województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: SY
Liczba kodów pocztowych: 11 - Bytom kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 26
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 1

Bytom - ulice

11 Listopada, 8 Marca, 9 Maja, Adamka Mikołaja, Akacjowa, Akademicki Pl., Alberta, Alojzjanów, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Apteczna, Armii Krajowej, Asnyka Adama, Astrów, Axentowicza Teodora, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bałtycka, Barlickiego Norberta, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Bernardyńska, Blachówka, Bluszczowa, Bławatkowa, Bobrecka, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Bolesława Śmiałego, Bończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka), Borowa, Bożka Arki, Braci Śniadeckich, Bratków, Broniewskiego Władysława, Browarniana, Brzask, Brzezińska, Bukowa, Bytomska, Cegielniana, Celna, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Chłopska, Chopina Fryderyka, Chorzowska, Chroboka Ludwika, Chrobrego Bolesława, Chrzanowskiego Ignacego, Cicha, Cisowa, Cybisa Jana, Czackiego Tadeusza, Czajkowskiego Piotra, Czarnieckiego Stefana, Czecha Bronisława, Daleka, Damrota Konstantego, Dąbrowa Miejska, Dąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego), Dąbrówki, Dembowskiego Edwarda, Dębowa, Didura Adama, Długa, Długosza Jana, Dojazd, Dolna, Dolomitowa, Drobczyka Emanuela, Droga Ewy, Droga Tomasza, Drzewna, Drzymały Michała, Drzymały Wojciecha Pl., Dunikowskiego Xawerego, Dworcowa, Dworska, Dywizji Kościuszkowskiej, Dzierżonia Jana, Elektrownia, Elsnera Józefa, Energetyki, Estreichera Karola, Fabryczna, Falista, Fałata Juliana, Feliksa, Felińskiego Alojzego, Fitelberga Grzegorza, Floriańska, Francuska, Fredry Aleksandra, Frenzla Jana (Księdza Jana Frenzla), Frycza-Modrzewskiego Andrzeja, Gajowa, Gallusa Józefa, Galmanowa, Glinki Michała, Gliwicka, Głęboka, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Godulska, Gołąbka Pawła, Gombrowicza Witolda, Górnicza, Górnośląska, Grabowa, Graniczna, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grottgera Artura, Gruntowa, Grunwaldzki Pl., Gutenberga Jana, Gwarecka, Gwarków Tarnogórskich, Hajdy Wawrzyńca, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Harcerska, Herdy Edmunda, Hlonda Augusta (Księdza Prymasa Augusta Hlonda), Holeczków Wawrzyńca i Franciszka, Hutnicza, Hutnicze Os., Jagiellońska, Jagodnik, Jagodowa, Jainty Józefa, Jałowcowa, Jana Pawła II Al., Jana Pl., Janasa Wincentego, Jaronia Jana Nikodema, Jaskółcza, Jaskółki Pawła (Księdza Pawła Jaskółki), Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jochymczyka Karola, Jodłowa, Józefczaka Antoniego, Kaczmarczyków, Kadłubka Wincentego, Kamieńska, Karbowska, Karlika, Karpacka, Kasperka Jana, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Katowicka, Kawki Józefa, Kędzierzyńska, Klasztorny Pl., Kochanowskiego Jana, Kokosowa, Kokota Edmunda, Kolejowa, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Kolonia Rubież, Kolonia Zgorzelec, Kolonia Zygmunta, Kołłątaja Hugona, Kołobrzeska, Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej Marii, Konstytucji, Konwalii, Kopalniana, Korczaka Janusza, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kościuszki Tadeusza Pl., Koziołka Karola, Krakowska, Krańcowa, Kraszewskiego Ignacego Józefa, Krawiecka, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Krupińskiego Bolesława, Kruszcowa, Krzemienna, Krzywoustego Bolesława, Krzyżowa, Krzyżowa Góra, Ku Duklom, Kwiatowa, Kwietniewskiego Józefa, Lazarówka, Legionów Al., Legnicka, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Leszczyka Antoniego (Księdza Antoniego Leszczyka), Leszczynowa, Leśna, Letnia, Ligęzy Józefa, Ligonia Juliusza, Lipowa, Ludowa, Lwowskich Dzieci, Łagiewnicka, Łanowa, Łaszczyka Józefa, Łączna, Łokietka Władysława, Łukowa, Łużycka, Magdaleny, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małgorzatki, Mariacka, Marka Al., Matejki Jana, Matki Ewy, Mazurska, Miarki Karola, Michaloka, Mickiewicza Adama, Miechowicka, Mierosławskiego Ludwika, Mieszka I, Miętkiewicza Piotra, Mikołaja, Miodowa, Młodzieżowa, Młyńska, Mochnackiego Maurycego, Modrzejewskiej Heleny Skw., Modrzewiowa, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Murarska, Musialika Feliksa, Musioła Jana, Myśliwca Serafina, Myśliwska, Na Bobrku Pl., Na Stroszku Skw., Nadziei, Narutowicza Gabriela, Nawrota Franciszka, Nickla Józefa, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niepodległości, Niepodległości Pl., Niska, Noskowskiego Zygmunta, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego Jana Al., Nowakowskiego Michała, Nowy Dwór, Obozowa, Obrońców Westerplatte, Obywatelska, Odrzańska, Ogrodowa, Okólna, Okulickiego Niedźwiadka Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego Niedźwiadka), Olchowa, Olejniczaka Stanisława, Olimpijska, Olszewskiego Karola, Opolska, Orkana Władysława, Orląt Lwowskich, Orzegowska, Orzeszkowej Elizy, Osiedlowy Skw., Osikowa, Ossolińskiego Jerzego, Ostatnia, Oświęcimska, Owocowa, Paczyńska, Paderewskiego Ignacego, Palińskiego, Parkowa, Partyzantów, Pasteura Ludwika, PCK, Piastów Bytomskich, Piastów Śląskich, Piątka Adolfa, Piecucha Konrada, Piekarska, Pilotów, Piłkarska, Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pionierów, Planeta, Pochyła, Pocztowa, Pod Brzozami, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pokoju, Pokoju Pl., Polna, Polskiego (Żołnierza Polskiego), Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Powstańców, Powstańców Śląskich, Powstańców Śląskich Pl., Powstańców Warszawskich, Północna, Prokopa Wilhelma, Prosta, Prusa Bolesława, Prywatna, Przechodnia, Przelotowa, Przemysłowa, Przerwy Tetmajera Kazimierza, Przy Kopalni Bytom, Przyjemna, Pszczelna, Pszczyńska, Ptakowicka, Pułaskiego Kazimierza, Puszkina Aleksandra, Racjonalizatorów, Racławicka, Rajska, Rataja Macieja, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Relaksowa, Reptowska, Reymonta Władysława, Robotnicza, Rodziewiczówny Marii, Rokitnicka, Rolna, Romanowskiego Mieczysława, Rostka Józefa (Doktora Józefa Rostka), Rostkowskiego Zygmunta, Różana, Rubież, Rudna, Rudzkiego Józefa, Rycerska, Rydza Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego), Rynek, Rzeźnicza, Samotna, Sandomierska, Sądowa, Schenka Wacława (Księdza Wacława Schenka), Segiet, Siemianowicka, Siemiradzkiego Henryka, Sienna, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Sikorskiego Władysława Pl. (Generała Władysława Sikorskiego), Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Skośna, Skrajna, Skromna, Słoneczna, Słoneczny Pl., Słowiański Pl., Smolenia Jana, Smółki Franciszka, Sobieskiego Jana III Pl., Sokoła, Solskiego Ludwika, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielców, Staffa Leopolda, Stalmacha Pawła, Stalowa, Stara, Stara Cynkownia, Starego Zygmunta, Staromiejska, Stawowa, Stokrotek, Stolarzowicka, Strażacka, Stroma, Strzelców Bytomskich, Styczyńskiego Wincentego, Suchogórska, Szafranka Józefa (Księdza Józefa Szafranka), Szczęść Boże, Szkolna, Szpitalny Pl., Szyb Pilgera, Szyb Zachodni, Szyby Rycerskie, Szymały Stefana (Księdza Stefana Szymały), Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Świerkowa, Świętego Cyryla i Metodego, Świętego Marka, Świętego Piotra, Świętej Barbary Pl., Świętej Elżbiety, Świętej Kingi, Świętochłowicka, Świętojańska, Targalskiego Władysława Pl., Targowa, Tarnogórska, Tatrzańska, Techniczna, Tęczowa, Tomasza, Topolowa, Towarowa, Towarzyska, Tramwajarzy, Tulipanów, Tuwima Juliana, Tysiąclecia, Ułańska, Ustronie, Wallisa Łukasza, Wałowa, Warszawska, Warzywna, Wąska, Webera Stanisława, Wesoła, Węglowa, Wiązowa, Wiejska, Wielkiego Kazimierza, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Witczaka Stanisława, Witkiewicza Stanisława Pl., Witosa Wincentego, Włodarska, Włodarskiego Adriana (Biskupa Adriana Włodarskiego), Wodczaka Alfreda, Wodna, Wojciechowskiego Stanisława, Wojska Polskiego Pl., Wolnego Antoniego, Wolskiego Michała Pl., Worpie, Woźniaka Piotra, Wrocławska, Wróbla Jana, Wróblewskiego Zygmunta (Generała Zygmunta Wróblewskiego), Wrzosowa, Wyczółkowskiego Leona, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyszyńskiego Stefana (Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego), Wytrwałych, Wyzwolenia, Zabrzańska, Zachodnia, Zakątek, Zamenhofa Ludwika, Zamkowa, Zapolskiej Gabrieli, Zaułek, Zelwerowicza Aleksandra Skw., Zgody, Zgrzebnioka Alfonsa, Zielińskiego Feliksa (Księdza Feliksa Zielińskiego), Zielna, Zielona, Zjednoczenia, Żeromskiego Stefana, Żeromskiego Stefana Pl., Żołnierska, Żółkiewskiego Stefana, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żwirowa

Bytom - mapa

Bytom - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

41-906 CL Oddział Terenowy w Bytomiu - Bytom, Wrocławska 69

Bytom - placówki Poczty Polskiej

41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Chorzowska 57
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Frenzla Jana (Księdza Jana Frenzla) 60
41-908 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom skrytki/przegródki,
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Kolejowa 18
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Kraszewskiego Ignacego Józefa 21
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Nowaka-Jeziorańskiego Jana Al. 25
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Pułaskiego Kazimierza 13
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Strzelców Bytomskich 96
41-935 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Strzelców Bytomskich 379
41-902 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Strzelców Bytomskich 30 A
41-936 Filia Urzędu Pocztgowego Bytom 2 - Bytom, Suchogórska 109
41-900 Urząd Pocztowy Bytom 1 - Bytom, Piekarska 6
41-910 Urząd Pocztowy Bytom 10 - Bytom, Głowackiego Bartosza 4
41-914 Urząd Pocztowy Bytom 14 - Bytom, Strzelców Bytomskich 128
41-915 Urząd Pocztowy Bytom 15 - Bytom, Orzegowska 38
41-916 Urząd Pocztowy Bytom 16 - Bytom, Witczaka Stanisława 46
41-933 Urząd Pocztowy Bytom 18 - Bytom, Narutowicza Gabriela 16
41-902 Urząd Pocztowy Bytom 2 - Bytom, Miarki Karola 2
41-923 Urząd Pocztowy Bytom 23 - Bytom, Nickla Józefa Pawilon E
41-925 Urząd Pocztowy Bytom 25 - Bytom, Łużycka 12
41-926 Urząd Pocztowy Bytom 26 - Bytom, Parkowa 2
41-927 Urząd Pocztowy Bytom 27 - Bytom, Hlonda Augusta (Księdza Prymasa Augusta Hlonda) Pawilon B
41-905 Urząd Pocztowy Bytom 5 - Bytom, Zabrzańska 132
41-906 Urząd Pocztowy Bytom 6 - Bytom, Miechowicka 28
41-907 Urząd Pocztowy Bytom 7 - Bytom, Podhalańska 9
41-909 Urząd Pocztowy Bytom 9 - Bytom, Ludowa 2