województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 14 - Gliwice kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 28

Gliwice - ulice

15 Grudnia, 22 Lipca, Adama Mickiewicza Pl., Adama Opla, Agrestowa, Akacjowa, Akademicka, Alfonsa Zgrzebnioka, Alfreda Nobla, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Andersena Hansa Christiana, Andromedy, Architektów, Arkońska, Armii Ludowej, Aronii, Asnyka Adama, Astrów, Augustowska, Azalii, Baildona Johna, Bajana Jerzego, Bajkowa, Bałtycka, Banacha Stefana, Bankowa, Bardowskiego Piotra, Barlickiego Norberta, Bartosza Głowackiego, Basztowa, Batalionu Kosynierów, Batorego Stefana, Bażancia, Bednarska, Begonii, Bekasa, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berbeckiego Leona (Generała Leona Berbeckiego), Bereniki, Bernardyńska, Beskidzka, Białej Bramy, Białostocka, Biegusa, Bielska, Bieszczadzka, Bluszczowa, Bławatków, Błękitna, Błogosławionego Czesława, Błonie, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bojkowska, Bolesława Śmiałego, Bończyka Norberta, Borówkowa, Bożonarodzeniowa, Braci Grimm, Bracka, Broniewskiego Władysława, Brzozowa, Bujwida Odona, Bursztynowa, Bydgoska, Bytomska, Bzów, Caro Oskara, Cechowa, Ceglarska, Centaura, Ceramików, Chałubińskiego Tytusa, Chałupnicza, Chatka Puchatka, Chełmońskiego Józefa, Chełmska, Chemiczna, Chmielna, Chodkiewicza Jana Karola, Chodzki Ignacego, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Chudoby Stanisława, Ciesielska, Cieszyńska, Ciołkowskiego Konstantego, Ciskaczy, Ciupków, Cmentarna, Cyraneczki, Cytadeli Warszawskiej, Czajki, Czapli, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana (Hetmana Stefana Czarnieckiego), Czekanowskiego Aleksandra, Czeremchowa, Czerskiego Jana, Częstochowska, Czołgowa, Czwartaków, Da Vinci Leonarda, Damrota Konstantego, Darz Bór, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowskiego Jarosława, Dekabrystów, Derkacza, Dębowa, Diamentowa, Długa, Długosza Jana, Dojazdowa, Dolna, Dolnej Wsi, Dolnych Wałów, Domańskiego Bolesława, Domeyki Ignacego, Dożynkowa, Drozdów, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Dunikowskiego Ksawerego, Dworcowa, Dworska, Dybowskiego Benedykta, Dzierżona Jana (Księdza Jana Dzierżona), Dziewanny, Dzionkarzy, Eiffel'a Gustawa, Ekonomistów, Elektryków, Elsnera Józefa, Esperantystów, Fabryczna, Fałata Juliana, Feliksa Kona, Ficka Teodora, Fiołkowa, Fizyków, Floriańska, Folwarczna, Fornalskiej Małgorzaty, Franciszkańska, Fredry Aleksandra, Frezji, Funka Kazimierza, Gagarina Jurija, Gajdy Jana, Gajowa, Galaktyki, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gankowa, Gaudiego Antonio, Gdańska, Gdyńska, Geodetów, Gierymskiego Aleksandra, Gipsowa, Glebowa, Głogowska, Główna, Gnieźnieńska, Goduli Karola, Gojawiczyńskiej Poli, Gomułki Władysława, Goplany, Gorkiego Maksyma, Gorzołki Wiktora, Goździkowa, Górna, Górników, Górnych Wałów, Góry Chełmskiej, Grabowa, Grabowskiego Antoniego, Graniczna, Grażyny, Grażyńskiego Michała, Grodeckiego Wacława, Grodowa, Gromadzka, Grottgera Artura, Grunwaldzki Pl., Gruszczyńskiego Tadeusza, Grzybowa, Gutenberga Jana, Gwardii Ludowej, Gwarków, Gwiazdy Polarnej, Harcerska, Helska, Hłaski Marka, Hoblera Tadeusza, Horsta Bienka, Husarska, Hutnicza, Idy, Inwalidów Wojennych Pl., Jabłoni, Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Pawła II, Jaracza Stefana, Jarzębinowa, Jasińskiego Jakuba, Jaskółcza, Jasna, Jasnogórska, Jaśminu Pl., Jaworowa, Jedności, Jesienna, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Jondy Alojzego, Jowisza, Juliusza Rogera, Junaków, Kaczyniec, Kadłubka Wincentego, Kalinowa, Kaliska, Kanałowa, Kapliczna, Karolinki, Karpacka, Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Kaszubska, Kielecka, Kilińskiego Jana, Klasztorna, Klonowa, Kłodnicka, Kłosista, Kniejowa, Knurowska, Kochanowskiego Jana, Kokoszki, Kolberga Oskara, Kolejarzy, Kolejowa, Konarskiego Stanisława, Koniczynowa, Konopnickiej Marii, Konwalii, Kopalniana, Kopernika Mikołaja, Koraszewskiego Bronisława, Korczoka Antoniego (Księdza Doktora Antoniego Korczoka), Korfantego Wojciecha Al., Kormoranów, Kosmonautów, Kosów, Kossaka Juliusza, Kostki Stanisława, Kosynierów, Koszalińska, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kotlarska, Kowalska, Kownackiej Marii, Kozielska, Kozłowska, Krakowski Pl., Krakusa, Krasickiego Janka, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krokusów, Królewskiej Tamy, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Krupnicza, Kruszynowa, Krzywa, Krzywoustego Bolesława, Księcia Ziemowita, Ku Dołom, Kujawska, Kunickiego Stanisława, Kurpiowska, Kusocińskiego Janusza, Kwiatowa, Las Łabędzki, Lawendowa, Legnicka, Lekarska, Lelewela Joachima, Leszczynowa, Leśna, Lewkonii, Libelta Karola, Ligocka, Ligonia Juliusza, Ligustrowa, Liliowa, Limanowskiego Bolesława, Lindego Samuela Bogumiła, Lipowa, Lisia, Literatów, Lompy Józefa, Lotników, Lubelska, Lubliniecka, Luksemburg Róży, Lutycka, Lwowska, Łabędzka, Łanowa, Łąkowa, Łokietka Władysława, Łowicka, Łódzka, Łubinowa, Łukasiewicza Ignacego, Łużycka, Magnolii, Majakowskiego Włodzimierza, Majowa Al., Makowskiego Tadeusza, Maków, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malinowskiego Lucjana, Mała, Małopolska, Mariacki Pl., Marksa Karola, Marynarska, Mastalerza Stanisława, Matejki Jana, Mazowiecka, Mechaników, Metalowców, Meteorytów, Mewy, Miarki Karola, Michałowskiego Piotra, Mickiewicza Adama, Mielęckiego Andrzeja, Mieszka I, Mikołowska, Miła, Miodowa, Mitręgi Józefa, Mleczna, Mleczny Pl., Młodego Górnika, Młodego Hutnika, Młodopolska, Młodych Patriotów, Młodzieżowa, Młyńska, Modrzejewskiej Heleny, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Morska, Mościckiego Ignacego, Murarska, Myśliwska, Na Filarze, Na Łuku, Na Miedzy, Na Piasku, Na Skarpie, Na Wzgórzu, Na Zbiegu, Nad Bytomką, Nad Kanałem, Nad Łąkami, Nad Torami, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Nałkowskiej Zofii, Narcyzów, Narutowicza Gabriela, Nasyp, Nauczycielska, Niedbalskiego Feliksa, Niedurnego Piotra, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niepaszycka, Niepodległości Pl., Niezapominajki, Noakowskiego Stanisława, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego Jana Al., Noworoczna, Nowy Świat, Obotrycka, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ociepki Wiesława, Odlewników, Odrowążów, Oficerska, Ogrodowa, Okopowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Olchowa, Oleśnickiego Zbigniewa, Olimpijska, Olszewskiego Karola, Olsztyńska, Olszynka, Omańkowskiej Janiny, Onz, Opawska, Opolska, Orchidei, Oriona, Orkana Władysława, Orląt Śląskich, Orlickiego Feliksa, Orłów, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Ossolińskich, Ossowskiego Michała, Oświęcimska, Owczarska, Owocowa, Owsiana, Paderewskiego Ignacego, Panewnicka, Panufnika Andrzeja, Parkowa, Partyzantów, Paska Jana Chryzostoma, Patrolowa, Paulińska, PCK, Perkoza, Perseusza, Piaseckiego Bolesława, Piaskowa, Piastowska, Piastów Pl., Piekarska, Pietrusińskiego Jana, Piękna, Piłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pionierów, Piramowicza Grzegorza (Księdza Grzegorza Piramowicza), Piwna, Planetarna, Platynowa, Plebańska, Plebiscytowa, Pliszki, Plonowa, Płocka, Płowiecka, Pocztowa, Pod Borem, Pod Murami, Podlesie, Podmokła, Poezji, Pogodna, Pokoju, Poligonowa, Polna, Południowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Portowa, Porzeczkowa, Powroźnicza, Powstańców Warszawy, Poziomkowa, Poznańska, Prawników, Prozy, Prusa Bolesława, Przedwiośnie, Przemyska, Przemysłowa, Przewozowa, Przy Raciborskiej Bramie, Przy Tamie, Przydrożna, Przyjaźni Al., Przyniczyńskiego Franciszka (Księdza Franciszka Przyniczyńskiego), Przyszłości, Przyszowska, Pszczyńska, Pszenna, Pułaskiego Kazimierza, Pusta, Puszkina Aleksandra, Raciborska, Racławicka, Radiowa, Radomska, Radosna, Rapackiego Adama, Ratowników Górniczych, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Reymonta Władysława Stanisława, Rębaczy, Robotnicza, Rodzinna, Rogozińskiego Stefana, Rolna, Rolników, Rostka Józefa, Równa, Różana, Rutkowskiego Henryka, Rybacka, Rybitwy, Rybnicka, Rydygiera Juliusza, Rymera Józefa, Rynek, Rzeczycka, Rzeszowska, Rzeźniczy Pl., Sadowa, Samotna, Sandomierska, Sarnia, Satelity, Saturna, Satyryków, Sawickiej Hanki, SDKPiL, Siedlecka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sieronia Filipa, Sikornik Al., Sikorskiego Władysławy (Generała Władysławy Sikorskiego), Sikory Ignacego, Skalskiego Józefa, Skarbnika, Skargi Piotra, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skowrończa, Skowrońskiego Aleksandra, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Snopowa, Sobieskiego Jana III, Sobótki, Sojki, Sokola, Solskiego Ludwika, Sołtysa Joachima, Sołtysia, Sopocka, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Stabika Antoniego (Księdza Antoniego Stabika), Stalmacha Pawła, Stanisława Skibińskiego, Stanisławowska, Starego Zygmunta, Starogliwicka, Staromiejska, Staszica Stanisława, Stepowa, Storczyków, Strażacka, Stryjska, Strzelców Bytomskich, Strzeleckiego Pawła, Strzelnicza, Strzody Marcina (Księdza Marcina Strzody), Studzienna, Stwosza Wita, Styczyńskiego Wincentego, Sudecka, Sylwestrowa, Syriusza, Szara, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szczepanowskiego Stanisława, Szczęść Boże, Szenwalda Lucjana, Szkolna, Szlak Kolejowy, Szmaragdowa, Szobiszowicka, Sztabu Powstańczego, Sztygarska, Szybowa, Szymanowskiego Karola, Śląska, Śliwki Jana, Ślusarska, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Średnia, Świerkowa, Świętego Andrzeja, Świętego Brata Alberta, Świętego Huberta, Świętego Jacka, Świętego Józefa, Świętego Ludwika, Świętego Marka, Świętego Michała, Świętego Urbana, Świętego Wojciecha, Świętej Anny, Świętej Barbary, Świętej Bronisławy, Świętej Cecylii, Świętej Elżbiety, Świętej Katarzyny, Świętej Małgorzaty, Świętojańska, Świętokrzyska, Tadeusza Pukasa, Targosza Pawła, Targowa, Tarninowa, Tarnogórska, Tarnopolska, Tatrzańska, Teodora Kalide Skw., Tęczowa, Tkacka, Tokarska, Tomasza Edisona, Topolowa, Toruńska, Toszecka, Towarowa, Traktorzystów, Traugutta Romualda, Trzech Króli, Tulipanów, Tuwima Juliana, Twardowskiego (Pana Twardowskiego), Tylna, Udzieli Seweryna, Ułańska, Urodzajna, Ustroń, Uszczyka Józefa, Wadowicka, Waliszewskiego Zygmunta, Wałbrzyska, Wandy, Wandy Wasilewskiej, Warmińska, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Wawelska, Wazów, Wesoła, Węglowa, Widokowa, Wieczorka Józefa, Wiejska, Wielicka, Wielkanocna, Wielkiego Kazimierza, Wielkiej Niedźwiedzicy, Wielkopolska, Wieniawskiego Henryka, Wiertnicza, Wierzbowa, Wigilijna, Wilgi, Willowa, Wincentego Pola, Wiosenna, Wiślana, Wiśniowa, Witkiewicza Stanisława Ignacego, Witosa Wincentego, Władysława Hibnera, Władysława Kniewskiego, Wodna, Wolności, Wolskiego Michała, Wójtowska, Wrocławska, Wróblewskiego Walerego, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wszystkich Świętych Pl., Wujka Jakuba, Wybrzeże Armii Krajowej, Wybrzeże Wojska Polskiego, Wyczółkowskiego Leona, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego), Zabrska, Zachodnia, Zacisze, Zajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka), Zajęcza, Zakątek Leśny, Zakole, Zakopiańska, Zamenhofa Ludwika, Zamkowa, Zamojska, Zapolskiej Gabrieli, Zawadzkiego Aleksandra (Generała Aleksandra Zawadzkiego), Zawodna, Zbożowa, Zielińskiego Józefa, Zielna, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemięcicka, Ziębia, Zimnej Wody, Zimorodka, Złota, Zubrzyckiego Franciszka, Związkowa, Związku Walki Młodych, Zwycięstwa, Zygmuntowska, Źródlana, Żabińskiego Edwarda, Żeleńskiego-Boya Tadeusza, Żeńców, Żernicka, Żeromskiego Stefana, Żółkiewskiego Stanisława, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żytnia, Żywiecka

Gliwice - mapa

Gliwice - placówki Poczty Polskiej

44-100 Agencja Pocztowa Gliwice - Gliwice, Krupnicza 8
44-102 Agencja Pocztowa Gliwice - Gliwice, Lipowa 58
44-102 Agencja Pocztowa Gliwice - Gliwice, Zabrska 7
44-100 Agencja Pocztowa Gliwice - Gliwice, Zwycięstwa 52A
44-100 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 1 - Gliwice, Daszyńskiego Ignacego 500
44-100 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 1 - Gliwice, Daszyńskiego Ignacego 152
44-107 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 1 - Gliwice, Plebiscytowa 1
44-100 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 1 - Gliwice, Rolników 150
44-100 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 1 - Gliwice, Sopocka 2
44-102 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 2 - Gliwice, Jaśminu Pl. 2
44-102 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 2 - Gliwice, Lipowa 3
44-102 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 2 - Gliwice, Łabędzka 26
44-102 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 2 - Gliwice, Nowaka-Jeziorańskiego Jana Al. 1
44-121 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 21 - Gliwice, Sieronia Filipa 21
44-105 Filia Urzędu Pocztgowego Gliwice 5 - Gliwice, Rapackiego 10
44-100 Urząd Pocztowy Gliwice 1 - Gliwice, Dolnych Wałów 8
44-101 Urząd Pocztowy Gliwice 1 - Gliwice skrytki/przegródki,
44-113 Urząd Pocztowy Gliwice 13 - Gliwice, Zygmuntowska 34
44-114 Urząd Pocztowy Gliwice 14 - Gliwice, Perkoza 12
44-119 Urząd Pocztowy Gliwice 19 - Gliwice, Wiślana 5
44-102 Urząd Pocztowy Gliwice 2 - Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego 14
44-117 Urząd Pocztowy Gliwice 20 - Gliwice, Centaura 29
44-121 Urząd Pocztowy Gliwice 21 - Gliwice, Os. Gwardii Ludowej 1
44-122 Urząd Pocztowy Gliwice 22 - Gliwice, Zubrzyckiego 18
44-103 Urząd Pocztowy Gliwice 3 - Gliwice, Skarbnika 3
44-105 Urząd Pocztowy Gliwice 5 - Gliwice, Tarnogórska 231
44-106 Urząd Pocztowy Gliwice 6 - Gliwice, Chorzowska 1
44-109 Urząd Pocztowy Gliwice 9 - Gliwice, Staromiejska 4