województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: SH
Liczba kodów pocztowych: 4 - Chorzów kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 16
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1

Chorzów - ulice

11 Listopada, 16 Lipca, 17 Sierpnia, 23 Czerwca, 3 Maja, 75 Pułku Piechoty, Adamieckiego Karola, Akacjowa, AKS Pl., Antoniowska, Antoniów, Armii Krajowej, Asnyka Adama, Astrów, Atrakcji Al., Atrakcji Pl., Azotowa, Bałtycka, Bankowa, Barska, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Beskidzka, Boczna, Bogedaina Bernarda (Księdza Biskupa Bernarda Bogedaina), Bojowników o Wolność i Demokrację Al., Bończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka), Bożogrobców, Brzezińska, Brzozowa, Budryka, Bytkowska, Bytomska, Chałupki, Chocimska, Chodkiewicza Karola, Chrobrego Bolesława, Chropaczowska, Cicha, Cieszyńska, Cisowa, Cmentarna, Czarnego Zawiszy, Czempiela Józefa (Księdza Józefa Czempiela), Częstochowska, Czysta, Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota), Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Dębowa, Długa, Dobrodzieńska, Dojazdowa, Dolina Górnika, Dombka Pawła, Domina Rajnholda, Drogowa Trasa Średnicowa, Drzymały Michała, Dworcowa, Dworcowy Pl., Dyrekcyjna, Działkowa, Dzierżonia Jana (Księdza Jana Dzierżonia), Fali Al., Farna, Faski Jana, Ficka Jana (Księdza Jana Ficka), Filarowa, Floriańska, Franciszkańska, Francuska, Fredry Aleksandra, Gagarina Jurija, Gajowa, Gałeczki Jana (Księdza Jana Gałeczki), Gawliny Józefa (Księdza Biskupa Józefa Gawliny), Gdańska, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Główna, Główna Al., Gnieźnieńska, Gołębia, Gościnna, Górna, Górnicza, Grabowa, Graniczna, Gruntowa, Grunwaldzka, Grządziela Juliana, Gwarecka, Gwiazd Al., Hajducka, Hajdy Wawrzyna, Hankego Wita, Harcerska, Harcerska Al., Hetmańska, Hutnicza, Hutników Pl., Inwalidzka, Jagiellońska, Janasa Wincentego, Jasińskiego Jakuba, Jasna, Jesionowa, Jodłowa, Jubileuszowa, Kadecka, Kalidego Teodora, Kaliny, Kalusa Józefa, Karłowicza Mieczysława, Karolinki, Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Karwińska, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kaszubska, Katowicka, Kazimierza Wielkiego, Kędzierzyńska, Kilińskiego Jana, Klimzy, Klimzy Os., Klonowa, Klonowa Al., Kluczborska, Kochanowskiego Jana, Kochłowicka, Kolejowa, Kolonia Joanny, Kołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja), Konarskiego Stanisława (Księdza Stanisława Konarskiego), Konopnickiej Marii, Kopalniana, Kopernika Mikołaja, Kopernika Mikołaja Pl., Kordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego), Kościuszki Tadeusza, Kozielska, Krakowska, Krakusa, Krasickiego Ignacego (Księdza Biskupa Ignacego Krasickiego), Kresowa, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Kruszcowa, Krzywa, Krzyżowa, Kwiatowa, Langiewicza Mariana, Legnicka, Lelewela Joachima, Leśna, Leśna Al., Ligonia Juliusza, Limanowskiego Bolesława, Lipińska, Lipowa, Lisieckiego Arkadiusza (Księdza Biskupa Arkadiusza Lisieckiego), Lompy Józefa, Lwowska, Łagiewnicka, Łani Al., Łąkowa, Łukasińskiego Waleriana, Machy Jana (Księdza Jana Machy), Maciejkowicka, Majętnego Henryka, Mała, Mariańska, Maronia Józefa, Matejki Jana Pl., Mazurska, Metalowców, Miarki Karola, Michałkowicka, Mickiewicza Adama, Mickiewicza Adama Pl., Miechowicka, Mielęckiego Andrzeja (Doktora Andrzeja Mielęckiego), Miła, Mistrzów Pl., Młodzieżowa, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Mościckiego Ignacego, Muzyków Al., Narutowicza Gabriela, Niedurnego Piotra, Niedźwiedziniec, Niemcewicza Juliana Ursyna, Nomiarki, Nowa, Nowaka Ignacego (Doktora Ignacego Nowaka), Obrońców Chorzowa, Odległa, Odrodzenia, Odrowążów, Odrzańska, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Olchowa, Olimpijczyka Nowary Henryka Pl., Olszewskiego Karola, Olzy, Omańkowskiej Janiny, Opolska, Opolskiego Władysława (Księcia Władysława Opolskiego), Orkana Władysława, Orląt, Orzeszkowej Elizy, Osiedlowy Pl., Paderewskiego Ignacego, Parkowa, Piaskowa, Piastowski Pl., Piekarska, Planetarium Al., Plater Emilii, Pocztowa, Podmiejska, Pogodna, Pokładowa, Pokoju, Poleska, Polna, Pomorska, Poniatowskiego Józefa, Poprzeczna, Powstańców, Powstańców Śląskich Pl., Poznańska, Prosta, Prusa Bolesława, Przerwy Tetmajera Kazimierza, Prześwit, Przy Gazowni, Przyjemna, Pudlerska, Pułaskiego Kazimierza, Raciborska, Racjonalizatorów, Racławicka, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Reymonta Władysława, Rębaczy, Rodziewiczówny Marii, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Roosevelta Franklina, Rostka Józefa (Doktora Józefa Rostka), Rozbarska, Różana, Różana Al., Rycerska, Rymera Józefa, Rynek, Ryszki Józefa, Sadowa, Samarzewskiego Wojciecha, Sawickiej Hanki, Sądowa, Sąsiedzka, Sempołowskiej Stefanii, Siemianowicka, Sienkiewicza Henryka, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skrajna, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowików, Sobieskiego Jana, Sokoła, Solskiego Ludwika, Sosnowa, Spacerowa Al., Spokojna, Społeczna, Sportowa, Sportowa Al., Spółdzielcza, Stabika Antoniego (Księdza Antoniego Stabika), Stacyjna, Stalamacha Pawła (Księdza Pawła Stalamacha), Stalowa, Starego Zdroju, Staszica Stanisława (Księdza Stanisława Staszica), Stawowa, Strzelców Bytomskich, Strzybnego Augustyna (Księdza Augustyna Strzybnego), Stwosza Wita, Styczyńskiego Wincentego (Doktora Wincentego Styczyńskiego), Szabatowskiego Ludwika, Szczecińska, Szczepańska, Szczęśliwa, Szopena Fryderyka, Szpitalna, Sztygarska, Szybowa, Śląska, Średnia, Świdra Augustyna, Świerkowa, Świętego Jana Pl., Świętego Józefa, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Świętego Wojciecha, Świętej Anny, Świętej Barbary, Świętej Kingi, Tęczowa, Torowa, Towarowa, Traugutta Romualda, Truchana Władysława, Trzyniecka, Tyniecka, Urbanowicza Ludwika, Wandy, Waryńskiego Ludwika Pl., Watoły Marcina, Waxmana, Wesoła, Węglowa, Węzłowiec, Wiejska, Wieniawskiego Henryka, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Włodarskiego Adriana (Księdza Biskupa Adriana Włodarskiego), Wojska Polskiego Al., Wolności, Wolskiego Michała, Wrocławska, Wróblewskiego Waleriana, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Wycieczkowa Al., Wysockiego Piotra, Wyspiańskiego Stanisława, Zabrska, Zamenhoffa Ludwika, Zapłocie, Zgrzebnioka Alfonsa, Zielona, Zielony Zaułek, Ziętka Jerzego Prom. (Promenada Generała Jerzego Ziętka), Zjednoczenia, Zwycięstwa, Żelazna, Żeromskiego Stefana, Żołnierzy Września, Żółkiewskiego Stanisława, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żyrafy Al.

Chorzów - mapa

Chorzów - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

41-500 CP Oddział Rejonowy w Chorzowie - Chorzów, Pocztowa 1

Chorzów - placówki Poczty Polskiej

41-500 Agencja Pocztowa Chorzów - Chorzów, Hajducka 11
41-500 Agencja Pocztowa Chorzów - Chorzów, Strzelców Bytomskich 32
41-500 Agencja Pocztowa Chorzów - Chorzów, Styczyńskiego Wincentego (Doktora Wincentego Styczyńskiego) 25/2
41-500 Agencja Pocztowa Chorzów - Chorzów, Wolności 90
41-500 Filia Urzędu Pocztgowego Chorzów 1 - Chorzów, Główna 32
41-500 Filia Urzędu Pocztgowego Chorzów 1 - Chorzów, Mickiewicza Adama Pl. 5
41-500 Filia Urzędu Pocztgowego Chorzów 1 - Chorzów, Parkowa 20
41-500 Filia Urzędu Pocztgowego Chorzów 1 - Chorzów, Wrocławska 11
41-500 Urząd Pocztowy Chorzów 1 - Chorzów, Pocztowa 1
41-512 Urząd Pocztowy Chorzów 12 - Chorzów, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego) 45
41-513 Urząd Pocztowy Chorzów 13 - Chorzów, Beskidzka 15
41-515 Urząd Pocztowy Chorzów 15 - Chorzów, Batorego Stefana 64
41-516 Urząd Pocztowy Chorzów 16 - Chorzów, Szczecińska 10
41-503 Urząd Pocztowy Chorzów 3 - Chorzów, Siemianowicka 52
41-506 Urząd Pocztowy Chorzów 6 - Chorzów, Waryńskiego Ludwika Pl. 1
41-507 Urząd Pocztowy Chorzów 7 - Chorzów, Opolska 6