województwo śląskie
miasto na prawach powiatu
Tablice rejestracyjne: SB
Liczba kodów pocztowych: 10 - Bielsko-Biała kod pocztowy
Liczba podmiotów posiadających własny kod pocztowy: 1
Liczba placówek Poczty Polskiej: 33
Liczba jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej: 2

Bielsko-Biała - ulice

1 Maja, 11 Listopada, 13 Zakrętów, 3 Maja, Admiralska, Agawy, Agrestowa, Agronomówka, Akacjowa, Akademicka, Akademii Umiejętności, Aktorów, Alabastrowa, Albatrosów, Alberti Kazimiery, Aleksandrowicka, Altanowa, Ambrożego Karola, Ametystowa, Andersa Władysława Al. (Generała Władysława Andersa), Andersena Jana Christiana, Andrychowska, Antenowa, Antyczna, Anyżowa, Architektów, Argentyna, Armii Krajowej Al., Armii Ludowej, Asnyka Adama, Astronomów, Astrów, Augustowska, Azaliowa, Babiego Lata, Babiogórska, Bacówka, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bagażowa, Bagienna, Bajki, Bakaliowa, Balladyny, Bałtycka, Bardowskiego Piotra, Barkowska, Barlickiego Norberta, Barska, Bartnicza, Barwna, Basztowa, Batorego Stefana, Bazaltowa, Bazarowa, Bażantów, Bednarska, Begonii, Bema Józefa (Generała Józefa Bema), Berestecka, Beskidzka, Bestwińska, Biblioteczna, Biedronki, Biegunowa, Bieńka Ignacego, Bierna, Biwakowa, Bliska, Bliźniacza, Blokowa, Bluszczowa, Błatnia, Bławatków, Błękitna, Błońska, Błotna, Bobka Pawła, Boboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli), Bobowa, Bobrowa, Bobrowskiego Stefana, Bociania, Boczna, Bogusławskiego Wojciecha, Bohaterów Getta, Bohaterów Monte Cassino, Bohaterów Warszawy, Bohaterów Westerplatte, Bojki Jakuba, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bora-Komorowskiego (Generała Bora-Komorowskiego), Borowa, Borowików, Borsucza, Boryczki Henryka (Kapitana Henryka Boryczki), Bosmańska, Botaniczna, Bożka Józefa, Bracka, Braka Józefa, Braterska, Bratków, Brodzińskiego Kazimierza, Broniewskiego Władysława, Browarna, Brzechwy Jana, Brzoskwiniowa, Brzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski), Budowlanych, Budrysów, Bukietowa, Bukowa, Bunscha Adama, Bursztynowa, Burzliwa, Bystra, Bystrzańska, Bzowa, Cała, Cechowa, Cedrowa, Cegielniana, Celna, Celtycka, Centralna, Ceramiczna, Chabrowa, Chałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego), Chełmońskiego Józefa, Chełmska, Chemików, Chlebowa, Chłodna, Chłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego), Chłopska, Chmielna, Chmurna, Chochołowska, Chocimska, Chopina Fryderyka, Chrobrego Bolesława Pl., Chryzantemowa, Ciasna, Cicha, Cienista, Ciesielska, Cieszyńska, Cieśli Władysława, Cisowa, Ciżemki, Cmentarna, Cuberniok, Curie Skłodowskiej Marii, Cybernetyków, Cybulskiego Zbigniewa, Cygańska, Cygański Las, Cyniarska, Cynkowa, Cyprysowa, Czajek, Czajkowskiego Piotra, Czapli, Czarna, Czarnieckiego Stefana, Czecha Bronisława, Czechowa Antoniego, Czechowicka, Czecza Mariana, Czeladnicza, Czeremchowa, Czereśniowa, Czerwona, Czołgistów, Czorsztyńska, Czujna, Czupel, Czwartaków, Czysta, Czyżyków, Daleka, Daliowa, Damrota Konstantego, Danielowa, Danusi, Darniowa, Daszyńskiego Ignacego, Dawna, Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka), Dąbrowskiego Jarosława, Dąbrowskiej Marii, Dekerta Jana, Dembowskiego Edwarda, Dereniowa, Derkaczy, Deszczowa, Dębowa, Dębowiec, Dębowiec Schr., Diamentowa, Długa, Długosza Jana, Dmowskiego Romana, Dniestrzańska, Do Lasu, Do Niwki, Dobra, Dojazdowa, Dolinowa, Doliny Miętusiej, Dolna, Dolnośląska, Domeyki Ignacego, Dożynkowa, Dragonów, Drewniana, Drobna, Drobniewicza Zygmunta, Drohobycka, Drozdów, Drukarzy, Drużyny, Drzymały Michała, Dubois Stanisława, Dumki, Dumna, Dunikowskiego Xawerego, Dusznicka, Dworcowa, Dworkowa, Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Dymarek, Dywizji Kościuszkowskiej, Działkowców, Działowa, Dziewanny, Dzięciołów, Dzwonkowa, Ekologiczna, Elektryków, Energetyków, Esperanto Pl., Fabryczna, Fabryczny Pl., Falista, Fałata Juliana, Filarowa, Filatelistów, Filomatów, Filona, Finałowa, Fiołków, Fizyków, Fizylierów, Folwarczna, Francuska, Fredry Aleksandra, Fregaty, Frycza Modrzewskiego Andrzeja, Gagarina Jurija, Gajowa, Galicy Andrzeja (Generała Andrzeja Galicy), Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Garibaldiego Giuseppe, Garncarska, Gazownicza, Gdańska, Gerberów, Gerwazego, Gęsia, Gierymskich (Braci Gierymskich), Giewont, Gilów, Glasnera Jakuba, Glebowa, Gliwicka, Gładka, Głęboka, Głogowska, Głośna, Głowackiego Bartosza, Głucha, Gminna, Goleszowska, Gołębia, Gorczańska, Gorkiego Maksyma, Goryczkowa, Gościnna, Gotycka, Goździków, Góralska, Górna, Górnicza, Górnośląska, Górska, Grabowa, Grabowskiego Jana, Graniczna, Grawerska, Grażyny, Grażyńskiego Michała, Grenady, Groblowa, Grochowa, Grodeckiego Wacława, Grodowa, Grodzka, Grondysa Janisława, Groniczek, Groszkowa, Grota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego), Grotowa, Grottgera Artura, Gruntowa, Grunwaldzka, Gruszowa, Grzybowa, Gwardzistów, Gwarków, Gwiezdna, Hajduczka, Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera), Halna, Hałcnowska, Handlowa, Hanki, Harcerska, Harfowa, Harnasiów, Hebanowa, Helska, Hetmańska, Hiacyntów, Hodowców, Horeszków, Hoża, Hufcowa, Husarska, Hutnicza, I Armii Wojska Polskiego, I Dywizji Pancernej, Iglasta, Ikara, Inwalidów, Inżynierska, Irysów, Jabłeczna, Jachtowa, Jagiełły Władysława, Jagienki, Jaglana, Jagodowa, Jakubowskiego Bronisława (Księdza Bronisława Jakubowskiego), Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jankiela, Janowicka, Jantarowa, Jaracza Stefana, Jarzębinowa, Jasińskiego Jakuba, Jaskółcza, Jaskrowa, Jasna, Jasna Rola, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jaworzańska, Jazowa, Jedności, Jedwabnicza, Jeleniowa, Jemiołowa, Jesienna, Jesionowa, Jeździecka, Jeża Teodora Tomasza, Jeżynowa, Jęczmienna, Jodłowa, Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana), Jowisza, Juhasów, Junacka, Juranda, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńców, Kadłubka Wincentego, Kaktusowa, Kaletnicza, Kalinowa, Kaliska, Kameliowa, Kamieniarzy, Kamienicka, Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Kamienna, Kamińskiego Franciszka, Kaperska, Kapitańska, Karbowa, Karłowicza Mieczysława, Karowa, Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Kaskadowa, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Kaszyska, Katowicka, Kazimierza Wielkiego, Kącik, Kąkolowa, Kąpielowa, Kępna, Kiepury Jana, Kiernika Władysława, Kierowa, Kijowska, Kilińskiego Jana, Kirasjerów, Klasyków, Klonowa, Klubowa, Kłosowa, Kmicica, Kminkowa, Kochanowskiego Jana, Kokosowa, Kolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego), Kolberga Oskara, Kolejowa, Kolibrów, Kolista, Kolonia, Kolorowa, Kolumnowa, Kołłątaja Hugona, Kołodziejska, Komandorska, Kominiarska, Komorowicka, Konarowa, Konarskiego Stanisława, Konfederatów Barskich, Koniczynki, Konna, Konopnickiej Marii, Konwaliowa, Konwojowa, Koperkowa, Kopernika Mikołaja, Kopytko, Korabia, Koralowa, Korczaka Janusza, Kormoranów, Korna Karola, Korzenna, Kosmiczna, Kossak-Szczuckiej Zofii, Kossaka Juliusza, Kosynierów, Koszykowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kotlarska, Kowalska, Kozia, Kozielska, Krakowska, Krakusa, Krańcowa, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Krasnoludków, Krausa Karola, Krecia, Kresowa, Kręta, Krogulcza, Krokusowa, Kromparecka, Krowoderska, Królewska, Krótka, Krucza, Kryniczna, Kryształowa, Krzemienna, Krzemionki, Krzywa, Krzywoń Anieli, Krzyżowa, Książęca, Księcia Przemysława, Księcia Witolda, Księży Las, Księżycowa, Kubika Jana, Kujawska, Kukułek, Kunickiego Aleksandra (Kapitana Aleksandra Kunickiego), Kupiecka, Kurkowa, Kusia Jana (Księdza Jana Kusia), Kustosza, Kustronia Józefa, Kustronia Józefa (Generała Józefa Kustronia), Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby), Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Kwietna, Kwietniowa, Lajkonika, Langiewicza Mariana, Lansjerów, Laskowa, Latinika Franciszka (Generała Franciszka Latinika), Laurowa, Laury, Lawendowa, Lechicka, Legionów, Legnicka, Lekarska, Lelewela Joachima, Lenartowicza Teofila, Lermontowa Michaiła, Leszczyńska, Leszka Czarnego, Leśmiana Bolesława, Leśna, Leśników, Letnia, Liliowa, Limbowa, Lipnicka, Lipowa, Lisia, Listopadowa, Liściasta, Lniana, Lodowa, Lompy Józefa, Londzina Józefa (Księdza Józefa Londzina), Lotnicza, Lubelska, Lubertowicza Zygmunta, Lubiana, Ludowa, Lutra Marcina Pl., Lwowska, Łabędzia, Ładna, Łagodna, Łamana, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Łęgowa, Łosiowa, Łowiecka, Łubinowa, Łuczników, Łukasiewicza Ignacego, Łukasińskiego Waleriana, Łukowa, Łupkowa, Łyska Jana (Porucznika Jana Łyska), Macierzanki, Macierzy Szkolnej, Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka), Magnolii, Mahoniowa, Majakowskiego Włodzimierza, Majora Hubala, Majowa, Maków, Malczewskiego Jacka, Malinowa, Malowany Dworek, Malwowa, Mała, Małej Straconki, Małkowskiego Andrzeja, Małopolska, Margaretek, Marglowa, Marszałka Lechosława, Marynarska, Marysieńki, Marzanny, Marzeń, Maślaków, Matecznik, Matejki Jana, Matowa, Maturzystów, Matusiaka Klemensa, Mazańcowicka, Mazowiecka, Mazurska, Mechaników, Metalowców, Mglista, Miarki Karola, Michałowicza Mieczysława (Profesora Mieczysława Michałowicza), Mickiewicza Adama, Mickiewicza Adama Pl., Miedziana, Miejska, Mielnickiego Stanisława, Miernicza, Mieszka I, Międzyrzecka, Miętowa, Mikołajczyka Stanisława, Milusińskich, Miła, Miłosna, Miodowa, Mireckiego Józefa, Mistrzowska, Młodej Polski, Młodości, Młodzieżowa, Młynówka, Młyńska, Modra, Modrzejewskiej Heleny, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki Stanisława, Montażowa, Monterska, Morelowa, Morska, Morskie Oko, Mostowa, Motyli, Mroczna, Muchomorów, Murarzy, Muszlowa, Muzealna, Muzyczna, Mysia, Myśliwska, Na Fermie, Na Stawach, Nad Jarem, Nad Niprem, Nad Potokiem, Nad Słonicą, Nadbrzeżna, Nagietek, Najświętszej Marii Panny Królowej Polski, Napędowa, Narciarska, Narcyzów, Nasienna, Nasypowa, Nehrebeckiego Władysława, Niemcewicza Juliana Ursyna, Niemczyka Józefa Pl., Niepodległości, Niezapominajek, Nikla Antoniego, Niska, Niwna, Nizinna, Norwida Cypriana Kamila, Nowa, Nowiny, Nowy Świat, Obca, Obfita, Ochota, Odrowąża Jacka, Odrzańska, Odysei, Ogrodników, Ogrodowa, Ojcowska, Okopowa, Okręgowa, Okrętowa, Okrężna, Okrzei Stefana, Oksywska, Okulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego), Oleandrów, Olecka, Olimpijska, Oliwkowa, Olszowa, Olszówka, Olszynowa, Opalowa, Opatrzności Bożej Pl., Opłotek, Opolska, Opolskiego Mateusza (Księdza Mateusza Opolskiego), Orawska, Orchidei, Orkana Władysława, Orla, Orna, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Osadnicza, Osiedlowa, Osterwy Juliusza, Ostowa, Osuchowskiego Antoniego, Oświęcimska, Otwarta, Owcza, Owocowa, Owsiana, Paderewskiego Ignacego Jana, Palenica, Palmowa, Pankiewicza Józefa, Papierowa, Paproci, Parkowa, Partyzantów, Pasażerska, Pasieczna, Pasterska, Pawia, Pedagogiczna, Perłowa, Petra Michala Bohuna, Piaskowa, Piastowska, Piastów Śląskich, Piechurów, Pieczarkowa, Piekarska, Piekiełko, Pienińska, Pierwiosnków, Piesza, Pietrzykowskiego Tadeusza, Pięciu Stawów, Piękna, Pikowa, Pileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego), Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego), Piołunowa, Piotrkowska, Piracka, Pisarska, Piwna, Piwonii, Piwowarska, Plastyków, Plater Emilii, Pliszek, Płaska, Pocztowa, Pod Dębem, Pod Grodziskiem, Pod Kasztanem, Pod Stokiem, Podchorążych, Podcienie, Podgórna, Podgórze, Podhajecka, Podhalańska, Podleśna, Podwale, Pogodna, Pokoju, Pola Wincentego, Polarna, Poligonowa, Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Pomarańczowa, Pomorska, Ponętna, Poniatowskiego Józefa, Poprzeczna, Poranna, Porąbki, Portowa, Porzeczkowa, Potok, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Północna, Praska, Prądnicza, Produkcyjna, Promienna, Prosta, Próchnika Adama, Prusa Bolesława, Przebiśniegów, Przechód, Przechód Dworcowy, Przechód Schodowy, Przeciętna, Przedwiośnie, Przekop, Przelotna, Przełom, Przemysłowa, Przepiórek, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przesmyk, Przeździeckiego Wacława (Generała Wacława Przeździeckiego), Przędzalnicza, Przy Torach, Przybyły Wiktora, Przybyszewskiego Stanisława, Przyjaźni, Przyjemna, Przyległa, Pszczela, Pszenna, Ptasia, Pucka, Pułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego), Puszczyków, Radosna, Rafowa, Rajdowa, Rajska, Rakietowa, Rataja Macieja, Ratuszowa, Ratuszowy Pl., Regera Tadeusza, Reja Mikołaja, Rejsowa, Rejtana Tadeusza, Reksia, Relaksowa, Reniferów, Reymonta Władysława, Rezedowa, Robotnicza, Rodziewiczówny Marii, Rodzinna, Rolna, Romanowicza Tadeusza, Romantyczna, Romańska, Rondo, Roślinna, Roztoki, Równa, Równikowa, Różana, Rubinowa, Ruciana, Rudawka, Rumiankowa, Rusałki, Rybacka, Rybna, Rycerska, Rychlińskiego Tadeusza, Rydla Lucjana, Rynek, Rysia, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rześka, Rzeźnicza, Sabały, Sadowa, Samodzielna, Samotna, Saneczkowa, Saperów, Sarni Potok, Sarni Stok, Sarnia, Sasankowa, Saska, Sąsiedzka, Schodowa, Sejmowa, Sempołowskiej Stefanii, Senatorska, Serdeczna, Serenady, Sieciowa, Siedlecka, Sielanka, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Sienkiewicza Henryka, Sieradzka, Sieroszewskiego Wacława, Sierpowa, Siewna, Sikorek, Sikornik, Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego), Siostrzana, Sixta Teodora, Skalna, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), Skarpowa, Skarżyńskiego Stanisława, Skibowa, Skiby Pawła (Księdza Pawła Skiby), Składowa, Skoczowska, Skośna, Skowronków, Skrajna, Skromna, Skrzatów, Skrzydlewskiego Stanisława, Skwerowa, Słodka, Słomiana, Słoneczna, Słowackiego Juliusza, Słowiańska, Słowików, Słupska, Smocza, Smolki Franciszka Pl., Smolna, Smutna, Sobieskiego Jana III, Sodowa, Sokola, Sokolska, Solna, Solskiego Ludwika, Soplicy Jacka, Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego), Sosnowa, Sowia, Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego), Spacerowa, Spartakusa, Spiechowicza Mieczysława Boruty (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza), Spokojna, Sporna, Sportowa, Sportowców, Spółdzielców, Srebrna, Stacyjna, Staffa Leopolda, Stalmacha Pawła, Stalowa, Starej Baśni, Starobielska, Starostów Lipnickich, Startowa, Starzyńskiego Stefana, Staszica Stanisława, Staszki Adama, Stawowa, Stażystów, Stefanki, Sternicza, Stoczniowa, Stojałowskiego Stanisława (Księdza Stanisława Stojałowskiego), Stokrotek, Stolarska, Storczyków, Straconki, Strażacka, Stroma, Struga Andrzeja, Strumienna, Strzelecka, Stwosza Wita, Sucha, Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego), Suchy Potok, Sukiennicza, Sumpera Kazimierza, Suska, Suwalska, Swojska, Syreny, Syrokomli Władysława, Szafirowa, Szajtera Jana, Szałwii, Szara, Szarotki, Szarych Szeregów, Szczera, Szczęśliwa, Szczygłów, Szeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego), Szeroka, Szewczyk Małgorzaty (Siostry Małgorzaty Szewczyk), Szewska, Szklana, Szkolna, Szlachecka, Szlak, Szpaków, Sztabowa, Szwoleżerów, Szybowcowa, Szynszyli, Szyprów, Śląska, Śląskiej Jadwigi (Świętej Jadwigi Śląskiej), Śliska, Śnieżna, Średnia, Światopełka, Światowida, Świerkowa, Świetlista, Świętego Franciszka, Świętego Jana Chrzciciela, Świętego Mikołaja Pl., Świętego Pawła, Świętej Anny, Świętej Kingi, Świętej Trójcy, Świt, Świtezianki, Tadeusza, Taksówkarzy, Tańskiego Czesława, Targowa, Tarninowa, Tarnowska, Tartaczna, Taternicza, Tatrzańska, Teligi Leonida, Telimeny, Tenisowa, Terenowa, Tęczowa, Tkacka, Tkaczy, Tokarska, Topazowa, Topolowa, Toruńska, Towarowa, Towarzystwa Szkoły Ludowej, Trakcyjna, Traugutta Romualda, Trawiasta, Trzech Diamentów, Trzeciego Pułku Strzelców Podhalańskich, Trzmielów, Tulipanów, Turniowa, Turystyczna, Tuwima Juliana, Twarda, Twórcza, Tylna, Tymiankowa, Tysiąclecia, Uczniowska, Ujejskiego Kornela, Ukryta, Ułanów, Urocza, Uroczysko, Urodzajna, Urzędnicza, Ustronie, Wadowicka, Wajdeloty, Wakacyjna, Walecznych, Wał Szwedzki, Wałachowej, Wałowa, Wapienicka, Wapienna, Wapiennika Pawła, Warmińska, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Waszkowskiego Aleksandra, Wawelska, Wawrzyna, Wąska, Wczasowa, Wernyhory, Wesoła, Wędrowców, Wiązowa, Widok, Wiedeńska, Wiejska, Wielkopolska, Wierchowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiślana, Wiśniowa, Witosa Wincentego, Władysława IV, Władysława Łokietka, Włókiennicza, Wodna, Wojnara Franciszka, Wojska Polskiego Pl., Wojskiego, Wolności Pl., Wolska, Wołodyjowskiego Michała, Wołyńska, Woodrowa Wilsona Thomasa, Wróblowicka, Wrzosowa, Wschodnia, Wspaniała, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysłouchów Marii i Bolesława, Wysoka, Wyspiańskiego Stanisława, Wyzwolenia, Wyżynna, Wzgórze, Za Kuźnią, Zacisze, Zagajnik, Zagłoby, Zagórskiego Karola (Pułkownika Karola Zagórskiego), Zagrody, Zajazdowa, Zajączka Edwarda, Zajęcza, Zakątna, Zakładowa, Zakole, Zalotników, Zamknięta, Zamkowa, Zamoyskiego Jana (Hetmana Jana Zamoyskiego), Zapłocie Duże, Zapłocie Małe, Zapolskiej Gabrieli, Zapora, Zaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego), Zawilców, Zawiła, Zawodzie, Zbaraska, Zbożowa, Zbyszka z Bogdańca, Zdrojowa, Zdrowa, Zduńska, Zegadłowicza Emila, Zgody, Zgrabna, Zielna, Zielona, Zimorodków, Zimowa, Ziołowa, Złocista, Złota, Złote Łany, Złoty Potok, Złotych Kłosów, Zmożka, Zniczowa, Zorzy, Zosi, Zuchów, Zwady, Zwardońska, Zwierzyniecka, Zwrotna, Zwycięstwa Pl., Zygmunta III Wazy, Źródlana, Żabia, Żabiniec, Żeglarska, Żelazna, Żeleńskiego Władysława, Żeńców, Żeromskiego Stefana, Żniwna, Żołędziowa, Żołnierska, Żółkiewskiego, Żółwiowa, Żubrów, Żuławska, Żurawia, Żurawinowa, Żwirki i Wigury Pl., Żwirowa, Żytomierska, Żywa, Żywiecka, Żywieckie Przedmieście, Żyzna

Bielsko-Biała - mapa

Bielsko-Biała - podmioty posiadające własny kod pocztowy

43-350 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała - jednostki organizacyjne Poczty Polskiej

43-301 CL Oddział Terenowy w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała, Czechowicka 43
43-300 CP Oddział Rejonowy w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała, 1 Maja 2

Bielsko-Biała - placówki Poczty Polskiej

43-382 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Cieszyńska 394
43-319 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Listopadowa 65
43-303 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Sobieskiego Jana 172
43-300 Agencja Pocztowa Bielsko-Biała - Bielsko-Biała, Willowa 2
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Armii Krajowej Al. 220 A
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Górska 50
43-318 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Lipnicka 133
43-305 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Mostowa 5
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Polskiego Czerwonego Krzyża 10
43-306 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-300 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, Ratuszowy Pl. 6
43-315 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-346 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 13 - Bielsko-Biała, Wyzwolenia 293
43-344 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 13 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-319 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 19 - Bielsko-Biała, Piastowska 40
43-319 Filia Urzędu Pocztgowego Bielsko-Biała 19 - Bielsko-Biała, Warszawska 180
43-302 PP Bielsko-Biała S201 - Bielsko-Biała, Legionów 47
43-300 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała, 1 Maja 2
43-301 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 1 - Bielsko-Biała skrytki/przegródki,
43-310 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 10 - Bielsko-Biała, Żywiecka 302
43-311 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 11 - Bielsko-Biała, Jutrzenki 20
43-346 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 13 - Bielsko-Biała, Komorowicka 235
43-382 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 14 - Bielsko-Biała, Dworcowa 29
43-316 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 16 - Bielsko-Biała, Doliny Miętusiej 3
43-317 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 17 - Bielsko-Biała, Reja Mikołaja 16
43-319 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 19 - Bielsko-Biała, Warszawska 2
43-302 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 2 - Bielsko-Biała, Legionów 47
43-303 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 3 - Bielsko-Biała, Cieszyńska 140
43-304 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 4 - Bielsko-Biała, Wolności Pl. 6
43-308 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 8 - Bielsko-Biała, Andrychowska 2 A
43-309 Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 9 - Bielsko-Biała, Pocztowa 8