województwo kujawsko-pomorskie
miasto na prawach powiatu
Liczba kodów pocztowych: 663 - Bydgoszcz kod pocztowy
Liczba placówek Poczty Polskiej: 58
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 4

Bydgoszcz - ulice

11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 11 Listopada, 15 Dywizji Piechoty Wielkopolskiej, 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich, 2 Października, 20 Stycznia 1920, 3 Maja, 62 Pułku Piechoty Wielkopolskiej, Abrahama Romana, Agatowa, Agrestowa, Akacjowa, Akademicka, Albatrosowa, Albrychta Wojciecha, Aleksandrowska, Alpejska, Altanowa, Ametystowa, Amurowa, Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa), Andersena Christiana, Architektów, Armii Krajowej Al., Armii Ludowej, Artyleryjska, Asnyka Adama, Atolowa, Augustowska, Azaliowa, Azbestowa, Babia Wieś, Bachledy Klimka, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bagienna, Bałkańska, Bałtycka, Baranowskiego Władysława (Doktora Władysława Baranowskiego), Barcińska, Bartłomieja z Bydgoszczy, Bartnicza, Barwna, Batalionów Chłopskich, Batorego Stefana, Bażancia, Bełzy Władysława, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berberysowa, Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga), Bernardyńska, Berwińskiego Ryszarda, Beskidzka, Betoniarzy, Białego Leszka, Białobłocka, Białogardzka, Białostocka, Biedaszkowo, Biedronkowa, Bielawskiego Jana, Bielicka, Bielska, Bielskiego Marcina, Biernackiego Edmunda, Bieszczadzka, Biłgorajska, Biskupińska, Biwakowa, Biziela Jana, Bluszczowa, Bławatkowa, Błądzimska, Błędowska, Błękitna, Błotna, Bocheńskiego Jana (Księdza Jana Bocheńskiego), Bocianowo, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Kragujewca, Bohaterów Westerplatte, Boleniowa, Bołtucia Mikołaja, Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego), Borowiacka, Borowikowa, Borówkowa, Borsucza, Bortnowskiego Władysława (Generała Władysława Bortnowskiego), Boruckiego Kazimierza, Borzenkowska, Bośniacka, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Brandta Józefa, Braniewska, Bratkowa, Brodnicka, Brodzińskiego Kazimierza, Broniewskiego Władysława, Bronikowskiego Józefa, Bruska, Brzechwy Jana, Brzegowa, Brzeska, Brzezińska, Brzęczkowskiego Stanisława, Brzoskwiniowa, Brzozogłowego Jana, Brzozowa, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski), Budowlana, Bukowa, Bulwary, Bułgarska, Bursztynowa, Burzowa, Buska, Buszkowska, Bydgoska, Bydgoskich Batalionów Obrony Narodowej, Bydgoskich Olimpijczyków, Bydgosty Stanisława, Byszewska, Bytowska, Cechowa, Cegielniana, Cekcyńska, Celna, Certowa, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa, Charzykowska, Chełkowskiego Bernarda, Chełmińska, Chełmiński Pl., Chełmońskiego Józefa, Chełmżyńska, Chemiczna, Chęcińska, Chlebowa, Chłodna, Chłodzińskiego Romana, Chłopickiego Józefa, Chłopska, Chmielna, Chmurna, Chocimska, Chodkiewicza Jana Karola, Chojnicka, Chołoniewskiego Antoniego, Chopina Fryderyka, Chorwacka, Chorzowska, Chrobrego Bolesława, Chrzanowskiego Bernarda, Chwytowo, Ciasna, Cicha, Ciechocińska, Cienista, Cieplicka, Ciepła, Ciernikowa, Cierpicka, Ciesielska, Cieszkowskiego Augusta, Cietrzewia, Cisowa, Cmentarna, Curie-Skłodowskiej Marii, Cytrusowa, Czackiego Tadeusza, Czapla, Czarlińskich, Czarna Droga, Czarnego Zawiszy, Czarnieckiego Stefana, Czarnkowska, Czartoryskiego Adama, Czecha Bronisława, Czeremcha, Czereśniowa, Czerkaska, Czerskiego Michała, Czerwonego Krzyża, Czeska, Częstochowska, Człuchowska, Czołgistów, Czorsztyńska, Czyżykowa, Daglezjowa, Daktylowa, Daleka, Daszyńskiego Ignacego, Dąbrowa, Dąbrowskiego Jana Henryka (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego), Dąbska, Dekarzy, Delfinowa, Derdowskiego Hieronima, Deszczowa, Dęblińska, Dębowa, Diamentowa, Długa, Długosza Jana (Księdza Jana Długosza), Dmowskiego Romana, Dobrzańskiego Henryka Hubala (Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego), Dobrzyńska, Dolina, Dolna Waleniowa, Dorodna, Dorszowa, Dowbor-Muśnickiego Józefa (Generała Józefa Dowbor-Muśnickiego), Dożynkowa, Drawska, Drozdów, Drukarska, Drygałowej Walerii, Drzycimska, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Dukielska, Dunikowskiego Xawerego, Duracza Teodora, Dwernickiego Józefa, Dworcowa, Dworzec, Działdowska, Dzięciołowa, Dżokejowa, Elbląska, Emilianowska, Energetyczna, Fabryczna, Falista, Fałata Juliana, Farna, Fiedlera Konrada, Filarecka, Filmowa, Filomatów, Fiołkowa, Flisacka, Fordońska, Fredry Aleksandra, Frydrycha Władysława, Gackowskiego Teofila, Gajewskiego Franciszka, Gajowa, Galla Anonima, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garbary, Garczyńskiego Stefana, Gawędy, Gawronia, Gąsawska, Gdańska, Gdyńska, Generalska, Geodetów, Gersona Wojciecha, Gęsia, Gierczak Emilii (Podporucznik Emilii Gierczak), Gieryna Narcyza, Gimnazjalna, Glebowa, Glinki, Gliwicka, Gładka, Głębinowa, Głogowska, Głowackiego Bartosza, Głucha, Głuszcowa, Gminna, Gniewkowska, Gnieźnieńska, Gogolińska, Gołębia, Gordona Wincentego, Gorzowska, Gostycyńska, Goszczyńskiego Seweryna, Gościeradzka, Gościnna, Goździkowa, Góralska, Górna, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Górzyskowo, Górzysta, Grabowa, Gradowa, Grajewska, Graniczna, Grenadierów, Grobelskiego Michała, Grobla, Grodziska, Grodzka, Gromadzka, Grottgera Artura, Grójecka, Grudziądzka, Grunwaldzka, Grussa Józefa, Gryczana, Gryfa Pomorskiego, Grzmota-Skotnickiego Stanisława (Generała Stanisława Grzmota-Skotnickiego), Grzybowa, Grzymały-Siedleckiego Adama, Gwardzistów, Gwiaździsta, Halibutowa, Halicka, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Harcerska, Hebanowa, Helska, Hetmańska, Hipiczna, Homarowa, Hoppego Michała, Horodelska, Hoża, Hrubieszowska, Huculska, Hutnicza, Huzarska, Ibisowa, Iglasta, Igrzyskowa, Ikara, Iławska, Indycza, Inowrocławska, Inwalidów, Irysowa, Izerska, Jabłonowska, Jackowskiego Maksymiliana, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jana Pawła II Al., Janickiego Klemensa, Janka z Czarnkowa, Janosika, Janowiecka, Janowska, Jar Czynu Społecznego, Jaracza Stefana, Jarmużowa, Jarosławska, Jarużyńska, Jarząbkowa, Jarzębinowa, Jasiniecka, Jaskółcza, Jasna, Jasnogórska, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jazgarzowa, Jednostronna, Jelenia, Jeleniogórska, Jesienna, Jesionowa, Jesiotrowa, Jeziorna, Jezuicka, Jeździecka, Jeżewska, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędruszka Antoniego, Jędrzejowska, Jodłowa, Juhasów, Jurasza Antoniego (Doktora Antoniego Jurasza), Kacza, Kaczmarczyka Romana, Kadłubka Wincentego (Błogosławionego Wincentego Kadłubka), Kajakowa, Kaktusowa, Kalinowa, Kaliska, Kaliskiego Sylwestra Al. (Profesora Sylwestra Kaliskiego), Kameralna, Kamienna, Kamińskiego Aleksandra, Kampinoska, Kanałowa, Kanarkowa, Kanonierów, Kapeluszników, Kapitańska, Kapliczna, Kapryśna, Kapuściska, Karasiowa, Karłowicza Mieczysława, Karmazynowa, Karmelicka, Karolewska, Karpacka, Karpia, Karsińska, Kartuska, Kasperowicza Zygmunta (Doktora Zygmunta Kasperowicza), Kasprowicza Jana, Kasprzaka Marcina, Kasztanowa, Kaszubska, Katowicka, Kawiorowa, Kącik, Kąkolowa, Kąpielowa, Kcyńska, Kętrzyńska, Kiedrowskiego Franciszka, Kielecka, Kiełbikowa, Kijowska, Kilińskiego Jana, Kilowa, Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga), Kleina Jana, Kleniowa, Kliniczna, Kłosowa, Kmicica Andrzeja, Kobaltowa, Kocerki Teodora, Kociewska, Kogucia, Kokosowa, Kolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego), Kolberga Oskara, Kolejarska, Kolibrowa, Kolonijna, Kołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja), Kołobrzeska, Komandosów, Kombatantów, Komierowska, Komisji Edukacji Narodowej, Komuny Paryskiej, Konarskiego Stanisława (Księdza Stanisława Konarskiego), Konduktorska, Konfederatów Barskich, Konna, Konopczyńskiego Jana (Księdza Jana Konopczyńskiego), Konopna, Konopnickiej Marii, Konwaliowa, Kopernika Mikołaja, Koralowa, Korczaka Janusza, Kordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego), Kormoranów, Koronowska, Korzeniowskiego Józefa, Korzenna, Kosińskiego Amilkara (Generała Amilkara Kosińskiego), Kosmonautów, Kossaka Juliusza, Kostrzyńska, Kosynierów, Koszalińska, Koszarowa, Koszykowa, Kościeleckich Pl., Kościerska, Kościuszki Tadeusza, Kościuszki Tadeusza Pl., Kotarbińskiego Tadeusza, Kotomierska, Kotowicza Mikołaja, Kotwicowa, Kozacka, Kozala Michała (Biskupa Michała Kozala), Kozietulskiego Jana, Koźlakowa, Kórnicka, Krabowa, Krajeńska, Krakowska, Krańcowa, Krasińskiego Zygmunta, Kraskowa, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Krecia, Kręta, Krogulcza, Krokusowa, Kromera Marcina, Krośnieńska, Krotoszyńska, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruczkowskiego Leona, Kruszwicka, Kruszyńska, Krygera Konstantego, Krynicka, Krysiewiczowej Felicji, Kryształowa, Krzemieniecka, Krzywa, Księcia Witolda, Księżycowa, Ku Wiatrakom, Kubusia Puchatka, Kudowska, Kujawska, Kukułcza, Kuligowskiego Zygmunta, Kulmatyckiego Włodzimierza, Kulpińskiego Henryka, Kurkowa, Kurpińskiego Karola, Kutrowa, Kuźnicka, Kwarcowa, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwidzyńska, Laboratoryjna, Lagunowa, Langego Oskara, Lansjerów, Laskowicka, Laurowa, Lawinowa, Lądowa, Legnicka, Lehmana Stanisława, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Lentza Stanisława, Leszczowa, Leszczyna, Leszczyńskiego Stanisława, Leśna, Letnia, Letniskowa, Lęborska, Libelta Karola, Licznerskiego Alfonsa, Linowa, Lipieniowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Litewska, Lodowa, Lotników, Lubawska, Lubelska, Lubraniecka, Lubuska, Ludowa, Ludwikowo, Lwowska, Łabendzińskiego Stanisława, Łabędzia, Łabiszyńska, Łącka, Łąkowa, Łebska, Łęczycka, Łęgnowska, Łobżenicka, Łochowska, Łochowskiego Wojciecha, Łokietka Władysława, Łomżyńska, Łososiowa, Łowicka, Łowiskowa, Łubinowa, Łucka, Łuczniczki, Łukasiewicza Ignacego, Łużycka, Maciaszka Jana, Maciejowicka, Madalińskiego Antoniego, Magazynowa, Magdzińskiego Teofila, Magnoliowa, Magnuszewska, Mahoniowa, Majtkowskiego Stefana, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malachitowa, Malczewskiego Tadeusza (Księdza Tadeusza Malczewskiego), Malinowa, Mała, Małachowskiego Stanisława, Małżowa, Maratońska, Marcinkowskiego Karola, Mariacka, Mariampolska, Markwarta Ryszarda (Księdza Ryszarda Markwarta), Marszałka Focha, Marusarzówny Heleny, Masztowa, Matejki Jana, Matki Teresy z Kalkuty, Mazowiecka, Mazurska, Mączna, Mąkowarska, Mennica, Mewia, Meysnera Stanisława (Doktora Stanisława Meysnera), Mglista, Mickiewicza Adama Al., Miechowska, Mieczykowa, Miedza, Miedzyńska, Mielczarskiego Romualda, Mierosławskiego Ludwika, Mieszka I, Miętusowa, Migdałowa, Miła, Mińska, Miodowa, Mleczna, Mławska, Młynarska, Młyńska, Mochelska, Moczyńskiego Zygmunta, Modlińska, Modrakowa, Modrzewiowa, Mogileńska, Mokra, Moniuszki Stanisława, Monte Cassino, Monterów, Montowskiego Jana, Morawska, Morcinka Gustawa, Morelowa, Morozowiczowej Natalii, Morska, Morszczukowa, Mostowa, Motylowa, Mrągowska, Mrotecka, Mroźna, Mściwoja, Muchomorowa, Murarzy, Muszlowa, Mylna, Myślęcińska, Na Dąbrowskiego Jana Henryka Wzg., Na Uboczu, Na Wzgórzu, Nad Kanałem, Nad Torem, Nad Wisłą, Nadrzeczna, Nakielska, Nałkowskiej Zofii, Naruszewicza Adama, Nastrojowa, Nasypowa, Nawigacyjna, Nefrytowa, Niecała, Nieduszyńskiego Czesława, Niedźwiedzia, Niemcewicza Juliana Ursyna, Nieszawska, Niewieścińska, Niklowa, Niziny, Noakowskiego Stanisława, Norweska, Norwida Cypriana Kamila, Notecka, Nowa, Nowickiego Bronisława Zygfryda, Nowodworska, Nowogrodzka, Nowotoruńska, Nowowiejskiego Feliksa, Nowy Rynek Rynek, Objazdowa, Obornicka, Obrońców Bydgoszczy, Obrońców Helu, Oceaniczna, Odonica Władysława, Odrzańska, Ogińskiego Michała Kleofasa, Ogrodowa, Ogrody, Okoniowa, Okopowa, Okólna, Okrężna, Okrzei Stefana, Oksywska, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Oleśnicka, Olkuska, Olszówkowa, Olsztyńska, Ołowiana, Opalowa, Opławiec, Orawska, Ordynacka, Orla, Orłowity Marcina, Orłowskiego Marka, Orna, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osada, Osiedle Rzemieślnicze, Osiedlowa, Osielska, Ossolińskich Al., Ostroroga Jana, Ostródzka, Ostrygowa, Oświęcimska, Otorowska, Owocowa, Paderewskiego Ignacego, Pagórek, Pakoska, Palińskiego Piotra, Palisandrowa, Palmowa, Pałubickiego Rajmunda, Pałucka, Papiernicza, Paprocia, Papuzia, Parkowa, Partyzantów, Pasieczna, Patrolowa, Pawia, Pawła z Łęczycy, Pelikanowa, Pelplińska, Perkozowa, Perłowa, Pestalozziego Jana, Piaski, Piastowa, Piastowski Pl., Piaśnicka, Piechockiego Jana (Doktora Jana Piechockiego), Pieczarkowa, Piekary, Pielęgniarska, Pienińska, Piękna, Pijarów, Pilicka, Pilska, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Pińczowska, Pionierów, Piotrowskiego Maksymiliana, Piórka Władysława, Piskorzowa, Piwna, Piwnika-Ponurego Jana, Planktonowa, Planty, Planu 6-Letniego Al., Plater Emilii, Platynowa, Plażowa, Plątnowska, Plonowa, Płociowa, Płocka, Płońska, Płowiecka, Pochyła, Pocztowa, Pod Blankami, Pod Borem, Pod Reglami, Pod Skarpą, Podchorążych, Podgórna, Podgórze, Podhalańska, Podkowa, Podleśna, Podłużna, Podmiejska, Podmokła, Podniebna, Podnóże, Podolska, Podwale, Pogodna, Pokładowa, Polanicka, Polanka, Polarna, Polna, Połczyńska, Pomorska, Poniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego), Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki), Poprzeczna, Porazińskiej Janiny, Portowa, Porzeczkowa, Posłusznego Leona, Potockiego Bronisława, Potulicka, Powalisza Józefa, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawy, Powstańców Wielkopolskich Al., Poziomkowa, Poznańska, Poznański Pl., Półwiejska, Prądocińska, Prądy, Prejsa Juliana, Produkcyjna, Promenada, Prosta, Prusa Bolesława, Pruszkowska, Przechowska, Przedwiośnie, Przejazd, Przejście, Przełomowa, Przemyska, Przemysłowa, Przepiórcza, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przesmyckiego Zenona, Przewoźników, Przodowników Pracy, Przy Bóżnicy, Przy Tartaku, Przy Zamczysku, Przyczółek, Przyjaciół, Przyjazna, Przyleśna, Przyłubska, Przyrzecze, Przystaniowa, Pstrągowa, Pszczelna, Pszczyńska, Pszeniczna, Ptasia, Pucka, Pułaskiego Kazimierza, Pusta, Puszczykowa, Racjonalizatorów, Racławicka, Radomska, Radosna, Radziejowska, Rajdowa, Rajska, Rakietowa, Rakowa, Rataja Macieja, Redłowska, Regatowa, Reja Mikołaja, Rejewskiego Mariana, Rejtana Tadeusza, Rekinowa, Rekreacyjna, Relaksowa, Rodzinna, Roentgena Wilhelma, Rogali Wincentego, Rogalińska, Roja Wojciecha, Rolna, Romanowskiej Izabeli (Doktor Izabeli Romanowskiej), Roweckiego-Grota Stefana (Generała Stefana Roweckiego-Grota), Rozłogi, Roztoczańska, Równa, Różana, Rubinowa, Ruczaj, Rudzikowa, Rumiankowa, Rumińskiego Bolesława, Rupienica, Rupniewskiego Jerzego, Rybaki, Rycerska, Rydzowa, Rymarska, Rynarzewska, Rynek, Rynkowska, Ryńskiego Mikołaja, Rypińska, Rysia, Rytelska, Rzepakowa, Rzeszowska, Rzeźniackiego Wojciecha, Sabały, Sadowa, Sadowskiego Stanisława, Salezjańska, Sambora, Samotna, Sanatoryjna, Sandaczowa, Sandomierska, Sanocka, Saperów, Sardynkowa, Sarnia, Sasankowa, Saska, Sazanowa, Sądecka, Schulza Józefa (Księdza Józefa Schulza), Seminaryjna, Serbska, Serocka, Sępia, Sępoleńska, Sicieńska, Sieciowa, Siedlecka, Sielanka, Sielska, Siemaszkowej Wandy, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sieroca, Sierpowa, Siewna, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Siodłowa, Skalarowa, Skarbiewska, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skarszewska, Skarżyńskiego Stanisława, Skorupki Ignacego (Księdza Ignacego Skorupki), Skośna, Skowronków, Skrajna, Skromna, Skwarna, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słupskich, Smętna, Smętowska, Smoleńska, Smukalska, Sobieskiego Jana III, Sobieszewska, Sochaczewska, Sokola, Sokołów Bydgoskich, Solna, Solskiego Ludwika, Sopocka, Sosnowa, Sosnowskiego Ludwika, Sowia, Sowińskiego Józefa, Spacerowa, Spadochroniarzy, Spadzista, Spiżowa, Spławikowa, Spokojna, Sporna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Stabrowskiej Haliny, Staffa Leopolda, Stalowa, Stamma Feliksa, Starogardzka, Staroszkolna, Startowa, Stary Port, Stary Rynek Rynek, Staszewskiego Wojciecha, Staszica Stanisława, Stawowa, Stefańskiego Walerego, Stolarska, Streicha Stanisława (Księdza Stanisława Streicha), Stroma, Strumykowa, Strusia, Strzegowska, Strzelecka, Strzeleckiego Pawła Edmunda, Studzienna, Stwosza Wita, Styki Jana, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Sudecka, Sujkowskiego Bogusława, Sułkowskiego Józefa, Sumowa, Suwalska, Swarzewska, Swobodna, Sybiraków, Sychty Bernarda (Księdza Bernarda Sychty), Sygnałowa, Syrokomli Władysława, Szafirowa, Szajnochy Karola, Szamarzewskiego Augustyna (Księdza Augustyna Szamarzewskiego), Szancera Jana Marcina, Szara, Szarych Szeregów, Szczawnicka, Szczecińska, Szczęśliwa, Szczupakowa, Szczygla, Szczytowa, Szelburg-Zarembiny Ewy, Szkolna, Szlakowa, Szmaragdowa, Szpakowa, Szpęgawska, Szpitalna, Sztormowa, Sztumska, Szubińska, Szumana Henryka (Księdza Henryka Szumana), Szuwarowa, Szwalbego Andrzeja, Szwedzka, Szwoleżerów, Szybowcowa, Szydzika Józefa (Księdza Józefa Szydzika), Szymanowskiego Karola, Szymborska, Szyperska, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego), Śląska, Ślesińska, Ślusarska, Śluzowa, Śniadeckich Jana i Jędrzeja, Śniegowa, Śnieżna, Średnia, Średzka, Świdnicka, Świecka, Świekatowska, Świerkowa, Świetlicowa, Świętego Antoniego z Padwy, Świętego Floriana, Świętej Trójcy, Świętojańska, Świętokrzyska, Świętopełka, Taczaka Stanisława (Generała Stanisława Taczaka), Tałdykina Iwana (Pułkownika Iwana Tałdykina), Tańskich, Targowisko, Tarnowska, Tatarakowa, Taterników, Tatrzańska, Tczewska, Teatralny Pl., Techników, Terasy, Terespolska, Teski Jana, Tęczowa, Thommee Wiktora (Generała Wiktora Thommee), Topazowa, Topolowa, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Traktorzystów, Tranowa, Transportowa, Traugutta Romualda, Trawnik, Trentowskiego Bronisława, Trieblera Piotra, Trociowa, Truskawkowa, Trybunalska, Tryszczyńska, Trzcinowa, Trzeciewiecka, Tucholska, Tuchołkowej Stefanii, Tukanowa, Tulipanowa, Tuńczykowa, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twardzickiego Józefa, Tychoniewicza Stanisława, Ugory, Ujejskiego Kornela, Uklejowa, Ułańska, Unii Lubelskiej, Unisławska, Urocza, Urodzajna, Uskok, Ustronie, Ustrzycka, Uznamska, Walecznych, Waleniowa, Wałbrzyska, Wałdowska, Wały Jagiellońskie, Wańkowicza Melchiora, Wardyńskiego Bartłomieja, Warmińskiego Emila (Doktora Emila Warmińskiego), Warneńczyka Władysława, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Wawrzyniaka Piotra (Księdza Piotra Wawrzyniaka), Wąbrzeska, Wągrowiecka, Wąska, Wąwelska, Wczasowa, Wdzydzka, Wejherowska, Wełniany Rynek Rynek, Wesoła, Weteranów, Weyssenhoffa Józefa Pl., Wędkarska, Węgierska, Węgorzowa, Wiatrakowa, Wichrowa, Widok, Wiejska, Wielicza Mieczysława, Wielorybia, Wieluńska, Wieniawskiego Henryka, Wierzbickiego Melchiora, Wierzbowa, Wierzejewskiego Jana, Wieśniacza, Wiewiórcza, Więcborska, Więcierzowa, Wiklinowa, Wilcza, Wileńska, Wincentego Pola, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wioślarska, Wiszniewskiego Piotra, Wiślana, Wiśniowa, Witebska, Witeckiego Franciszka, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Witosa Wincentego Park, Witosławy, Władysława IV, Włościańska, Wodna, Wojciechowskiego Jakuba, Wojska Polskiego, Wolińska, Wolna, Wolności Pl., Woskowa, Wrocławska, Wronia, Wróblewskiego Waleriana, Wróblowa, Wrzesińska, Wrzosowa, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Wybranowskiego Łukasza, Wybudowanie, Wycieczkowa, Wyczółkowskiego Leona, Wydmy, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Wyrzyska, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyspowa, Wyszogrodzka, Wyszyńskiego Stefana Al. (Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Wyścigowa, Wyzwolenia, Zachodnia, Zacisze, Zagłoby Jana Onufrego, Zajęcza, Zakątek, Zakładowa, Zakole, Zakopiańska, Zaleskiego Bohdana, Zamczysko, Zamknięta, Zamoyskiego Jana, Zana Tomasza, Zapłotek, Zapolskiej Gabrieli, Zaruskiego Mariusza, Zasobna, Zaświat, Zatokowa, Zaułek, Zawodzie, Zbożowy Rynek Rynek, Zbójnicka, Zbrachlińska, Zdrojowa, Zdrowotna, Zduny, Zelwerowicza Aleksandra, Zgorzelecka, Zielona, Zielonogórska, Ziemska, Ziębia, Zimna, Zimorodkowa, Złota, Złotowska, Zofińska, Zurna Edwarda, Zwierzyniecka, Zygmunta Augusta, Źródlana, Żabia, Żeglarska, Żemojtela Władysława, Żeromskiego Stefana, Żmudzka, Żnińska, Żniwna, Żółkiewskiego Stanisława, Żółwińska, Żubrowa, Żuławy, Żupy, Żurawia, Żurawinowa, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia, Żywiecka, Żyzna

Bydgoszcz - mapa

Bydgoszcz kod pocztowy

85-004, 85-005, 85-006, 85-007, 85-008, 85-009, 85-010, 85-011, 85-012, 85-013, 85-014, 85-015, 85-016, 85-018, 85-021, 85-022, 85-023, 85-024, 85-026, 85-027, 85-028, 85-029, 85-030, 85-031, 85-032, 85-033, 85-034, 85-035, 85-036, 85-037, 85-038, 85-039, 85-040, 85-041, 85-042, 85-043, 85-044, 85-045, 85-046, 85-047, 85-048, 85-049, 85-050, 85-051, 85-052, 85-053, 85-054, 85-055, 85-056, 85-057, 85-058, 85-059, 85-060, 85-061, 85-062, 85-063, 85-064, 85-065, 85-066, 85-067, 85-068, 85-069, 85-070, 85-071, 85-072, 85-073, 85-074, 85-075, 85-077, 85-078, 85-079, 85-080, 85-081, 85-082, 85-083, 85-084, 85-085, 85-087, 85-088, 85-089, 85-090, 85-091, 85-092, 85-093, 85-094, 85-095, 85-096, 85-097, 85-098, 85-100, 85-101, 85-102, 85-103, 85-104, 85-105, 85-106, 85-109, 85-110, 85-111, 85-112, 85-113, 85-115, 85-116, 85-117, 85-118, 85-119, 85-120, 85-121, 85-122, 85-124, 85-125, 85-126, 85-127, 85-129, 85-130, 85-131, 85-132, 85-133, 85-134, 85-135, 85-136, 85-137, 85-138, 85-139, 85-140, 85-141, 85-142, 85-143, 85-144, 85-145, 85-146, 85-147, 85-148, 85-149, 85-150, 85-151, 85-152, 85-153, 85-154, 85-155, 85-156, 85-157, 85-158, 85-159, 85-160, 85-161, 85-162, 85-163, 85-164, 85-165, 85-166, 85-167, 85-168, 85-170, 85-171, 85-172, 85-174, 85-176, 85-177, 85-178, 85-179, 85-181, 85-182, 85-183, 85-184, 85-185, 85-188, 85-189, 85-200, 85-201, 85-203, 85-205, 85-206, 85-207, 85-208, 85-209, 85-210, 85-211, 85-212, 85-213, 85-214, 85-215, 85-216, 85-217, 85-218, 85-219, 85-220, 85-222, 85-223, 85-224, 85-225, 85-226, 85-227, 85-228, 85-229, 85-230, 85-231, 85-232, 85-233, 85-234, 85-235, 85-236, 85-237, 85-238, 85-239, 85-240, 85-241, 85-301, 85-302, 85-303, 85-304, 85-305, 85-306, 85-307, 85-308, 85-309, 85-310, 85-312, 85-313, 85-314, 85-315, 85-316, 85-317, 85-318, 85-319, 85-320, 85-321, 85-322, 85-323, 85-324, 85-325, 85-326, 85-327, 85-328, 85-329, 85-330, 85-331, 85-332, 85-333, 85-334, 85-335, 85-336, 85-337, 85-338, 85-339, 85-340, 85-341, 85-342, 85-343, 85-344, 85-345, 85-346, 85-347, 85-348, 85-349, 85-350, 85-351, 85-352, 85-353, 85-354, 85-355, 85-356, 85-357, 85-358, 85-359, 85-360, 85-361, 85-362, 85-363, 85-364, 85-365, 85-366, 85-367, 85-368, 85-369, 85-370, 85-371, 85-372, 85-373, 85-374, 85-375, 85-376, 85-377, 85-378, 85-379, 85-380, 85-381, 85-382, 85-383, 85-384, 85-385, 85-386, 85-387, 85-388, 85-389, 85-390, 85-391, 85-392, 85-401, 85-402, 85-403, 85-404, 85-405, 85-406, 85-407, 85-408, 85-409, 85-410, 85-411, 85-412, 85-413, 85-414, 85-415, 85-416, 85-417, 85-418, 85-419, 85-420, 85-421, 85-422, 85-423, 85-424, 85-425, 85-426, 85-427, 85-428, 85-429, 85-430, 85-431, 85-432, 85-433, 85-434, 85-435, 85-436, 85-437, 85-438, 85-439, 85-440, 85-441, 85-444, 85-445, 85-446, 85-447, 85-448, 85-449, 85-450, 85-451, 85-452, 85-453, 85-454, 85-455, 85-456, 85-457, 85-458, 85-459, 85-460, 85-461, 85-462, 85-463, 85-464, 85-465, 85-466, 85-467, 85-468, 85-469, 85-470, 85-471, 85-472, 85-473, 85-474, 85-475, 85-476, 85-477, 85-478, 85-479, 85-480, 85-481, 85-482, 85-483, 85-485, 85-501, 85-502, 85-503, 85-504, 85-505, 85-506, 85-507, 85-509, 85-510, 85-513, 85-514, 85-515, 85-516, 85-517, 85-518, 85-519, 85-520, 85-521, 85-522, 85-523, 85-524, 85-525, 85-526, 85-527, 85-528, 85-529, 85-530, 85-531, 85-532, 85-533, 85-534, 85-535, 85-536, 85-539, 85-540, 85-541, 85-542, 85-543, 85-544, 85-545, 85-546, 85-547, 85-548, 85-549, 85-550, 85-551, 85-552, 85-553, 85-554, 85-555, 85-556, 85-557, 85-558, 85-560, 85-561, 85-563, 85-564, 85-565, 85-566, 85-567, 85-568, 85-569, 85-601, 85-602, 85-603, 85-604, 85-605, 85-606, 85-614, 85-615, 85-616, 85-617, 85-619, 85-620, 85-621, 85-622, 85-624, 85-625, 85-626, 85-627, 85-628, 85-630, 85-631, 85-632, 85-634, 85-635, 85-636, 85-637, 85-638, 85-641, 85-642, 85-643, 85-644, 85-645, 85-646, 85-647, 85-650, 85-651, 85-652, 85-654, 85-655, 85-656, 85-657, 85-658, 85-659, 85-660, 85-661, 85-664, 85-665, 85-666, 85-667, 85-668, 85-669, 85-670, 85-671, 85-674, 85-675, 85-676, 85-677, 85-680, 85-681, 85-684, 85-685, 85-686, 85-687, 85-689, 85-701, 85-703, 85-704, 85-706, 85-707, 85-708, 85-709, 85-710, 85-711, 85-712, 85-713, 85-714, 85-715, 85-717, 85-719, 85-720, 85-722, 85-726, 85-727, 85-728, 85-729, 85-730, 85-731, 85-733, 85-734, 85-735, 85-736, 85-737, 85-738, 85-739, 85-740, 85-741, 85-742, 85-744, 85-746, 85-748, 85-749, 85-750, 85-751, 85-752, 85-753, 85-756, 85-757, 85-758, 85-759, 85-764, 85-765, 85-766, 85-767, 85-768, 85-769, 85-770, 85-771, 85-772, 85-773, 85-774, 85-775, 85-776, 85-777, 85-778, 85-779, 85-780, 85-782, 85-787, 85-788, 85-790, 85-791, 85-792, 85-793, 85-794, 85-795, 85-796, 85-800, 85-801, 85-803, 85-804, 85-805, 85-806, 85-807, 85-808, 85-809, 85-811, 85-812, 85-813, 85-814, 85-817, 85-818, 85-819, 85-820, 85-821, 85-822, 85-823, 85-824, 85-825, 85-826, 85-827, 85-828, 85-829, 85-830, 85-831, 85-832, 85-833, 85-834, 85-835, 85-836, 85-837, 85-838, 85-839, 85-840, 85-841, 85-843, 85-844, 85-845, 85-846, 85-847, 85-850, 85-851, 85-852, 85-853, 85-854, 85-855, 85-856, 85-858, 85-859, 85-860, 85-861, 85-862, 85-863, 85-864, 85-865, 85-866, 85-867, 85-868, 85-869, 85-870, 85-871, 85-872, 85-873, 85-874, 85-875, 85-876, 85-877, 85-879, 85-880, 85-881, 85-882, 85-883, 85-884, 85-885, 85-886, 85-888, 85-889, 85-890, 85-891, 85-892, 85-893, 85-894

Bydgoszcz - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

85-700 CL Oddział Regionalny w Bydgoszczy - Bydgoszcz, Gajowa 99
85-700 CL Oddział Terenowy w Bydgoszczy - Bydgoszcz, Gajowa 99
85-001 CP Oddział Rejonowy w Bydgoszczy - Bydgoszcz, Jagiellońska 6
85-940 CR Oddział Regionalny w Bydgoszczy - Bydgoszcz, Bernardyńska 15

Bydgoszcz - placówki Poczty Polskiej

85-455 Agencja Pocztowa Bydgoszcz - Bydgoszcz, Kolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego) 46
85-242 Agencja Pocztowa Bydgoszcz - Bydgoszcz, Kossaka Juliusza 48
85-857 Agencja Pocztowa Bydgoszcz - Bydgoszcz, Ogrody 15
85-001 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Bernardyńska 15
85-001 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Fordońska 141
85-001 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Grudziądzka 9/15
85-001 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Jana Pawła II Al. 158
85-001 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Kruszwicka 1
85-796 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Rejewskiego Mariana 3
85-817 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Toruńska 101
85-796 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 11 - Bydgoszcz, Kaliskiego Sylwestra Al. (Profesora Sylwestra Kaliskiego) 7
85-537 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 2 - Bydgoszcz, Drzycimska 7
85-323 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 21 - Bydgoszcz, Wysoka 36
85-092 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 23 - Bydgoszcz, Curie-Skłodowskiej Marii 26
85-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bydgoszcz 46 - Bydgoszcz, Maciaszka Jana 115
85-001 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 1 - Bydgoszcz, Jagiellońska 6
85-810 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 10 - Bydgoszcz, Wojska Polskiego 23
85-796 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 11 - Bydgoszcz, Rupniewskiego Jerzego 13
85-202 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 12 - Bydgoszcz, Świętej Trójcy 33
85-613 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 13 - Bydgoszcz, Sułkowskiego Józefa 50
85-114 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 14 - Bydgoszcz, Karpacka 31
85-915 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 15 - Bydgoszcz, Gdańska 140
85-816 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 16 - Bydgoszcz, Świetlicowa 9
85-017 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 17 - Bydgoszcz, Warszawska 2
85-311 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 18 - Bydgoszcz, Nakielska 81
85-799 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 19 - Bydgoszcz, Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 4
85-002 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 2 - Bydgoszcz, Zygmunta Augusta 3a
85-020 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 20 - Bydgoszcz, Konarskiego Stanisława (Księdza Stanisława Konarskiego) 1/3
85-321 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 21 - Bydgoszcz, Broniewskiego Władysława 8
85-790 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 22 - Bydgoszcz, Bydgoska 40
85-099 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 23 - Bydgoszcz, Curie-Skłodowskiej Marii 38b
85-123 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 24 - Bydgoszcz, Brzozowa 37
85-849 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 26 - Bydgoszcz, Magnuszewska 6
85-700 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 27 - Bydgoszcz, Połczyńska 3
85-788 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 28 - Bydgoszcz, Wyzwolenia 93a
85-808 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 29 - Bydgoszcz, Białogardzka 27
85-003 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 3 - Bydgoszcz, Gdańska 58
85-857 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 31 - Bydgoszcz, Grzymały-Siedleckiego Adama 28
85-797 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 32 - Bydgoszcz, Gierczak Emilii (Podporucznik Emilii Gierczak) 13
85-443 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 33 - Bydgoszcz, Ołowiana 4
85-739 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 34 - Bydgoszcz, Kijowska 37/39
85-128 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 35 - Bydgoszcz, Wały Jagiellońskie 4
85-169 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 37 - Bydgoszcz, Przyrzecze 7/15
85-198 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 38 - Bydgoszcz, Świętojańska 18
85-124 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 39 - Bydgoszcz, Konopnickiej Marii 30
85-204 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 4 - Bydgoszcz, Grunwaldzka 30
85-738 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 40 - Bydgoszcz, Szajnochy Karola 2
85-242 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 41 - Bydgoszcz, Kcyńska 44
85-858 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 43 - Bydgoszcz, Przyjazna 13
85-792 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 44 - Bydgoszcz, Szancera Jana Marcina 1
85-802 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 45 - Bydgoszcz, Sandomierska 20
85-395 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 46 - Bydgoszcz, Nakielska 158
85-455 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 47 - Bydgoszcz, Wielorybia 103
85-798 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 48 - Bydgoszcz, Skarżyńskiego Stanisława 7a
85-195 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 5 - Bydgoszcz, Dąbrowskiego Jana Henryka (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego) 2
85-406 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 6 - Bydgoszcz, Grunwaldzka 154
85-508 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 8 - Bydgoszcz, Żeglarska 131
85-609 Urząd Pocztowy Bydgoszcz 9 - Bydgoszcz, Chodkiewicza Jana Karola 50