województwo pomorskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 495 - Gdynia kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 36
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 3

Gdynia - ulice

10 Lutego, 3 Maja, A. Hryniewickiego, A. Kasztelana (Kapitana A. Kasztelana), Abrahama Antoniego, Adwokacka, Afrodyty, Afrykańska, Agrestowa, Akacjowa, Albańska, Aldony, Algierska, Aluminiowa, Alzacka, Amona, Amora, Ananasowa, Andaluzyjska, Anyżowa, Apenińska, Apisa, Apolina, Arabska, Aragońska, Architektów, Arciszewskich, Arendta Dickmana, Aresa, Argentyńska, Armatorów, Armii Krajowej, Artemidy, Asnyka Adama, Ateny, Atlasa, Australijska, Bachusa, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Baduszkowej Danuty, Balladyny, Bałtycka, Bananowa, Baranauskasa Antanasa (Biskupa Antanasa Baranauskasa), Barkentynowa, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bazyliowa, Bażyńskiego Jana, Bednarska, Belwederska Al., Bema Józefa, Beniowskiego Maurycego, Benisławskiego, Berberysowa, Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga), Bernadowska, Biała, Białostocka, Białowieska, Bielak Janki, Bielińskiego Kazimierza, Bielska, Billewiczówny Oleńki, Biskupa Dominika, Bławatna, Błękitna, Błogosławionej Królowej Jadwigi, Bobrowa, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Starówki Warszawskiej, Boisko, Bolesława Krzywoustego, Borchardta Karola Olgierda, Borowikowa, Borówca, Borówkowa, Bosmańska, Botnicka, Brodnicka, Brukarska, Bryla Janki, Brzechwy Jana, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Buraczana, Bursztynowa, Bydgoska, Bytomska, Bzowa, Cechowa, Celna, Ceynowy Floriana, Chabrowa, Chełmińska, Chlebowa, Chmielna, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chromowa, Chrzanowskiego Bernarda, Chwarznieńska, Chwaszczyńska, Chylońska, Cicha, Ciesielska, Cisowska, Cmentarna, Cumowników, Cylkowskiego Lucjana, Cynamonowa, Cynkowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czapli, Czapskiego Józefa, Czarnieckiego Stefana, Czechosłowacka, Czeladnicza, Czeremchowa, Czereśniowa, Czernickiego Xawerego (Kontradmirała Xawerego Czernickiego), Czerwona, Częstochowska, Czwartaków, Dachnowskiego Jana Karola, Damroki, Dantyszka Jana, Danusi, Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka), Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego), Dedala, Dembińskiego Bronisława, Demela Juliusza Al. (Profesora Juliusza Demela), Demptowska, Denhoffa Gerarda, Derdowskiego Hieronima, Deszczowa, Deyczakowskiego Zygmunta (Kapitana Zygmunta Deyczakowskiego), Dębowa, Diany, Dionizosa, Długa, Długosza Jana, Dokerów, Dolatowskiego Augustyna (Komandora Augustyna Dolatowskiego), Donimirskiego Antoniego, Dragonów, Droga Mleczna, Druskiennicka, Drzymały Wojciecha, Dulina Aleksandra, Dworcowa, Dworcowy Pl., Dywizji Kościuszkowskiej, Działdowska, Działowskiego Zygmunta, Dziurawcowa, Ejsmonda Juliana, Elbląska, Energetyków, Falista, Filomatów, Fińska, Fizylierów, Flagowa, Fleszerowej-Muskat Stanisławy, Flisaków, Focha Ferdynanda (Marszałka Ferdynanda Focha), Folwarczna, Francuska, Fredry Aleksandra, Fregatowa, Frezerów, Fromborska, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gedymina, Generał Wittekówny Marii, Geskiego Kaspra, Gierdziejewskiego Wacława, Głogowa, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Gniewska, Godebskiego Cypriana, Gojawiczyńskiej Poli, Gołębia, Gołębiewo, Goplany, Gorczycowa, Goska, Gospodarska, Goździkowa, Góralska, Górna, Górnicza, Górnośląski Pl., Górskiego Kazimierza, Grabowo, Gradowa, Granatowa, Graniczna, Grażyny, Grenadierów, Grochowa, Grodnieńska, Grottgera Artura, Grudzińskiego Jana, Grunwaldzki Pl., Gruszkowa, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Gulgowskiego Izydora, Gwiezdna, Hackiego (Opata Hackiego), Halicka, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Handlowa, Harcerska, Helska, Herberta Zbigniewa, Herkulesa, Hery, Hetmańska, Heweliusza Jana, Hodowlana, Hozjusza Stanisława, Hutnicza, Huzarska, I Armii Wojska Polskiego, Iglasta, II Morskiego Pułku Strzelców, Ikara, Imbirowa, Indyjska, Inżynierska, Irydowa, Iwaszkiewicza Jarosława, Izydy, Jabłkowa, Jachtowa, Jagiełły Władysława, Jagienki, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Pawła II Al., Jana z Kolna, Jana z Tarnowa, Janowska, Jantarowa, Jarowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jelenia, Jemiołowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jęczmienna, Joachimczyka Joachima, Jodłowa, Jowisza, Juranda ze Spychowa, Jurkiewicza Kazimierza (Kapitana Kazimierza Jurkiewicza), Jutrzenki, Kacze Buki, Kaczeńcowa, Kaczewska, Kaczmarskiego Jacka, Kadmowa, Kaliska, Kalksztajnów, Kameliowa, Kamienna, Kampinoska, Kamrowskiego Jana, Kańskiego Władysława, Kapitańska, Kaprów, Karnkowskiego Stanisława, Karpacka, Karpińskiego Stanisława (Generała Stanisława Karpińskiego), Kartuska, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubski Pl., Kazimierza Jana, Kąkola Leona, Kcyńska, Kępa Oksywska, Kiejstuta, Kielecka, Kilińskiego Jana, Kisielewskiego Stefana, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Kliprowa, Klonowa, Kłajpedzka, Kmicica Andrzeja, Kminkowa, Knyszyńska, Kochanowskiego Jana, Kolejowa Osada, Kolendrowa, Kolonia, Kolonia Rybacka, Kołłątaja Hugo, Kołobrzeska, Kołodziejska, Komandorska, Kombatantów, Komierowskiego Jana, Konopiana, Konopnickiej Marii, Konstytucji Pl., Kontenerowa, Konwaliowa, Koperkowa, Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Kordeckiego Augustyna, Kormorana, Korsarzy, Korzeniowskiego Józefa, Korzenna, Kosmiczna, Kostki Napierskiego, Kościelna, Kościuszki Tadeusza Skw., Kowieńska, Krasickiego Ignacego, Krauzego Augustyna, Krawiecka, Kręta, Krofeya Szymona, Krokowska, Krośniąt, Krośnieńska, Króla Jana III, Królewiecka, Królowej Marysieńki Prom., Krótka, Kruczkowskiego Leona, Krykulec, Krzemowa, Krzywa, Księżycowa, Kubackiego Franciszka, Kujawska, Kurcewiczówny Heleny, Kurpińskiego Karola, Kurpiowska, Kuśnierska, Kwadratowa, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatkowskiej Wiesławy, Kwiatowa, Kwidzyńska, Laurowa, Lazurowa, Ledóchowskiego Antoniego (Kapitana Antoniego Ledóchowskiego), Legionów, Lelewela Joachima, Lesoka, Leszczynki, Leśna, Leśna Polana, Lęborska, Lidzka, Limbowa, Lindego Samuela, Linowa, Lipnowska, Lipowa, Litewska, Lniana, Lotnicza, Lotników, Lubawska, Lubczykowa, Lukrecjowa, Lutycka, Łabędzia, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Łebska, Łęczycka, Łopianowa, Łosiowa, Łowicka, Łużycka, Łyskowskiego Ignacego, Maciejewicza Konstantego, Macierzanki, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Maćka z Bogdańca, Magnezjowa, Majerankowa, Majkowskiego Aleksandra, Makowskiego Edmunda (Księdza Edmunda Makowskiego), Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malczewskiego Antoniego, Malinowa, Mała, Małe Karwiny, Małokacka, Małopolska, Manganowa, Mariacka, Marsa, Marszewska, Marynarska, Marzanny, Maszopów, Masztowa, Matejki Jana, Matwieckiego Anastazego, Mazowiecka, Mazurska, Melisowa, Merkurego, Mestwina, Metalowa, Mickiewicza Adama, Miedziana, Miegonia Władysława (Błogosławionego Księdza Komandora Podporucznika Władysława Miegonia), Miernicza, Mieszkowskiego (Komandora Mieszkowskiego), Miętowa, Migdałowa, Miła, Miłkowa, Miłosza Czesława, Miodowa, Mireckiego Montwiłła, Mirtowa, Mitry, Mławska, Młodzianowskiego Kazimierza, Młynarz Genowefy, Młyńska, Modlińska, Modra, Modrzewiowa, Mokra, Mokwy Mariana, Moniuszki Stanisława, Morelowa, Morska, Morwowa, Mosiężna, Mrongowiusza Krzysztofa, Mściwoja, Muchowskiego Antoniego, Mylna, Mysłowicka, Myśliwka Bernarda, Myśliwska, Nad Potokiem, Nadmorski Bulw., Nagietkowa, Nałkowskiej Zofii, Narcyzowa, Narutowicza Gabriela, Nasypowa, Nauczycielska, Nawigatorów, Necla Augustyna, Neptuna Pl., Niemojewskiego Józefa, Niklowa, Niska, Nocznickiego Tomasza, Norwida Cypriana Kamila, Nowaka-Jeziorańskiego Jana, Nowickiego Stanisława, Nowodworcowa, Nowodworskiego, Nowogrodzka, Nowowiczlińska, Nowowiejskiego Feliksa Bulw., Obrońców Westerplatte, Obrońców Wybrzeża, Oficerska, Ogrodowa, Ojca Pio, Okoniewskiego Stanisława (Biskupa Stanisława Okoniewskiego), Okrętowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Olchowa, Olechnowicza Antoniego, Olgierda, Olimpijska, Oliwkowa, Olkuska, Olsztyńska, Ołowiana, Orańska, Orla, Orląt Lwowskich, Orlicz-Dreszera Gustawa (Generała Gustawa Orlicz-Dreszera), Orłowska, Orna, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osiedle Bernadowo, Osowska, Owocowa, Owsiana, Oziewicza Ignacego, Ozyrysa, Paderewskiego Ignacego, Palmowa, Pancerna, Pańska, Paprykowa, Parkowa, Partyzantów, Pasieczna, Pawia, Pelczara (Biskupa Pelczara), Pelikana, Pelplińska, Perkoza, Perkuna, Perłowa, Perzowa, Petyhorska, Piaskowa, Piekarska, Pieńkawy Zdzisława (Kapitana Zdzisława Pieńkawy), Pileckiego Witolda, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piołunowa, Pionierów, Piotrkowska, PKP Leszczynki Dworzec, Planetarna, Platynowa, Plażowa, Plymouth Skw., Płocka, Pobłockiej Mieczysławy, Podchorążych, Podgórna, Podgórska, Podjazd, Podlaska, Podolska, Pogodna, Pokładowa, Pokrzywowa, Pola Wincentego, Polanka Redłowska, Poleska, Polkowskiego Bolesława, Polna, Polska, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Pomarańczowa, Pomianowskiego Karola, Pomorska, Pontonowa, Popiela, Poprzeczna, Porannych Mgieł, Porazińskiej Janiny, Porębskiego Kazimierza (Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego), Porożyńskiego Benedykta, Portowa, Porzeczkowa, Posejdona, Potasowa, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstania Śląskiego, Powstania Warszawskiego, Powstania Wielkopolskiego, Powstań Chłopskich, Poziomkowa, Poznańska, Północna, Promienna, Promowa, Prostokątna, Prusa Bolesława, Pruszkowskiego Kazimierza (Podpułkownika Kazimierza Pruszkowskiego), Przebendowskich, Przemyska, Przemysława, Przemysłowa, Przybyszewskiego (Komandora Przybyszewskiego), Pucka, Pułaskiego Kazimierza, Pusta, Pustki, Raciborska, Racławicka, Radomska, Radosna, Radtkego Jana (Wójta Jana Radtkego), Raduńska, Ramułta Stefana, Rdestowa, Redłowska, Reja Mikołaja, Remiszewskiej Teresy (Kapitana Teresy Remiszewskiej), Remusa, Rezedowa, Rębaczy, Robotnicza, Rogali Tomasza, Rokitnikowa, Rolnicza, Romanowskiego Bolesława (Komandora Bolesława Romanowskiego), Rotterdamska, Rozewska, Rozmarynowa, Równoległa, Różana, Rtęciowa, Ruchu Oporu, Rumiankowa, Rumla Juliana (Inżyniera Juliana Rumla), Rumska, Rumuńska, Rungurska, Rutkowskiego Henryka, Rutowa, Rybacka Osada, Rybaków, Rybińskiego Jana, Rybnicka, Rycerska, Rydzowa, Rymarska, Rzepakowa, Rzymowskiego Wincentego, S. Kosko (Kapitana S. Kosko), Sadowa, Sakowicza (Komandora Sakowicza), Sambora, Sandomierska, Sanocka, Saperska, Sarnia, Senatorska, Serdecznikowa, Sezamowa, Sędzickiego Franciszka, Sędziowska, Sępia, Sibeliusa Jana, Siedlecka, Siega Jana Pawła (Księdza Jana Pawła Siega), Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sieradzka, Sieroszewskiego Wacława, Siewna, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skarbka, Skargi Piotra, Skłodowskiej-Curie Marii, Skolska, Skośna, Skrajna, Skrzetuskiego Jana, Skrzypowa, Słomiana, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowicza, Słupecka, Smętowska, Snycerska, Sobótki, Sochaczewska, Sojowa, Sokola, Sokoła Franciszka, Solidarności Al., Solna, Sopocka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Spawaczy, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Staffa Leopolda, Stalowa, Staniewicza (Komandora Staniewicza), Staniszewskiego Leona, Stankiewicza Mamerta (Kapitana Mamerta Stankiewicza), Starochwaszczyńska, Starodworcowa, Starogardzka, Starowiejska, Stawna, Sterników, Sterowa, Steyera Włodzimierza-Brunona (Kontradmirała Włodzimierza-Brunona Steyera), Stoczniowców, Stoigniewa, Stokowskiego Leopolda, Stolarska, Stolemów, Storczykowa, Strażacka, Stryjska, Strzelców, Stwosza Wita, Sucha, Suchanka Franciszka, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Surmana Wojciecha, Swarzewska, Syrokomli Władysława, Szafranowa, Szałwiowa, Szarotki, Szarych Szeregów, Szaserów, Szczecińska, Szczęśliwa, Szefki Waleriana, Szewczenki Tarasa, Szewska, Szklarska, Szkolna, Szkutnicza, Szlifierzy, Szpunara Ignacego (Podpułkownika Ignacego Szpunara), Sztukatorów, Sztumska, Szturmanów, Szubińska, Szwoleżerów, Szymańskiego Henryka, Szyprów, Ściegiennego Piotra, Śląska, Śliska, Śliwkowa, Śmidowicza Jana Al. (Inżyniera Jana Śmidowicza), Śmierzchalskiego Edwarda, Śniadeckich, Śnieżna, Światowida, Świecka, Świerkowa, Świętego Andrzeja Pl., Świętego Antoniego, Świętego Kazimierza Królewicza, Świętego Mikołaja, Świętego Piotra, Świętego Wojciecha, Świętej Faustyny, Świętojańska, Świętopełka, Tarninowa, Tatarczana, Tatrzańska, Tczewska, Techniczna, Teligi Leonida (Kapitana Leonida Teligi), Temidy, Tetmajera Kazimierza, Tezeusza, Tęczowa, Tokarska, Toruńska, Traczy, Traugutta Romualda, Trocka, Truskawkowa, Tucholska, Tulipanowa, Turkusowa, Tuwima Juliana, Tymiankowa, Uczniowska, Ujejskiego Kornela, Ułańska, Unruga Józefa (Admirała Józefa Unruga), Uranowa, Urszulanek, Ustronie, W. Szczeblewskiego, Wachowiaka Stanisława (Wojewody Stanisława Wachowiaka), Walerianowa, Waniliowa, Warszawska, Warsztatowa, Warzywna, Waszyngtona Jerzego, Wawrzyniaka, Wąska, Wąsowicza Stanisława, Wejherowska, Wendy Tadeusza, Wesoła, Westy, Weteranów, Węglowa, Wichrowa, Wiczlińska, Widna, Widok, Wiejska, Wielkokacka, Wielkopolska, Wieluńska, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wieżycka, Wiklinowa, Wilcza, Wileńska, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wioślarska, Wiśniewskiego Janka, Wiśniowa, Witolda, Witomińska, Witosławy, Władysława IV, Władysławskiego Gabriela, Wojewódzka, Wolframowa, Wolności, Wołodyjowskiego Michała, Wołyńska, Wrocławska, Wrzosowa, Wschodnia, Wschodzącego Słońca, Wybickiego Józefa, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego (Kardynała Wyszyńskiego), Wzgórze Bernadowo, Z. Horyda (Komandora Z. Horyda), Zaciszna, Zagłoby Onufrego, Zakopiańska, Zakręt do Oksywia, Zamenhofa Ludwika, Zapolskiej Gabrieli, Zapotoczna, Zaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego), Zauchy Stanisława, Zawadzkiego Stanisława (Księdza Stanisława Zawadzkiego), Zawiszy Czarnego, Zbarska, Zbożowa, Zbrojna, Zbyszka z Bogdańca, Zegarskiego Teofila (Doktora Teofila Zegarskiego), Zeusa, Zgoda, Zielna, Zielona, Ziołowa, Zjazdowa, Złota, Zorzy, Zwierzyniecka, Zwinisławy, Zwycięstwa Al., Zygmunta Augusta, Zygmuntowska, Źródlana, Źródło Marii, Żaglowa, Żarnowiecka, Żeglarzy, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego Stefana, Żmudzka, Żniwna, Żółkiewskiego Stanisława, Żółta, Żukowska, Żuławska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żywiczna

Gdynia - mapa

Gdynia kod pocztowy

81-000, 81-001, 81-002, 81-003, 81-005, 81-006, 81-007, 81-008, 81-009, 81-010, 81-012, 81-015, 81-016, 81-017, 81-020, 81-021, 81-022, 81-023, 81-024, 81-025, 81-028, 81-029, 81-033, 81-034, 81-035, 81-036, 81-037, 81-041, 81-042, 81-044, 81-045, 81-047, 81-048, 81-049, 81-050, 81-051, 81-052, 81-053, 81-055, 81-056, 81-057, 81-058, 81-059, 81-061, 81-062, 81-063, 81-064, 81-065, 81-066, 81-068, 81-072, 81-074, 81-075, 81-076, 81-077, 81-078, 81-079, 81-080, 81-081, 81-082, 81-083, 81-084, 81-085, 81-086, 81-087, 81-089, 81-092, 81-094, 81-095, 81-097, 81-100, 81-102, 81-105, 81-107, 81-108, 81-109, 81-110, 81-111, 81-112, 81-113, 81-114, 81-115, 81-116, 81-118, 81-120, 81-121, 81-122, 81-123, 81-124, 81-125, 81-127, 81-130, 81-131, 81-132, 81-133, 81-134, 81-136, 81-137, 81-138, 81-146, 81-147, 81-148, 81-149, 81-150, 81-151, 81-152, 81-153, 81-154, 81-155, 81-156, 81-157, 81-158, 81-159, 81-160, 81-161, 81-162, 81-163, 81-164, 81-165, 81-166, 81-167, 81-168, 81-169, 81-170, 81-171, 81-172, 81-173, 81-174, 81-175, 81-176, 81-177, 81-178, 81-179, 81-180, 81-181, 81-182, 81-183, 81-184, 81-185, 81-187, 81-189, 81-190, 81-191, 81-193, 81-194, 81-195, 81-197, 81-200, 81-201, 81-202, 81-203, 81-204, 81-207, 81-208, 81-210, 81-211, 81-212, 81-213, 81-214, 81-215, 81-218, 81-219, 81-220, 81-221, 81-222, 81-223, 81-224, 81-225, 81-226, 81-228, 81-229, 81-230, 81-231, 81-232, 81-233, 81-234, 81-235, 81-236, 81-237, 81-241, 81-242, 81-244, 81-245, 81-249, 81-250, 81-253, 81-254, 81-255, 81-256, 81-257, 81-258, 81-259, 81-260, 81-261, 81-262, 81-263, 81-265, 81-266, 81-267, 81-268, 81-269, 81-270, 81-271, 81-272, 81-273, 81-300, 81-302, 81-303, 81-304, 81-305, 81-306, 81-309, 81-310, 81-311, 81-312, 81-313, 81-314, 81-316, 81-317, 81-319, 81-321, 81-322, 81-323, 81-324, 81-325, 81-326, 81-327, 81-328, 81-329, 81-330, 81-331, 81-332, 81-333, 81-334, 81-335, 81-336, 81-337, 81-338, 81-339, 81-340, 81-341, 81-342, 81-345, 81-346, 81-347, 81-348, 81-349, 81-350, 81-351, 81-352, 81-353, 81-354, 81-355, 81-356, 81-357, 81-358, 81-359, 81-361, 81-362, 81-363, 81-364, 81-365, 81-366, 81-367, 81-368, 81-369, 81-370, 81-371, 81-372, 81-373, 81-374, 81-375, 81-376, 81-377, 81-378, 81-379, 81-380, 81-381, 81-382, 81-383, 81-384, 81-385, 81-386, 81-387, 81-388, 81-389, 81-390, 81-391, 81-392, 81-393, 81-394, 81-395, 81-396, 81-397, 81-400, 81-401, 81-402, 81-403, 81-404, 81-405, 81-406, 81-407, 81-408, 81-409, 81-410, 81-411, 81-412, 81-413, 81-415, 81-416, 81-417, 81-418, 81-421, 81-422, 81-423, 81-424, 81-425, 81-426, 81-427, 81-428, 81-429, 81-431, 81-432, 81-433, 81-434, 81-435, 81-436, 81-437, 81-438, 81-439, 81-440, 81-441, 81-442, 81-448, 81-449, 81-450, 81-451, 81-452, 81-453, 81-454, 81-455, 81-456, 81-457, 81-458, 81-459, 81-460, 81-461, 81-462, 81-463, 81-464, 81-465, 81-466, 81-467, 81-468, 81-469, 81-470, 81-471, 81-472, 81-473, 81-474, 81-475, 81-476, 81-500, 81-501, 81-502, 81-503, 81-504, 81-505, 81-506, 81-507, 81-508, 81-509, 81-511, 81-512, 81-514, 81-515, 81-517, 81-518, 81-519, 81-520, 81-521, 81-522, 81-523, 81-524, 81-525, 81-526, 81-527, 81-528, 81-529, 81-530, 81-531, 81-532, 81-533, 81-534, 81-535, 81-536, 81-537, 81-538, 81-539, 81-540, 81-541, 81-542, 81-543, 81-544, 81-545, 81-547, 81-548, 81-549, 81-550, 81-551, 81-552, 81-553, 81-554, 81-555, 81-556, 81-557, 81-558, 81-559, 81-560, 81-561, 81-562, 81-571, 81-572, 81-573, 81-574, 81-575, 81-576, 81-577, 81-578, 81-579, 81-580, 81-581, 81-582, 81-583, 81-584, 81-585, 81-586, 81-587, 81-589, 81-591, 81-593, 81-594, 81-595, 81-596, 81-597, 81-598, 81-601, 81-602, 81-603, 81-604, 81-605, 81-606, 81-608, 81-609, 81-611, 81-612, 81-613, 81-614, 81-615, 81-616, 81-617, 81-619, 81-620, 81-621, 81-622, 81-623, 81-625, 81-626, 81-628, 81-629, 81-630, 81-632, 81-633, 81-634, 81-635, 81-636, 81-637, 81-638, 81-639, 81-640, 81-641, 81-645, 81-646, 81-647, 81-649, 81-650, 81-651, 81-653, 81-654, 81-655, 81-656, 81-657, 81-658, 81-659, 81-661

Gdynia - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

81-969 CL Oddział Terenowy w Gdyni - Gdynia, Śląska 1/7
81-301 CP Oddział Rejonowy w Gdyni - Gdynia, 10 Lutego 10
80-801 CUK Oddział Regionalny w Gdańsku - Gdynia, 10 Lutego 10

Gdynia - placówki Poczty Polskiej

81-472 Agencja Pocztowa Gdynia - Gdynia, Legionów 119 D/3 U
81-570 Agencja Pocztowa Gdynia - Gdynia, Paprykowa 12
81-301 Agencja Pocztowa Gdynia (placówka sezonowa) - Gdynia, Kościuszki Tadeusza Skw.
81-607 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 1 - Gdynia, Atlasa 3
81-005 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 1 - Gdynia, Kcyńska 27
81-577 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 1 - Gdynia, Nowowiczlińska 35
81-301 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 1 - Gdynia, Waszyngtona Jerzego 44
81-611 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 1 - Gdynia, Wielkokacka 2/26
81-516 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 16 - Gdynia, Korzenna 17A/4
81-103 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 3 - Gdynia, Bitwy Pod Oliwą Rondo 1
81-007 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 4 - Gdynia, Chylońska 235/1
81-197 Filia Urzędu Pocztgowego Gdynia 6 - Gdynia, Ikara 14 A
81-399 PP Gdynia G202 - Gdynia, Konstytucji Pl. 2
81-301 Urząd Pocztowy Gdynia 1 - Gdynia, 10 Lutego 10
81-963 Urząd Pocztowy Gdynia 1 - Gdynia skrytki/przegródki,
81-510 Urząd Pocztowy Gdynia 10 - Gdynia, Zwycięstwa Al. 254
81-570 Urząd Pocztowy Gdynia 11 - Gdynia, Nagietkowa 13 A
81-513 Urząd Pocztowy Gdynia 13 - Gdynia, Górnośląski Pl. 8/1
81-414 Urząd Pocztowy Gdynia 14 - Gdynia, Harcerska 15
81-315 Urząd Pocztowy Gdynia 15 - Gdynia, Śląska 33
81-516 Urząd Pocztowy Gdynia 16 - Gdynia, Chwaszczyńska 22
81-188 Urząd Pocztowy Gdynia 18 - Gdynia, Romanowskiego Bolesława (Komandora Bolesława Romanowskiego) 24 A
81-919 Urząd Pocztowy Gdynia 19 - Gdynia, Lipowa 24
81-320 Urząd Pocztowy Gdynia 2 - Gdynia, Konstytucji Pl. 2
81-969 Urząd Pocztowy Gdynia 2 - Gdynia skrytki/przegródki,
81-420 Urząd Pocztowy Gdynia 20 - Gdynia, Bohaterów Starówki Warszawskiej 6
81-290 Urząd Pocztowy Gdynia 21 - Gdynia, Zamenhofa Ludwika 15
81-192 Urząd Pocztowy Gdynia 22 - Gdynia, Cechowa 8
81-624 Urząd Pocztowy Gdynia 24 - Gdynia, II Morskiego Pułku Strzelców 11
81-040 Urząd Pocztowy Gdynia 25 - Gdynia, Czeremchowa 2 B
81-103 Urząd Pocztowy Gdynia 3 - Gdynia, Podchorążych 10
81-004 Urząd Pocztowy Gdynia 4 - Gdynia, Chylońska 124
81-660 Urząd Pocztowy Gdynia 5 - Gdynia, Narcyzowa 27 A
81-106 Urząd Pocztowy Gdynia 6 - Gdynia, Unruga Józefa (Admirała Józefa Unruga) 39
81-308 Urząd Pocztowy Gdynia 8 - Gdynia, Władysława IV 43
81-209 Urząd Pocztowy Gdynia 9 - Gdynia, Morska 106