województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 15 - Częstochowa kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 45
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Częstochowa - ulice

1 Maja, 10 Zakładników, 11 Listopada Al., 3 Maja, 3 Maja Park, 7 Kamienic, Admiralska, Akacjowa, Akademicka, Aluminiowa, Ambulatoryjna, Amonitowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Andersena Hansa Christiana, Aniołowska, Anyżkowa, Armii Krajowej Al., Armstronga Luisa Pl., Arrasowa, Artyleryjska, Asnyka Adama, Astronautów, Augustowska, Axentowicza Teodora, Azaliowa, Babia, Bacewicz Grażyny, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bagienna, Bajeczna, Balladyny, Balonowa, Bałtycka, Bałuckiego Michała, Banacha Stefana (Profesora Stefana Banacha), Banachiewicza Tadeusza (Profesora Tadeusza Banachiewicza), Bardowskiego Piotra, Bareły Stefana Pasaż (Biskupa Stefana Bareły), Barlickiego Norberta, Barona Henryka, Bartnicza, Barwna, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bełchatowska, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berenta Wacława, Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga), Beskidzka, Będzińska, Bialska, Biała, Białego Leszka (Księcia Leszka Białego), Białostocka, Białoszewskiego Mirona, Białowieska, Biegańskiego Władysława Pl., Bienia Adama, Bieszczadzka, Biurowa, Biwakowa, Blachowieńska, Bliska, Bławatkowa, Błogosławionej Jolanty, Błogosławionej Salomei, Błotna, Bocheńska, Bociania, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Getta Pl., Bohaterów Katynia, Bohaterów Monte Cassino Al., Bohaterska, Bohuna, Borelowskiego Marcina (Pułkownika Marcina Borelowskiego), Borówkowa, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Boznańskiej Olgi, Bór, Brandta Józefa, Bratkowa, Bratnia, Brezy Tadeusza, Broni, Broniewskiego Władysława, Brücknera Aleksandra (Profesora Aleksandra Brücknera), Brzechwy Jana, Brzegowa, Brzeskiego Michała, Brzezińska, Brzeźnicka, Brzozowa, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski), Brzyszowska, Budowlanych, Bugaj, Bugajska, Bukowa, Bursztynowa, Busolowa, Bydgoska, Bystra, Bytomska, Cedrowa, Cegielniana, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego), Chełmońskiego Józefa, Chęcińska, Chłodna, Chłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego), Chłopska, Chmielna, Chochołowska, Chodkiewicza Jana Karola (Hetmana Jana Karola Chodkiewicza), Chodowieckiego Daniela, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Ciasna, Cicha, Ciechanowska, Cienista, Ciepła, Cieszyńska, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Cyrklowa, Czajkowskiego Piotra, Czapskiego Józefa, Czarnieckiego Stefana (Hetmana Stefana Czarnieckiego), Czartoryskiego Adama Jerzego (Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego), Czecha Bronisława, Czechowicza Józefa, Czekanowskiego Aleksandra, Czeremchowa, Częstocha, Czołgistów, Czwartaków, Czysta, Daniłowskiego Władysława, Danusi, Daszyńskiego Ignacego Pl., Dawna, Dąbkowskiego Mieczysława (Generała Mieczysława Dąbkowskiego), Dąbrowskiego Jana Henryka (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego), Dąbrowskiej Marii, Dąbrówki, Dedala, Dekabrystów, Del Bufalo Kaspra (Świętego Kaspra Del Bufalo), Dembińskiego Henryka (Generała Henryka Dembińskiego), Dembowskiego Edwarda, Deszczowa, Dębowa, Diamentowa, Dickensa Karola, Długa, Długosza Jana (Księdza Jana Długosza), Dmowskiego Romana, Dobra, Dobrzańskiego Hubala Henryka (Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala"), Dobrzyńska, Dojazd, Dojazdowa, Dolna, Dostojewskiego Fiodora, Dowódców, Drogowców, Drozdowa, Druciana, Drzewna, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Dunikowskiego Xawerego, Dusznicka, Dwernickiego Józefa Wały (Generała Józefa Dwernickiego), Dybowskiego Benedykta (Profesora Benedykta Dybowskiego), Działowa, Dzielna, Dzierżonia Jana (Księdza Jana Dzierżonia), Dzika, Dźbowska, Edisona Tomasza, Einsteina Alberta, Elbląska, Elektryków, Elsnera Janusza (Profesora Janusza Elsnera), Energetyków, Ewy, Fajansowa, Falista, Fałata Juliana, Faradaya Michała, Fertnera Antoniego, Festynowa, Fieldorfa Nila Augusta (Generała Augusta Fieldorfa "Nila"), Filomatów, Filtrowa, Fiołkowa, Flisacka, Focha Ferdynanda (Marszałka Ferdynanda Focha), Forteczna, Fredry Aleksandra (Aleksandra Hrabiego Fredry), Fromborska, Gaczkowskiego Józefa, Gajcego Tadeusza, Gajowa, Galla Anonima, Galwaniego Luigi, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbarska, Garibaldiego Giuseppe, Garncarska, Garwolińska, Gazowa, Gdańska, Gdyńska, Geodetów, Gerberowa, Gersona Wojciecha, Gerwazego, Gęsia, Gierymskiego Aleksandra, Gilowa, Giżycka, Glebowa, Glinowa, Gliwicka, Glogera Zygmunta, Gładka, Głębockiego Adriana, Głęboka, Głogowa, Głowackiego Bartosza, Główna, Gminna, Gnaszyńska, Gnieźnieńska, Godebskiego Cypriana, Gołębia, Gombrowicza Witolda, Gomoliszewskiego Jerzego (Profesora Jerzego Gomoliszewskiego), Goplany, Gorzowska, Goszczyńskiego Seweryna, Gościnna, Goździków, Górki, Górna, Górników, Górnośląska, Górska, Grafików, Graniczna, Granitowa, Grażyny, Grenadierów, Grobla, Grochowiaka Stanisława, Grochowskiego Stanisława (Księdza Stanisława Grochowskiego), Gronowa, Grottgera Artura, Gruntowa, Grunwaldzka, Gruszowa, Grzybowska, Gutenberga Jana, Gwardzistów, Gwiezdna, Gwintowa, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Harcerska, Harfowa, Hausbrandta Stefana (Profesora Stefana Hausbrandta), Hektarowa, Heleny, Helska, Henryki, Heraklesa, Herbaciana, Herberta Zbigniewa, Herbska, Hetmańska, Hłaski Marka, Hodowlana, Hoene-Wrońskiego Józefa Marii, Hoża, Hubermana Bronisława, Huculska, Husarska, Hutników, Idzikowskiego Bronisława, Iglasta, Ikara, Iławska, Iłłakowiczówny Kazimiery, Imbirowa, Inowrocławska, Inspektowa, Inwalidów Wojennych, Inżynieryjna, Irydowa, Irysowa, Irzykowskiego Karola, Iwaszkiewicza Jarosława, Jabłonowa, Jachtowa, Jachtowej Żeglugi Wielkiej Teligi Leonida (Kapitana Jachtowej Żeglugi Wielkiej Leonida Teligi), Jagiellońska, Jagiełły Władysława, Jagienki, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Olbrachta, Jana Pawła II Al., Jankiela, Jankowskiego Jana Stanisława, Jantarowa, Jaracza Stefana, Jarosławska, Jarzębinowa, Jasienicy Pawła, Jasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego), Jaskółcza, Jaskrowska, Jasna, Jasnogórska, Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej Marii, Jastrzębia, Jaworowa, Jeleniogórska, Jemiołowa, Jesienna, Jezioran, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędrzejowska, Jordana Henryka, Joselewicza Berka, Jowiszowa, Junacka, Junaków Skw., Jurajska, Juranda, Jutowa, Kaczmarskiego Jacka, Kaczorowska, Kadetów, Kajakowa, Kalinowa, Kaliska, Kameli Czesława (Profesora Czesława Kameli), Kamienna, Kanał Kohna, Kanonierów, Kantego Jana (Świętego Jana Kantego), Kaprys, Kapucyńska, Karkonoska, Karłowicza Jana, Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Kartuska, Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Kaszubska, Katedralna, Kawalerzystów, Kawia, Kawodrzańska, Kazimierza Wielkiego, Kącik, Kąkolowa, Kątna, Ketlinga, Kędzierzyńska, Kiedrzyńska, Kielecka, Kiepury Jana, Kilińskiego Jana, Kisielewskiego Stefana, Klasztorna, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Klemensiewicza Zenona (Profesora Zenona Klemensiewicza), Klonowa, Klonowicza Szymona, Kluczborska, Kłobucka, Kłodzka, Kłomnicka, Kmicica Andrzeja, Knauera Kazimierza, Kniaziewicza Karola (Generała Karola Kniaziewicza), Kochanowskiego Jana, Kochmańskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kochmańskiego), Koksowa, Kolarska, Kolejowa, Kolorowa, Kołakowskiego Jerzego (Profesora Jerzego Kołakowskiego), Kołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja), Kołobrzeska, Komandorska, Komandosów, Komornicka, Komorowskiego Bora Tadeusza (Generała Tadeusza Komorowskiego "Bora"), Konarskiego Stanisława (Księdza Stanisława Konarskiego), Koniecpolska, Konińska, Konopnickiej Marii, Konstruktorów, Kontkiewicza Stanisława, Konwaliowa, Kopalniana, Kopcowa, Kopernika Mikołaja, Korczaka Janusza, Kordeckiego Augustyna (Ojca Augustyna Kordeckiego), Korfantego Wojciecha, Korkowa, Korzeniowskiego Józefa Konrada, Korzenna, Kosiarzy, Kosmiczna, Kosmowskiej Ireny, Kosów, Kossak-Szczuckiej Zofii, Kossaka Wojciecha, Kosynierska, Koszalińska, Koszarowa, Koszykowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza Al., Kowalczyka Zygmunta (Profesora Zygmunta Kowalczyka), Kownackiej Marii, Kozia, Kozielewskiego Ignacego, Krakowska, Krańcowa, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kredowa, Kresowa, Kręta, Krokusowa, Krośnieńska, Królewska, Królowej Bony, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Kruszwicka, Krynicka, Krystyny, Krzemienna, Krzepicka, Krzysi, Krzywickiego Ludwika (Profesora Ludwika Krzywickiego), Krzyżanowskiego Juliana (Profesora Juliana Krzyżanowskiego), Księżycowa, Kubiny Teodora (Biskupa Teodora Kubiny), Kucelin Łąki, Kucelińska, Kujawska, Kukuczki Jerzego, Kuncewiczowej Marii, Kunickiego Stanisława, Kurpińskiego Ponurego Jerzego (Kapitana Jerzego Kurpińskiego "Ponurego"), Kusięcka, Kusocińskiego Janusza, Kutnowska, Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kwatermistrzów, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Lakowa, Lange Oskara, Laurowa, Lawendowa, Lazurowa, Lechonia Jana, Lednicka, Legendy, Legionów, Legnicka, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Lermontowa Michaiła, Leszczynowa, Leśmiana Bolesława, Leśna, Letnia, Lieberta Jerzego, Ligii, Liliowa, Limanowska, Limanowskiego Bolesława, Limbowa, Lipowa, Lirowa, Lisia, Listonoszy, Litewska, Lniana, Lodowa, Lompy Józefa, Loretańska, Lotników, Lotosu, Lourdyjska, Luba, Lubelska, Lubliniecka, Lubuska, Ludowa, Ludwiki, Lustrzana, Lutniowa, Lwowska, Ładna, Łanowa, Łączności, Łąkowa, Łęczycka, Łęskiego Zygmunta Skw. (Druha Zygmunta Łęskiego), Łomżyńska, Łopianowa, Łosiowa, Łowicka, Łowiecka, Łódzka, Łubinowa, Łubińska, Łuczników, Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Waleriana (Majora Waleriana Łukasińskiego), Łukaszewskiego Wojciecha, Łukowa, Łużycka, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Madalińskiego Antoniego (Generała Antoniego Madalińskiego), Majowa, Makietowa, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malczewskiego Jacka, Malewskiej Hanny, Malinowa, Malownicza, Mała, Mała Warszawka, Małachowskiego Stanisława, Małopolska, Manganowa, Marconiego Gugliemo, Marjańskiej Ludmiły, Marmurowa, Marsowa, Martusewicz Zofii, Marusarza Stanisława, Marynarki Wojennej, Marynarska, Marysia, Matejki Jana, Mazowiecka, Mazurska, Mączna, Mąkoszy Edwarda, Mehoffera Józefa, Meliorantów, Mendelejewa Dymitra, Metalowców, Metlera Bonawentury (Księdza Bonawentury Metlera), Miarki Karola, Michaliny, Michałowicza Mieczysława, Michałowskiego Kazimierza (Profesora Kazimierza Michałowskiego), Micińskiego Bolesława, Mickiewicza Adama, Miedziana, Mielczarskiego Romualda, Mierna, Mierosławskiego Ludwika (Generała Ludwika Mierosławskiego), Mieszka Starego, Miętowa, Migdałowa, Miła, Miniowa, Miodowa, Mireckiego Józefa, Mirowska, Mirtowa, Mleczna, Młodości, Młynarska, Mochnackiego Maurycego, Modra, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława, Monterów, Morenowa, Morska, Morsztyna Jana Andrzeja, Mostowa, Mościckiego Ignacego (Prezydenta RP Ignacego Mościckiego), Motyli, Mozarta Wolfganga Amadeusza, Mrągowska, Mstowska, Muszyńska, Muzealna, Myszkowska, Myślenicka, Nad Wartą, Nadrzeczna, Naftowa, Nagietkowa, Najświętszej Maryi Panny Al., Nałkowskiego Wacława, Nałkowskiej Zofii, Namysłowska, Narcyzowa, Naruszewicza Adama, Narutowicza Gabriela Park (Prezydenta RP Gabriela Narutowicza), Narutowicza Rynek, Nastrojowa, Nauczycielska, Nenckiego Marcelego (Profesora Marcelego Nenckiego), Neptunowa, Niecała, Niedługa, Nieduża, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemena Czesława Prom., Niepodległości Al., Niewielka, Niska, Norwida Cypriana Kamila, Noskowskiego Zygmunta, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego Jana, Nowobialska, Nowosądecka, Nowotarska, Nowowiejskiego Feliksa, Nusbauma Józefa (Profesora Józefa Nusbauma), Nyska, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Westerplatte, Odlewników, Odrodzenia, Odrzańska, Oficerska, Ogińskiego Michała Kleofasa, Ogrodowa, Okólna, Okrętowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Oleńki, Olkuska, Olszowa, Olsztyńska, Oławska, Ołowiana, Opoczyńska, Opolczyka Pasaż, Opolska, Oppmana OR-OTA Artura, Orawska, Orkana Władysława, Orla, Orląt Lwowskich Pl., Orlik-Rückemanna Wilhelma (Generała Wilhelma Orlik-Rückemanna), Orłowskiego Witolda (Doktora Witolda Orłowskiego), Orzechowa, Orzechowskiego Stanisława, Orzeszkowej Elizy, Osada Młyńska, Osikowa, Ossolińskiego Józefa Maksymiliana, Ossowskiego Michała, Ostatnia, Osterwy Juliusza, Ostra, Ostrołęcka, Ostrowska, Oświęcimska, Owcza, Owocowa, Owsiana, Ozonowa, Pabianicka, Paderewskiego Ignacego, Pajęcza, Palladowa, Pallottiego Wincentego (Świętego Wincentego Pallottiego), Palmowa, Pamięci Narodowej Pl., Pana Tadeusza, Pancerna, Pankiewicza Józefa, Papierowa, Papieża Jana Pawła II Pl., Parandowskiego Jana, Partyzantów, Pascala Blaise'a, Pastelowa, Pasteura Ludwika, Pawia, Perla Feliksa, Piaseckiego Mariana (Profesora Mariana Piaseckiego), Piaskowa, Piastowska, Piechoty, Pienińska, Pietrusińskiego Jana, Piękna, Pileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego), Pilotów, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pionierów, Piotrkowska, Pirotechników, Plater Emilii, Platynowa, Plażowa, Płocka, Podbiałowa, Podbipięty Longina, Podbucze, Podchorążych, Podgórna, Podhalańska, Podkolejowa, Podkomorzego, Podkowińskiego Władysława, Podlaska, Podmiejska, Podmokła, Podolska, Podwale, Podwójna, Pogodna, Pokoju Al., Pola Wincentego, Poleska, Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Polskiej Organizacji Wojskowej, Połaniecka, Południowa, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Porazińskiej Janiny, Poręba, Portowa, Poselska, Poświatowskiej Haliny, Powały, Powstanców, Powstanców Śląskich, Powstanców Warszawy, Poziomkowa, Poznańska, Północna, Prądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego), Prędziszów, Promowa, Prosta, Protazego, Próchnika Adama, Próżna, Prusa Bolesława, Pruszkowskiego Witolda, Przechodnia, Przejazdowa, Przelotna, Przemyska, Przemysłowa, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przesmyk, Przestrzenna, Przybyszewskiego Stanisława, Przyjemna, Pszenna, Ptasia, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Pusta, Pużaka Kazimierza, Raciborska, Racławicka, Raczyńskiego Zenona Pasaż (Księdza Zenona Raczyńskiego), Radomska, Rady Europy Pl., Rajska, Rakowska, Rapackiego Wincentego, Reja Mikołaja, Rejenta, Rejtana Tadeusza, Reymonta Władysława, Rezerwistów, Rędzińska, Robotnicza, Rodakowskiego Henryka, Roentgena Wilhelma, Rolnicza, Romera Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Romera), Roweckiego Grota Stefana (Generała Stefana Roweckiego "Grota"), Rozdolna, Równa, Równoległa, Różana, Rudlickiego Władysława, Rudnicka, Rudziana, Rumiankowa, Ruska, Rutkiewicz Wandy, Rybacka, Rybna, Rybnicka, Rycerska, Rydla Lucjana, Rydza-Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego), Rząsawska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Rzeszowska, Rzeźnicka, Rzędziana, Sabatowskiego Leona (Kapitana Leona Sabatowskiego), Sabinowska, Sadowa, Sandomierska, Sanocka, Saperów, Sasankowa, Sąsiedzka, Schillera Leona, Schulza Brunona, Sebyły Władysława, Seifrieda Eugeniusza, Sejmowa, Sempołowskiej Stefanii, Senatorska, Sępowa, Siedlecka, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka Al., Sieradzka, Sieroszewskiego Wacława, Sierpowa, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Skalna, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skarpowa, Skierniewicka, Skłodowskiej-Curie Marii, Skoczylasa Władysława, Skorupki Ignacego (Księdza Ignacego Skorupki), Skośna, Skrzetuskiego Jana, Skrzyneckiego Jana (Generała Jana Skrzyneckiego), Skrzypowa, Skwerowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Słonimskiego Antoniego, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowicza, Słupska, Smolna, Sobieskiego Jana III, Sojczyńskiego-Warszyca Stanisława (Kapitana Stanisława Sojczyńskiego-"Warszyca"), Sokola, Sokołów Skw., Solidarności Skw., Solna, Solskiego Ludwika, Soplicy Jacka, Sopocka, Sosabowskiego Stanisława (Generała Stanisława Sosabowskiego), Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa, Sosnowiecka, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spacerowa, Spadek, Spadochroniarzy, Spadzista, Spartakusa, Spartańska, Spiska, Spokojna, Społeczna, Sporna, Sportowa, Spółdzielczości, Srebrna, Staffa Leopolda, Stalowa, Stanisławy, Stara, Starogardzka, Staropolska, Stary Bór, Stary Rynek, Starzyńskiego Stefana, Stasieckiego Eugeniusza Pasaż, Staszica Stanisława (Księdza Stanisława Staszica), Staszica Stanisława Park (Księdza Stanisława Staszica), Stawowa, Sternicza, Stokrotkowa, Storczykowa, Stradomska, Strażacka, Stroma, Struga Andrzeja, Stryjeńskiej Zofii, Strzelecka, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sudecka, Sułkowskiego Józefa, Suwalska, Syna Pułku, Syrokomli Władysława, Szafranowa, Szajnochy Karola, Szajnowicza-Iwanowa Jerzego, Szałwiowa, Szamotowa, Szaniawskiego Jerzego, Szara, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szczytowa, Szeroka, Szklana, Szkolna, Szlak Królewski, Szpakowa, Szparagowa, Szpitalna, Sztabowa, Sztormowa, Szybowa, Szydłowska, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Ślepa, Śliska, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Śnieżna, Średnia, Świerczaki, Świerkowa, Świętego Andrzeja, Świętego Augustyna, Świętego Brata Alberta, Świętego Franciszka, Świętego Jacka, Świętego Jana, Świętego Jozafata, Świętego Kazimierza, Świętego Krzysztofa, Świętego Łukasza, Świętego Marka, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Świętego Rocha, Świętej Anny, Świętej Barbary, Świętej Elżbiety, Świętej Faustyny, Świętej Jadwigi, Świętej Kingi, Świętej Moniki, Świętej Teresy, Świętokrzyska, Świtezianki, Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Targowa, Tarnobrzeska, Tarnowska, Tarnowskiego Jana (Hetmana Jana Tarnowskiego), Tartakowa, Tatarkiewicza Władysława (Profesora Władysława Tatarkiewicza), Tatrzańska, Tczewska, Telimeny, Tenisowa, Tęczowa, Tkacka, Tokarza Wacława, Tokarzewskiego-Karaszewicza Michała (Generała Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza), Tomaszowska, Topolowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Towiańskiego Andrzeja, Traktorzystów, Traugutta Romualda (Generała Romualda Traugutta), Trawowa, Trzcinowa, Tucholska, Tulipanowa, Turbinowa, Turkusowa, Turoszowska, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twarda, Tymczasowa, Tymiankowa, Uczniowska, Ugody, Ukryta, Ułańska, Urocza, Uzdrowiskowa, Wadowicka, Wagnera Ryszarda, Wakacyjna, Walcowników, Walecznych Pl., Wałbrzyska, Wałowa, Wandy, Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Warchałowskiego Edwarda (Profesora Edwarda Warchałowskiego), Warmińska, Warneńczyka Władysława, Warowna, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Wasowskiego Józefa, Waszyngtona Jerzego, Wawelska, Wawrzynowicza Ludwika, Wazów, Wąska, Wczasowa, Weigla Kaspra (Profesora Kaspra Weigla), Wejherowska, Welońskiego Piusa, Wełniana, Wereszczyńskiej Wandy, Wesoła, Weteranów, Weyssenhoff Teresy, Wiatrakowa, Wiązowa, Wichrowa, Widłaków, Widna, Wiejska, Wielkoborska, Wielkopiecowa, Wieluńska, Wieluński Rynek, Wieluński Zaułek, Wieniawskiego Henryka, Wierchów, Wierzbowa, Wierzyńskiego Kazimierza, Wieszczów, Wigoniowa, Wiklinowa, Wilcza, Wileńska, Wilgotna, Wilgowa, Wilkoszewskiego Franciszka, Wilsona Tomasza, Winicjusza, Wiolinowa, Wiosenna, Wioślarska, Wirażowa, Wiślana, Wiśniowa, Wiśniowieckiego Jeremiego (Księcia Jeremiego Wiśniowieckiego), Witaminowa, Witkiewicza Stanisława Ignacego, Witosa Wincentego, Wittiga Edwarda (Profesora Edwarda Wittiga), Władysława Łokietka, Władysławy, Włodawska, Włoszczowska, Włókniarzy, Wodna, Wodociągowa, Wodzickiego Stanisława (Generała Stanisława Wodzickiego), Wodzisławska, Wojska Polskiego Al., Wojskiego, Wojskowa, Wolna, Wolności Al., Wołodyjowskiego Michała, Wołyńska, Wopistów, Worcella Stanisława, Wójcickiego Józefa, Wręczycka, Wrocławska, Wronia, Wróblewskiego Bolesława (Księdza Bolesława Wróblewskiego), Wróblewskiego Walerego, Wrzosowa, Wspólna, Wybickiego Józefa, Wyczólkowskiego Leona, Wygodna, Wypalanki, Wypoczynku, Wysockiego Piotra, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyzwolenia Al., Zabrzańska, Zaciszańska, Zaciszna, Zagłoby Onufrego, Zagórskiego Włodzimierza, Zajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka), Zakopiańska, Załogi, Zamenhofa Ludwika (Doktora Ludwika Zamenhofa), Zamiejska, Zamoyskiego Jana (Hetmana Jana Zamoyskiego), Zana Tomasza, Zapolskiej Gabrieli, Zarankiewicza Kazimierza (Profesora Kazimierza Zarankiewicza), Zatokowa, Zawierciańska, Zawilcowa, Zawiła, Zawiszy, Zawodziańska, Zbawiciela, Zbierskiego, Zbyszka, Zdrojowa, Zdrowa, Zegadłowicza Emila, Zegarowa, Zelwerowicza Aleksandra, Zesłańców Sybiru, Zgody, Zgorzelecka, Zielna, Zielona, Zielonogórska, Zimna, Zimorowicza Szymona, Zimowa, Złota, Zuchów, Zwycięzców, Źródlana, Żabia, Żarecka, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żmurki Franciszka, Żołnierska, Żonkilowa, Żółkiewskiego Stefana (Hetmana Stefana Żółkiewskiego), Żuławska, Żurawia, Żurawinowa, Żużlowa, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żwirowa, Żychlińskiego Eugeniusza, Żyrardowska, Żytnia, Żywiecka, Żywopłotowa, Żyzna

Częstochowa - mapa

Częstochowa - podmioty posiadające własny kod pocztowy

42-294 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie

Częstochowa - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

42-200 CL Oddział Terenowy w Częstochowie - Częstochowa, Źródlana 6
42-200 CP Oddział Rejonowy w Częstochowie - Częstochowa, Orzechowskiego Stanisława 7

Częstochowa - placówki Poczty Polskiej

42-221 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Biała 20
42-219 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Cisowa 2 A/1
42-217 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Dąbrowskiego Jana Henryka (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego) 8
42-200 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Kisielewskiego Stefana 8/16
42-200 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Komornicka 29 A
42-200 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Krasińskiego Zygmunta 2
42-200 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Krótka 38
42-200 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Najświętszej Maryi Panny Al. 6
42-217 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Piastowska 122
42-209 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Rędzińska 43
42-200 Agencja Pocztowa Częstochowa - Częstochowa, Wielkoborska 2
42-200 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 1 - Częstochowa, Drogowców 6
42-200 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 1 - Częstochowa, Jagiellońska 38/40
42-200 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 1 - Częstochowa, Rejtana Tadeusza 6
42-200 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 1 (placówka sezonowa) - Częstochowa, Klasztorna
42-215 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 15 - Częstochowa, Ludowa 95
42-218 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 18 - Częstochowa, Okólna 113 A
42-225 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 25 - Częstochowa, Sabinowska 118
42-227 Filia Urzędu Pocztgowego Częstochowa 27 - Częstochowa, Roweckiego Grota Stefana (Generała Stefana Roweckiego "Grota") 12/44
42-200 Urząd Pocztowy Częstochowa 1 - Częstochowa, Orzechowskiego Stanisława 7
42-201 Urząd Pocztowy Częstochowa 1 - Częstochowa skrytki/przegródki,
42-210 Urząd Pocztowy Częstochowa 10 - Częstochowa, Wręczycka 26
42-211 Urząd Pocztowy Częstochowa 11 - Częstochowa, Księżycowa 14
42-213 Urząd Pocztowy Częstochowa 13 - Częstochowa, Legionów 56
42-214 Urząd Pocztowy Częstochowa 14 - Częstochowa, Jana Pawła II Al. 84 a
42-215 Urząd Pocztowy Częstochowa 15 - Częstochowa, Armii Krajowej Al. 68
42-216 Urząd Pocztowy Częstochowa 16 - Częstochowa, Niepodległości Al. 46 a/48
42-217 Urząd Pocztowy Częstochowa 17 - Częstochowa, Śląska 19
42-218 Urząd Pocztowy Częstochowa 18 - Częstochowa, Kilińskiego Jana 153
42-219 Urząd Pocztowy Częstochowa 19 - Częstochowa, Bohaterów Katynia 35
42-202 Urząd Pocztowy Częstochowa 2 - Częstochowa, Orzechowskiego Stanisława 7
42-271 Urząd Pocztowy Częstochowa 20 - Częstochowa, Walecznych Pl. 1
42-280 Urząd Pocztowy Częstochowa 21 - Częstochowa, Orzechowa 14
42-221 Urząd Pocztowy Częstochowa 22 - Częstochowa, Świętego Rocha 250
42-224 Urząd Pocztowy Częstochowa 24 - Częstochowa, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila 6
42-225 Urząd Pocztowy Częstochowa 25 - Częstochowa, Kordeckiego Augustyna (Ojca Augustyna Kordeckiego) 2
42-226 Urząd Pocztowy Częstochowa 26 - Częstochowa, Kordeckiego Augustyna (Ojca Augustyna Kordeckiego) 49
42-227 Urząd Pocztowy Częstochowa 27 - Częstochowa, Witosa Wincentego 1 B
42-228 Urząd Pocztowy Częstochowa 28 - Częstochowa, Mościckiego Ignacego (Prezydenta RP Ignacego Mościckiego) 12
42-229 Urząd Pocztowy Częstochowa 29 - Częstochowa, Orkana Władysława 56 A
42-203 Urząd Pocztowy Częstochowa 3 - Częstochowa, Katedralna 6
42-205 Urząd Pocztowy Częstochowa 5 - Częstochowa, Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki) 10/12
42-207 Urząd Pocztowy Częstochowa 7 - Częstochowa, Pokoju Al. 7
42-208 Urząd Pocztowy Częstochowa 8 - Częstochowa, Mireckiego Józefa 31
42-209 Urząd Pocztowy Częstochowa 9 - Częstochowa, Norwida Cypriana Kamila 11/15