województwo pomorskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 603 - Gdańsk kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 64
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 5

Gdańsk - ulice

11 Listopada, 3 Brygady Szczerbca, 3 Maja, Abrahama Antoniego, Achillesa, Afrodyty, Agrarna, Akacjowa, Aksamitna, Akteona, Akwenowa, Aldony, Altanki, Ametystowa, Amundsena, Andersena Christiana, Andromedy, Angielska Grobla, Anny Jagiellonki, Antczaka Antoniego, Antygony, Arciszewskiego Krzysztofa, Arctowskiego Henryka, Arenda Dickmana, Ariadny, Arkońska, Aroniowa, Artemidy, Asesora, Asnyka Adama, Astronautów, Astronomów, Astrowa, Ateny, Augustowska, Augustyńskiego Jana, Azaliowa, Azymutalna, Bacewicz Grażyny, Bacha Jana Sebastiana, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bajana Jerzego, Bajki, Balcerskiego Wacława, Bałtycka, Banińska, Barkoczyńska, Barniewicka, Barokowa, Bartka, Bartnicza, Barwna, Bastion Świętej Elżbiety, Basztowa, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bażyńskiego Jana, Bądkowskiego Lecha, Bednarska, Beethovena Ludwika, Begoniowa, Belgradzka, Bellinga Franciszka, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beniowskiego Maurycego, Benzynowa, Bereniki, Bergiela Konstantego, Beskidzka, Betoniarzy, Będomińska, Biała, Białostocka, Białowieska, Biegańskiego Władysława, Bielańska, Biernackiego Edmunda, Bieszczadzka, Biologiczna, Biskupia, Bitwy Oliwskiej, Bitwy pod Lenino, Biwakowa, Bliska, Bliźniąt, Bluszczowa, Błękitna, Błońska, Bobrowa, Boczna, Boguckiego Mieczysława, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohomolca Franciszka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bora Komorowskiego (Generała Bora Komorowskiego), Borchardta Karola Olgierda (Kapitana Karola Olgierda Borchardta), Borkowska, Borowskiego Michała, Borówkowa, Borska, Borsucza, Bosmańska, Botaniczna, Bracka, Bramińskiego Tadeusza (Komandora Tadeusza Bramińskiego), Bratki, Brodnicka, Broniewskiego Władysława, Browarna, Browicza Tadeusza, Brożka Jana, Brukowa, Bruskiego Alojzego, Brygidki, Brylantowa, Brzechwy Jana, Brzegi, Brzeźnieńska, Brzeźnieński imienia Haffnera Jana Jerzego Park, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buczka Mariana, Budapesztańska, Budowlanych, Budowniczych Portu Północnego, Budziszów, Bukowa, Bukowskiego Bronisława, Bulońska, Burgaska, Bursztynowa, Burzyńskiego Zbigniewa, Bydgoska, Bysewska, Bystrzycka, Bytowska, Bzowa, Cebertowicza Romualda (Profesora Romualda Cebertowicza), Cedrowa, Cefeusza, Ceglana, Cementowa, Centaura, Cerery, Ceynowy Floriana, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa, Charpantiera Jana, Charzykowska, Chełmińska, Chełmońskiego Józefa, Chemików, Chirona, Chlebnicka, Chłodna, Chłopska, Chmielna, Chociszewskiego Józefa, Choczewska, Chodackiego Mariana, Chodkiewicza Karola, Chodowieckiego Daniela, Chojnicka, Chopina Fryderyka, Chrzanowskiego Bernarda, Chwaszczyńska, Chychły Zygmunty, Ciasna, Cicha, Ciechanowska, Cienista, Cieszyńskiego Władysława, Ciołkowskiego Konstantego, Cisowa, Cmentarna, Cumowników, Cybulskiego Zbigniewa, Cygańska Góra, Cyprysowa, Cystersów, Cytrowa, Czajki, Czajkowskiego Piotra, Czaplewska, Czarna, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czarnowskiego Tadeusza, Czarny Dwór, Czecha Bronisława, Czeremchowa, Czereśniowa, Czermińskiego Władysława, Czerska, Czerwcowa, Czerwony Dwór, Częstochowska, Czirenberga Jana, Człuchowska, Czopowa, Czubińskiego Zygmunta (Profesora Zygmunta Czubińskiego), Czyżewskiego Józefa, Czyżyków, Ćwiklińskiej Mieczysławy, Daleka, Daliowa, Damroki, Dantyszka, Danusi, Darłowska, Daru Pomorza, Darżlubska, Dąbka Stanisława, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Dąbrowszczaków, Dąbrówki, De Gaulle'a (Generała De Gaulle'a), De Plelo Roberta, Dedala, Dekerta Jana, Delfina, Deotymy, Derdowskiego Jarosza Henryka, Dębinki, Dębowa, Diamentowa, Diany, Dickensa Karola, Dionizosa, Długa, Długa Grobla, Długi Targ, Długie Ogrody, Długie Pobrzeże, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Do Studzienki, Dobra, Dobrowolskiego Antoniego, Dobrzyńskich, Dojazdowa, Dokerów, Doki, Dolna, Dolna Brama, Dolne Migowo, Dolne Młyny, Domeyki Ignacego, Dominika Konstantyna (Biskupa Konstantyna Dominika), Dominikański Pl., Doroszewskiego Witolda, Dragana Marcina, Drawska, Droszyńskiego Leona, Drożyny, Drużyn Strzeleckich, Drwęcka, Drzewieckiego Stefana, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Dulina Aleksandra, Dulkowa, Dunikowskiego Ksawerego, Dworcowa, Dworcowy Pl., Dworkowa, Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Dylinki, Dyrekcyjna, Dywizji Wołyńskiej, Dywizjonu 303, Działyńskiego Mikołaja, Dziana, Dziekuć-Maleja Łukasza, Dzielna, Dziewanowskiego Jana, Dzwonki, Dźwigowa, Edisona Tomasza, Egiertowska, Elbląska, Elewów, Elfów, Elżbietańska, Erwiny Barzychowskiej, Eurydyki, Fabryczna, Fahrenheita Gabriela, Falista, Falowa, Feniksa, Fieldorfa Augusta Emila (Generała Augusta Emila Fieldorfa), Figowa, Filaretów, Filomatów, Fiołkowa, Fiszera Józefa (Generała Józefa Fiszera), Fitelberga Grzegorza, Flisacka, Flisykowskiego Alfonsa, Floriańska, Flory, Focha Ferdynanda (Marszałka Ferdynanda Focha), Fredry Aleksandra, Frezjowa, Fromborska, Fultona Roberta, Fundacyjna, Fundamentowa, Gabrysiak Aleksandry, Gajowa, Galaktyczna, Galileusza, Galla Iwo, Gałczyńskiego Ildefonsa Konstantego, Garbary, Garczyńska, Garncarska, Gazownicza, Gdańca Pawła, Gdańska, Gdańskiego Kolejarza, Gdyńska, Gdyńskich Kosynierów, Gerwazego, Gęsia, Giedroycia Jerzego, Giełguda Antoniego (Generała Antoniego Giełguda), Gierymskiego Maksymiliana, Glinki Michała, Głęboka, Głogowa, Głogowska, Głucha, Gnieźnieńska, Gnilna, Gojawiczyńskiej Poli, Gołębia, Gołuńska, Gomółki Mikołaja, Gomulickiego Wiktora, Goplańska, Gorzowska, Gospody, Gostyńska, Goszczyńskiego Seweryna, Goszyńska, Gościnna, Gotycka, Gowidlińska, Goździkowa, Góralska, Górecka, Góreckiego Mariana (Księdza Mariana Góreckiego), Górka, Górnicza, Górnowicza Huberta (Profesora Huberta Górnowicza), Górzysta, Grabowa, Grabowskiego Witolda, Gradowa, Granitowa, Grażyny, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Grodza Kamienna, Grodzieńska, Grodzka, Gronostajowa, Gronowa, Groszkowa, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Grubby Andrzeja, Grudziądzka, Grunwaldzka Al., Gryfa Pomorskiego, Gryglewskiego Aleksandra, Grzegorza z Sanoka, Grzybowa, Guderskiego Konrada, Gustkowicza Jana Pl. (Księdza Prałata Jana Gustkowicza), Gwiazdowskiego Tadeusza, Gwiazdy Morza, Gwiaździsta, Hallera Józefa Al. (Generała Józefa Hallera), Handlowa, Harfowa, Hausbrandta Stefana (Profesora Stefana Hausbrandta), Hebanowskiego Stanisława, Heleny, Helska, Herberta Zbigniewa, Herbowa, Herkulesa, Herlinga-Grudzińskiego Gustawa, Hermesa, Herosa, Hery, Hestii, Heweliusza Jana, Hiacyntowa, Hirszwelda Ludwika, Hoene Emilii, Hoene-Wrońskiego Józefa, Hokejowa, Hołdu Pruskiego, Homera, Horacego, Horeszków, Hoża, Hubala (Majora Hubala), Hucisko, Huenefelda Andrzeja, Husa Jana, Husytów, Hynka Franciszka, I Brygady, Igielnicka, II Brygady, Ikara, Iławska, Iłowa, Inspektorska, Instalatorów, Internetowa, Inwalidów Wojennych Pl., Inżynierska, Irysowa, Izydy, Jabłoniowa, Jabłońskiego Henryka Hubertusa, Jachtowa, Jagatowska, Jagiellońska, Jaglana, Jagodowa, Jałomużnicza, Jana Pawła II Al., Jana z Kolna, Jankiela, Jantarowa, Jaracza Stefana, Jarowa, Jarzębinowa, Jasia i Małgosi, Jasieńska, Jasińskiego Tadeusza, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaśkowa Dolina, Jaśminowa, Jaśminowy Stok, Jaworowa, Jaworzniaków, Jednorożca, Jelenia, Jeleniogórska, Jelinki, Jelitkowska, Jelitkowski Dwór, Jeremiasza Falck Polonusa, Jesienna, Jesionowa, Jeziorowa, Jeżewskiego Kazimierza, Jodłowa, Jodowa, Jowisza, Junacka, Junony, Juraty, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńce, Kadetów, Kadmowa, Kaletnicza, Kalinowa, Kaliska, Kamienna Grobla, Kamieńskiego Macieja, Kampinowska, Kanałowa, Kanapariusza Jana, Kapliczna, Kaprów, Karkonoska, Karlikowska, Karłowicza Mieczysława, Karmelicka, Karpacka, Karpia, Karsińska, Karskiego Jana, Kartuska, Karwieńska, Kasjopei, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kaszubska, Katarzynki, Kazimierza Górskiego, Kaznodziejska, Kątowa, Kempingowa, Keplera Jana, Kępna, Kętrzyńskiego Wojciecha, Kielasa Jana, Kielecka, Kielnieńska, Kieturakisa Zdzisława (Profesora Zdzisława Kieturakisa), Kilińskiego Jana, Kisielewskiego Stefana, Kiszewska, Klesza, Klimatyczna, Kliniczna, Klonowa, Klonowicza Sebastiana, Klukowska, Kładki, Kłoczkowskiego Wacława, Kłopot, Kłosowa, Kmieca, Kminkowa, Knyszyńska, Kobieli Bogumiła, Kochanowskiego Jana, Kocurki, Kolarska, Kolberga Oskara, Kolbudzka, Kolejarzy, Kolejowa, Kolonia Anielinki, Kolonia Jordana, Kolonia Mysia, Kolonia Ochota, Kolonia Orka, Kolonia Postęp, Kolonia Praca, Kolonia Przyszłość, Kolonia Rola, Kolonia Studentów, Kolonia Uroda, Kolonia Wyżyny, Kolonia Zaranie, Kolonia Zręby, Kolonijna, Kolorowa, Kolumba Krzysztofa, Kołłątaja Hugo, Kołobrzeska, Kołodziejska, Komandorska, Kombatantów, Komety, Konarskiego Stanisława, Konkordii, Konopnickiej Marii, Konstelacji, Kontenerowa, Konwalii, Kopalniana, Kopeckiego Kazimierza (Profesora Kazimierza Kopeckiego), Kopernika Mikołaja, Koralowa, Korczaka Janusza, Kormoranów, Korsarzy, Kortowska, Korzeniowskiego Konrada, Korzenna, Kosmonautów, Kossaka Janusza, Koszalińska, Kościelna, Kościerska, Kościuszki Tadeusza, Kotarbińskiego Józefa, Kotwiczników, Kowalska, Kozia, Kozietulskiego Jana, Koziorożca, Krajeńska, Kramarska, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasnoludków, Kraszewskiego Józefa, Kraśnięta, Kręckiego Franciszka, Kręta, Krokusowa, Krosienka, Krosna, Krowia, Krowoderska, Królewskie Wzgórze, Królikarnia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Kruszwicka, Krylowa, Krynicka, Kryniczna, Kryształowa, Krzemienieckiej Lucyny, Krzemowa, Krzywa, Księdza Robaka, Księżycowa, Ku Ujściu, Kubacza Franciszka, Kubusia Puchatka, Kujawska, Kunickiego Stanisława, Kupały, Kupiecka, Kureckiej Marii, Kurierów Armii Krajowej, Kurkowa, Kurpińskiego Karola, Kurza, Kurzyńskiego Ignacego, Kusocińskiego Janusza, Kuszników, Kuśnierska, Kutnowska, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwidzyńska, Kwietna, Kwietniowa, Lastadia, Latarniana, Lawendowa, Lazurowa, Lecha, Leczkowa Konrada, Ledy, Legendy, Legionów Al., Legnicka, Lektykarska, Lelewela Joachima, Lema Stanisława, Lenartowicza Teofila, Lendziona Antoniego, Lengnicha Godfryda, Leskiego Kazimierza, Leszczynowa, Leszczyńskich, Leszka Białego, Leśna, Leśna Góra, Leśny Stok, Letnia, Letnicka, Letniskowa, Lewkoniowa, Lewoniewskich (Braci Lewoniewskich), Leźnieńska, Lęborska, Liczmańskiego Alfa, Liliowa, Limbowa, Lindego Samuela, Lipce, Lipcowa, Lipińskiego Karola, Lipowa, Lipowicza Romana (Profesora Romana Lipowicza), Lipuska, Lirowa, Lisia Grobla, Listki, Liszta Franciszka, Litewska, Lotników Polskich, Lubczykowa, Lubelska, Lublewska, Lubowidzka, Lubuska, Ludowa, Lutniowa, Lwowska, Łabędzia, Łagiewniki, Łagowska, Łamana, Łanowa, Łańcucka, Łapińska, Ławnicza, Łąkowa, Łęczycka, Łęgi, Łosia, Łostowicka, Łowców, Łowicka, Łozy, Łódzka, Łucznicza, Łukasiewicza Ignacego, Łupaszko (Majora Łupaszko), Łużycka, Łyżwiarska, Macieja, Maciejewicza Konstantego (Kapitana Konstantego Maciejewicza), Maciejkowa, Macierzankowa, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Madalińskiego Antoniego, Magellana, Magnoliowa, Majdera Jana (Księdza Jana Majdera), Majewskich, Majkowskiego Aleksandra, Majowa, Maki, Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Małachowskiego Stanisława, Małcużyńskiego Witolda, Małomiejska, Małoogrodowa, Manifestu Połanieckiego, Marcowa, Mariacka, Marii Ludwiki, Marsa, Marusarzówny Heleny, Maryli, Marynarki Polskiej, Marzeń, Maszynowa, Matecznikowa, Matejki Jana, Matemblewska, Matki Polki, Mazowiecka, Mazurska, Mehoffera Józefa, Meissnera Janusza, Menonitów, Merkurego, Metalowców, Meteorytowa, Mewy, Miałki Szlak, Michała Siedleckiego (Profesora Michała Siedleckiego), Michałki, Michałowskiego Piotra, Michny Antoniego, Michonia Jana, Mickiewicza Adama, Miechucińska, Miedza, Miedziana, Mierosławskiego Ludwika, Mieszczańska, Mieszka I, Międzygwiezdna, Migowska, Milewskiego Bernarda, Milskiego Bernarda, Miła, Miłosna, Miłosza Czesława, Minerwy, Minogi, Miodowa, Mirachowska, Miraua Stefana, Miszewskiego Leona (Księdza Leona Miszewskiego), Młodzieży Polskiej, Młyńska, Mniszki, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewskiego Andrzeja, Mokra, Moniuszki Stanisława, Montażystów, Morawska, Morenowa, Morenowe Wzgórze, Morska, Mostek, Mostowa, Motławska, Mozarta Wolfganga, Mrongowiusza Krzysztofa, Mściwoja II, Muzyka Feliksa, Myczkowskiego Stefana (Profesora Stefana Myczkowskiego), Mydlarska, Mylna, Myśliborska, Myśliwska, Myśliwskie Wzgórze, Na Ostrowiu, Na Piaskach, Na Stępce, Na Stoku, Na Szańcach, Na Wzgórzu, Na Zaspę, Na Zboczu, Nad Brzegiem, Nad Jarem, Nad Potokiem, Nad Starą Radunią, Nad Stawem, Nadmorska, Nadwiślańska, Nadwodna, Naftowa, Nagietkowa, Nagórskiego Jana, Najświętszej Marii Panny Pl., Nakielska, Nałkowskiej Zofii, Narciarska, Narcyzowa, Narewska, Narutowicza Gabriela, Narwicka, Nawigatorów, Necla Augustyna, Neptuna, Nidzicka, Nieborowska, Niecała, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niedźwiednik, Niegocińska, Niegowo, Niegowska, Niemcewicza Juliana, Niepołomicka, Niezapominajek, Nike, Niska, Niwki, Noakowskiego Stanisława, Nobla Alfreda, Norblina Piotra, Noskowskiego Zygmunta, Notecka, Nowa, Nowatorów, Nowe Ogrody, Nowickiego Edmunda (Biskupa Edmunda Nowickiego), Nowiec, Nowiny, Nowogródzka, Nowolipie, Nowomiejska, Nowosądecka, Nowotna, Nowowiejskiego Feliksa, Nowy Świat, Obotrycka, Obrońców Poczty Polskiej Pl., Obrońców Westerplatte, Obrońców Wybrzeża, Obywatelska, Odrzańska, Odyseusza, Ofiar Grudnia 70, Ogarna, Ogińskiego Michała, Ogrodowa, Ogryczaków Romana i Apolonii, Ojcowska, Okopowa, Okólna, Okrąg, Okrętowa, Okrzei Stefana, Oksywska, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Olchowa, Olejarna, Olimpijska, Oliwkowa, Oliwska, Oliwski Park, Olszewskiego Karola, Olsztyńska, Olszyńska, Ołowianka, Opacka, Opłotki, Opolska, Orańska, Orfeusza, Oriona, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich, Orłowska, Orłowskiego Aleksandra, Ornitologów, Oruński Pl., Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osiedle, Osiedlowa, Osiek, Osowski Zakątek, Osterwy Juliusza, Ostrołęcka, Ostroroga Jana, Ostrowskiej Róży, Ostróżek, Ostrzycka, Osty, Otago, Otomińska, Otwarta, Owczarnia, Owsiana, Ozyrysa, Pachołów, Paderewskiego Ignacego, Paganiniego Niccola, Pagórkowa, Pana Tadeusza, Paneckiego Władysława (Doktora Władysława Paneckiego), Panieńska, Pankiewicza Józefa, Pańska, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Partyzantów, Parysa, Pascala Blaise'a, Pasieczna, Paska Jana Chryzostoma, Pastelowa, Pasteura Ludwika, Pastoriusza Joachima, Pawia, Pawłowskiego Stanisława, Pegaza, Pelplińska, Penelopy, Perłowa, Perseusza, Pestalozziego Jana, Piaskowa, Piastowska, Piecewska, Piekarnicza, Pienińska, Pienkowskiej Aliny, Piesza, Pileckiego Szczepana, Pilotów, Piłkarska, Piotrkowska, Piramowicza Grzegorza, Piwna, Piwonii, Planetarna, Plater Emilii, Platynowa, Plebania, Plejady, Plutona, Płocka, Płońska, Płowce, Pniewskiego Władysława, Po Schodkach, Pobiedzisko, Pocztowa, Poczty Gdańskiej, Pod Zrębem, Podbielańska, Podchorążych, Podgarbary, Podhalańska, Podjazd, Podkarpacka, Podkomorzego, Podkramarska, Podleckiego Zbigniewa, Podleśna, Podmiejska, Podmłyńska, Podmurze, Podstoczna, Podwale Grodzkie, Podwale Przedmiejskie, Podwale Staromiejskie, Podzamcze, Pogodna, Pohoreckiego (Podpułkownika Pohoreckiego), Pohulanka, Pokładowa, Pola Wincentego, Polanki, Poleska, Politechniczna, Polna, Polonii Gdańskiej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Połęże, Południowa, Pomorska, Pomyślna, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Pończoszników, Poprzeczna, Porębskiego Kazimierza, Portowców, Porzeczkowa, Posejdona, Potęgowska, Potokowa, Potyrały Aleksandra, Powalna, Powroźnicza, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstańców Warszawskich, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Poznańska, Pożarnicza, Pólnicy, Północna, Profesorska, Prometeusza, Promienista, Prosta, Protazego, Próżna, Prusa Bolesława, Przebiśniegowa, Przegalińska, Przełom, Przemian, Przemyska, Przemysłowa, Przesmyk, Przetoczna, Przędzalnicza, Przy Torze, Przybrzeżna, Przybyszewskiego Stanisława Kol., Przyjaciół, Przyjazna, Przyjemna, Przyokopowa, Przyrodników, Przytulna, Przywidzka, Pstrowskiego Wincentego, Pszenna, Ptasia, Pucka, Pułaskiego Kazimierza, Pusta, Puszkina Aleksandra, Rabatki, Raciborskiego Mariana (Profesora Mariana Raciborskiego), Racławicka, Radarowa, Radiowa, Radna, Radomska, Radosna, Radunicka, Raduńska, Rajska, Rakietowa, Rakoczego Franciszka, Ramułta Stefana, Reduta Dzik, Reduta Miejska, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Reduta Żbik, Refektarska, Reformacka, Regatowa, Reja Mikołaja, Rejenta, Rejtana Tadeusza, Rekowska, Relaksowa, Remusa, Renesansowa, Reymonta Władysława, Robotnicza, Rodakowskiego Henryka, Rodzinna, Rogaczewskiego Franciszka (Księdza Franciszka Rogaczewskiego), Rogalińska, Rokitnikowa, Rolna, Romańska, Romera Eugeniusza, Rosiczki, Rozłogi, Rozrażewskiego Hieronima (Biskupa Hieronima Rozrażewskiego), Rozwojowa, Równa, Różana, Różany Stok, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rufowa, Rumiankowa, Rumla Zygmunta, Rusałki, Rybacka, Rybackie Pobrzeże, Rybaki Dolne, Rybaki Górne, Rybińskiego Jacka (Opata Jacka Rybińskiego), Rybińskiego Jana, Rybitwy, Rybna, Rybołowców, Rycerska, Rycerza Blizbora, Rydygiera Ludwika, Rylkego Aleksandra, Rysia, Rzączyńskiego Gabriela, Rzeczna, Rzeczypospolitej Al., Rzepichy, Rzeźnicka, Rzęsna, Sadowa, Salwator, Sambora, Sandomierska, Saneczkarska, Sanocka, Saperów, Sarnia, Sasankowa, Satelitarna, Saturna, Sąsiedzka, Schopenhauera Artura, Schuberta Franciszka, Schumana Roberta, Secesyjna, Seleny, Sempołowskiej Stefanii, Sendlerowej Ireny, Serbska, Serdeczna, Seredyńskiego Mariana, Sianowska, Siedlicka, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sienna, Sienna Grobla, Siennicka, Sierakowicka, Sieroca, Sierpniowa, Sierpowa, Sikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego), Sitowie, Skarpowa, Skarżyńskiego Stanisława, Skiby, Skłodowskiej-Curie Marii, Skrajna, Słabego Mieczysława (Majora Mieczysława Słabego), Słodowników, Słomiana, Słoneczna, Słoneczna Dolina, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowików, Słupska, Smęgorzyńska, Smętna, Smoleńska, Smolna, Smoluchowskiego Mariana, Smugowa, Snycerzy, Sobieskiego Jana, Sobieszewska, Sobolowa, Sobótki, Sochaczewska, Sokola, Solec, Solidarności Pl., Solikowskiego Jana, Solskiego Ludwika, Sołdka Stanisława, Sołecka, Somińska, Soplicy Jacka, Sopocka, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa, Sośnickiego Kazimierza, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Sówki, Spacerowa, Spadochroniarzy, Spadzista, Spichrzowa, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Srebrniki, Stajenna, Stalowa, Stara Stocznia, Stara Twierdza, Stare Domki, Starodworska, Starogardzka, Starowiejska, Starowiślna, Startowa, Stary Dwór, Stary Rynek Oliwski, Staszica Stanisława, Stągiewna, Steczka, Sternicza, Stępkarska, Stężycka, Stoczniowców, Stogi, Stokłosy, Stokrotki, Stolarska, Stolema, Stolnika, Storczykowa, Straganiarska, Strajku Dokerów, Strakowskiego Jana, Straszyńska, Stroma, Struga Andrzeja, Stryjewskiego Wilhelma, Strzelca, Strzelców Karpackich, Strzelecka, Stwosza Wita, Subisława, Sucha, Suchanka Antoniego, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sukiennicza, Sulmińska, Suwalska, Swarzewska, Swojska, Sybiraków, Sychty Bernarda (Księdza Bernarda Sychty), Sygietyńskiego Tadeusza, Sympatyczna, Synów Pułku, Syriusza, Syrokomli Władysława, Szafarnia, Szafera Władysława, Szafirowa, Szafranowa, Szalupowa, Szara, Szarotki, Szczecińska, Szczęśliwa, Szczodra, Szczygla, Szczytników, Szermiercza, Szeroka, Szewska, Szklana Huta, Szklary, Szkocka, Szkolna, Szmaragdowa, Szopińskiego Ludomira, Szopy, Szpaki, Szpitalna, Szpora Stanisława (Profesora Stanisława Szpora), Sztormowa, Sztutowska, Szuwary, Szybowcowa, Szymanowskiego Karola, Szymbarska, Szynszylowa, Szyprów, Ścieżki, Śląska, Śluza, Śmigłowa, Śniadeckich, Śnieżna, Świbnieńska, Świdnicka, Świechockiego Władysława, Świerkowa, Świętego Brata Alberta, Świętego Ducha, Świętego Huberta, Świętej Barbary, Świętej Trójcy, Świętojańska, Świętokrzyska, Świętopełka, Świrskiego Jerzego, Świtezianki, Taborowa, Tamka, Tandeta, Taneczna, Tarasy, Tarcice, Targ Drzewny, Targ Rakowy, Targ Rybny, Targ Sienny Pl., Targ Węglowy, Tarniny, Tarnowska, Tartaczna, Tatrzańska, Teatralna, Teleskopowa, Telewizyjna, Teligi Leonida, Telimeny, Temidy, Tenisowa, Tetmajera Kazimierza, Tezeusza, Tęczowa, Tilgnera Damazego, Tischnera Józefa (Księdza Józefa Tischnera), Tkacka, Tobiasza, Tokarska, Tolkmicka, Tomczaka Ryszarda, Topazowa, Topolowa, Toruńska, Towarowa, Trakt Świętego Wojciecha, Trałowa, Transportowców, Trapowa, Traugutta Romualda, Trawki, Trubadurów, Trzeciego Tysiąclecia Pl., Trzy Lipy, Tuchomska, Tulipanów, Turkusowa, Turystyczna, Turzycowa, Tuwima Juliana, Twarda, Tylewskiego Tadeusza, Tymiankowa, Tysiąclecia, U Furty, Ubocze, Uczniowska, Ugory, Ujeścisko, Ukośna, Ukryta, Ułańska, Unruga Józefa, Uphagena Jana, Urana, Uranowa, Urocza, Urwista, Ustronie, Uzdrowiskowa, Victorii, VII Dwór, Volty Aleksandra, Wadowicka, Wagnera Ryszarda, Wajdeloty, Waldorffa Jerzego, Walecznych, Wallenroda Konrada, Wałowa, Wałowy Pl., Wały Jagiellońskie, Wały Piastowskie, Warneńska, Warszawska, Wartka, Waryńskiego Ludwika, Warzywnicza, Wassowskiego Józefa, Wawelska, Wąsika Józefa, Wąskotorowa, Wąsowicza Stanisława, Wąwóz, Wczasy, Wdzydzka, Wegi, Wejhera Jakuba, Wełniarska, Wendy Tadeusza, Wenedy Lilii, Wenus, Wesoła, Westy, Węglarska, Węgorzowa, Węsierska, Wichrowe Wzgórze, Widlińska, Widok, Wiecka, Wieczorkiewicza Henryka, Wielewska, Wielkie Młyny, Wielkopolska, Wielopole, Wieniawskiego Józefa, Wieniecka, Wierzbowa, Wiesława, Wiewiórcza, Wieżycka, Więcierze, Więckowskiego Józefa (Profesor Józefa Więckowskiego), Wika-Czarnowskiego Anastazego, Wilanowska, Wilcza, Wileńska, Wilgi, Wilka Krzyżanowskiego (Pułkownika Wilka Krzyżanowskiego), Wilków Morskich, Willowa, Wiłkomirskiego Kazimierza, Winnicka, Winogronowa, Wiolinowa, Wiosenna, Wiosłowa, Wiosny Ludów, Wiślna, Wiśniowa, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Władysława IV, Władysławowska, Własna Strzecha, Włóczników, Wodna, Wodnika, Wodopój, Wojnarskiego Jana, Wojska Polskiego Al., Wojskiego, Wolarza, Wolności, Wołkowyska, Wołyńska, Worcella Stanisława, Wosia Budzysza, Woźnicy, Wrocławska, Wronia, Wronki Andrzeja (Biskupa Andrzeja Wronki), Wróbla, Wróblewskiego Zygmunta, Wrzeszczańska, Wrześniowa, Wrzosy, Wschodnia, Wspornikowa, Wspólna, Współczesna, Wybickiego Józefa Pl. (Generała Józefa Wybickiego), Wyciąg, Wyczółkowskiego Leona, Wydmy, Wygon, Wypoczynkowa, Wyrobka Romana, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana Pl. (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyzwolenia, Za Murami, Zabłockiego Franciszka, Zabłotna, Zabytkowa, Zacisze, Zacna, Zagony, Zagórna, Zagroble, Zagrodowa, Zajęcza, Zakole, Zakoniczyńska, Zakopiańska, Zakosy, Zalesie, Załogowa, Zamenhofa Ludwika, Zamiejska, Zamknięta, Zamkowa, Zamojska, Zappio Zachariasza Zaułek, Zaroślak, Zaruskiego Mariusza, Zaścianek, Zatokowa, Zator Przytockiego Józefa (Księdza Józefa Zator Przytockiego), Zaułek Świętego Bartłomieja, Zawiejska, Zawilcowa, Zawiślańska, Zawodników, Zawodzie, Zbąszyńska, Zbieżna, Zbyszka z Bogdańca, Zbytki, Zdrojowa, Zelwerowicza Aleksandra, Zenitowa, Zeusa, Zgody I, Zgody II, Zielna, Zielona, Zielone Wzgórze, Zielonogórska, Zielony Stok, Zielony Trójkąt, Ziemowita, Zimna, Złota, Złota Karczma, Złotników, Złotowska, Zosi, Zubrzyckiego Franciszka, Zuchów, Związkowa, Związku Jaszczurczego, Zwierkowskiego Jerzego, Zwierzyniecka, Zwycięstwa Al., Zygmunta Augusta, Źródlana, Żabi Kruk, Żabia, Żaglowa, Żaków, Żarnowiecka, Żeglarska, Żeglugi Wielkiej Poinca Witolda (Kapitana Żeglugi Wielkiej Witolda Poinca), Żeleńskiego Władysława, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żołnierska, Żonkilowa, Żubrowa, Żukowska, Żuławska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Życzliwa, Żylewicza Józefa, Żytnia, Żywiecka

Gdańsk - mapa

Gdańsk kod pocztowy

80-001, 80-003, 80-007, 80-008, 80-010, 80-011, 80-012, 80-013, 80-014, 80-016, 80-017, 80-018, 80-020, 80-021, 80-022, 80-024, 80-025, 80-026, 80-027, 80-028, 80-029, 80-030, 80-031, 80-032, 80-033, 80-034, 80-035, 80-036, 80-037, 80-038, 80-039, 80-041, 80-042, 80-043, 80-044, 80-045, 80-046, 80-047, 80-048, 80-049, 80-050, 80-051, 80-052, 80-053, 80-054, 80-055, 80-056, 80-057, 80-058, 80-059, 80-060, 80-061, 80-062, 80-063, 80-064, 80-065, 80-066, 80-067, 80-068, 80-069, 80-070, 80-071, 80-073, 80-074, 80-075, 80-076, 80-077, 80-078, 80-103, 80-104, 80-105, 80-107, 80-108, 80-110, 80-111, 80-112, 80-113, 80-114, 80-115, 80-116, 80-117, 80-119, 80-120, 80-121, 80-122, 80-123, 80-124, 80-125, 80-126, 80-130, 80-133, 80-134, 80-135, 80-136, 80-137, 80-138, 80-139, 80-140, 80-141, 80-142, 80-143, 80-145, 80-146, 80-147, 80-148, 80-150, 80-151, 80-152, 80-153, 80-154, 80-155, 80-156, 80-163, 80-165, 80-169, 80-170, 80-171, 80-172, 80-174, 80-175, 80-176, 80-177, 80-178, 80-180, 80-201, 80-203, 80-204, 80-205, 80-207, 80-208, 80-210, 80-211, 80-214, 80-215, 80-216, 80-217, 80-218, 80-219, 80-221, 80-222, 80-225, 80-226, 80-227, 80-229, 80-230, 80-231, 80-232, 80-233, 80-234, 80-235, 80-236, 80-237, 80-238, 80-239, 80-240, 80-241, 80-242, 80-243, 80-244, 80-245, 80-246, 80-247, 80-248, 80-249, 80-251, 80-252, 80-253, 80-254, 80-255, 80-257, 80-258, 80-259, 80-260, 80-261, 80-262, 80-264, 80-265, 80-266, 80-267, 80-268, 80-270, 80-271, 80-272, 80-273, 80-274, 80-275, 80-276, 80-277, 80-278, 80-279, 80-280, 80-281, 80-282, 80-283, 80-284, 80-285, 80-286, 80-287, 80-288, 80-289, 80-290, 80-291, 80-292, 80-293, 80-296, 80-298, 80-299, 80-300, 80-301, 80-302, 80-303, 80-304, 80-306, 80-307, 80-308, 80-309, 80-310, 80-311, 80-312, 80-313, 80-314, 80-315, 80-316, 80-317, 80-318, 80-319, 80-320, 80-321, 80-322, 80-324, 80-328, 80-330, 80-331, 80-332, 80-333, 80-335, 80-336, 80-337, 80-338, 80-339, 80-340, 80-341, 80-342, 80-343, 80-344, 80-345, 80-346, 80-347, 80-349, 80-350, 80-351, 80-352, 80-353, 80-354, 80-355, 80-356, 80-357, 80-358, 80-359, 80-360, 80-361, 80-362, 80-363, 80-364, 80-365, 80-366, 80-367, 80-368, 80-369, 80-371, 80-373, 80-374, 80-375, 80-376, 80-377, 80-378, 80-379, 80-380, 80-381, 80-382, 80-383, 80-384, 80-385, 80-386, 80-387, 80-388, 80-389, 80-390, 80-391, 80-392, 80-393, 80-394, 80-395, 80-396, 80-397, 80-398, 80-399, 80-401, 80-402, 80-404, 80-405, 80-406, 80-407, 80-408, 80-409, 80-410, 80-412, 80-414, 80-415, 80-416, 80-417, 80-418, 80-419, 80-420, 80-421, 80-423, 80-425, 80-426, 80-427, 80-430, 80-431, 80-432, 80-433, 80-434, 80-435, 80-437, 80-438, 80-440, 80-441, 80-442, 80-443, 80-444, 80-445, 80-446, 80-447, 80-448, 80-449, 80-450, 80-451, 80-452, 80-453, 80-454, 80-455, 80-456, 80-457, 80-460, 80-461, 80-462, 80-463, 80-464, 80-465, 80-501, 80-502, 80-503, 80-506, 80-508, 80-509, 80-510, 80-511, 80-512, 80-513, 80-514, 80-515, 80-516, 80-518, 80-519, 80-520, 80-522, 80-523, 80-524, 80-526, 80-529, 80-530, 80-531, 80-532, 80-533, 80-534, 80-535, 80-536, 80-537, 80-538, 80-539, 80-540, 80-541, 80-542, 80-543, 80-544, 80-545, 80-546, 80-547, 80-548, 80-549, 80-550, 80-551, 80-553, 80-554, 80-555, 80-556, 80-557, 80-560, 80-561, 80-562, 80-563, 80-564, 80-601, 80-603, 80-605, 80-606, 80-607, 80-609, 80-610, 80-611, 80-612, 80-614, 80-616, 80-617, 80-618, 80-620, 80-621, 80-622, 80-623, 80-624, 80-625, 80-626, 80-627, 80-628, 80-631, 80-632, 80-633, 80-634, 80-635, 80-636, 80-637, 80-638, 80-641, 80-642, 80-643, 80-644, 80-645, 80-646, 80-647, 80-648, 80-652, 80-653, 80-654, 80-656, 80-658, 80-660, 80-663, 80-665, 80-680, 80-690, 80-701, 80-702, 80-703, 80-704, 80-705, 80-706, 80-707, 80-708, 80-711, 80-716, 80-717, 80-718, 80-719, 80-720, 80-721, 80-723, 80-724, 80-725, 80-726, 80-727, 80-728, 80-729, 80-730, 80-731, 80-732, 80-733, 80-734, 80-735, 80-736, 80-737, 80-738, 80-739, 80-740, 80-741, 80-742, 80-743, 80-744, 80-745, 80-746, 80-747, 80-748, 80-749, 80-750, 80-751, 80-752, 80-753, 80-754, 80-755, 80-756, 80-757, 80-758, 80-759, 80-760, 80-761, 80-762, 80-763, 80-764, 80-765, 80-766, 80-767, 80-768, 80-769, 80-770, 80-771, 80-772, 80-774, 80-776, 80-777, 80-778, 80-802, 80-803, 80-804, 80-805, 80-806, 80-807, 80-808, 80-809, 80-811, 80-812, 80-813, 80-817, 80-818, 80-819, 80-821, 80-822, 80-823, 80-824, 80-826, 80-827, 80-828, 80-830, 80-831, 80-833, 80-834, 80-835, 80-836, 80-837, 80-838, 80-839, 80-840, 80-841, 80-842, 80-843, 80-844, 80-845, 80-846, 80-847, 80-848, 80-849, 80-850, 80-851, 80-852, 80-853, 80-854, 80-855, 80-856, 80-857, 80-858, 80-859, 80-860, 80-861, 80-862, 80-863, 80-864, 80-865, 80-866, 80-867, 80-868, 80-869, 80-870, 80-871, 80-873, 80-874, 80-875, 80-877, 80-878, 80-880, 80-881, 80-882, 80-883, 80-884, 80-885, 80-886, 80-887, 80-888, 80-890, 80-891, 80-893, 80-894, 80-895, 83-011

Gdańsk - podmioty posiadające własny kod pocztowy

80-980 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gdańsku

Gdańsk - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

80-940 CI Oddział Regionalny w Gdańsku - Gdańsk, Targ Rakowy 7/8
80-952 CL Oddział Regionalny w Gdańsku - Gdańsk, Partyzantów 70
80-952 CL Oddział Terenowy w Gdańsku - Gdańsk, Partyzantów 70
80-206 CP Oddział Rejonowy w Gdańsku - Gdańsk, Grunwaldzka Al. 108
80-940 CR Oddział Regionalny w Gdańsku - Gdańsk, Targ Rakowy 7/8

Gdańsk - placówki Poczty Polskiej

80-190 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 16 - Gdańsk, Szczęśliwa 3
80-460 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 22 - Gdańsk, Pilotów 3
80-506 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 26 - Gdańsk, Dworska 23
80-504 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 4 - Gdańsk, Oliwska 35
80-680 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 40 - Gdańsk, Boguckiego Mieczysława 121 A
80-180 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 42 - Gdańsk, Guderskiego Konrada 2
80-340 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 5 - Gdańsk, Grunwaldzka Al. 611
80-837 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 50 - Gdańsk, Straganiarska 28/30
80-473 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 55 - Gdańsk, Słowackiego Juliusza 200
80-212 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 6 - Gdańsk, Sychty Bernarda (Księdza Bernarda Sychty) 6
80-097 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 7 - Gdańsk, Królowej Jadwigi 137
80-791 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 8 - Gdańsk, Lenartowicza Teofila 4 A
80-009 Filia Urzędu Pocztgowego Gdańsk 9 - Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 434
80-800 Urząd Pocztowy Gdańsk 1 - Gdańsk, Obrońców Poczty Polskiej Pl. 1/2
80-810 Urząd Pocztowy Gdańsk 10 - Gdańsk, Okopowa 21/27
80-411 Urząd Pocztowy Gdańsk 11 - Gdańsk, Wyspiańskiego Stanisława 25
80-213 Urząd Pocztowy Gdańsk 13 - Gdańsk, Zwycięstwa Al. 47
80-814 Urząd Pocztowy Gdańsk 14 - Gdańsk, Buczka Mariana 14
80-715 Urząd Pocztowy Gdańsk 15 - Gdańsk, Łąkowa 7
80-190 Urząd Pocztowy Gdańsk 16 - Gdańsk, Gronostajowa 4
80-118 Urząd Pocztowy Gdańsk 18 - Gdańsk, Kartuska 96
80-700 Urząd Pocztowy Gdańsk 2 - Gdańsk, Podwale Grodzkie 2
80-820 Urząd Pocztowy Gdańsk 20 - Gdańsk, Milskiego Bernarda 1
80-962 Urząd Pocztowy Gdańsk 20 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-422 Urząd Pocztowy Gdańsk 22 - Gdańsk, Dywizjonu 303 25
80-964 Urząd Pocztowy Gdańsk 22 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-323 Urząd Pocztowy Gdańsk 23 - Gdańsk, Kołobrzeska 7
80-424 Urząd Pocztowy Gdańsk 24 - Gdańsk, Kielnieńska 125
80-825 Urząd Pocztowy Gdańsk 25 - Gdańsk, Szeroka 98
80-507 Urząd Pocztowy Gdańsk 26 - Gdańsk, Mazurska 10
80-327 Urząd Pocztowy Gdańsk 27 - Gdańsk, Norblina Piotra 23
80-329 Urząd Pocztowy Gdańsk 29 - Gdańsk, Piastowska 90 e
80-403 Urząd Pocztowy Gdańsk 3 - Gdańsk, Kościuszki Tadeusza 117
80-326 Urząd Pocztowy Gdańsk 31 - Gdańsk, Beniowskiego Maurycego 5
80-961 Urząd Pocztowy Gdańsk 31 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-832 Urząd Pocztowy Gdańsk 32 - Gdańsk, Nowe Ogrody 8/12
80-333 Urząd Pocztowy Gdańsk 33 - Gdańsk, Pomorska 84
80-334 Urząd Pocztowy Gdańsk 34 - Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2
80-325 Urząd Pocztowy Gdańsk 37 - Gdańsk, Opolska 3
80-299 Urząd Pocztowy Gdańsk 38 - Gdańsk, Niedziałkowskiego Mieczysława 3
80-348 Urząd Pocztowy Gdańsk 39 - Gdańsk, Subisława 24
80-504 Urząd Pocztowy Gdańsk 4 - Gdańsk, Góreckiego Mariana (Księdza Mariana Góreckiego) 12
80-955 Urząd Pocztowy Gdańsk 4 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-680 Urząd Pocztowy Gdańsk 40 - Gdańsk, Nadwiślańska 24
80-180 Urząd Pocztowy Gdańsk 42 - Gdańsk, Świętokrzyska 62
80-298 Urząd Pocztowy Gdańsk 43 - Gdańsk, Budowlanych 29/30
80-250 Urząd Pocztowy Gdańsk 44 - Gdańsk, Nałkowskiej Zofii 3
80-472 Urząd Pocztowy Gdańsk 46 - Gdańsk, Żwirki i Wigury 12
80-463 Urząd Pocztowy Gdańsk 47 - Gdańsk, Jana Pawła II Al. 5
80-169 Urząd Pocztowy Gdańsk 48 - Gdańsk, Paderewskiego Ignacego 11
80-792 Urząd Pocztowy Gdańsk 49 - Gdańsk, Długie Ogrody 47
80-305 Urząd Pocztowy Gdańsk 5 - Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 18
80-953 Urząd Pocztowy Gdańsk 5 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-801 Urząd Pocztowy Gdańsk 50 - Gdańsk, Długa 23/28
80-958 Urząd Pocztowy Gdańsk 50 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-876 Urząd Pocztowy Gdańsk 52 - Gdańsk, Chałubińskiego Tytusa 25
80-223 Urząd Pocztowy Gdańsk 53 - Gdańsk, Czerwony Dwór 17
80-473 Urząd Pocztowy Gdańsk 55 - Gdańsk, Podkarpacka 1
80-158 Urząd Pocztowy Gdańsk 58 - Gdańsk, Warszawska 59
80-206 Urząd Pocztowy Gdańsk 6 - Gdańsk, Grunwaldzka Al. 108
80-952 Urząd Pocztowy Gdańsk 6 - Gdańsk skrytki/przegródki,
80-097 Urząd Pocztowy Gdańsk 7 - Gdańsk, Krzemowa 2
80-608 Urząd Pocztowy Gdańsk 8 - Gdańsk, Stryjewskiego Wilhelma 19
80-009 Urząd Pocztowy Gdańsk 9 - Gdańsk, Gościnna 6