożanowicza Stanisława, Równoległa, Różana, Różyckiego Ludomira, Ruczajowa, Rumiankowa, Rybacka, Rybnicka, Rycerska, Rymarska, Rymera Józefa, Rynek, Rysia, Ryszarda, Rzeczna, Rzepakowa, Rzeszótki Aleksandra, Rzymełki Jana (Księdza Jana Rzymełki), Sadowa, Saint Etienne, Saloniego Tadeusza, Samsonowicza Jana, Sandacza, Sandomierska, Sarmacka, Sasanek, Saska, Sądowa, Scipio Del Campo Michała, Sejmu Śląskiego Pl., Sezamkowa, Sępia, Siedliska, Siekierskiego Albina, Sielska, Siemianowicka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Siewna, Sikorek, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Siwka Wiktora (Księdza Wiktora Siwka), Skalna, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skiby Kazimierza, Skłodowskiej-Curie Marii, Skoczylasa Władysława, Skotnica, Skowronków, Skowrońskiego Aleksandra (Księdza Aleksandra Skowrońskiego), Skrzeka Józefa, Skrzypów, Sławka Walerego, Słoneczna, Słonecznikowa, Słonimskiego Antoniego, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowików, Słupska, Smoleńska, Smolna, Smugowa, Sobańskiego Mariana, Sobieskiego Jana III, Sobocińskiego Władysława, Sokola, Sokolska, Sokołowskiego Alfreda, Solika Józefa, Solskiego Ludwika, Sołtysia, Sosnowa, Sosnowiecka, Sowia, Sowińskiego Józefa Logina (Generała Józefa Logina Sowińskiego), Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielczości, Sputników, Stabika Karola, Stacyjna, Staffa Leopolda, Stahla Włodzimierza, Stalmacha Pawła, Stalowa, Stara Kłodnicka, Staromiejska, Starowiejska, Staszica Stanisława, Stawiska, Stawowa, Stellera Pawła, Stoińskiego Stefana, Stokrotek, Stolarska, Strażacka, Stroma, Strumienna, Strzałowa, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Strzeleckiego Pawła Edmunda, Strzelnica, Studencka, Studzienna, Stwosza Wita, Styczniowa, Styczyńskiego Wincentego, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sumów, Surowcowa, Surówki Bolesława, Szabelniana, Szadoka, Szafirowa, Szafranka Józefa (Księdza Józefa Szafranka), Szałwiowa, Szarotek, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szczupaków, Szczygłów, Szebesty Adama, Szeligiewicza Marcina, Szenwalda Lucjana, Szeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego), Szeroka, Szewczenki Tarasa, Szewczyka Wilhelma Pl., Szewska, Szklarskiego Alfreda, Szkolna, Szmausa Józefa, Szojdy Jakuba, Szopienicka, Szpaków, Szpitalna, Szramka Emila (Księdza Doktora Emila Szramka), Szramka Emila Pl. (Księdza Doktora Emila Szramka), Szronowa, Sztygarska, Szurleja Jana (Księdza Jana Szurleja), Szwoleżerów, Szybowa, Szybowcowa, Szymanowskiego Karola, Ścianowa, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Ścigały Franciszka (Księdza Franciszka Ścigały), Ślazowa, Śląska, Ślusarska, Śmiłowicka, Śniegowa, Śnieżyczek, Średnia, Środkowa, Świderskiego Jana, Świdnicka, Świdra Augustyna, Świerkowa, Świętego Huberta, Świętego Jacka, Świętego Jana, Świętego Pawła, Świętego Stanisława, Świętej Anny, Targowa, Tartaczna, Teatralna, Techników, Telewizyjna, Teresy, Tokarska, Tokarskiego Juliana, Tomasza, Topolowa, Traktorzystów, Transportowców, Trojoka Marcina, Truskawkowa, Trzech Stawów, Tulipanów, Tunelowa, Twarda, Tylna, Tymiankowa, Tysiąclecia, Tyska, Uklejowa, Ułańska, Uniczowska, Uniwersytecka, Urocza, Ustronna, Ustrońska, Wajdy Wincentego, Walecznych, Waleriana, Wałowa, Wandy, Wantuły Jana, Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Warmińska, Warszawska, Warsztatowa, Warzywna, Wawelska, Wczasowa, Wesoła, Wesołowska, Wędkarska, Węglana, Węglowa, Węgorzy, Wiązowa, Widłaków, Widok, Wiechułów (Braci Wiechułów), Wieczorków (Braci Wieczorków), Wiejska, Wielkiego Kazimierza, Wieniawskiego Henryka, Wiertnicza, Wierzbowa, Wietnamska, Wieżowa, Wiklinowa, Wilcza, Wilcze Kąty, Wilczewskiego Stanisława (Księdza Doktora Stanisława Wilczewskiego), Wileńska, Wilimowskiego Maksymiliana, Winorośli, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Witkiewicza Stanisława Ignacego, Witosa Wincentego, Wodna, Wodospady, Wojciecha, Wojewódzka, Wojska Polskiego, Wojtalewicza Alojzego, Wolnego Józefa, Wolności, Wolności Pl., Wolskiego Michała, Worcella Stanisława, Woszczerowicza Jacka, Wozaków, Woźniaka Karola (Księdza Majora Karola Woźniaka), Woźniaków (Braci Woźniaków), Wrębowa, Wrocławska, Wronia, Wróblewskiego Walerego, Wróbli, Wrzosowa, Wspólna, Wybickiego Józefa, Wymysłów, Wymysłów Tylna, Wyplera Jana, Wypoczynkowa, Wyszyńskiego Stefana (Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wytapiaczy, Wyzwolenia, Wyzwolenia Pl., Zabłockiego Franciszka, Zabrska, Zachodnia, Zacisze, Zadole, Zagrody, Zająca Aleksandra, Zajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka), Zakątek, Zakopiańska, Załęska, Załęska Hałda, Załogowa, Zamenhofa Ludwika, Zamiejska, Zamkowa, Zamułkowa, Zaopusta, Zapolskiej Gabrieli, Zarębskiego Juliusza, Zaułek, Zawilców, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Zdrojowa, Zdrowa, Zegadłowicza Emila, Zgody, Zgorzelecka, Zgrzebnioka Alfonsa, Zielona, Zielonogórska, Ziembowa, Zimorodków, Zimowa, Ziołowa, Złocieni, Złota, Zubera Rudolfa, Związkowa, Zwoźniakowej Renaty, Zwrotna, Źródlana, Żarnowcowa, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żogały Brunona (Doktora Brunona Żogały), Żołnierska, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żurawinowa, Żużlowa, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żwirowa, Żytnia, Żyzna

Katowice - mapa

Katowice kod pocztowy

40-002, 40-003, 40-004, 40-005, 40-006, 40-007, 40-008, 40-009, 40-010, 40-012, 40-013, 40-014, 40-015, 40-016, 40-017, 40-018, 40-019, 40-020, 40-021, 40-022, 40-024, 40-025, 40-026, 40-027, 40-028, 40-029, 40-030, 40-031, 40-032, 40-035, 40-036, 40-037, 40-038, 40-039, 40-040, 40-041, 40-042, 40-043, 40-044, 40-045, 40-046, 40-047, 40-048, 40-049, 40-050, 40-052, 40-053, 40-054, 40-055, 40-056, 40-057, 40-058, 40-059, 40-060, 40-061, 40-062, 40-063, 40-064, 40-065, 40-066, 40-067, 40-068, 40-069, 40-070, 40-071, 40-072, 40-073, 40-074, 40-076, 40-077, 40-078, 40-079, 40-081, 40-082, 40-083, 40-084, 40-085, 40-086, 40-087, 40-091, 40-092, 40-093, 40-094, 40-095, 40-096, 40-097, 40-098, 40-101, 40-102, 40-103, 40-104, 40-106, 40-107, 40-108, 40-109, 40-110, 40-111, 40-112, 40-113, 40-114, 40-115, 40-116, 40-117, 40-118, 40-119, 40-121, 40-123, 40-124, 40-126, 40-127, 40-129, 40-131, 40-132, 40-133, 40-134, 40-135, 40-136, 40-137, 40-139, 40-140, 40-141, 40-142, 40-143, 40-144, 40-145, 40-146, 40-147, 40-148, 40-149, 40-150, 40-151, 40-152, 40-153, 40-154, 40-155, 40-156, 40-158, 40-160, 40-161, 40-162, 40-164, 40-165, 40-166, 40-167, 40-168, 40-169, 40-170, 40-171, 40-172, 40-173, 40-174, 40-175, 40-176, 40-177, 40-179, 40-181, 40-186, 40-188, 40-189, 40-201, 40-202, 40-203, 40-205, 40-206, 40-208, 40-209, 40-211, 40-212, 40-213, 40-214, 40-215, 40-216, 40-217, 40-218, 40-219, 40-224, 40-225, 40-226, 40-228, 40-229, 40-230, 40-231, 40-232, 40-233, 40-234, 40-235, 40-236, 40-237, 40-238, 40-239, 40-240, 40-241, 40-242, 40-246, 40-256, 40-265, 40-266, 40-271, 40-272, 40-276, 40-281, 40-282, 40-283, 40-284, 40-285, 40-286, 40-287, 40-288, 40-290, 40-291, 40-300, 40-301, 40-302, 40-303, 40-304, 40-305, 40-306, 40-307, 40-308, 40-309, 40-310, 40-311, 40-312, 40-313, 40-314, 40-315, 40-316, 40-317, 40-318, 40-319, 40-320, 40-321, 40-322, 40-326, 40-334, 40-335, 40-336, 40-338, 40-339, 40-340, 40-341, 40-342, 40-348, 40-351, 40-353, 40-356, 40-357, 40-358, 40-360, 40-367, 40-368, 40-370, 40-373, 40-374, 40-375, 40-376, 40-377, 40-378, 40-379, 40-381, 40-382, 40-383, 40-384, 40-386, 40-387, 40-388, 40-389, 40-391, 40-393, 40-394, 40-401, 40-402, 40-403, 40-404, 40-405, 40-406, 40-407, 40-410, 40-411, 40-412, 40-413, 40-414, 40-421, 40-422, 40-423, 40-425, 40-431, 40-432, 40-434, 40-435, 40-452, 40-453, 40-457, 40-458, 40-459, 40-460, 40-461, 40-462, 40-463, 40-464, 40-465, 40-466, 40-467, 40-468, 40-469, 40-470, 40-471, 40-472, 40-473, 40-474, 40-476, 40-477, 40-478, 40-479, 40-483, 40-484, 40-485, 40-486, 40-487, 40-488, 40-489, 40-494, 40-496, 40-499, 40-500, 40-502, 40-506, 40-507, 40-508, 40-510, 40-511, 40-513, 40-514, 40-517, 40-518, 40-519, 40-520, 40-521, 40-522, 40-523, 40-524, 40-525, 40-526, 40-527, 40-530, 40-531, 40-532, 40-533, 40-534, 40-535, 40-536, 40-537, 40-538, 40-539, 40-540, 40-541, 40-542, 40-543, 40-544, 40-545, 40-547, 40-551, 40-553, 40-555, 40-558, 40-559, 40-560, 40-562, 40-563, 40-564, 40-565, 40-566, 40-567, 40-568, 40-569, 40-570, 40-571, 40-572, 40-573, 40-574, 40-575, 40-576, 40-578, 40-579, 40-580, 40-581, 40-582, 40-583, 40-584, 40-585, 40-586, 40-587, 40-588, 40-589, 40-590, 40-591, 40-592, 40-593, 40-594, 40-595, 40-596, 40-598, 40-599, 40-600, 40-601, 40-602, 40-605, 40-606, 40-607, 40-608, 40-609, 40-611, 40-612, 40-613, 40-615, 40-616, 40-617, 40-618, 40-619, 40-620, 40-621, 40-622, 40-623, 40-624, 40-625, 40-626, 40-627, 40-628, 40-629, 40-630, 40-631, 40-632, 40-633, 40-634, 40-635, 40-636, 40-637, 40-638, 40-639, 40-640, 40-641, 40-642, 40-643, 40-644, 40-645, 40-646, 40-647, 40-648, 40-649, 40-650, 40-651, 40-652, 40-653, 40-654, 40-655, 40-656, 40-657, 40-658, 40-659, 40-660, 40-661, 40-662, 40-664, 40-665, 40-667, 40-668, 40-669, 40-670, 40-671, 40-672, 40-673, 40-674, 40-675, 40-676, 40-677, 40-678, 40-679, 40-680, 40-681, 40-682, 40-683, 40-684, 40-685, 40-686, 40-687, 40-688, 40-689, 40-690, 40-692, 40-693, 40-694, 40-695, 40-696, 40-697, 40-698, 40-701, 40-702, 40-703, 40-704, 40-705, 40-706, 40-707, 40-708, 40-709, 40-710, 40-711, 40-712, 40-713, 40-715, 40-716, 40-717, 40-718, 40-719, 40-720, 40-721, 40-722, 40-723, 40-724, 40-725, 40-728, 40-729, 40-730, 40-731, 40-732, 40-733, 40-734, 40-736, 40-737, 40-738, 40-739, 40-740, 40-741, 40-742, 40-743, 40-748, 40-749, 40-750, 40-751, 40-752, 40-753, 40-754, 40-755, 40-756, 40-757, 40-758, 40-759, 40-760, 40-761, 40-763, 40-764, 40-765, 40-766, 40-767, 40-768, 40-769, 40-770, 40-771, 40-772, 40-773, 40-774, 40-775, 40-776, 40-777, 40-778, 40-779, 40-780, 40-781, 40-782, 40-783, 40-801, 40-804, 40-805, 40-806, 40-807, 40-808, 40-809, 40-810, 40-812, 40-813, 40-815, 40-816, 40-818, 40-819, 40-820, 40-823, 40-824, 40-826, 40-832, 40-833, 40-834, 40-836, 40-837, 40-841, 40-842, 40-843, 40-844, 40-845, 40-846, 40-847, 40-850, 40-851, 40-852, 40-853, 40-854, 40-855, 40-857, 40-858, 40-859, 40-860, 40-861, 40-862, 40-863, 40-865, 40-866, 40-867, 40-868, 40-869, 40-870, 40-871, 40-872, 40-873, 40-875, 40-877, 40-878, 40-881, 40-887, 40-892

Katowice - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

40-940 Centrum Obsługi Finansowej Centrala - Katowice, Oddziałów Młodzieży Powstańczej Pl. 7
40-940 CI Oddział Regionalny w Katowicach - Katowice, Oddziałów Młodzieży Powstańczej Pl. 7
40-555 CL Oddział Regionalny w Katowicach - Katowice, Rolna 7
40-555 CL Oddział Terenowy w Katowicach - Katowice, Rolna 7
40-001 CP Oddział Rejonowy w Katowicach - Katowice, Pocztowa 9
40-940 CR Oddział Regionalny w Katowicach - Katowice, Oddziałów Młodzieży Powstańczej Pl. 7
40-555 CUK Oddział Regionalny w Katowicach - Katowice, Rolna 7

Katowice - placówki Poczty Polskiej

40-337 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Bohaterów Monte Cassino 3
40-714 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Franciszkańska 1 A
40-929 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Gliwicka 204
40-874 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Kwiatkowskiego Eugeniusza 10
40-337 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Morawa 93
40-467 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Mysłowicka 28
40-610 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Radockiego Marcina 194-196
40-645 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Radockiego Marcina 33
40-001 Agencja Pocztowa Katowice - Katowice, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego) 45
40-001 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 1 - Katowice, Chorzowska 50
40-001 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 1 - Katowice, Chorzowska 107
40-001 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 1 - Katowice, Mickiewicza Adama 29
40-001 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 1 - Katowice, Młyńska 4
40-001 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 1 - Katowice, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego) 60
40-001 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 1 - Katowice, Reńców Nikodema i Józefa Trasa 30
40-227 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 11 - Katowice, Lubuska 14
40-227 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 11 - Katowice, Roździeńskiego Walentego Al. 88 A
40-762 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 19 - Katowice, Jutrzenki 1
40-925 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice, Francuska 70
40-200 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice skrytki/przegródki,
40-925 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice, Jagiellońska 25
40-925 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice, Pola Wincentego 14
40-925 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice, Przemysłowa 3
40-925 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice, Stwosza Wita 31
40-100 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 25 - Katowice skrytki/przegródki,
40-749 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 31 - Katowice, Boya-Żeleńskiego Tadeusza 75
40-749 Filia Urzędu Pocztgowego Katowice 31 - Katowice, Saska 1
40-950 PP Katowice S105 - Katowice, Oddziałów Młodzieży Powstańczej Pl. 6
40-900 PP Katowice S105 - Katowice skrytki/przegródki,
40-001 Urząd Pocztowy Katowice 1 - Katowice, Pocztowa 9
40-227 Urząd Pocztowy Katowice 11 - Katowice, Bogucicka 2
40-157 Urząd Pocztowy Katowice 12 - Katowice, Korfantego Wojciecha Al. 128
40-125 Urząd Pocztowy Katowice 13 - Katowice, Morcinka Gustawa 1
40-337 Urząd Pocztowy Katowice 14 - Katowice, Obrońców Westerplatte 17
40-311 Urząd Pocztowy Katowice 15 - Katowice, Niepodległości Al. 5
40-424 Urząd Pocztowy Katowice 16 - Katowice, Wyzwolenia Pl. 4
40-467 Urząd Pocztowy Katowice 17 - Katowice, Przyjazna 3
40-762 Urząd Pocztowy Katowice 19 - Katowice, Panewnicka 75
40-874 Urząd Pocztowy Katowice 22 - Katowice, Tysiąclecia 5
40-561 Urząd Pocztowy Katowice 24 - Katowice, Hetmańska 1
40-925 Urząd Pocztowy Katowice 25 - Katowice, Oddziałów Młodzieży Powstańczej Pl. 6
40-610 Urząd Pocztowy Katowice 26 - Katowice, Szenwalda Lucjana 42
40-927 Urząd Pocztowy Katowice 27 - Katowice, Sowińskiego Józefa Logina (Generała Józefa Logina Sowińskiego) 35
40-163 Urząd Pocztowy Katowice 28 - Katowice, Ordona Juliana 13
40-929 Urząd Pocztowy Katowice 29 - Katowice, Mościckiego Ignacego 1 A
40-210 Urząd Pocztowy Katowice 3 - Katowice, Mieroszewskiego Krzysztofa 2
40-749 Urząd Pocztowy Katowice 31 - Katowice, Mruczka Roberta 5
40-145 Urząd Pocztowy Katowice 33 - Katowice, Józefowska 100
40-528 Urząd Pocztowy Katowice 35 - Katowice, Gawronów 20
40-871 Urząd Pocztowy Katowice 38 - Katowice, Tysiąclecia 90
40-856 Urząd Pocztowy Katowice 4 - Katowice, Gliwicka 127
40-105 Urząd Pocztowy Katowice 5 - Katowice, Dębowa 17
40-714 Urząd Pocztowy Katowice 6 - Katowice, Słupska 1
40-036 Urząd Pocztowy Katowice 7 - Katowice, Kochanowskiego Jana 20
40-663 Urząd Pocztowy Katowice 8 - Katowice, Fredry Aleksandra 28